PDA

View Full Version : Piekne, romantyczne zdania...

john_kruger
03-06-06, 12:29
chcialbym, zeby ten watek był oparty o zdania, sentencje milosne/romantyczne, ktore każda kobieta po uslyszeniu sie, hmm moze nie wzruszy, ale (brak mi slowa, ale wiecie o co chodzi;) )

ja pamietam kilka, ktore w zyciu powiedzialem kiedys:

1. "Ty nie jesteś w moim sercu, Ty jesteś moim sercem"

2. (przy wreczaniu róży, ale dokladnie nie pamietam) "Daję Ci tę róże, która jest pełna kolców, ale mam nadzieję, ze żaden nie zrani Twojego serca"

3. "Ponoć wykorzystujemy tylko 10% możliwości naszego umysłu, niektórzy twierdzą, że to samo tyczy sie serca, ale ja wiem, ze całe moje serce w 100% bije tylko dla Ciebie..."

jak macie/znacie podobne sentencje napiszcie;)

kot88
03-06-06, 12:38
może jestem nieco cyniczna, ale gdyby facet powiedział mi coś takiego, to na jakieś 90% zaczęłabym się śmiać :)

takie niby-wydumane i patetyczne gadki robią na mnie okropne wrażenie... blee

BlackPussy
03-06-06, 12:40
popieram..lubie romantyzm ale nie do przesady
Kiedys mialam faceta ktory co drugie slowo mowil kotku, misku, pyszczku
Nie wytrzymalam...

a-fly-woman
03-06-06, 12:51
Kiedyś dostałam takiego sms-a:
"Jesteś jedyną białą różą wśród tysiąca czerwonych".

A któregoś razu (po kłótni to chyba było) spytałam A.: "kochasz mnie trochę?". Popatrzył na mnie, potem odwrócił głowę i odburknął: "ja nic nie robię trochę".:)

sUsHi
03-06-06, 13:18
:D :D jeej, jeslic hodzi o pierwszy post IMOHO to nei romantyzm, tylko tanie gadki. Juz wole

"jestes dla mnie jak kilo miedzi dla złomiarza"

Luk
03-06-06, 13:42
dokladnie, niedobrze sie rodzi, az zacytuje:

"...uciekam od bla bla bla.. "

ale jak komus wyjdzie inteligentny tekst nie przeslodzony to dobrze (dobre z tym "troche" :) )

Belleteyn
03-06-06, 13:54
Teksty napisane przez Johna_Krugera są słodkie, aż do przesady i trochę infantylne.
Jak dla mnie-zbyt przesłodzone.

Czarodziejka
03-06-06, 14:09
a mi się podobają

john_kruger
03-06-06, 15:23
polka-mi tez, moze dlatego, ze jestem romantykiem...lubie tak do kobiety mowic, nic na to nie poradze...

Sympatic
03-06-06, 16:08
A takie?

-"Kotku- tak Cię kocham i chciałbym z Tobą iść przez życie, już do końca."

Co myślicie? Wypowiedziane w odpowiedniej sytuacji, o odpowiednim klimacie, przyniosło porządane rezultaty. Uwaga, wszystko zależy od kobiety, niektóre mogą się najzwyczajniej przestraszyć takich dywagacji o przyszłości.

Luk
03-06-06, 19:13
no w bardzo specyficznej sytuacji... jedyna ktora moge sobie w tej chwili wymyslyc to taka okolo-zareczynowa :)

okno
03-06-06, 22:17
A ja kiedys mowilem: "Badz kielbaso w moim bigosie" :D i co romantyczne, ale bez przesady ;)

Luk
03-06-06, 23:02
A ja kiedys mowilem: "Badz kielbaso w moim bigosie" :D i co romantyczne, ale bez przesady ;)

gdybys jeszcze byl kobieta to by mialo sens.... no chyba ze kochasz inaczej :P

okno
03-06-06, 23:25
No ale wiesz to metafora taka :lol:

Luk
03-06-06, 23:29
no o tym mowie :P

dinusika666
04-06-06, 10:27
A któregoś razu (po kłótni to chyba było) spytałam A.: "kochasz mnie trochę?". Popatrzył na mnie, potem odwrócił głowę i odburknął: "ja nic nie robię trochę".:)

Wg mnie tylko ten tekst jest sensowny, nieprzesłodzony wśród innych wypisanym tutaj.Świetny jest:):):)
Uwielbiam fajne zwroty, sytuacyjne, zapierające na chwile dech wpiersiach, a zarazem śmieszne.

Szlajfka
04-06-06, 15:01
A dla mnie ważniejszy jest ton głosu niż wypowiadane słowa. A tych tekstów z pierwszego postu to chyba bym nie chciała usłyszeć. Czułabym się głupio i pewnie bym sie na niego zaczeła gapić z głupią miną... On używa bardziej zwyczajnych zwrotów, ale za to szczerych i prosto z serca. To lepsze niż jakieś patetyczne przemowy.

Rojza Genendel
04-06-06, 17:39
Miłe zasłyszane słowa:
Spotkanie ciebie było najlepszą rzeczą jaka mi się mogła przytrafić.