PDA

View Full Version : W przerwie ..Monika

maxkrzysztof
28-05-06, 21:40
moje nastepne opowiadanko ,postanowiłem doprowadzić to do końca,chociaz na poczatku nie miałem takiego zamiaru a więc bedzie jeszce kilka tych najwazniejszych dla mnie po "młodej suni" "młodej suni 2""sexyautonaprawie""sexyautonaprawie 2" oraz Agnieszka,Karolinka i Madzia" jest nastepne a wiec czytajcie i oceniajcie pozdrawiam

przerwa.
-cześć -ktoś zawołał
rozglądam sie
-oo cześć Monika ,dawno cię nie widziałem -odparłem pożerając Monikę nauczycielkę fizyki wzrokiem ,jakoś dziś promieniała i wyglądała bardzo sexy ,spódniczka za kolana bluzeczka i staniczek po bluzeczką aż gorąco się mi zrobiło.
-idziesz do siebie? -zapytała
-taak takk, jestem wykończony a jeszcze dwie lekcje-odparłem
-aahh takk a ja mam teraz okienko hiih -zaśmiała się tak jakoś dziwnie i poszła
Stałem i patrzyłem jak odchodzi.
"fajna dupcia" -pomyślałem
Ledwie doszedłem do swej "kanciapy" ,wszedłem .
-puk puk to ja- w drzwiach stała Monika.
Ale zaraz cos mi nie pasuje. .no tak zdjęła staniczek była tylko w bluzeczce , suteczki jej dumnie sterczały ,patrzyłem na nią i nie mogłem uwierzyć.
-no Krzyś co tak mi się przyglądasz ,chyba się cieszysz ze przyszłam-powiedziała
-oo takk nawet bardziej niż myślisz, ale chciałem cię o cos spytać? -odparłem
-pytaj słonko ..-powiedziała podchodząc do mnie
-czy tam na korytarzu jak się widzieliśmy chwilkę temu miałaś staniczek? -zapytałem
-hhihi, miałam -odparła
-aahh takk właśnie
-a czy tam na korytarzu przed chwilą ty miałeś spodenki na sobie? -zapytała
-No tak miałem i mam-odparłem
Monika podeszła bliżej i jednym ruchem zsunęła mi spodenki ,z których wyskoczył mój kutasek juz mocno sterczący
-No właśnie a już nie masz-powiedziała biorąc go do reki i mocno całując mnie w usta.
Nasze języczki się splotły ,moje ręce szybko powędrowały na jej cycuszki ,podciągnąłem jej bluzeczkę odsłaniając je ,i pieszcząc ciągle jej nabrzmiałe suteczki.
Całowaliśmy się zachłannie liżąc się nawzajem a Monika nie puszczała ani na chwilkę mojego kutasa ciągle go masując.
Zeszła niżej lizała ma szyję ,tors ,ssała me sutki co przyprawiło mnie i dreszcze ,całowała pępek aż zeszła do kutaska.
Lekko go lizała i masowała ciągle patrząc na mnie z dołu.
wzięła go do buzi zaczęła ssać pieścić języczkiem ,lizała go jak loda masowała jąderka.
usiadłem na biurku rozłożyłem nogi szeroko a ona pieściła mi go mocno ,jąderka brała do buzi ssała je .ooohhh o mało nie odleciałem
-jesteś cudowna -wyszeptałem
Wstała i znowu całowaliśmy się łapczywie ,pragnąc siebie nawzajem z jeszcze bardziej dzika żądzą.
Podsunąłem jej spódniczkę do góry odsłaniając zgrabniutką pupcię.
Zsunąłem jej majteczki ,które opadły na podłogę ,zaskoczyłem z biurka ,jednym ruchem odwróciłem Monikę ,która oparła się o biurko wypinając do mnie tyłeczek.
KLLAAPSSS po pupci
-mmm oohh kocham tak Krzysiu
Uklękłem trzymając ja za pośladeczki zacząłem pieścić jej szparkę języczkiem od tyłu.
Była rozkosznie mokra i gorąca ,lizałem ,ssałem ii spijałem soczki z cipki Monisi.
Wbijałem języczek najgłębiej jak mogłem i szalałem nim w jej rozkosznej norce słysząc jaką to jej sprawia rozkosz ,bo pojękiwania mojej kochanki stawały się coraz głośniejsze.
Zaczałem masować jej druga dziurke ,króra to tez dokładnie wylizałem.
Wstałem i znowu jej zdzieliłem KLapsaa po pupci.
Wziąłem kutaska w rękę i nakierowałem na cipkę Monisi.
-Krzysiu zerznij mnie mocno jak suczkę-zawołała oglądając się przez ramie
Wbiłem kutasa w cipkę Moniki jednym zdecydowanym pchnięciem mocno.
Złapałem ją za pośladki i zacząłem ją posuwać ,posuwać coraz mocniej i szybciej.
Monika jęczała juz głośno a ja wbijałem kutasa w jej cipkę z całych sił.
Obejrzała się przez ramie na mnie, miała zaciśnięte zęby i tak *****ski wyraz twarzy ze zacząłem ja posuwać jeszcze mocniej i mocniej.
Jej cycuszki o mało się nie pourywały tak cudownie podskakiwały ocierając się o biurko.
Nagle Monika podniosła się wyginając się w łuk i łapiąc mnie za szyję odwróciła głowę na tyle ile mogła i nasze usta znowu się zwarły a moje ręce powędrowały na jaj cycuszki ślicznie wypięte i sterczące do przodu.
Nie przestałem jej posuwać jednocześnie liżąc się z nią i pieszcząc jej piersi.
Ciałkiem Monisi zaczęły targać spazmy rozkosznego orgazmu, jej cipka pulsowała cudownie na mym kutasie Moje ruchy kutasem w cipce stały się jeszcze gwałtowniejsze.
Monika zarzucała głowa raz w prawo raz w lewo.
Wyszedłem z jej pulsującej cipki odwróciłem ja do siebie przodem ,chciała klęknąć do mojego kutasa ale jej nie pozwoliłem.
Posadziłem ja na biurko rozłożyłem nóżki i wszedłem w jej cipkę ponownie z całym impetem swym kutasem.
Oplotła mnie nóżkami i położyła się na biurku.
Patrzyłem na jej ciałko posuwając ja mocno ,jej cycuszki falowały w rytm posuwania a suteczki ślicznie podskakiwały.
Położyłem ręce na jej piersi mocno je ściskając i jednocześnie przyspieszając swe ruchy kutasem w cipce Moniki ,która tylko mlaskała rozkosznie przyjmując razy mojego kutasa w sobie.
Nie trwało to długo bo po chwili poczułem ze sperma w mym kutasie zbliża się do explozji.
Wyjąłem go z cipki Moniki i zacząłem trzepać kutasa nad cipką Mej Kochanki patrząc na nią.
EEXXPPLOOdowałem ,pierwsza porcja spermy trysła aż na cycuszki Moniki a następne skierowałem na jej cipkę ooohhh zalewając ją ciepła spermą.
Monisia podniosła się wzięła kutaska i całujc mnie ocierała zaspermionym kutasem o swa z****ną cipkę.
-jesteś cudowny Krzysiu ,kocham jak mnie posuwasz-wyszeptała.
Lizaliśmy się przez chwilę pieszcząc się jeszcze nawzajem i ciężko sapiąc po takim ostrym sexie.
uufff
-Jesteś super suczką, kocham takie laski jak ty, cudownie się rżniesz eehh .powiedziałem wychodząc spomiedzy nózek Monisi i cmokając ja w suteczek cycuszka.
-dlaczego lubisz się pieprzyc tylko w szkole? -zapytałem
-dlatego...
PUK Puk Panie Krzysztofie jest pan tam?!
-O ****a dyrektor
Zaczęliśmy się pospiesznie ubierać.
-wskakuj do szafy zawołałem do Moniki
-TAk tak ! jestem tylko chwila ubieram się -zawołałem szybko naciągając spodenki
Monika znikła w szafie a ja otworzyłem drzwi.
-Witam pana co pan tak się guzdrze, proszę przyjść do mnie po tej lekcji ,mam do pana delikatną sprawę !-powiedział odwróciwszy się na pięcie i poszedł.
"o kurde czyżby słyszał? a może dowiedział się ze posuwałem Kaśkę(młoda sunia i młoda sunia 2) albo te małolatki w warsztacie(sexyautonaprawa i sexyautonaprawa 2)"-myśli mi się kłębiły w głowie
-Poszedł? zapytała Monika wychodząc z szafy
-Tak poczekaj chwilkę i zmykaj-powiedziałem cmokając ja i wymierzając jej klapsiika po pupci.
-o mały włos .jak myślisz słyszał? powiedziała
-nie wiem zobaczę jak pójdę do niego-odparłem
Minęła długa godzina lekcyjna.
Zapukałem do drzwi dyrektora.
-a to pan proszę wejść-odparł
Dyrektor trzymał w reku moje Akta personalne.
CDN

gal_anonim
29-05-06, 08:57
Ostro, dopiero się skapiłem że to wszystko jedna fabuła! No to nawet lepiej. Nie będę sie rozpisywał bo czas do szkoły ale pisz pan panie Krzysztofie dalej!

Rojza Genendel
29-05-06, 20:39
Czy dyrektor przeleci pana Krzysztofa?

Belleteyn
29-05-06, 20:50
Albo odwrotnie :lol:.

Rojza Genendel
29-05-06, 21:13
Mmm... męsko- męski wątek.
Coś co lubię...

maxkrzysztof
29-05-06, 21:40
ihihhi zły trop,, a pozatym lubie tylko normale związki.

bridget_jones
29-05-06, 21:48
hmmm
a jakby zastąpić słowo "kutas" jakimś innym? jakoś tak śmiesznie się powtarza... przecież jest tyle ładnych określeń...
nie to, że się czepiam, takie tyko przemyslenia...

Rojza Genendel
29-05-06, 22:02
ihihhi zły trop,, a pozatym lubie tylko normale związki.
Nie tropiłam, tylko wyrażałam pobożne życzenie.

Belleteyn
29-05-06, 23:09
a pozatym lubie tylko normale związki.
Zdefiniuj 'normalne'.
Czy norma jest dymanie kilku nastek na raz? ^^

maxkrzysztof
30-05-06, 07:10
norma to układ m+k w róznych konfiguracjach ale nigdy m+m jak dla mnie

Rojza Genendel
30-05-06, 21:21
Czy norma jest dymanie kilku nastek na raz? ^^
To chyba także pobożne życzenie :-P

maxkrzysztof
31-05-06, 06:46
a cos ty taka pobożna? czy sex jest też dla ciebie tylko poboznym zyczeniem?

Rojza Genendel
31-05-06, 20:42
Owszem, taki z dwoma facetami na raz.
Niestety.
Mężczyznom brakuje fantazji i werwy.

maxkrzysztof
31-05-06, 21:16
i vice versa

Rojza Genendel
31-05-06, 21:26
Mi brakuje seksu, zaś tobie poczucia humoru ;-)

maxkrzysztof
01-06-06, 07:00
nie noe spoko nie brakuje mi poczucia humoru chociaz poirytowały mnie twoje pobozne zyczenia typu..Czy dyrektor przeleci pana Krzysztofa? takie texy prosze daruj sobie.

Belleteyn
01-06-06, 10:57
A czemu - forum jest wolne, przecież jej tekst w żaden sposob cię nie obraza.
Czyzyby kolejny gejofob?

maxkrzysztof
01-06-06, 21:09
no no prosze czekałem na twój komentarz,ciekawe jak by do twojego opowiadania ktos dodał komentarz typu"czy twój chłopak ma psa? a moze pies cie przeleci?" ee pewnie nie obraziło by cie to,bo to przeciez forum a forum jest wolne.

Belleteyn
01-06-06, 22:47
W moim opowiadaniu nie pojawil sie zaden ies to raz. Bycie gejem nie jest przez żadne prawo zakazane, to dwa.
A trzy, spodziewalam sie takiego komentarza, jestes totalnie wyprany z poczucia humoru.

maxkrzysztof
02-06-06, 07:41
mam pytanie? czy ty umiesz czytac?lub czy ja napisałem cokolwiek w innym jezyku niz polski?a moze jest to zabawa w głuchy telefon?

Belleteyn
02-06-06, 14:02
Człowieku, odpusc sobie. A co do jezyka- to nawet czasem miewam watpliwosci czy piszesz w polskim.

maxkrzysztof
02-06-06, 20:14
no własnie wiec nie zaczynaj głupichtemató i po co te newy?

Belleteyn
03-06-06, 10:26
Kto tu sie denerwuje?

gal_anonim
03-06-06, 14:11
Ej Belletyn napisz opowiadanie zobaczymy czyje lepsze i tak się to rozstrzygnie, a nie sie bezsensownie kłócicie. Peace (czytaj : PiS) !!

Belleteyn
03-06-06, 14:59
Grrr- napisałam. I nie musze nikomu udowadniać, kto jest lepszy a kto nie. Poza tym nie o to idzie klotnia.

maxkrzysztof
03-06-06, 18:44
to bez sensu. piona na zgode?oki?

Belleteyn
03-06-06, 19:28
W porzadku.

maxkrzysztof
03-06-06, 20:50
oki miło buziak na zgode.

Rojza Genendel
04-06-06, 18:56
Ej Belletyn napisz opowiadanie zobaczymy czyje lepsze i tak się to rozstrzygnie, a nie sie bezsensownie kłócicie. Peace (czytaj : PiS) !!
Wiadomo, że moje najlepsze :-P

Belleteyn
05-06-06, 14:54
:-)
Nooo.... Powiedzmy ;)

maxkrzysztof
05-06-06, 17:58
bez komentarza

Rojza Genendel
05-06-06, 19:19
:-)
Nooo.... Powiedzmy ;)