PDA

View Full Version : Co czujecie gdy wkladacie sobie palce do cipeczki

matrix
23-05-06, 14:44
Zastanawiam sie co kobiety czuja gdy wkladaja sobie paluce do cipki.Opiszcie swoje przezycia to ile palcow tam wkladacie oraz to jak to robicie moze jakas specjalna technika czy cos w tym stylu lub moze macie jakies specjalne wprowadzenie(zabawe wstepna) przed tym.

YoungStallion
23-05-06, 14:47
stary aleś pytanie wykombinowal

matrix
23-05-06, 14:49
Co jakies zle.Dziewczyny te co to robia to odpisza moze.

Hex
23-05-06, 15:09
Dla mnie to pytanie jest porąbane... a co czujesz kiedy ty się masturbujesz hym? nie no dla mnie to głupie pozdrawiam :)

lukabazuka
23-05-06, 15:46
hym a co czujesz gdy wkladasz sobie palce w pupe? Opisz swoje przezycia to ile palcow tam wkladasz oraz to jak to robisz moze jakas specjalna technika czy cos w tym stylu lub moze masz jakies specjalne wprowadzenie(zabawe wstepna) przed tym.

Bart86
24-05-06, 11:41
Hyhyh. "Specjalne techniki" . Przecież to pytanie jest skazane na brak odzewu , bo śmieszy po przeczytaniu pierwszych 3 wyrazów.

Enea
24-05-06, 17:24
nie lubie paluszkow... sa smaczne tylko do piwa a ciarki mnie przechodza na sama mysl ze mialabym je wkladac je do cipki! Daj spokój sól sie rozpusci w srodku bleah. Paluszki sie konsumuje przy browarku a nie wklada do cipki, to nie smietnik ze mozesz sobie tam wkladac co popadnie :) ;) :P

Twister
24-05-06, 18:12
ja pier.... :) pytanie poprostu świadczące o poziomie twojej inteligencji.

Belleteyn
24-05-06, 21:23
Zastanawiam sie co kobiety czuja gdy wkladaja sobie paluce do cipki.

Pewnie czujemy palce w cipce.

Niezbyt to lubię. Odpowiadają mi tylko, gdy są to paluszki mojego chłopaka - podczas minetki i gdy rusza nimi delikatnie. Nie lubie ruchów typu 'włóż wyjmij' bo czasem to boli.

Rojza Genendel
24-05-06, 21:26
nie lubie paluszkow... sa smaczne tylko do piwa a ciarki mnie przechodza na sama mysl ze mialabym je wkladac je do cipki! Daj spokój sól sie rozpusci w srodku bleah. Paluszki sie konsumuje przy browarku a nie wklada do cipki, to nie smietnik ze mozesz sobie tam wkladac co popadnie :) ;) :P
Niemądra jesteś. Do wkładania służą paluszki z makiem, ewentualnie z sezamem.

sUsHi
24-05-06, 21:30
dziewczyny, co czujecie keidy wkladacie sobie precelki do cipki?

Kasiarzyna
24-05-06, 21:39
dziewczyny, co czujecie keidy wkladacie sobie precelki do cipki?
o wlasnie jjem precelki :D

Matrix a co moze czuc??
Przyjemnosc, na 100% palce.... hmm.. Ja to sobie dwie rece wkladam a jak da rade to jeszcze noge.

Czarodziejka
24-05-06, 21:52
nie wkładam, więc nie napisze

Enea
25-05-06, 09:19
rojze juz wyobrazam sobie mine faceta ktory po oralu z kobieta ktora wkladala sobie paluszki z makiem.. pewnie zastanawialby sie czy to oby nie przypadkiem wszy łonowe :-)

co do sezamowych...łeee to zmienia postac rzeczy sezamowe sa jak to sie mowi cool

Przemas
25-05-06, 12:16
Brawo dla Belleteyn i Asiulka za odpowiednie podejście do tematu!
Fakt, że pytanie jest może niezbyt ciekawe, ale nie można od razu mieszać chłopaka z błotem. Pewnie jest młody i naprawdę interesują go odczucia kobiet podczas pieszczenia swoich myszek. Kogo ma się o to zapytać? Mamy, koleżanek czy pani nauczycielki?

Podobno kto pyta nie błądzi...

mija
26-05-06, 08:56
jak to było w jakims filmie...... he he włóz palce do jabłecznika a dowiesz sie jak to jest........ mniam....

LellyDivera
26-05-06, 10:31
Ja nie wkładam, bo mam bardzo długie paznokcie... poharatałabym się.. :yawn:

piegusek
03-06-06, 14:15
ja wkladam tylko jak zakladam tampon noi wiadomo jest wilgotno i cieplo

nick
12-08-06, 16:15
Mmmm, wilgoto i ciepło, to jest to, cos cudownego :p

cypher88
22-08-06, 17:40
a co autor czuje jak wlozyl by palec do dupy ? glooooopie pytania lol

bruk tejlor
22-08-06, 17:55
a jak ty sie czujesz jak sobie konia walisz?

wogole co to za przyjemnosc wkladac sobie samemu te paluszki tam.. jesli chodzi o samozadowalanie wole zostac przy samym dzyndzelku,
a wole jak paluszki wklada juz kto inny..

malinkaa7
22-08-06, 18:03
Bruk tejlor zgadzam się z Tobą!! ja prawie nigdy nie wkładam sobie paluszków sama wole by to robił mój facet, bo samej to wcale mnie nie rajcuje, wole też już pozostać przy łechtaczce..

bruk tejlor
22-08-06, 18:35
dokladnie tak ;)

themati
22-08-06, 18:42
Niemądra jesteś. Do wkładania służą paluszki z makiem, ewentualnie z sezamem.

Dobre! :yawn: :yawn:

Już sobie wyobrażam faceta, który po minecie wydłubuje sobie mak/sezam z zębów.:P

Trzynasty
22-08-06, 22:21
Dlatego Polskie Towarzystwo Stomatologiczne zaleca mycie zębów po każdym... ;)

Kasia21
09-09-06, 11:05
wogole co to za przyjemnosc wkladac sobie samemu te paluszki tam.. jesli chodzi o samozadowalanie wole zostac przy samym dzyndzelku,
a wole jak paluszki wklada juz kto inny..
Ja też za specjalnie paluszkówtam nie wkładam, wole pieścić łechtaczkę-to jest dopiero jazda. Moją dziurkę w całości pozostawiem mojemu Miśkowi.

kuba333
03-11-06, 01:26
Gdzie wasza tolerancja gdyby było pytanie co czują men gdy wkładają sobie palec w dupe to spoko moze bym zabrał głos a nie śmiał bym sie z akutorki 16 letniej bo jest za pewne ciekawa tak jak my wielu rzeczy o kobietach TROCHE KOLERANCJI KUNA NA TYCH POSTACH !!!

sprezynowiec
12-11-06, 10:30
co temat ktoś wymyslił :F heh...

nikt wazny
06-06-09, 23:49
Osobiście wole w cipeczce penisa niż paluszka,zapewniam cie że penis daje więcej rozkoszy :P
a przy zabawie zajmuje się łechtaczką i sutkami :)

totgeliebt
07-06-09, 08:16
ja czuję palce w cipce.nie wiem jak inne dziewczyny.

Nadia
07-06-09, 09:08
ja to samo... nic poza palcami w środku :/ jakoś nie lubię trzymać tam palców, ani to celu nie ma, ani przyjemność z tego żadna... faceta palców tam jakoś też nie lubię... zdecydowanie wolę tego "dwudziestego pierwszego palca" mężczyzny (penisa, jakby ktoś jakimś cudem nie zajarzył...) ;)

Piter77
09-06-09, 20:47
matrix a ty co czujesz jak trzepiesz sobie gruche? masz odpowiedz na swoje bezsensowne pytanie

lawlessness
09-06-09, 21:47
Nie gmeram sobie palcami w malej, bo z miejsca dostaję infekcji, a potem tydzień na irygacjach lecę ;|

sister_lu
09-06-09, 23:06
Czuję, że mam za długie paznokcie.

Amelia
16-06-09, 21:11
Według mnie temat jest bez sensu.