PDA

View Full Version : M這da sunia

maxkrzysztof
13-05-06, 06:56
witam. to jest m鎩 debiut na tym forum.Prosz o komenty.opowiadanie autentyczne.

M這da sunia

UUff... nast瘼na lekcja min窸a... By貫m ca造 spocony bo jak mog這 byc inaczej. W taki upalny dzie zaj璚ia z W-F by造 bardzo wyczerpuj帷e, ale nareszcie przerwa - troszk odpoczn i si przebior.Z a 15 min klasa III, prawie same dziewczyny... no i ta najseksowniejsza w szkole - Kasia, o kt鏎 zabijali sie ma這laty. Ale c騜 "nie dla psa kie豚asa" - pomy郵a貫m.
Tak rozmy郵aj帷 zacz掖em si przebiera w swojej "kanciapie" nad sal gimnastyczn. Zdj掖em koszulk, spodenki i zacz掖em szuka 鈍ie瞠go ubrania. W豉郾ie na sal wesz豉 III A i zobaczy貫m j - Kasi... Eehh "郵iczna laska" - pomy郵a貫m, a m鎩 kutasek od razu odezwa si, wypr篹aj帷. "Mmmm" - zamkn掖em oczka - "Pomarzy sobie mo積a..."
Otworzy貫m oczy... nie by這 jej wsr鏚 dziewczyn. "Pewnie wysz豉" - pomy郵a貫m. Wr鏂i貫m do szukania ubrania w swojej torbie. Nie us造sza軛 jak kto zapuka. Jeszcze raz popatrzy貫m na sal. Nagle... uuppss To Ona! Oohh, a ja ca造 nagi! Sta豉 i tak patrzy豉 na mnie... Szybko z豉pa貫m koszulk i zakry貫m si. Kasia zaczerwieni豉 si i u鄉iechn窸a tak, 瞠 a gor帷o mi sie zrobi這.
- Ja... ja przepraszam, ale przysz豉m po pompk do pi趾i... normalnie zesz這 z niej powietrze... - wyj彗a豉.
- Tam le篡... sorki, ale ja musz si ubra - wymamrota貫m.
M鎩 kutasek stercza ju do granic mo磧iwo軼i, ale stara貫m sie to ukry. Kasia ubrana w cieniutki topik, bez staniczka i w obcis貫j mini wygl康a豉 jak bogini ze snu... mojego snu...
Podesz豉 do biurka i si璕n窸a po pompk do pi貫k, ale zrobi豉 to tak, 瞠 pompka spad豉 za biurko.
- Oohhh przepraszam, ju j bior i zmykam - powiedzia豉.
Przechyli豉 sie przez biurko... ooo i co ja widz - moja Kasia nie nosi majteczek! Tak 郵icznie wypi窸a do mnie sw鎩 ty貫czek abym m鏬 widzie jej r騜ow cipk.
Krew mi si zagotowa豉, a kutasek juz ledwie wytrzymywa. Podszed貫m, chwyci貫m j za bioderka, przyciskaj帷 swego "wojownika" do jej pupci... czeka貫m z obaw jak zareaguje moja seksi laseczka, lecz ona, odwracaj帷 g堯wk siegn窸a do mojego kutaska i wepchn窸a go sobie ni瞠j pomi璠zy rozkoszne n霩ki tak, bym m鏬 nim dotykac cipki od ty逝. Przez chwil dra積i貫m j cz這nkiem, czu貫m jaka jest mokra i spragniona. Po這篡豉 si na biurku a ja niewiele my郵帷 wprowadzi貫m go w cipk. By豉 gor帷a i ciasna, wbi貫m go g喚bokoooo... i mocnooo... oohh *****sko jej pragn掖em. Kasia zaj璚za豉, czu貫m jak jej cia趾o si pr篹y i jak jeszcze mocniej napiera na mojego kutaska. Podnios貫m jej topik i zacz掖em pie軼i cycuszki. By造 niewielkie, lecz napr篹one jak ca貫 cia趾o mojej suczki... tak - suczki.
Zacz掖em j posuwa... ooohh robi貫m to szybko i w軼iekle - m鎩 kutas wbija sie i wychodzi z cipki Kasi, biodra odbija造 si od jej j璠rnych po郵adeczk闚 a jajeczka od jej cipki. Kasia poj瘯iwa豉 i i przyjmowa豉 razy kiutaska. Czu貫m, 瞠 pragnie tego mo瞠 bardziej ni ja... ooohhhhh. Nagle cia這 Kasi wygi窸o sie w 逝k, targn窸y nim spazmy rozkoszy. Moja suczka szczytowa豉, czu貫m jak jej cipka pulsuje na moim kutasku, jak sp造waj z niej soczki. Chwyci貫m cycuszki i jeszcze mocniej zacz掖em j posuwa. Z zaci郾i皻ymi z瑿ami r積掖em t m這d suczk na maxa. Czu貫m, 瞠 zaraz expolduje. Szybko wyj掖em kutaska i odwr鏂i貫m Kasi. Ona wiedzia豉 co si kroi. Szybko kl瘯n窸a, chwyci豉 si za cycuszki i czeka豉, a ja masowa貫m sobie kutaska nad ni. Nie trwa這 to d逝go boooo eeeexxxpploooodooowa貫mmm gor帷ymmm nektarem wprost na jej rozkoszny biu軼ik zalewaj帷 ga ca貫go... mmmm a ostatni kropelk spermy Kasia zliza豉 z czubeczka.
- Mmm, jest taki jak m闚i造 mi kole瘸nki - wyszepta豉.
Wsta豉, wzi窸a moj 鈍ie膨 koszulk i wytar豉 cycuszki. Popatrzy豉 na mnie... i rzuci豉 mi j.
- A teraz si ubierz m鎩 ty samcu. Juz my郵a豉m, 瞠 mnie nigdy nie wypieprzysz - to m闚i帷 wysz豉.
Uuffff, w tym momencie zadzwoni dzwonek na lekcj.

CDN

truskawka
13-05-06, 08:05
troch dziwne, nie wiem czemu. Og鏊nie mi si podoba, tylko troche za szybka akcja, za ma這 opis闚, mo瞠 by

Belleteyn
13-05-06, 08:41
Za szybko do wszytskiego dosz這 - i nie lubie uzywanie w stosunku do kobiet okreslenia 'sunia'. Generalnie 3+