PDA

View Full Version : Pieszczoty pupy

wj*81"
10-05-06, 15:56
Słyszałem ze pieszczoty analne sa bardzo przyjemne.
Chciałbym "zadowalać" się analnie przy użyciu różnych gadżetów, przedewszystkim chciałbym spróbować kulek gejszy. czy są one dobe,wygodne i jakie są najlepsze. :), lub lepsze i wypróbowane rzeczy do analu.

reziu
10-05-06, 17:31
Generalnie pieszczoty analne super sprawa i polecam :)
Czy dobre sa kulki gejszy?? - nie mam pojecia nigdy nie próbowałem :)
tradycyjne sprzety i metody sa super...
od długopisu..pisaka markera...po ogóreczka a nawet cos wiekszego :)
w zaleznosci co kto lubi polecam

pozdrawiam

Rojza Genendel
10-05-06, 20:00
Moim zdaniem od gażdżetów lepsze są paluszki własne lub drugiej osoby, a także jej język.

tabula rasa
10-05-06, 20:16
Moim zdaniem od gażdżetów lepsze są paluszki własne lub drugiej osoby, a także jej język.
I za to cię lubię:D
Oralne pieszczoty tyłka są super!

krolik88
17-05-06, 11:03
OMG niektorzy to maja pomysly O_o

Enea
17-05-06, 11:28

nic dodac nic ujac... popieram pieszczoty analne sa nieziemsko przyjemne :) :) w obie strony oczywiscie :) bardzo sie ciesze ze moge tak piescic faceta a on mnie

dupeczka18
17-05-06, 12:50
nigdy w zyciu nie chcialabym lizac odbytu chlopaka to juz jest moim zdaniem przesada

Belleteyn
17-05-06, 13:08
Dokładnie. Uwielbiam swojego faceta i uwielbiam też jego ciało. Dupcie tez. :-)

OMFG
17-05-06, 13:56
Uwielbiam pieszczoty analne w obie strony, lubie lizac i wkladac tam paluszki. :D Ostatno zastanawiam sie tez nad roznymi gadzecikami, ale o tym jeszcze musze porozmawiac z moja lepsza polowka. ;)

paffcio
17-05-06, 17:20
ja pamiętam jak moja była kiedys zabawiała sie moim członkiem i nagle zawędrowała swoim języczkiem na moją dziurkę ,na poczatku zdrętwiałem i nie wiedziałem jak się zachować miałem ochotę przerwać to ale Ona powiedziala,ze tak chce mnie piescic więc się zgodzilem oczywiscie nastepnym razem gdy tylko zawędrowała językiem na moj tyłek miałem mega wytrysk więc uważam ,że to fajna sprawa skoro oboje to akceptujemy

Gawędziarz
18-05-06, 11:06
Hmmmm nie probowałem, ale jestem pewien, ze czulbym sie conajmniej skrepowany gdyby kobieta piescila mi odbyt, o jego lizaniu juz nie wspomne. Moja kobiete bardzo lubie tam piescic, ale sam nie chcialbym takich pieszczot.

Gems
18-05-06, 13:58
Mój partner na to się nie zgadza i jak tylko zawędruję podczas rozmowy do tego tematu to sie obraża i w ogóle nie chce rozmawiać:(

wj*81"
18-05-06, 16:03
Dzięki za wypowiedzi na temat pieszczot odbytu, palcemi i języczkiem jest naprawdę fajowo.
Lecz nikt nie pisze na temat różnych gadżetów,
- przedewszystkim kuleki gejszy, czy są one dobe,wygodne i jakie są najlepsze. ,
- lub lepsze i wypróbowane rzeczy do analu.

Włóczykij
18-05-06, 16:21
Mój partner na to się nie zgadza i jak tylko zawędruję podczas rozmowy do tego tematu to sie obraża i w ogóle nie chce rozmawiać:(

obraża się? Pewnie na siłę chce pokazać, że nie jest gejem, bo takie pieszczoty z tym mu się kojarzą.

paffcio
18-05-06, 17:42
ja początkowo też się chcialem wycofac ale moja dziewczyna przekonala mnie i nie zaluje , nie wiem co w tym dziwnego jak ktos jest ciekawy to sprobuje i albo zaakceptuje lub odrzuci a jak ktos na dzien dobry negatywnie wypowaida sie na ten temat niech lepiej zapomni

krolik88
19-05-06, 17:11
sorry ale moim zdaniem jest to troche chore i odrazajace :/

TRS Broskow
19-05-06, 18:17
Proszę zgódź się, będzie fajnie ^^ :) :razz: :D :yawn:

mzagro
19-05-06, 18:53

oj tam od razu chore... sprobuj a sie przekonasz.

krolik88
19-05-06, 21:27

OMG chlopaki do czego wy mnie namawiacie O_o nigdy tego nie zrobie bleee :angry: :silenced: :sick: po co mi cos takiego jak mam dziewczyne, to ona dostarcza mi przyjemnosci nie musze "sam sie zaspokajac"...

tabula rasa
19-05-06, 21:43
OMG chlopaki do czego wy mnie namawiacie O_o nigdy tego nie zrobie bleee :angry: :silenced: :sick: po co mi cos takiego jak mam dziewczyne, to ona dostarcza mi przyjemnosci nie musze "sam sie zaspokajac"...
Sam się zaspokajasz liżąc sobie tyłek?To ty wygimnastykowany jesteś

Belleteyn
19-05-06, 22:12
Byl juz jeden taki wygimnastykowany na tym forum, ale kolega krolik go chyba przewyzsza gietkoscia.

Poza tym ciekawie traktujesz swoja dziewcztyne (cytat : mam dziewczyne, to ona dostarcza mi przyjemnosci). No tak, mam komputer, telewizor, plyty i ...dziewczyne.

krolik88
20-05-06, 11:46
Byl juz jeden taki wygimnastykowany na tym forum, ale kolega krolik go chyba przewyzsza gietkoscia.

Poza tym ciekawie traktujesz swoja dziewcztyne (cytat : mam dziewczyne, to ona dostarcza mi przyjemnosci). No tak, mam komputer, telewizor, plyty i ...dziewczyne.

LOL czy wy czytac nie umiecie O_o czy ja gdzies napisalem ze sobie dupe lize?? czy wy slepi jestescie?? A co do przyjemnosci, ktore czerpie z "dziewczyny" to chodzilo mi o wszystko co z nia robie czyli: spacery, wyjscia do pubow, dyskotek itp. itd. a nie same uprawianie sexu, czy cos w tym stylu... pomyslcie, przeczytajcie 2 razy zanim cos napiszecie...

Belleteyn
20-05-06, 12:00
No ba, wiadomo ze na spacerze ma sie orgazm za orgazmem. I juz dupci nie trzeba tykac. Krolik ile ty masz lat, 15?

krolik88
20-05-06, 12:24
No ba, wiadomo ze na spacerze ma sie orgazm za orgazmem. I juz dupci nie trzeba tykac. Krolik ile ty masz lat, 15?
a co ty dupcie sobie tykasz?

Belleteyn
20-05-06, 12:29
A tak. A co przeszkadza ci to? Tykam swoja, daje tykac i tykam swojemu partnerowi.
A ty nikomu do lozka nie zagladaj. I na pewno nie mow mi co mam robic, a czego nie.

krolik88
20-05-06, 13:31
A tak. A co przeszkadza ci to? Tykam swoja, daje tykac i tykam swojemu partnerowi.
A ty nikomu do lozka nie zagladaj. I na pewno nie mow mi co mam robic, a czego nie.
no wlasnie [A ty nikomu do lozka nie zagladaj. I na pewno nie mow mi co mam robic, a czego nie... a taki madry byles niedawno...

Belleteyn
20-05-06, 13:35
Nigdy MADRY nie bylem, za to cale zycia MADRA.

Ja cie do niczego nie namawialam, za nic cie nie ganilam, ani do lozka ci nie zagladalam.To ty sie pierwszy o moj tylek spytales, wiec uprzejmie udzielilam ci odpowiedzi na frapujacy cie temat.

krolik88
20-05-06, 13:43
a to przepraszam nie wiedzialem ze jestes kobieta... ale napisalas cos takiego :

Belleteyn
20-05-06, 13:51
Hm, nie wdize tu wskazowki dotyczacej mojej plci.
Napisalam też:
Uwielbiam swojego faceta i uwielbiam też jego ciało.
itp.Ale nie ma sie o co klocic.Wiec jak jestem kobieta, to to ze lubie pieszczoty analne nie jest juz problemem? :lol:

krolik88
20-05-06, 13:54
Hm, nie wdize tu wskazowki dotyczacej mojej plci.
Napisalam też:
Uwielbiam swojego faceta i uwielbiam też jego ciało.
itp.Ale nie ma sie o co klocic.Wiec jak jestem kobieta, to to ze lubie pieszczoty analne nie jest juz problemem? :lol:
no nie... ale nie wiem dlaczego tak napisalas o mnie??!!

Belleteyn
20-05-06, 13:56
Hmmoze rozpatrzymy te sprawe przez peemy, bo ie chce smiecic a nie rozumiem o co ci chodzi.

Przemas
25-05-06, 13:22
Hmmoze rozpatrzymy te sprawe przez peemy, bo ie chce smiecic a nie rozumiem o co ci chodzi.

Nareszcie właściwa propozycja!

Wracając do temtu...
Jak się kocha swoją partnerkę, to kocha się jej wnętrze i ciało, zatem nie powinna brzydzić nawet zabawa z tyłeczkiem.
Ja często pieszczę językiem A. po tej dziurce. Zwłaszcza po ogoleniu jej dziurek, kiedy to muszę dokładnie sprawdzić czy zrobiłem to dobrze. :)
Natomiast moja luba nie lubi jak wkładam tam nawet paluszek, choć sama chętnie lubi zabawiać się tak u mnie.

krolik88
25-05-06, 15:19

Wracając do temtu...
Jak się kocha swoją partnerkę, to kocha się jej wnętrze i ciało, zatem nie powinna brzydzić nawet zabawa z tyłeczkiem.
Ja często pieszczę językiem A. po tej dziurce. Zwłaszcza po ogoleniu jej dziurek, kiedy to muszę dokładnie sprawdzić czy zrobiłem to dobrze. :)
Natomiast moja luba nie lubi jak wkładam tam nawet paluszek, choć sama chętnie lubi zabawiać się tak u mnie.
heh tu nie chodzilo o dziewczyny, partnerki tylko o facetow, ktorzy to sobie robia...

Belleteyn
25-05-06, 15:23
Gdzie nie chodzilo? Mi wlasnie o to chodzilo.

Włóczykij
25-05-06, 16:15

Wracając do temtu...
.

Można by z tego wywnioskować, że jeśli ktoś się brzydzi lizać tyłek to nie kocha...

jwxxx
25-05-06, 16:17
chyba na tym forum ludzie nie umią czytać.
jak napisał już krolik88 nie chodzi o dziewczyny, tylko o faceta który robi sobie dobrze

Belleteyn
25-05-06, 16:19
Pieszczoty pupy -taki jest temat. Poza tym, to co tu pisalismy wyniklo z toku rozmowy.

wj*81"
25-05-06, 16:22
Temat tak. Ale nie jego dalsza forma!
Chciałbym "zadowalać" się analnie przy użyciu różnych gadżetów, przedewszystkim chciałbym spróbować kulek gejszy. czy są one dobe,wygodne i jakie są najlepsze. , lub lepsze i wypróbowane rzeczy do analu.

Belleteyn
25-05-06, 16:23
Jeeeeju, ale poczytaj sobie posty. W sumie malo kto odpowiedzial ci stricte na temat.

wj*81"
25-05-06, 16:28
może facetów jest mało którzy próbowali. Chyba że ktoś pisze bo chce mieć postów więcej.

krolik88
25-05-06, 19:10
heh napisze jeszcze raz chodzilo mi o to jak pisali tu faceci ze zabawiaja sie swoim tyleczkiem- to wlasnie jest obrzydliwe :/ ale forum jest dla wszystkich i kazdy w miare rozsadku moze tu pisac co chce...

wj*81"
26-05-06, 15:23
Pieszczoty analne własnego tyłka są fantastyczne.
Zabawek jeszcze nie próbowałem, ale ogórka już tak czy świece z wosku. jest poprostu świetnie. Jeszcze szukam fajowych zabawek erotycznych...

niespodzianka
26-05-06, 20:26
taaaaaaaa tylko się nie zapomnijcie umyc:P

TRS Broskow
26-05-06, 21:37
Już kiedyś gdzieś wspominałem że próbowałem (i to nie raz), z różnymi nieprofesjonalnymi zabawkami. Ale się rozczarowałem bo spodziewałem się fajerwerków, i niewiadomo czego, a było tylko ciekawie. Podczas stymulacji analnej o wytrysku nie mogło być mowy, nawet erekcja siadała :| Tak więc nawet jeśli ktoś jest entuzjastycznie nastawiony na tego typu zabawy, to wcale nie musi się spodobać.

wj*81"
27-05-06, 13:32
niespodzianka już się umyłem. ale po takiej stymulacji analnej jest ś-wietnie i doszedłem do erekcji!
Jeszcze szukam fajowych zabawek erotycznych...

craving
03-06-06, 13:35
krolik - ja w twoim wieku też mialem opory, a teraz nie uznaję żadnych tabu - liczy sie tylko przyjemność, do niektorych spraw trzeba dojrzeć :-)

a-fly-woman
03-06-06, 14:11
Nic mnie tak nie podnieca jak lizanie dupci A. ^^ Ale tylko jemu - z nikim innym tego nie robiłam i raczej nie zrobię.

Necroisis
11-07-06, 14:58
z mojego doswiadczenia wynika.. ze kulki to sobie zostaw. a zwłaszcza te na sznurku :/ sa praktycznie jednorazowe. polecam Ci(z obserwacji mych partnerów) wibrator analny na początek. super zabawka nie tylko dla mezczyzn. bo i ja miałam z tego wiele przyjemnosci:) nastepnie kup sobie wiekszy (tradycyjny wielkoscią) i nie wstydz sie to pierwsza zasada. rozluznij i w razie potrzeby zrób wczesniej lewatywke. kąpiel wspolna z partnerka nie zaszkodzi. :) wszystko dozwolone co partnerom sprawia frajde:)
ps.ja uwielbiam gdy mi partner siada prawie ze na twarzy. i penis i jego dziureczka sa moje:)

wj*81"
11-07-06, 18:28
Ta dziewczyna (Necroisis) mi się podoba, bo pisze dobre i konkretne tematy chodz na-razie jest ich mało. Pozdrawiam

Zdradzony
11-07-06, 19:17
Królik88 - jestes banalny... i masz pewnie 14 lat.... nie jestem na BT zbyt długo, ale to nie jest raczej miejsce na rozmowy na takim poziomie..... szanuj innych, to inni będą szanować Ciebie... i nie bądź taki famfaramfa.... a jak ty masz dziewczyne do dostarczania przyjemności... to ja jej współczuje...... a Twoje powiedzenie "A co do przyjemności, które czerpie z "dziewczyny" (...)" - to jest załosne.... Ona też czerpie z Ciebie jakieś przyjemności??????

Vito
19-07-06, 20:10
Też już gdzieś pisałem, że owszem próbowałem.
Solo. Nic ciekawego.
Z partnerką rewelacja. Nadzwyczajnie wzmacnia orgazm !

Ta dziewczyna (Necroisis) mi się podoba, bo pisze dobre i konkretne tematy chodz na-razie jest ich mało. Pozdrawiam

Dołączam się do tego postu, ale takich pań jest u Nas więcej.
W każdym razie świetne początki... :clap: :clap:

klin
13-08-06, 14:35
Bez lizania dupki mojej pani zycie stracilo by sens

meredith
14-08-06, 20:29
Bez lizania dupki mojej pani zycie stracilo by sens
za****sty masz sens zycia ludzie to lubia mnie to odrzuca i nie pokusze sie na to zreszta mojemu kochanie tez to nie pasi :pray:

paffcio
14-08-06, 20:51
za****sty masz sens zycia ludzie to lubia mnie to odrzuca i nie pokusze sie na to zreszta mojemu kochanie tez to nie pasi :pray:

bo..... jedni lubią wódkę inni księdza wolą a ja chce komuny no i disco polo........:rockon:

patryk1000
17-08-06, 07:08
Zgadzam się z przedmówczynią do wszystkiego trzeba dojrzeć. Z moją dziewczyną jak najbardziej ale z przypadkową osobą nie odważyłbym się spróbować rimmingu.

meredith
17-08-06, 19:15
nie wydaje mi sie zeby to byla kwestia dojrzewania jednych nie ciagnie do oralu i nie robia tego przez cale zycie innych do analu i ja do nich naleze, nie wszystko w sexie sie lubi tak jak nie wszystko sie lubi jesc i finito, ze ktos to lubi to ja rozumiem jednak sama tego nie sprobuje tak jak nie zjem w zyciu galarety :yawn:

vincentoo
08-01-07, 18:49
Sam siebie w ten sposób sie nie pieszcze ale uwielbiam jak moja kobieta mnie piesci w ten sposob,to cos cudownego, tylko lizanie "tych " czesci ciala nam nie odpowiada ale paluszki sa super:D:D

dreamysky
08-01-07, 19:59
Uwielbiam pieszczoty pupy i ostatnio poprosiłem o to moją dziewczynę. Nie odmówiła i powiedziała, że nie uważą to za coś złego. Postanowiłem nie być bierny i samolubny i również delikatnie ją tam głaskałem ale chyba jej to nie sprawiało takiej przyjemności jak mi, a gdy o to zapytałem powiedział ze woli gdy pieszcze cipkę i zrozumiałem. No cóż każdy jest inny. QW każdym razie mi było bosko...:)

Nicol
10-01-07, 21:03
a moj obecny partner robi mi dobrze w ten sposob i nie ukrywam ze sprawia mi to przyjemnosc:D

Bouncy Dee
11-01-07, 13:20

hehehe :P

hehe no a jak. Dlatego lubie chodzic na spacery ;)

marihuanaaaaa
19-07-07, 13:31
Chciałabym zeby moj partner pozwalał mi na analne zabawy w rejonie jego pupy ale wiem ze to odpada ale kręci mnie to nieziemsko:)

vincentoo
19-07-07, 13:39
a próbowaliście że wam sie nie podoba czy o tak mówicie bez praktyki ?

ja tez mówilam kiedyś nie, ale teraz.. uwielbiam :pray:

teraz obje uwielbiamy pieszczoty w tym miejscu i paluszkiem i jezyczkiem:D:D:D:D

Qrde dawno nie odwiedzialem tego tematu:\

Holy inquisitor
24-09-09, 19:56
Do pieszczot męskiego tyłka, oprócz oczywiście paluszków i języczka partnerki zajefajnym gadżetem jest stymulator prostaty , wibrator obsługiwany prze partnerkę lub strap-on do niej przypięty. Kulek nie próbowałem i nie zamierzam bo lubię aktywne poruszanie się gadżetu. Samo wypełnienie mnie nie pociąga.

bishy
28-05-10, 16:09
cudowne są :)

outgoing
28-05-10, 16:25
Lubie w obie strony :)

matezzzz
30-05-10, 09:41
Wczoraj moja partnerka zafundowała mi tą przyjemność g-spotem i było super. Potem wykorzystała do tego strap-on oraz założyła mi obroże i smyczkę, muszę powiedzieć że jeszcze nie widziałem kobiety tak podnieconej jak ona. Widać ze sprawiało jej to nieziemska przyjemność i zachowywała się tak agresywnie ciągle mówiąc "uwielbiam pieprzyc twój tyłek" . BYŁO NIEZIEMSKO !!! POLECAM