PDA

View Full Version : Dziewczyny czy polykacie sperme?

Strony : [1] 2

joannafrezja
22-04-05, 18:07
Dziewczyny czy polykacie sperme swego faceta???

Astaroth
22-04-05, 21:31
""Dziewczyny czy polykacie sperme swego faceta???"""
Tak ale nie zawsze :) nie wyobrazam sobie tylko jak moze chlopak konczyc w buzi a dziewczyna szukc chusteczki zeby w nią pluc :|

mirakla
23-04-05, 10:22
Ja powiem szczerze że jeszcze nigdy w życiu nie polknełam spermy,nawet nie zwiełam jej do ust...moze troszeczke się brzydzę...a wczoraj akurat robiłam lodzika mojemu nowemu facetowi (to był jego pierwszy raz i bardzo mu się podobało :D)i miałam taka ogromną ochotę żeby połknąć, ale on niesety zbyt szybko się wycofał :/ innym razem spróbuję...

a-fly-woman
25-04-05, 13:22
Ja tam uwielbiam! Tylko fajnie jest jak facet nie pali, bo wtedy sperma jest gorzka. :)

Raine
25-04-05, 14:21
Nie tylko pali, ale wcina duzo smazonego miesa, czosnku, cebuli etc - smak spermy zalezy rowniez od diety.
Jakbym byla kobieta ;) to bym wmuszala w swojego faceta kilotony owocow :D

michalsr
12-05-05, 18:43
biorzcie sperme to super sprawa i kropka nie wierzycie sprawdzcie

Aleksander
12-05-05, 19:03
Nie tylko pali, ale wcina duzo smazonego miesa, czosnku, cebuli etc - smak spermy zalezy rowniez od diety.

Głównie sperma ma odczyn zasadowy w okolicach 6,5 - 7,5 pH ktory moze przechodzic w kwasowy poprzez sporzywanie dymu papierosowego (zawarty w papierosie podczas produkcji amoniak) a takze innych sub. smolistych.
Tak samo jest z jedzeniem produktów wzdymajacych jak cebula, fasola, czosnek? i inne rosliny scisle strączkowe prowadza do wytwarzania w organizmie sporej ilosci kwasowej.

Jedzenie owoców moze, ale nie musi, spowodowac utrzymanie normalnego odczynu nasienia.

Zwykle bywa tak iz to głównie geny maja ustalony "smak i zapach" nasienia, zwykle bywa on nieprzyjemny.

a-fly-woman
13-05-05, 02:11
Nieprzyjemny???? No co Ty???

Aleksander
13-05-05, 03:03
a-fly-women no dobra uznajmy ze nie ma tego po co tam pisze po przecinku :P

cizia00
15-05-05, 00:50
Ja jakos jeszcze nie polykalam spermy mojego kochanego... moze dlatego ze wygladem przypomina mi troszke kisiel, ktorego niecierpie i sie brzydze....

Gumka
15-05-05, 01:03
Ja jakos jeszcze nie polykalam spermy mojego kochanego... moze dlatego ze wygladem przypomina mi troszke kisiel, ktorego niecierpie i sie brzydze....

dobre:) Kiselowata sperma :D mi z kisuelem kojarzy sie katar:) ale go nie wysysam:D chociaż kisiel lubię :) Więc sama widzisz, że skojarzenia to nie zawsze dobry doradca;) a takie tłumaczenie jest zabawne :)

cizia00
15-05-05, 01:08
hehe :D no katar tez z kisielem mi sie kojarzy... moze niedlugo to zrobie, kto wie... tylko teraz jakos mnie nie ciagnie do polykania, niestety :/

Tilia
16-05-05, 20:40
Wg Aleksandra:
"... odczyn zasadowy w okolicach 6,5 - 7,5 pH ktory moze przechodzic w kwasowy poprzez sporzywanie dymu papierosowego (zawarty w papierosie podczas produkcji amoniak)"

Sądzę, że któreś z nas dwojga powinno pójść do swojej nauczycielki chemii z pretensjami, za to czego uczyła.

ktooooosia
17-05-05, 01:07
ja lubię sobie łyknąć ;) ale to prawda, że sperma każdego faceta różni się w smaku :D miałam okazję skosztować soku ok 7-8 facetów :P

naamah
30-05-05, 12:51
jak bylam z moim poprzednim partnerem (prawie 5 lat) jakos nie moglam sie zmusic zeby mu zrobic laske do konca, jakos mi sie to z ku..stwem kojarzylo, ale z moim obecnym partnerem jakos sie przemoglam i lykam

Rojza Genendel
30-05-05, 20:48
Dla mnie to jest...hmm...naturalne i nie zastanawiam się nad tym.
Podoba mi się to nawet.

Bender
30-05-05, 21:10
a czy uwazasz ze trzeba do tego 'dorosnac'?

Rojza Genendel
31-05-05, 17:24
Do połykania spermy?
Nie wiem.Móje pierwsze felletio (19 lat miałam) zostało w taki sposób zakończone.I każde następne też.
Nie wiedziałam wtedy nawet,że faceci to lubią.Zrobiłam to-instynktownie.Było to dla mnie oczywiste zakończenie seksu oralnego.

ktooooosia
13-06-05, 20:08
Jakbym byla kobieta ;) to bym wmuszala w swojego faceta kilotony owocow :D

Dobrze, że lubisz truskawki i banany... ;)

Raine
13-06-05, 22:03
Do fruktofilii mi daleko, ale robie co moge ;)

ktooooosia
13-06-05, 22:14
Staraj się staraj... ;) Bo to różnie może być w przyszłości... ;) :razz:

dziabag
13-06-05, 23:24
Dobrze, że lubisz truskawki i banany... ;)
Bardziej sie liczy jakie smaki lubi kobieta bo to Ona lyka jogurcik ;)

e-rotmantic
14-06-05, 09:19
ja lubię sobie łyknąć ;) ale to prawda, że sperma każdego faceta różni się w smaku :D miałam okazję skosztować soku ok 7-8 facetów :P

7-8 facetów? Nie możesz się doliczyć. Ale cóż, liczenie to jednak Twoja pięta achillesowa. :P

ktooooosia
14-06-05, 09:24
Bardziej sie liczy jakie smaki lubi kobieta bo to Ona lyka jogurcik ;)

hahaha :D jak dla mnie może być smak jakiegoś owocu ;)

7-8 facetów? Nie możesz się doliczyć. Ale cóż, liczenie to jednak Twoja pięta achillesowa.

Przecież wiesz, że nie zdałabym statystyki bez Twojej pomocy :P Także ja może zajmę się czymś innym niż liczenie ;)

Raine
14-06-05, 10:11
Hehe... 7-8 - no, niezly rozrzut ;)
Ale luz. Ja swoich partnerek tez nigdy nie liczylem - co nie znaczy, ze bylo ich od groma; po prostu nie przykladam wielkiej uwagi do statystyk ;)

ktooooosia
14-06-05, 10:16
hahahaha to tak orientacyjnie podane liczby ;) :razz: Nie jestem pewna czy bym pamiętała dokładnie wszystkich... ;) A nie chciałabym któregoś pominąć :P

Recenzent
13-07-05, 14:13
Co do smaku spermy to macie racje, że to zależy co facet je. Moja podobno jest słodka jak jogurt może to dlatego że wcinam baaaardzo dużo owoców. Tak mi mówiły laski ;) A dla faceta bardzo przyjemne jest takie zakonczenia. Szacunek dla wszystkich dziewczyn połykających;)

Rojza Genendel
13-07-05, 14:15
Recenzent,
i pewnie jeszcze nie palisz?

Recenzent
13-07-05, 14:18
zgadza się nie palę fajek :P Po co mam sie truć :)

turntabler
30-07-05, 14:42
Do połykania spermy?
Nie wiem.Móje pierwsze felletio (19 lat miałam) zostało w taki sposób zakończone.I każde następne też.
Nie wiedziałam wtedy nawet,że faceci to lubią.Zrobiłam to-instynktownie.Było to dla mnie oczywiste zakończenie seksu oralnego.
Podoba mi się Twoje podejście do tego tematu. Niestety nie udało mi sie przekonać do tego obecnej dziewczyny a bardzo bym chciał kiedyś skończyć w jej buzi i usłyszeć ten odgłos połyku... Na szczęście nie powiedziała mi stanowczego "nie" ale ja już sie nie moge doczekać..

master7
31-07-05, 02:29
Hahahaha

Odgłos połyku :) Uważaj ogierze żebyś jej nie utopił :P

oral lover
03-08-05, 13:03
ja połykałem tylko swoją :) nic strasznego i nie wiem czemu panny tak się niekiedy wzbraniają przed połknięciem spermy??

Jakub
03-08-05, 14:33
Nie no ja jako facet nigdy nie połykałem swojej (o czyjeść już nie mówie wogóle) nie wiem dalczego jakoś sam bym sie wzdrygał przed tym (możę strach ma wielkie oczy tylko :P) a do partnerek też nie wymagam aby to połkneły ;)

Rojza Genendel
03-08-05, 16:47
Jakub,
no ja myślę. Jakże to wymagać? Nie uchodzi...

oral lover
03-08-05, 17:24
tak tak Jakub strach ma wielkie oczy :) ja pierwszy raz połknąłem spermę jak odkryłem że mogę sam sobie possać:) i teraz to po prostu jest wygoda....nic się nie brudzi i tyle:) raz ciach jak skończę w swoich ustach mogę połknać i mam spokój- powiem że sperma właściwie nie jest taka zła:)

paulinka187
22-08-05, 11:14
..mój facet niel ubi owocow zreszta on mało co lubi ...

zdi
22-09-05, 05:01
no ale ciebie chyba lubi nie ;)

zdi

karuzela
23-09-05, 00:06
Do połykania spermy?

Mmmmmmmm. Też bym chciał taką laskę.

ROZJE RESPECT

Szlajfka
16-10-05, 18:55
Ja tam nie przepadam za smakiem spermy, kojarzy mi się z mydłem w płynie (gorzka i drażniąca), ale jak już robie lodzika i mam ją w ustach to nie wyobrażam sobie, żebym ją miała wypluwać... Poza tym lubię czuć wytrysk ciepłego strumyczka w ustach :D
A co do oraniczenia palenia i jedzenia owoców to nie mam szansy go przekonać, bo on się od razu obraża...

Indira
16-10-05, 19:05
Rojze mam dokładnie to samo, tez sobie nie wyobrazam innego zakonczenia.

Rojza Genendel
16-10-05, 19:09
Rojze mam dokładnie to samo, tez sobie nie wyobrazam innego zakonczenia.
Cieszę się, bo czułam się jak jakaś lubieżnica, a conajmniej dziwadło...

Raine
16-10-05, 20:15
Szlajfka - może spróbuj wersji o witaminach? ;) A smakowa wartość ulegnie poprawie tak czy owak ;)

Szlajfka
16-10-05, 20:21
Szlajfka - może spróbuj wersji o witaminach? ;) A smakowa wartość ulegnie poprawie tak czy owak ;)
Hehe, masz rację, na to nie wpadłam ;) Musze wypróbować i zacząć przejawiać "troskę o jego zdrowie" :)

a-fly-woman
16-10-05, 22:27
nie przykladam wielkiej uwagi do statystyk ;)

Ja prowadze szczegółową statystykę. Za szafą mam wypisane markerem imiona i nazwiska moich partnerów seksualnych, daty pierwszego razu z każdym z nich i odpowiednią punktację od 1 do 10. :):P

Gumka
16-10-05, 22:50
i jaka wyszła ci średnia ważona? ;)

Bender
26-10-05, 18:22
Hihi a ja musze sie pochwalic ze moja piekna kiedys "postanowila sprobowac" i powiedziala z troche gorzka, ale sie przelamala - jak ja spytalem czy ok to ona ze jak raz byla gorzka to czego nie mialaby by znowu tego zrobic skoro juz tak zrobila? :)
Nic nie zmuszalem - tak sama z siebie podczas igraszek ;> (wtedy byl super dzien - tyle nowosci, eh :twisted: )
I tak zostalo :cool:

Belleteyn
27-10-05, 23:51
zgadzam się z którąś przedmówczynią, nie wyobrażam sobie że ssam memu panu peniska i nagle łapię za chustkę, żeby zebrać jego spermę...poza tym wiem, że misiowi wtedy jest najprzyjemiej, właśnie wtedy staram się wziąć go najgłębiej do buzi (no ofkors bez przesady) bo powiedział że to mu spraiw anajwiększa przyjemność... w końcu podczas minetki on też ma dooczynienia z moimi soczkami, czemu ja mialabym się brzydzic jego?

alek
28-10-05, 10:00
powiedz to mojej żonie .masz+

dzikakotka
30-10-05, 21:59
Lubie bardzo :) i najlepiej jak mnie ''ochlapie'' :) a co nie trafi to zlize ;)

manus dei
30-10-05, 22:07
widzę że nowa użytkowniczka forum ma fajne pomysły;)

Rojza Genendel
31-10-05, 15:22
Ekhm... w moim przypadku jak nie trafi, to sam zlizuje...

DajMiTęNoc
31-10-05, 15:46
Ekhm... w moim przypadku jak nie trafi, to sam zlizuje...

To lepiej niech manus uważa, ja ogólnie z tego powodu bym już się bał z tobą rozm:PP Jeszcze mi teraz sie przypomniało, że kiedyś pisałaś, że lubisz jak facet spuszcza ci sie na brzucho a póxniej zlizuje czy jakos tak. Jesli przekręciłem słowa to sorki ale to było tak dawno temu :P

dzikakotka
01-11-05, 21:33
pomyslow to mi nie brakuje :)

rojze Twoj facet zlizuje z Ciebie sperme? Pierwszy raz slysze cos takiego :) ciekawi mnie to, wiec jakbys mogla to prosze napisz cos wiecej ;)

Rojza Genendel
02-11-05, 19:14
Wiesz, Dzika, w sumie to ja nie mam faceta w tej chwili. Natomiast mam widoki na zmianę tej sytuacji.
Cóż, to było tak zwyczajnie całkiem. Po prostu chciałam kiedyś, żeby facet właśnie tak zrobił.

dzikakotka
02-11-05, 19:43
rojze, ja tez kiedys nad tym myslalam :) ale moj obecny (wtedy) partner nie chcial o tym slyszec :) tzn mnie to nie kreci, ale chcialam zeby posmakowal ;)

e-rotmantic
03-11-05, 11:59
obecny (wtedy) = ówczesny

Nie chodzi o to, że się czepiam, tylko to wyrażenie jest, jak zauważyłem, często potrzebne przy pisaniu wypowiedzi na tym forum, a często forumowicze mają kłopot ze zgrabnym sformułowaniem "ówczesnego partnera", no i tak z dobrego serca podrzuciłem. ;)

dzikakotka
03-11-05, 19:18
e-rotmantic, :) no, ja ci dziekuje za Twoje dobre serduszko :razz:

Ziom
08-11-05, 21:56
Dzisiaj po raz pierwszy wraz z moją dziewczyną po raz z nią pierwszy doszedłem :D.
Co prawda robiła to ręcznie i pod sam koniec tylko wzieła do buzi, bo nie mieliśy co zrobić z "ładunkiem" (bo w sumie co robić? Na łóżko? Plamy potem. Na chusteczke - tak jakoś głupio. A do łazienki aby tam - bez komenta :P ). Było wspaniale :D. Mówiła, że troche słonawe, ale tak to raczej ok. Przy najbliższym razie pewnie będzie oralnie... ten jeden raz. Bo podobno nie jest on za bardzo przyjemny, a za to męczący.

ktooooosia
08-11-05, 23:50
Przy najbliższym razie pewnie będzie oralnie... ten jeden raz.
dlaczego tylko raz????? ;/ :| jakoś sobie nie wyobrażam, żeby tylko jeden, jedyny raz uprawiać tego rodzaju pieszczoty... :P

podobno nie jest on za bardzo przyjemny, a za to męczący.
dla kogo nie jest przyjemny????? i kto się męczy???? :\ :surprised
z tego co wiem, to jest przyjemny dla obu stron...

MpError
09-11-05, 01:42
Jedynie czasem gdy jest pozycja niewygodna z przyczyn powiedzmy" niezależnych" można odczuć częściową "utratę energii" :P . Ale z całą pewnością nie jest to zmęczenie ;)
Szacuneczek :razz:

Ziom
09-11-05, 16:19
dlaczego tylko raz????? ;/ :| jakoś sobie nie wyobrażam, żeby tylko jeden, jedyny raz uprawiać tego rodzaju pieszczoty... :P

Moja dziewczyna tak uważa. Nie wiem ile w tym prawdy, bo jeszcze z nią nie robiłem. Ale sądze, że jej się spodoba :D. Mam nadzieje ;).

dla kogo nie jest przyjemny????? i kto się męczy???? :\ :surprised
z tego co wiem, to jest przyjemny dla obu stron...

Dla obu stron?? Nie moge tego pojąć, co w takich rzeczach (gdy na różne sposoby robi dobrze facetowi) jest przyjemne dla kobiety....

P.S.
Jak radzicie to robić, aby było jak najmniej męczące dla dziewczyny?

ktooooosia
09-11-05, 17:20
Dla obu stron?? Nie moge tego pojąć, co w takich rzeczach (gdy na różne sposoby robi dobrze facetowi) jest przyjemne dla kobiety...
jak to co???? właśnie to - że sprawia się przyjemność swojemu facetowi... :D ja (i wiele dziewczyn z tego forum - ale niech same się wypowiedzą ;)) lubimy w ten sposób dogadzać naszym partnerom... :D To jest naprawdę bardzo przyjemne... :D

Rojza Genendel
09-11-05, 17:39
Dla mnie to jest przyjemne z racji tego, że okolica ust, wnętrze policzków i język są bogato unerwione. Dotyk tam daje mi bardzo dużo przyjemności. A ponieważ łączy się to z przyjemnością partnera, to jest naprawdę dobrze.

Ms.Madzia
04-02-06, 15:49
Ja na początku się tego bałam i miałam opory ;) ale nie jest źle... a po za tym jemu bardziej sie to podoba ;) :D A ja się tym podniecam :)

Bender
05-02-06, 14:09
Ty stu nazekasz a moj kumpel zawsze z dziewczyna, najpierw gra wstepna, wielka chica a ptoem mala przerwa na szybkie umycie penisa/cipki i do dziela dopiero... (a higiene utrzymywali normalnie) JA tam go wysmialem :D

MyszkaZ
06-02-06, 17:25
Nie kazdy musi to lubic...ale mi osobiscie (jezeli tak to mozna nazwac) to smakuje. Na szczescie moj facet ma przyjemny smak spermy (zero papierosow, je ok, nie pije duzo)...
A co do takiej...starannosci o higiene, to ja bym sie poczula przynajmniej "ochlodzona", gdyby moj facet myl po mnie zeby, albo zanim zaszczycilibysmy sie oralem musielibysmy oboje biec do lazienki. Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze przyjemnie i czysto jest moim zdaniem lepiej, ale bez psucia atmosfery :)

misza
31-05-06, 12:42
hej!
moja pani zawsze prosi o to abym skonczyl w jej ustach,nigdy nie musialem nalegac...czesto jest nawet tak ze wezmie go do buzi i wyssa do konca tylko po to aby poczuc sperme w swoich ustach

Belleteyn
31-05-06, 13:38
Dla obu stron?? Nie moge tego pojąć, co w takich rzeczach (gdy na różne sposoby robi dobrze facetowi) jest przyjemne dla kobiety....

P.S.
Jak radzicie to robić, aby było jak najmniej męczące dla dziewczyny?
Jest bardzo podniecające. Zawsze gdy pieszczę swojego faceta, czy to orlnie czy nie, to się bardzo nakręcam. Poza tym, jak napisala Ktoooosia, super jest też widzieć jak wielką przyjemnośc sprawiaja mu moje usta, język.
Ja to chyba jakaś perwersyjna jestem, bo lubię robić francuza, uwielbiam wytrysk do buzi.

Dla mnie to jest przyjemne z racji tego, że okolica ust, wnętrze policzków i język są bogato unerwione. Dotyk tam daje mi bardzo dużo przyjemności. A ponieważ łączy się to z przyjemnością partnera, to jest naprawdę dobrze

Zgadzam się w zupełności.

padme
31-05-06, 14:22
no... sperma bardzo fajna jest i energetyczna, odzywcza, duzo witamin ma :D

monikaa
01-06-06, 08:55
Jest bardzo podniecające. Zawsze gdy pieszczę swojego faceta, czy to orlnie czy nie, to się bardzo nakręcam. Poza tym, jak napisala Ktoooosia, super jest też widzieć jak wielką przyjemnośc sprawiaja mu moje usta, język.
Ja to chyba jakaś perwersyjna jestem, bo lubię robić francuza, uwielbiam wytrysk do buzi.

.

zgadzam sie z Tobą:D

Szafir
13-06-06, 09:55
moja pani powiada, ze na wszelkie dolegliwosci najlepsza jest witaminka "H" :)

M@e$tr
08-07-06, 10:01
Ja już kilka razy kończyłem w ustach mojej dziewczyny i sama mówiła, że lekko gorzkawe ale jej smakuje. Sam nie pale fajek, dużo nie pije i zdrowo się odżywiam. Bardzo przyjemne uczucie gdy po lodziku dziewczyna wylizuje ci ogiera do ostatnijej kropelki spermy a potem słyszysz jak to połyka. Mmmmmmm :razz:
Ale ja jetem też dobry bo po mimetce nie poszedłbym nigdy umyć zębów czy coś w tym stylu. Raz soczki mojej pani też skończyły w mojej buzi i powiem że było super. Smakowało mi. ^^

Szafir
05-08-06, 14:19
Jest taka stara sexualna zabawa, kiedy kobieta przyjmuje spermę do ust, a następnie całując kochanka, dzieli się z nim mleczkiem. W końcu oboje połykają stopniowo nasienie.

W zeszłym tygodni, gdy moja Pani zabawiała się moim penisem, poprosiłem ją żeby nie połykała wszystkiego tylko sie podzieliła. Gdy wytrysnąłem jej w usta i wyssała ostatnie krople, podniosła się i pocałowała mnie. Poczułem ciepłą, lekko gorzkawą w smaku śmietankę. mniam :)

Czarodziejka
05-08-06, 17:53
nie połykam, ale w końcu się przełamałam i złapałam ją w usta, po czym wyplułam.
a mój partner stwierdził, że nie ma dla niego różnicy spuszczania się w usta czy w gumkę.

boogi86
05-08-06, 18:05
Troche dziwny chłop...jak ja mojemu pierwszy raz wzięłam do buźki i połknęłam to był w niebowzięty poprostu...i potem był fajny długi buźiaczek...a jak w gumce kończył to sie tak nie cieszył ;)

YoungStallion
06-08-06, 11:16
polka ale po co wypluwac? jaki to ma sens? nie zatrujesz sie przeciez

Skrzydlata
06-08-06, 14:54
tak, polykam za kazdym razem

student
06-08-06, 18:54
a moja dziewczyna nie polyka:(

pinacolada
07-08-06, 12:37
"Uwilebiam" czytać jak to kobiety zajadają się spermą niczym boskim nektarem (do przysłowiowej ostatniej kropelki). Dobre, hehe, baardzo dobre. Dziwnym trafem przy polek nocnych rozmowach wychodzi, że zadna, zadna! z konwersatorek nie lubi a) robić laski, b) wzdryga się na -przymus bądź sugestię - łykania spermy. A dlaczego to robimy (łykamy)? Dla facetów off course!, zeby im zrobić przyjemność, zeby pokazac ze skoro to robimy to znaczy, ze kochamy; w bajki o cudownym smaku "głutków" nie uwierzę. Ech faceci, faceci można wam wmówic wszystko, nawet to że godzinne robienie tzw. laski jest super rzeczą (żadna sie nie przyzna, ze w duchu jedna myśl "kończ waść wstydu oszczędź").
Łykałam, nigdy mi nie smakowała, zawsze czułam dyskomfort (tytułem tego iz wiem o czym piszę).

Jacenty
07-08-06, 13:54
"Uwilebiam" czytać jak to kobiety zajadają się spermą niczym boskim nektarem (do przysłowiowej ostatniej kropelki). Dobre, hehe, baardzo dobre. Dziwnym trafem przy polek nocnych rozmowach wychodzi, że zadna, zadna! z konwersatorek nie lubi a) robić laski, b) wzdryga się na -przymus bądź sugestię - łykania spermy. A dlaczego to robimy (łykamy)? Dla facetów off course!, zeby im zrobić przyjemność, zeby pokazac ze skoro to robimy to znaczy, ze kochamy; w bajki o cudownym smaku "głutków" nie uwierzę. Ech faceci, faceci można wam wmówic wszystko, nawet to że godzinne robienie tzw. laski jest super rzeczą (żadna sie nie przyzna, ze w duchu jedna myśl "kończ waść wstydu oszczędź").
Łykałam, nigdy mi nie smakowała, zawsze czułam dyskomfort (tytułem tego iz wiem o czym piszę).
Pierwsza uczciwa odpowiedź. Ale czy do końca obiektywna? NIe pasuje mi, to mówię wprost i nie robię tego. Koniec i kropka.
A nie wybrzydzam albo co gorsze nie udaję i nie strzelam ochów i achów, żeby partner się cieszył. Toż to najgorsze co może być, udawanie w łóżku. I kto tu kogo oszukuje? Dlaczego nie powiesz w takim razie wprost swojemu facetowi(jeżeli go masz), że nudzi Cię robienie laski i brzydzisz się loda??!!
Udawać to może panienka, którą zamówię za kasę z agencji. A jak moja ukochana nie chce, to jej nie zmuszam do niczego i nie żądam od niej wyrazów zachwytu moimi pieszczotami.

pinacolada
07-08-06, 14:15
Pierwsza uczciwa odpowiedź. Ale czy do końca obiektywna? NIe pasuje mi, to mówię wprost i nie robię tego. Koniec i kropka.
A nie wybrzydzam albo co gorsze nie udaję i nie strzelam ochów i achów, żeby partner się cieszył. Toż to najgorsze co może być, udawanie w łóżku. I kto tu kogo oszukuje? Dlaczego nie powiesz w takim razie wprost swojemu facetowi(jeżeli go masz), że nudzi Cię robienie laski i brzydzisz się loda??!!
Udawać to może panienka, którą zamówię za kasę z agencji. A jak moja ukochana nie chce, to jej nie zmuszam do niczego i nie żądam od niej wyrazów zachwytu moimi pieszczotami.

Nie przypominam sobie, żebym w pierwszej wypowiedzi napisała słowo o auto"udawaniu". Podobnie jak Ty udawanie w łóżku uważam za niedopuszczalne. Nie udaję, czasami robię coś (loda) co niekoniecznie sprawia mi przyjemność, ale dla mojego mężczyzny jest rozkoszą. Sperma mi nie smakuje wiec jej nie łykam, nie zlizuję i nie wygłaszam panteonów nad jej wspanialym składem chemicznym, wątpliwymi wartościami odżywczymi czy smakowymi. Spermę lubię w sobie, to prawda, że nic tak nie wpływa na humor i dobre samopoczucie jak iniekcja "dowcipna"

LellyDivera
07-08-06, 17:13
Parokrotnie miałam tak samo jak Pinacolada, ale ostatnio trafiłam na faceta, co nadal wydaje mi się fascynujące, niesamowicie odpowiada mi smakiem i zapachem. I wzajemnie.
Dla mnie jest to nieprawdopodobne, ale mogłabym mu robić fellatio codziennie po kilka razy, nawet opisałam w innym topicu, jak urwałam się dla niego na pół godziny z roboty.
Smak jego spermy niezwykle mi odpowiada, nie powiem że jest słodka jak miód i że to delicje, czy coś tam, ale nie czuję właśnie tego "dyskomfortu" jak poprzednio bywało.
I ten zapach. :rolleyes:
Wiadomo o co chodzi.
Tak więc łykałam, bo tego chcieli. Teraz łykam za każdym razem, bo ja tego chcę. ^^

goorusia
30-11-06, 19:32
Oczywiście, że połykam i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej, bardzo mnie to podnieca i kręci... I nie czuje żadnego dyskomfortu jest mi wtedy bardzo dobrze!!

Margerita
03-12-06, 09:51
połykam.. nigdy nie wypluwam i zawsze wylizuję do końca :)

DarkAngel
09-12-06, 22:56
Cóż, ja uwielbiam, gdy moja Kobieta doprowadza mnie swymi ustami i pozwoli mi w nich skończyć ;). Czyli odpowiedź na pytanie z tematu: tak :). To jest cudowne ;).

paffcio
10-12-06, 16:57
moja dziewczyna praktycznie zawsze połykała mimo ,ze początkowo ja tego nie chcialem i jakos dziwnie sie czułem gdy to robiła .gdy z nia na ten temat rozmawiałem powiedziala,ze połyka poniewaz kręci ją to więc ...:whistle:

rolnik
12-12-06, 13:29
moja dziewczyna nigdy nie polknela calosci, kiedys wogule nie konczyła w ustach, teraz kończy choc nie zawsze, troche polknie, reszte wypluje. Dla mnie roznica miedzy skonczeniem w ustach a po za nimi to niebo a ziemia. Najprzyjemniejsze co moze być w lodziku to konczenie w ustach, strasznie mnie to rajcuje. Niestety moją dziewczyne nie, nienawidzi tez smaku spermy. Powiedzcie mi co pic albo jeść zeby jej zasmakowało? :pray: Chociaz szczerze mowiac watpie zeby kiedykolwiek połkneła całość :\ Ja np uwielbiam gdy ona dostaje orgazm a ja wtedy moge ją tam lizać, strasznie mnie to rajcuje wtedy.

se7en
12-12-06, 13:38
Ja nie tylko bym mogla ale robię . Niesamowicie mnie to podnieca :redface:
U nas norma jest 5,6 lodzików dziennie :redface:
Matko , ja jestem lodziara chyba :redface:

nie Ty jedna:):whistle:

reason
12-12-06, 13:52
Uwielbiam połykać, wylizać do końca i patrzeć się w oczka mojego mężczyzny:)

goorusia
12-12-06, 15:09
moja dziewczyna nigdy nie polknela calosci, kiedys wogule nie konczyła w ustach, teraz kończy choc nie zawsze, troche polknie, reszte wypluje. Dla mnie roznica miedzy skonczeniem w ustach a po za nimi to niebo a ziemia. Najprzyjemniejsze co moze być w lodziku to konczenie w ustach, strasznie mnie to rajcuje. Niestety moją dziewczyne nie, nienawidzi tez smaku spermy. Powiedzcie mi co pic albo jeść zeby jej zasmakowało? :pray: Chociaz szczerze mowiac watpie zeby kiedykolwiek połkneła całość :\ Ja np uwielbiam gdy ona dostaje orgazm a ja wtedy moge ją tam lizać, strasznie mnie to rajcuje wtedy.
Już o tym było tu pisane ale jedz dużo ananasów lub pij z nich sok i nie pal!!

rolnik
12-12-06, 15:49
o tych ananasach slyszalem, a o paleniu nie ma mowy, nigdy chyba papierosa nei tkne ;) dzieki za upewnienie mnie.

goorusia
12-12-06, 20:02
Proszę bardzo....

wujcio_wodnik
12-12-06, 21:46
moja była też lubiła łykać czułem sie wtedy jakbym tracił kręgosłup to uczucie było naprawdę wspaniałe

anita
13-12-06, 10:02
ja nie mam nic przeciwko wytryskowi w usta ale po tym zawsze całuję faceta w usta, żeby też cos z tego miał :P

Bender
13-12-06, 16:25
Hmm ananasy. Chodzi o zawarta w nich fruktoze raczej ;)
A ta mozna kupic w miare tanio 8 PLN za 0,5 KG. Jest wydajniejsza do zwyklego cukru (slodsza). I byla poprawa ;)

figa20
22-12-06, 22:28
A ja połykam i chociaż mój mężczyzna pali to nigdy mi nie przeszkadzał smak ani zapach jego spermy. Połykanie jest suuuper :P

zuzziaa
23-12-06, 21:46
jasne, ze polykam ;)

sperma mojego faceta wczesniej miala gorzki smak, ale byla spoko ;) ostatnio moj Mis zaczal jesc specjalnie dla mnie wiecej ananaskow, ogolnie wiecej owocow. Ale jeszcze nie mialam okazji jej sprobowac :(

Ryan
27-12-06, 01:49
moje Kochanie również połyka spermę :) choć czasem proszę, aby jeśli może nie robiła tego, tylko pokazała co ma na języczku :D lubię się z nią całować kiedy ma moją spermę w swojej ślicznej buzi :rolleyes:

Onaa
27-12-06, 16:41
No ja właśnie miałam okazje ostatnio :P W sumie to było z zaskoczenia. Robiłam to i nagle poczułam ciepło w ustach. Nie wiem czy to lubię. Może, za którymś razem stwierdzę, że tak. :-)

Rick Blaine
28-12-06, 00:09
niemiłe uczucie znaleźć się w tych niespełna 9 facetach na 100!!

Madziusia
29-12-06, 13:45
łykam i nawet lubie :) a moj facet uwielbia jak łykam :)

P&E
29-12-06, 22:03
Jestem za :)

69Gwiazdeczka
17-01-07, 14:55
Powiekszylam czerwony slupek :) Zawsze, uwielbiam to!

Poli
20-01-07, 14:32
Ja niepolykalam, nie polykam i nie bede polykala. Nie widze powodu dlaczego mialabym to robić,wydzielinom fizlogoczym mowie nie, oprocz sliny;) .

DarkAngel
20-01-07, 15:00
Ja niepolykalam, nie polykam i nie bede polykala. Nie widze powodu dlaczego mialabym to robić,wydzielinom fizlogoczym mowie nie, oprocz sliny;) .
Nie lubisz jak partner pieści Cię oralnie?

Poli
20-01-07, 17:45
Nie lubisz jak partner pieści Cię oralnie?

Lubie i to bardzo i bardzo lubie mojemu partnerowi sprawiać taka przyjemnosc.

DarkAngel
21-01-07, 17:20
Lubie i to bardzo i bardzo lubie mojemu partnerowi sprawiać taka przyjemnosc.
A nie pomyślałaś o tym, ile On Twojego śluzu mimowolnie połyka?
To też jest wydzielina "fizlogoczym" [no offence ;P].

Fakt, może i powiesz, że Ty też Jego śluz mimochodem połykasz, ale idąc dalej.. Gdybyś Ty miała wytrysk [zakładam, że podczas pieszczot oralnych takowego nie masz, pewnie gdybyś miała sprawa wyglądałaby zgoła inaczej] nie chciałabyś, byś mogła kończyć partnerowi "na języku" [kurde, głupio brzmi ;)]?

Cóż, dla mnie takie tłumaczenie "nigdy", "nigdy", bo "nie" - to nie tłumaczenie, ale ok ;).

Poli
21-01-07, 22:30
A nie pomyślałaś o tym, ile On Twojego śluzu mimowolnie połyka?
To też jest wydzielina "fizlogoczym" [no offence ;P].
;).

Tylko podcza pieszczot oralnych penisa takze polykam mimowolnie jego wydzieliny;) .

zi3c
21-01-07, 23:24
Facet po takim soczystym orgazmie zawsze będzie głęboko usatysfakcjonowany :)

baleron
28-01-07, 22:09
Moja pani jeszcze nie połyka generalnie, lecz wychodze z założenia, że to wymaga po prostu czasu ;) Nie ma co być niecierpliwym.

carl_twnty4
29-01-07, 00:31
Moja pani jeszcze nie połyka generalnie, lecz wychodze z założenia, że to wymaga po prostu czasu ;) Nie ma co być niecierpliwym.

Ja rozmawialem ze swoja dziewczyna o tym, powiedzialem jej ze marzy mi sie finish w ustach ale nigdy jej nie popedzalem z ta decyzja. Sama mowia mi ze sie boi, ze nie wie jak jej to zasmakuje i czy czasem nie zwymiotuje. Nie zalezalo mi na tym az tak bardzo tymbardziej, ze sporo czasu minelo az w ogole zdecydowala sie brac mojego penisa do buzi. Az w koncu ktorejs pieknej nocy kiedy dluuugo piescilem jej muszelke jezyczkiem, szepnela mi do ucha ze chce mojego penisa, kiedy juz go piescila a ja dalem znak ze bede konczyl zlapala mnie mocno i nie dala wypuscic go z jej buzi, to bylo cos najcudowniejszego co przezylem chyba do tej pory w swoim zyciu :D
Oczywiscie wszystko polknela i nie widzialem po jej minie aby byla zdegustowana, wrecz przeciwnie zazartowala ze wlasnie zjadla kremik orzechowy :P
Tak wiec koledzy nie poganiajcie swoich kobiet, musicie byc cierpliwi az w koncu przyjdzie ten dzien i uswiadomicie sobie ze bylo warto :D hehehe, pozdro dla wszystkich

dzika kotka
29-01-07, 11:43
ja po prostu lubie sprawiac przyjemnosc swojemu facetowi.
nie robie tak zawsze, bo mu sie znudzi:)
ale bardzo czesto.
uwielbiam tez jak on sie pyta , czy moze skonczyc w ustach(oczywiscie zadaje to pytanie w innej formie):lol:
lubie czesc polykac, a potem zlizywac resztki.
ale zawsze jak robimy zakupy to kilka kartonikow soku ananasowego:)))

nowy
05-02-07, 22:40
u mnie było tak, ze za pierwszym razem jak poprosiłem to zrobiła to i była zadowolna ze spróbowała bo jej smakowało (była wtedy troche pijana :P), na drugi dzień znów poprosiłem, zgodziła sie ale miała lekkawy odruch wymiotny :( moze to po tej wódce :P ale wiecej sie nie chciała zgodzic aż pewnego pięknego dnia ni stąd ni z owąd mówie ze dochodze a ona nic i trysnąłem w jej buzi (mi niespodziankę zrobiła no :D) ale to było jakieś 3-3,5 roku temu i od tamtej pory długo długo nic i chyba juz nic z tego nie bedzie :( a szkoda bo przesuperpiękne uczucie tryskać w buźce :D

...aneta...
06-02-07, 10:10
ja nie polykam spermy swojego faceta, ale zdazylo mi sie ze przy robieniu lodzika facet skonczyl troche w moich ustach i wtedy polknelam to co w nich bylo.ale tak to jakos nie jestem do tego przekonana

Bartuś30
06-02-07, 11:07
Moja żona nie bardzo to lubi:(

dreamysky
06-02-07, 17:00
A moja dziewczyna na początku sie krępowałą, a teraz mówi, że nie smakuje wcale źle i ją to podnieca. Dodam , że nie palę i jem zdrowo.

ramka
06-02-07, 19:25
a czy uwazasz ze trzeba do tego 'dorosnac'?

W moim związku, partner nigdy nie naciskał na to by seks oralny kończył się finiszem w moich ustach. Po prostu dał mi wolną rękę, a raczej język ;) :D
Zrobiłam to gdy już byłam gotowa, choć nie powiem, dwa lata trwało zanim się 'przemogłam'.
Nie widzę w tym nic rewelacyjnego, ani obrzydliwego również, po prostu stało się i już :)

sunia89
09-02-07, 23:45
hehe uwielbiam smak spermy <mniam>

evika
22-02-07, 16:48

co prawda stary to post...ale mnie "wzruszył"..:D. Niech sobie dziewczyna pisze, co chce. Ja lubię pieścic oralnie mojego faceta, bardzo lubię, i lubie połykać. I znam jeszcze parę takich, co to lubią..:D

Wisienka & Gandi
25-02-07, 19:50

[Wisienka] jasne... ale nie zawsze... to znaczy jak się juz na to decyduję to połykam, nie ma żadnego wypluwania czy coś w tym stylu... za to gdy sie na to nie decyduję to sperma laduje na mnie, na kołdrze albo u niego w dłoni... :whistle: a co do smaku... idealna dla alergików - bezsmakowa i bezzapachowa, jak kosmetyki z serii AA ;)

co prawda stary to post...ale mnie "wzruszył"..:D. Niech sobie dziewczyna pisze, co chce. Ja lubię pieścic oralnie mojego faceta, bardzo lubię, i lubie połykać. I znam jeszcze parę takich, co to lubią..:D

[Wisienka] mnie też na maxa wkurzyl, popieram ;) a faceci nie są takimi naiwnymi idiotami by wierzyć w każde nasze słowo... poza tym chyba widać gdy laska robi coś na mus... chyba, ze jest dobrą aktorką... ale oszukiwać swojego faceta? a feee... i laska sie meczy, bo robi coś czego nie chce i nie lubi i on...

Po raz enty , edytuj posty ! A.

Anetka_lbn
27-02-07, 22:51
ja lubie jak mój facet spuszcza mi sie do buzi prawie zawsze połykam
a czsami wypluwam ale to rzadko a robie to dlatego skoro on mnie lize i "pije " moje soki to dlaczego ja nie mam tego robic a wiem ze mój facet to lubi

buhert
27-02-07, 22:58
połkniecie to kanibalizm

Wisienka & Gandi
28-02-07, 15:32
no tak te miliony plemniczków zakleszczonych między zębami... ;)

nowy
28-02-07, 23:04
połkniecie to kanibalizm

a wyplucie to zabójstwo! :lol:

julianna
30-03-07, 22:12
mnie sie raz zdarzylo przez przypadek,ze polknełam troszkę,
biegłam do łazienki jak bym miała rozwolnienie

fuj, ale to niedobre, a kto powiedział, ze jest bez smaku....http://forum.myrodzice.pl/images/smiles/mysli.gifhttp://forum.myrodzice.pl/images/smiles/hmm.gif

villemo
20-04-07, 15:20
nie wiem czy kiedykolwiek zapomnę jak strasznie smakowała sperma mojego pierwszego faceta :silenced:

pamiętam, że obiecywałam sobie, że to był pierwszy i ostatni lodzik w moim życiu :lol:

ale drogie Panie - wystarczyło zmienić faceta :headbang:

UWIELBIAM TO !!!! I niewyobrażam sobie innego zakończenia pieszczot

Desdemona
20-04-07, 15:23
Połykałam spermę mojego poprzedniego faceta i bardzo mnie to podniecało. Obecny partner... no cóż, sypiamy ze sobą od niedawna i z mojej strony to jednak żadne uczucie, a poza tym jego sperma ma jakiś dziwny, odrzucający mnie zapach. Nieprędko się zdecyduję.

Kochana
22-04-07, 13:08
Moja odpowiedź: Zawsze, uwielbiam to! ^^ Miałam okazje spróbować spermy jednego faceta i nie zamierzam tego zmeniać :)

lukasz23
08-05-07, 12:51
moja dziewczyna to bardzo lubi
ja zreszta tez

przemoos
08-05-07, 13:57
moja nie robi tego uważa że to nie jest fajne i ja to musze uszanować

kotka85
08-05-07, 22:35
Ja bardzo lubie pieścić oralnie mojego misia i często kończy mi w ustach, ale nie powiem żebym za tym jakoś specjalnie przepadam :rolleyes: do tej pory zdażyło mi się połknąc dwa razy no i czasem jak mu się uda wystrzelić prosto do gardła, a tak to nie łykam- poprostu tego nie lubie.

Kasieńka23
11-05-07, 11:25
A sperma mojego D. jest bardzo słodka bo on je dużo ananasów, nawet takich z puszki i sperma wtedy jest mega słodka :)
Polecam!

Desdemona
11-05-07, 12:05
A sperma mojego D. jest bardzo słodka bo on je dużo ananasów, nawet takich z puszki i sperma wtedy jest mega słodka :)
Polecam!
Ananasy czy spermę swojego faceta?:D Jeśli to drugie to może, może... (ananasów nie cierpię):D
Ok, ok, żarcik taki.

zi3c
12-05-07, 21:03
Nie lubisz ananasów, a może sok ananasowy bedzie lepszy ;) Wsumie podobny smak, no ale

Desdemona
12-05-07, 23:09
Ale ja jestem kobitka, nie muszę się obawiać że moja sperma źle smakuje:)
(A ananasy fuuuuuu, paskudne)

szerkan
12-05-07, 23:21
Moja partnerka też to robi bez żadnej odrazy podkręcając mnie na maxa ...

Panna O.
15-05-07, 10:51
osobiście, nie mam nic przeciwko. ale dopiro z tym obecnym partnerem zdecydowałam się na to, wceśniej jakoś nie umiałam sobie wyobrazić siebie połykającej spermę...

ShadowCat92
28-05-07, 23:09
moj misiek nie pozwala mi polykac.... ;( ale moze polkne i mu nic nie powiem :P :twisted:

marco
30-05-07, 14:49
Moja była dziewczyna połykała zawsze i wszystko a obecna nie chce niewiem jak ją przekonac

pijana_miloscia
30-05-07, 15:55
ShadowCat92 napewno sie nie domyśli :silenced: :yawn:

toxicgirl
30-05-07, 22:55
nie polykalam, nie polykam i polykac NIE będę!!! :)

P&E
14-06-07, 21:11
Polecam!

Ja wolę słone nasionka :)

ktooooosia
18-06-07, 10:01
faktycznie jest różnica w smaku spermy palacza i faceta nie palącego... :lol:
mój obecny mężczyzna nigdy nie palił i jego soczek jest dużo smaczniejszy, niż moich poprzednich partnerów <palaczy> :lol: :P nie ma "goryczki" ;)

Civic
01-07-07, 12:18
Mój na szczęście nie pali..:] Owocow tez nie lubi. Nie przepada np. za ananasem czy tez brzoskwinią. ale łykam i mi smakuje, lubie to :P

easy123
03-07-07, 10:14
Jest to jedna z bardziej podniecajacych rzeczy :D

celinka 17
06-08-07, 19:01
sperma mojego clopaka nie jest zbyt dobra ale lubie robic mu lodzika bo wiem ze wtedy jest w 7 niebie a wtedy i ja jestem

Adriano
07-08-07, 16:02
Moja dziewczyna nie robi tego bo...nie lubi. Nie pasuje jej smak, zapach, itp, itd. No niestety. Nie wszyscy mają tak dobrze jak większość użytkowników szanownego forum.
Raz przypadkiem połknęła i od tamtej pory: ani mru mru. Nie ma o tym mowy.

Nie można mieć wszystkiego choć ona nawet nie wie jaką mi wtedy sprawiła przyjemność.

saphira
07-08-07, 21:48
Kiedyś nie łykałam...ale nie że sie brzydziłam czy kojarzyło mi się z czymś bleee :-) po prostu nie łykałam... Obecny facet mnie przekonał i tak to polubiłam że on nawet podśmiewa się ze mnie że jestem uzależniona :-P coś w tym jest...nie lubię uronić ani kropelki :D. Lubię ten smak, zapach, sam moment wytrysku ale też uwielbiam patrzeć jak On wtedy odlatuje :-) Myślę że sperma jest pyszna i już bym nie chciała żyć bez łykania :-P

katerina
08-08-07, 00:29
zawsze łykam spermę mojego faceta, nie brzydzę się go, on to uwielbia ja również, poza tym jakoś nie wyobrażam sobie żeby po tym jak on tryśnie mi do ust miałabym się zrywać i lecieć do łazienki, żeby to wypluć

malinkaa7
08-08-07, 12:32
Ja zawsze połykam, ale tylko mojego obecnego partnera. Jest pyszniutka i lubie to robić:) Kiedyś się brzydziłam mojemu byłemu łykać...ale brakowało tam tak naprawdę miłości i zaufania..wiec z biegiem czasu się wcale nie dziwie,ze nie chciałam.

Adriano napisałeś: 'Nie można mieć wszystkiego choć ona nawet nie wie jaką mi wtedy sprawiła przyjemność.'

To może poprostu jej powiedz jaka to była dla Ciebie przyjemność, moze nie jest świadoma, że tak bardzo to lubisz?

Adriano
08-08-07, 13:28
Tak się zastanowiłem że może jej matka sama wyszła dla pieniędzy i o czymś takim jak uczucia to tylko słyszała od przyjaciółek.
O ojcu nie wspomina ale widzę dwie możliwości, akceptuje chłopaka bo widzi że pracowity i stara się coś osiągnąć, albo ... poznał się na jej matce i dawno odszedł, teraz płaci alimenty (oczywiście trochę przekoloryzowałem ale jakoś takie mam przeczucie) Żeby to było takie proste. Ona wie to. Nie raz o tym rozmawialiśmy jednak do niczego nie doszło. Próbowałem różnych argumentów ale ani rusz :) Widać, jestem jednym z nielicznych na forum któremu dziewczyna nie połyka :)

saphira
08-08-07, 21:18
Adriano jak tego chcesz to marudź marudź marudź... może zadziała :-) u mnie się sprawdziło :D

Enea
08-08-07, 21:24
Zawsze... chyba, ze on tego nie chce bo ma ochote skonczyc na mojej twarzy, plecach lub gdziekolwiek indziej... Nie polykam jej tez wtedy kiedy prosi mnie bym sie nia pobawila. Dla mnie jest to naturalne zakonczenie fellatio.

toxicgirl
08-08-07, 22:06
nieeeee!

saphira
08-08-07, 22:10
Nicegirl a cóż za przerażenie?? Przecież to pychotka jest :)

toxicgirl
08-08-07, 22:21
to zycze smacznego :)

saphira
08-08-07, 22:24
:-) dzięki i tak od siebie: gorrrrrąco polecam :D

toxicgirl
08-08-07, 22:42
próbowałam i jestema na nie :)

Rojza Genendel
09-08-07, 13:24
Nie, smaczne to na pewno nie jest, ale nie jest to też paskudne. Dla mnie raczej neutralne.

saphira
09-08-07, 20:44
A mi na serio bardzo bardzo smakuje... :-))))

sweet_candy
15-08-07, 18:30
ja nigdy bym tego nie zrobiła sperma jest fuj

e-rotmantic
16-08-07, 02:32
sweet candy
Uwielbiam twoje posty . Te wyrazy "ja zawsze", "ja nigdy" tak do mnie trafiaja ze.. :)
Inna sprawa, że z osobami, które nadużywają rzeczonych zwrotów, po prostu nie da się wytrzymać.

Doyoulikedat
29-08-07, 22:58
Ochyda ta sperma...ja jak ja czuje to mam odruch wymiotny...wiec staram sie robic Misiowi lodzika zeby sie spuszczal na chusteczke...i jest cacy :D

saphira
29-08-07, 23:18
...zawsze się zastanawiam jak wygląda taki finisz w serwetke ;) liżesz liżesz on już odlatuje nagle stop łapiesz serwetke i kończ waść wstydu oszczędź...? Jakbym była facetem to by mi opadł :P

zi3c
30-08-07, 00:29
Nie chce nikogo obrażać ale faktem jest, że w serwetke to nie ciekawe jest...

ps. przyzwyczailem się do orala z finiszem w ustach ukochanej, może dlatego ;)

P&E
30-08-07, 19:33
Może pozwól mu czasem wytrycnąc na jakąś część twojego ciała. Serwetka jest taka... hm... szkoda mi faceta.

ika2810
04-02-09, 20:31
7-8 facetów? Nie możesz się doliczyć. Ale cóż, liczenie to jednak Twoja pięta achillesowa. :P

moim zdaniem to świetnie co sobie żałować, moze kiedys tez będe miała takie statystyki:)

jak to polubić to znaczy jak sie przekonac bo raz zrobiłam z połykiem i nie było źle ale nie moge znów

Edytuj posty - Jednogarbny

Misiunia3
04-02-09, 21:39
Zawsze jesli tylko moge to połykam, uwielbiam to, mrrr;)

P.S. ika2810 edytuj posty:)

badboy69
10-02-09, 04:03
Raz przypadkiem połknęła i od tamtej pory: ani mru mru. Nie ma o tym mowy.
.

yyy jak to możliwe przez przypadek??:P

mojej kobiecie niestety też nie smakuje ;(

curious
10-02-09, 04:09
A mi smakuje i to bardzo, szczególnie jeśli mój luby przedtem zadba o odpowiednie odżywianie:)

Frodo Baggins
10-02-09, 04:21
właśnie mi żona zajrzała przez ramię, dojrzała ten temat i powiedziała "taaak, oczywiście !"
:yawn:

VictoriiA
10-02-09, 04:32
Ten etap będzie pewnie wdrożony niedługo, na razie na zaSadzie - jeśli nie zdążę wyjąć, od tego sie nie umiera! ^^

carolinka
12-02-09, 00:42
Ja nie połykam

Fonika
20-03-09, 17:54
A ja owszem i wcale od tego nie stronie
Może nie zdarza się to zawsze ale przeważnie :P

_martynka_
23-03-09, 04:16
zawsze wtedy kiedy finał jest w ustach....

hmmm
przyznam, że zawsze z uśmiechem czytam o ananasach, brzoskwiniach i innych....
jeżeli o mnie chodzi, to chyba w jednym przypadku na dwadzieścia udaje mi się w ogóle poczuć jej smak zanim ją połknę...........
jak dla mnie ani dobra, ani zła...powiedziałabym, że najczęściej wręcz bez smaku....

CzarneBialeBec
23-03-09, 06:10
Ja czasem łyknę, ale chłopak mi w tym nie pomaga bo pali :(

misiowo
26-03-09, 03:30
a mój na szczęście nie pali :) :) i chwała mu za to!
tak, połykam zawsze wtedy, gdy uda mu się dojść w moich ustach ;)
tylko jest jedno ale: to on nie może się do tego przemóc O.o bo twierdzi, że to dziwne, chociaż że mu się to bardzo podoba :P ale stwierdził, że się pewnie wkrótce do tego przekona ;)

Anioka.M
27-03-09, 20:16
Łykam, łykam i bardzo to lubię. Zawsze, kiedy tylko mam okazję possać staram się połknąć spermę. Dla mnie jest bez smaku, ale wierzę, że jest odżywcza.

Anka

lmnt
03-04-09, 23:57
Często :)

nawet wczoraj w nocy :D

allure
04-04-09, 02:29
Kobietki, a zanim łykacie to lubicie się jeszcze delektować nasieniem czy tak od razu AM i już po temacie?

bi.girl
04-04-09, 04:08
nie, nie połykam:)

lmnt
05-04-09, 00:51
mój pan by mnie chyba wyśmiał gdybym sie delektowała niczym winem :D

Sajana
05-04-09, 00:57
ja tam się boję ciąży pozamacicznej ...

Misiunia3
05-04-09, 01:03
Kobietki, a zanim łykacie to lubicie się jeszcze delektować nasieniem czy tak od razu AM i już po temacie?
Czasem szybko połykam a czasem pokazuje facetowi, zlizuje jeszcze jak ocieka z penisa i dopiero AM.

ktos69
07-04-09, 05:56
A ja chciałbym skończyć kiedyś w ustach swojej lubej ale ją sperma odstrasza... i troszkę się martwię, że nigdy się nie przełamie... no ale nie mam zamiaru jej zmuszać, czy przekonywać ;)

bnn
08-04-09, 00:50
jak kobieta nie polyka to trace do niej szacunek

Maria_Antonina
08-04-09, 02:08
jeszcze ani razu..

Sprężynka
08-04-09, 02:14
Połykam zawsze wtedy, gdy kończy w moich ustach :)

Kropla Seksu
15-05-09, 15:33
ja zawsze polykam gdy robie mu loda ;)

Jacenty
15-05-09, 17:25
Tylko jak chce nowe buty albo kolczyki :D

Frodo Baggins
15-05-09, 17:31
no widzisz, Ty przynajmniej uzbierasz odpowiednią kwotę i luz...
niektóre partnerki są nieprzekupne i nie tylko o połyk chodzi :twisted:

:lol:

Raine
15-05-09, 17:33
Panowie, że tak powiem, won z tego tematu.
Chcecie to sobie topik "Faceci, czy połykacie spermę?" założcie.
:goth:

meegi
15-05-09, 17:38
Nie zawsze bo facet czasem się krępuje i wycofuje zanim sperma wypłynie. Kiedyś bałam się tego ale to jest okej :D

Cordoba
19-08-09, 13:31
To jest chyba jedyna rzecz, której nie zrobię już nigdy w życiu :))
Nawet gdyby mi moje wymarzone Audi TT Coupe postawili przed domem i zagwarantowali jędrne cycuszki do końca życia :))

drevni_kocur
19-08-09, 14:00
nie mam nic przeciwko. na początku nie mogłam się przemóc, ale teraz to żaden problem. no i plus dla mojego faceta, że nie ma nic przeciwko dać mi potem buzi :) znam facetów,którzy za żadnego skarby świata nie zrobiliby tego

alexandra191
02-10-09, 14:36
również myslę, że jeśli robi się swojemu partereowi dobrze ustami to czemu ma nie skończyć w buzi? Przecież przy robieniu loda coś wypływa przy podniecaniu i to połykamy to czemu nie można połknąć spermy?
Ja wole połykać niż żeby partner mi się spuszczał na brzuch, piersi itp.
Bo po co wycierać. A przecież sperma ma dużo witamin nie?:)
Szkoda marnować;]

heroinka
02-10-09, 14:53
sperme mojego mężczyzny połykam bardzo bardzo chetnie
oooch jak bardzo;)
nie mialam z tym od poczatku najmniejszego problemu

ale u mnie chęc [lub jej brak] do polykania zalezala zawsze od głebokosci ...uczucia do danego męzczyzny;)
[kurde, a jak pomysle ze wczesniej niebardzo lubilam nawet robic loda, jak to sie potrafi odmienic czlowiekowi przy odpowiednim partnerze;)]

alexandra191
02-10-09, 23:03
kurde, a jak pomysle ze wczesniej niebardzo lubilam nawet robic loda, jak to sie potrafi odmienic czlowiekowi przy odpowiednim partnerze;)]

hehe właśnie:) miałam to samo:)

Junona
02-10-09, 23:41
Ja sie nie moge przemoc za cholerę...A wiem, ze on na to czeka...:/ to chyba jedyna rzecz w lozku,na ktora nie mam ochoty.

Bambiii
02-10-09, 23:42
Bardzo rzadko, bo za tym nie przepadam.

Skinheads_Front
03-10-09, 00:05
A jak już zdarza się wam zrobić loda przygodnie to też połykacie?;)

red_painterka
03-10-09, 11:17
Nie, czasem mam ochotę żeby spróbować ale szybko mi ta ochota mija. Bardzo lubię pieścić go w ten sposób ale to jest dla mnie bariera której nie potrafię (bo po prostu nie chcę) przebić. Przygodnych lodów nie robiłam nigdy i nie mam zamiaru.

Skinheads_Front
03-10-09, 11:42
Ja też przygodnego orala nie uznaję. Jeśli przygodny sex uprawiałem nieraz, to nigdy nie zrobiłem przygodnej minety, loda przygodnego też się nigdy nie domagałem i nie miałem. A jakby mi kobieta zaczęła by mi robić loda na pierwszej randce, to więcej bym się z nią nie spotkał, nawet na sam sex. Moje związki często zaczęły się od sexu, w tym nawet moje byłe małżeństwo (akurat ślub z powodu wpadki), ale na pewno nie był to oral

aguart
23-10-09, 13:59
Witam. Nie jestem pewien czy w dobrym temacie pisze i może trochę nie na temat, ale ten wydał mi się najodpowiedniejszy z racji dużej liczby kobiet które mają okazje do wyczucia smaku. Jak wiadomo palenie powoduje pogorszenie smaku spermy, ale pytanie moje dotyczy e-palenia. Czy któraś z pań miała może okazje zaobserwować poprawę w smaku?

kamil1422
23-10-09, 14:20
Wątpie by panie to smakowały i zachwycały się tym smakiem ;) raczej od razu połykają, więc z odpowiedzią może być ciężko.

m.m.
04-11-09, 12:53
raz, i jakoś nie mogę się przełamać do następnego razu, mimo, że sperma mojego faceta jest zawsze słodkawa... mam odruchy wymiotne ;/ z miłą chęcią bym się tego pozbyła...

karolp
12-11-09, 16:15
Czy możliwa realnie jest sytuacja, że dziewczynie po wytrysku sperma nie mieści się w ustach? W wielu opowiadanaich erotycznych tak piszą, ale ja coś za bardzo w to nie wierzę.

Hagath
12-11-09, 16:18
Jeśli obciąga wielkogabarytowemu zwierzęciu, to owszem. Jeśli człowiekowi, to nie bardzo. W sieci krążą co prawda filmiki przedstawiające gigantyczny wytrysk, ale 95% z nich to fake a reszta to skutek jakichś dziwnych zabiegów i faszerowania się chemią. Przeciętnym Kowalskim się to nie zdarza.

e-rotmantic
12-11-09, 16:31
Czy możliwa realnie jest sytuacja, że dziewczynie po wytrysku sperma nie mieści się w ustach? W wielu opowiadanaich erotycznych tak piszą, ale ja coś za bardzo w to nie wierzę.
Chyba najczęściej takie opisy dotyczą sytuacji, kiedy kobieta trzyma penisa w buzi. Wówczas nie tyle sperma się nie mieści, co kobieta może mieć takie wrażenie spowodowane silnym wytryskiem lub intensywnym smakiem, który powoduje odczucie pęcznienia spermy w ustach.
Inna sytuacja często obserwowana na amatorskich filmach dotyczy sytuacji, kiedy kobieta ma spermę w buzi i niezbyt za nią przepada. Wówczas odruchowo jej mimika układa się w ten sposób, że sprawia wrażenie, jakby tej cieczy było bardzo dużo.

Ćwierćnuta
12-11-09, 18:21
Chyba najczęściej takie opisy dotyczą sytuacji, kiedy kobieta trzyma penisa w buzi. Wówczas nie tyle sperma się nie mieści, co kobieta może mieć takie wrażenie spowodowane silnym wytryskiem lub intensywnym smakiem, który powoduje odczucie pęcznienia spermy w ustach.
Właśnie o tym chciałam napisać... ;)

karolp
12-11-09, 18:22
Czyli jednak usta się nie zapełniają a dziewczyna (pomijam sytucję, gdy się brzydzi) da radę połknąć wszystko za jednym razem?

Ćwierćnuta
12-11-09, 18:23
Zdecydowanie da radę.

karolp
12-11-09, 19:40
A czy dziewczyna jest w stanie przytrzymać główkę penisa ustami tuż przed wytryskiem, aby mu zobobiec i przedłużyć zabawę? Ewentualnie czy da radę samym języczkiem skutecznie zatkać główkę?

e-rotmantic
12-11-09, 19:43
A czy dziewczyna jest w stanie przytrzymać główkę penisa ustami tuż przed wytryskiem, aby mu zobobiec i przedłużyć zabawę? Ewentualnie czy da radę samym języczkiem skutecznie zatkać główkę?
Nie, i mniemam, że takie próby są niebezpieczne dla faceta.

Jeśli już, to w celu zapobiegnięcia wytryskowi ściska się członka u nasady, a nie na żołędziu. Choć przyznam, że w moim przypadku ta metoda nigdy się nie sprawdziła i naprawdę nie wiem, czy rzeczywiście może być w ogóle skuteczna.

myraxidos
12-11-09, 19:55
hehe,zdazylo mi sie.. w sumie to zalezy od chwili dnia i nastawienia, jak jestem mega napalona, to co tam, moge polknac, ehheh ;p ale ogolnie jakos za tym nie przepadam.

karolp
12-11-09, 20:54
A dała się któraś namówić swojemu facetowi na połknięcie spermy, ale wyssanej z prezerwatywy po seksie?

padma
12-11-09, 22:52
A dała się któraś namówić swojemu facetowi na połknięcie spermy, ale wyssanej z prezerwatywy po seksie?

na taki pomysł to nawet nigdy ja ani żaden mój facet nie wpadliśmy :D
ale za to przy lodziku to i owszem.. ale nie zawsze..

Ćwierćnuta
13-11-09, 00:44
Jeszcze na głowę nie upadłam.

myraxidos
13-11-09, 01:05

chyba puszcze pawia...

xc90
13-11-09, 01:11
ja też zaraz wracam, ide sie porzygać!

red_painterka
13-11-09, 12:54

Może jeszcze z prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym???

Kata
13-11-09, 14:54
Może jeszcze z prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym???
Lepiej z prezerwatywy ze środkiem znieczulającym.

Nie, nie przystałabym na taką propozycję.

mysia123
12-12-09, 16:12
Nieeee ;) jakoś jeszcze nie jestem na to gotowa:\, ale może kiedyś... kto wie :)

czarnulka_22
12-12-09, 17:56
ja połykam ale nie zawsze:) i rzeczywiście nie zawsze ma taki sam smak:)to co takiego faceci powinni jeść zeby sperma była puchotka?

Kata
12-12-09, 18:01
******lka_22, http://beztabu.com/showthread.php?t=11360&highlight=smak+sperm%2A

czarnulka_22
12-12-09, 18:10
kata wielkie dzieki:)

To teraz bede caly czas podawac owoce na deserek;)

Escara
04-01-10, 17:47
Muszę przyznać, że jest to cholernie przyjemne doznanie :)
oby jak najwięcej kobiet umiało przełamać tę barierę smaku i mile zaskakiwało swoich facetów :)

brzoskwineczka
04-01-10, 18:16
Prawie zawsze z połykiem, chyba raz czy dwa skrzystałam z prawa niełykania ;)

dorisss111
16-01-10, 19:34
czasem tak czasem nie ale chyba częściej nie ;d jakoś średnio mi sie to podoba . .

hulahop
03-02-10, 16:39
mnie chłopak przekonuje do tego ale jakoś nie moge sie przełamać ;/;/ :\

mastablasta
10-02-10, 12:39
Połykam, ale nie zawsze. Muszę mieć ochotę na to. ;p

Żonusia
30-03-10, 11:48
Gdy się zabieram do "robótek ręcznych" to jakoś idzie w parze z tym moje mega podniecenie i na pewno nie odpuściłabym sobie tej przyjemności zasmakowania mojego obecnego Mężczyzny.

Nikita
30-03-10, 17:13
zawsze, ale nie uwielbiam tego. po prostu robię, bo on uwielbia :)

Candice
30-03-10, 19:43
Zrobiłam to 2 razy. Smaku spermy nie lubię, ale przy szybkim połknięciu da się znieść.
Te moje dwa razy były efektem spontaniczności. ;) Jemu się podobało, więc kto wie, może jeszcze nie raz się skuszę ;)

Karookarolina
30-03-10, 21:59
Ja lubie i nie widze w tym nic zlego, jednak takie przyjemnosci zostawiam na odpowiednia chwile i wole nie robic tego za czesto ;)

swawolna_n
06-04-10, 18:39
Ja jestem z siebie dumna, bo ostatnie dwa lodziki były z połykiem. Wreszcie. :P Niestety sperma mojego faceta ma nieprzyjemny dla mnie smak, więc nie jest to dla mnie taka łatwa czynność. Wprawdzie nie pali, alkohol pije rzadko, nie odżywia się głównie czerwonym mięsem, ale bierze codziennie leki na alergię i może to jest przyczyna. Niestety, nie da się tych tabletek wyeliminować. :\ Ale i tak zamierzam to robić dosyć często. :clap: dla mnie. :P

Sexy_man
06-04-10, 18:48
nie odżywia się głównie czerwonym mięsem

To to ma wpływ na smak?
Swawolna, kupuj mu ananasy, ananasy!^^

swawolna_n
06-04-10, 19:01
To to ma wpływ na smak?
Podobno bardziej gorzka wtedy jest. Ale nie wiem, ile tego czerwonego mięsa trzeba jeść, od kotleta dziennie nie będzie tragedii.

Swawolna, kupuj mu ananasy, ananasy!^^
Chyba będę musiała. Obrzydną mu doszczętnie. :lol:

Sexy_man
06-04-10, 19:12
Ananasy to rzecz święta,
Dawaj zawsze puszkę z rana.
W końcu będziesz wniebowzięta,
Smakiem soków Twego Pana.
:rockon:
(To tak na poczekaniu. Nie mogłem się powstrzymać)

swawolna_n
06-04-10, 19:28
Ananasy to rzecz święta,
Dawaj zawsze puszkę z rana.
W końcu będziesz wniebowzięta,
Smakiem soków Twego Pana.
:rockon:
Oby, oby, chciałabym się nimi delektować. ^^

Kasieek
06-04-10, 20:40
Ja tam jestem spermolubem chyba i nawet ananasy mi do szczescia nie potrzebne:D:D

dolarxyz
17-04-10, 20:57
i grejfruty :)

swawolna_n
24-04-10, 17:37
No dobra, to ja się o ten osławiony sok z ananasów dopytam. Może być z kartonu czy musi być taki z puszki z ananasami? Może głupie pytanie, ale mnie to nurtuje. :P

daj_mi
24-04-10, 17:43
Każdy. Ogólnie to raczej sam ananas, im mniej przetworzony, tym lepiej. W ogóle dieta bogata w owoce pomaga, tak jak unikanie piwa, papierosów, tytoniu.

dolarxyz
25-04-10, 14:31
Kiedyś czytałem, że smażone potrawy psują smak spermy, także drogie panie dokarmiajcie odpowiednio swoich panów a ich nektar wam posmakuje ;)

Żonusia
25-04-10, 14:48
ale gdy lodziki, sperma, połykanie podnieca i cieszy to smak wcale nie jest ważny :) Ja jeszcze nigdy nie narzekałam na smak spermy mojego G chociaż zabawiamy się oralnie od 2 lat.. :P (a odżywia się różnie i nigdy nie jadł ananasów :P )

marzenka5
17-01-11, 11:07
Ja bardzo często połykam i muszę przyznać, że to lubię.

Escara
17-01-11, 12:23
Oto kilka argumentów, z którymi warto się zapoznać...

http://www.polykaj.pl/dlaczego-nalezy-polykac/

bulisia
17-01-11, 12:36
Przeważnie połykam, ale nie znam lepszej maseczki więc czasem... ;)

StacyLuc
14-02-11, 19:21
Nie zauwazylam róznicy w smaku spermy kogos kto sie zdrowo odżywia , pije i pali od tego, kto tego nie robi .

Mój partner, który pił i palił miał lepszą spermę od obecnego, który papierosa nigdy w ustach nie miał, nie wiem od czego to zależy.

Połykać połykam, chociaż w sumie jak tak myślę to dawno nam się nie zdarzyło, oral był ostatnio tylko dodatkiem. Ale sperma mojego faceta mi wybitnie nie smakuje, teraz mnie namawia na pocałunek ze spermą w ustach, to sam się przekona czemu go namawiam na ananasy :D