PDA

View Full Version : Zrastające się brwi


fernando
17-04-06, 17:59
witam wszystkich. mam z powyższym tematem pewien problem i kilka pytań. niedługo mam osiemnastkę, od półtora raku zauważyłem że zaczęły zrastać mi się brwi. nie są to już pojedyncze włoski, ale nie jest to także jedna wielka brew, jest tak gdzieś pośrodku... tak więc stojąc 2,5 metra odemnie może tego nie widać ale zbliżając się widać krzaczki nad nosem... moje pytanie jest takie - czy właściwie to jest jakiś problem? czy jest to powszechnie uznawane za wadę? bo interesowałem się tym właśnie ostatniego czasu i praktycznie nie spotkałem znanej bardziej lub mniej osoby aktora czy kogokolwiek który miałby podobny problem. a jeśli jest to wada, czy depilacja lub inaczej korygowanie brwi jest skuteczna? bo słyszałem że odrosną jeszcze szybciej, jeszcze więcej i grubsze. nie da się tego zrobić jakoś trwale? z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :).

Belleteyn
17-04-06, 19:04
Mi sie tez nie podobaja, a co do rady to podpisuje sie pod tym co napisala Asiulek.

Gumka
17-04-06, 20:49
ja mam zboczenie, że zarówno u kobiet jak i facetów patrzę na brwi. I nie lubię zrośniętych brwi u mężczyzn. Mój chłopak nie ma takiego problemu, ale i tak dla pewności usunęłam mu kilka włosków znad noska przy pomocy pensety;) więc fernando zamiast się zastanawiać usuwaj! :D To nic nie boli:]

fernando
18-04-06, 00:19
dzięki za odpowiedzi. właśnie mam zamiar je usunąć tylko jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje to to, że gdzieś słyszałem że jak się już zacznie usuwać, to będą wyrastać szybciej więcej i jak już się zacznie to trzeba będzie to robić częściej. a jeśli je zostawić w spokoju to sobie są jak są bo w końcu aż tak wiele ich nie jest. to jak jest naprawdę, depilacja bardzo wzmaga odbudowę włosków i ich gęstość?

DajMiTęNoc
18-04-06, 00:36
Oznaka tego ze umrzesz mlodo. Kiedys slyszalem cos takiego ze kto ma zrosniete brwi to umrze mlodo. Sam mam troche zrosniete i dwa razy smieri juz umknolem al ejak to mowia do 3 razy sztuka;)

Gwiazdka
18-04-06, 00:40
Ciekawe, czy dotyczy to też kobiet... Ja nie mam zrośniętych, tylko pojedyńcze wloski. Takie liche...

fernando
18-04-06, 00:49
łeee proszę państwa :P nie zabobony mi tu wciskać pytanie mam konkretne i liczę że znajdzie się ktoś kto ma troszku wiedzy i odpowie, oznaki przyszłości czytane z wyglądu to opowieść na inny temat :D

Gwiazdka
18-04-06, 00:50
Ale jak jest okazja to można spytać ;)

OMFG
18-04-06, 00:53
Hehehe Fernando.:yawn: Sam mam pare wloskow nad nosem a jako ze mi to nie bardzo pasuje to sobie penseta z nimi radze ;)

Hagnos
18-04-06, 08:49
mi tam wieksze brwi u panow nie przeszkadzaja :)

najtrwalszym sposobem usuniecia tych wloskow jest depilacja laserowa. raz i na zawsze.

co do wyrywania penceta to nie jest tak, ze wloski wyrastaja mocniejsze i jest ich wiecej. wrecz przeciwnie, wyrywajac z cebulkami mocno je oslabiasz. ale to nie znaczy, ze po ktoryms tam razie.

BlackPussy
18-04-06, 15:14
moj facet ma zrosniete i mi to w ogole nie przeszkadza...nie wyobrazam sobie go z peseta przy lustrze dokladnie wyskubujacego wloski, ktore w gruncie rzeczy sa naturalne i na swoj sposob ciekawe

Bender
18-04-06, 23:23
To nic nie boli:]
Jak nie jak tak? (choc nie jest to ogromny bol)
Mi sie zrastaja lekko tzn maja taka tendencje. Wyrywanie wlosow penseta jest #%$@! Ale z dwojga zlego wole to niz miec zrosniete :)
Wiedz ze odpowiednie brwi podkreslaja oczy(wzrok). A takimi zrosnietymi to nie za bardzo cos zwojujesz :P

_=dżon=_
20-04-06, 00:21
mi też sie zrastaja brwi, próbowałem wyrywać pensetą, ale odrastaja na nowo... co prawda nie jest ich wiecej i nei sa wcale grubsze ale są...
trzeba sie do tego przyzwyczaic ;d ;)

HeaveN
20-04-06, 23:38
Jak juz sie zacznie wyrywac, trzeba kontynuowac :)
Ja wyrywam.
Wielkiego Bolu mi to nie sprawia :|

lee
21-04-06, 22:45
usuń peseta, albo laserem (laserem na stałe się ich pozbędziesz), chyba, że chcesz wygladac jak Frida Kahlo.

Shrek
22-04-06, 22:38
Ja z kolei słyszałem, że zrośnięte brwi oznaczają nienaturalną śmierć. No ale to w końcu tylko zabobon...

lukabazuka
07-05-06, 12:02
zrosniete brwi to atawizm jezeli nie chcesz wygladac jak neandertalczyk musisz rwac ja wyrywam swoje i jest to dla mnie straszna rzecz ale nie mawyjscia tylko uwazaj zebys nie zrobil z siebie mika jacksona on tez tak zaczynal

piegusek
07-05-06, 14:23
lubie u facetow krzaczaste brwi ,grube,czarne Och no a niecierpie jasnych delikatmych fe fe fe

Schiller
25-07-06, 07:14
Otóż regularnie usuwam włoski brewek znad nosa. Nie jest to problemem. Kilka minut i sprawa załatwiona. Oczywiście mam też krzaczaste brwi i często je musze przerzedzić. Tak, czy siak, problemu z ich odrastaniem nie mam najmniejszego. A jak tylko się coś pojawi - następuje wyrywanie :D

halif
01-08-06, 17:17
Jeżeli chcecie aby mniej bolało to najpierw weźcie gorącą kąpiel. Skór będzie bardziej zrelaksowana, elastyczna i cebulki łatwiej wychodzą. Ja reguluje swoje brwi (moja żona powiedziała, że tak to się "fachowo" nazywa) od 15 roku życia. Faktycznie na początku trochę bolało, ale kwestia przyzwyczajenia. Dzieki temu mam ponoć ładniejszą oprawę oczu (znowu jej fachowy żargon). :)

Co do odrastania to podobnie jak z goleniem twarzy. Jak tylko ścinasz zarost, bez wyrwania cebulek (starsze maszynki) to stymuluje to wlos do wzrostu, jak wyrwiesz cebulke to nic tam ci nie odrośnie.

Czarodziejka
01-08-06, 19:22
bleee, dla mnie włosy "między oczami" są okropne.

gabi
01-08-06, 19:39
niech mezczyzna usuwa sobie wloski znad nosa... ale byle ja bym tego nie widziala...! Prawdziwy facet, ktory stoi z penseta w rece, 10 centymetrow od lustra, zezujacy na punkt pomiedzy brwiami... malo seksowne.

krzysiek77
02-08-06, 04:40
maszynka do golenia załatwia taki problem xD

halif
02-08-06, 09:23
Tylko, że jak użyjesz maszynki to włosy będą odrastać jeszcze gęstsze. Lepiej *pyk pyk* pensetą. :)

Czarodziejka
02-08-06, 09:35
maszynka do golenie go głupi pomysł.
penseta tak nie boli, trzeba się przyzwyczaić do tego bólu.

LellyDivera
02-08-06, 22:31
A mój kolega który ma brwi jak Bert z Ulicy Sezamkowej, na moją uwagę, że może by sobie je tak usunął... odpowiedział mi z oburzeniem, że nie, bo on je lubi.

I to chyba jest najważniejsze. :D:D:D

krzysiek77
03-08-06, 01:04
pyk pyk pęsetą - boli po pierwsze, po 2 przejechanie maszynką zajmuje kilka sekund, a wyskubywanie pęsetą strasznie długo, pęseta jest dobra dla dziewczyn, żeby sobie modelowały brwii. a włosy tak szybko nie odrastają bo wystarczy przy normalnym goleniu 1-2 razy dziennie przejechać też między brwiami ;)

Skrzydlata
18-08-06, 23:41
tylko nie maszynka! wyrosna Ci grubsze i mocniejsze... wyrywanie wloskow penseta nie jest takie bolesne i przeciez nie masz do wyrwania metra kwadratowego wiec to wcale tak duzo czasu nie zajmie. Moj chlopak sobie wyrywa penseta i jest ok:)

Rojza Genendel
18-08-06, 23:43
Hmm... Natalia ma rację, regulacja brwi pincetą nie boli prawie wcale.
A jeśli boli- wystarczy co jakiś czas przykładać kostkę lodu.

Misior22
19-08-06, 13:33
Wiekszosc kobiet dosyc czesto reguluje brwi i z cala pewnoscia maja tych wloskow troszke wiecej i nie marudza :) Tak jak do wszystkiego, trzeba sie przyzwyczaic... :)

Schiller
02-09-06, 08:05
Ale to wyrywanie to nawet fajna sprawa jest. Czasami, jak wyrywam w pobliżu oka, to nawet łezka mi jakaś spływa:P

kubaEOP
17-11-06, 15:30
A mój kolega który ma brwi jak Bert z Ulicy Sezamkowej, na moją uwagę, że może by sobie je tak usunął... odpowiedział mi z oburzeniem, że nie, bo on je lubi.

I to chyba jest najważniejsze. :D:D:D

Ja też mam zrośnięte brwi, i jeśli ktoś tego nie akceptuje to PaPa ^^ Nie musi się ze mną zadawać.

mr-pro
10-02-07, 00:36
Ja wpadlem na glupi pomysl zeby je opalic ;p Zadzialalo :D

koras_03
10-02-07, 11:46
rok temu takie mialem ale zaraz ppesetka powyrywałem:D:D
teraz co miesiac zabieg przeprowadzam i mysle ze wcale nie przesadzam:D:D:D <lol>

Rick Blaine
10-02-07, 12:46
Salma Hayek jak głosi plotka od długiego czasu specjalnie wygalała przerwę między brwiami, żeby jej mocniej odrastały a tym samym żeby upodobniać się do Fridy Kahlo, która specjalnie nie wyrywała włosów nad nosem. Wszystko po to by spełnić swoje odwieczne marzenie i zrealizować film i odegrać tytułową rolę.

Mówię że to plotka, bo pewności nie ma czy to nie praca charakteryzatora :)
http://www.edward-norton.org/images/frida/fridacontemplate.jpg

Czarodziejka
10-02-07, 13:47
wow super brwi. i to u takiej kobiety....

Sharp89
23-07-07, 01:24
zależy jak te zrastające brwi wyglądają...ja nie musze tego robic

evika
23-07-07, 14:30
Mnie sie zrastają. Mam mocne, i ciemne. Podskubuje trochę, i po kłopocie. Odrastaja naprawde powoli. Za to makijaz oka zbędny..;)

gudlaj
26-07-07, 01:39
tez sobie wyrywam, co jakis czas. przeciez nie dopuszcze do tego zeby wygladac jak Breżniew;p

Poker
02-08-07, 23:11
mnie osobiście to wisi, też mam zrośniete brwi i dobrze sie z tym czuje... zadna panienka niezwracala mi uwagi ze jest cos z nimi nietak,wręcz odwrotnie!!!!!! zachwalają że mam ladne,wyraziste brwi... wazne aby akceptowac samego siebie...mi osobiście sie one podobają

toxicgirl
03-08-07, 10:51
mi sie nigdy nie zrastaly i nie zrastaja i zrastac nie będą :)

w sumie niepodoba mi sie 'mewa' u chlopakow, a u dziewczyn to juz totalnie!

cypajanka
06-08-07, 22:16
Możesz sobie sam wyrywac pincetą . Na początku to trochę boli , ale skóra między brwiami jest akurat mniej unerwiona i szybko się przyzwyczaisz. Zajmuje to troszkę czasu niestety. Szybszy jest plaster z woskiem. Możesz kupic w każdej drogerii i jak powiesz do czego chcesz to Ci wybiorą odpowiedni. Przyklej (z włosem) i SZYBKO to ważne!!! oderwij (pod włos). Poza tym jeśli się nie wstydzisz możesz iśc do kosmetyczki. Zrobi ci to błyskawicznie, sprawnie i za grosze dosłownie.:rockon: