PDA

View Full Version : Jakie s這wa najlepiej kreca dziewczyny podczas stosunku

krocze
07-04-06, 22:07
jakie s這wa najlepiej kreca dziewczyny podczas stosunku czy wolicie moze nic nie mowic ????

aaa_zzz
07-04-06, 22:18
podczas stosunku? moja ukochana najbardziej kreci m鎩 oddech, a mnie jej, wi璚 zbytnio si nie odzywamy ;)

RASTAFAR
07-04-06, 22:20
moja laska czasami to ma napady i kaze mi krzyczec na nia i wyzywac mowi ze podnieca ja to no wiec krzycze: "b豉gaj suko!!" itp;)

master7
07-04-06, 23:32
Spr鏏uj: "Moja 穎na/matka/c鏎ka wr鏂i豉!!!"

albo zwr鵵 si do niej u篡waj帷 imienia innej kobiety - wra瞠nia masz gwarantowane :)

BlackPussy
08-04-06, 06:50
moj facet nic nie mowi co jest dosc normalne u facetow...rzadko kiedy wydobedzie z siebie jakies slowo...i chyba dobrze:)

bruk tejlor
08-04-06, 16:50
porozumienie bez slow - to jest sztuka :)
dla mnie liczy sie mowa ciala i wzrok.. reszte mozna sobie samemu dopowiedziec :)

Gumka
08-04-06, 17:59
ja uwielbiam jak mnie chwali:P Np. podczas pozycji na je寮嬈a mocno 軼iska moje pierci i m闚i jakie s cudowne, albo jak chwyta mnie za po郵adki i i mruczy co w stylu: "ooooooo ttaaaaaaaakkkkk" ;) Albo jak podczas pozycji na pieska lub na 造瞠czki mocno we mnie wchodzi i szepcze mi do ucha, 瞠 jestem tylko jego!!
[to ostatnie kr璚i mnie niesamowicie!!! :D ]

RASTAFAR
08-04-06, 18:21
ostatnie s這wa ooo ooo gumka strzeli豉 buahaha i wpadka te s這wa stawiaj na bacznosc!! hehe

Gumka
08-04-06, 19:02
o ile sie nie myle nie lubilas kiedys pozycji na pieska?:P widze ze cos sie zmieni這 ;)

to jest tak, 瞠 za ni nie przepadam. wol inne pozycje. Ale jesli ju "musz" to lubi s造sze to co napisalam wyzej ;)

RASTAFAR
08-04-06, 19:08
a poza na foczke ktos testowa ? foczka i lew morski to jest to foczka zosta豉 zgnieciona bo lew nie mia czasu na zabawe:D hehe

krocze
08-04-06, 19:11
ja wole na helikopter ona jest sterem a ja smig豉mi i sie krece nakreca nieziemsko:D

RASTAFAR
08-04-06, 19:11
to co? facet Cie zmusza do jakiejsc pozycji?;/ :P
a Ciebie nie zmusza? jak on chce na pieska a Ty chcesz na je寮zca to co ? k這tnia? czy samiec g鏎a? i jedziecie na pieska? czy tez rozejm i na kota:Dbuahaha

ㄆkasz85
08-04-06, 19:29
albo zwr鵵 si do niej u篡waj帷 imienia innej kobiety - wra瞠nia masz gwarantowane :)

Dobre, podoba mi sie ten pomysl . Kiedys tam sproboje tak dla jaj powiem inne imie :P

A wzrok jest najlepszy i jej cialo - tzn bylo :|

RASTAFAR
08-04-06, 19:32
najlepiej powiedz tak: "jestes dobra, ale moja zona jest lepsza" wrazenia gwaratnowane jak w przypadku imion:D

krocze
08-04-06, 19:33
albo:<<jestes dobra ale Twoja matka Cie pobija :D>>

Gumka
08-04-06, 19:34
to co? facet Cie zmusza do jakiejsc pozycji?;/ :P

Zdanie: "Ale je郵i ju musz" mia這 znaczenie czysto kolokwialne. tak si po prostu m闚i. :) Ja nic nie musz :P Je郵i nie chcce czego robi w 堯磬u, to nie robi:]

A co do kawa堯w, to m鎩 ch這pak stosowa co takiego, 瞠 w trakcie sexu nagle m闚i: "O kurcze!! Rodzice wr鏂ili"!! [moj reakcj mo瞠cie sobie wyobrazi ;)]

RASTAFAR
08-04-06, 19:40
A ona Ci powie wtedy ze Twoj stary tez jest lepszy od Ciebia :yawn: Nie wiem komu bedzie bardziej do smiechu hahah :angry:
a jak on jest sierota z domu dziecka to co wtedy buaha :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

olbo powie: " g闚no prawda ojciec ma twarda dupe strasznie hujowo sie popycha Ty sie dziewczyno moze i nas ale tylko na lodach" hehe

Gumka
08-04-06, 19:43
ok. ch這paki nie r鏏cie off topiku!!!

Moderetor(ka)

krocze
08-04-06, 19:43
A ona Ci powie wtedy ze Twoj stary tez jest lepszy od Ciebia :yawn: Nie wiem komu bedzie bardziej do smiechu hahah :angry:
to bym jeszcze znios ale jakby mi tak samo odp tzn ze twoja matka tez jest dobra to by mnie zgasi豉 :yawn:

Rojza Genendel
08-04-06, 19:47
Najlepsze s這wa jakie mog us造sze podczas seksu?
- Zrobi co zechcesz. Na co masz wi璚 ochot?

krocze
08-04-06, 19:49
podzielam nakrecaja nieziemsko

OMFG
08-04-06, 19:52
a jak on jest sierota z domu dziecka to co wtedy buaha :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:To wtedy **** w to wbije :P
Zrobi co zechcesz. Na co masz wi璚 ochot?Z takimi slowami to bym raczej uwazal ;)

RASTAFAR
08-04-06, 19:57
Zrobi co zechcesz. Na co masz wi璚 ochot?

na bebsztyk z cebulka i boczusiem :D hehe

Rojza Genendel
08-04-06, 20:01
na bebsztyk z cebulka i boczusiem :D hehe
Bingo, m鎩 facet doskonale gotuje.

ㄆkasz85
08-04-06, 20:01
Rafastar , jestes krotko , a konretnie oftopujesz .

RASTAFAR
08-04-06, 20:05
Bingo, m鎩 facet doskonale gotuje.
to moze sie umowie z Twoim boyem co Ty na to?:D

Rafastar , jestes krotko , a konretnie oftopujesz .
to 幢e? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Rojza Genendel
08-04-06, 20:11
to moze sie umowie z Twoim boyem co Ty na to?:D
A o to ju jego musisz pyta.

ㄆkasz85
08-04-06, 20:11
Dostaniesz bana , za slowa , za pisanie postow pod postami i oftopy.

Bender
08-04-06, 20:38
RASTAFAR - daje ci dzien na zapoznanie sie z regulaminem - masz w moim sigu np...

a-fly-woman
08-04-06, 22:02
Co mnie najbardziej podnieca? Wulagryzmy, wyzwiska etc. Ale my郵, 瞠 jestem raczej przypadkiem odosobnionym. :P

Belleteyn
08-04-06, 22:28
Hm mo瞠 nie wulgaryzmy, ale do軼 ostre s這wnictwo w stylu "lubisz kiedy cie rzne" itp

Bender
09-04-06, 10:52
Ja tez lubie taki jezyk w chwilach uniesienia :twisted:
(ale wyzwiska typu "ssij ****o" albo "jak ci sie podoba szmato" etc. nie podchodza mi... moze nie trafilem na kogos kogo by to krecili...)
Mialem "przyjemnosc" byc z kims komu takie slowka przez jezyk nie przechodzily... i bylo mowiac delikatnie kiepsko :(

prazynka
09-04-06, 10:54
kocham
pragne
......
komplementy

Hagnos
09-04-06, 11:05
Co mnie najbardziej podnieca? Wulagryzmy, wyzwiska etc. Ale my郵, 瞠 jestem raczej przypadkiem odosobnionym. :P

pociesze Cie, ze nie jestes....
chociaz u mnie to kwestia tego, jaki mam nadstroj :)

Gumka
09-04-06, 12:32
a-fly-woman ja te lubie ostre s堯wka;) Ale bez przesady oczywi軼ie. jak m闚i bender "ku*wy" i "ch*je" mnie nie kr璚. Ale "dziweczko" tak;)

RASTAFAR
10-04-06, 22:45
a okrzyki tak na maxa to tez jest dobre laska czasami piszczy jakby ja czo貪 posuwa:D

Enea
10-04-06, 23:10
lubie mruczenie i slowa zadowolenia lubei kiedy mowi
"uwielbiam w ciebie wchodzic" "kochanie jestes taka mokra"
i magiczne "zaraz eksploduje"
lubie tez kiedy stwierdza "zrobie co zechcesz" "powiedz czego pragniesz"....
"kocham cie" , "b璠 cie tak rozpieszcza ca陰 noc"

o tak to jest to co na mnie dziala

Bystry
21-05-06, 01:57
to trzeba by kiedys wyprubowac wasze texty ;]

Skrzydlata
22-05-06, 09:06
hmmm.... bardzo mnie kreci jak chlopak przy roznych pieszczotach pyta "czy moze..." albo jak mowi ze mnie kocha.... ze nikomu mnie nie odda i takie tam..... no i jak niektorzy juz pisali czasem lepiej nawet jak slysze jego szybki oddech i wpatruje sie w oczka......

Raine
22-05-06, 09:21
No, patrzcie... a ja s康zi貫m, 瞠 na forum same pragmatyczki siedz.

Oto moje typy - jak wida, nieaktualne :D

"Kupi ci nowe futro z norek",
"Jutro p鎩dziemy do tej ca貫j twojej te軼iowej",
"Uch... ach... ta laska jest warta tysi帷 z這tych polskich",
"Wiesz, 瞠 jeste taka dobra, 瞠 w trakcie zapominam o twoich obwis造ch cyckach?"

Itd... :>

sUsHi
22-05-06, 10:21

ROTFL :D ale raczej nie wykozystam ;)

Belleteyn
22-05-06, 11:47
No, patrzcie... a ja s康zi貫m, 瞠 na forum same pragmatyczki siedz.

Oto moje typy - jak wida, nieaktualne :D

"Kupi ci nowe futro z norek",
"Jutro p鎩dziemy do tej ca貫j twojej te軼iowej",
"Uch... ach... ta laska jest warta tysi帷 z這tych polskich",

Itd... :>

A mo瞠:
"Kupi ci nowe autko"
"Jutro p鎩dziesz sobie do baru na piwo"
"Uch...Ach...Ta minetka jest warta tysi帷 z這wych polskich"
"Wiesz, 瞠 jeste taki dobry, 瞠 w trakcie zapominam o tym, 瞠 masz takiego ma貫go"

:razz: :yawn: :razz: :yawn: :razz: :yawn:
Ka盥y kij ma dwa ko鎍e.

Raine
22-05-06, 12:01
Ostatni znan mi kobiet kt鏎a kupi豉 auto swojemu facetowi by豉 bodaj瞠 Victioria Beckham...

:>

Belleteyn
22-05-06, 12:03
Co nie zmienia tego, 瞠 jest to mozliwe.
Ja np. nie znam kobiety, ktora dostalaby futro z norek.

Bystry
22-05-06, 19:59
nom nie dziwie sie jej ... ale podkresl za czyje pieniadze ;] ale troche te texty masz nie wyjete wole nie probowac bo jeszcze mi z lozka ucieknie albo bedzie chodzic i mowie " no to kiedy to futro dostane ? " ;]

ona_ja
22-05-06, 22:14
najlepsze jest spojrzenie prosto w oczy i s這wa "kocham cie"
albo ew ;) trzymanie za glowke i jeczenie :) eh kiedy to bylo...

Kasiarzyna
22-05-06, 22:21
"say my name, bitch!!" :D
A tak na powaznie. Slowa sa zbedne.

dziabag
22-05-06, 22:28
"say my name, bitch!!" :D
A ona : "Eeeee czekaj....mam to na koncu j瞛yka.... chyba gdzie to zapisa豉m... czekaj sprawdze no..Ty czekaj....ekm jak to kurna by這... " i wtedy lipa :yawn:

A tak na serio to nie ma chyba utartych schemat闚 ale najwa積iejsze 瞠by doj嗆 do tego finalnego "yeahhhhhhh" niczym usher ;) :yawn:

sUsHi
22-05-06, 22:36
mnie kr璚i jak dziewczyna recytuje mi z pami璚i Makbeta. Od ty逝. (w sensie ze recytuje wspak ;) ) Albo zaczyna komentowac najnowszy odcinek "Na wspolnej". Lubie tez sluchac jak sie robi Bitki, albo Pierogi (przepisy lubie sluchac ;) )

Kasia ma racje, slowa sa zbedne ;)

Kasiarzyna
22-05-06, 22:36
A ona : "Eeeee czekaj....mam to na koncu j瞛yka.... chyba gdzie to zapisa豉m... czekaj sprawdze no..Ty czekaj....ekm jak to kurna by這... " i wtedy lipa :yawn:

najwyzej powie sie "tygrysie" .. jak powie ze to przeciez nie imie to zawsze mozna sie wytlumaczyc nieznajomoscia jezyka ang. ;) a nadrobic znajomoscia jzyka fran. ;) :D

Skrzydlata
22-05-06, 23:21
hmmm.... lubie czasem szepnac chlopakowi cos po francusku angielsku lub niemiecku te jezyki mam dobzre opanowane:)

Belleteyn
22-05-06, 23:48
Szczeg鏊nie lubi w 堯磬u francuszczyzn(szeroko rozumian). :yawn: :razz:

Enea
22-05-06, 23:54
"say my name, bitch!!".

tyaa no to mozna tez szepnac facetowi "fuck me daddy" :) :) czy co tam jeszcze bylo

jedyne czego nie lubie w lozku to obcojezyczne frazy... czule zdania po frenczu wole slyszec od mojego faceta tak o w ciagu dnia i nie powiem kreci mnie to.... szkoda ze zaprzestal juz nauki tego jezyka...

szyderca
23-05-06, 00:04
'Toster' 'syfon' '瘸r闚ka' ewentualnie 'Roman Giertych'.. po tych s這wach kobieta ma z regu造 orgazm wielokrotny.. cho w przypadku ostatniego zwrotu zdarza si r闚niez biegunka wi璚 nie wypowiadajcie go za g這郾o..

Enea
23-05-06, 00:11
przypomnial mi sie tekst jaki jeden z forumowiczow uslyszal podczas stosunku od swojej ukochanej: Kochanie musimy pomalowac sufit...

ㄆkasz85
23-05-06, 07:32
przypomnial mi sie tekst jaki jeden z forumowiczow uslyszal podczas stosunku od swojej ukochanej: Kochanie musimy pomalowac sufit...

:yawn:

Rewela , podoba mi sie :D Ktora tak pojechala ;P Mozna ujawnic :P ?

Musimy pomalowac sufit.................LOL JA bym z niej "wyszedl" i poszedl pograc na kompie , o czym ona mysli w takim momencie geez ......
Ale dobre , rozbawilo mnie z samego rana :yawn:

Koloblicin
24-05-06, 00:43
Oddechy w zupe軟o軼i wystarczaj...

LellyDivera
20-06-06, 14:27
A ja mam najlepsz jazd jak podchodzi do mnie w t逝mie i szepcze do ucha: "Chcesz go poczu w sobie? Chcesz 瞠bym dotkn掖 twojej cipeczki?"
Albo: "Jestem taki napalony, 瞠 zaraz ci zer積. Rozbieraj si"
Albo w trakcie: "Jak ty mnie podniecasz.... zaraz si spuszcz"...

I inne... takie tam.
Uwielbiam s逝cha.
這 matko... ;)

Oddech niestety mi nie wystarcza.
A kiedy mia豉m faceta kt鏎y by milcz帷y jak pie. 畝den j瘯, czy mruczenie nie wymkn掖 mu si z ust... Zgroza...

ㄆkasz85
20-06-06, 14:37
A ja mam najlepsz jazd jak podchodzi do mnie w t逝mie i szepcze do ucha: "Chcesz go poczu w sobie? Chcesz 瞠bym dotkn掖 twojej cipeczki?"
Albo: "Jestem taki napalony, 瞠 zaraz ci zer積. Rozbieraj si"
Albo w trakcie: "Jak ty mnie podniecasz.... zaraz si spuszcz"...

.

Przestaje czytac to forum :silenced:

Vito
20-06-06, 15:09
Fajne te teksty, ale co by軼ie powiedzieli jakbym napisa:
"Nic nigdy nie mog powiedzie....... cholerny knebel!!!
:) :) :)

Belleteyn
20-06-06, 16:26
kocham Cie
-jestes boska/cudowna/najlepsza
-patrz jak Cie r積e/pieprze
-lubisz jak Cie ta pieprze/r積e
-chcia豚ym Cie zer積帷 w tylek
-uwielbiam jak jestes taka mokra/gor帷a
-"lubisz jak Cie tak .. "
-ssij go mocno, mocniej, porz康nie
-pragne Cie,pozwol mi w siebie wejsc
-jestes tylko moja
-powiedz ze jestes tylko moja
-tylko ja Cie moge tak r積ac

To te moje klimaty.

Motywatore
20-06-06, 17:16
Rober Rozmus dosta od swojej narzeczonej Audi Q7...

Fajny jest utworek Tomasza 草速ko, kt鏎ego refren zaczyna si tak:
http://www.tomekz.com.pl/qs/sound/dotykaj.mp3

Ref: Dotykaj delikatnie, bezszelestnie ciep貫m palc闚
Dotykaj aksamitnie, rz瘰 pok這nem, nie przestawaj
Dotykaj ca這waniem i oddechem tak, jak lubisz
Dotykaj smug w這s闚 niby mu郵in b鏊owi zadaj b鏊.

Ca豉 tekst, te jest fajny:
http://teksty.maxior.pl/index.php/tekst/Tomasz_%AF%F3%B3tko/Kochaj_mnie_i_dotykaj

Rojza Genendel
20-06-06, 17:23
To te moje klimaty.
Moje te, tylko 瞠 w drug stron.

LellyDivera
20-06-06, 19:13
Przestaje czytac to forum :silenced:

Jejku, przepraszam!!!! :pray:

jay
20-06-06, 23:20
w zale積o軼i od dziewczyny m闚isisz j pzna i wyczu co j kr璚i i tyle:)

rozporek
03-07-06, 20:01
Mam takie cu 瞠 cz瘰to podczas seksu gawo輳 sobi z moj babeczk (z wcze郾iejszymi partnerkami te tak mia貫m dlatego zacz掖em od "ja", a nie "my"), 瘸rtujemy sobie z r騜nych rzeczy (na og馧 z tego co w豉郾ie robimy ;), czasami jednak potrafi j z lekka zwymy郵a co jej si podoba na tyle 瞠 sama dodaje co od siebie :P. Og鏊nie seks to fajna rzecz.

Czarodziejka
04-07-06, 21:15
ja wole romantyczne teksty i klimaty

dziewuszka
10-07-06, 20:05
albo:<<jestes dobra ale Twoja matka Cie pobija :D>>

moze lepiej babcia?:D albo tata dziadek lub cos? :D

mowiac,krotko to sie nazywa bezczelnosc tej ;P ale dooobre ;P

Bender
11-07-06, 00:51
dziewuszka - edytuj posty. Upominam cie 2 raz. Nie pisz jednego po 2... Nastepnym razem dostaniesz czas na przeczytanie - dokladne - regulaminu :evil:

jay
13-07-06, 13:00
moe to byo akurat w tej chwili bardzo podniecajace:D

dziewuszka
13-07-06, 14:15
oco chodzi?

rose
22-08-06, 20:42
S這wa bardzo du穎 potrafi zdzia豉...
Kobieta z regu造 lubi s造sze co z ni zaraz zrobisz, jak bardzo jej pragniesz (przed wej軼iem w ni), a gdy ju w niej b璠ziesz szepcz jej do uszka s這dkie s堯wka, b康 odwa積y i kreatywny;].

luki100011
23-08-06, 09:01
Ostre s這wa kr璚a kobiety - takie kt鏎ych nie s造sz normalnie .... (r積望, pieprzy... itp)

aluna
28-08-06, 19:43
W takim razie ja jestem ma這 orginalna:) Lubis s造sze :"kocham cie"" uwielbiam jak to (tak) robisz""jestes najlepsza""hmmmmm" "oooooooo" i inne dzwi瘯i zadowolenia :)):D

Leontio
28-08-06, 21:21
prostacke, i to w stylu ma這latowym
Poza tym, ortagraficznie nie pisze si przez "H", lecz przez "CH", by by d逝窺zy. Ale to dopiero jest przerabiane w gimnazjum

Nicol
31-10-06, 22:24
mnie najbardziej podniecilo jak facetpowiedzial cos takiego "wiesz co mi sie niejbardziej podoba/ ze masz cala cipke ogolona" albo "dawaj te cycki"

BAIZON
19-11-06, 17:39
Kocha貫m si z dziewczyn, kt鏎a podczas seksu j璚za豉, 瞠 nie幢e j r積 bardzo to mnie podnieca這, a ja podczas zmiany pozycji m闚i貫m jakie wspania貫 cipsko ma, jak fajna dupa i takie tam s堯wka okaza造 si takim za****stym bod嬈em 瞠 nakr璚ali鄉y si wzajemnie.
To trzeba wyczu czy mo積a sobie pozwoli na taki wulgaryzm podczas stosunku, pewnie dziewczyna czasem chce si poczu jak qrewka oczywi軼ie tylko dla Ciebie i tylko w tej chwili z Tob.
:)

Rojza Genendel
19-11-06, 20:35
Ja zn闚 lubi, kiedy m鎩 ch這pak m闚i do mnie w czasie seksu 豉dnie, ale tak naprawd 豉dnie... albo zabawnie.

kiciunia
20-11-06, 12:30
- "jeste cudowna... wiesz?"
- "lubie sie z Toba kochac- podobasz mi sie, podniecasz mnie..."
- "chce w Ciebie wejsc, teraz..."
- "pragne Cie"
- "Masz 郵iczne oczy i zniewalajacy usmiech"
- "Jestem caly do Twojej dyspozycji :twisted: "
- "uwielbiam byc w Tobie i czu Twoje ciep這"
- "tak bardzo mnie podniecasz..."
i takie inne tam podobne- wulgaryzmy wykluczone, jakos to mi nie teges... :/ uwielbiam jak facet mnie podziwia podczas sexu, co nie znaczy ze jego przyspieszony oddech i jeki mi nie wystarczaja... w ten sposob tez sie porozumiewamy... generalnie jest duzo zabawy,usmiechu podczas naszego sexu... wszystko jest miedzy nami naturalne... ale najbardziej nienawidze txtu " zaraz wroce kochanie... " to mnie dekoncentruje... :[

zuzziaa
20-11-06, 20:33
podpisuje sie pod slowami kiciuni ;]]

Rojza Genendel
20-11-06, 20:47
Ja oczywi軼ie te :-)
Mo瞠 dodam jeszcze:
"Jestem tw鎩 i tylko tw鎩"
"Zr鏏 ze mn co zechcesz"
"Zrobi wszystko na co masz ochot"
"Uwielbiam na ciebie patrze"
"Chcia豚ym teraz zatrzyma czas"

marta_tusia
22-11-06, 14:20
M鎩 facet nie musi nic m闚i, wystarczy 瞠 czuj jego gor帷y oddech na sobie, cho czasami m闚i mi co do uszka i tak raczej nie przywi您uj do tego tak du瞠j uwagi bo m闚i帷 jego oddech czuj na mmoich uszkach a to mnie barzdo podnieca.
Cho gdy uprawiamy sex bardziej perwrsyjny wtedy lubi gdy u篡wa lekkich wulgaryzm闚. Lubi by jego ma陰 suczk i...
i znowu jego oddech... taki szybki... :-)

goorusia
30-11-06, 15:55
M鎩 facet podczas seksu jest bardzo czu造 i to lubi najbardziej t czu這嗆 te mi貫, czu貫 s堯wka, ale te gdy m闚i, 瞠 mu dobrze... Nie lubi i nie chce przy seksie ordynarnych s堯w, kt鏎e nie s dla mnie ani podniecaj帷e ani fajne i on tego nie robi i wtedy czuj si taka kochana i tak mi mi這.. Bo seks to ma by przyjemno嗆 a nie odwalenie raz dwa i jedno sko鎍zy, drugie sko鎍zy i nara to jest pokazanie swoich uczu...to ma by rozkosz....
Ale sie rozpisa豉m i chyba troch si wym康rzam;) ale m闚i co my郵e i czuj...
Pozdrawiam.

lukabazuka
18-12-06, 20:17
Uwielbiam kiedy moje kochanie jest na tyle rozgrzane ze mowi "wloz mi go w koncu" wariuje na temat tych slowek

DarkAngel
18-12-06, 20:23
Czysta improwizacja.
Czasem s這dkie zdania podkre郵aj帷e to, jak mi z Ni dobrze jest,
czasem co ostrzejszego nawi您uj帷ego do mego cz這nka, kt鏎y w Ni wchodzi...

R騜nie to bywa ;).

DajMiT燋oc
19-12-06, 16:45
Pycha to, to co lanczy wszystkie kobiety.

Wystarczy, ze zaspokoisz glod ich uszu i psychiki jakie sa piekne i wspaniale i jak ci na nich zalezy no i jeszcze musisz byc przekonywujacy.

julianna
27-12-06, 20:45
wystarczy ze s造sze odglosy rozkoszy, s這wa s zbedne

Sahara
27-12-06, 22:04
Szczerze m闚i帷 to ja z moim partnerem nie tracimy czasu na rozmowe:P
Wolimy sw鎩 odech..
To zdcydowanie lepsze ni s這wa

macam
29-12-06, 18:27
Moja dziewczyna lubi prosic zebym j mocno pieprzyl, wykorzystal j Lubi tez gdy pytam sie czy ma ochote na moja dominacje, gdy mowie ze zaloze jej skorzane kajdany, obroze... robi sie wtedy bardzo mokra. Sprawdzalem kilka razy i zawsze dziala.

d0c3nt
25-01-07, 17:48
Ostatnio us造sza貫m: "****a, ale sie kr璚" ( na dom闚ce ;) )
Fajnie tez jak laska m闚i:
-"dobry jestes, gdzie sie tego nauczy貫?"
a reszta juz by豉.

Madziusia
29-01-07, 15:57
Kocha貫m si z dziewczyn, kt鏎a podczas seksu j璚za豉, 瞠 nie幢e j r積 bardzo to mnie podnieca這, a ja podczas zmiany pozycji m闚i貫m jakie wspania貫 cipsko ma, jak fajna dupa i takie tam s堯wka okaza造 si takim za****stym bod嬈em 瞠 nakr璚ali鄉y si wzajemnie.
To trzeba wyczu czy mo積a sobie pozwoli na taki wulgaryzm podczas stosunku, pewnie dziewczyna czasem chce si poczu jak qrewka oczywi軼ie tylko dla Ciebie i tylko w tej chwili z Tob.
:)
lubie cos takiego :D
sex z takimi s這wami jest najlepszy ;)
chociaz raz na ruski rok lubie tez czule i delikatnie ;)

marigold
29-01-07, 19:55
m鎩 partner jest ma這 rozmowny w "tej" chwili, niestety, w zale積o軼i od nastroju lubie cz逝這軼i kt鏎e pieszcz moj dum...ale cz瘰to te pragn ostrych s堯w sama m闚i je w zasadzie nieustannie...:twisted: np. "rznij mnie mocno tak jak lubie, ty wiesz"...z moich ust to musi komicznie wygl康a bo ja na tak grzeczn dziewczynk wygl康am...;)

Kiedy pami皻am mia豉m straszn ochot na jaki wi瘯szy hardcore i strasznie chcia豉m by m闚i do mnie jak do dziwki...wi璚 powiedzia豉m: "k, chc by m闚i mi jak lubisz mnie pieprzy, wsadza we mnie swojego wielkiego kutasa i w og鏊e u篡waj najbardziej 鈍i雟kich s堯w jakie znasz, m闚 jak do dziwki, m闚 jak mnie b璠ziesz *******i" a on spojrza na mnie...po czym zacz掖 si 鄉ia...nie wytrzyma豉m i te zacz窸am...potem pytam dlaczego sie 鄉iejemy...a on, 瞠 mia ochote tak czule i chcia by delikatny a ja go zastrzeli豉m tym textem...no i nici do ko鎍a by這 鄉iesznie :P

...najbardziej chyba kr璚i mnie dwa s這wa "odwr鵵 si..." sesese wtedy wiem 瞠 b璠zie fajnie :D:twisted:

wendy
01-02-07, 17:55
uwielbiam rozmarzony wzrok mojego ch這paka, przy酥ieszony oddech i ciche j瘯i... a co mnie najbardziej podnieca? wulgaryzmyy :D bardzo cz瘰to krzycz: "r積ij mnie ostro Kochanie, mocniej, o tak!;)" s這dkie jest te: jestem tylko Tw鎩 :)

cipcioszek09
04-04-07, 22:50
Komplementy oraz wychwalanie i ukazywanie twojego zadowolenia
Oooooo taaaaaakkkk!!
Jeste wspania豉!!!!
Naprawde boska!!!
Kocham Ci!!!