PDA

View Full Version : Czy dziewczyny wola wieksze penisy czy mniejsze? Jaki jest standard??

Strony : [1] 2

krocze
03-04-06, 21:58
dziewczyny wola wieksze penisy czy mniejsze i jaki jest standard??

OMFG
03-04-06, 22:28
Moj ma 16 dlugosci a w obwodzie nie miezylem bo nie mam czym :headbang: Moja dziewczyna nie narzeka ;)

krocze
03-04-06, 22:31
moj ma 18 dł dziewczyna tez nie narzeka ale boje sie ze jednak moze byc za mało

OMFG
03-04-06, 22:32
za malo? a co chcesz sie z nia kochac normalnie i bez wyciagania konczyc w przelyku?

krocze
03-04-06, 22:33
hehe no spoko ale zastanawia mnie jak wola dziewczyny

OMFG
03-04-06, 22:35
To po kiego sie ze mna wdajesz w niepotrzebne dyskusje? :P A tak wogole to taki post juz byl takrze musisz troche poszperac a na pewno uda ci sie go znalezc.

krocze
03-04-06, 22:36
lewar ty pierwszy zaczałes ;)

OMFG
03-04-06, 22:55
Ja powiedzialem tylko jakiego mam ptaka :P apropo standartu no bo chyba nie zeby sie pochwalic... Jak zbierzesz wiecej materialu to sobie wyliczysz srednia jak w miare kumaty z matmy jestes :D

ff_guy
04-04-06, 15:56
Ja mam 16 cm dlugosci i jest bardzo gruby ;) mi odpowiada, a slyszalem ze z wielkoscia nie mozna przesadzac, lepsze doznania daje nam grubszy.
Kazdy jest inny i nie wiem czy jest cos takiego jak 'standard' :|

likaon
04-04-06, 16:13
mój ma 17 cm.. i też jest dobrze zbudowanu

Księciunio
06-04-06, 09:16
moja lady nie narzeka :D nie ma prawa hehe moj mały nam wystarcza do wszystkiego :P

żaba
06-04-06, 13:27
ja wole duze... takie jak ma moje kochanie... ale kiedy zaczynalam wspolzycie,mialam faceta z raczej malym "sprzetem" mysle,ze na poczatek tak jest lepiej...

Belleteyn
06-04-06, 13:46
A mi zupełnie odpowiada taki jaki ma moj facet. Mysl, że nie rozmiar się liczy a technika, czułość i skupienie na partnerce. Jak dobrze dziewczyny nie rozgrzejesz to prędzej maczugą jej krzywde zrobisz.

MISSIEK87
13-11-06, 20:37
nigdy nie mierzylem sobie ale nalezy do srednich, moje kochanie jets zadowolone. przy duzchy rozmiarach trzeb uwazac zeby nie sprawic bolu partnerce

CzarnY_2000
13-11-06, 21:00
Mój ma 17 cm i średnicy 4,5 cm

Madziusia
02-01-07, 21:57
mój facet ma 18,5 ;)
na poczatku wydawało mi się, że to za dużo... ale teraz sadze, ze to idealnie :)

Wodzirej87
02-01-07, 22:23
siedze sobie własnie z moim słoneczkiem i czytamy tu różne żeczy, kochanie moje mówi że muj jest oka i ze mam więkrzego niż jej poprzedni chłopak :D i jej sie podoba bardzo :D A tak pozatym przy okazji jak wy mieżycie długośc penisa (wiem oczywiście że metrówką) tylko mieżąc od góry od przucha do końca wychodzi inna długośc niż od jajek do końca ;) więć ??

Bender
02-01-07, 22:31
Mysle ze wiekszosc miezy przytykajac miarke do penisa od gory, do tego na maksa dociskajac do kosci lonowej - tak zeby wyszlo jak najwiecej ;)
A od jajek... za duzo kombinowania ;)

Wodzirej87
02-01-07, 22:45
znalazłem z ciekawości....
http://www.gumka.pl/info/jak_mierzyc.php
więc skoro tak to do góry :D a i tak wychodzi jescze inna długość jeżeli miezy sie twardą linijką po prostej niż jeżeli miezy sie np. metrem krawieckim przykładając go dokąłdne do penisa, bynajmniej u mnie bo jest lekko zakrzywiony w zwodzie do góry tak :D

a-fly-woman
02-01-07, 23:23
Mój ex miał pięknego fiuta.^^ Duży i gruby. Cudny. Takie lubię najbardziej...^^^^^^ Ależ się rozmarzyłam...

Mimo wszystkich opinii, że rozmiar się nie liczy... Dla mnie MA ZNACZENIE.

Lolita_88
02-01-07, 23:43
Ecccch..Panowie...Panowie...
Tak na prawdę liczą się umiejetności i technika a nie to czy któryś z Was ma 2 cm mniej czy więcej...
Jeśli mężczyzna wie jak zadowolić kobietę to nie potrzebuje do tego miarki...
Przestańcie wpędzać się w niepotrzebne kompleksy wypisując ile to który ma.. Po co to ?
Ważne aby Wasze kobiety były zadowolone i abyście sami odczuwali satysfakcję...

Rojza Genendel
02-01-07, 23:46
Mimo wszystkich opinii, że rozmiar się nie liczy... Dla mnie MA ZNACZENIE.
Dla mnie też.
Mam za sobą kilka nieudanych prób podjęcia seksu, gdzie przyczyną problemów był zbyt duży rozmiar.
Mam tyłozgięcie.
Mój facet ma te swoje 16 cm i przy niektórych pozycjach to po prostu za dużo, trzeba zachować ostrożność żeby uniknąć bólu.

czarnykot
04-01-07, 23:51
Od długości znacznie ważniejsza jest grubość. Za długi penis potrafi przeszkadzać przy penetracji.

bambi77
06-01-07, 18:18
To masz niewiele grubszego od ołówka z Ikea:yawn: :yawn: :yawn:

ktos-z-daleka
07-01-07, 02:59
hmmm.... jest taka opcja "edytuj" ;/

Łukson1717
07-01-07, 03:20
Długość 17cm Średnica 4,5cm...

Adriano
07-01-07, 19:02
Ja też mam 17 cm i uważam że to jest taki europejski standard...Szkoda bo chciałbym miec więcej :(

Adriano
07-01-07, 19:23
Ok przyznaję rację. W takim razie pocieszyłaś mnie. Mam większego niż standard :D :D

julianna
07-01-07, 20:12
Od długości znacznie ważniejsza jest grubość.
oj nie zgodze sie
moj partner ma penisa 22cm i baaardzo grubego, czasami przeszkadza mi to i boli gdy pozycja jest taka w której głęboko wchodzi
miałam partnera który miał krótszego i szczuplejszego, że tak nazwę, różnica byla w tym że tu zdecydowanie bardziej czułam stymulowanie punktu G i szczerze to lodzika wole robic wiekszemu, ale w sobie miec mniejszego

zbigi
08-01-07, 00:28
Dziewczyny Preferują Takie Penisy Które Zadowalaja Je W 100% ;))))))))))))))))))))))))))

Rojza Genendel
08-01-07, 17:37
nie, nie o długosc mi chodzi ale o grubosc, czuje jak mnie on strasznie rozpiera w srodku
No właśnie, jak jest za gruby to też niedobrze.

Amaretsu
10-01-07, 09:17
Duże sprawiają ból - trzeba uważać w niektórych pozycjach. Co prawda z czasem pochwa sie rozciągnie. Jednak na początku stosunku zawsze trzeba postępować powoli, dać czas mieśniom na rozciagnięcie się.

Najważniejsza jest atmosfera, pieszczoty - to wszystko co nazywamy grą wstępną :) Szybki numerek czasem ale nie zawsze :)

czarnykot
10-01-07, 22:18
Słowem - bez przesady w żadną stronę. ;)

Aż mi się przypomina śmieszny kawałek, który swego czasu krążył po sieci w mp3, pt. "Mój Wacek jest za duży".

Anulak
26-02-07, 17:21
W sumie to nie ważne żeby był duży, ważne żeby był długi i gruby :)

evika
26-02-07, 17:31
Jednak dużo istotniejsze są umiejętności właściciela penisa..:P

mistique
26-02-07, 17:38
Ja średnie lubię. Takie koło 16.

przemoos
26-02-07, 22:38
upodobanai dziewcyzn sa rozne prawda natomiast jest taka ze do pobudzenia tak zwanego punktu G wystarczy penis dlugosci 5 cm bo mniej wiecej na tej wysokosci w pochwie znajduje sie ten wzgorek na górnej sciance pochwy .... jesli chodzi o dlugosc przy wiekszych penisach partnerki moga miec trudnosci z odczowaniem przyjemnosci ze wzgledu na to ze wchodza zbyt gleboko a facet w amoku ma problemy z pochamowaniem sie i chcialby wejsc caly ... najwazniejsza role tak naprawde to gra uczucie i wzajemne zaufanie jakim darza sie partnerzy... no i oczywiscie waznym jest by facet nie dbal o swoja przyjemnosc tylko i wylacznie ale i partnerki a wtedy nawet jak Asia napisala i z 8 cm wystarczy

black_rider
26-02-07, 23:45
upodobanai dziewcyzn sa rozne prawda natomiast jest taka ze do pobudzenia tak zwanego punktu G wystarczy penis dlugosci 5 cm bo mniej wiecej na tej wysokosci w pochwie znajduje sie ten wzgorek na górnej sciance pochwy .... jesli chodzi o dlugosc przy wiekszych penisach partnerki moga miec trudnosci z odczowaniem przyjemnosci ze wzgledu na to ze wchodza zbyt gleboko a facet w amoku ma problemy z pochamowaniem sie i chcialby wejsc caly ... najwazniejsza role tak naprawde to gra uczucie i wzajemne zaufanie jakim darza sie partnerzy... no i oczywiscie waznym jest by facet nie dbal o swoja przyjemnosc tylko i wylacznie ale i partnerki a wtedy nawet jak Asia napisala i z 8 cm wystarczy

Tak właśnie tlumaczy się ktoś kto ma małego pyrtka:)

przemoos
27-02-07, 00:08
nie skomentuje tego ...

julianna
27-02-07, 09:27
to moze byc pawda, co pisze przemos,
mój mąż ma dużego i grubego penisa i jeszcze nie udalo mu sie nim pobudzac mojego punktu G, a kiedyś kochałam sie z kims o mniejszym penisie i krótszym te doznania były silniejsze lub jak mąz wkłada mi paluszek

przemoos
27-02-07, 09:29
nie moze tylko jest polecam literature medyczna oczywiscie osobom dojzalym emocjonalnie

Sun Kwo
27-02-07, 09:46
przemoos ma rację całkowitą z tym, tylko może nie 8 cm ale co najmniej 12... ;)

inszAaa
01-03-07, 23:37
moj pan ma i duzego i grubego wiec podwojna przyjemnosc :) no ale gdyby nie byl taki zwinny nie liczyly by sie rozmiary i na odwrot!

Zjaw
01-03-07, 23:45
W sumie w kamasutrze piszą o odpowiednim dopasowaniu partnerów. Podejrzewam, że tyle ile kobiet tyle też preferencjii... Nie wiem na ile ma znaczenie rozmiar a na ile umiejetnosci...

inszAaa
01-03-07, 23:50
Zjaw wyobraz sobie, ze masz przed soba ksiazke, ale nie potafisz czytac! no i jaka z tego przyjemnosc?! tak samo jest z rozmiarem i umiejetnoscia :D co do kamasutry to niezbyt przyjemnie sa tak opisane akty milosci i wogole cokolwiek (moim zdaniem)

seksgalerie
23-04-07, 17:07
Nie jest wazny rozmiar i grubosc penisa choc sa laski dla ktorych jest, jedne lubia wieksze inne mniejsze Moja na poczatku narzekala ze za duzy teraz sie przywyczaila ale gdy zazartowalem ze kupilem pompke do penisa i bede mial wiekszego to sie przestraszyla i pwiedziala ze nie chce a mam 16 cm wiec taki sredniak Nie liczy sie rozmiar a technika

easy16
08-05-07, 13:08
dziwne to troszke dla mnie.. skoro dziewczyny podczas masturbacji malutkim paluszkiem . szczytuja . to wielkosc penisa chyba nie gra roli ;) :|

Gawędziarz
08-05-07, 13:32
Bo nie od dziś wiadomo, że istotne jest to jak się go używa, a nie tego jaki ma rozmiar.

Asiulek - kiedyś czytałem artykuł o podobnym przypadku. Otóż penis owego faceta miał we wzwodzie 7 czy może 8cm. Pomimo tego miał żonę i dzieci. Owa żona wypowiadała się na temat ich pożycia małżeńskiego. Okazało się, że facet nie ma problemu z jej zaspokojeniem, a Ona osiąga orgazmy podczas klasycznego stosunku (nie oralnego i bez mechanicznnych stymulatorów). Seksuolog wyjaśnił to w prosty sposób. Otóż pochwa kobiekty jest najbardziej unerwiona (wrażliwa na bodźce) głównie w pierwszych centymetrach od wejścia. U wejścia jest także łechtaczka. Cóż, nadal obstaję przy tym, że rozmiar nie ma kluczowego znaczenia.
Ba! Zbyt duży penis może być kłopotliwy i może sprawiać ból dziewczynie. O tym też seksuolog się wypowiadał.
Oczywiście do całej tej sprawy dochodzi coś co można nazwać indywidualizmem. Są dziewczyny mniej wrażliwe lub zwyczajnie preferujące duże penisy i tyle. Wyjątki są zawsze i wszędzie.

Sam jestem "nosicielem" przecietnej wielkości (według statystyk) penisa. Jednak moja kobieta jest wniebowzięta, a wielokrotne orgazmy nie są dla niej czymś obcym.
Penis jest jednak tylko dodatkiem podczas seksu. Nie wszystko się na nim i na pochwie kończy. Wielu jednak o tym zapomina i myśli, że np. 20cm penisem są w stanie coś zdziałać. A w praktyce okazuje się, że umiejętny kochanek z penisem np. 15cm doprowadzi dziewczynę do szaleństwa, a bogato wyposażony facet szału nie zrobi.

Raine
08-05-07, 14:38
Kiedyś coś wyczytałem, że najlepiej mieścić się w średniej krajowej - ze zbyt małym może być kłopot (jakkolwiek tego nie ująć, niektóre kobiety po prostu wolą mocniej obdarzonych partnerów). Z kolei dysponując zbyt dużym, można się nie mieścić (pomyślcie, że odpadają Wam np. szybkie spontaniczne numerki - jak dla mnie, porażka) i ogólnie same kłopoty. Wynaturzenie w tym wypadku byłoby dla mnie jak wyrok abstynencji.

Ja osobiście wolałbym mieć za małego niż jakiegoś wielkoluda. Zresztą, celuję i tak w seksie francuskim, penetrację stawiam na drugiej pozycji - tak czy siak, problem akurat mnie nie dotyczy. Całe szczęście :)

Belleteyn
08-05-07, 14:46
Masz rację Raine - zupełnie nie wyobrażam sobie seksu z facetem z ponadnaturalnej wielkości penisem - podejrzewam, że 18 cm to maks. Już podczas seksu z głęboką penetracją z moim facetem, który jest przeciętnych gabarytów odczuwam niekiedy lekki ból. A że jestem fanką ostrego, szybkiego seksu - byłoby kiepsko :|.

Szlajfka
08-05-07, 15:11
Ważniejsza jest grubość niż długość. Mój ma jakieś 17 czy 18 cm i dosyć grubego i jest dobrze. Cienkiego ołóweczka bym nie chciała, choćby miał nawet 25 cm. Zresztą długi też nie może być, jak ktoś wcześniej pisał długi = ból.

julianna
08-05-07, 16:29
tak długi i gruby to nie jest fajnie, przynajmniej dla mnie
najlepiej jak Raine napisał standardowy jest ok, czuje sie ten moment jego "wchodzenia", a przy duzym i grubym, nie ma tego momentu, bo on sie tam "wciska na siłę"

Pyton
08-05-07, 16:56
Mój ma 19 cm i 14,5 cm w obwodzie. Nie powiem ale kobieta nie narzeka na niego. czasami nawet sprawia jej ból. Musze wtedy kontrolowac i wkladac do polowy. Jest dobrze. Ja się z niego cieszę.

Belleteyn
08-05-07, 17:03
Oczywiście musiałeś się pochwalić tymi wymiarami, bo wydaje ci się, że mimo wszystko kobiety wolą większe, a inne głosy pochodzą od facetów z małymi penisami i kompleksami.
Nie pomyślałeś, że żadna nie narzeka, żeby nie sprawić ci przykrości?
Ja nie mówię czasem swojemu facetowi, że boli, bo boli leciutko i chwilowo.
Nie wyobrażam sobie ostrego seksu, takiego jak lubię, podczas którego facet wsuwa się do połowy i musi się kontrolować.

Sieja
08-05-07, 21:13
Ja mam 16 cm dlugosci i jest bardzo gruby ;) mi odpowiada, a slyszalem ze z wielkoscia nie mozna przesadzac, lepsze doznania daje nam grubszy.
Kazdy jest inny i nie wiem czy jest cos takiego jak 'standard' :|

Dokaldnie popieram Cie :) ja mam 22cm i mam strasznie grubego.. moja byla powidziala ze lepiej grubego niz dlugiego bo grubszy bardziej podraznia scianki...a no i moj nie robi takiego wrazenia ze sie wciska na sile :P lajtowo wchodzi czasami z ciasnymi cipkami byl problem ale na ogol za****scie sie spisuje no a dal bym wszystko zeby go troche skrocic ale chyba sie tak nie da :P Pozdrawiam :) kiedys moze dodam zdjecia mojego :P

monia:P
08-05-07, 23:28
Moj chlopak ma 17,5 i jestem bardzo zadowolona mimo iz tak naprawde dla mnie rozmiar nie ma znaczenia. I nawet jakby mial wiekszego badz mniejszego bylabym zadowolona.

kotka85
09-05-07, 00:07
Dla mnie bardziej umiejętności partnera się liczą, niż wielkość.
Mój facet ma coś koło 18cm. i w niektórych pozycjach sprawia mi ból, szczególnie teraz jak mam problemy z jajnikami ;/

Chall
09-05-07, 16:28
Mój (znaczy mojego faceta, ale i tak wiadomo, kto nim rządzi ;) ) ma w 17 - 20 cm i jest śmieszny, bo bardzo gruby na dole i dośc wąski na szczycie ale już jest super :P
Jestem pierwszą dziewczyną mojego faceta i powiem, że czasami zabawnie nie było jak uczył się nim posługiwać, ale... w końcu na kimś musi ;)

Yoshua
09-05-07, 18:27
przepraszam, ze sie wtrace ale temat do przechwalania sie rozmiarami jest gdzie indziej :rolleyes:

Pyton
09-05-07, 18:36
Tui nie chodzi o przechwalanie się. Co mi z tego że mam 19 cm jak i tak sa ludzie co maja wiekszego odemnie. Jaki tu sens i logika w tym zeby sie przechwalać. Tak jak na każdego mocnego jest mocniejszy tak i na każdego chłopa z dużym fiutem znajdzie sie chłop który ma większego.
To nie o to tutaj chodzi. Ja myślę, że ból czy to przy dużym członku czy przy małym moze byc spowodowany tym jak anatomicznie jest zbudowana partnerka. I mnie to nurtuje, że jedne kobiety chciałyby cie całego w sobie nawet i z głową a drugie tylko do połowy. Ot cała filozofia.

Desdemona
09-05-07, 18:58
Obecny partner ma coś koło 18 cm ("komisyjne" mierzenie dopiero przed nami) i taki jest w sam raz.
Miałam faceta z penisem długości 12 cm (na oko, jemu w życiu nie odwazyłabym się zaproponować mierzenia) - to było stanowczo za mało. Lubię szybkie i mocne ruchy a wtedy on... po prostu się wysuwał co mnie po pewnym czasie zaczynało wkurzać.

ashleyyy
09-05-07, 19:00
Średni i sprawy ;)

srubokret
11-05-07, 10:36
Probuje sobie wyobrazic te 14,5 cm w obwodzie, i moja (szalona jednak) wyobraznia az tak daleko nie siega :D
No to weź przykładową średnicę 5cm i pomnóż razy 3 i wyjdzie Ci obwód. Obwód, nie średnica, jejku.

_bart_
11-05-07, 13:48
No wiem jaka jest roznica miedzy obwodem a srednica, i nadal sobie tego nie wyobrazam. Z ciekawosci wlasnie zmierzylam obwod szklanki "duralex" i wyszlo niecale 9 cm. O MY GOD!!!

Nie mam przy sobie teraz szklanki ani miarki ale wydaję mi się że 9cm to na szklanke coś mało;) zmierz jeszcze raz:D

Night Stalker
11-05-07, 14:06
Chyba jednak niezbyt rozróżniasz różnicę, albo ta szklanka to rurka z dnem :D

Pyton
11-05-07, 22:48
Co wy dajcie spokoj. Przeciez 13 cm w obwodzie to standart. wiec moje 14,5 to tak wiele nie jest. POZDRO!!!!

Lolita_88
12-05-07, 20:22
Mój ma 19 cm i 14,5 cm w obwodzie.

Ciekawe jak to zwierzyłeś ? Obwiązałeś kilka razy miarą krawiecką ?
Może zgłoś się do księgi rekordów guinessa :D ...
Analgoicznie myślać..ciekawe jak szeroka musi być Twoja kobieta...
Hmmm...Zastanawiające

Co wy dajcie spokoj. Przeciez 13 cm w obwodzie to standart. wiec moje 14,5 to tak wiele nie jest. POZDRO!!!!

A gdzieś Ty to wyczytał że 13 to standard ?
Prezerwatywy to Ci chyba Babcia na drutach robi :D

srubokret
12-05-07, 20:51
Ależ inteligentna odpowiedź, Lolita. Upraszczając, penis ma przekrój kolisty, więc aby obliczyć jego obwód, należy szerokość pomnożyć przez Pi (3,14..) a wtedy wyjdzie trochę większy, niż w rzeczywistości. 14cm w obwodzie to standard. Nie wiem, czy nie masz wyobraźni przestrzennej, czy co, ale taka jest prawda. Obwód a nie szerokość.

szerkan
12-05-07, 21:49
Ja nie mam może maczugi, ale do tej pory nie miałem skarg czy reklamacji... uważam, że jest tyle możliwości i sposobów na to aby zaspokoić kobietę ze nawet o połowę krótszym dałbym sobie rade ... Rozumiem kobiety, dla których wielkość jest istotna, ale czy próbowałyście z kimś o może i małym "ogonku”, ale za to z fantazją i polotem ....

chore_kroliki
12-05-07, 22:44
Filuś mojego faceta :)

AlinaK
12-05-07, 23:35
Dziwna ta Wasza fascynacja rozmiarami. Miałam już kilku partnerów i nigdy mi nie przyszło do głowy żeby ich mierzyć. Mogą na oko stwierdzić że będzie miał z 15 albo coś koło tego (jeden będzie miał mniej, drugi więcej), ale jak piszecie że ma "siedemnaście przecinek pięć" to się zastanawiam po cholere Wam tama wiedza ??? Bierzecie faceta na stronę i wyciągacie linijkę???
Jakie to ma znaczenie? Dopóki to nie jest jakieś ekstremum, to rozmiar nie ma znaczenia!
Jeżeli za to coś mam koniecznie wybrać, to zdecydowanie wybieram mniejszego, ale żeby facet wiedział jak go używać i potrafił coś więcej niż warszawski tramwaj (tylko do przodu i do tyłu).

Yoshua
12-05-07, 23:54
AlinaK zwaz na to, ze prawdopodobnie 98% wypowiadajacych sie tu to podrostki, ktore swoje kompleksy i niedowartosciowanie sie chca sobie odbic chwalac sie jakiego to duzego oni nie maja ;]

Xena
13-05-07, 01:40
Bierzecie faceta na stronę i wyciągacie linijkę???Ze tym chlopakom chce sie mierzyc co do milimetra....tylko z nudow i tylko facet moze cos takiego wymyslec..glupsi od ustawy.

Lolita_88
13-05-07, 12:06
Ależ inteligentna odpowiedź, Lolita. Upraszczając, penis ma przekrój kolisty, więc aby obliczyć jego obwód, należy szerokość pomnożyć przez Pi (3,14..) a wtedy wyjdzie trochę większy, niż w rzeczywistości. 14cm w obwodzie to standard. Nie wiem, czy nie masz wyobraźni przestrzennej, czy co, ale taka jest prawda. Obwód a nie szerokość.

Po pierwsze dziękuje za komplement...inteligentna jestem po Mamusi :P
Wyobraźnię mam ....i musze Cię rozczarować...rozróżniam "obwód" od "szerokości" ...
Jeśli taki z Ciebie 'znawca tematu'...to pokaż mi prosze źródło w którym jest napisane że 14cm to standard?
Tylko nie jakiś artykuł zamieszczony w internecie....to także piszą ludzie...Chcę naukowego dowodu...Jesli znajdziesz..ok....przyznam się do popełnienia błędu...

Ze tym chlopakom chce sie mierzyc co do milimetra....tylko z nudow i tylko facet moze cos takiego wymyslec..glupsi od ustawy.
Wniosek=im wiekszy czlonek tym pustsza lepetyna.

Zgadzam się...i zapewne w tym samym celu zamieszczają swoje rozmary tutaj...nie wiem czy chcą się dowartościować , pochwalić czy może 'dobić' kolegów...
Mnie to osobiście nie interesuje jakie mają rozmiary....po co mi to?
Jak pisałam wcześniej liczy się technika...bliskość i czułość...a nie to czy ktoś ma 18 czy 22 cm...

elnotcho
13-05-07, 12:28
Im mniej ludzie mają do roboty, tym głupsze pomysły przychodzą im do głowy :yawn: Naprawdę znajdźcie sobie jakiś poważny temat, bo jak sobie czytam o tych standardach w długości to mi się śmiać chce jak mało kiedy :)

O ile nie ma jakichś problemów (deformacja, czy jakiś inny poważny problem), to jakie to ma w ogóle znaczenie, jaka jest długość, skoro może sprawiać przyjemność? Polecam nauczyć się "go" porządnie używać, a nie narzekać, bo co z "wielkiej stodoły, a pustej...".

Pozdrawiam wszystkich z normalnymi problemami :)
P.S. Nie chciałem nikogo urazić, ale:
1. Taki temat już był (opcja szukaj nie boli)
2. Śmiechu warte :)

srubokret
13-05-07, 20:15
Po pierwsze dziękuje za komplement...inteligentna jestem po Mamusi :P
Wyobraźnię mam ....i musze Cię rozczarować...rozróżniam "obwód" od "szerokości" ...
Jeśli taki z Ciebie 'znawca tematu'...to pokaż mi prosze źródło w którym jest napisane że 14cm to standard?
Tylko nie jakiś artykuł zamieszczony w internecie....to także piszą ludzie...Chcę naukowego dowodu...Jesli znajdziesz..ok....przyznam się do popełnienia błędu...

Proszę bardzo:
http://penisinfo.republika.pl/rozmiary.htm
Google Twoim przyjacielem ;)

Oja
13-05-07, 21:14
Lolita, jak sie przyznasz do bledu, to Ci ego wiele nie schudnie.

Swoja droga ladnie swojej matce pojechalas.

kid_of_death
13-05-07, 22:33
a ja mam "tylko" 16 cm.. no, w porywach powiem że 17 żeby się dowartościować.. :P

a tak na serio, myślałem, że opisy panów którzy mówiła, że mają po 20 centymetrów wzbudzą u mnie skrajną zazdrość.. nic z tych rzeczy.. może sprzęt mam mniejszy ale łóżko zweryfikowało moje zdolności.. jestem w stanie zaspokoić w pełni swoją ukochaną.. a nawet zadać jej czasami ból który mimo wszystko uwielbia.. ;)
a to jaki sprzęt lubią panie.. zależy od nich samych.. chociaż uważam, że 18 cm to taki maks.. ;)

srubokret
13-05-07, 22:43
Chociaż przyznaję, że to tylko info znalezione w necie, to że potwierdzone badaniami, to każdy może zawsze napisać. Nie mniej jednak 14 cm w obwodzie to nie jest jakoś bardzo dużo.

black_rider
13-05-07, 23:27
lolita chyba nie odróżnia średnicy od obwodu... można tylko współczuć

winiu890
14-05-07, 01:00
A ja mam 12 cm na 10 i jakos jeszcze zadna nie narzekala ;) a smiac mi sie chce z was bo skoro srednia jest 15 a wszyscy wypisuja po 18 to ciekawe skad wzielo sie 16 jak wszyscy niby maja po 18 i wiecej;) pozdrooooo

Lolita_88
14-05-07, 07:26
lolita chyba nie odróżnia średnicy od obwodu... można tylko współczuć

A Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem..
Już wcześniej pisałam że ta różnica jest dość znacząca i że wiem co to 'obwód' a co 'srednica'...

Lolita, jak sie przyznasz do bledu, to Ci ego wiele nie schudnie.
Swoja droga ladnie swojej matce pojechalas

OMG! To była ironia ..Ile Ty masz lat że wszystko co pisza ludzie odbierasz w znaczeniu dosłownym ?
Wykończyć się tu idzie...

Chociaż przyznaję, że to tylko info znalezione w necie, to że potwierdzone badaniami, to każdy może zawsze napisać. Nie mniej jednak 14 cm w obwodzie to nie jest jakoś bardzo dużo.

No widzisz...sam piszesz że to tylko info z internetu..pisane przez ludzi...
Ale ok..niech Ci będzie...Powiedzmy że nie miałam racji...

brzydki27
14-05-07, 07:38
takie *******enie o szopenie, no jasne że kobeity lubią duże :twisted: niby powiedzmy to 14 cm spokojnie do wszystkiego wystarcza ale kobieta mając do wyboru 14 cm czy 20 cm, trzymać w łapce i ruszać skórą wiadomo że praktycznie każda wybierze tego drugiego :razz: żeby nie było od razu zaznaczam ze mam małego :cool: do tej sprawy podchodze zupełnie na luzie non stop robiąc sobie z tego żarty :cool: :cool: mały bo mały ale to mój najlepszy przyjaciel :cool:

black_rider
14-05-07, 09:16
A Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem..
Już wcześniej pisałam że ta różnica jest dość znacząca i że wiem co to 'obwód' a co 'srednica'...

Skoro tak to co cie tak dziwi te 14 cm ?? wez sobie 14cm kawalek sznurka zwin z niego okrąg i zobacz ze to nie jest wcale taK duzo jeśli masz problemy z wyobraźnią

mistique
14-05-07, 11:05
ale kobieta mając do wyboru 14 cm czy 20 cm, trzymać w łapce i ruszać skórą wiadomo że praktycznie każda wybierze tego drugiego
W łapce to i może każda weźmie drugiego, ale jeśli chodzi o seks, to myślę, że wiele z obecnych na forum woli 14cm. Oba mają taka samą szansę sprawić przyjemność, ale ten drugi dodatkowo może sprawić ból.

Belleteyn
14-05-07, 11:45
ale kobieta mając do wyboru 14 cm czy 20 cm, trzymać w łapce i ruszać skórą wiadomo że praktycznie każda wybierze tego drugiego
Mój B...ogdanie -w takim razie nie jestem kobietą!!!

Szlajfka
14-05-07, 13:48
Duże penisy są fajne ...ale na porno :P Na żywo wole trochę mniej.

Facet nawet i majac duzego , moze być delikatny, bólu może nie być.

Tylko czasami jest problem z tą delikatnością, bo ja np lubie szybki, mocny seks kiedy facet wchodzi cały aż po jajeczka a ja jeszcze dopycham jego tyłek. Nie wiem czy przy takim 20 i ponad by mi gały nie wyszły, ale nigdy nie miałam takiego więc to tylko moje przypuszczenia :P

Gawędziarz
14-05-07, 14:08
Ha! Właśnie dokonałem pierwszych w moim życiu pomiarów. Zawsze uważałem, że mieszczę się w statystycznej średniej i okazało się, że tak jest w istocie. Długość niemal wzorcowo - przeciętna, grubość minimalnie ponad przecętną. Słowem - szaraczek.

Jednak nadal podtrzymuję, że nie rozmiar się liczy, a wypieki na twarzy mojej partnerki, jej szybki i głęboki oddech oraz drżenie ciała zdaje się to potwierdzać.

Jaskier
15-05-07, 00:30
zawsze mnie ciekawilo skad ci 25cm+ biora krew na napompowanie tej zabawki
no i jak udaje im sie wsadzic calego mimo ze pochwa nie ma wiecej niz 15 max - odpowiednia pozycja i pakuja do macicy ? :/

ja jestem ponizej tej sredniej europejskiej
dlugosc starcza - do pisuaru siegam :)
grubosc jest ok - co ma rozpychac to rozpycha
jedyne co sie mozna przyczepic to do moej masywnej budowy ciuala i wzorstu to nieco za male proporcje - no coz widac jak dzielili to w innej kolejce stalem ;)

z drugiej strony dlugi fiut to do kitu - albo nie stwardnieje na max (co widac w pornosach wielu - te murzynskie maczugi wyginajace sie na prawo i lewo i nie moga wejsc do srodka :P

albo nie mozna wlasnie ostro seksowac bo partnerce migdalkami wychodzi

wiec najwazniejsze aby byl twardy :D

AlinaK
15-05-07, 11:41
Jak czytam te głupoty to zastanawiam się czy by jednak nie zdelegalizować pornografii (dowcip, ale czarny dowcip). Efekt oglądania pornosów przez smarkaczy widać podczas tej rozmowy. Myśli jeden z drugim, że jak nie ma minimum 20cm długości to będzie kiepskim kochankiem, bo wszyscy przecież takie mają.

wiec najwazniejsze aby byl twardy :D

To dlaczego sprzedaje się wibratory z miękkiej cybergumy albo żelowe a nie z drewna albo innych (twardych) plastików?

Panowie! Wszystko z umiarem!!!

Jaskier
15-05-07, 12:40
widzilas kiedys wibratory z galaretki ?
takie miekkie siusiaki powoduja frustracje a nie orgazmy :P

Sfintusek
15-05-07, 14:01
Jako że nabrałem już doświadczenia, chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat ważności wielkości członka.
Powszechnie uważa się, że wielkość członka MA znaczenie. Polityczna poprawność nakazuje kobietom mówić, że liczy się TECHNIKA a nie wielkość. A z moich doświadczeń wynika, co następuje:

Pierwsza była trochę zimna i sucha :) Potrzebowała dobrej rozgrzewki. Ciężko ją było doprowadzić do orgazmu. Trzeba było uważać bo była delikatna... zawsze ją coś bolało. Mój członek (średnia europejska) był dla niej trochę za duży :/ Bardziej liczyła się tutaj technika. Była zawsze cicha, nie jęczała.

Druga, gorąca erotomanka, mokra aż się "lało" ;) Wystarczyło włożyć... po chwili był już pierwszy orgazm. Rozmiar średni europejski był dla niej w sam raz. Podczas mocniejszych i głębszych pchnięć odczuwała ból. Poprawa i dopracowanie techniki pod nią zmieniła tyle, że przeżywała nawet i 10 orgazmów podczas jednego zbliżenia. Stękanie u niej było trochę ponad przeciętną, znaczy się było ją słychać :)

Trzecia, amatorka, ale za to bardzo chętna, szybko ucząca się. Nie była sucha, nie była też super mokra. Była w normie. Podczas zbliżenia tym większą odczuwała przyjemność, im mocniej i głębiej wchodziłem. Mogła tak bardzo długo. Wniosek taki, że u tej damy technika schodziła na dalszy plan, ale za to rozmiar - im większy tym lepszy (jest gdzieś granica ?!)
Raczej była cicha, czasami dało się słychać jej stękanie...

Czwarta, doświadczona kobieta, lubiła seks jak koń owies :) Też nie była ani zbyt mokra ani za sucha, znaczy się w normie. Nic ją nigdy nie bolało, lubiła mocne i głębokie wejścia, ale też technika bardzo się u niej liczyła, tak samo zresztą jak wielkość. Jej jęk rozkoszy był dobrze słyszalny, może nawet za dobrze ;)

Z tego, moi drodzy, wnioski następujące. Nigdy nie wiadomo, na jaką się trafi, chociaż rozmiar rzeczywiście często ma znaczenie. Całe szczęście dla takich średniaków jak ja, wystarczy poprawa techniki, kilka sztuczek, aby taką kobitkę zadowolić :) Bardzo ważną rzeczą jest też długość stosunku. Kobiety nie lubią szybkich bilów. Kobieta poczuje duży respekt wtedy, gdy to ona powie w końcu "Długo jeszcze tak możesz ?!?!" ;) Tym najbardziej można je zaskoczyć, tak samo jak dobrą techniką nadrabiającą średni rozmiar penisa.

Czekam na Wasze komentarze. Podzielcie się też swoimi doświadczeniami :)

I przepraszam, że trochę zboczyłem z tematu.

Panna O.
15-05-07, 15:01
hmmm póki co nie wpadło mi na myś, aby podejśc do mojego partnera i zmierzycmu penisa. W kazdym razie na oko jest w granicach sredniej i ja nie narzekam. Ani nie za długi ani nie za krótki .. taki w sam raz. Poza tym co będę zastanawiała się nad tym, jakiej jest wielkości czy grubości skoro najzwyczajniej w świecie sprawia mi nieziemską przyjemność:]

Pyton
15-05-07, 17:37
LOLITA!!!! Ja nie pisze tutaj aby sie dowartosciwoac. Taki jest temat forum i koniec. Nie wiem dlaczego taka gorycz przez ciebie przepływa. Może nigdy nie próbowałaś penisa z obwodem 14,5 cm. Jak chcesz to jestem do twoich usług. Nie bój sie potrafię więcej nić tylko do przodu i do tyłu.

Lolita_88
15-05-07, 18:38
Jak chcesz to jestem do twoich usług. Nie bój sie potrafię więcej nić tylko do przodu i do tyłu.

A co jeszcze umiesz ? W boki ? :D
Nie jestem zdesperowana żeby szukac partnera przez internet...
Po za tym jestem w stałym związku...
A takie teksty to w 'anonsach' zamieszczaj...:D

A tak na marginesie to jestem słodka a nie gorzka...:P

Pyton
15-05-07, 21:07
LOLITA!!!! Ty to chyba już w naturze masz to że lubisz się kłócić. Wcale mi o to nie chodzi. To nie moja wina, że mam takiego penisa. Powinnaś to zaakceptować. Nikt na tym forum nie wyśmiewa się z ludzi. Można by mi zarzucić, że pisze takie rzeczy żeby sie dowartościować. Ale niby po co? Mam dziewczynę już 7 lat i nie potrzebuję się "dowartościowywać". Poprostu wiem na co mnie stać. A ta propozycja to był żart, ale ty chyba nie znasz się na nich. No nic jak cię uraziłem w jakikolwiek sposób to przepraszam. Chciałem się tylko podzielić moimi małymi tajemnicami z wami forumowiczami, ale jak widać nie można. Tu chyba każdy musi być identyczny bo zaraz jest wyśmiewany.

patyk
15-05-07, 21:57
chyba jednak technika jest najwazniejsza. zresztą i tak większość kobiet przezywa tylko orgazm łechtaczkowy.
ma raczej średniego penisa, moja była (właściwie moja jedyna stała partnerka seksualna, wczesnej tylko takie jednorazowe) raz zwilżała się lepiej, a raz gorzej, ale nawet przy dobrym zwilżeniu jak za szybko wszedłem maksymalnie głęboko, to odczuwała ból. i mimo, że czulem troszkę luzu, to przy złączeniu jej nóg obcierałem ją od środka.
także chyba nie ma sensu miec kompleksów z powodu wielkości, tzreba raczej pracowac nad techniką :) tak jak napisał Sfintusek

Gawędziarz
15-05-07, 22:32
Pyton ośmieszasz się.

Lolita_88
16-05-07, 11:44
Pyton....pokazałeś właśnie że jesteś jeszcze niedojrzałym dzieckiem..
Po pierwsze masz chyba dość duże problemy z interpretacją wypowiedzi i nie umiesz czytać ze zrozumieniem..
Moja wypowiedz była pisana żartem...
I nie wiem po czym wnioskujesz że lubię sie kłócić...skoro przeczytałeś raptem 3 może 4 moje posty i nie znasz mnie realnie..
Gratuluję zatem psychoanalizy mojej osoby (i to była ironia w tym momencie...tak gdybyś nie wiedział)...
A w ogóle wiesz co to jest ironia ?

Coraz więcej trolli...

Gawędziarz
16-05-07, 12:02
Nie trolli, a "dzieci neostrady" wychowywanych przez GG, Chaty, strony www o tematyce porno i inne wynalazki ludzkości. Za klawiaturą to są "goście", a na żywo to przestraszone istoty nic prócz "nio", "yhy", "super", "łaaał" nie potrafiące mówić.

Xena
16-05-07, 12:59
No i jeszcze " za****scie" & " spox".

Zaloze sie o $1000 ,ze zaden z tych chlopcow nie potrafi sie fajnie kochac.
Zreszta 2 pietra nizej sami pisza; nie staje, opada, 30min.robilem palcowke, ona nie ma orgazmu...
Widac te 20cm dlugosci & 14cm srednicy malo korzysci przynosi.

(Gawedziarz, super motto!!!)

bueh
16-05-07, 16:21
Mój ma 19 cm i 14,5 cm w obwodzie.

Mogę nie komentować? Dzięki :P

Wg mnie nie ma standardu, chyba że przyjąć jakieś tabelki w Bravo itp. Każda kobieta jest inna i każda inaczej zapatruje się na sprawy wielkości, grubości, czy długości.

przemoos
17-05-07, 08:00
koniec off topicu prosze kontynuowac swoje wywody na prv

Gagatek
18-05-07, 00:05
Nie napiszę nic odkrywczego jak powiem, że technika jest ważniejsza. Wiadomo, że nie chciałabym żeby mój facet miał 10cio cm penisa ;) ale też nie marzy mi się np. 20cm czy, nie daj boże, więcej ;) Penis mojego faceta jest średniej wielkości, ale nie wymieniłabym go na żadnego innego ^^ Tak więc panowie z mniejszym sprzętem - zapomnijcie o kompleksach a podszkolcie technikę, czyli do dzieła :rockon: bo jak wiadomo praktyka czyni mistrza :D

laleczka23
21-06-07, 15:20
Ja zdecydowanie wole duże,dla mnie wielkość jest ważna,techniki można się nauczyć.Oczywiście nie mam na myśli jakiś 30 cm okazów i wybryków natury,ale zdarzyło mi sie wybuchnąć śmiechem na widok penisa wielkości mojego małego palca u ręki.

Enea
21-06-07, 15:30
zgadzam sie z a-fly-woman i rojze... Rozmiar jaknajbardziej ma znaczenie i to kluczowe w niektorych przypadkach... moj ulubiony tym nie za dlugi ok 15cm i grubiutki (choc nie za gruby) :) :) Nie lubie dlugich i chudych penisow, srednia przyjemnosc

Esmael
26-06-07, 14:41
A ja przedkładam technikę nad rozmiar i tej wersji będę sie trzymał ;)

Ale gdybym miał 20 cm to bym się nie obraził ...:D

pijana_miloscia
26-06-07, 15:06
mi marzyłby się grubiutki ponad 20cm falusek :twisted: mmm.. :silenced:
IDEAŁ :headbang:

brzydki27
26-06-07, 16:34
zgadzam sie z a-fly-woman i rojze... Rozmiar jaknajbardziej ma znaczenie i to kluczowe w niektorych przypadkach...

no własnie bo pewnych pozycji przy krótkiej fajce za dobrze nie da sie zrobić (od tyłu w cipke na jeźdźca i podobnie z boku) i to samo w drugą strone przy duzej fajce (na pieska, ponoc kobiety czasem czują ból, misjonarska z nogami panny w na faceta barkach, anal odpada no chyba ze któryś lubi moczyć tylko końcówke) podobnie sprawa ma sie z oralem, jedne lubią duze pały ale wiadomo ze przy takich odpada tzn "Deep Throat", przy małych znowu kobieta nie moze jednoczesnie ruszać skórą i ssać koncówke :) wszystko ma swoje plusy i minusy :) ja mam małego :( eheheheh :P:P:P

Enea
26-06-07, 16:46
kozak po czesci sie zgadzam... jak juz mowilam preferuje mniejsze penisy 20cm to dla mnie istny koszmar.. okolo 15 sa swietne, no i idealnie nadaja sie do anala... poza tym nie musze sie nim ksztusic w orala... fakt ze te dlugie ladnie wygladaja wizualnie ale trafilam na takie kilka razy w sypialni i nie bylam z tego powodu zadowolona...

brzydki27
26-06-07, 16:54
Enea i własnie tekie wypowiedzi jak Twoja nie wprowadzają mnie (i innych właścicieli małych penisów) w kompleksy :cool: :cool: :cool: :cool: dzięki :P:P:P

radzio88
26-06-07, 17:07
a ja tam się nie martwię, wiem że kompleksów z tego powodu nie będę miał, wszak że 17 cm to nie jest dużo a zarazem nie mało, choć z różnych tabel wynika że 17-to centymetrowy to już zalicza się do dużych. hmm... ja tam nie wiem jakie kobiety wolą czy duże czy małe ;] moim zdanie to kwestia sporna, z tego co pytałem he he przyjaciółki (kilka przyjaciółek pytałem się) jakie wolą, tylko jedna powiedziała że lubi duże.
Kwestia gustu, no i chyba anatomii danej osoby, czy większy sie zmieści i nie bedzie sprawiał bólu itp.
Pozdro

brzydki27
26-06-07, 17:18
z tego co pytałem he he przyjaciółki (kilka przyjaciółek pytałem się) jakie wolą, tylko jedna powiedziała że lubi duże

też kiedyś swoje koleżanki wziołem na taką małą spowiedź i nieliczac tych bez zdania wszystkie zgodnie stwierdziły ze wolą duże :) pocieszam sie tylko ze pewnie chciały mi zagrać na uczuciach eheheh ;)

szatyneczka
26-06-07, 17:23
kozak po czesci sie zgadzam... jak juz mowilam preferuje mniejsze penisy 20cm to dla mnie istny koszmar.. okolo 15 sa swietne, no i idealnie nadaja sie do anala... poza tym nie musze sie nim ksztusic w orala... fakt ze te dlugie ladnie wygladaja wizualnie ale trafilam na takie kilka razy w sypialni i nie bylam z tego powodu zadowolona...

Zgadzam sie z toba w zupełności:) Ja tez wole duzo mniejsze penisy:D

Enea
26-06-07, 17:55
Trafilam na wiekszy okaz i choc wiem , ze kazda ma inną budowę to nie zgodze sie, ze wiekszy penis w czyms tam przeszkadza.

Mi przeszkadza... :)

limonka
26-06-07, 19:57
moze byc malutki byle wesolutki :twisted:

Łobuz
26-06-07, 20:19
A mówią że faceci tylko mierzą wielkość biustu a tu panie walczą o metry....
Mój ma we wzwodzie do 19 cm i sięga bardzo głeboko ale to już zależy od techniki...

Łobuz
26-06-07, 20:33
A ja mam 19 i sądzę że gdyby miał jakieś 2-3 cm więcej to moją malutką by przebiło....

Swing_Para
26-06-07, 20:39
Nasza opinia jest taka:

Suma długości i obwodu penisa to min. 30 cm. I tak naszym zdaniem należałoby prawidłowo podawać wymiar członka. W zasadzie to najbardziej prawidłowo byłoby podawać jego objętość, ale tę trudno zmierzyć. Suma długości i obwodu jest natomiast dość miarodajna.

Jeśli chodzi o nas, wolimy i długie i grube. Maksymalne rozmiary bardzo pożądane :)

pzdr.
SwingPara

sagor
04-07-07, 01:08
Witam wszystkich, taki sobie komentarz do w/w wypowiedzi.
Oczywiscie nie bierzcie za bardzo tego do siebie (faceci mniej chojnie obdarzeni)
Troche prawdy o NIEMCACH - ROZMIAR MA ZNACZENIE :)

Jakiś czas temu wyczytałem że pewien NIEMIECKI! naukowiec przeprowadzał badania dotyczące rozmiarów penisa wsród obywateli EUROPY.
Okazało sie że został znienawidzony przez swoich rodaków, a to dlatego że jego badania mówiły iż NIEMIECKIE PENISY są najmniejsze w EUROPIE :) [średni ich rozmiar to poniżej 14 cm]. Najwieksze średnie rozmiary mają - SZWEDZI, LITWINI i POLACY!!! [średnia wiekość 16/17cm]
Nie jestem antyniemiecki, ale szkoda że takich ciekawostek nie rozgłaszają media, bo to że NIEMKI, to są jedne z najbardziej nieładnych kobiet na ZIEMI to już wiemy.
Ale o możliwosciach ich facetów to się dowiadujemy :) Wyobrażacie sobie, co by było jak o tym fakcie trąbiłaby cała EUROPA? :)
A prawda jest taka ze rozmiar penisa jest istotny, oczywiście nie mam tu na myśli 30cm, ale 18/20cm do tego obwód 14/15cm plus "figlarność" to znakomite połączenie, czyż nie?
Pewnie, są komentarze które mówią ze rozmiar nie ma znaczenia, byle był "figlarny" zgadza sie, ale wg mnie piszą to osoby w wiekszosci dziewczyny, które albo miały kilku partnerów w dotychczasowym życiu 2/3, albo poprostu kochają swojego faceta i to im wystarcza. A dziewczyny które przeżyły troche wiecej, doświadczyły i widziały więcej :) zawsze będą wracały wspomnieniami do bardziej chojnie obdarzonych (nawet jak już będą miały swoich ukochanych z mniejszym penisem)
Taka prawda

swider28
04-07-07, 07:24
kobiety lubią duze wiem to z praktyki

Rojza Genendel
05-07-07, 20:56
. A dziewczyny które przeżyły troche wiecej, doświadczyły i widziały więcej :) zawsze będą wracały wspomnieniami do bardziej chojnie obdarzonych (nawet jak już będą miały swoich ukochanych z mniejszym penisem)
Taka prawda
Ja tam trochę przeżyłam i widziałam i doświadczyłam. I mam akurat na ten temat inne zdanie.
Hojne obdarowanie ma dla mnie znaczenie wyjątkowo poślednie.

toxicgirl
05-07-07, 21:34
niewiem jak 'dziewczyny wolą' ale ja preferuję takiego 17cm :)

evika
05-07-07, 23:10
dla mnie jednak liczy się bardzo dodatek do tego kawałka ciała..;)
Rzecz jasna skrajności w obie strony tez mi nie pasują.

Jednak to prawda,ze pewne pozycje są utrudnione przy zbyt krótkim penisie.

krzyho91
02-02-09, 02:26
Do pań. Jaka długość penisa was zadawala. Musi byc duzy?, czy wystarczy srednia długość?

miś ptyś
02-02-09, 03:13
To jest jakaś kobieta, którą zadowoliła długość?
coś w tym stylu?

- ile masz?
- 22 cm
- oooooohhh aaaaaaaaa uhmmmmmm mmmmmmmm aaaaaa... mmm było mi cudownie

:D

wybaczcie, musiałem :P

rouge
02-02-09, 03:30
To jest takie utarte zdanie, że liczy się technika, a nie rozmiar, ale naprawdę coś w tym jest.

A jeśli już rozmiar, to nie długość a grubość chłopcy ;)

extasylove
02-02-09, 03:39
rouge zgadzam sie-grubosc ma wieksze znaczenie niz dlugosc.chociaz dlugi tez by nie zaszkodzil hehe:) ale z tym trzeba uwazac,bo ja raz mialam kochanka ktory mial dlugiego penisa (nie wiem ile bo nie mierzylam,ale mysle ze 20cm moze nawet z hakiem to mial) i musze przyznac,ze patrzenie na niego,dotykanie,pieszczenie-niesamowite,ta jego wielkosc...ale seks...ekhmm...cos ja wole jak facet "laduje" do konca,ale z duzym penisem w moim przypadku bylo to niemozliwe-ten bol... :/ tak wiec wybieram wielkosc srednia:) poza tym to prawda,ze technika ma znaczenie-jeden z moich bylych moze i nie mial wielkiego,ale za to jak nim sie potrafil poslugiwac...mmmm...jak to sie mowi-maly ale wariat hehe:P

Paiiea
02-02-09, 04:21
Zdecydowanie jak Rouge i Extasylove .
Ważniejsza od długości jest grubość :D , Jednak ja też gustuję w średnich .
Mój obecny partner ma 17 cm i jest nieziemski :D Ah..

Hagath
03-02-09, 02:12
Bez trzydziestu centymetrów nie podchodź.

Xiu
03-02-09, 02:16
chłopie ja to ujme tak. jak się kobiecie Twój penis nie będzie podobał, to znajdź sobie inną - znaj swoją wartość. :]

rozporek
03-02-09, 02:47
Niech będzie, że to prowokacja, ale w większości napotkane przeze mnie partnerki leżały jak kłody, więc naoglądałyście się chyba zbyt wielu pornoli dziewuchy.

17 to teraz mało? A zmieścisz chociaż całego w usta i powiesz alfabet?

_martynka_
03-02-09, 03:18
a ja tam mniejsze wolę.....;)

curious
03-02-09, 18:20
Jaka długość penisa was zadawala
Długość penisa mojego faceta. Nie jest olbrzymem, rozmiary bardzo średnie, a jest mi z nim cudnie.

Frodo Baggins
03-02-09, 20:39
jestem zwolennikiem teorii, że jeśli chodzi o uczucie i związek - kobieta jest w stanie dużo wybaczyć partnerowi jeśli o fizyczność, w tym rozmiar chodzi. to znaczy albo zaakceptuje niewielki 'sajz' (albo stanowczo za duży, też niewygodny), albo nie dopuści do rozwoju uczucia i związku po pierwszym seksie, gdy poczuje że to nie to, "malizną czuć" no i po prostu odejdzie.

natomiast w rozważaniach teoretycznych, bądź przy polowaniu na seks jako przygodę bez zobowiązań - trudno by nie zwracała uwagi na istotne aspekty powodzenia tejże przygody. rozmiar jest jednym z tych istotnych aspektów.

a tak w ogóle - to temat rzeka...

sister_lu
04-02-09, 07:14
700 km :D

Lucien
04-02-09, 07:34
święte słowa ;)

brzydki27
04-02-09, 10:38
ja tam zawsze trafiałem na kobity co lubiły duże faje :D

CzarneBialeBec
05-02-09, 00:37
Z tą techniką to prawda jest. Moj poprzedni partner miał niezły "sprzęt", ale jakoś tak seks z nim wspominam bez rewelacji. Moj obecny chłopak ma takiego normalnego, ale za to potrafi nim zdziałać cuda ;)

ivor
05-02-09, 16:14
Ja mam rozmiar w środkowej półce dł 17 / ob. 13,5 - Aśka więć nie zatańczymy :cool: moja partnerka chwali. Długość nie jest taka ważna, moja całego w sobie i tak nie mieści - taka uroda widać... z obwodu do końca zadowolony nie jestem... ale z umiejętności baaardzo :) i nie tylko zresztą ja :) pół nocy zarwaliśmy, oboje ruszać się nie możemy :) hehe młodość... :)

jezebel
05-02-09, 21:10
Życie pokazało, że zadowolę się nawet trzynastoma centymetrami. Nie lubię dużych - boli mnie.

Frodo Baggins
06-02-09, 00:46
Beata... wbiłaś mi nóż w serce... ;(
czy ten jeden j***ny centymetr robi Ci taką różnicę ? bez niego nie będziesz mieć orgazmu ?
.
.
.
no powiedz - nie mogłaś napisać "DWUNASTOMA" ?!
.
.
.
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

Xiu
06-02-09, 00:52
uważam, że to o czym jest ten temat, powinno się sprawdzać w praktyce, a nie sucho o tym odpowiadać na forum. warto zaznaczyć to, że kobiety też są różnie zbudowane i mają różne upodobania.

LadyChaos
06-02-09, 00:59
700 km :D

buahaha padłamhttp://www.beztabu.com/images/icons/icon10.gif osobiscie to ja uważam że rozmiar wogole nie ma znaczenia...jak juz to gruboschttp://www.beztabu.com/images/icons/icon10.gif

Xiu
06-02-09, 01:03
a dla mnie rozmiar u kobiety ma znaczenie :)

Kata
06-02-09, 02:57
Xiu, rozmiar biustu? ;)

Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale rozmiar mojego obdarzonego Mężczyzny mnie zadowala, a wręcz czasem niestety jest przez to boleśnie.

Yago
06-02-09, 03:36
Nie liczy sie różdżka, a czarodziej!!

ot co!

Xiu
06-02-09, 05:49
Xiu, rozmiar biustu?biustu też :yawn:
ale dobrze wiesz o co mi chodzi ;)

Kata
06-02-09, 21:08
Xiu, pamiętaj, że poznając kobietę nie będziesz jej pytał o obwód "wewnętrzny", jest problem :D

Nisia
06-02-09, 22:56
Nie może być bardzo malutki,bo wtedy kobieta mogła by nie za wiele poczuć ale uważam,że penis nie musi być jakiś tak ogromny,ja nawet nie lubię jak facet ma za dużego,bo odczuwam ból.Liczy się najbardziej jak go używa :)

Torres_
07-02-09, 16:57
Życie pokazało, że zadowolę się nawet trzynastoma centymetrami. Nie lubię dużych - boli mnie.
no i jak cię nie lubieć...:D

brzydki27
07-02-09, 17:20
nie ważna dlugosc, ale technika. :D

a co jeśli sie nie ma ani długości ani grubości ani techniki? :cool:

Kationek
07-02-09, 19:03
no to wtedy lipa :)

ogólnie każda kobieta jest inna i każda co innego woli, a technike się trenuje przy trenerze w tym przypadku przy kobiecie. Jeśli sama jest typem kłody to ciężko aby później facet był ****ką doskonałym

pikuś
07-02-09, 19:24
Czytam wasze posty i stwierdzam, ze pomijacie najważniejsze.Wielkość penisa jest ważna,to z kim się kocha jest ważne,ale najważniejsze jest to,żeby wdanej chwili myśleć tylko o spelnieniu partnerki(a) z wzajemnością.Jeżeli będzie zrobicie to z wzajemnością będzie wspaniale.Wiem co piszę.Żyje 45 lat w tym 30lat doświadczeń

Xiu
07-02-09, 19:44
Xiu, pamiętaj, że poznając kobietę nie będziesz jej pytał o obwód "wewnętrzny", jest problem

ona mnie też raczej nie zapyta i pewnie po prostu sprawdzi czy jej odpowiada w działaniu. a jak jej nie będzie odpowiadało, to oznacza, że albo jest zbyt wąska albo zbyt szeroka :).

Kata
07-02-09, 21:34
ona mnie też raczej nie zapyta i pewnie po prostu sprawdzi czy jej odpowiada w działaniu
No wiesz, na pewno są jakieś kobiety, które wolą zapytać, ew. sprawdzić "dotykowo" niż sprawdzić "w akcji". Sądzę też, że jeśli jej by nie odpowiadało to nie powiedziałaby, że sama ma braki, tylko, że braki ma partner :P

Żeby nie robić offa - pamiętajmy, że w przypadku kobiety są jeszcze ćwiczenia i wtedy można dopasować rozmiary :)

Ciris
07-02-09, 22:45
Nie liczy sie różdżka, a czarodziej!!

ot co!

popieram calym...sercem :shifty:

Xiu
07-02-09, 23:01
właśnie z powodu tych ćwiczeń dziwi mnie taki szum wokół rozmiarów penisów ;). i to, że mężczyźni mają kompleksy z powodu swoich 'małych rozmiarów'.

dziwi mnie to, skoro już jesteśmy w tematach okołomajtkowych, że mężczyzna żeby być dobrym kochankiem musi nauczyć się powstrzymywać swoje reakcje itd itd.. a taki mały nacisk kładzie się na wspomniane wyżej, kobiece ćwiczenia.

rozporek
08-02-09, 04:02
Wydaje mi się, że chęć drążenia tematu przychodzi u kobiet z wiekiem, gdy już faktycznie się przekonają, że nie tylko rozmiar sprzętu partnera się liczy (a zbyt wielki grozi nawet uszczerbkiem na zdrowiu, szczególnie jeśli chodzi o migdałki ;) ), ale także to jak samemu kręci się dupą.

Xiu
08-02-09, 04:06
to może nie powinny uprawiać seksu, zanim sobie tego nie uświadomią?;)

Frodo Baggins
08-02-09, 04:10
@rozporek
niekoniecznie ;)
znam na ten temat poglądy kilku nieco starszych pań (nie forumowiczek BT) i to właśnie one, po latach doświadczeń, twierdzą, że rozmiar jest istotny i lubią poczuć w sobie coś dużego.
jest tylko jeszcze jedna, istotna chyba kwestia: nie pozostają w stałych związkach, seks uprawiają co raz z innymi partnerami.

Xiu
08-02-09, 04:14
ale czyj rozmiar, jej czy jego? ;)

Frodo Baggins
08-02-09, 04:17
nie demonizowałbym różnic w szerokości pochwy - rozrzut jest zapewne znacznie mniejszy niż rozrzut wielkości penisa.

Xiu
08-02-09, 04:23
a ja nie demonizowałbym niedopasowań seksualnych... czasem się zdarzają, ale najczęściej jest to zwykłe marudzenie, bo chciałoby się więcej lub mniej. a kto co lubi jest sprawą indywidualną i nie ma na to żadnej zasady.

no więc ja lubię wąskie... ;):lol:

carolinka
08-02-09, 04:26
Mi wystarcza średni,wazniejsza dla mnie jest grubość i umiejętności partnera :)

Frodo Baggins
08-02-09, 04:35
carolinko, a jak i grubość poniżej średniej światowej ? ;)
to dopiero pech...

Xiu
08-02-09, 05:09
nie wiemy jaki to średni, poza tym grubość to też rozmiar.

Frodo Baggins
08-02-09, 05:15
Xiu, jesteś niedoinformowany (http://www.powiekszanie-penisa.com/srednia_dlugosc_penisa.html) czy tylko udajesz ? ;)
nie ma co chować głowy w piasek.

grubość to też rozmiar, niemniej trudno dwa wymiary traktować jako całość.

Kata
08-02-09, 05:24
Z całym szacunkiem do kobiet - ale mnie wydaje się, że niektóre panie są zbyt "leniwe", by poćwiczyć mięśnie Kegla, może nawet niektóre nie wiedzą, że mają takie mięśnie (?) i stąd cała rozmowa o rozmiarach dotyczy najczęściej tylko rozmiarów penisów. I może to też uwarunkowania "biologiczno-historyczne" :P bo to samce (w tym mężczyźni) w świecie zwierząt starają się o samice, mają barwne upierzenie itp., u ludzi być może rolę "wabika" pełni - prócz sylwetki - penis właśnie.

Frodo Baggins
08-02-09, 14:58
masz rację - większość męskich schizów na punkcie rozmiaru jest przerysowana, wyolbrzymiona i polega głównie na cierpieniu męskiego ego (że inni mają większe :silenced:), a nie na realnych problemach z usatysfakcjonowaniem kobiety.

i jeszcze jedno - część kobiet, zwłaszcza młodych i niedoświadczonych, czytając (męskie głównie) wypowiedzi nt. roli rozmiaru, z góry nabiera przeświadczenia, że tylko duże się liczą, bo skoro sami faceci, posiadacze tychże penisów tak mówią ... ? :rolleyes:
takie trochę błędne koło...

natomiast co do ćwiczeń... z nimi jest jak z ogólną kondycją fizyczną narodu ;), a pewnie nawet gorzej. po co ćwiczyć mięśnie Kegla, skoro można wymienić penisa (wraz z przystawką do której jest on przyczepiony) na większego ? :P

ika2810
08-02-09, 16:14
Osobiście sądze że rozmiar nie ma znaczenia ale wiem z pewnych źródeł ze czasami rozmiar stanowi problem np. za mały.

Kamil B.
08-02-09, 16:18
czasami rozmiar stanowi problem np. za mały.
Ponoć za duży też nie dobry ^^

Centurion
08-02-09, 16:49
Ale wy macie problemy z tymi rozmiarami.Najwazniejsze ze twojej kobiecie jest dobrze i ze ja zaspokajasz a nie jakies standardy,czy normy europejskie.Kazda kobieta ma inna cipke tak jak facet innego penisa i tyle.Dla jednej moze byc za duzy dla drugiej za maly itd.

Xiu
08-02-09, 20:04
Xiu, jesteś niedoinformowany (http://www.powiekszanie-penisa.com/srednia_dlugosc_penisa.html) czy tylko udajesz ?

po prostu nie wiem co dla kogoś znaczy 'średni' ;).

ogólnie jak poczyta się wypowiedzi seksuologów na ten temat, którzy z racji wykonywanego zawodu są bardziej doinformowani - to oni mówią, że rzadko zdarza się coś takiego jak niedopasowanie. po czym dodają to co napisaliśmy o mięśniach Kegla :]. natomiast coraz to kolejni ludzie zakładający taki temat jak ten, lub rozmawiający na ten temat, zdają się nie brać tego pod uwagę.

choć w sumie nie wiem czy o tym pisać, przecież seksuolodzy też muszą zarabiać...

carolinka
08-02-09, 20:14
carolinko, a jak i grubość poniżej średniej światowej ? ;)
to dopiero pech...

Wcale nie pech;)tylko jaka to jest średnia grubość:)
Ktoś wspominał o mięśniach kegla.Ćwiczę je codziennie:)

bi.girl
08-02-09, 21:06
ja wolę 16cm, bo akurat jest dopasowany do mojego rozmiaru i pasuje idealnie;)

rozporek
09-02-09, 01:24
to może nie powinny uprawiać seksu, zanim sobie tego nie uświadomią?;)

E tam, ja tam daję z siebie wszystko zawsze i rżnę na sto procent, ale sposób na takie leniwe, niechętne to skupienie się na swoich własnych doznaniach.

Facet nawet z kłodą zawsze dojdzie, więc nie ma co narzekać jak już przychodzi co do czego i wybrzydzać, tylko pukać na potęgę, umiejąc się nacieszyć tym co się trafiło.

Inna sprawa - jeśłi taka pani ma być materiałem na stałą partnerką o trzeba uświadamiać i uczyć; tu jeśli są chęci to można jeszcze zrobić człowieka z takiego egzemplarza i śmiga jak złotko. Trzeba naoliwić by działało, jak zegarek.

Kaliber mam średni krajowy, albo lekko ponad przeciętność, jednak żadna nigdy nie narzekała i nie czulem się nigdy przerośnięty skillem przez partnerkę.

Psychika kluczem do sukcesu, dobra zwiększa rozmiar o przynajmniej dwa cale. ;)

Xiu
09-02-09, 01:42
no ok, ale dlaczego faceci musza być bardziej uświadomieni od kobiet, zanim zaczną uprawiać seks? nie bardzo to rozumiem :).. dla chcącego nic trudnego żeby poszukać odpowiednich artykułów, kupić książkę dla kobiet, z resztą hej - czasopisma dla kobiet są pełne różnego typu rad. ale trzeba chciec wiedzieć.

extasylove
09-02-09, 02:06
rozmiar?ok,moze i ma znaczenie,niech bedzie.tylko co mi po facecie z duza pala,ktora wpycha we mnie do konca (czyt.bol) i na dodatek nieumiejetnie? wole "srednie",zreszta dla mnie i tak technika zawsze bedzie na pierwszym miejscu:lol: wielkie penisy zostawiam na potrzeby filmow pornograficznych:D

Frodo Baggins
09-02-09, 02:12
:lol:
z całym szacunkiem extasy, ale sama właśnie wprowadziłaś swój podział: duże są za duże, średnie OK, o małych w ogóle nie wspominamy ;)
a ten topic (temat) , z męskiej przynajmniej strony, nurtuje zaś głównie "małorolnych", "niezbyt hojnie obdarzonych" i jeszcze parę innych poetyckich określeń by się znalazło...
pomijam już fakt, że pojęcie średniej europejskiej jest nagminnie zawyżane (wina pornosów i internetu, gdzie bez weryfikacji można się chwalić).
;)

Greedo
17-04-09, 02:23
Dziwny to temat, a dyskusja w tej kwestii nigdy nie przyniesie ostatecznego rozstrzygnięcia. Penis jest atrybutem męskości, tak było jest i będzie, zaryzykuję stwierdzenie, że jego wielkość ma większe znaczenie dla samego posiadacza niż jego partnerki. Jest wiele rzeczy w naszym ciele które mogą rodzić kompleksy, penis również - o przyczynach i intensywności tego faktu napiszę trochę dalej. Kompleks = przygnębienie, brak akceptacji itd. Wtedy rozmiar ma znaczenie jeżeli jego właściciel upatruje w cm własną atrakcyjność, nie akceptując siebie brniemy w dalsze problemy, przykład takiego ciągu: mały penis -> większy stres przed zbliżeniem-> stres może być powodem nieudanego seksu -> a ten pogłębieniem kompleksu i brakiem akceptacji wobec siebie itd. Wracając do kompleksu związanego z penisem, moim zdaniem jest głównie spowodowany nadmierną wiedzą teoretyczną, większość z nas facetów jest skażona piętnem pornografii nie w tym sensie że to coś złego ale filmy porno atakują nas tak jak reklama produktów spożywczych czy bilboardy lansujące szczupłe modelki pewnym stereotypem i wzorami. Żeby to zobrazować porno - wszyscy piękni, wydepilowani, hojnie obdarzeni, pieprzą się godzinami, jedna dziurka, dp, wymyślne fantazje seksualne itd. Siłą rzeczy wzorujemy się na tym co oglądamy, wiek świadomości seksualnej dramatycznie się obniżył jeżeli w wieku 12 lat zaczynasz się masturbować, a swój pierwszy raz z kobietą przeżywasz kilka lat później to przez te parę lat się zastanawiasz czy wszystko z Tobą ok i czy zwyczajnie dasz radę. Teraz coś wyniesionego z obserwacji tegoż wątku. Średnie, centymetry, minimetry sposoby mierzenie itd - dla niektórych forumowiczek wydało się to śmieszne otóż nie jest. Trzeba być chyba facetem żeby to zrozumieć a "sprawdzenie się" leży w męskiej naturze, który tak jest skonstruowany, że myśli bardziej racjonalnie żeby nie powiedzieć technicznie, dla niego liczą się szczegóły, centymetry, minuty, maksymalna prędkość jego samochodu, liczba gb na jego dysku twardym w jego komputerze itd. Możliwe że generalizuję, fakt, niemniej wielu facetów takich jest. W rozpętaniu dyskusji na temat penisów i ich wielkości dużą rolę mają kobiety, nawet zwykłe ich żarty o męskich przyrodzeniach, możliwie jak najbardziej niewinne mogą mieć odbicie na facecie, który jakby nie było jest istotą rozumną (wrażliwą także). Tak naprawdę poznaliśmy już opinię wielu kobiet na tym forum, była mowa o tym że nie długość a grubość, że technika, że coś innego, kwestia indywidualna. Jako facet sam powiem, penis ma być na tyle duży żeby jego właściciel czuł się z nim dobrze, przeważnie równa się to z posiadaniem penisa większego niż średnia - bo ważna jest rywalizacja, samiec alfa zgarnia wszystko. Rola faceta obecnie się zmieniła, nie trzeba latać już z pałką w ręku i walczyć z dzikami ani ubijać wiewiórek żeby mieć co jeść, mamy równouprawnienie, kobiety równie słusznie mogą wymagać od nas dużego penisa, sprawności sexualnej tak jak my możemy pragnąć szczupłej partnerki, z ładnym biustem. Ideałów nie ma, jak napisałem na wstępie dyskusja do niczego nie doprowadzi, może jedynie trochę pogłębić a może trochę załagodzić kompleksy niektórych z nas. Niestety "sprawa penisa" nie zejdzie z wokandy nigdy i my faceci i wy kobiety musimy się z tym pogodzić, a możliwe że będzie coraz gorzej. Sorki za taki wywód w tej kwestii, ale nigdy nie ma prostych odpowiedzi.

VictoriiA
17-04-09, 02:41
Penis mojego lubego ma 19 cm - w sam raz dla mnie. Jeśli miałabym wybierać chciałabym takiego 15-20 - przed większym czuje większy "respekt" :D ma czym postraszyc ;) ALE:

należę do kobiet, które najpierw dobrze poznają faceta, potem jego wacka, jeśli będzie mi zalezało na facecie to i 10 cm mnie zadowoli - są przecież pozycje dla panów z krótkim penisem.

dopóki będę zaspokojona, dopóty nie będę narzekała ;)

misza
17-04-09, 21:54
ciekway temat-ja moge dodac ze swoich doswiadczen ze przewaznie kobiety kiedy widza duzego penisa sa w poczatkowym stadium dziwnie wystraszone i zdziwione lecz jednak zawsze udaje im sie z nim oswoic po kilku chwilach spedzonych razem.choc nie ukrywam ze poczatki sa czasami meczace i to nie tylko dla niej.pozdrawiam

olimpia
18-04-09, 22:44
Moj poprzedni partner mial sie czym pochwalic...jego przyrodzenie bylo naprawde duze i w obwodzie i dlugosci.
Ale powiem szczerze, ze ja mam dosc waskie dziurki i czesto nie bylo to dla mnie za przyjemne.
Szczegolnie w sexie analnym odpadalo, bo poprostu czulam niesamowity bol.
Cezsto tez zdarzaly sie otarcia i ogolnie bole wszytskiego :/
W tej chiwli moj partner ma standardowy rozmiar ( nie mierzylam linijka ):P
I musze powiedziec, ze strasznie mi to odpowiada. Jest do mnie dopasowany i nie mam z niczym problemu, niz mnie nie boli i czuje przyjemne mrowienie a nie rozwalanie scianek na boki :/
Jednym slowem, wole mniejsze sprzęty :P

sister_lu
19-04-09, 00:21
Bardzo lubię oglądać penisy w rozmiarze 16 - 20 cm.
Czuć w sobie - te średnie 16- 17cm.

Czekoladoowa
19-04-09, 17:38
JAKOŚĆ a nie ILOŚĆ kochany. :)

Marie Antoinett
19-04-09, 20:24
liczy się szerokość :D przynajmniej u mnie :)

Frodo Baggins
19-04-09, 20:28
nie ma jakosci bez ilosci :cool:
"króciaki do zakonów !"
i tak nic sensownego nie zafundujecie kobietom...
.
.
.
:yawn:

Aluno1992
20-04-09, 00:40
Dobrze ze mam 17 + 16ob... Bo jakbym mial wyladowac w klasztorze to koneic swiata hahah :D

Xiu
20-04-09, 04:39
W ogóle to pytanie jest źle postawione.
powinno być: 'czy wolisz większego czy mniejszego penisa'.

Pytanie, które zostało postawione ;), zakłada, że wszystkie kobiety tutaj mają doświadczenia z posiadaczami różnej wielkości penisów (co nie jest prawdą, bo mają je tylko niektóre) i że każda kobieta lubi taki sam rozmiar.

Niektórzy, mam wrażenie, wyciągają zbyt daleko idące wnioski z tej dyskusji...

scarface
20-04-09, 17:37
moj ma 20cm i ani jedna dziewczyna nie narzekala, wrecz przeciwnie. jedna tylko sie bala troche, ale jak doszlo do milych chwil, byla bardzo zadowolona.
generalnie jednak dziewczynie wystarczy 15-16cm, z tego co wyczytalem. a najwazniejsza jest technika i checi, bo i malutkim mozna dogodzic a duzym nic nie zdzialac i na odwrot.

olimpia
20-04-09, 18:05
najwazniejsza jest technika i checi, bo i malutkim mozna dogodzic a duzym nic nie zdzialac i na odwrot.

popieram !!! :)

blue36
22-04-09, 13:11
to fakt ze za duzo , to czasami klopot....sam sie o tym przekonalem

PysiA23
22-04-09, 17:03
jest takie powiedzenie "małe jest piękne" :) Miałam do czynienia z kilkoma facetami i tylu ilu ich było tyle różnych penisów:), chwalicie tak duuuże fiutki, trafił mi się kiedyś taki okaz, wiek około 30 lat (taka moja mała przygoda) imponujący w zwisie, miał tak chyba z 16 cm :) nabrałam ochoty na niego po zobaczeniu, zapytałam sie czy dużo urośnie... odp mnie zszokowała 22cm :) Zabrałam sie do ssanka... byłam strasznie podniecona... ssam go, liże... i bolały mnie już usteczka... czar prysł :( no na pewno miał te 22 cm :( ale... nie stawał tak jak sie należy, był nadal taki miękki, byłam sfrustrowana i po zabawie:( przyznał się że ma tak cały czas. Od tego "wielkiego i mięciutkiego" ("hihihi dobry jako gąbka??") zdecydowanie wolałam mojego pierwszego faceta\peni*ka :) 13 cm twardziel prawie jak z żelaza :) później trafiały się podobne > według mnie fajne peni*ki to takie w przedziale 14-20 :) Aktualnie jestem posiadaczką niezłego modelu :) Musze popracować nad zamieszczeniem tego mojego skarba na forum:) muszę pociągnąć :) może się zgodzi :)

curious
23-04-09, 01:32
PysiA23 - słodkie trolątko z Ciebie niunia^^

Sprężynka
23-04-09, 03:47
Generalnie to nie pasują mi ani mikroskopijne rozmiary - poniżej jakiejkolwiek przeciętnej, ani monstra. Lubię takie, które twardnieją na mój widok i mieszczą mi się w ustach ;)

Sexy_man
23-04-09, 04:04
To myślę, że dogadalibyśmy się wessa...;)

scarface
26-04-09, 07:07
wessa, twoja odpowiedz mi sie podoba. bardzo tersciwa i realna. w sumie najwazniejsze jest to jak dany facet oddzialywuje na swoja ukochoana i vice versa.
co do wielkosci czlonka, to smialo moge stwierdzic jako facet, ze meska rzecza jest stwierdzenie, z reszta ugruntowana przez setki pokolen, ze kto ma wiekszego jest lepszy. sam nie mam malego, ale i tak jak z przyjaciolka obejzymy sobie filmik z popularnej stronki dl adoroslych, czasem sam sie czuje troche nie pewnie jak widze goscia , ktory ma 23cm lub wiecej, mimo, ze trzezwo myslac wiem, ze to juz raczej za wiele. sam mam 20cm i mialem juz sytuacje, ze dziewczyna miala duze opory i z czesci pozcycji rezygnowala. tak jak juz wczesniej pisalem, zgadzam sie ze starym juz chyba powiedzonkiem, zreszta szczegolnie milym dla posiadaczy mniej obdarzonych przez nature, iz wazniejsza jest technika niz wielkosc.

meegi
26-04-09, 16:04
moim skromnym zdaniem długość najważniejsza nie jest. dla mnie ważniejsze są umiejętności posługiwania się tym co się ma i grubość.
no i tak jak napisała wessa - najważniejsze żeby na mój widok był twardy i mieścił się w ustach :D

RUBBERT
26-04-09, 16:28
Wydaje mi się, że duży po prostu lepiej się prezentuje. Jest lepszy dla oka, natomiast czy potrafi zdziałać więcej i lepiej to inna bajka. Generalnie są cztery kombinacje: "dobra technika - duzy penis", "slaba technka - maly penis" i 2 mixy;). Z doświadczenia wiem, że miło jest usłyszeć słowa "wow" czy "niezły sprzęt". Byłbym hipokrytą twierdząc, że tak nie jest. Podobnie jak miło jest usłyszeć "jesteś przystojny" czy "jestes" ładna". Tylko, że ani duży penis ani wyglad (bez tuningu) nie jest nasza zasługą, dlatego zdecydowanie bardziej przyjemnie jest mi usłyszeć "to była najcudowniejsza noc" lub "to był najlepszy seks jaki miałam" lub analogicznie zamiast "jestes przystojny" wolę "jestes inteligenty, madry" itp. Wtedy mam pewność, ze jest to moja zasluga. A przecież zarówno posiadacz 13 cm jak i 22 cm moze moze uslyszec, ze jest boski w lozku;)
PS. Denerwuje mnie stereotyp, ze jak ktos ma wiekszego penisa, to pewnie technike ma kiepska;)

Saphire
26-04-09, 16:32
Naoglada sie taki przecietny facet pornoli i potem ma kompleksy.
Duzy to nie wszystko.

HardAngel
01-05-09, 02:17
Wydaje mi się, że duży po prostu lepiej się prezentuje. Jest lepszy dla oka, natomiast czy potrafi zdziałać więcej i lepiej to inna bajka(...)

Popieram :) Z tą małą różnicą, że dla mnie już średni będzie "lepszy dla oka". Mój facet ma 16cm i nie chcę więcej :D
Cóż z tego, że ktoś będzie miał "tu wpisz rozmiar wg własnego rozumowania pojęcia duży" cm'owy miecz jeśli nie będzie potrafił tym mieczem wojować ??

blackangel
04-05-09, 19:29
raczej liczą się umiejętności :) na co mi ogromny pyton który po np. 5 minutach seksu dochodzi :) jak dla mnie to średni. Duży może sprawiać ból w głębokiej penetracji a mały uniemożliwi głęboką penetracje :)

Sibilla
04-05-09, 19:42
dla mnie wielkość nie gra roli,ważne jest zgranie i czułość,mój kochany ma 15 cm i grubego ok.4 cm,czasem mnie boli bowiem jestem w tych tem.jeszcze świeża,i wąska,i czuję opor w czasie stosunku...więc nawet teraz bym mogła stwierdzić że wolę mniejszego,czasem mysle że jego penis się tam nie zmieści ale powoli powoli i jest ok

GuTeK931
06-05-09, 12:22
Witam, mam 16 lat dl. 13 cm szer 3,5 :whistle: i moj maly podoba sie dziewczyna wiec nei wiem od czego to zalezy :lol:

Wesoly Jas
08-05-09, 06:25
moj mial 16cm ale po kuracjach rozdziagajacych i tabletkach °PenissGYm° mam 25cm :P i sie nie chwale :d

ryuk
08-05-09, 17:24
lol? niech sie wypowie ktos kto sie zna czy to mozliwe..

Greedo
08-05-09, 18:37
moj mial 16cm ale po kuracjach rozdziagajacych i tabletkach °PenissGYm° mam 25cm :P i sie nie chwale :d

Ta i chodziłeś z 10 kilowym kamieniem przy kutasie. PennisGYm - co za trol...

Kamil B.
09-05-09, 00:30
Wesoły Jas, takie rzeczy to tylko w Erze...

Junona
10-05-09, 07:53
Moje kolezanki zgodnie twierdza,ze wola jednak poczuc sie dopchniete..oczywiscie,technika tez sie liczy,ale przyjemne uczucie wypelnienia po brzegi - rowniez :) poza tym wiecej pozycji jest mozliwych...

ryuk
10-05-09, 18:57
ale chyba skoro najpierw sie ludzie poznaja (nie leca do lozka po kilku randkach) i jesli beda zauroczeni soba itd. a wkoncu przeciez musi dojsc do sytuacji intymnej to skoro kobiecie zalezy na facecie a okaze sie ze nie pasuje jej penis to co?
a tak z innej beczki.. tak sobie mysle.. ze faceci z mniejszymi penisami moga byc czesciej zdradzani ;)

Aergo
10-05-09, 20:35
Ja mam 15 cm i moja luba nie narzeka i nawet jej mój długi napletek nie przeszkadza :) wiec podejrzewam ze to jest kwestia indywidualna dla każdej dziewczyny bo czytałem o czymś takim (nie wiem czy to prawda) ze niektóre dziewczyny nie może się rozciągnąć i tylko 12 cm tam wejdzie dalej nie da rady

Misiunia3
11-05-09, 18:28
Dla mnie duży czy mały to pojęcie względne. Chodzi o to, żebym go czuła w sobie, żeby potrafił sprawić mi przyjemność i gitara.

seba91
11-05-09, 19:57
Witam!
mam takie pytanie mam rocznikowo 18 lat i czy w takim wieku długość penisa 16cm i obwód 14 to dużo czy mało jak dla was?
pozdrawiam http://beztabu.com/images/smilies2/lol.gif

daj_mi
11-05-09, 19:59
Do mnie bez 20cm nie podchodź.

Mniejsze zjadam na surowo.

sister_lu
11-05-09, 20:00
Witaj , seba :)
Moim zdaniem masz rozmiary idealne. Jestem entuzjastką 16- 17 cm penisów, niechudych.
Możesz spać spokojnie :)
Pozdrawiam :)

seba91
11-05-09, 20:05
Mmm.m...sister_lu jestem ci bardzo wdzieczny ;*

sister_lu
11-05-09, 20:06
Nie ma sprawy :) Napisałam szczerze, co można sprawdzić w moich starych postach :)

djfuckme
12-05-09, 01:26
technika jest równie ważna co wielkość, ot co! ;)

Bambiii
12-05-09, 01:27
Ja toleruję tylko pały minimum do kolan. Krótsze wyśmiewam.

seba91
13-05-09, 16:17
ty chyba masz 10 lat .. |-)

Frodo Baggins
13-05-09, 16:36
ma trochę więcej ale potwierdzam - ze mnie nabija się jak może, minimum raz dziennie wysyła mi PMa "Frodku - malutki siurku :yawn:"

Kropla Seksu
13-05-09, 16:49
nie liczy sie wielkosc a jakos :)

alibaba.45
13-05-09, 19:53
Popieraz że nie wielkość a sposób posługiwania sie.
Co z tego że wielki , jak miękki?

Wesoly Jas
14-05-09, 00:50
Ta i chodziłeś z 10 kilowym kamieniem przy kutasie. PennisGYm - co za trol...

nie musialem takich rzeczy wcale uzywac z kamieniem nie wygodnie chodzic.. :P wystarczy PenissGYm i po klopocie :D

satanka
14-05-09, 01:04
no to zonk, szuka sie dalej ;)

dobitne Chica, popieram ;D

Nilieth
14-05-09, 04:28
Eee tam, po co jakieś standardy se tam tworzyć. Penis duży, mały, krótki, długi czy garbaty - bez różnicy. Najważniejsze żeby pasował do miejsca, w którym przyjdzie mu spędzić najszczęśliwsze chwile swego żywota. ^^

Bambiii
14-05-09, 04:31
ma trochę więcej ale potwierdzam - ze mnie nabija się jak może, minimum raz dziennie wysyła mi PMa "Frodku - malutki siurku :yawn:"

Muszę coś zmienić...od dzisiaj będę wysyłać "Ty słodki konusku..." :D

A odnośnie tematu: długość jest nieważna. Liczy się to, co facet potrafi zrobić ze swoim sprzętem. Co prawda 3 cm penis to raczjej kalectwo, ale z jakimiś 7-8 cm już da się coś zrobić ;)

curious
14-05-09, 04:49
Nie starczy, potrzeba jeszcze pół centymetra, bez tego ani rusz.

Nilieth
14-05-09, 04:53
Nowyyy, a jak się przedkładają wymienione przez Ciebie walory na to co masz między uszami? Wtedy byłoby na pewno wiadomo jak stoją Twoje szanse na zaspokojenie kobiety. :P

Bambiii
14-05-09, 04:56
nowyyy, a jaki masz numer buta?

:D:D

TaintedLove
14-05-09, 22:57
ważne jaki penis ale trzeba umieć sie nim posługiwać :) ale nie płakałabym gdyby w spodniach było tak 16-20cm :)

Nilieth
14-05-09, 23:52
Dobra, teraz jeszcze między uszami i postawimy Ci diagnozę, że hej!

Niechciany__
14-05-09, 23:56
Do mnie bez 20cm nie podchodź.

Mniejsze zjadam na surowo.

ooo.. lubię to zjadanie :)) .. kurcze, może się jakoś podłożę :) hahahaha

daj_mi
16-05-09, 07:48
Niechciany, będziesz miał ślady po zębach :>

Rany, czy Wy myślicie, że jest tak fajnie fajnie, słodko, chodzenie razem za rączkę, do kina, na herbatkę/kawkę/piwo, radośnie, przychodzi moment na zbliżenie, facet wyjmuje te x centymetrów, a my wtedy "o wybacz, nie wiedziałam, bardzo mi przykro, ale chyba musimy dać sobie spokój"? Faceta się bierze całego. W życiu nie zrobiłabym czegoś takiego.

Frodo Baggins
16-05-09, 15:29
dlatego długość penisa powinna być mierzona przez lekarza i wpisywana do dowodu osobistego.
panna miałaby wgląd i decydowała czy warto w ogóle zaczynać znajomość.

Nilieth
16-05-09, 15:35
:yawn: Proponuje GO jeszcze sfotografować <koniecznie z lewej strony, z odsłoniętym uchem, eee....główką?;> i dołączyć to zdjęcie na odwrocie razem z w. w. wymiarami. Wsio, po problemie.

tessa24
21-05-09, 05:46
niby banał ale technika jest ważniejsza i to czy jest w miarę prosty :D raz miałam okazję spotkać się z dobrze zaopatrzonym panem i bolało :| wolę standard.

TaintedLove
21-05-09, 07:21
prostość nie jest obowiązkowa a długość około 20cm to tak ze jest przyjemnie a przy głębszych pchnięciach czujesz że facet jest w Tobie tak głęboko jak się da... mmmm

Greedo
21-05-09, 18:19
nie musialem takich rzeczy wcale uzywac z kamieniem nie wygodnie chodzic.. :P wystarczy PenissGYm i po klopocie :D

W zestawie była ławeczka + hantle + zestaw ćwiczeń na masę dla pana kutaska? Czy wałek do ciasta i mąka co by się kutasek podczas wałkowania do deski nie przyklejał. Jasiu faktycznie Wesołek z Ciebie...

kokain666
21-05-09, 21:01
dlatego długość penisa powinna być mierzona przez lekarza i wpisywana do dowodu osobistego.
panna miałaby wgląd i decydowała czy warto w ogóle zaczynać znajomość.

Aby uniknąć seksizmu należałoby mierzyć też wargi sromowe mniejsze, łechtaczkę oraz obwód biustu.

TaintedLove
21-05-09, 22:09
a nie wystarczy głębokość?

extasylove
21-05-09, 22:33
Przede wszystkim technika.
Nie wiem skad taka legenda,ze dziewczyny lubia duze penisy.Pewnie niektore tak,ale zapewniam,ze wiekszosci kobiet sprawia bol penetracja taką maczugą... Ja mialam kiedys przygode z facetem naprawde "dobrze" wyposazonym. Jedyne co pozostalo we wspomnieniach to ból i ciagłe powtarzanie,zeby nie wpychal do konca. Zdecydowanie wole standard (swoja droga musze zmierzyc mojego B., bo nawet nie jestem w stanie podac jego wymiarow hihi;). Przynajmniej moj facet moze pchac do same jajka. A to uwielbiam:D

vicky
21-05-09, 23:11
Zgadzam się, że nie rozmiar najważniejszy. Nie każdy "dobrze" wyposażony jest lepszy od tego mniej. Czasem z tym "mniejszym" lepsza przygoda. Technika przede wszystkim.

kokain666
22-05-09, 01:31
moze pchac do same jajka.

"maczuga" jest dumą każdego posiadacza, ale właśnie po same jajka:lol::lol::lol: nie można wsadzić;(

kwozniak1989
20-06-09, 07:40
ja 15/16 ale nie za gruby jest i to mnie troche nurtuje :(

napalona18
25-08-09, 16:48
Mówią, że znaczenie ma tylko technika. Ja uważam, że większym problemem niż długość jest grubość. Jak mam problem z objęciem go wargami to wiem, że i między nóżkami napotka opór.

kumpelvacek
05-12-09, 13:50
Mój vacek ma 16cm w obwodzie i 21 cm długości. Niewiem czy to duzo czy mało. Dla mnie i tak liczy sie technika i wole doprowadzić partnerke przed penetracja kilka razy.

Stela7
05-12-09, 14:49
Wolałabym większego niż mniejszego..:) mam do czynienia z idealnym dla mnie:)

lady_mysterious
05-12-09, 15:21
mój ma idealnego.
gdyby był mniejszy musiałby się bardziej nastarać.