PDA

View Full Version : Czy widzieliście nagie rodzeństwo lub rodziców

Ali-baba
22-03-06, 00:28
ja dziś widzałam brata jak sie przebierał w łazience zapomniał domknąc drzwi przyznam sie źe sie troche podnieciłam

Czarodziejka
22-03-06, 09:42
siostry juz od kilku lat nie widziałam, szczelnie zamyka sie w łazience.
mamę też widziałam, a tate nie.

i to by mnie na pewno nie "podnieciło"

Rojza Genendel
22-03-06, 19:52
Rodziców nie raz, w dzieciństwie.
Rodzeństwa zaś nie mam.

themati
22-03-06, 21:30
mam 2 braci, wiec sie zdazylo, ojca rowniez, matke azpewne tez kiedys tam

traumatyczne przezycia: moja babcia ma to do siebie, ze nie zamyka drzwi w lazience i klika razy wszedlem do lazienki, a ona stala "odkryta" ... fuuuuuuu! teraz mam skrzywienie psychiczne:P

#..PrEsToN..#
22-03-06, 22:58
Ja kiedys za łepka podgladałem sis .. Teraz wydaje mi sie to głupie .. strasznie ..ale keidys mnie podbiecało .. Gdybym tak wpadłze ja podgladuje tak ..uff

mosiek
23-03-06, 00:49
Jak mam byc szczery to brata widze codziennie rano przed monitorem jak trzepie freda :>

Bender
23-03-06, 19:38
Jest to dla mnie aseksualne, ale zdazalo mi sie przypadkiem cos zobaczyc. Ani mnie to grzeje, ani ziebi :)

Łukasz85
24-03-06, 01:37
Siostry nie widzialem , matki nie widzialem , jedynie ojca , ale to jak znim pracowalem , po pracy jak sie mylismy ;)

Enea
24-03-06, 01:56
mame nie jeden raz tate też z reztą ale nigdy nie czulam podniecenia.... zwarzajac na okoliczności to gdy patrzylam na tate czulam raczej żal i smutek

a-fly-woman
24-03-06, 10:43
Mamę i Siostrę - tak. Taty, na całe szczęście - nie. Podobnie jak u Bendera, jest to dla mnie całkowicie aseksualne.

Księciunio
27-03-06, 17:43
rodziców raz nakryłem jak sie kochali tak wiec nie wiem czy to sie liczy :P

mirakla
27-03-06, 18:23
Matkę tak, brata jak był mały tez.... ojca nie...

brum
28-03-06, 20:20
Ja kiedys jedynie siostre ale to przypadkiem..... i tego żałuję...bo do teraz mam uraz...ale nie tak dawno widziałem matke mojego kumpla i musze przyznac ze łądna z niej kobita

Nokia
28-03-06, 20:22
nie widzialem i dobrze mi z tym.... chociaz zaraz, kuzynke widzialem w samej bieliznie, bardzo fajny widok ale to chyba nie do tematu

likaon
02-04-06, 21:20
ja widziałem siore..miała stringi tylko...rodziców nie... ale koleżanke siory widziałem w całości nago

Bedni
12-04-06, 23:10
Heh jak moja sis sie nademna pochylila jak robilem z nia prace dom :> i zobaczylem jej PIĘKNE!!!!! cycuszki ale nawet mi nie "dygnal"^^

snicker_s
17-04-06, 18:06
ojca w sumie widze bardzo czesto, poniewaz ma zwyczaj nie zamykania drzwi za soba gdy jest w toalecie i czesto napotykam na niego jak zaklada spodnie.

jezeli chodzi o siostre, to kiedys podgladalem jak brala prysznic. kiedys jak bylem maly, udawalem ze jej robie sesje zdjeciowa:D

moim zdaniem to wszystko zlaezy od statunkow jakie panuja w domu. niektorzy wstydza sie golizny, niekotrzy nie. tak samo czy rodzice na stopie kolezenksiej rozmawiaja z dziecmi o sexie czy niee....

kasik.
12-11-06, 20:56
Ja widziałam brata w łazience który się masturbował. Jak weszłam to wcale się nie przejął i powiedział, że przed chwilą widział, że ja się masturbowałam w pokoju (faktyczne tak było) i że powie rodzicom jak nie pokaże mu cipki. Zgodziłam się, bo nie chciałam, żeby się dowiedzieli. Ale jak tylko dotknął mojch majteczek pod spódniczką to trysnął jak wóz strażacki - i nawet mnie nago nie widział. :)

Lubartowiak
12-11-06, 21:27
Jak byłem mały widziałem siostrę (ahh..te wspólne kąpiele:P), ale nigdy mnie to nie podniecało bo byłem za mały;).
Widziałem również kuzynkę - jak byliśmy mali pokazywaliśmy sobie narządy - teraz żałuję że nie zaproponowałem dotykania:P
Ojca - to była przypadkowa sytuacja po prostu ręcznik mu spadł, a innym razem siostra mu bokserki zsunęła - ale to było również przypadkowo;) i na basenie jeszcze;)
Kuzyna - również na basenie ale i nie tylko;)
Może kogoś jeszcze ale już nie pamiętam:)

Belleteyn
13-11-06, 10:06
Brat i rodzice sa dla mnie aseksulani. Widzialam nago kazde z nich,przy okazji jakiegostam przypadku i ANI TROCHE mnie to nie kreci.

memount
03-12-06, 01:29
widziałem wiele razy mamę

kamilka
04-12-06, 12:11
memount a ile masz lat? Widziałeś bo podglądałeś czy po prostu nie krepuje się przy Tobie rozebrać? To żadkość chyba, żeby facet widział matkę nagą wiele razy...

Sonnetta
04-12-06, 12:14
Widziłam mlodszego brata jak siedzial na lozku i ogladal swojego penisa z linijka w dloni :) o fuj :P

sinuhe
04-12-06, 14:15
mnie zdazylo widziec matke,kiedys jak pogotowie przyjechalo i ja badali,ojca kiedys przypadkiem widzialem, kuzynka sie przy mnie opala toples i wszystko gra.

memount
04-12-06, 22:38
memount a ile masz lat? Widziałeś bo podglądałeś czy po prostu nie krepuje się przy Tobie rozebrać? To żadkość chyba, żeby facet widział matkę nagą wiele razy...

Prawie 30. Jakaś taka moja matka dziwna, ze nie krępowała się nigdy przy mnie i moim bracie.

Asiaczek
04-12-06, 22:40
mamy-nie widzialam
taty-nie wiedzilam(wychowalam sie bez ojca)
rodzenstwa-tez nie bo jestem jedynaczka

kamilka
07-12-06, 20:46
z rodziców nikogo, brata widziałem jak byłem mały a siostre przeleciałem jakis rok temu :D:D

Czasem trudno traktować niektóre wypowiedzi poważnie.

radzio324
07-12-06, 20:51
eh ale fakt jest faktem tez tego załuje teraz bo wtedy miałem 16 lat a ona 17 ale z miłą chęcią bym to powtórzył

Belleteyn
07-12-06, 20:51
Załuję, ale bym powtórzył?
Sam sobie zaprzeczasz.

radzio_z
07-12-06, 20:56
eh ale fakt jest faktem tez tego załuje teraz bo wtedy miałem 16 lat a ona 17 ale z miłą chęcią bym to powtórzył

Możesz rozwinąć myśl?

reason
07-12-06, 23:52
z rodziców nikogo, brata widziałem jak byłem mały a siostre przeleciałem jakis rok temu :D:D
Chyba sobie żartujesz...

Bouncy Dee
08-12-06, 01:59
Mame kilka razy
Tate czasem jak paradowal w nocy napic sie wody ;)
dziadka w toalecie jak niezamknal drzwi
kuzynke, kiedy sie bawilismy w doktora bedac maluchami :P
druga kuzynke w Palermo jak bylem. Ja 12 lat ona 19. Hehe myslala ze spie i sie zaczela przebierac, a ja czujnym okiem wychwycilem wszystko :yawn: :yawn: .
No i to chyba by bylo na tyle ;PP

RaNZi
08-12-06, 11:44
ja widzialem siostre , k***ca mnie brala zawsze siedze przy komputerze a ona akurat obok stanik zmienia noz mowi idz do lazienki , nie chce striptizu :P :P i sie smieje i mowi ''aj bratem jestes"etc.
aa ale listonosz i ciocia mojego ptaszka widzieli LoL rano przyszedl ja taki zaspany i z bokserek mi wyskoczyl :P :P
a tak to nie widzialem nikogo innego :D

Warszawiak
08-12-06, 14:04
W podstawówce często siostrę (jak się kąpała), matki nigdy, ojca czyba tak, ale nie pamiętam w jakich okolicznościach. No i raz kuzynkę jak do nas przyjechała na noc i brała prysznic. Tak w ogóle uważam, że lepiej żeby sprawy nagości nie były jakimś tabu, bo potem wychodzą sprawy, że się nakryje rodziców na małym co nieco, albo siostra wejdzie nagle do kibla. Kończy się tym co inni pisali, że doznali szoku. A czym tu się szokować? Nagą kobietą czy mężczyzną - przecież to nie jakieś cyborgi ;)

kamilka
12-12-06, 09:34
Warszawiak, z pewnością nie powinno to być tematem tabu ale sex z kimś z rodziny to już inna sprawa. Ja widziałam mamę i siostrę a ojca nie i chyba nie żałuję bo dziwnie bym się poczuła.

orzel18
20-06-07, 10:10
ja codziennie widze siostre w majtkach i samej koszulce takiej zwiewnej ze widac nieraz sutki bo ona w tym sypia nago jej nie widzialem a matke widzialem kiedys nad morzem jak sie przebierala w pokoju hotelowym wszedlem przypadkiem ale co jest najsmieszniejsze ostatnio znalazlem u niej w stoliku nocnym wibrator hehe:P

orzel18
24-06-07, 15:14
no siostra fajna jest zgrabna i wogole ale to jest siostra wiec nawet mnie nie pociaga

AlinaK
24-06-07, 15:41
Widziałam mamę i ojca jak na łonie natury myli się w deszczówce, ale to było tak dawno że nie wiem co wtedy czułam. Fakt, że pamietam to do dzisiaj... czyli ponad 25 lat :)

rolandinho
24-06-07, 17:08
a ja mam teleskop i poodglądam sąsiadkę bo siostry nie mam a rodziców to chu**wo podglądać:):)

piotrus18a
24-06-07, 17:44
mame widzialem pare razy, ciotke, druga ciotke ale tylko piersi ( Mmm fajne) , siostre cala jak bylem maly, ale wszystko pamietam bo paradowalismy nago jak bylismy sami w domq, tak dla zabawy :]

paffcio
24-06-07, 19:20
widziałem brata wiele razy i on mnie również,normalka

orzel18
25-06-07, 09:53
no brat brata to jeszcze mozan zrozumiec przeciarz macie to samo ale ja przed siora bym sie nie rozebral i ona prze demna tez raczej nie

boczek
25-06-07, 10:20
Mam dosyć atrakcyjną siostrę i jak miałem 13 lat to nawet ją podglądałem bo mnie strasznie kręciła..,ale reszta rodziny jakoś mnie już nie pociąga widziałem jeszcze piersi ciotki, ale to gorsze niż siostry :D

dr.DureX
04-07-07, 12:18
Ja jak kiedys o 2 w nocy poszedłem do kuchni sie napic czegos to przyłapałem rodziców jak uprawiali sex na stole... troche mi sie głupio zrobiło ale w sumie sie ciesze że sie rodzice jeszcze kochaja

Sabotain
04-07-07, 12:47
Stary... to przecież facet... (nie ma się co wstydzić mamy to samo przecie) nie raz szczaliśmy do jednego kibla... Mame (czasami jak latała po domu toples) żadko raczej... rodzestwa nie mam więc to all :D

toxicgirl
04-07-07, 14:11
Tate jak bylam mala (3 latka) ale nic nie pamietam :) i dobrze!

a moja mama 'lata' goła po domu czasem , jak zapomni czegos z szafy i wcale się nie krępuje, a ja już na to nie zwracam uwagi, a tak to ciotke , chrzesną, babcie (o zgrozo!) i z rodziny to chyba tyle!

limonka
04-07-07, 21:16
Nie widzialam,nie kreca mnie takie klimaty :headbang:

SexMan
04-07-07, 21:25
ja widziałem matke ojca i brata (wiecej nie mam w domu) ale zdarzyło mi sie tez widziec dziadka jak wychodził z pokoju babci jak u niego byłem (ciekawe czy w tym wieku to robili :D)

lollka
05-07-07, 10:37
nie widzialam ani mamy ani taty ani brata- i bardzo sie z tego ciesze

alan*
05-07-07, 19:46
Ze widziałem moje ojca nago to normalne, bo kiedy on sie kąpie to ja wchodze bez pukania i kiedy ja się kąpie on czyni to samo wiec dla mnie to nie nowość. Mame widziałem kiedys przez przypadek jak sie przebierała. Brata równiez, przecież mamy to samo więc co sie wstydzić

evika
05-07-07, 19:58
W moim domu chodzi sie nago bez skrępowania, np, gdy czegos sie zapomniało z łazienki,itp.....i siłą rzeczy domownicy widuja się nago.

Berial
05-07-07, 22:54
Heh ja mame codziennie prawie widze, jak idzie się myć to z sypialni wychodzi nago i się myje przy otwartych drzwiach, tate czasem się zdarzy jak przechodze obok łazienki w nocy (bo drzwi nie zamyka) a brata ostanio dawno temu widziałem podczas ostatniej wspólnej kąpieli jak byliśmy mali.

boczek
06-07-07, 22:55
Prawie codziennie widze siostrę :)

M&M's
07-07-07, 22:36
Mamę ani razu, tatę chyba z dwa razy widziałem... Tak poza tym to brata i siostrę co parę dni (bo to jeszcze maluszki i czasem muszę pomóc ich kąpać :D)... Jeszcze kuzynkę, jak bawiliśmy się w dzieciństwie w doktora, ciocię i wujka przez przypadek... To chyba tyle :P

agatka90
15-07-07, 14:28
mnie pociąga mój brat :D pamiętam ze zawsze go podglądałam, jak mialam 14 lat a on 15 to przyłapał mnie na masturbacji ze starszą koleżanką (mamy duży dom i myślałam że nikogo nie ma poszłysmy do mojego pokoju i zaczelysmy a on usłyszał nasze jęki, wszedl po cichu do pokoju my leżałysmy na łożu tyłem do drzwi całe nagie i zabawiałysmy się) obraziłam się póżniej trochę na brata ze stał ponad 10 minut i widział jak sie dotykamy. Dopiero jak zmoczyłyśmy całe łóżko podszedł do nas i zapytał czy może się przy nas spuścić bo nie może już dłużej wytrzymać (stał z ręką w spodniach :yawn: ) Od tego czasu nie wstydzimy się przed sobą , zaczęliśmy rozmawiac o seksie ,masturbacji, dojrzewaniu, brat mówi mi jakie mam ładne ciało, widzę ze podobamy się sobie , uprawiamy petting . Mysle ze ludzie nie powinni wstydzić się siebie, częściej pokazywać się nago i dotykac się nawzajem byłoby ciekawiej:D

lewy
15-07-07, 16:00
Ja raz tate...ale mnie faceci nie podniecają xD.A czemu pytasz :P?

hackzone
16-07-07, 22:34
agatka90 Popieram chociaż ja wolę ludzi z poza rodziny ale jak kto woli nie wtrącam się :)

magikpfk
19-07-07, 20:46
nie widziałem i powiem szczerze, że jakoś nie pali mi się żeby zobaczyć. poprostu nie jara mnie ten widok.

Jodl
19-07-07, 20:51
Normalny człowiek gdy jest jeszcze w brzuchu matki:razz: Doznaje pierwszych ksztaltowac tak jakby orientacji i ludzie maja naturalna blokade i nie podniecaja nas nasi: bracia, siostry i rodzice ale u niektorych nie zostaje wyksztalcona ta blokada i staja sie prkatykantami kazirodztwa czyli potocznie matko**bcami.:angry: Kiedys to wyczytalem na jakiejs stronce:rockon:

julianna
19-07-07, 21:19
nie widziałem i powiem szczerze, że jakoś nie pali mi się żeby zobaczyć. poprostu nie jara mnie ten widok.
jestem tego samego zdania

Kamil B.
20-07-07, 15:13
Widziałem parę razy rodziców i brata ale wogule nie wywarło to na mnie jakiegokoliwek wrażenia bo to jest chore jarać się widokiem gołej matki czy ojca lub rodzeństwa.Ja staram się unikać takich sytuacji ale czasem mi się nie udaje :(

Pruszkowiak
16-08-07, 15:45
Ja mam siotrę bliźniaczke i do jakiegoś 10 roku życia widzieliśmy sie nago bardzo często, bo bawiliśmy sie regularnie w doktora:D zawsze przed zabawą ustalaliśmy czy ma być z dotykaniem czy bez (zazwyczaj jednak bylo z...) bardzo mnie to podniecalo choć jeszcze wtedy nie wiedzialem co to jest wyglądalo to tak ze najpierw ktoreś z nas zdejmowalo majtki i muwilo ze boli go pupa albo siusiak przychodzil doktor, i robił badanie. ja rozchylalem jej c**ke a ona naciągala mi napletek. potem jakoś sie to skonczylo ale mając 14 lat siostra przypadkiem zobaczyla kawałek moich jeszcze żadkich wlosów łonowych i wielce zdziwiona zapytała czy sobie peruke przykleiłem jak powiedzialem ze nie to stwierdzila ze nie uwieżrzy dopuki nie zobaczy. na to ja ze jej pokaze jak i ona mi pokaże wiec poszliśmy do jej pokoju i na 3-4 zdjeliśmy majtki. oboje byliśmy zdziwieni wyglądem swoich naządów. Siostra poprosiła zebym naciągnął skórke to jej powiedzialem zeby sama to zrobila- no i zrobila hehe... mi momentalnie stanął. siostra podotykala go jeszcze troche i byla zmiana. ona usiadla i sie rozkraczyla a ja zaczolem rozchylać jej wargi, byly całe mokre. zapytalem czy moge wsadzić palec do środka a ona po chwili niepewności sie zgodziła... pogrzebałem tam troche i wyjąłem palec ale ona poprosiła zebym pogrzebał jej tam jeszcze przez chwile. zaczela glośno oddychac a po kilku min wygieło ją w chińske osiem, wiec chyba dostała orgazmu... :D potem zapytala sie czy ja sie masturbuje i czy bym jej nie pokazał-zgodziłem sie. zaczołem sie nim bawić a siostra nie mogla oderwać wzroku. po chwili zapytala sie czy może tez sprobowac jak to jest- pozwolilem jej. robila to ręką bardzo niepewnie i niezgrabnie ale w końcu jej sie udało. gdy sie spóścilem całe nasienie wylądowalo jej na kolanach. siostra wzięła troche na palec i powąchała, potem wzieliśmy troche spermy pod mikroskop zeby zobaczyć plemniki... ale były zbyt małe!;( bawiliśmy sie tak tylko raz ale dzieki temu nie wstydzimy sie przed sobą rozebrać. raz nawet gdy mająć 17 lat złamala na rowerze oba nadgarstki a mamy nie było w domu poprosiła mnie zebym ją wieczorem umył ogolił jej łono bo odrastające włoski straszne swędzą i ubrał w pidżamę... :D

WamPia
16-08-07, 17:03
Siostrę wiele razy - te wspólne kąpiele w dzieciństwie.
Mamę też często - nie ma oporów przed przebieraniem się gdzie popadnie.
Tatę raz czy dwa - tuż przed "nocnymi igraszkami" jak wychodził z łazienki xD

piegusek
18-08-07, 16:25
wiele razy mame,przez pzrypadek oczywiscie,ostatni raz pare dni temu nie zdazyla podciagnac majtek hahahasiostre tez pare razy widzialam ,na szczescie ojca i brta nie ale na pewno bym sie nie podniecila bo i czym .dla mnie moi bliscy sa aseksowni

goorusia
18-08-07, 22:24
Ja z moją siostrą często razem się szykujemy w łazience, np. ja suszę włosy a ona bierze prysznic i to dla nas normalne i nic krępującego. Mamy to samo...:)

Delvis
18-08-07, 23:12
przeciez to narmalne ze widzi sie czasem rodzenstwo lub rodzicow nago. Ja widzialem

Barkley
18-08-07, 23:23
Widziałam i mame i tate i braci (dwóch). Ani mnie to podnieciło ani nie wpłynęlo na mnie. Po prostu zdarzyło sie i tyle. Ważne że oni mnie nie widzieli ;P

Karinka_88
19-08-07, 22:35
Ba ze widzialam :D oczywiscie nie rodziców .. bleee:P

ale bratu robiłam nawet nagie fotki :P

ulcia87
23-08-07, 11:46
Ja widziałam mamę parę razy,dziadka jak byłam mała to mu coś wychodziło z majtek :lol: ,babcię też widziałam ale to miły widok nie był,taty nie,a rodzeństwa nie mam.

MaaN
23-08-07, 13:12
ja to jak mieszkalem jeszcze z ojcem to widzialem ojca czesto nago z samego rana jak wychodzil z sypialni do lazienki :)

jagiell15
23-08-07, 14:44
widzialem kiedys kuzynke calkiem fajny widok:) rodzicow rowniez ale to przez nie domkniete drzwi w lazience

Ludek90
23-08-07, 15:05
Tylko brata- rodziców nie , tylko mamy piersi kiedyś , ale to tylko kątem oka

Poker
23-08-07, 16:00
ja dziś widzałam brata jak sie przebierał w łazience zapomniał domknąc drzwi przyznam sie źe sie troche podnieciłam

O FUCK :yawn: ale sie uśmiałem, może nie tyle samym tematem ale konstrukcją zdania :lol:

A na marginesie , to zdarzyło sie przyłapać rodziców podczas wspólnych igraszek, ale nie uważam tego za żadne traumatyczne przeżycie :) rodzice to w końcu też ludzie i " po bzykać" też muszą :)

P.S. W żadnym stopniu mnie to nie podnieciło ,ani trochę :yawn: :)

WSK125
23-08-07, 17:54
ja mamę tylko wstaniku siostre podglądałem( nie goli cipki) a taty kutasa widziałem wiele razy (nawet dzisiaj gdy sikał) rodziców raz widziałem gdy uprawiali sex. po za tym sąsiada penisa gdy sikał

konel
27-08-07, 14:12
ja nie widziałem

InKa
27-08-07, 15:12
Jak bylam mala to kapałam sie z siostra (chyba do 8 roku zycia) w jednej wannie... :)
Teraz ... kiedy ona bierze prysznic ja np prostuje sobie wlosy :D
Mamę ... ogladam prawie codziennie.... :) Raczej sie nie podniecam , ani one ;D
Ojca.... nie chce widziec nago haaaa wystarczy mi widok w majtkach :)

agresywny
29-08-07, 21:54
mame widzialem kilka razy bo nie krepuje sie przy mnie przebierac :)
siostre czasem zdarzy sie podczas kapieli ale niema zabardzo na co patrzec :D
ojca dawno temu
ciocie na wakacjach nad jeziorem przebierala sie przy mnie :D mily widok.

luzer
30-08-07, 12:39
Ja kiedyś siostrę od pasa w górę widziałem. To chyba u jakiegoś lekarza było. Ona wtedy miała gdzieś 15 lat, a ja 10.
Nawet fajne cycuszki miała:))

podek
31-08-07, 15:10
Rodziców nigdy, siostrę w dzieciństwie ale teraz nie chciałbym jej widzieć bo i po co? Nawet by mi na nią nie stanął... (i dobrze)

snapee
02-02-09, 05:45
ja nikogo z rodziny nie widzialem procz brata, jak kiedys sobie pokazywalismy ;) he

przemolitto
02-02-09, 20:51
Wchodzę bez zapowiedzi do pokoju brata po telefon, który wcześniej tam zostawiłem. Patrzę, a braciszek zabawia się w najlepsze ze swoją dziewczyną.

Musq
03-02-09, 03:24
tate jak sie bawil widzialem xD

snapee
04-02-09, 03:56
ja bym nie chcial widziec ojca zabwaiajcacego sie xD jakos odrzuca mnie na sama mysl XD

MrrrAucin
04-02-09, 04:37
Widok mojego ojca zabawiającego się byłby dla mnie największym koszmarem.. Nigdy w zyciu ;p

Mat.
04-02-09, 04:57
Widziałem i siostrę za młodości , matkę i ojca .
Były to przypadkowe sytuacje , które nawet nie były krępujące o kawałek piersi , czy penisa . W mojej rodzinie , jak byliśmy młodzi nagość nie była tabu .

cobza
04-02-09, 05:19
heeee
Ja jak byłem mały... w sumie już nie taki mały, bo miałem już z 13 lat! -pilnowała mnie i mojego brata kuzynka, bo rodzice wyjechali gdzieś tam na dłużej, więc jak się kąpała, to ja myk na ziemię i poglądałem ją przez te dziurki co są na dole w drzwiach :P
Miło to wspominam, bo ma kuzyneczka ma cudne cycuszki ;)

misiekq
04-02-09, 06:16
Pierś siostry, przypadkowo. Zero podniecenia.

brzydki27
04-02-09, 06:28
jak jeszcze byłem w polandzie to młodszą siore w bieliźnie mialem na codzień, mi tez sie zdarzało paradować w samych gaciach, brata starszego widziałem, starszej siostry nie ;]

juliusp
04-02-09, 16:13
kuzyna często - porównujemy sobie
brata tez czasami, ale to jak tylko sie przebieramy
matkę, ojca, to nie pamiętam, chyba ze przypadkiem

Kamil B.
04-02-09, 18:40
Jak się było młodszym to się widywało, nie zaprzeczę.

3tom
04-02-09, 22:03
Ja widziałem wszystkich.

mlodyxx
28-02-09, 04:00
ja widuje ojca czesto:D on wsumie mnie tez:D
my mieszkamy sami i chodzimy po domu nago:D
raz sobie walilismy gruche:D

bUnToWnIk16
28-02-09, 18:39
Ja widziałem siostre w stringach jak się przebierała w pokoju , matke jak przebierała się w pokoju ja o tym nie wiedziałem i przypadkowo weszłem , potem była na mnie zła , ojca przyłapałem na masturbacji w łazience.

Haster
28-02-09, 18:45
Ja widuję Wujka, ciotkę i kuzynostwo ponieważ sa naturystami i chodzą po dmu nago a jak jestem u nich to tez chodze nago ;]

Kucyper
28-02-09, 21:31
Rodziców nigdy nie widziałem brata tak (jak byliśmy dziećmi mama nas razem kąpła). Ale to było jakieś 17 lat temu, mieliśmy po kilka lat. Od tego czasu nie.

Santos190
01-03-09, 02:17
ja widuje ojca czesto:D on wsumie mnie tez:D
my mieszkamy sami i chodzimy po domu nago:D
raz sobie walilismy gruche:D
hahaha :) to jesteście trochę nienormalni delikatnie to ujmując jeszcze powiedz że walicie sobie nawzajem z tatusiem :) matko zboczenia nie mają końca ale ściema też śmieszna

Ja nie widziałem nigdy rodzeństwa nago bo nie mam rodzeństwa, ale cioteczni tzw. kuzyni owszem jak miałem 10-14 lat często spałem u babci, tam był mój brat cioteczny wtedy miał ponad 16 lat i zawsze mi pokazywał swojego fiuta i uczył różnych sztuczek :) xD

geile
01-03-09, 03:24
rodzeństwa nie mam, ojca kiedyś widziałam, matkę widuję często, gdy wybiega naga z łazienki... fu ;)

Dragon14
01-03-09, 05:59
Ja kuzyna widziałem :D Tak poza tym to nikogo. Pozdro :D

Anka85
01-03-09, 19:13
Widziałam brata ciotecznego, ale w dzieciństwie, kiedy to dzieci "pokazują sobie" ("a ona nie ma wacka!" :D). To bardziej ciekawość, niż podniecenie seksualne.
Mamę widziałam, też jako dziecko. Ale to chyba każdy z nas ;) Czasem jak później zobaczyłam przypadkiem to nie było w tym nic a nic podniecającego.
Kiedyś weszłam do pokoju gdzie ojciec spał z odchyloną kołdrą. Prędzej wyszłam niż weszłam. Do dziś to pamiętam i nie podnieca mnie ani trochę.
No i babcię widziałam! Jak sobie stanik zakładała. Brrr....

digo1205
01-03-09, 21:10
Widziałem matkę wchodząc do łazienki - nic podniecającego... ojca tez kiedyś widziałem jak zapomniał zamknąć drzwi od sypialni, a ja niechcący wpadłem - także nie ciekawy widok... brata także czasami widywałem, ale też przypadkowo ;)

juliusp
02-03-09, 17:08
[QUOTE=Santos190;255319

Ja nie widziałem nigdy rodzeństwa nago bo nie mam rodzeństwa, ale cioteczni tzw. kuzyni owszem jak miałem 10-14 lat często spałem u babci, tam był mój brat cioteczny wtedy miał ponad 16 lat i zawsze mi pokazywał swojego fiuta i uczył różnych sztuczek :) xD[/QUOTE]

kuzyn pokazywał ci to na swoim, czy bral twojego wacka?
czego cię nauczył, może i ja się nauczę, opowiedz

incest666
02-03-09, 17:36
W tym temcie widać ponadnormatywny wysyp przedstawicieli rodzin, gdzie wszyscy domownicy zasiadają do niedzielnego obiadu w stroju Adama.

Żonusia
02-03-09, 18:32
incest666 nieźle :P

ja sama przyznam się, mam siostrę i bardzo często widywałam ją nago gdy byłyśmy młodsze, bo czy to kąpiel wspólna w baseniku za młodu czy w zwykłej wannie, ot co :Pa poza tym jak była starsza kilka razy weszłam do łazienki, nie specjalnie, nie widziałam że ktoś tam w ogóle jest. Ale przyznaje: NIE PODNIECIŁAM SIĘ tym widokiem :P

Santos190
02-03-09, 18:57
kuzyn pokazywał ci to na swoim, czy bral twojego wacka?
czego cię nauczył, może i ja się nauczę, opowiedz

Nie no nie mojego :) xD na swoim pokazywał mi jak pozbyć się stulejki i jak się masturbować

juliusp
03-03-09, 21:52
ahaaa
bo myślałem, że jakieś fajne nowego sposobu mast.

Nilla
10-08-09, 17:13
moja mama się przy mnie przebiera, więc nie raz widziałam jej piersi. taty nie widziałam, rodzeństwa nie widziałam.
z kuzynką się też swoimi czasy kąpałam w jednej wannie, ale teraz kiedy jej wybiła osiemnastka to już nie wypada ;)

Haster
11-08-09, 10:28
ale teraz kiedy jej wybiła osiemnastka to już nie wypada ;)
Czemu nie? :D

Nilla
11-08-09, 11:52
Czemu nie? :D
sam sobie odpowiedz na to pytanie ;)

młody expert
11-08-09, 12:09
To chyba normalne że w wieku 18 lat nie wypada kąpać się z rodzeństwem. no co prawda kiedyś an innym forum czytałem że jakiś tata kąpał się z synem a syn miał 16 LAT!!! no ale to już jest zboczenie

Monula
11-08-09, 12:10
To chyba normalne że w wieku 18 lat nie wypada kąpać się z rodzeństwem. no co prawda kiedyś an innym forum czytałem że jakiś tata kąpał się z synem a syn miał 16 LAT!!! no ale to już jest zboczenie

Ja tutaj czytałam ze brat ma ochotą zamoczyć w szparce siostry ,lub już to robił :) Różne zboczenia są ^^

młody expert
11-08-09, 12:13
och no to już mu współczuje leczyć sie powinien no ale np. czy jako dziecko (do 10 lat) kąpiesz sie razem z rodzicami czy z rodzeństwem to juz jest sprawa wewnątrz domu jakie stosunki panują

Frodo Baggins
11-08-09, 12:16
"kąpał" pojecie szerokie - tłoczenie się w jednej małej wannie może jest nie teges, ale w pod jednym prysznicem np. na basenie - normalne wg mnie.
druga sprawa, że część rodzin, np. naturystów - ma zdrowe, bez podtekstów erotycznych podejście do nagości w rodzinie.

Kamil B.
11-08-09, 12:41
Wszystko zależy od rodziców i od tego co wpajali dziecku w dzieciństwie na temat nagości i jak sami do tego podchodzili.

Oczywiście wykluczamy tu (jak Frodo powiedział) podteksty seksualne.

Kubashin
11-08-09, 17:26
Hmm ja jakoś przez całe życie nie widziałem siostry nago :P No może jak byliśmy małymi dziećmi to się kąpaliśmy razem, ale to było dawno temu i mało pamiętam, zresztą wtedy nie byłem taki ciekawski wszystkiego ;)

Quiet
11-08-09, 23:04
Ja ojca nago widziałem jak miałem chyba 6 lat - pamiętam, że zacząłem uciekać w przerażeniu :D Innego razu widziałem jeszcze piersi mamy.

siostrabasen
11-08-09, 23:11
widywałam mamę jak byłam dzieckiem. Ostatnio wybrałyśmy się na basen...hmmm i odkryłam, że wygląda lepiej ode mnie....hmm

upocone jajka
11-08-09, 23:23
młodszą siostrę w bielixnie widywałem dość często, to samo ona mnie w samych gaciach, na waleta nigdy, no chyba że nie pamiętam :lol:

Jaudi
11-08-09, 23:38
Ja widziałem piersi mamy - jak ssałem Jej mleko w wieku ... kilku miesięcy ]:->

Kil3ros
16-08-09, 14:56
Widziałem już całą rodzinkę. Tzn. Tatę, mamę i siostrę. :P

masia1980
17-08-09, 08:13
ja brata i mame

siaran
04-05-10, 18:52
Ja długo kąpałem się z mamą. Chyba gdzieś od wieku 12 lat zacząłem się wstydzić i myję się sam, ale czasem jednak mam mi pomaga w myciu pleców lub głowy. Mamę widze często nagą jak się rano ubiera albo kąpie i coś potrzebuje ręcznik, pantofle albo jakiś kosmetyk i muszę jej podać. Rodzeństwa i taty nie mam.

nonstopness
04-05-10, 19:23
U mnie jest całkiem normalne, że wychodzi się rano z łazienki nago, przebiera w obecności domowników... Trzy dziewczyny w domu ;)

jareksagem
06-05-10, 10:46
Ja w wieku 18 lat miałem zlamany bark. wiec jesli szedłem za potrzeba to zawsze potrzebowalem drobnej pomocy . Zawsze pomagala mi mama przed ktora sie nie wstydzilem a ona nie raz widziala mnie nago. Ale kilka razy sie zdarzylo gdy mama z ojcem gdzies pojechala i zostalem z siostra sam w domu i mi sie zachcialo susiu i wtedy przyzylem najwiekszy wstyd w zyciu bo musiale ja poprosic zeby mi wyciagnela penisa. Ona sie zgodzila chodx bylo widac ze jest troche zaklopotana. I gdy go wziela do reki to on mi stanoal. Boze co za wstyd oczywiscie moj penis niebyl mały ale ta sytuacja byla niewyobrazalnie krepujaca. Sioty tez to zaskoczylo ale powiedziala ze to normalne i nie mam sie czego wstydzic. Późnie kilka razy mi pomogła a raz nawet mi zwaliła ale do niczego wiecej nie doszlo. nawet teraz mi wypomina te sytuacje w zartach chodx ja mam teraz 25 a ona 27 lat hehe. Ale wsytd jaki za pierwszym razem przezylem na zawsze bede pamietac.

muzeee
06-05-10, 11:10
@jareksagem
Masakra ... z siostra ... chory jestes : /

1.Nie cytuj posta przedmówcy!
2. Nie cytuj posta, który jest 100x dłuzszy od Twojego. Aśka

wnora1
07-05-10, 13:10
To co miał bić ją w twarz? Czym jak ręke miał w gipsie. Zresztą ja wnioskuje, że to jej była decyzja.

gościu94
08-05-10, 16:09
Ja to jak byłem mały to sie kąpalem z mamą lub tatą więc można powiedzieć że widziałem ale nie interesowały (i nie interesuja) mnie te rzeczy jeśli chodzi o rodzicow) a jak mialem z 9 lat to tak dla zabawy z kuzynem wyjmowalismy pały z gaci i chodziliśmy po korytarzu, to był taki test na odwage kto wytrzyma dłużej. Miałem taką zboczoną kolerzanke co zawsze jak szedłem sie odlać w domu u siebie lub u niej czy gdzieś na dworze to podglądała xD

Zwyczajnie
08-05-10, 16:25
Siostrę i Mamę nie raz i nie dwa. One mnie zresztą też.

jareksagem
08-05-10, 20:49
Oczywiscie ze ona wyszla z inicjatywom ale pomiedzy nami nigdy by do niczego nie doszlo. To ona to zaproponowala a ja sie zgodzilem bo bylem tak nabuzowany ze musialem sobie ulzyc :) Ale to bylo raz i nigdy wiecej sie juz nie powtorzy..

stelma0
08-05-10, 21:56
kogoś tu chyba fantazja poniosła, bo przy złamanym barku ma się tylko jedną rękę w gipsie więc...?!

jareksagem
08-05-10, 23:13
Ja mialem bark prawy ztrzaskany i lewą reke tez bardzo potrzaskaną nawet cos bylo z lewym barkiem do dzisiaj mnie boli jak sie pogoda zmienia...

Igo
23-05-10, 13:41
Mnie moje rodzeństwo wiele razy widziało tak samo jak ja ich. ( dwie sis 16 i 19 lat). Ogólnie to się siebie nie wstydzimy no bo to w końcu rodzeństwo. Jak byliśmy mniejsi to się nawet kąpaliśmy razem. Ale nie mówie że chodzimy nago po domu ^^ tylko jak np. chce się przebrać to nie idzie się do łazienki tylko się po prostu przebiera. I to mnie nie podnieca jak sobie większość z was pomyśli ;p chociaż nie powiem :D ładne dziewczyny .

siaran
14-08-10, 21:52
Ja nie mam rodzeństwa, ale mieszkam z mamą. Nie mamy problemu z nagością, kąpiemy się nago, opalamy w ogrodzie nago i przebieramy nago. to jest nienormalne, kiedy jest inaczej.

imieniabrak
15-08-10, 23:16
Brata widziałam jak jeszcze był mały , raz tate (fuu) a mamy chyba nigdy.

upocone jajka
16-08-10, 07:36
a liczy sie teściowa? :cool:

PabloXM
16-08-10, 09:37
Bycie jedynakiem ma swoje przywileje. Rodziców nie widziałem będąc starszy, nawet staram się unikać a pierś mamy widziałem kilkadziesiąt razy jak robiłem w pieluchy :)

BartexXx310
17-08-10, 21:50
ja widziałem brata matke ojca :D i 3 kolegów na golasa bo jak bylismy nad rzeka to zasugerowalem zebyśmy zdjeli gacie wszyscy sie zgodzili i z 2 h sie nago komaplismy takie doswiadczenie :D

Badangel
17-08-10, 22:10
Jak byłam młodsza widziałam jak ojciec sika:D Matkę tez widziałam :P

Raine
17-08-10, 22:12
Podglądałaś, czy robili Ci tutorial z obsługi domowych urządzeń sanitarnych?
:goth:

Ja w sumie nawet nie pamiętam takich sytuacji. Zawsze podchodziłem do tego neutralnie, jakoś niewiele mnie to obchodziło i do dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Nikita
17-08-10, 22:41
rodzeństwa nie mam.
ojca raz widziałam przypadkiem, bo wlazłam do pokoju jak zakładał gacie. matkę widuję często - nie wstydzimy się siebie szczególnie, więc bywa wyjść nago z łazienki po ręcznik/bielizne jak sie zapomnialo.

radek_k
19-08-10, 22:09
widzialem brata (przy przebieraniu), kuzyna (jak zaczelismy miec nascie lat czyli 11-12)jak porownywalismy sobie (jeszce nie bardzo bylo co:P )
siostre tez
rodzicow nie pamietam

MalaMegi
19-08-10, 22:26
z mamą i siostrą się w ogóle siebie nie wstydzimy, brata widziałam i czasem mu wchodzę do łazienki zebyc umyc zeby albo sie wysikac, gdy sie kapie, ale on wtedy zawsze wtedy siedzi w wannie i nic eksponuje ;) tate kiedys tez widzialam, ale mu do łazienki nie wchodze. ogólnie zostalismy tak wychowani zeby nie robic z nagosci jakiegos wielkiego tabu, ale tez nie łazimy całkiem po domu nago ;)

Potacie
05-12-10, 22:19
Mieszkam z ojcem i starszym bratem. Nagosc traktujemy jak coś normalnego. Oczywiście nie latamy 24 h na dobe bez majtek :) Ojciec zawsze lubił chodzić nago. To przycYnilo się do tego, ze nie wstydzilismy się nagości.

xfelipex
06-12-10, 15:38
tate i brata

for-fun
05-07-11, 11:08
Jak większość ludzi, którzy mają rodzeństwo - oczywiście podglądałem w dzieciństwie siostrę i kuzynki, i bawiłem się z nimi "w doktora" - czasem te zabawy były bardziej niewinne, czasem mniej - ale to już zupełnie inna kwestia. W każdym razie bliżej mi do jareksagem a może i dalej...w przenośni) niż do tych, którzy śmiertelnie się oburzają:)

Hal
05-07-11, 13:39
o ile dobrze pamiętam to nigdy brata całkiem gołego nie widziałem
aż sam się dziwię ale nie przypominam sobie takiego faktu

MsMisska
26-05-12, 21:05
Tylko siostrę.

lady__in__red
27-05-12, 00:21
ja widziałam oboje rodziców ale absolutnie przypadkiem.
Była to dla mnie bardziej trauma niż podniecające wydarzenie :P

opowiedzmiotym
27-05-12, 09:22
Widzialam,ale to bylo malo przyjemne ^^

Gayka
27-05-12, 09:38
Za dzieciaka, kiedy mnie z bratem wspólnie kąpali i nie bardzo pamiętam.
Ojca raz zimą przez chwilę, też za dzieciaka, gdy mieszkaliśmy na wsi i trza było myć się w misce w pokoju, bo poza pokojem paliliśmy w piecu tylko w dzień i wieczorem było zimno, a łazienki nie mieliśmy - kibel na wychodku ;/ Taż nie bardzo pamiętam.

Black_Queen
27-05-12, 21:44
Widziałam nago brata, mamę i trochę taty. Chociaż, nie dokładnie pamiętam każdy szczegół xD

Xespur
30-05-12, 07:44
Jak byłem mały to się kąpałem z siostrą rok ode mnie starszą, i z dwiema z których jedna jest starsza o ok. 10 lat a druga ok. 16. Tatę widziałem też będąc małym.

psychomen
12-06-12, 20:04
Raz siostrę, ale nawet już nie pamiętam jak ona wtedy wyglądała, więc trzebaby kiedyś drugi raz podejrzeć ;)

0772marcin
08-10-12, 10:13
kiedyś widziałem mamusię tzn.teściową jak wyszła nago z łazienki myślała że jest sama w domu a ja akurat wrocilem się po jakieś dokumenty byłem w dużym pokoju przy komodzie kucając szukałem papierów. a teściowa weszła i mnie nie widziała staneła przed lustrem koło szafy i się w nim przeglądała z każdej strony nawet się raz nachyliła i wypieła tyłek w strone lustra fajnie było widać jej cipkę podgoloną w lustrze. i właśnie wtedy mnie zauważyła za ztołem, a oglądałem ją z dobrą minute:) ja wstałem a ona tak stała chwilę nieruchomo chyba ze zdziwienia żę tam byłem nawet się nie zasłaniała po chwili wzieła szlafrok i ubrała. i powiedziała że myślała że nikogo niema w domu a tu taka niespodzianka i sie uśmiechła. a ja powiedziałem że dla mnie to była super niespodzianka zobaczyć takie ciało ona się troche zawstydziła ale uśmiechła się i wyszła do łazienki.

striptiserka
08-10-12, 10:20
szkoda ze niemam rodzenstwo ale rodzicow widzialam juz kilka razy

Tom_Bombadil
08-10-12, 13:47
Kiedyś babcię - gdy miałem kilka lat i mieszkaliśmy wtedy u babci. Rano w niedzielę wstałem wcześniej i szedłem do łazienki i wtedy babcia wyszła z niej na nago.
Moją mamę kilka lat później.
Siostrę - sam przewijałem albo pomagałem przewijać, ale jak dorastała i później to już nie.

Moja najmłodsza często mnie widuje nago gdy średniej nie ma w domu. A najstarsza również mnie widywała nago gdy była dziecięciem.

wild
08-10-12, 15:20
Ja widziałam mamę niestety i najstarszą siostrę. Same baby w domu niestety, że się żaden brat nie trafił ;/ tak to nie ma na co patrzeć :)

Falanga JONS
08-10-12, 17:04
kiedyś widziałem mamusię tzn.teściową jak wyszła nago z łazienki myślała że jest sama w domu a ja akurat wrocilem się po jakieś dokumenty byłem w dużym pokoju przy komodzie kucając szukałem papierów. a teściowa weszła i mnie nie widziała staneła przed lustrem koło szafy i się w nim przeglądała z każdej strony nawet się raz nachyliła i wypieła tyłek w strone lustra fajnie było widać jej cipkę podgoloną w lustrze. i właśnie wtedy mnie zauważyła za ztołem, a oglądałem ją z dobrą minute:) ja wstałem a ona tak stała chwilę nieruchomo chyba ze zdziwienia żę tam byłem nawet się nie zasłaniała po chwili wzieła szlafrok i ubrała. i powiedziała że myślała że nikogo niema w domu a tu taka niespodzianka i sie uśmiechła. a ja powiedziałem że dla mnie to była super niespodzianka zobaczyć takie ciało ona się troche zawstydziła ale uśmiechła się i wyszła do łazienki.

W poprzednich wersjach była to raz - teściowa, innym razem - matka. I w roli podglądanego występowałeś Ty a nie one.
Więc porządnie ustal zeznania a dopiero potem je spisz.

julek_k
13-08-13, 16:44
tak, braci, jednego jak mu stał (ale on nie był świadomy,że go widzę, po prostu wszedłem do naszego wspólnego pokoju, a on leżał i miał zamknięte oczy, to wyszedłem)
inne sytuacje, to wspólny pokój na wyjazdach i przebieranie się, podobnie kolegów z klasy
ale nie było jakiegoś pokazywania
siostrę też widziałem
rodziców nie

stvari
15-08-13, 22:00
Ja tam nigdy nie widziałem nago, ani rodziców ani rodzeństwa. ;)

Padre_Vader
16-08-13, 09:43
Rodziców zdarzyło się parę razy, ale to przez przypadek w łazience (drzwi bez zamka to cudowny wynalazek był). Siostrę raz jak się z bratem biliśmy i spieprzył do pokoju siostry, a tam się okazało, że ona się właśnie przebiera. Brata parę razy pod prysznicem (razem gramy w piłkę). Zawsze takie sytuacje raczej mnie krępowały, zawstydzały, niż powodowały jakiekolwiek podniecenie.

Away
16-08-13, 10:06
siostrę widziałam, ale to głównie z racji dużej różnicy wieku między nami. Mamę również zdarzyło mi się zobaczyć, ojca nie.

dereks
16-08-13, 14:37
widziałem nie raz siostry, ale szybko zginały nogi, więc nie wiem czy się liczy :)

rodziców w sumie też widziałem, oddzielnie na szczęście...

kamaro10
16-08-13, 19:18
Ja z rodziny to nagoło widziałem ciotke, kuzynke a inna kuzynka widziała mnie nagolasa.

A.D.M.I.N
01-09-13, 01:58
Widziałem rodziców parę razy, nie chcę tego widoku wspominać nawet.

emelka
01-09-13, 09:45
ja swoich rodziców nigdy nie widziałam. za to moje córki widują mnie nago. starsza ma 4,5 lat i dla niej to normalny widok. Mąż się kryje jak może przed dziećmi ale nie do końca mi się to podoba bo chciałabym aby dzieci wiedziały, że nagość to naturalna sprawa. Nie wiem co będzie jak będą miały naście lat ale teraz to dla nich tak naturalne, że widok gołej mamy nie robi na nich żadnego wrażenia :)

robert111
01-09-13, 11:23
ja swoich rodziców nigdy nie widziałam. za to moje córki widują mnie nago. starsza ma 4,5 lat i dla niej to normalny widok. Mąż się kryje jak może przed dziećmi ale nie do końca mi się to podoba bo chciałabym aby dzieci wiedziały, że nagość to naturalna sprawa. Nie wiem co będzie jak będą miały naście lat ale teraz to dla nich tak naturalne, że widok gołej mamy nie robi na nich żadnego wrażenia :)

mam dziwne wrażenie, że gdybyś miała syna mówiłabyś inaczej, ale nie chce oceniać :)

emelka
01-09-13, 11:36
mam dziwne wrażenie, że gdybyś miała syna mówiłabyś inaczej, ale nie chce oceniać :)

być może. nie mówię nie. chociaż do pewnego wieku to trudno się przed dzieckiem kryć. myślę, że jak dziecko jest starsze to wtedy samo zaczyna czuć wstyd przed rodzicami, a rodzice wtedy też nie latają nago przy dzieciach.

Mihdala
17-09-13, 14:09
Widziałem mamę, jak lata po z pokoju do łazienki, ubiera się, myśląc, że śpie, a tu psikus - akurat się obudziłem

Outlaws13
17-09-13, 14:26
zrobie Ot ale napisze ze dzis mlodziez ma szanse wieksze zobaczyc mame w necie czy sistre nago niz w domy. Cyfrowe czasy:)
jesli ktos mial takie doswiadczenie ze znalazl fotki w necie kogos bliskiego to niech napisze jakie mial odczucia albo jak kumpepowiedzial...ty stary Twoja matka w necie jest.....l

sinusoida
17-09-13, 14:56
oczywiście, że widziałam rodziców. moja rodzina podchodziła i podchodzi do nagości bez pruderii. nikt nago po domu nie biegał, ale przy przebieraniu się i przy wchodzeniu/wychodzeniu z kąpieli nikt się nie owijał jak mumia.

nienastolatek
17-09-13, 18:07
ja widziałem brata i on mnie bez zadnego skrepowania do czasu az jego fiut znacząco urosl a mój nie, wtedy zaczalem się krepowac :)

kotaaa
18-09-13, 08:48
brata ostatnio chyba jak miał z 5 latek :D ojca kiedyś przypadkiem jak nie wiedział, że jestem u góry i upadł mu ręcznik. a mamę pewnie że widziałam przy przebieraniu ale od pasa w górę

dunio
18-09-13, 15:10
Ja jedynie widzialem siostry jak mialem kilka lat, i kapalismy sie w jednej wannie

Anioka.M
03-12-13, 21:26
Sama wychowywałam się w bezpruderyjnej rodzinie, ale uważajcie z tą nagością przy dzieciach:
Kilka dni temu znajomi poprosili mnie o wieczorną opiekę nad ich dziećmi: dziewczynka 8 lat i chłopiec 6 lat. Znajomi mieli okazję bycia na jakiejś premierze w teatrze z aktorami, autografami i jeszcze wyżerką. Okazja jak cholera... Opieka polegała na zrobieniu dzieciom kolacji, kąpieli i opowiedzeniu kilku bajek na dobranoc do snu. Kolacja przebiegła w miarę dobrze, potem nalałam do wanny ciepłej wody i każde z dzieci po wysikaniu się wskoczyło do wanny. Okazało się, że woda jest trochę za ciepła, więc dzieci stały w wannie, bo aby usiąść było za gorąco i parzyło pupy. Dolewałam chłodnej wody, a chłopak jakby bezwiednie ściskał swojego siusiaka, aż ten mu się podniósł, na co dziewczynka powiedziała: "O, dźwig ci się podnosi". Próbowałam jakoś zareagować i powiedziałam mu, żeby przestał ruszać siusiaka, to mu opadnie, na co usłyszałam, że tacie też się podnosi, jak sobie go rusza. Zaryzykowałam kontynuację tematu i dowiedziałam się, że tata rusza sobie siusiaka również przy mamie i ma siusiaka dużego i podniesionego do góry jak dźwig. Na to dziewczynka potwierdziła, że ona też to czasem widziała i mama się z taty śmiała...
Jestem zwolenniczką nagości w rodzinie, ale bez przesady. Znajomi oczywiście nie wiedzą, czego dowiedziałam się od ich dzieci.

anka

iceberg
03-12-13, 21:48
Anioka - to co opisujesz nie świadczy o problemach z nagością a bardziej z zachowaniami dorosłych przy dzieciach. Nagość nie jest zła - ale zachowania erotyczne już tak więc jeśli już to nie chodzi o uważanie z nagością ale z tym co się dalej robi.

Malinka_a
04-12-13, 12:39
ja widziałam wyłącznie mamę od pasa w górę i zawsze z ciekawością zerkałam, jak będę wyglądać w jej wieku :yawn:
u mnie w rodzinie nie praktykuje się swobody.

Aslana
04-12-13, 12:42
Kiedyś się zdarzyło mamę widzieć ale to przypadkiem. Za to siostra wiecznie latała w stringach po domu jak byłam młodsza, za to nago jej nie widziałam.

janlis
04-12-13, 18:42
Anioka - to co opisujesz nie świadczy o problemach z nagością a bardziej z zachowaniami dorosłych przy dzieciach. Nagość nie jest zła - ale zachowania erotyczne już tak więc jeśli już to nie chodzi o uważanie z nagością ale z tym co się dalej robi.

Zgadzam się. To nie neutralna nagość w rodzinie, a erotyka, której nie powinno widzieć dziecko w wykonaniu rodziców.

janek

Jamie
05-12-13, 23:35
A ja mam syna pięcioletniego. Nie paraduję specjalnie nago po mieszkaniu ale w łazience nie mam zamka (właśnie ze względu na dziecko, żeby się nie zatrzasnął). Nie raz zdarzało mu się wpaść jak bomba do łazienki, kiedy ja akurat rozbierałam się do kąpieli, albo kiedy brałam prysznic jemu akurat przypomniało się coś mega ważnego i musiał mi koniecznie powiedzieć. Od początku nie robiłam z nagości problemu, bywały sytuacje, że musiałam się przy nim przebrać więc teraz widok mamy pod prysznicem nie robi na nim wrażenia. Był okres, że strasznie go interesowało jak też ja robie siku skoro nie mam siusiaka. No i pewnego razu byłam z nim w centrum handlowym. On chciał siusiu i ja też. Wiadomo nie zostawię dziecka samego nawet na minutę. Wzięłam go ze sobą do kabiny, a że akurat była dla niepełnosprawnych więc miejsca było pod dostatkiem. Skupiona na utrzymywaniu się w pozycji "na spadochroniarza" nie zauważyłam, że mój pierworodny zaciekawiony tematem "jak mama robi siku" przykucnął i rzeczowym tonem stwierdził "ooo sikasz pupą". Koniec tematu. Ciekawość zaspokojona (przynajmniej na razie). Mąż natomiast jest bardziej wstydliwy. Nie wpada w panikę kiedy synek wejdzie do łazienki ale ukrywa intymne części ciała tak szybko jak może. Wydaje mi się, że taka neutralna nagość w rodzinie nie jest niczym złym, natomiast wszelkie zachowania z podtekstem erotycznym w obecności dzieci powinny być wykluczone.
Żeby nie robić OT. Mamę widziałam w negliżu od pasa w górę dopiero w tym roku, mając 32 lata i zmieniając jej opatrunki po operacji, taty nigdy. Babcię raz, kiedy byłam mała. Nocowałam u niej a ona myślała, że jeszcze spię i ubierała się po wstaniu z łóżka (stanik). Przez to, że nagośc była traktowana w mojej rodzinie jako temat tabu, w mojej głowie powstawały różne dziwne wizje :P

Tom1806
09-12-13, 22:02
Widziałem siostrę nago. rodziców też mieszkaliśmy na wsi łazienki nie było zawsze się rozbieraliśmy do naga na środku podwórka ogrdzony był wysoko nikt nie widział nas rodzice nas mydlili a potem wężem nas opłukiwali.Rodziców też podglądaliśmy

xvx13
28-12-13, 17:58
A ja widziałem i rodzeństwo (siostra i brat) i rodziców nago u mnie nikt się z tym nie kryje ale też nie latamy tak nago cały dzień :D

Magiczny96
14-01-14, 21:19
Siostre ( wspólne kąpiele w wannie i pare lat temu w jacuzzi u wujków...
A mame gdy chciała abym jej umył plecy(przypadkowo ręka jej zjechała i zobaczyłem .. zero reakcji ;p wolałbym poznać kobiete nago niż rodzine ;P

wiarus
16-01-14, 13:05
U mnie w domu, nie robiono z tego żadnego problemu, choć nikt się nie "obnosił" z nagością. Podobnie zachowywałem się, w przypadku moich dzieci , czy gości. Dzięki temu, gdy ktoś wszedł nagle do łazienki, nie wypadały mi /a także innym/ trzymane w dłoniach przedmioty :)

Lorellai
08-02-14, 20:11
Widziałam wszystkich a z siostrą nawet się wspólnie kąpałyśmy. ;)

OFI
30-08-14, 04:24
Mamę, siostrę jak byłem mały... a teraz to Ciotkę (moja chrzestna) dziwna osoba lat 57 i normalnie zdejmuje stanik przy mne... jak się przebiera .... jak jestem akurat w pokoju w tym co ma garderobę... ale to już pamiętam że robiła i 18 lat temu też...

prentas.k
16-11-14, 03:46
tak, brata, rok starszy wiec razem pokoj, ale nie zeby jakos paradowal przede mna
kuzyna ale to w podst jeszcze, sprawdzalismy jakie mamy'

i tak to wszystko