PDA

View Full Version : Czy tak wygląda orgazm kobiety/nastolatki ?

Michal-ek_199
21-03-06, 12:49
Czy tak wygląda orgazm nastolatki ?

http://www.wannawatch.com/hosted/seehersquirt_mov82/thumbs/clip3.mpg

PLS ODP

Bender
21-03-06, 15:31
1. Moze tak wygaldac, ale kobiece wytryski a bardzo rzadkie, Raczej bedzie nia podrzucac, lub zepnie wszystkie miesnie i zastygnie na pare sekund w bezruchu :)
2. Tak wyglada jak facet skonczy w srodku. To biale to jego sperma.

Michal-ek_199
21-03-06, 15:51
dzienki :P jescze chce sie dowiedziec czy nastolatkom takie coś leci ? :P tzn. nie na tym zdjęciu..... tylko filmiku....... jest tam do niego link.........

Bender
21-03-06, 16:20
Moze. Kwestia osbniczki i podniecenia oraz odpowiedniej stymulacji.

OMFG
22-03-06, 20:42
Albo pod tym linkiem zmienil sie filmi, albo macie cos z oczami. Przecierz ona sie najzwyczjniej w swiecie zlala. Poszukaj sobie co to jest squirt wogole...

TRS Broskow
22-03-06, 20:49
To na tym filmie wygląda jak by ktoś jej strzykawką wlał wody do środka. Facet zaczyna popychać, włączają kamerę, facet wyjmuje, babeczka się napina, i wychodzi takie coś jak na tym filmie. Tak, wiem, wszędzie wietrzę spisek. Kaczyński byłby ze mnie dumny...

NIELETNI
22-03-06, 21:37
sory przecierz ona najzwyczajniej w świece zrobiła siusiu jak można to pomylić ze sperma albo sokami kobiety

Gems
22-03-06, 21:55
no ja nawet nie wiem sama..to nie możliwe razej...

#..PrEsToN..#
22-03-06, 22:55
;/ Mi sie zdaje ze to jak kto wyżej powiedział siusiu :D

OMFG
23-03-06, 13:19
no ja nawet nie wiem sama..to nie możliwe razej...

Co jest raczej nie mozliwe?! Bo chyba nie to zeby kobieta oddala mocz podczas stosunku.

Poszukajcie na necie co to jest SQUIRTING ja widzaialem pare tego typu filmow i na poczatku zeczywiscie wydawalo mi sie ze to cos w stulu kobiecej spermy, ale pozniej doszedlem do wniosku ze to po prostu zwykly mocz i jestem tego pewny w 100 procentach !!!

Enea
23-03-06, 16:31
faktycznie kobiecy wytrysk nie jest czymś z czym można często sie spotkać

loloitaa
23-03-06, 17:36
:D
ja tez sie jeszcze nie spotkalem zeby kobieta miala wytrysk ale na tym pierwszym filmiku to ona sie ewidentnie zlala

OMFG
23-03-06, 18:58
nie jest tego duzo!Czyli mialem racje z tym ze to tylko mocz :D

Sexoholik
23-03-06, 19:51
Ja jednak nie jestem pewien do końca czy to mocz!!Szczególnie że na tych filmikach te panny aż całe się "trzepia" kiedy tryskają, więc nie wiem sam....Może to rzeczywiście orgazam///????

OMFG
23-03-06, 20:58
Asiulek uwierz mi ze naprawde duzo takich filmow przewinelo sie przez moj komputer, a jako ze troszke jara mnie piss to sciagalem duzo squirtow bo to wydawalo mi sie tez dosc "oryginalne". Po obejrzeniu tego wszystkiego (setki MB materialu :yawn: ) doszedlem do wniosku ze chodzi generalnie o to zeby kobieta w czasie orgazmu (pochwowego, badz lechtaczkowego) oddala mocz. Nie wiem czy jest to wogole wykonalne bo kobieta nie jestem. Nawet jesli nie jest (trening), to rownie dobrze moga to byc udawane orgazmy *bardzo duzo kobiet udaje orgazm tylko po to by ich mezczyzna byl usatysfakcjonowany i dowartosciowany swoja "robota" wiec chyba to nie problem wysikac sie udajac przy tym orgazm. Z tego co pamietam to na jakich 70%-ach filmow typu squirt dziewczyny telepia sie jak by mialy padaczke hahahaha i nie robcie ze mnie idioty ze to jakis kobiecy mega orgazm !!!

Dodam jeszcze ze jestem spostrzegawczym facetem i mozesz mi wierzyc ze w tej kwestji na stowe mam racje :P

OMFG
23-03-06, 21:42
Ty moze masz, ale to co widac na filmie to na pewno nie to samo.
Nie powiedzialem Ci ze nie wierze w to co mowisz bo o tym tez slyszalem i wyglada to dokladnie tak jak opisalas. Twierdze tylko ze to na filmie mi troszke "smierdzi" (moczem) XP

Szlajfka
23-03-06, 21:55

http://www.wannawatch.com/hosted/se...humbs/clip3.mpg

PLS ODP
Orgazm nastolatki nie różni się absolutnie niczym od orgazmu kobiety w każdym innym wieku.
A co do filmiku to ta laska kwiczy jak zarzynana świnia :yawn: albo jakby przeżywała największą rozpacz w swoim życiu i ryczała w głos.

http://rapidshare.de/files/180894/Girl_Orgasm.wmv.html

Proszę to prawdziwy orgazm:D:D :headbang:
Jak ja nienawidzę tego rapid srera, nigdy nic nie można ściągnąć!!!

OMFG
23-03-06, 22:18
http://www.wannawatch.com/hosted/seehersquirt_mov82/thumbs/clip3.mpg
PLS ODPTen film to wogole nie jest ani orgazm ani squirt, widzialem troszke dluzszy jego fragment i chodzi tam o to ze ta klijenka wsadzala sobie w pipe dezodorant ktory sie w pewnym momencie, jak by to fachowo okreslic - rozszczelnil i wszystko co w nim bylo na poczatku znalazlo sie w ciagu sekundy w jej cipce ktora nei byla w stanie utrzymac tak duzego cisnienia - efekt byl jaki byl :yawn: hahahah

Syn_biskupa
23-03-06, 22:26
To bardziej wyglada jakby cos jej tam wlac i dopiero ziomus wszedl i dymal. Moze on troche siknal i zaczal dymac.

OMFG
23-03-06, 23:39
Moze on troche siknal i zaczal dymac.Calkiem możliwe XD - ta zdziczala ludzka rasa...

Twister
24-03-06, 13:27
Asiulek19lbn ma jak najbardziej racje, to nie jest mocz, zresztą kobieta wie najlepiej prawda? No ale wkońcu są tacy co wiedzą "podobno" lepiej i będą się kłócić. ;)

pasciu
24-03-06, 13:35
widze ze tu sami znawcy :) orgazm u kobiety jest bardziej biały podobny do orgazmu mężczyzny a ta laska najwyrażniej sie polała

OMFG
24-03-06, 13:36
Asiulek19lbn ma jak najbardziej racje, to nie jest mocz, zresztą kobieta wie najlepiej prawda? No ale wkońcu są tacy co wiedzą "podobno" lepiej i będą się kłócić. ;) buahahahaha Twister ;) hahahahaha :headbang:

TRS Broskow
24-03-06, 13:52
a ja wam ludzie powiadam że jej czegoś do pochwy nalali...

Syn_biskupa
24-03-06, 17:36
jak facet moze sikac podczas wzwodu?;/

Normalnie.
A ty nie mozesz sie wysikac jak masz wzwod? A rano jak sie budzisz i chce ci sie lac, idzesz pierwszego szczocha puscic to nie masz wzwodu? No chyba ze nie wiesz co to jest wzwod.

I to na 100% nie moze byc kobiecy wytrysk, to mialo konsystencje wody, a wytrysk jest troche gestszy. Najbardziej prawdopodobne wg mnie jest to co pisalem wczesniej, facet jej tam nasikal i tyle.

loloitaa
24-03-06, 18:07
dajcie do analizy to co tamta laska wydzielila i sie dowiecie czy mocz czy nie hehe macie sie o co spierac

narazie!!

Szlajfka
24-03-06, 20:58
(jak facet moze sikac podczas wzwodu?)
Mój może :P
A co do wytrysku kobiecego to się nie wypowiem, bo nie doznałam nigdy. I całe szczęście, bo to niefajne musi być.

TRS Broskow
24-03-06, 22:21
Ja jestem fanem tego typu wytrysków, ale na tym filmiku wygląda to jakoś nie naturalnie, sam wklejałem w innym wątku na ten temat filmiki (co prawda tamte to były wydania extremalne)

W necie spotkałem się z dwoma rodzajami wytrysków babeczek
-te które widać było że coś faktycznie tryska z cewki moczowej kobiety

-te które ewidentnie sikają i myślą ze się ktoś nabierze

-i te w których coś wypływa z wnętrza pochwy, tak jak na tym filmiku, no dla mnie to wygląda jakby ktoś czegoś tam wcześniej nalał, a czemu się podczas popychania nie wylało? Nie wiem, może penis nie pozwalał... nie znam się na tych sprawach aż tak technicznie

Asiulek19lbn u ciebie wygląda to tak samo jak na tym filmiku???

Szafajka, twój facet może sikać podczas wzwodu?????????????

Syn_biskupa
24-03-06, 23:10
facet ty wiesz co by było jakby facet nasikał babie do pochwy?nawet nie mozna tam lac wody a co mówic o szczochach? zastanów sie co ty pieprzysz!

Rozne ludzie maja fazy, nie mowie ze nasikal jej tam cala szklanke. Wiem co pieprze i nie zmienie zdania. Ty tez skoncz to pieprzenie, bo sie nie dogadamy.

TRS Broskow
25-03-06, 01:13
facet ty wiesz co by było jakby facet nasikał babie do pochwy?nawet nie mozna tam lac wody a co mówic o szczochach? zastanów sie co ty pieprzysz!

Błagam, nie zmuszaj mnie żebym zaczął wklejać filmiki w których obydwie tezy są potwierdzone...

OMFG
25-03-06, 10:20
Błagam, nie zmuszaj mnie żebym zaczął wklejać filmiki w których obydwie tezy są potwierdzone...Wczesniej napisales ze widizlaes filmy w ktory ewidentnie podczas zekomego orgazmu plyn plynie z cewki moczowej (chyba wszyscy wiedza ze to nie moze byc to o czym mowia zwolennicy kobiecych wytryskaw. A co do filmow tego drugiego typu to tez je widzialem ale moje zdanie jest takie ze sa za bardzo obfite by byly prawdziwe. Kobieta nie ma w swoim cile miejsca gdzie moze przechowywac cos takiego (u faceta masz jadra) dlatego smiem twierdzic ze te filmy drugiego typu tesz sa troszke podkolorowane.
Tak ogolnie co do kobiecego wytrysku to wierze ze cos takiego (nie postkalem sie jeszcze z tym) ze z kobiecej pochwy wydobywa sie ten sam sluz ktory nawilza pochwe podczas stosunku w wiekszej ilosci, ale na boga nie cala szklanaka. Jestem za tym zebys wrzucil jeszcze z 2 linki (gdzie widac ze plyn jest z cewki, dugi ten niby prawdziwy)

Asiulek to moze nagrasz na kamerce internetowej jak to wyglada i zamiescisz na forum co bysmy w koncu dowiedzieli sie jak to wyglada :yawn:

TRS Broskow
25-03-06, 10:47
Wczesniej napisales ze widizlaes filmy w ktory ewidentnie podczas zekomego orgazmu plyn plynie z cewki moczowej (chyba wszyscy wiedza ze to nie moze byc to o czym mowia zwolennicy kobiecych wytryskaw

Otóż mylisz się, masz link do tematu który wkleiła Asiulek, a ja w tamtym temacie wkleiłem parę artykułów, i jest tam wyjaśnione (mniej więcej) skąd i co. A śluz to śluz, żaden z niego wytrysk

TRS Broskow
25-03-06, 14:32
Sikac do pochwy nie mozna bo nie wiesz co bys zrobil dziewczynie w ten sposób! ;/

moze i nie jest to wskazane, ale nie wiesz do czego są zdolni hardkorowcy...

Ciulik
25-03-06, 22:21
Autorowi wątku polecam więcej filmów edukacyjnych tego typu :D Może na jakimś filmie aktorce uda się zrobić kupę :D To by był orgazm dopiero... :|

Szlajfka
25-03-06, 22:49
Takze nie wiem czemu mówisz ze to nie jest przyjemne, a w innym poscie napisalas ze to jest niehigieniczne
Po prostu czułabym się skrępowana. Najzwyczajniej w świecie bym się wstydziła.
Szafajka, twój facet może sikać podczas wzwodu?????????????
Może, ale mu w tym czasie trochę opada. Przynajmniej tak mówi.

TRS Broskow
25-03-06, 22:55
Może, ale mu w tym czasie trochę opada. Przynajmniej tak mówi.

aaa, nie no tak to każdy może, ale nie jest to łatwe...

Szlajfka
25-03-06, 23:09
aaa, nie no tak to każdy może, ale nie jest to łatwe...
Nie wnikam:D Chociaż widziałam jak sika, ale nie podczas wzwodu tylko bez.

bolo69
07-05-07, 16:54
Zobaczcie jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu i do roboty :)
Squirt (http://bankspermy.pl/kurs-dla-m-czyzn-jak-doprowadzi-kobiet-do-wytrysku)

F4RR3LL
25-02-09, 20:54
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet

Taaak, aurot na pewno to przeczyta. Przecież założył temat zaledwie trzy lata temu. - Hagath