PDA

View Full Version : Duzi ch這pcy z si這wni

Niki
15-03-06, 21:27
Dziewczyny, ktora z Was z takimi czesto obcuje albo ma w rodzinie?
Ja takich zazwyczja omija豉m, chyba z obawy ze s gro幡i...
Ale moze nie sa co?? Potrafia by kochanymi istotkami czy z regu造 to grubosk鏎ne typy?? ;)

aaa.. to nie tak ze wyleczylam sie z "buraka" bo jest ktos nowy:) nie ma... sa nowi znajomi ale nic blizszego ;)

ktooooosia
15-03-06, 21:29
kiedy gustowa豉m tylko i wy陰cznie w takich facetach :P ale to by這 daaaaaawno temu i nie prawda ;)
mo瞠 i potrafi by kochani - ale ja na takich nie trafia豉m :P

Niki
15-03-06, 22:15
ja pozna豉m jednego ktory jest duuuuuzy ale ... niesmialy... dlatego tak sie zastanawiam :) kto by pomysla ze to mozliwe, prawda? moze nie ma co uogulniac hmm... dlatego Was pytam i czekam na odp. i za te wyzej dziekuje;)

Gwiazdka
15-03-06, 22:54
Takiego typowego mi窷niaka nie znam, ale powedzmy..imitacj.Owszem, chodzi na si這wni (nie na這gowo, ale do嗆 cz瘰to), wygl康a jak serjny zab鎩ca, do nauki si nie garnie, inteligencja...Hmmm...Nie wypowiadam si na ten temat :D A pomimo tego jest szalenie sympatyczny i my郵, 瞠 gdyby mia dziewczyn to darzy豚y j ogromnym uczuciem i potrafi si naprawd po鈍i璚i...

HeaveN
15-03-06, 23:50
ale wy baby macie w glowach :knockout:
pozory myla
ze ktos jest zbudowany to znaczy ze glupi?
albo jakis twardy?
niektorzy poprostu lubia cwiczyc ;)

W堯czykij
16-03-06, 00:34
ale wy baby macie w glowach :knockout:
pozory myla
ze ktos jest zbudowany to znaczy ze glupi?
albo jakis twardy?
niektorzy poprostu lubia cwiczyc ;)

ale ci duzi panowie s naprawd duzi. Co chyba 造kaj na to...
od samej si這wni robi si fajne cia這, a nie wielkie cia這.

Enea
16-03-06, 00:52
Osobi軼ie nie znam zadnych inteligentnych, uprzejmych czy mi造ch "sterydowych wielkolud闚" Niekt鏎zy sa nafaszerowani chemia jak hiszpa雟kie pomidorki

Niki
16-03-06, 05:49
tak, tak... ale tylko po這wa z tych du篡ch 造ka chemie..
no a tak poza tym to ten ktorego znam studiuje wiec moze ogolnie to zle podejscie ze oni sa malo rozgarnieci... pewnie wynika to z tego ze najwiecej maja do powiedzenia na temat si這wni ktora dziewczyny ma這 interesuje, co? ;)

Enea - nic nie jest bardziej nafaszerowane chemia jak pomidorki i reszta z Holandii :D

BlackPussy
16-03-06, 07:16
ja tez poznalam kiedys duzego i lysego czlowieka ktory wydawal mi sie naprawde spokojnym i milym czlowiekiem...zaczal chodzic nawet z dziewczyna, ktora byla przecietnej urody wiec wszyscy sie dziwili...wszystko sie zmienilo jak kiedys wbiegla do niego do domu a on stal z walizkami i oznajmil jej, ze lepiej aby sie nie rozbierala bo on zaraz wychodzi na autobus do Berlina...nie ma wyj徠k闚

agniecha85
16-03-06, 07:18
Nie znam zadnego interesuj帷ego osobnika tego typu. Banda ... juz lepiej nie pisac.
Mam bardzo negatywne zdanie.
"Ma造 ptasek w du瞠j klacie" :)

pasciu
16-03-06, 11:24
oj dziewczyny 瘸l mi was , to 瞠 kto chodzi na si這wnie nie znaczy ze nie ma m霩gu , to tak jak ze stereotypami o bl康ynkach , a swoj drog nie m闚cie ze wolicie ch這paka kt鏎y wa篡 mniej od was

MyszkaZ
16-03-06, 11:25
Spotykalam sie z takim gosciem, byl wielki z natury, bo mial jakies dwa metry, i naprawde byl dobrze rozbudowany, rowniez dzieki silowni. Dodatkowo stal na bramce w klubie, do ktorego chodzilam i byl ode mnie starszy o 11lat. Byl jednym z najlepszych i najbardziej kochanych facetow, jakich mialam. Mimo ze minely juz ponad 4 lata od naszego rozstania, i oboje jestesmy w innych panstwach, nadal mamy wspanialy kontakt.

To on zmienil moje zdanie na temat wielkich miesniakow. Aaa, i nie faszerowal sie niczym, bo silownia tylko pomagala utrzymac jego cialo w formie.

W堯czykij
16-03-06, 13:03
oj dziewczyny 瘸l mi was , to 瞠 kto chodzi na si這wnie nie znaczy ze nie ma m霩gu , to tak jak ze stereotypami o bl康ynkach , a swoj drog nie m闚cie ze wolicie ch這paka kt鏎y wa篡 mniej od was

czyli s dwa rodzaje facet闚: albo wielkie mi窷niaki albo tacy co mnie wa膨 od samej dziewczyny. Nie ma 瘸dnych "stopni" po鈔ednich...

Oczywi軼ie, 瞠 zawsze jaka "owieczka" si trafi. A jakie mamy zdanie o Cyganach? Ale jednocze郾ie ka盥y wie, 瞠 na pewno s Cyganie, kt鏎zy chc 篡 jak normalni ludzie i nie chc by uto窺amiani z reszt byd豉.

Ale jak widzimy Cygana to ju na starcie, na wszelki wypadek nie ufamy mu...

pasciu
16-03-06, 13:06
czytaj ze zrozumieniem

W堯czykij
16-03-06, 13:22
czytaj ze zrozumieniem

czego niby nie zrozumia貫m?

Dodam jeszcze, 瞠 praktycznie wszystkie dziewczyny kt鏐 zna貫m lepiej lub gorzej, to wol facet闚 umi窷nionych, ale umiarkowanie, a nie takich wielkich mi窷niak闚.

Jak do tej pory znam JEDN tak, kt鏎a m闚i豉, 瞠 tacy Strong Man'i jej si podobaj. Mi si oni w og鏊e nie podobaj. Kto powie, ze gadam tak z zazdro軼i to odpowiadam od razu - s faceci, kt鏎ym bardziej zazdroszcz i nie s to takie mi窷niaki.

pasciu
16-03-06, 13:24
m闚imy tu o inteligencji owych mi窷niak闚 a nie wygl康zie , to jest w豉snie czytanie ze zrozumieniem

Niki
16-03-06, 15:36
ja nie zna豉m 瘸dnego takiego, ten jest pierwszy i wydaje sie ... potylny jak baranek, ale nie wiem czy poznam go lepiej ...
Przedstawi豉m mu podejscie wiekszosci dziewczyn do takeigo typu ch這paka i mnie nie pobi ;)
Faktycznie panuje przekonanie ze taki mi窷niak to z g鏎y tak samo jak blondynka... :|

muminek007
16-03-06, 15:47
niki mi sie wydaje jakbys sama nie wierzy豉 w to co piszesz i szukasz jakiego potwierdzenia u innych, niestety go tutaj nie otrzyma豉s bo og鏊ny stereotyp jaki sobie wypracowali ch這pcy o objetosci karku ponad 50 jest niezaciekawy, z mojego do鈍iadczenia w 90% jest jest on jednak prawdziwy, a te 10 % to nieliczne wyj徠ki kt鏎ych opr鏂z post鏎y nic innego nie 陰czy z karkami, nie jezdz czarnym 15 letnim bmw nie maja oczojebnych adidas闚 ze stadionu 10 lecia ani krowiego 豉ncucha kt鏎y jest z tombaku:P

Rojza Genendel
16-03-06, 17:47
Na temat charakteru tych pan闚 si nie wypowiadam... bo 瘸dnego nie znam ca趾iem blisko.
Ale je郵i chodzo o ocen estetyczn, to jestem zdecydowanie na nie... bo to po po prostu nie m鎩 typ.

W堯czykij
16-03-06, 18:21
m闚imy tu o inteligencji owych mi窷niak闚 a nie wygl康zie , to jest w豉snie czytanie ze zrozumieniem

a jak wypadli na narodowym te軼ie? Z tego co pami皻am kultury軼i byli NAJNI浩J.

Je郵i chodzi o stereotypy - sk康 one si bior, a akurat ten nie pochodzi z XIII wieku, tylko jest ca趾iem nowy, wi璚 z powietrza si nie wzi掖. Mo瞠 to nie jest tak, 瞠 taki kole urodzi si t瘼akiem, ale w miar jak rosn mu mi窷nie to ro郾ie te jego ego i sobie my郵i, 瞠 mo瞠 wszystko i wszystkich za豉twi przy pomocy mi窷ni. I pierniczy si takiemu w g堯wce.

A je郵i jeszcze co bierze - z tego co wiem, to sterydy d逝go brane nie s oboj皻ne na psychik cz這wieka.

PODSUMOWUJ。: te jestem zdania, 瞠 90% facet闚, kt鏎zy r瘯 maj jak ja nog to s po prostu pustaki.

pasciu
16-03-06, 19:27
sam jeste pustak draniu.

Daruj sobie na przysz這嗆 inwektywy ****opodobne, bardzo Ciebie prosz.
Albo raczej - nie tyle prosz, co sugeruj.
Dla Twojego w豉snego dobra.

R.

tabula rasa
16-03-06, 19:29
Mam w swoim 篡ciorysie epizod z si這wni,i to ca趾iem d逝gi,b璠帷y cz窷ci przygotowa do triathlonu,ale bez ideologi i narcyzmu w豉sciwego karkom.I niestety z moich obserwacji wynika 瞠 w 80% to 獞ier熤霩gi,a jak przedawkuj sterydy to cia豉 maj w pryszczach,bleee!

pasciu
16-03-06, 20:04
no co ty, nie wszyscy od razu biora sterydy , niekt霩y cwicz dla dobrego samopoczucia

DajMiT燋oc
16-03-06, 20:26
ja pozna豉m jednego ktory jest duuuuuzy ale ... niesmialy... dlatego tak sie zastanawiam :)

To chyba o mnie mowa :yawn:, widze dotar這 do ciebie, 瞠 jestem nie鄉ia造 a nikt mi w to nei wierzy oprucz ciebie :yawn:. Ale ja nie jestem taki du篡, tylko dobrze zbudowany;) :P

Ps. M闚i貫m, 瞠 jeszcze wr鏂isz na kolanach do mnie :P

Takiego typowego mi窷niaka nie znam, ale powedzmy..imitacj.Owszem, chodzi na si這wni (nie na這gowo, ale do嗆 cz瘰to), wygl康a jak serjny zab鎩ca, do nauki si nie garnie, inteligencja...Hmmm...Nie wypowiadam si na ten temat :D

Dobre. Jak wida w spo貫cze雟twie s nadal jakie stare pogl康y. A Polskie spo貫cze雟two jest naprzodzie w por闚naniu z innymi je郵i chodzi o nadmierne zaufanie takiemu zmys這wi jak wzrok.

Nie uczyli w domu 瞠 nie wszystko z這to co si 鈍ieci??

To jak mie郾iaki to g逝pki to nei chce m闚i kim s blondynki.
Te to za g逝pote powinni od razu po urodzeniu wywozi na wyspe idiot闚 i nei wypuszcza a do smierci.

ale ci duzi panowie s naprawd duzi. Co chyba 造kaj na to...
od samej si這wni robi si fajne cia這, a nie wielkie cia這.

No pewnie, 瞠 造kaj i co z tego??
Najbardziej znane na rynku kreatyna i bia趾o od篡wki na przyrost masy

ktooooosia
16-03-06, 20:34
nei chce m闚i kim s blondynki.
Te to za g逝pote powinni od razu po urodzeniu wywozi na wyspe idiot闚 i nei wypuszcza a do smierci.
Dzi瘯uj bardzo :D to 瞠 mnie podsumowa... :P ;)

W堯czykij
16-03-06, 20:42
No pewnie, 瞠 造kaj i co z tego??
Najbardziej znane na rynku kreatyna i bia趾o od篡wki na przyrost masy

a nic. Tyle tylko, 瞠 g逝pi s, ale prawo nie zabrania byc g逝pim.

no co ty, nie wszyscy od razu biora sterydy , niekt霩y cwicz dla dobrego samopoczucia

lecz kompleksy?

Oczywiste jest, 瞠 獞iczenie samo w sobie nie jest niczym z造m, ale jak s康zisz, sk康 si wzi掖 ten stereotyp pustego, t瘼ego mi窷niaka?

na pewno nie z powietrza.

pasciu
16-03-06, 20:52
a blondynki stereotym skad sie wzi掖 ? a chudych brzydkich os鏏 sk sie wzi掖 ? a kolesia w d逝gich w這sach id帷ego z gitara sk sie wzi掖 ? poczyta troszke a potem sie wypowiadaj

DajMiT燋oc
16-03-06, 20:59
a nic. Tyle tylko, 瞠 g逝pi s, ale prawo nie zabrania byc g逝pim.

Wiesz tu pokaza貫, ze tobie brak inteligecji bo nie mo積a oceniasz ludzi po wygl康zie i nie tylko ludzi.

Inteligecja nie ma nic wsp鏊nego z wygl康em.

Ps. S造sza kto o tym 瞠 pudzian bedzie nagrywa swoj p造te :yawn: Podobno majo to by hity dyskotek lato 2006 :yawn:
Ciekawe kto bedzie lepszy czy mandaryna czy pudzian :P

pasciu
16-03-06, 21:06
jak bys poczyta troszke wy瞠j to jest por闚nanie do poprzedniego posta :|

Raine
16-03-06, 21:34
Ch這paki, sugeruj pewien umiar we wzajemnym ****owaniu si. Mam nadziej, 瞠 wyra瘸m si dostatecznie jasno.

Hm.
Pudzian mo瞠 i jest hm... prosty. Ale z drugiej strony to bardzo sympatyczny facet, moja stara znajoma bawi豉 si swego czasu (czy robi to do dzisiaj, nie wiem) w moderatork forum, kt鏎e jest mu po鈍i璚one i mia豉 z nim kontakt - m闚i豉, 瞠 jest przesympatycznym facetem :)

Znam co najmniej kilka solidnie zbudowanych facet闚, kt鏎zy nie tylko nie robi siarki na imprezach, ale wr璚z uspokajaj tych, kt鏎ym % uderzaj do 豚a :)

W堯czykij
16-03-06, 22:06
Wiesz tu pokaza貫, ze tobie brak inteligecji bo nie mo積a oceniasz ludzi po wygl康zie i nie tylko ludzi.

Inteligecja nie ma nic wsp鏊nego z wygl康em.

no niby nie ma. MO積a by powiedzie, 瞠 z IQ cz這wiek si rodzi, a mi窷niakiem to si ewentualnie zostaje p騧niej. Ale 篡cie pokazuje inaczej:

dlaczego tak jest, 瞠 ja i wiele innych os鏏 z tego forum, znaj w豉郾ie tych mi窷niak闚, jako t瘼ych burak闚.

Jak to jest?

To nie jest tak, 瞠 on "幢e" wygl康a i przez to staje si pustakiem. To jest odwrotnie - on najpierw jest pustakiem, z kompleksami, i po to idzie na si這wni, daje w 篡喚, aby gro幡iej wygl康a i wszyscy si go bali. A wi璚 jego wygl康 jest efektem pustoty, a nie odwrotnie.

Taki kole jeden z drugim to bi豚y si z wszystkimi, gdyby tylko m鏬. Jak sie potkn i zachacz o takiego kolesia to on najch皻niej by mi z瑿y powybija.

a blondynki stereotym skad sie wzi掖 ?

nie wiem. A czy nie jest tak, 瞠 jak widzisz jak捷 t瘼 lask na dyskotece to zazwyczaj jest to blondynka? Jak by貫m m這dszy i chodzi貫m na dyskteki to w豉郾ie tak by這.

I to nie znaczy, 瞠 ka盥a blondynka ma by pust lask. Bo to, 瞠 90% pustych lasek to blondynki, nie oznacza, 瞠 90% blondynek s puste, prawda? To, 瞠 90% Warszawiak闚 to Polacy nie oznacza, 瞠 90% Polak闚 mieszka w Warszawie. Proste chyba.

a chudych brzydkich os鏏 sk sie wzi掖 ? a kolesia w d逝gich w這sach id帷ego z gitara sk sie wzi掖 ? poczyta troszke a potem sie wypowiadaj

a s takie? nie s連yza貫m

tjeN
16-03-06, 22:45
Moim zdaniem ka盥ego cz這wieka 瞠by ocenia trzeba najpierw dobrze pozna. Wiele razy si przejecha貫m na ocenianiu kogo po wygl康zie i teraz si troche tego wystrzegam. Do autorki tematu, poprostu z nim porozmawiaj bo wr騜ek raczej w鈔鏚 u篡tkownik闚 niema [ albo si nie ujawni造]. Tak samo chudy mo瞠 by niewarto軼iowy jak napakowany.

Niki
17-03-06, 16:47
Ja Pudziana tez spotka豉m i zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie ... on ma m霩g... Mo瞠 troche gorzej z wypowiadaniem sie u Go這ty ale on byl juz tak pobity z emoze po wstrzascah mozgu mu tak zosta這 ;)

DajMiTeNocKu - ze ja na kolanach to nadal sfera Twoich marze :D

DajMiT燋oc
19-03-06, 09:33
DajMiTeNocKu - ze ja na kolanach to nadal sfera Twoich marze :D

Marzenia to ja mam do嗆 spore, o przyziemnych sprawach kt鏎e mog mie w ka盥ej chwili nie marze;)

flex
19-03-06, 12:12
poczyta貫m i napisz swoje zdanie na ten temat (pewnie zaraz b璠zie wiele os鏏, kt鏎e si ze mn nie zgodz ale to b璠zie tylko potwierdzenie tego co napisz).

1. Facet wyg豉szaj帷y pogl康y, 瞠 niby kto dobrze zbudowany jest pusty - on sam chcia豚y tak wygl康a ale niestety nie ka盥y ma tyle samodyscypliny i wytrwa這軼i. Kompleksy + zazdro嗆.

2. Kobieta wyg豉szaj帷a takie pogl康y - czysta przekora. chcia豉by mie dobrze zbudowanego faceta ale nie ka盥a mo瞠 takiego mie. Druga mo磧iwo嗆 nigdy na takiego nie trafi豉 i powtarza obiegow opini os鏏 w/w.

Tak naprawd to co ma wsp鏊nego umi窷nione, zadbane cia這 do inteligencji? Mi窷nie to rzecz nabyta a inteligencja wrodzona.

P.S. Nie pisz tu o typowych "karkach" kt鏎zy 獞icz tylko 3 miesi帷e w roku 造kaj帷 przy tym kolosalne dawki koksu. Oni rzeczywi軼ie s :a) zakompleksieni - zawsze byli poniewierani i czuj si gorsi, postanowili by "wielcy" co ich troch podbudowuje, odstraszaj i w razie czego mog "dokopa". b) g逝pi - bo kt鏎y inteligentny i rozumny cz這wiek pcha w siebie takie dawki androgen闚 nie my郵帷 o tym co b璠zie potem, zdrowie itd.

DajMiT燋oc
19-03-06, 13:13
poczyta貫m i napisz swoje zdanie na ten temat (pewnie zaraz b璠zie wiele os鏏, kt鏎e si ze mn nie zgodz ale to b璠zie tylko potwierdzenie tego co napisz).

1. Facet wyg豉szaj帷y pogl康y, 瞠 niby kto dobrze zbudowany jest pusty - on sam chcia豚y tak wygl康a ale niestety nie ka盥y ma tyle samodyscypliny i wytrwa這軼i. Kompleksy + zazdro嗆.
2. Kobieta wyg豉szaj帷a takie pogl康y - czysta przekora. chcia豉by mie dobrze zbudowanego faceta ale nie ka盥a mo瞠 takiego mie. Druga mo磧iwo嗆 nigdy na takiego nie trafi豉 i powtarza obiegow opini os鏏 w/w.

Tak naprawd to co ma wsp鏊nego umi窷nione, zadbane cia這 do inteligencji? Mi窷nie to rzecz nabyta a inteligencja wrodzona.

Spoko odp;) Pewnie ju zamykaj帷a ten temat. Ja siez gadzam z felx w 100%

Tok my郵enia cz這wieka jesli kto czego nie mo瞠 mie to trzeba to zniszczy.

Je郵i kto czego nie ma to dla niego to jest z貫, nie wiarygodne itd.

A w jaki spos鏏 mo積a zniszczy mi窷niaka?? Opinni, 瞠 jest idiot w ten sam spos鏏 mo積a zniszczy fajn inteligetna laskie kt鏎a ma w這sy koloru blond. Je郵i b璠zie wadzi豉 komu zaraz kto powie, 瞠 pasuje do kawa堯w o blondynkach albo jesli b璠zie mia豉 wzi璚ie u facet闚 zaraz po這wa zazdrosnych lasek b璠zie m闚i豉, 瞠 jest ****o.

Lizolek
19-03-06, 13:23
Witam tez sie przylacze do tego watku :)
Mam kilku znajomych umiesnionych i wiekszosc ma juz rodziny zaden z nich nie bral ani grama sterydow maja poukladane w glowach dobre prace wspaniale zony i dziewczyny jeden z nich wyszedl nawet z dolka
chodzac na silownie tak go ona wciagnela ze przestal sie zadawac "Z Penerami " i sie ustatkowal :) ostatnio jak z nim rozmawialem to powiedzial mi ze cytuje"Wiesz mysle ze silownia mi zycie uratwa豉 bo gdyby nie ona niewiem gdzie bym skonczyl " oczywiscie sa tez tacy co biora sterydy odbija im palma itd: ale to ich sprawa i nie mozna mowic ze wszyscy miesniacy tacy sa ^^ Pozdrawiam :)

Belaya
20-03-06, 11:34
a blondynki stereotym skad sie wzi掖 ?

mo瞠 st康, 瞠 g逝pie, puste laski farbuj w這sy na blond? :) (aaale mnie pewnie zaraz farbowane dziewczyny zjad :D)

a-fly-woman
22-03-06, 12:36
Nie chc generalizowa, ale w moim mie軼ie jest kilku takich ludzi. M闚i na nich "g陰by". Bo opr鏂z jednego, 瘸den z nich nie ma absolutnie nic do powiedzenia. Ca貫 ich 篡cie polega na je盥瞠niu "fur" i wpieprzaniu steryd闚 przed si這wni. Kiedy nawet zaczepi mnie jeden z nich na gg. Tekst typu: "no wiesz, widzia貫m cie pare razy, ostatnio na solarze. nie wiesz kt鏎y ja jestem? taki przypakowany, napewno zwrucilas na mnie uwage." (tekst autentyczny). Po prostu wymi瘯豉m. Moje zdanie na temat g陰b闚? Duzi faceci, kt鏎zy wpieprzaj sterydy, 熜aj, r積 wszystko co na drzewo nie ucieka i maj w g這wie sieczk.

Przepraszam je郵i kogo urazi豉m. To moje zdanie wy陰cznie na temat kolesi, kt鏎ych znam.

Raine
22-03-06, 13:58
Trzeba by這 mu odpisa, 瞠 zwr鏂i Twoj uwag, a i owszem - nie mog豉 przej嗆 przez drzwi, kt鏎e blokowa swoim t逝stym cielskiem ;)

hyperion
24-03-06, 19:17
Ciekawe czy wi瘯szo嗆 ma takie zdanie tylko o facetach wygl康aj帷ych jak wspomniany Pudzianowski i wi瘯si, czy te o takich co chodz na si這wnie i wygl康aj nieco "gorzej" ale wida, 瞠 獞icz. Ja osobi軼ie znam sporo os鏏 przypakowanych lekko i bardzo mocno i nie mog powiedzie, o nich g陰by bo 瘸den z nich nim nie jest.

Ziom
24-03-06, 21:52
Ja chodze na si這wnie w miare cz瘰to i musze poweidzie, 瞠 wi瘯szo嗆 to t瘼aki, kt鏎zy tylko chlaj i 獞icz :). Ale niekt鏎ym kobietom si to podoba. Wie.. jak wolicie :).
ACZKOLWIEK znam te facet闚, dobrze, lekko, 鈔ednio zbudowanych, kt鏎zy s wykszat販eni i takie tam...
Og鏊nie nie mam zwyczaj oceniania na podstawie pierwszego wra瞠nia, ale "ch這pc闚 z si這wni" jako tak.. zawsze inaczej oceniam ;) Moze dlatego, 瞠 wi瘯szo嗆 to kibole, skinheadzi (Ci 幢i :P ), ja z moimi w這sami i sposobem ubierania im si nie podobam :)

瘸ba
28-03-06, 22:16
ja takich omijam,bo s oble郾i. niecierpi nawet ich widoku,a co dopiero jaka znajomo嗆?? BLEH!!

Gumka
29-03-06, 16:53
nie znam nikogo w tym typie.

black_rider
29-03-06, 18:27
Mozna chodzic na silownie i byc normalnym facetem i normalnie wygladac]

tutaj mowa jest o nakoksowanych 造sych pa豉ch .. te og鏊nie stwierdzam, 瞠 to w wiekszosci idioci :)

Takie samo zdanie mam o dresach z szalikami na pysku szlajaj帷ych si po ulicach... te kto鄉o瞠 stwierdzi , 瞠 ubi鏎 nie ma nic wspolnego z inteligencj ...
Ale inteligentni ludzie si tak nie ubieraj ...oni robi to dlatego 瞠 identyfikuj si z t subkultur i chc by postrzegani jako debile szukaj帷y zaczepki ..

Jedwabna
03-04-06, 19:30
Kolejny stereotyp;-)..."napakowani" i kr鏒ko 軼i璚i faceci kojarz si z recydyw ;) i kompletna siek w g這wie. Kiedy si tak przyje這(ktos musia sta sie symbolem) -duzy, dobrze zbudowany facet- idiota, z這dziej itd...i teraz to w豉snie idioci chc byc "gangsterami" :| i "pakuj".Ale tak jak m闚ie to stereotyp i nie tyczy sie kazdego,ktory chodzi na si這wnie. Znam bardzo dobrze "duzego" kr鏒ko sci皻ego faceta, kt鏎y NIE jest idiot, NIE kradnie, nie bije;-) jest normalanym inteligentnym, wrazliwym i do tego m瘰kim facetem :-) Stereotypy u豉twiaj na 篡cie ,ale nie nale篡 przesadza w tego rodzaju skracaniu wydawania s康闚.

W堯czykij
03-04-06, 21:01
Ale tak jak m闚ie to stereotyp i nie tyczy sie kazdego,ktory chodzi na si這wnie.

s豉bi mnie takie teksty. A czy kto gdzies napisa, 瞠 KA浴Y?

.Znam bardzo dobrze "duzego" kr鏒ko sci皻ego faceta, kt鏎y NIE jest idiot, NIE kradnie, nie bije;-) jest normalanym inteligentnym, wrazliwym i do tego m瘰kim facetem :-)

no rzeczywi軼ie - to znaczy, 瞠 wszystkie mi窷niaki z silowni to spoko ziomale, bo przecie Ty masz znajomka, kt鏎y jest ok.

ㄆkasz85
03-04-06, 21:11
s豉bi mnie takie teksty. A czy kto gdzies napisa, 瞠 KA浴Y?

:yawn:

no rzeczywi軼ie - to znaczy, 瞠 wszystkie mi窷niaki z silowni to spoko ziomale, bo przecie Ty masz znajomka, kt鏎y jest ok.

Czyli co , kazdy miesniak to idiota, czy kazdy jest spoko ?

W堯czykij
03-04-06, 21:24
:yawn:

Czyli co , kazdy miesniak to idiota, czy kazdy jest spoko ?

KA浴Y - tego s這wa nie mo積a w stosunku do 瘸dnej grupy

morgan
07-04-06, 20:08
Znam kilku i nie s idiotami ale po kilku minutach rozmowy nie istnieje inny temat po za si這wnia wiec chyba to oczyms swiadczy goscie chwala sie tylko ile to wyciskaj na 豉weczce

Corleone
17-04-06, 22:35
tak czytam te posty,to rodzi sie w mojej glowie taka mysl, ze jak wiekszosc z Was by mnie zobaczyla - 3 lata silowni dzien w dzien, no to byscie pomysleli tak, jak wiekszosc tu pisze :| duzy, napakowany no to w glowie sieka,heh, no moze to i prawda jest,jakis klocek to ze mnie nie jest, ale strzelam w ciemno ze jestem "wiekszy" od duzej, meskiej oczywiscie czesci forum. Przyznam sie bez bicia ze tez wcinalem to i tamto bo na sucho to mozna sobie miotla pomachac. :) Wcale nie uwazam ze mam sito w glowie.. mozecie nie wierzyc, ale tak jest.... moze zaluje ze "uroslem" moze nie..... nie wiem.......sie za kilka lat okaze

piotrrr
20-04-06, 00:29
to powiedzcie mi skad wzial sie ten stereotyp ze dobrze zbudowany facet to pustak, bo mam wrazenie ze jeden powtarza za drugim. Moim zdaniem wyglad nijak sie ma do wnetrza danej osoby a ludzie oceniajacy po wygladzie stoja na niskim poziomie, chociaz napewno kazdemu nieraz sie zdazylo ocenic kogos po wygladzie, bo np widzac obskurnego mezczyzne nie pomyslimy o nim ze jest super inteligentem. Co do kuturystow wezmy Arnolda - super inteligentny facet ktory osiagnal wszystkie cele ktore sobie postawi. Kwestia dopingu - w dzisiejszych czasach doping nie tyczy sie szachow i bierek.. ja np chodze na silownie ten sport jest moja pasja i rozwijam sie z zewnatrz jak i wewnatrz, wyrabiam w sobie dyscypline, jestem w formie, jestem zdrowy, nie widze zadnych negatywnych stron tego co robie, ale widze niemal na kazdym kroku spotykam sie z posadzeniem o koksy itp. Mam krotkie wlosy i co, jest mi tak wygodnie, nie widze powodu zeby oceniac mnie przez pryzmat obwodu ramienia i dlugosci wlosow.. dodam jeszcze, ze nie mozna tak uogolniac, ze znasz jednego kulturyste, jednego lekkoatlete, jednego plywaka i jednego aktora i na tej podstawie oceniac cale grupy.

W堯czykij
20-04-06, 07:57
to powiedzcie mi skad wzial sie ten stereotyp ze dobrze zbudowany facet to pustak,.

nie ma takiego stereotypu. Je郵u ju to chodzi o "du篡ch" facet闚, a nie o dobrze zbudowanych. Od samego chodzenia na si這wni a tak sie chyba nie ro郾ie, co najwy瞠j wyrabia si sylwetka, a nie znika kark. Jest tak, czy nie?

Sk康 si ten stereotyp wzi掖? Pewnie st康, 瞠 wiele os鏏 spotka這 si z takim czy innym zachowaniem "kark闚"....

HeaveN
20-04-06, 10:21
Od samego chodzenia na si這wni a tak sie chyba nie ro郾ie, co najwy瞠j wyrabia si sylwetka, a nie znika kark. Jest tak, czy nie?

Nie, nie jest tak... zalezy co jest celem cwiczen.

http://www.2006olympia.com/new/images/photo/training/Ronnie-Coleman---1.jpg
http://www.physiquescafe.com/images/ronniecoleman-300x272jpg.jpg

piotrrr
20-04-06, 10:24
dokladnie zalezy jaki postawiles sobie cel.
Bez dopingu bedziesz tak duzy jak pozwala Ci na to genetyka, tak samo sprinter bez dopingu pobiegnie tak szybko jak pozwala na to genetyka.

Saymon
21-04-06, 18:01
siema wszystkim
po 1.syfy nie zawsze wychodz po dopingu
po 2.na sucho nawet trawa nie ro郾ie
po 3.w鈔鏚"napakowanych"facet闚 sa go軼ie,kt鏎zy idealnie pasuja do panuj帷ego stereotypu...
po 4.w moim 鈔odowisku jest wielu"du篡ch"ch這pc闚,kt鏎zy poko鎍zyli dobre szko造 i studia,a si這wnia by豉 dla nich zawsze miejscem,w kt鏎ym mogli oderwa sie od nauki,zrelaksowa sie po pracy...JA te nale瞠 do tego grona...jestem sporym facetem,owszem bra貫m r騜ne rzeczy,ale jak sie wie co i jak to nie wp造wa to na"g堯wke"...i co jestem in篡nierem i jako nie jestem postrzegany jako debil...
po 5.tych co oceniaj ludzi tylko po wygladzie zewnetrznym to bym za j*** powiesi na pierwszym lepszym drzewku...wygl康 bywa myl帷y i tak jest w wielu przypadkach
pozdro

Loveless
21-04-06, 18:16
mam kilku znajomych "mi窷niak闚" dorabiaj帷ych jako bramkarze w klubach, typ duuuu篡ch i strasznych..wszyscy studiuj na uniwerku (nie tylko wf) i jest z nimi o czyms konkretnym pogada, nie tylko wys逝chiwa neandertalskich odg這s闚. je郵i posz豉bym drog stereotyp闚 omija豉bym niemal瞠 z pogard (i strachem :))))) takich typk闚.
moja kumpela sp豉wi豉 jednego takiego duuuzego i strasznego jednym tekstem: "Nie uwamiam sie z go嗆mi kt鏎zy maja cycki wieksze od moich" . skuli ogon i po prostu odszed.
nie znosze stereotyp闚, pozna豉m wielu ludzi, kt鏎zy przecz w豉郾ie takim typom.

ko鎍z帷 posta chcia豉bym doda, 瞠 mi窷niaki nie s w moim typie. over and out.

nick
27-04-06, 20:33
ja sie tu zgadzam z dziewczynami, jak widze takich kolesi to az na wymioty mnie zbiera, na dodatek jak sa 造si, tacy ludzie praktycznie nie mysla, po co tak pakowac??, do czego to ma s逝zyc?? i na dodatek jeszcze wiekszoasc nei ma kasy na jakies koksy, to bior PROWIT - pasza dla 鈍i na mase, co w stylu TUCZNIK 4000, ale tez sa wyjatki, sa kolese tez norlalni, ale to naprawde wyj徠ki

Saymon
28-04-06, 07:22
nick-tych normalnych wyjatk闚 jest naprawde du穎...pomy郵 co piszesz z brakiem kasy i z tym,ze wpierdzielaja pasze dla 鈍i jak nie maja na koksy,po takiej paszy to mo積a tylko w szpitalu wyl康owa i nie wierz we wszystko co Ci m闚i...

Albinos
06-05-06, 19:20
Witam

Wypowiem si na tym forum poniewa jestem kulturyst i nie podoba mi si opinia niekt鏎ych ludzi kt鏎zy spotkali pseudo kulturyst闚 (napakowanych sterydami osi趾闚 co to nie oni) kt鏎zy psuja obraz ludzi dobrze zbudowanych, zdrowych, wysportowanych, 獞icz帷ych z pasj , a nie dlatego 瞠by by wielkim aby dominowa nad innymi.

Nick od篡wki i suplementy kulturystyczne s dro窺ze ni sterydy dlatego wi瘯szo嗆 cienias闚 si璕a po koks bo jest ta雟zy i szybsze s efekty. 疾by wypracowa porz康n sylwetk naturalnie na diecie i suplementach s to spore koszty miesi璚znie i nie ka盥ego na to sta wiec wybieraj 豉twiejsz drog ale niestety kosztem zdrowia.
Owszem spotka貫m si z przypadkiem go軼ia kt鏎y dos這wnie jad pasze czy to od篡wk dla 鈍i. S to pojedyncze bardzo rzadkie przypadki.

Jako ciekawostk napisz Wam ostatnio czyta貫m gazet i by ranking sport闚 w kt鏎ych najwi璚ej za篡wa si steryd闚 pewnie nie uwierzycie ale na 1 miejscu by豉 lekkoatletyka.

Co do napakowanych go軼i to nie mo積a przybija im epitet闚. S 幢i i dobrzy, inteligentni i pu軼i. Najpierw trzeba pozna takiego cz這wieka i dopiero ocenia. Wygl康 nie zawsze 鈍iadczy o charakterze itp. R闚nie znam ludzi kt鏎zy s chudzi i s bandziorami czy nie potrafi帷ymi rozmawia.

安iat si zmienia, idziemy do przodu wi璚 powinni鄉y zmienia stereotypy. Coraz wi璚ej ludzi trenuje dla zdrowia, z pasj. Kulturystyka jest jednym z najlepszych sport闚 kszta速uj帷ych nasz organizm – wygl康, zdrowie, kondycja itd. Jest sportem bardzo wymagaj帷ym aby uzyska wizualne efekty.

Pami皻ajcie ka盥y ma inny gust jeden lubi chudzielc闚 drugi grubask闚 a inny napakowanych. Chudzielcy pakuj 瞠by by wielkimi – grubasy si odchudzaj.
My kszta速ujemy 鈍iat wi璚 r鏏my to tak aby by這 lepiej. Nie pozw鏊my aby kilkadziesi徠 os鏏 psu這 opinie og馧u heh to chyba tylko w Polsce mo磧iwe.

Uwierzcie mi napakowany go嗆 mo瞠 by bardzo czu造m, romantycznym, kochanym, dobrym i inteligentnym cz這wiekiem i jest takich wielu.

Pozdrawiam

asdag83
08-05-06, 10:12
W堯czykij, zwracam si do ciebie bo g堯wnie ty tutaj zam皻 robisz i nagonk na "pustak闚" :) Wi璚 wybacz je郵i ci urazi貫m, a je郵i nie wybaczysz to nie b鎩 si nie pobij ci :)

Stereotyp „pustak闚”, czy jakkolwiek by nazwa grono pan闚 odwiedzaj帷ych si這wnie, czy „……….” niewa積e jak zwa, tak zwa.
Kt鏎zy do szybkiego zwi瘯szenia masy mi窷niowej definicji b康 wytrzyma這軼i si璕aj po sterydy, niestety w wielu wypadkach jest prawdziwy, i na ten temat szkoda dalszej polemiki.

Ale je郵i chodzi o procent tych (jak masz w zwyczaju nazywa) „pustak闚” nie jest taki du篡.

Jest bardzo wielu ludzi, kt鏎zy aby osi庵n望 muskularn i 豉dn sylwetk nie si璕aj po koks, tylko bior do reki ksi您ki o anatomii, biochemii, czytaj na r騜nych forach rady bardziej do鈍iadczonych koleg闚 i kole瘸nek, i osi庵aj po latach sw鎩 cel. Przy tym pracuj帷, wychowuj帷 dzieci, i wykonuj帷 codzienne obowi您ki i nie rezygnuj帷 z przyjemno軼i.

Wi璚 czy kto taki jest pustakiem ?. Oczywiste jest 瞠 dla niekt鏎ych nim pozostanie :) no ale niekt鏎zy ju taki maj charakter.

Cz瘰to pustak闚 mo積a zauwa篡 w鈔鏚 „chudzinek” (my郵 瞠 si nikt nie obrazi za to stwierdzenie), objawia si to tym 瞠 taki osobnik zazdro軼i tym kt鏎zy s dobrze zbudowani, uwa瘸 瞠 muskularna sylwetka jest jaka wyj徠kowa i podoba si niezmiernie dziewczynom :D (co oczywi軼ie nie jest prawd bo jest masa dziewczyn kt鏎e nie lubi dobrze zbudowanych facet闚, tak samo jak nie wszyscy kolesie lubi szczup貫 sylwetki u kobiet a wol te „bardziej przy ko軼i”)

A taka „chudzika” je郵i przeszkadza mu jego sylwetka to zamiast wzi望 si do „roboty”, poczyta podstawy treningu i od篡wiania, woli sobie pod blokiem pogada g逝pot :) no ale zalet tego jest to ze 簑chwa od tego gadania mu pewnie nawet jak dostanie od „koksa” nie odpadnie, bo tka silne b璠zie mi掖 mi窷nie.

Mo積a by si rozpisywa na ten temat godzinami tylko jaki w tym jest sens ?.

A jeszcze dno郾ie dziewczyn, na szcz窷cie jest ca豉 masa, dla kt鏎ych takie stereotypy nie przemawiaj :-))

Belleteyn
08-05-06, 13:25
Hm powiem szczerze na temat inteligencji panow po silowni sie nie bede wypowiadac, bo nie mialam blizszego kontaktu z takowymi.
Wizualnie takie ciala mi sie nie podobaja i juz.

omnadren
15-05-06, 14:41
畝 mi niekt鏎ych i to bardzo.
Po co w og鏊e wypowiadacie si na tematy o kt鏎ych nie macie poj璚ia?
Na si這wni przychodz r騜ni ludzie z r騜nych powod闚.
Na pewno trening si這wy rozwija nie tylko cia這 ale te umys.
Uczy samodyscypliny, wyrabia charakter, potrafi nieudacznika 篡ciowego zmieni w pewnego siebie cz這wieka.
Do tego wpaja pewne nawyki takie jak higieniczny i zdrowy tryb 篡cia.
To jest z貫?
Nie oceniajcie ludzi po wygl康zie bo to 鈍iadczy tylko o was.
Je瞠li natomiast chodzi o tzw. sezonowc闚 to oni u ludzi, kt鏎zy trenuj latami budz po prostu 鄉iech. Ci sezonowcy chc dobrze wygl康a na pla篡 albo na dyskotece w obcis貫j koszulce i nic poza tym.
To w豉郾ie oni przewa積ie nie maj nic ciekawego do powiedzenia.
S te typy, kt鏎e trenuj po to 瞠by walczy, kra嗆, napada i dzi瘯i si這wni mie przewag fiziczyn.
Tylko, 瞠 tacy ludzie trenuj gdzie po piwnicach. Rzadko kogo takiego mo積a spotka w normalnym klubie.
By te w徠ek steryd闚. One zosta造 wynalezione 瞠by pomaga a nie szkodzi. Je瞠li co si robi z g這w to mo積a czerpa z nich zyski.