PDA

View Full Version : Jak przyspieszyć orgazm u faceta

nilmaker
02-04-13, 13:06
Witam,
Mam do was pytanie, znacie może jakiś skuteczny sposób na przyspieszenie orgazmu u faceta? długość mojego stosunku zaczyna się od godziny w górę, niezależnie od partnerki, miejsca itp. więc z góry mogę zapomnieć o szybkim seksie w różnych dziwnych miejscach :twisted: Jeśli ktoś z was miałby jakieś propozycje, wypróbowane sposoby i zechciał się nimi podzielić to byłbym bardzo wdzięczny ;)

roz34
02-04-13, 13:25
a ile to trwa jak działasz własnoręcznie?

R34

nilmaker
02-04-13, 13:35
Różnie, nie ma określonej czy też przybliżonej cyfry. Napewno trwa to krócej ;)

roz34
02-04-13, 13:52
Różnie, nie ma określonej czy też przybliżonej cyfry. Napewno trwa to krócej ;)

no to chyba masz odpowiedź?
przyzwyczajenie do własnej ręki. Odstaw łapę, znajdź pozycje, w kórych tarcie jest większe

nilmaker
02-04-13, 13:56
Też o tym myślałem, dlatego łapa odstawiona pod dłuższego czasu, ale poprawy brak ;) ok w każdym bądź razie dzięki za chęć pomocy. Może nowy durex wywinięty na lewa stronę zda egzamin :D

roz34
02-04-13, 13:58
Może nowy durex wywinięty na lewa stronę zda egzamin :D

ale o co chodzi???

nilmaker
02-04-13, 14:06
O " Durex Performax Intense" ale top tylko taka anegdota która ostatnio usłyszałem.

Paveo
02-04-13, 20:26
A może być nie zbyt miło. Słyszałem o tym jak ktoś polizał środek zawarty w tej prezerwatywie i język zaczął mu drętwieć :)

Black_Queen
02-04-13, 23:38
Paveo, no to musiał być ktoś bardzo inteligentny.

Mi się wydaję, że jak facet przestaje się koncentrować nad tym co robi i po prostu odpływa to szybciej dochodzi. Albo taka pozycja, żebyś poczuł, że jest ciasno. Wnioskuję tak po obserwacji Ukochanego.

Division
02-04-13, 23:45
a jak uprawiasz sex przez np godzinę to zawsze jest postawiony na baczność?:D
Tzn nie masz problemu z erekcją po godzinie zabaw?

nilmaker
11-04-13, 01:56
Wybaczcie ze tak późno odpisuje, praca itp.

Jeśli chodzi o koncentrację, to nie skupiam się nad tym co robię. Tak było kiedyś, na początku. Teraz kiedy wiem ze to o robię, robię dobrze, i potrafię dzięki temu doprowadzić partnerkę do orgazmu po prostu odplywam i daje się ponieść chwili.

Co do erekcji, to zarówno na początku, jak i po godzinie czy dwóch seksu, nie mam z nią problemów.

Hal
11-04-13, 06:38
hmmm trudne pytanie - wszystko zależy od osoby przyspieszającej w jej rękach moc :)

Shaikura
11-04-13, 06:39
Jak dorwiesz kobiete, ktora umie porzadnie ssac to i w trzy minuty dojdziesz :) glebokie gardlo i umiejetna praca jezorkiem potrafia zdzialac cuda w beznadziejnych przypadkach klinicznych ;)

przyjaciel40
11-04-13, 09:23
tak masz racje porządnie ssać ale potrafi w trakcie ssania mieć porządnie nawilżone usta i buzię ssanie suchą buzią przynosi odwrotny efekt no i porządnie masować językiem mając penisa w buzi

Shaikura
11-04-13, 17:08
gdzie ty widziales babe z nienawilzonymi ustami podczas ssania? przeciez slinianki pracuja...

Tom_Bombadil
12-04-13, 14:16
Jedynym sposobem jest chyba znalezienie u Ciebie dodatkowych stref erogennych, które Twoja partnerka może pieścić. Ewentualnie możesz puścić wodze fantazji.. nawet tych zakazanych.. w trakcie seksu.
Ostatecznie - spróbować jakichś afrodyzjaków.

Astraja
12-04-13, 15:42
gdzie ty widziales babe z nienawilzonymi ustami podczas ssania? przeciez slinianki pracuja...

Przyjacielowi może o seks lalę chodziło :nerd:

przyjaciel40
13-04-13, 10:44
wyobraź sobie, że nie zawsze ślinianki pracują i jak w ustach jest sucho to wtedy ssanie ma odwrotny skutek widocznie masz zawsze w ustach dużo śliny gratulacje

nienastolatek
13-04-13, 17:57
wystarczy mniej się masturbować i wtedy szybciej pójdzie:P

rokoko91
14-04-13, 22:57
Myślę, że nie tylko mniej się masturbować, jak napisał kolega wyżej, ale też zrobić sobie dłuższą przerwę od jakichkolwiek mocniejszych pieszczot z dziewczyną. Znając życie będziecie potem tak na siebie napaleni, że skończy się to znacznie szybciej, niż zwykle. :)