PDA

View Full Version : Smak minetki?

lucas21
07-07-12, 16:17
Eh, nie wiem jak to opisać i nazwać temat, więc napisałem poprostu jaki jest smak Waszych partnerek gdy je liżecie? Gdy liże dziewczynie to smak jest taki słony, kwaśny trochę no nie smakuje..robie to tylko jak potrzebuje nawilżenia, da sie jakoś zmienić ten jej smak?

Dawid
07-07-12, 17:51
Pewnie że się da, np. posyp solą...

http://www.beztabu.com/showthread.php?t=17954

http://www.beztabu.com/showthread.php?t=18615

http://www.beztabu.com/showthread.php?t=4169

wystarczy??

pasz
18-08-12, 23:20
wszystko zależy od cyklu i od tego co je. najważniejsze jednak od Waszej intymnej relacji. Mi nigdy nic nie śmierdziało czy obrzydzało, czasem smakuje kwaśno, a czasem słodko. Najlepsza jest gdy jest płodna :)

Inną sprawą jest, że jak ktoś się żywi syfem i pije, pali to śmierdzi jego pot, ślina i śluz.

MatadorPOL
29-08-12, 12:51
Racja,zależy od cyklu ale i także o dlatego w jaki sposób nasza partnerka dba o higienę intymną. Jeżeli nie zaniedbuje tych spraw,to nie ma się czego obawiać i zapach jak i smak będą bardzo przyjemne.

custodian
09-09-12, 21:15
Źródełko mojej smakuje i nie śmiejcie się , jak zimna woda taki ma smak, napijcie się bardzo zimnej wody ... właśnie taki ma ona smak .

watch.out
09-09-12, 21:39
jak mozna porównywać smak cipki to ja nie wiem... cipka smakuje i pachnie jak cipka a nie jak wanilia lub piwo.
biorąc oczywiście pod uwagę, świeżą cipkę a nie 4dniową makrele.

elKoj69
09-09-12, 21:53
Sam porównałeś do makreli :D
więc chyba jednak można :D

watch.out
09-09-12, 21:55
czyste spekulacje... nie mialem z taką doczynienia na szczescie :rolleyes:

Away
09-09-12, 23:19
wysmarujcie sobie nutella czy czymś i będzie ;d

watch.out
10-09-12, 15:37

nutella nie smarowalem.. ale bitą smietaną owszem ^^

Greedo
10-09-12, 15:54
Bakteryjne zapalenie pochwy daje rybi zapach ^^
Wiki***** mówi też, że często bywa bezobjawowe i to dość powszechne choróbsko, a raczej zwyczajne zaburzenie mikroflory pochwy, więc łapane z kosmosu ;)

Może stąd ten mityczny rybozaur :D

Greedo
10-09-12, 15:58
Są smaczniejsze i mniej smaczne :cool:
U niektórych smak jest prawie niewyczuwalny a u innych jest intensywny.
Nie zawsze to kwestia higieny. Pewnie często to cecha osobnicza, tak jak specyficzny dla każdego zapach potu.

Dobra przyznać się, która jest śmierdziuszkiem!? A która bezzapachowym aniołkiem :cool:

aryman
10-09-12, 16:03
Zamawiam wędzonego dorsza!

Myszko
12-09-12, 16:47
Nie no bez przesady, to indywidualny i moim zdaniem pociągający zapach, oczywiście higiena być musi, ale generalnie moi partnerzy nie narzekali;)

breathed
13-09-12, 11:18

Było (obu narzadów, hehe) smarowanie nutellą i bitą śmietaną i dżemikami. Z czego nutella jest lepsza bo tak szybko nie spływa ;)
Jeszcze nie było miodu ale wszystko przed nami :)

przyjaciel40
13-09-12, 12:00
Zastanawiam się skąd wzięła się w ogóle teoria, że niby cipka pachnie rybą. Ja tam się na cipkach nie znam, bo nie miałam do czynienia z żadną poza swoją, ale żadnej ryby tam nie stwierdzam...
może bardziej niemyta cipka przez parę dni pachnie rybą, a męski penis niemyty przez parę dni napewno pachnie rybą śledziem.

breathed
14-09-12, 14:02
Trochę tych minetek było i ani razu nie czułem zapachu ryby. A wiem, jak śmierdzi kuter rybacki ;)

sylwia.torun
16-09-12, 08:37
Dobre pytanie, skąd ta ryba i to porównanie? Hihihi.

Nostariel
16-09-12, 17:15
Ale rybą nie pachnie, bardziej czosnkiem, czasami :D

Czyli jednak kobieta można być naturalnym zabezpieczeniem przed wampirami:cool:

Stela7
16-09-12, 17:24
Mój sąsiad kiedyś powiedział,że jego żonka jedzie tam śledziami,dziwne to dla mnie było ale widocznie coś jest na rzeczy..

badacz
16-09-12, 17:54
mi smakowała jak curry :P

sova100
16-09-12, 20:01
Mój sąsiad kiedyś powiedział,że jego żonka jedzie tam śledziami,dziwne to dla mnie było ale widocznie coś jest na rzeczy..

Czemu dla Ciebie dziwne? Tobie nie jechała śledziem? :twisted:

watch.out
16-09-12, 21:12
17765
:cool:

Nachtlied
17-09-12, 12:17
Ja tam może doświadczenia nie mam, ale szczerze mówiąc to ta kwestia jest dla mnie jedna z niewiadomych jeśli chodzi o mój seks. Bo szczerze mówiąc jakoś średnio mi się widzi smakowanie tego typu śluzów. Odrzuca mnie to trochę. :( Ale nie wiem.

leela
17-09-12, 19:37
Dobre pytanie, skąd ta ryba i to porównanie? Hihihi.

Mieszkali sobie w raju Adam i Ewa.
Pewnego dnia zapragnęli sie kochać.
Ale Adam mowi do Ewy: eee tam, ja sie nie bede z Toba kochać, bo Ty nie masz dziurki.
Ewa usłyszawszy to posmutniała i zaczeła się przechadzać po Raju.
Jej rozżalenie zauważył bociek.
Powiedział:
- "Słuchaj to skoro on się nie chce z Toba kochac to ja Ci zrobie tę dziurkę!" - no i pyk!
Zrobił jej dziurkę dzióbkiem. I do tamtej pory boćki maja czerwone dzióbki, a kobiety maja dziurki.
No to Ewa poleciała do Adama i uradowana woła:
-"Adamie! Mogę się juz kochać!".
A to chamidło jej na to:
-"eee, nie .... Ty tam włosków nie masz, nie bede sie kochac".
Ewa znowu posmutniała i zaczeła chodzic po Raju. Wreszcie napotkała małpkę. Opowiedziała jej swoją historię, a ona zaproponowała pomoc.
Wyrwała sobie włoski z dupki i dała Ewie.
I od tamtej pory małpki mają gołe dupki, a kobiety maja włoski.
Ewa znowu poszła do Adama, a ten znowu.
Tym razem, że nie ma tam poślizgu, w zwiazku z czym on sie kochac nie bedzie.
No I Ewa znów smutniutka chodziła po Raju.
Aż wreszcie znalazła rybkę, która przemówiła:
-"To słuchaj, skoro Ty masz taki problem, to ja ci pomogę! Wskocze i zrobie ci poślizg".
No więc rybka wskoczyła, wyskoczyła i od tamtej pory niewiadomo czy to ryba śmierdzi ****ą, czy ****a rybą.

A tak na poważnie... Jak zaczynałam się masturbować (13 lat) wydawało mi się, że moja pachnie szynką albo boczkiem... Teraz już nie. I raczej jest bezsmakowa, jak już, to trochę słona. Wiem, bo lubię oblizywać paluszki i całować mojego lubego po minetce : D

roz34
18-09-12, 12:00

bo pewnie tego nie robił i pierd..... od rzeczy. Jak mnie wq... takie gadanie

R34

GajdzinSan
15-10-12, 21:09
Smak jest różny i czasami mnie odrzuca ale staram się wtedy pieścić moją Lubą paluszkami i później tylko penetracja penisem. Miałem kiedyś taką młodą dziewczynę której zapach z cipki przyprawiał mnie o wymioty kiedy go poczułem w nozdrzach.

dzolero26
17-10-12, 23:23
minetka smakuje cipka

breathed
18-10-12, 09:16
Smak jest różny i czasami mnie odrzuca ale staram się wtedy pieścić moją Lubą paluszkami i później tylko penetracja penisem. Miałem kiedyś taką młodą dziewczynę której zapach z cipki przyprawiał mnie o wymioty kiedy go poczułem w nozdrzach.

A próbowałeś lizać zaraz po wyjściu z kąpieli? ;)

Tom_Bombadil
18-10-12, 10:47
Mój sąsiad kiedyś powiedział,że jego żonka jedzie tam śledziami,..

Pewnie się nie myje albo jest chora. Tak swoją drogą - jakoś nie wyobrażam sobie bym sąsiadom opowiadał jak pachnie cipka mojej Pani.

Ja tam może doświadczenia nie mam, ale szczerze mówiąc to ta kwestia jest dla mnie jedna z niewiadomych jeśli chodzi o mój seks. Bo szczerze mówiąc jakoś średnio mi się widzi smakowanie tego typu śluzów. Odrzuca mnie to trochę. :( Ale nie wiem.

Pierwsze zdanie wyjaśnia wszystko. Nawet nie wiesz jak bardzo podniecająca jest miękka, ciepła, wilgotna cipka, która pachnie.. cipką.
Jak już zdobędziesz doświadczenie to będziesz za tym zapachem i smakiem gonił na koniec świata.

breathed
18-10-12, 11:33
Pierwsze zdanie wyjaśnia wszystko. Nawet nie wiesz jak bardzo podniecająca jest miękka, ciepła, wilgotna cipka, która pachnie.. cipką.
Jak już zdobędziesz doświadczenie to będziesz za tym zapachem i smakiem gonił na koniec świata.
Tak samo jak kiedyś odrzucało mnie na myśl o smakowaniu własnych soków a teraz nie mam żadnych oporów aby zrobić minetkę po seksie gdzie kończyłem w środku.
Nie wiem jeszcze jak by to było w sytuacji 2m+1k gdzie smakuję nie tylko swoje soki ale sądzę, że to tylko kwestia nastawienia się na czystą przyjemność :)
A jak cipka pachnie i smakuje? Pysznie :)

Tom_Bombadil
18-10-12, 11:47
Kwestia gustu. Tu jestem konserwatystą. Minetka przed :)

Zresztą może to kwestia braku przyzwyczajenia, bo raczej nie kończę w środku bez gumki, ale jakoś ściska mi gardło na myśli, że miałbym spróbować swoją spermę.

breathed
18-10-12, 14:19
Kwestia gustu. Tu jestem konserwatystą. Minetka przed :)

Zresztą może to kwestia braku przyzwyczajenia, bo raczej nie kończę w środku bez gumki, ale jakoś ściska mi gardło na myśli, że miałbym spróbować swoją spermę.

Długi czas trwało zanim się "przełamałem" zanim zmieniłem kolejność. Zresztą nawet teraz nie wysysam swojego strzału i nie mam szczególnego kręćka na punkcie własnego strzału ale nie mam przeszkód przed lizaniem zalanej cipki :)

I tak, zgadzam się, że zdecydowanie jest to kwestia gustu...

S_7
22-10-12, 23:07
a ja np uwielbiam lizać moją partnerkę. ;D jej smak to chyba najlepszy smak na świecie, nie wiem czy bym mógł to robić z przyjemności ciągle czy ze smaku. ;p ale na pewno jest oki, nawet w czasie i po. ;)

Henri
23-10-12, 09:13
Smak vaginy i jej śluzu jest bardzo podoby do smaku nasienia - zasadnicza różnica jest widoczna w zapachu, nasienie ma specyficzny zapach, nie wiem do czego prównać... Smak wilgotnej waginy jest identyczny.

Tom_Bombadil
23-10-12, 09:25
Henri... Przyszedł mi pewien złośliwy komentarz na myśl...
Powstrzymam się jednak i dodam, że chyba jednak jest różnica. :D

lady__in__red
23-10-12, 09:53
jest różnica ale nie wiem, czy jakoś baardzo duża :D

Lieutenant Nox
23-10-12, 10:13
Doskonale wiem do czego przyrównać zapach spermy, bo kiedy pierwszy raz go poczułem był niesamowicie znajomy. Pierwsza myśl to krochmal :o

Kalilah
23-10-12, 10:36
Smak vaginy i jej śluzu jest bardzo podoby do smaku nasienia - zasadnicza różnica jest widoczna w zapachu, nasienie ma specyficzny zapach, nie wiem do czego prównać... Smak wilgotnej waginy jest identyczny.

Nie mogę się z tym zgodzić. A już z niejednego pieca chleb jadłam... czy jakoś tak ;)

Tom_Bombadil
23-10-12, 10:44
Nie mogę się z tym zgodzić.

Wciąż mnie kusi by Henriemu odpowiedzieć złośliwie coś o pomyleniu źródeł tych smaków... kusi mnie, kusi mnie... Ale nie! Nie dam się

Motywatore
10-11-12, 12:41

Trzeba by zapytać osobę która oba smaki zna ze źródła.

O ile smak kobiety znam, to swoje nasienie czasem spotkam w ustach kobiety, ale zapewne jest zmienione od jej śliny.

Nie przyszło mi do głowy aby nabrać na palec jednego i drugiego i zabawiać się w sprawdzanie.

Ale przy okazji zapytam kobiety czy smak jej soków z mojego penisa jest taki sam jak spermy.
Albo przyprowadzę "inne źródło soków" ;-) czyli kobietę i niech sprawdza.

theGAME
11-11-12, 21:40
smak?:>czerpie przyjemność z robienia minetki :)