PDA

View Full Version : Czy taki wibrator dla dziewczyny będzie odpowiedni ?

***Mlody17***
23-03-12, 00:20
Witam wszystkich. Temat dotyczy wibratora dla dziewczyny, dlatego tutaj umieściłem ten post. Otóż spodobał mi się następujący wibrator: http://allegro.pl/vibe-therapy-tri-z-slikonu-medycznego-7-funkcji-i2199163921.html (jeśli linki byłyby niedozwolone, to nazwa: VIBE THERAPY TRi). Zastanawia mnie tylko, czy przy zabawach nim nie będzie się za bardzo wyginał. Może konieczny byłby trochę sztywniejszy ? Co o tym myślicie ? Proszę o pomoc, ponieważ miałby to być pierwszy wibrator dla dziewczyny ;)

dzika kotka
23-03-12, 14:28
Jak dla mnie to bardzo ladny.
Zdecydowanie preferuje takie wyginajace sie.
Sa bardziej naturalne i delikatniejsze do zabawy.
Tym bardziej na pierwszy raz z taka zabawka.

Jak dla mnie bylby jednak za duzy.
Uzywamy wibratora do dodatkowych pieszczot, niekoniecznie do stymulacji pochwy. Wiec wole mniejsze okazy:)

lady__in__red
23-03-12, 14:52
Chętnie bym pomogła, ale kompletnie się nie znam :shifty:

Stela7
23-03-12, 20:09
Myślę,że mozesz z takim spróbowac,nie ma porównania,ma służyć do wspólnych pieszczot więc zabawa powinna byc udana:) Wygląda solidnie;)

trial123
11-04-12, 14:45
I jak, kupiłeś ten/inny? Jakieś opinie/rady?

***Mlody17***
11-04-12, 20:07
Na pewno kupię, ale za miesiąc, na dziewczyny urodziny ;) Przetestuje i zobaczę jak to będzie.

KP
11-04-12, 21:00
Ciekawe jak go przetestujesz ;)

***Mlody17***
11-04-12, 21:49
Z dziewczyną rzecz jasna :)

pasz
11-04-12, 23:31
Kupcie sobie taki:
we-vibe II

daj znać jak użyciu :)

***Mlody17***
14-04-12, 11:12
Przeraża mnie cena tego wibratora, więc raczej podziękuje ^^ Może w dalszej przyszłości ;)

fufas
17-04-12, 09:54
Pamiętaj, że do silikonowych zabawek trzeb używać odpowiednich lubrykantów, bo od niektórych może się silikon zniszczyć.

***Mlody17***
18-04-12, 17:18
Chyba wystarczy zwykły żel z Durexa ?

Dawid
18-04-12, 17:23
No pewnie że wystarczy. Najlepiej żeby był na bazie wody.

entity
24-04-12, 23:08
mieliśmy kiedyś z dziewczyną gładki wibrator tego typu (tzn. nadal go mamy, ale kupiliśmy coś lepszego)

ja bym polecał coś takiego (z własnego doświadczenia ;))
http://allegro.pl/wibrator-paul-i-paulina-g4-fun-factory-2-kolory-i2300475904.html
(nie musi być oczywiscie ten, ani tak drogi, chodzi o fason)

dlaczego? ma 3 super świetne cechy z tego co moja wybranka mowi w porównaniu z 'normalnym' :
- karbowany = wiecej przyjemnosci przy wkładaniu-wyjmowaniu
- zakrzywiony dla pkt g
- stymulator lechtaczki.. którego nie używamy jako stymulatora łechtaczki, a odwracamy go zmieniając w stymulator drugiej dziurki ;) ona odlatuje.

niestety ładne wibratory maja to do siebie, że są drogie ;/
zastanawialbym sie czy w ogole ten vibetherapy ktory pokazales jest oryginalny bo to raczej droga marka

ale jesli fundusze ograniczaja to wiadomo lepszy gładki w garści (tudzież w cipce) niż zbajerowany na półce w sexshopie ;)

***Mlody17***
21-05-12, 23:12
Kompletnie zapomniałem o tym temacie.
dafffit; fufas- tak napisałeś, że myślałem, że masz na myśli coś innego, niż normalny żel, ale spoko. O żel się nie martwię, zapasy na bieżąco są uzupełniane ;)
entity- Wiadomo, że taki byłby lepszy od gładkiego, tylko zastanawiałem się, czy na pierwszy wibrator od razu wybierać taki, jak polecasz, ale chyba tak zrobię i wezmę pofałdowany. Tylko bez tego wystającego dzyndzelka, bo mimo, że na pewno dobrze spełnia zamierzoną funkcję, to zawsze jakoś mnie odstraszały te dzyndzle, chociaż kto wie... ;)

Dzięki wielkie za pomoc :)

Tilia
11-08-12, 17:23
"Czy taki wibrator dla dziewczyny będzie odpowiedni ?"

Każdy będzie odpowiedni.
Trzeba tylko dobrać do niego odpowienią dziewczynę (w razie czego pisz "Jaka dziewczyna jest odpowiednia do tego wibratora?" )