PDA

View Full Version : Pozycje (dla 12 cm/glebokiej penetracji)


darou
15-02-06, 14:25
Mam niewielkiego penisa(12 cm) i chciałem się spytać jakie pozycje będą najlepsze bo wiadomo że niektóre lepiej wychodzą z dużymi a niektóre z tymi mniejszymi penisami :) Czy jest możliwa pozycja od tyłu??Prosze się nie śmiać bo jestem jeszcze niedoświadczony.

Anfernee24
15-02-06, 14:46
Spokojnie, nie ma az tak malo.
Sam mam podobnego i powiem Ci ze moja dziewczyny za kazdym razem szybko osiaga orgazm. Kwestia techniki o odpowiedniego rozpalenia ja przed samym zblizeniem.
A najlepsze pozycje, to klasyczna, na boku, na pieska spokojnie... gorzej troche z jezdzcem, ale tez jest fajnie.
Takze jak widzisz mozliwosci masz spore.... wiec bez kompleksow mi tu !!

Belleteyn
15-02-06, 17:42
Najlepsze pozycje z jak najgłębszą penetracdją- własnie wspomniany piesek i ginekologiczna.

Rojza Genendel
15-02-06, 18:04
Nie każda kobieta lubi głęboką penetrację- ja na przykład nie.
Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mój facet miał 12 cm. Ma więcej... no i czasem jest troszkę trudno.

Księciunio
14-03-06, 17:39
hmm zgadzam sie co do pozycji klasycznej, to dobra pozycja nawet dla malych penisków hehehe

andrzej1960
15-03-06, 08:11
po misjonarsku czyli klasyk

bombelek88
18-03-06, 22:44
ja bym polecala "po polinezyjsku":) zaje*** pozycja:D

DajMiTęNoc
19-03-06, 10:19
Ale porady szcegolnie ta Anfernee24. No ****a polewa.

Na pieska głęboka przy 12 cm??

Żeby przy takich rozmiarach była to głęboka pozycja to kobieta musiała mieć nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale chyba tyło zgięcie cipki. Jak byście patrzyli nawet na dział cipki zauważycie, że nie każda kobieta ma łatwo dostepno cipkę od tyłu.


Żeby spełnić warunki na pieska do głębokiej penetracji albo trzeba mieć trochę więcej cm albo kobieta musi mieć specyficzna cipke. Po za tym na pieska zależy od rozmiarów partnerki i partnera ciała. Pupcia za duża albo brzuch za duży przy małym członku albo przy małym odchyleniu do tyłu cipki i nawet nie do sięgnie koleś do cipki partnerki jedynie, co to połaskocze jej wargi :yawn:

Gorzej w pozycji na jeźdźca>??
Hehehehehehehehe


To chyba nie wiesz, że penis w odchyle się wydłuża i jest bardziej napięty.
Wystarczy, że partnerka odchyli się bardziej w stronę nóg a ty bardziej rozszerzysz nogi tak by kobieta nie miała nóg pod sobą i wchodziła na penisa cała, a penis jak kość będzie twardy i będzie wchodził w nią głębiej, bo zyskuje trochę cm., Gdy kobieta nie zatrzymuje się na nogach a wpada w tako jak by przepaść. I wtedy wykonuje się już inne ruchy, bo wtedy się jak by kobieta nabijana penisa a ty jeszcze popychasz bardziej.
Masz tutaj przykład
http://www.dimulka.aha.ru/sex/07.gif
Można tez przechodzić do pozycji siedzącej z tej pozycji
http://www.dimulka.aha.ru/sex/24.gif

Masz inny wariant tamtej pozycji http://www.dimulka.aha.ru/sex/20.gif

Po za tym pozycja odwrotna na jeźdźca, gdy partnerka bedzie praktycznie leżała miedzy twoim nogami na łóżku i będzie się nabijała ty odchylasz się do tyłu opierając na rękach tak by tworzyć taki jak by mały mostek.


Ogólnie, czym szerzej nogi rozchylisz i czym bardziej partnerka rozchyli się do tylu tym bardziej jest głębsza pozycja.Po za tym do głębokiej penetracji są pozycje

Np. na krześle.

Jeśli na krześle stosujesz pozycje, gdy partnerka jest przodem to wystarczy ze oprze rękoma się na kolanach a ty będziesz ja trzymał w pasie wtedy jak się odchyli będzie wisiała tylko na twoim penisie a ty będziesz trzymał jej ciało w górze a nogi rozchylisz wtedy jest głęboka. Tak samo jak przy tej pozycji na pieska, o której wspominałem. Penis twardnieje, gdy jest napięty i zyskuje cm.


Kiedy stosujesz pozycje odwrotna na krześle, czyli partnerka jest do ciebie tyłem. To jej nogi najlepiej jak są na zew twoich nóg i jak jest maksymalnie schylona do dołu. A możesz ja tez trzymać pod spodem i ona może w górze być nogami nie dotykać do ziemi wtedy ty kierujesz ruchami tylko trzeba uważać żeby nie upuścić kobiety, bo ja będzie bolało, ale i ciebie, gdy będzie na penisie i spadnie w dol.


Następna pozycja to wspomniana ginekologiczna, gdy kobieta leży ba brzegu tak ze jej pupcia praktycznie zwisa najlepiej jak zwisa i nogi ma jak najbardziej szeroko a ty trzymasz rękoma za pupcie i wtedy można się i szybko i głęboko kochać. Można ja stosować na fotelach tak jak masz tutaj przykład

http://www.dimulka.aha.ru/sex/22.gif

Lub na brzegu biurka, łóżka, parapet, ławka, maska auta. Ważne żeby nogi miała szeroko i lepiej jak pupcia zwisa wtedy trzymasz rękoma za pośladki i jedziesz.

Po za tym bardzo dobra pozycja, którą zresztą polecam, bo z tej pozycji można przechodzić do innych pozycji nie wyjmując małego z pochwy i jest dobry seks, jest ta pozycja http://www.dimulka.aha.ru/sex/08.gif , nie spotkałem kobiety, której by się nie spodobało chociaż czasami jak kobieta nie jest przystosowana do szybkiego głębokiego seksu można ból sprawić. Przynajmniej mi się zdarzyło z jedno kobieto ze nie mogłem tak się kochać, bo sprawiało jej ból. W tej pozycji tak jak w poprzednich dobrze jest jak kobieta ma szeroko nogi a wtedy tylko dobrze pchasz do przodu aż praktycznie się nachylisz nad nią.
http://www.dimulka.aha.ru/sex/29.gif

Tu masz inny wariant tej pozycji http://www.dimulka.aha.ru/sex/18.gif
I jeszcze jeden wariant http://www.dimulka.aha.ru/sex/34.gif

Z tych pozycji łatwo przejść do tej http://www.dimulka.aha.ru/sex/21.gif gdzie kobieta ma nogi na twoich ramionach wtedy jak się kochasz to nie tak jak na tym wariancie przedstawionym na gif a tak jak w poprzednich pozycjach jak najbardziej pchasz i nachylasz się nad partnerka.


Pozycje klasyczne to tylko takie warianty, w których kobieta leży przodem do ciebie i najlepiej obejmuje cię noga. Jak chwycisz ja za pupcie w takiej pozycji i będziesz podczas ruchu do przodu przechylał się na bok i odginał do tylu by był jak największy kat miedzy pepkem a penisem to jest głęboka.
http://www.dimulka.aha.ru/sex/28.gif

Jeśli pozycja boczna to tylko wariant, gdy jesteś miedzy nogami partnerki to jest głęboki wariant seksu, bo przy twoich rozmiarach i jeśli twoja kobieta ma cipkie bardziej do przodu niż do tylu to nie do sięgniesz w zwykłej pozycji na leniucha. Tu masz opcje na boku i tylko taka wchodzi w grę przy takich rozmiarach http://www.dimulka.aha.ru/sex/16.gifNo i pozycja, która jest the best szybko tylko się męczą obie strony szczegolnie partnerka.
Pozycja, która uwielbiałem z moja było. Pozycja, która jest dla kobiet wygimnastykowanych.

Jak partnerka robi mostek jak na w-f kiedyś w szkołach. Szeroko rozstawi nogi a ty ja trzymasz rękoma pod plecami odchylasz się do tyłu a ona zwisa stopy ma na ziemi i dłonie tez a całe ciało w górze chyba każdy wie jak wygląda mostek. ty na klęczkach jak wspomniałem obejmujesz ja pod plecami i odchylasz do tyłu. Pozycja jest wypas. Można tez ja stosować wariant pozycji stojącej, ale to trzeba być dopasowanym wzrostowo, bo można się kochać tak na stojąco, gdy kobieta się odchyla do tyłu i wisi tylko na dłoniach, którymi się ja trzyma pod plecami.


A dla mniej wygimnastykowanych masz tutaj pozycje http://www.dimulka.aha.ru/sex/12.gif Ale ja wole to o której wspomniałem gdy całe ciało jest w górze za****ście podczas mostku kobieta napina brzuch i cipka jest fajnie wypięta.
Ps. do odp na temat. Kochacie sie wy wogole?? Czy dla was seks to tylko odbebnic swoje?? Moj dziadek z babcio wiecej pewnie znajo pozycji niż wy. Seks to zabawa trzeba eksperymentować, wszystkie pozycje a nie ciągle jechać jedną lub dwoma pozycjami.

Nie doluje was monotonia?? Ja bym tak nie mógł.

Belleteyn
19-03-06, 20:31
Ps. do odp na temat. Kochacie sie wy wogole?? Czy dla was seks to tylko odbebnic swoje?? Moj dziadek z babcio wiecej pewnie znajo pozycji niż wy. Seks to zabawa trzeba eksperymentować, wszystkie pozycje a nie ciągle jechać jedną lub dwoma pozycjami.

Nie doluje was monotonia?? Ja bym tak nie mógł.
Nie profesorze, nie kochamy się w ogole. Modlmy sie zatem do wyniesionego na oltarze DMTN, ktory jest bogiem seksu.
Udzielilam porady na tyle, na ile sie znam na tym. Sama nie mam takiego problemu, ani tez zbytniego doswiadczenia.

Rojza Genendel
19-03-06, 20:36
A dla mnie istnieją ciekawsze sposoby urozmaicania sobie życia seksualnego niż inna pozycja za każdym razem.
Ale są to rzeczy, które DTMN uznaje za nie teges.

Belleteyn
19-03-06, 21:15
Monotonia i juz , lubie eksperymentowac ,choc sama bliskosc partnera daje mi duzo przyjemnosci
Zgadzam się z Asiulkiem, poza tym nie będę robić mostków, zeby kolejną dziwną pozycje odhaczyć na liście. Dla mnie seks, jest uzupelnieniem milosci, okazaniem partnerowi jak bardzo go pozadamn, daniem mu przyjemnosci. Kamasutra nie dla mnie, ale nie uwazam zebym z tego powodu miala sie wstydzic.

Minimisio
19-03-06, 21:18
ja np. uwielbiam kamasturkę^^

Rojza Genendel
19-03-06, 21:24
Miałam na myśli to, że zamiast akrobacji podczas stosunku genitalnego ;-) wole wcielać w życie inne pomysły na urozmaicenie sobie seksu.

Belleteyn
19-03-06, 21:25
Rojze, oczywiście ja po prostu pilam do wypowiedz DMTN.

Rojza Genendel
19-03-06, 21:27
Belleteyn,
mnie te twoje mostki rozłożyły ;-)

Belleteyn
19-03-06, 21:33
Jak partnerka robi mostek jak na w-f kiedyś w szkołach. Szeroko rozstawi nogi a ty ja trzymasz rękoma pod plecami odchylasz się do tyłu a ona zwisa stopy ma na ziemi i dłonie tez a całe ciało w górze chyba każdy wie jak wygląda mostek. ty na klęczkach jak wspomniałem obejmujesz ja pod plecami i odchylasz do tyłu. Pozycja jest wypas. Można tez ja stosować wariant pozycji stojącej, ale to trzeba być dopasowanym wzrostowo, bo można się kochać tak na stojąco, gdy kobieta się odchyla do tyłu i wisi tylko na dłoniach, którymi się ja trzyma pod plecami.


A Ale ja wole to o której wspomniałem gdy całe ciało jest w górze za****ście podczas mostku kobieta napina brzuch i cipka jest fajnie wypięta.
.
Voila - są mostki, więc to nie moj pomysl, bo w mojej glowie niewygimnastykowanej i ograniczonej milosniczki pozycji na pieska nie powstala nawet taka mysl.

Rojza Genendel
19-03-06, 21:36
Tak, tak... ty ze swoim ulubionym pieskiem i ja z moim ulubionym jeźdźcem to element wsteczny i niepostępowy.
Swoją drogą, czy nikt nie wpadł na stosunek podczas zwisania z trapezu albo stania na głowie?

Bender
19-03-06, 22:10
Mysle ze na głowie byla by calkiem interesujaca ;) Zawsze jesli nikt nie probowal to mozna byc pierwszym... a nuz cos sie dostanie od losu - wszak pierwszy zgarnia premie peierszenstwa :)

DajMiTęNoc
22-03-06, 22:42
. Dla mnie seks, jest uzupelnieniem milosci, okazaniem partnerowi jak bardzo go pozadamn, daniem mu przyjemnosci. Kamasutra nie dla mnie, ale nie uwazam zebym z tego powodu miala sie wstydzic.hehehehehehehehehe

Wiesz co dla mnie seks to seks, miłośc to miłość.

Odzielam uczucia od przyjemności.

Ogólnie zarówno jedno i druge osobno mi wystarcz ajestem zadowolony w 100% z wszystkiego.


A skoro dla ciebie coś jest dopełnieniem czegoś innego tzn że z czegoś nie jesteś zadowolona :yawn:

No ale nie każdy ma fuksa w miłości i nie każdy potrfi się pieprzyć porzadnie.


. A dla mnie istnieją ciekawsze sposoby urozmaicania sobie życia seksualnego niż inna pozycja za każdym razem.
Ale są to rzeczy, które DTMN uznaje za nie teges..


No tak nie każdy ma zdolności do nie których pozycji.

Odnośnie rzeczy których ja nei uznaje to masz racje nie uznaje twego urozmaicenia zycia seksualnego.


Bo wiesz ja jak sie kocham z kobieto to mam w planach sie zlac w nio a nei na nio by pozniej zlizac z niej swa sperme.

Tak samo jak sie kocham z kobieto to po to by moj maly byl w niej a nie by cos ladowalo w moim odbycie. A ty lubisz takie sztuczki.
Wiec jak najbardziej na NIE ja juz kiedys mowilem moj odbyt zarezerowowany jest wyl dla papieru toaletowago.

Rojza Genendel
24-03-06, 16:16
Odnośnie rzeczy których ja nei uznaje to masz racje nie uznaje twego urozmaicenia zycia seksualnego.


Bo wiesz ja jak sie kocham z kobieto to mam w planach sie zlac w nio a nei na nio by pozniej zlizac z niej swa sperme.

Tak samo jak sie kocham z kobieto to po to by moj maly byl w niej a nie by cos ladowalo w moim odbycie. A ty lubisz takie sztuczki.
Wiec jak najbardziej na NIE ja juz kiedys mowilem moj odbyt zarezerowowany jest wyl dla papieru toaletowago.
Ale to już twój problem, naprawdę.

Belleteyn
24-03-06, 17:53
hehehehehehehehehe

Wiesz co dla mnie seks to seks, miłośc to miłość.

Odzielam uczucia od przyjemności.

Ogólnie zarówno jedno i druge osobno mi wystarcz ajestem zadowolony w 100% z wszystkiego.


A skoro dla ciebie coś jest dopełnieniem czegoś innego tzn że z czegoś nie jesteś zadowolona :yawn:

No ale nie każdy ma fuksa w miłości i nie każdy potrfi się pieprzyć porzadnie.


Bo wiesz ja jak sie kocham z kobieto to mam w planach sie zlac w nio a nei na nio by pozniej zlizac z niej swa sperme.


O tym wlasnie myslalam piszac o tobie w innym topicu, ze Twoje wypowiedzi maja napastliwy i obrazajacy charakter. Od mojej milosci i mojego seksu wara ci. Jest to tylko i wylacznie moja sprawa, nie bede sie tlumaczyc bo napisales to po to zeby mnie zdenerwowac i urazic a mnie nie tak latwo sprowokowac, a juz na pewno nie w ten prymitywny sposob.
I polecam stanoczo slownik ortograficzny, poz tym uzycie sformulowania "zlac sie w nio" wywoluj eu mnie obrzydzenie pomieszane z rozbawieniem, Nawet nie wiem ktore przewaza, wspolczuje Twojej kobiecie.

Zreszta sa takie, ktore lubie prymitywnych brutali.

chunzhen
03-11-11, 06:24
Masz tutaj przykład
http://www.dimulka.aha.ru/sex/07.gif
Można tez przechodzić do pozycji siedzącej z tej pozycji
http://www.dimulka.aha.ru/sex/24.gif


DMTN: bardzo praktyczny post, ale udaloby sie te obrazki jakos odzyskac? Niestety linki nie dzialaja, a chetnie bym je przestudiowala :) mostek to ja robie na zajeciach jogii.... ale utrzymac sie w nim z minute nawet, to nie latwe ~

st.avenger
03-11-11, 09:49
No właśnie popieram poprzedniczkę ;) potrzeba wiedzy nie wygasła jak widać,a linki z gifami i owszem :P

Anhell
15-02-12, 22:43
DajMiTęNoc za bardzo Ciebie nie rozumiem.
Twój post na pierwszy rzut oka aż bije wiedzą i doświadczeniem. Ale po dłuższym zastanowieniu coś mi nie pasuje.
Twierdzisz, że przy "na pieska" rozmiar 12 nie penetruje głęboko? A czemu to, jeżeli odpowiednio Pan opuści miednicę jednocześnie wsuwając się pod trochę opuszczone pośladki Pani to wg mnie może być to penetracja na 12 cm! w 100%.
Twierdzisz również, że na krześle to jest dopiero głęboka penetracja. Nie wiem skąd "wyrasta" Twój penisek, ale mój spod kości łonowe, a po bokach mam jeszcze uda, które odpowiednio skracają długość penisa.
Twierdzisz także, że kobieta musi mieć szeroko rozłożone nogi. A czy nie uważasz, że 12 cm to też proporcjonalna grubość penisa. Jeżeli Pani będzie mieć szeroki rozstaw, to i objętość jej pochwy ulegnie rozluźnieniu, a wówczas seks będzie mniej satysfakcjonujący.
Twierdzisz dalej, że seks to seks, a miłość to miłość. I tu nie mam komentarza, ale życzenie dla Ciebie. Otóż życzę Tobie, abyś kiedyś zaliczył piorun, erupcję emocji wobec tej jednej - nie koniecznie jedynej. Ale tak bez opamiętania, a ona żeby była jedyną taką, która będzie idealnie idealna. Dlaczego? Bo życzę Ci aby dla niej seks był seksem a miłość miłością. A Tobie nie tylko ta palma w majtkach będzie strzelać :)

eroticon
16-02-12, 21:18
Kolego Anhell!
DMTN wypowiedział się w tym temacie 6 lat temu i pewnie do tej pory o tym zapomniał... Jeśli nie zauważyłeś.

Raine
16-02-12, 22:32
Pozycje (dla 12 cm/glebokiej penetracji)... ?

Wszystkie oralne...
:whistle:

Lieutenant Nox
16-02-12, 22:59
Wszystkie oralne...
:whistle:

Hahaha. Raine w skrócie podsumował. No bo to racja jak by nie patrzeć, oralnie zadowoli go w stu procentach.
Proponowałbym zamknąć albo gdzieś w kosz wrzucić, bo mogłem poznać stare nicki naszych wyjadaczek Rojzy i Aśki :P

maximus
19-02-12, 10:58
A moje kochanie chyba lubi jak ON jest głęboko bo słyszę tylko"ach, och" w związku z tym mam pytanie o najlepszą pozycję dla 16 cm aby penetracja była maksymalnie głęboka. I nie chce żadnych akrobatycznych numerów, takie dla zwykłych śmiertelników :)

Bujda
19-02-12, 17:39
to chyba najlepiej wyjdzie na pagony

Lieutenant Nox
19-02-12, 19:44
książkę można by napisać...

A nie napisali?
Zaraz, jakoś tak na "k" się zaczynała..

Lieutenant Nox
19-02-12, 19:56
Tak się tylko wyzłośliwiam :lol:
W sumie nie skłamałem nawet!
Po prostu udzieliłem pośredniej odpowiedzi ;o

maximus
20-02-12, 20:36
Może warto pomyśleć nad nową lekturą. Piesek tak oczywiście, ostatnio na stojąco od tyłu ale najbardziej wzdychała na pagony i takową też trzeba będzie zastosować. Dzięki za odp.

DrDusz
14-03-12, 13:23
moze sa wazniejsze rzeczy niz zmiany pozycji, ale ja np po roku bycia z jednym facetem nie wyobrazam sobie, ze ciagle kochamy sie w jednej , dwoch pozycjach na zmiane ;/
Monotonia i juz , lubie eksperymentowac ,choc sama bliskosc partnera daje mi duzo przyjemnosci


św słowa o błogoslawiona Joanno:clap:

st.avenger
14-03-12, 17:00
Kobieta na plecach z zgiętymi w kolanach nogami - nieraz usłyszałem 'masz chyba dwumetrowego' :)

chunzhen
12-06-12, 09:20
po paru miesiącach praktyk z Ukochanym, najlepiej się jednak sprawdza na jezdzca (sorki, nie mam możliowści napizania "zi"), na pieska i nie wiem jak to się nazywa, ale ja (kobietka) na plecach i nogi podciągnięte do piersi, a nawet położone na ramionach Ukochanego.

Niemniej wciąż szukam nowych opcji, jeśli macie jakieś propozycje.

A, warto zacząć od orala, bo to znacznie napręża oręże :)

ale wszelkie pozycje na stojąco, siedząco i boczne zupełnie nie idą == przez co zabawy w wannie (sporej) zupełnie się nie udały:\