PDA

View Full Version : Masazer prostaty - jak go prawidlowo wkladac?

Robinson
15-11-11, 09:36
Witam,

Kupilem sobie masazer jak na obrazku ponizej. I tutaj mam problem: ktora czescia mam go wlozyc w kierunku prostaty?

Dawid
15-11-11, 10:23
A jak byś to niby chciał inaczej włożyć?? :lol:

Po samym kształcie powinieneś się skapować, nie wiem, narysować Ci obrazek czy jak? :P

Robinson
15-11-11, 10:38
A jak byś to niby chciał inaczej włożyć?? :lol:

Po samym kształcie powinieneś się skapować, nie wiem, narysować Ci obrazek czy jak? :P

No wlasnie niby wszystko jasne... Jest rekojesc i "czlon" ktory z jednej strony jest uformowany w luk na zewnatrz. Wydaje sie ze ten luk to tyl... Ale tak sobie go wlozylem i sam nie wiem, kiedy jest lepiej/bardziej prawidlowo...

Dawid
15-11-11, 11:00
http://images41.fotosik.pl/1176/8490f77464941c12.jpg

To krótsze do tyłu ;) Trzeba było sobie kupić z wibracją to bys się spuścił bez dotykania pindola w parę sekund :D

Motywatore
15-11-11, 11:44
Z opisu wynika że trzeba "pracować zwieraczem".
Jak się go rozluźnia to nexus lub aneros się wysuwa, jak zaciska to wsuwa.
Te małe ruchy wystarczą do pobudzania prostaty- jest ona mała.

Może to jest wersja "dwustronna", jaki długi jest ten masażer?

Napisz jak wrażenia.

Tylko potem to normalny orgazm może się okazać zbyt kiepski.

misiekq
16-11-11, 09:58
Motywatore - smieszne, ale prawdziwe. Leżę sobie przy komputerze, pozaciskałem trochę zwieracze i faktycznie czuje ucisk na prostatę, całkiem przyjemne :- ).

Motywatore
16-11-11, 11:32
Motywatore - smieszne, ale prawdziwe. Leżę sobie przy komputerze, pozaciskałem trochę zwieracze i faktycznie czuje ucisk na prostatę, całkiem przyjemne :- ).

Ale z tego ma być orgazm (z prostaty) bez dotykania penisa, a nie tylko całkiem przyjemne.

Ponoć tego się trzeba nauczyć.

Jak długi jest ten masażer?

Poczytaj:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1051

Zobacz:
http://www.xtube.com/watch.php?v=HCL5D-G541-

Robinson
16-11-11, 13:34
Ale z tego ma być orgazm (z prostaty) bez dotykania penisa, a nie tylko całkiem przyjemne.

Ponoć tego się trzeba nauczyć.

Jak długi jest ten masażer?

Poczytaj:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1051

Zobacz:
http://www.xtube.com/watch.php?v=HCL5D-G541-

Link do tego czegos:
http://www.fetishzone.net/store/the-ultimate-love-pacifier-pleaser-p-1645.html

Dlugosc wewnatrz wg opisu to 3 cale (jakies 7,5 cm). Niby cos tam podraznia, ale nie sa to fajerwerki. Nie mialem jeszcze czasu pozadnie go pouzywac i na razie efekty po pierwszych probach sa slabe. Ale moze faktycznie trzeba sie tego nauczyc...

koneser666
19-11-11, 12:25
ja to widocznie mało pojętny jestem bo stymulowałem prostate w każdy chyba możliwy sposób i g z tego wyszło. i to dosłownie. przyjemnie bywało, orgazmu - brak. znudziło jmi sie to juz.

Robinson
21-11-11, 10:06
ja to widocznie mało pojętny jestem bo stymulowałem prostate w każdy chyba możliwy sposób i g z tego wyszło. i to dosłownie. przyjemnie bywało, orgazmu - brak. znudziło jmi sie to juz.

No tez zaczynam dochodzic do takich wnioskow... Niby to przyjemne i nawet leci mleczko :) ale jakiejs super eksplozji ani widu ani slychu... Jeszcze sobie czlowiek dupe zdemoluje i tyle z tego bedzie...

Motywatore
21-11-11, 19:43
Może standardowy wibrator to będzie lepszy.
Trafi w prostatę i pęcherzyki nasienne.
Dodatkowo wibracje dadzą więcej bodźców.

Z anerosem, nexusem trzeba pewnie poćwiczyć...

Robinson
22-11-11, 07:16
Może standardowy wibrator to będzie lepszy.
Trafi w prostatę i pęcherzyki nasienne.
Dodatkowo wibracje dadzą więcej bodźców.

No bo jest :) Wszystkie "doznania" mam tylko kiedy urabiiam sobie wibratorem. Leci mleczko, czasem nawet nawet. I nie powiem - jest zaje...... fajnie. Ale zeby jakis orgazm i zeby przy tym tryskalo to nie bardzo :( Raz sobie pomoglem z przodu i wtedy faktycznie ladnych pare razy salwa leciala...

Zwykle jest tez tak, ze po dlugieij zabawie pecherz sie tak napina, ze sikam jak nie wiem co. To tez jest dosc przyjemne. Ale wciaz nie nazwalbym tego orgazmem.

No i w sumie troche nie mjestem pewien czy wibra nie zrobie sobie krzywdy bo troche tam nim mieszam.

A z innych zabawek pozytku brak. Moze z tego, ze tanie byly.

Motywatore
22-11-11, 11:12
No bo jest :) Wszystkie "doznania" mam tylko kiedy urabiiam sobie wibratorem. Leci mleczko, czasem nawet nawet. I nie powiem - jest zaje...... fajnie. Ale zeby jakis orgazm i zeby przy tym tryskalo to nie bardzo :( Raz sobie pomoglem z przodu i wtedy faktycznie ladnych pare razy salwa leciala...

Zwykle jest tez tak, ze po dlugieij zabawie pecherz sie tak napina, ze sikam jak nie wiem co. To tez jest dosc przyjemne. Ale wciaz nie nazwalbym tego orgazmem.

No i w sumie troche nie mjestem pewien czy wibra nie zrobie sobie krzywdy bo troche tam nim mieszam.

A z innych zabawek pozytku brak. Moze z tego, ze tanie byly.

Tu filmik- widać że gościu też "miesza":
http://fantasti.cc/videos/permalink/xhamster/Prostate-milking-massage-with-2-cumshots/2319779/

Pozostaje jeszcze "zaprząc" kobietę do pracy ze strapon lub paluszkami.

przyjaciel40
23-11-11, 07:49
chyba muszę kupić z wibracją

Robinson
24-11-11, 09:19
Wlasnie kupilem sobie wibra G-spot. Z dosyc spora glowka: ~5,5x3 cm. Pierwsza pproba: wkladam: przesuwam na prostacie i... ORGAZM. Leci mleko jak z krowy :) Nie za duzo, bo przestalem. Potem troche (z braku czasu, tylko) sie zabawilem: cos niesamowitego.

Wibra ma dosc mocne wibracje: moze to dlatego. Ale przezycia nie zapomne nigdy. Odjazd. Nie moge sie doczekac, kiedy bede mial dluzsza chwile tylko dla siebie...

Gorda
24-11-11, 10:41
jaki jaki to wibrator no weź go tu zareklamuj mocne wibracje to co niektórzy lubią najbardziej!! ;) powodzenia w poszukiwaniu nowych doznań

Robinson
24-11-11, 10:50
Hm... Zwyczajny wibrator, jak na zalaczonym zdjeciu. Nazwa jego: Purple rain. Kupilem go na Allegro za 15 zl. Wibracje ma znacznie wieksze niz inny, ktory kupilem kiedys tam, zeby sprobowac z prostata.

o w sumie to ten sam: http://intymnosc.pl/purple-rain-punkt-p-411.html

Gorda
25-11-11, 08:50
srr że ciągne nie na temat, ale intryguje mnie to .. próbowałeś może bawić się tym wibratorem w okolicach wędzidełka? widziałam filmiki gdzie faceci odplywaja po 20 sekundach przy takich praktykach ale i widzialam wypowiedzi że dla wielu jest to obojętne odczucie, ale nigdzie nie znalazłam aby było nieprzyjemnie... a ,może ktoś inny podzieli się wrażeniami jak to jest>?

cmanson
25-11-11, 09:32
Ja czasem próbuje z anerosem, ale z efektem takim nawet mizernym.
Z tego co widzialem na filmikach na necie to kolesie odpływają w megaorgazmach ( podobno wielokrotnych). Moze kazdy potrzebuje inny model???
A moze inni zareklamują swoje zabawki???

Robinson
25-11-11, 09:56
srr że ciągne nie na temat, ale intryguje mnie to ..

Hm... a czemu Cie to tak intryguje?

próbowałeś może bawić się tym wibratorem w okolicach wędzidełka?

Zdarzalo sie chwile pobawic... Jak wibracje sa mocne to szybciutko bedzie mokro :cool:

widziałam filmiki gdzie faceci odplywaja po 20 sekundach przy takich praktykach [...]

Prawda. Dosyc szybko mozna odplynac i jest to bardzo bardzo przyjemne.

Gorda
25-11-11, 12:09
Intryguje mnie ten rodzaj stymulacji , bo bałabym się mieszać wibratorkiem w poszukiwaniu orgazmu z prostaty, do tego trzeba wprawy i trochę poćwiczyć, więc na razie ostrożnie zbieram informacje.

a manipulując wibrą przy wedzidełku jest szansa że wygram zakład z moim ff.. a przedmiotem zakładu jest lodzik w 60 sec wszystkie chwyty dozwolone ;D

Robinson
25-11-11, 20:08
Intryguje mnie ten rodzaj stymulacji , bo bałabym się mieszać wibratorkiem w poszukiwaniu orgazmu z prostaty, do tego trzeba wprawy i trochę poćwiczyć, więc na razie ostrożnie zbieram informacje

W sumie nie bardzo jest się czego obawiać. Byle delikatnie wkładać, czyli troche nawilżenia musi być. Samo uczucie jest zaje.....

a manipulując wibrą przy wedzidełku jest szansa że wygram zakład z moim ff..

No jest. Jeśli mogę poradzić, to delikatnie się obchodzić z tym wędzidełkiem - zbyt silne wibracje są niewskazane, raczej takie delikatniejsze ;)

a przedmiotem zakładu jest lodzik w 60 sec wszystkie chwyty dozwolone ;D

Hm... No tutaj to Ci już nie pomogę :( Fajny zakład swoją drogą :)

Motywatore
26-11-11, 10:58
Wibrator na wędzidełku daje ponoć orgazm z prostaty.

Intryguje mnie ten rodzaj stymulacji , bo bałabym się mieszać wibratorkiem w poszukiwaniu orgazmu z prostaty, do tego trzeba wprawy i trochę poćwiczyć, więc na razie ostrożnie zbieram informacje.

Facet ma jeszcze pęcherzyki nasienne które są położone około 8cm od wejścia. Zapewniają ponoć też niezłe doznania.

Wychodzi na to że męski tyłek jest tak skonstruowany (prostata+ pęcherzyki nasienne) iż może zapewnić więcej wrażeń niż kobieca pochwa. Do tego bodźce od penisa jako bonus...

watch.out
29-11-11, 15:04
a ja jak widze takie urzadzenia to mi sie dupa na amen zaciska -.-
:yawn:

wszelkie pieszcoty w rejonach analnych to tylko kobietka moze mi ewentualnie sprawic a nie ja sam z jakimis wynalazkami

watch.out
29-11-11, 15:26
nie probowalem ;D
i nie sadze zebym na to poszedl -.^

Gorda
01-12-11, 10:26
ten instruktaż jakiś dla mnie dziwny, może i delikatny, ale facet się zwijał jęczał jakby mu było nie wiadomo jak dobrze ale .... powiedzcie mi czy przy masażu prostaty powinna wystąpić erekcja?
Bo tam u niego jakoś słabo..

Robinson
01-12-11, 11:13
ten instruktaż jakiś dla mnie dziwny, może i delikatny, ale facet się zwijał jęczał jakby mu było nie wiadomo jak dobrze ale .... powiedzcie mi czy przy masażu prostaty powinna wystąpić erekcja?
Bo tam u niego jakoś słabo..

No ja mam tak, ze moze mi stac na maksa, a przy wlozeniu wibra w tylek wiotczeje. Ale za to ile mleka ;)

Motywatore
02-12-11, 09:02
Z tego co czytam to jedni mają tak że im opada.
Inni wstawiają sobie tylne wspomaganie, podczas sexu z partnerką i nadal mają erekcję aż do orgazmu.

Robinson
02-12-11, 09:07
Z tego co czytam to jedni mają tak że im opada.
Inni wstawiają sobie tylne wspomaganie, podczas sexu z partnerką i nadal mają erekcję aż do orgazmu.

Ja mam tak, ze jak tylko z tylu to opada. Ale jak wlacze przedni naped tez, to sztywnieje niesamowicie :knockout: Wtedy jest na pograniczu orgazmu i milka leci sobie regularnie :) Fajne to jest.

gena
13-12-11, 21:27
a czy spermy wtedy wiecej jest? Jak sie ma w dupce jakis mastórbator?

BamMargera
05-02-12, 20:31
A to jest rozmiar uniwersalny czy sa rozne rozmiary?
Czy kazdy facet,gruby,chudy,wysoki,niski ma prostate w takiej samej odleglosci od otworu wejsciowego?