PDA

View Full Version : Czym jest pocałunek dla Kobiety/Mężczyzny?

Sexy_man
05-07-11, 14:45
Co sądzicie na temat informacji zawartych w tym artykule?:)
A jakie Wy macie podejście do pocałunku?

Do-czego-sluzy-pocalunek.html (http://clienting.blox.pl/2011/07/Do-czego-sluzy-pocalunek.html)

lucas21
05-07-11, 14:51
Ja nie mam do dziś zielonego pojęcia :/ Jak całuje się z dziewczyną to wiem czemu, bo chce, lubie, i żeby wiedziała, że ją kocham takie zaświadczenie z mojej strony, że jestem jej heh za to nie wiem o co chodzi kobietom jak mnie całują, nowe poznane, jakieś przyjaciółki, itp. Nie wiem co znaczy muśnięcie warg, w policzek, zamoczenie ust z języczkiem, jak bierze moje ucho na język i usta i "ssie" , lub 3 punktowy na szyji. Przyznaje się, że nie znam się na kobietach i ich hmm zachowaniach lub języku ciała / przekazu do mnie ;/

lucas21
05-07-11, 16:10
No, a jak nowo przedstawiona mi dziewczyna, znajoma kumpla po dłużej rozmowie z uśmieszkiem na twarzy ma odpowiedź na moje pytanie to przytuli głowe do mojej lekko odychli weźmie moje uchu do ust i je "ssie" - ja byłem zaskoczony i nie wiedziałem o co jej chodzi jak sie wycofała po paru chwilach i jaker na buzi, z językiem na wierzchu ust jak te emoty :P jaka jej intencja ?

daj_mi
05-07-11, 16:47
Całuję się - tak głęboko, z języczkiem - wtedy, gdy chcę rozpalić faceta, namówić na seks.

Cmokam samymi ustami co i rusz, w wyrazie czułości. Tylko partnera, z którym jestem już dłużej.

lucas21
05-07-11, 17:48
daj_mi - ja właśnie sądziłem, że to facet zawsze musi kobiety na seks namawiać, że facet zawsze ma na to ochotę. Z moją - nie no poprostu przy mnie to ona na nimfomanke wychodzi i ja źle wyglądam na tym, że ona chce częściej niż i foch czy kłótnia, że mnie nie pociąga eh Ale ładna jest naprawde często się dziwię co we mnie widzi..

jezebel
05-07-11, 19:49
Ja bym nie przesadzała zupełnie z tą chęcią nawiązania więzi, chyba wiele kobiet zaliczyło bardzo spontaniczny pocałunek, który prowadził do nikąd.
Nie mam podziału pocałunków jak Martyna, ale jedno wiem - lizanie po migdały, mocno, ostro i głęboko, nigdy nie przypadło mi do gustu. Odstręczają mnie pocałunki na sztywno, z językiem jak kołek, fujjj.

Malinka_a
05-07-11, 21:41
pocałunek zawsze znaczył dla mnie niewiele, całowałam się z kimś, bo akurat miałam ochotę na całowanie. chociaż zawze dzieliłam chłopaków na dwie grupy zwracając uwagę na moje upodobania w charakterze, wyglądzie, zachowaniu i całowałam się tylko z chłopakami z tej pierwszej grupy, jeśli wiecie o co mi chodzi :shifty: często to było dla zabawy, na imprezie, tak po prostu. żadne cielesności wiele dla mnie nie znaczyły, a oznakami czułości była raczej rozmowa, zaufanie i te rzeczy. oczywiście były w tym pewne granice.
teraz jest odwrotnie. całuję się tylko z jedną osobą, bardzo często, z różnych powoodów, które nie mają nic wspólnego z powyższymi. na powitanie, na pożegnanie, przy jakiś wyznaniach, przed seksem, w czasie przytulanek idt, i wszystko to świadczy o uczuciu, więc chyba się nawróciłam. ^^

daj_mi
05-07-11, 22:06
Lizanie po migdały jest fuuu, ale to już pisałam nie raz.
Zresztą ja w ogóle nie lubię się całować, to też już mówiłam :D

Dla mnie pocałunek jest pieszczotą dostępną nielicznym.

red_painterka
06-07-11, 21:50
Kobiety całują po to, aby wytworzyć między sobą i partnerem więź, aby potwierdzić ich status jako swoich bliskich partnerów.Tymczasem dla mężczyzny pocałunek to tylko środek do celu. Jaki to cel? Oczywiście, seks.
Ble ble ble, zgadzam się z komentarzami poniżej artykułu na temat pseudo-naukowych teorii :P
Często używam pocałunku do bezsłownego nakłonienia do dalszej zabawy (dalsza część bez całowania też się obejdzie) ;) Oczywiście, wszystko zależy od sytuacji. Lubię też sporadyczne buziaczki w ciągu dnia, bez powodu, a więź bardziej umacniam podczas przytulania i rozmowy (!)
Zarówno dla mojego obecnego jak i eks całowanie było sposobem okazywania uczuć, niekoniecznie musiało się to wiązać z grą wstępną, czyli reguły nie ma.

lady__in__red
06-07-11, 22:54
hmm... Trudne pytanie ktoś tu postawił :)

Ja jeżeli kogoś całuję, to znaczy, że obdarzam go niemałym zaufaniem. Ale to nie zaufanie decyduje kto skradnie mi usta :)
Muszę czuc do tej osoby to "coś". Nie nazywałabym tego wielkimi słowami... To może byc pożądanie.

I czasem pocałunek jest demonstracją mojej miłości, a czasem wyrazem namiętności i pożądania :)

To skomplikowane dośc :D

jones
07-07-11, 19:07
wyrazem milosci...

(absolutnie to nie prowokacja;) zeby nie bylo;) )

sebix_29
07-07-11, 20:41
Mam doświadczenia z wieloma dziewczynami. Troszkę muzykuję(przeważnie wesela) na prawie każdym zdarza się jakaś "chętna". Od razu sprostuje, że z mało której okazji korzystam. Reguła niezmienna.... zawsze zaczynają od pocałunku!!!! A ja ? mogę nie skorzystać z "numerku" ale pocałunki UWIELBIAM!!!!

Grajam
07-07-11, 21:17
Dla mnie jest wyrazem uczucia jakim darzy się drugą osobę, a sposób całowania i miejsce, które jest całowane też jest odzwierciedleniem uczucia i podejścia do drugiej osoby [ nawet gdzieś o tym czytałem i w sumie zgadzam się z tym ]. Uwielbiam całować moją dziewczyną [ nie tylko w usta ], nawet jak śpi i nie ma tego świadomości i uwielbiam być przez nią całowany :)

Mikiii
07-07-11, 22:23
Ja jak sie całuje z mOim ukochanym to chce być z nim jak najbliżej, to cos intymnego przez co chce pokazać moje uczucia.

Sollat
08-07-11, 07:31
Właściwe pytanie brzmi, czym jest pocałunek dla konkretnej osoby, a nie dla kobiety/mężczyzny.

Hal
08-07-11, 08:45
Dla mnie pocałunek działa podniecająco to oczywiste, ale gdybym miał być całkiem szczery, to nie jestem fanem głębokich i "mokrych pocałunków". Nie przepadam za tym.