PDA

View Full Version : Tęsknota ciała, tęsknota myśli

niespodzianka
06-02-06, 01:57
Pamiętasz...........to wtedy dźwięk dzwonka telefonu wyrwał mnie ze snu. Dzwoniłeś żeby powiedzieć, że kochasz, że zawsze, że ja i ty.......................

Sen odszedł, kłąb myśli odganiał tęsknotę do ramion Morfeusza, zastępując ją tęsknotą do Ciebie, Twojego dotyku i czułości.

Moje ciało trawiła gorączka pożądania, miedzy nogami czułam ciepło, które zaczęło pulsować i rozchodzić się leniwie po moim ciele. Odrzuciłam kołdrę i zdjęłam koszulkę. Materiał parzył mnie, musiałam ugasić pożądanie, które we mnie wzbudził Twój głos............

Mając w głowie twoje słowa dotykałam ust łapczywie oblizując palce i przesuwając je na piersi. Sutki przyjmowały pieszczoty prężąc się i twardniejąc, gładziłam piersi, a one nabrzmiały i rozbolały mnie z tęsknoty za Twoimi ustami i językiem..........

Wierzchem dłoni masowałam i łaskotałam brzuch, krążąc zapamiętale wokół pępka, podążając trasą dobrze znaną mej skórze, trasa wyznaczoną przez Twój słodki dotyk......

Ciepło między udami było mokre i lepkie, czułam swój intensywny zapach. Dłońmi pocierałam wewnętrzną stronę ud, dawkowałam sobie napięcie czekając na właściwy moment kiedy zatopię w sobie palce.

Pierwszy ruch dłoni był delikatny – musnęłam szparkę i zwilżyłam palce żeby móc przenieść je a to miejsce, które tak lubisz.............. tarłam je zapamiętale a fala rozkoszy rosła i rosła napinając moje ciało do granic wytrzymałości. Uczucie pustki w środku zapełniłam palcami. Poruszałam dłonią szybko i sprawnie czując Twoją obecność - Twój wzrok, oddech na mojej szyi...........

Koniec słodkiej tortury przyszedł nagle i pojawił się ból - ból samotności, ból nieobecności Ciebie..............Łzy moczyły poduszkę, w głowie szumiały słowa „kocham cię jedyny skarbie mój”.................

Dobra - mam drugie opowiadanko i macie komentować!!!! :)

Czarodziejka
06-02-06, 12:49
mi się podoba

Vlak
13-02-06, 11:55
Mnie sie podoba. Minimum słów - maximum treści :)

Księciunio
17-02-06, 16:38
cool :P fajne :)