PDA

View Full Version : Odg這sy w czasie seksu.

itq78
11-12-10, 22:08
Witam!
Mam ma貫 pytanie.Zapewne wiele razy ju ktos inny o to pyta,ale zaryzykuje.Czy jak uprawiacie sex to wydajecie z siebie odg這sy mruczenia,j瘯anie,m闚icie 瞠 jest wam wspaniale,czy te wszystkie odg這sy t逝micie i wstydzicie si ich?Bo ostatnio zauwa篡豉m jak moj partner t逝mi wszytsko w sobie gdy sie kochamy klasycznie i zblizy do mnie swoja g這we to s造sze jak mruczy tak cichutko,a sama sie podniecam poprosi豉m go o to by zrobi to g這sniej,powiedzia ze to dla niego takie nie naturalne.I woli tak cichutko mrucze by nikt nie s造sza.

radzio_z
12-12-10, 08:50
Hmmmm, ja raczej nic nie t逝mie, moja dziewczyna te nie. Cho ona jaki czas temu przyzna豉 si 瞠 w czasie orgazmu czasem si hamuje bo jakby tego nie robi豉 to musia豉by g這郾o krzycze.

iceberg
12-12-10, 16:32
Wszystko zale篡 od osoby, mia貫m s御iada kt鏎y jak uprawia seks to chyba p馧 bloku s造sza這 jego j瘯i...
Sapanie, mruczenie u mnie jest normalne ale nie przyprawia szyb w oknach o dr瞠nie ;), nie hamuj tego za bardzo ale te nie zachowuj si nadmiernie g這郾o. Chyba najgorsz rzecz jest sztuczno嗆 w takiej sytuacji - niezale積ie czy b璠zie to hamowanie g這郾iejszych odg這s闚 czy "st瘯anie na pokaz".

Maoam
13-12-10, 01:32
Zgadzam si z moim przedm闚c, najlepiej jest, gdy partnerzy zachowuj si naturalnie. Dla mnie naturalne jest wydawanie g這郾iejszych odg這s闚, a dla mojego partnera (jak dla wi瘯szo軼i facet闚) cichszych.

Itq, je郵i Tw鎩 facet nie jest bardzo g這郾y, poniewa nie czuje takiej potrzeby, to nie ma sensu, 瞠by si zmusza i gra, 瞠by w trakcie czu, 瞠 to nie on... natomiast je郵i chcia豚y, a my郵i, 瞠 facetom nie przystoi tak j璚ze w 堯磬u, to inna sprawa :)

Wied幟in
13-12-10, 01:38
Ja uwielbiam, jak moja dziewczyna j璚zy. Strasznie podniecaj帷y d德i瘯 :headbang: Im g這郾iej tym lepiej. Sam nale輳 do grona "mrucz帷ych" :D

Grajam
13-12-10, 10:46
Facet najcz窷ciej wydaje d德i瘯i jak dochodzi i podczas orgazmu [ ale te nie ryczy jak lew ;) ], a kobieta... c騜... ja bym si czu g逝pio gdyby moja pani nie j璚za豉 czy oddycha豉 g喚biej podczas seksu ;)

kurczakwa
13-12-10, 12:40
Moja j璚zy a czasem popiskuje jak ptaszek zawsze to bardzo podniecaj帷e dzwi瘯i musze je kiedy nagra to wam zaprezentuje

filona
13-12-10, 23:44
Czytam te wszystkie wypowiedzi i...c騜 musz powiedzie, 瞠 zdarza si zar闚no mnie jak i mojemu partnerowi i to bardzo cz瘰to wydawa z siebie r騜ne d德i瘯i uffff... jak to dobrze, 瞠 mamy sw鎩 dom, przynajmniej s御iedzi maj 鈍i皻y spok鎩 :lol:

Wied幟in
13-12-10, 23:56
Moja j璚zy a czasem popiskuje jak ptaszek zawsze to bardzo podniecaj帷e dzwi瘯i musze je kiedy nagra to wam zaprezentuje

Czekamy z niecierpliwo軼i :D Dobre j瘯i nie s z貫 :rockon:

babette
15-12-10, 00:38
m鎩 Ukochany nie tylko j璚zy czy mruczy ale rzuca co jaki czas jakie podniecaj帷e komentarze, m闚i, kiedy jest mu dobrze - m闚i o tym jak to jest...
bardzo mi si to podoba

fajna z niego "Gadu豉" :D

ja z kolei nie umiem m闚i kiedy jestem bardzo bardzo podniecona, zdania poprawnie bym nie skleci豉... wydaj raczej nieartyku這wane d德i瘯i, ca貫 mn鏀two!

cz瘰to bawimy si s這wem - doskona豉 gra wst瘼na np. opowiada jak捷 fantazj, zagra w skojarzenia, 豉鎍uszek s這wny
natomiast w trakcie naprawd zaawansowanej akcji wy陰czam si, brak mi s堯w

-Sukub-
15-12-10, 01:06
M鎩 m篹czyzna przyprawia mnie w 堯磬u o ciarki, ci篹ki oddech, rozkoszne j璚zenie. Czasami szepcz jego imi m闚i帷, 瞠 jest cudowny, najlepszy i jest nieziemskim kochankiem.

On kiedy jest bardzo podniecony m闚i do mnie, jak bardzo mnie kocha i jak mu ze mn jest. Podczas orgazmu zdarzy mu si wyrwa jakie s這dkie j瘯ni璚ie. ;) Uwielbiam jak kochaj帷 si ze mn, ostrzej m闚i do mnie, 瞠 jestem jego suczk i 'rozkazuje' mi wykonywa pewne czynno軼i.

tearz
15-12-10, 12:29
Mruczymy, poj瘯ujemy, m闚imy pikantne s堯wka - to wszystko w naturalnej dawce i rozmiarze :)

corrado
15-12-10, 17:06
ale najlepsze dzwieki wydaje cipka :D wtedy gdy puszcza baczka ;]

tearz
16-12-10, 01:46
popieram, corrado ;) najlepszy soundtrack :D

lukasz787
17-12-10, 19:22
Moja partnerka cichutko mruczy podczas seksu co mi si bardzo podoba:)
S造sz te wyra幡ie jej oddech
A ja jestem cicho do czasu kiedy dochodz. Mam ci篹szy oddech i czasem wydostanie si ze mnie jaki d德i瘯 podczas orgazmu:)

piotrus8
17-12-10, 21:10
A u mnie to r騜nie, jedna krzyczy, druga nie ;)

stefanos
18-12-10, 17:45
Czasem pierdz jak se dobrze pojem.

koneser666
18-12-10, 17:46
mniesi to te zdarza :lol:

lady_mysterious
18-12-10, 19:15
m鎩 partner ma taki ci篹ki oddech, cz瘰to jak mnie mocno posuwa szepcze mi do ucha 瞠 mnie kocha, 瞠 uwielbia mnie bra od ty逝, 瞠 uwielbia moj mokr szpark,albo ciasn dupci itp. no si zap璠zi豉m.
podczas seksu oralnego lubimy sobie pomrucze bez wzgl璠u na to czy dostajemy czy dajemy przyjemno嗆, chocia dla mnie robienie lodzika te jest dostawaniem przyjemno軼i :D
ja czasem popiskuj cicho poj瘯uj, ale nie za g這郾o bo to by這by dla mnie nienaturalne, ale og鏊nie nie wstydzimy si odg這s闚 w czasie seksu.

P.S. pierdz帷a cipka kiedy mnie strasznie rozprasza豉, teraz si za鄉iejemy albo i nie, przywykli鄉y

Stela7
18-12-10, 20:01
Nie wyobra瘸m sobie ciszy podczs seksu..chyba mo積a by mnie podci庵n望 pod te g這郾e :)

Mestiv
19-12-10, 00:30
U nas to raczej moja dziewczyna wydaje d德i瘯i typu j瘯i i westchnienia, podoba mi si to, bo do嗆 dobrze pokazuje jak jest jej dobrze :)

Cho generalnie najg這郾iejsze podczas naszego seksu potrafi by 堯磬o, wi璚 musimy sobie radzi poza nim :P

stefanos
19-12-10, 00:34
U nas to raczej moja dziewczyna wydaje d德i瘯i typu j瘯i i westchnienia, podoba mi si to, bo do嗆 dobrze pokazuje jak jest jej dobrze :)P

Albo jaka dobra z niej udawaczka.

Lilith.
19-12-10, 00:53
Albo jaka dobra z niej udawaczka.
Ach, jak ja uwielbiam jak ludzie wypowiadaj si w sprawach o kt鏎ych nie maj zielonego poj璚ia... No chyba 瞠 m闚isz kolego nauczony w豉snymi do鈍iadczeniami z kobietami :whistle:

Je郵i nie musz si martwi 瞠 kto us造szy, to si nie ograniczam i bywa naprawd g這郾o. I wsio rawno mi z tym czy partnerowi to przeszkadza czy nie, ja tak musz :D

stefanos
19-12-10, 11:42
Ach, jak ja uwielbiam jak ludzie wypowiadaj si w sprawach o kt鏎ych nie maj zielonego poj璚ia... No chyba 瞠 m闚isz kolego nauczony w豉snymi do鈍iadczeniami z kobietami :whistle:

Nawet moja matka nie j璚za豉, a przecie ona by mnie nie oszukiwa豉!

kasik*
20-12-10, 21:10
Ja zazwyczaj j璚ze sobie z tej przyjemno軼i :P ah oh itd :P Zawsze mam m鎩 partner mnie zawsze zaspokaja wi璚 mam do tego powody :P

Sexy_man
20-12-10, 23:11
Najlepsza jest sytuacja, gdy partnerka, kt鏎a w czasie seksu w zaciszu domowym zawsze wydaje g這郾e "wyrazy przyjemno軼i", w miejscu publicznym nie potrafi zmieni swojego zwyczaju.8)

jrzyboy
22-12-10, 03:27
Ja uwielbiam, jak moja dziewczyna j璚zy. Strasznie podniecaj帷y d德i瘯 :headbang: Im g這郾iej tym lepiej. Sam nale輳 do grona "mrucz帷ych" :D

Zgadzam sie w Wied幟in. G這郾iej jest lepiej. Bardzo podniecaj帷y:knockout::knockout::knockout: OOH ! AAH!! AACH!!
MOCNY !! MOCNY!!

Damian1913
07-01-11, 23:31
Ja tam sobie co mrucz, ale to jeszcze podczas gry wst瘼nej. Przy samym seksie to nie wiem, bo si zwyczajnie zapominam i nie s造sz chyba nic.

anduk
07-01-11, 23:52
Jestem audiofilem, bardzo sobie ceni :)

Schatten
08-01-11, 23:22
Podobnie jak anduk nale輳 do audiofil闚... 畝逝j tylko, 瞠 nie zawsze i nie wsz璠zie mo積a podkr璚i sprz皻 ;) na ca造 regulator :)

Mestiv
09-01-11, 01:42
Ja bym bardzo chcia pos逝cha mojej dziewczyny, kiedy nie musieliby鄉y si przejmowa tym czy kto nas us造szy... bo p鏦i co to musimy praktycznie zawsze cicho siedzie :<

minetka
12-01-11, 20:43
Uwielbiam by g這郾o podczas stosunku jednak z racji tego ze nie mieszkam sama tylko ze wsp馧lokatorkami mam to utrudnione. M鎩 partner z kolei mieszka sam ale taka z niego ''boj帷a dupa'' 瞠 zawsze mnie ucisza w obawie 瞠 s御iedzi us造sz.. a mnie to tak wkurza 瞠 mam ochot sko鎍zy ca陰 akcje i i嗆 spa.

Enea
12-01-11, 21:09
To zale篡, jesli ma造 jest z nania na spacerze a nam zachce sie amor闚 przed praca to jeste鄉y do嗆 g這郾i... na codzie jednak cichutko jak myszki.

Bambiii
12-01-11, 21:34
Przewa積ie g這郾o j璚z ^^ Jak dochodz, to wr璚z krzycz :)

kriserr
12-01-11, 21:59
ja tak powiem: mi to zwisa czy j璚zy nie j璚zy kobieta byle nie g這郾o bo og逝chne.Ale musze powiedzie co wa積ego,Ja mam tak 瞠 jak dziewczyna j璚zy nawet cicho to Ja szybciej dochodze w niej?Poprostu mnie to bardzo podnieca w sensie mojego penisa,ale ciekawi mnie 瞠 jak tego nie robi dziewczyna to si m璚ze 瞠by doj嗆 i sex trwa d逝瞠j bez ma貫go tchu.Ale wiecie te j瘯i s dobre jak dziewczyna nie mo瞠 sie d逝go bzyka a wy chcecie doj嗆 bo inaczej jak ona sko鎍zy a facet nie?to reakcja u faceta jest bardzo dotkliwa wiedz ci kt鏎zy tak mieli.

sylwia.torun
16-01-11, 06:38
U mnie odg這sy s zale積e w kt鏎 dziurk si kocham, przy seksie w cipk raczej poj瘯uj tylko, natomiast przy penetracji odbytu jestem o wiele g這郾iejsza ju.

nikitaa
16-01-11, 15:35
Ja podczas stosunku jestem bardzo g這郾a. Nie potrafi si powstrzyma kiedy jest mi dobrze. Niezale積ie czy to klasyczny seks, oralny czy anal.Kiedy ju dochodz to wydaje z siebie tak g這郾e i dzikie d德i瘯i. Nawet nie potrafi豉bym by cicho i w og鏊e my郵e o powstrzymywaniu si. Jednak przy analnym seksie jest ju tak bardzo g這郾o. Mojemu ch這pakowi bardzo podobaj si te odg這sy, dlatego robi tak 瞠 zawsze s:) On sam nie wydaje z siebie d德i瘯闚, czasami tylko ma szybszy oddech i lekko pomrukuje.

marzenka5
17-01-11, 10:43
Ja zazwyczaj g這郾o krzycz. ale je郵i nie ma konfortowych warunk闚, to potrafi si powstrzyma

Achet
20-01-11, 16:02
ja tam sie nie kr瘼uj, chyba ze ktos jest w pokoju obok. J璚z g這郾o a jak przychodzi orgazm to ja bym to wrzaskiem nazwa豉:D hehe]:->

czesia69
03-02-11, 15:49
a ja mam taki problem gdy m鎩 nowy partner nie do嗆 瞠 nie wydaje d德i瘯闚 to ledwo oddycha nic nie s造sz czy to normalne? nie spotka豉m si jeszcze z czym takim wiem 瞠 si stresuje ale tak jakby t豉mi wszystkie uczucia w sobie a ja nie wiem czy mu dobrze i dziwnie si czuje wiem 瞠 powinnam chyba o tym z nim porozmawia ale znamy si kr鏒ko nie chcia豉bym go w jakikolwiek spos鏏 go urazi dopisze o tak ja sobie j璚z :P

panm
03-02-11, 16:13
Prawd m闚i帷, to podczas seksu ja jestem g這郾iejszy od mojej 穎ny :-) Czasem to mi nawet g逝pio.

Komaczo
03-02-11, 17:41
M鎩 partner z kolei mieszka sam ale taka z niego ''boj帷a dupa'' 瞠 zawsze mnie ucisza w obawie 瞠 s御iedzi us造sz.. a mnie to tak wkurza 瞠 mam ochot sko鎍zy ca陰 akcje i i嗆 spa.
bardzo dobrze 瞠 Ci ucisza :) nic mnie tak bardzo nie wkurza這 w nocy jak odg這sy s御iad闚 zza 軼iany. Ca貫 szcz窷cie w ko鎍u si wyprowadzi貫m do innego mieszkania i mam spok鎩 z g這郾ymi s御iadami. Ciekawe 瞠 ogl康aj帷 jakiego pocieracza odg這sy wydawane przez aktorki s ca趾iem podniecaj帷e (chyba 瞠 jakie sztuczne j瘯i w miarowym tempie), natomiast jak s造sza貫m tych s御iad闚 to mnie cholera bra豉.

daj_mi
03-02-11, 20:06
W zasadzie jak j璚z, dysz, piszcz - to bardziej dla partnera. Wi瘯szo嗆 moich partner闚 to uwielbia這, mnie jest oboj皻ne, to robi to dla nich ;]

BoobiBuu
03-02-11, 20:28
Generalnie to r騜nie by豉, ale nie raz co z siebie wydajemy :) i s這wo "co" jest temu najbli窺ze... pewnie gdyby to nagra i przes逝cha to nadawa這by si na 軼ie磬 d德i瘯ow do filmu o zwierz皻ach :P

bardo podniecaj帷e s dla mnie instruktarze, "mocniej" "g喚biej" "jeszcze" i wszystkie temu podobne... szczeg鏊nie "dochodz, dochodz, dochodz"

:D

Kata
03-02-11, 22:16
Mam dok豉dnie tak samo jak Daj_mi :) Dla mojej satysfakcji nie musia豉bym w豉軼iwie wydawa 瘸dnych d德i瘯闚, ale sama bardzo lubi s造sze przyjemno嗆 drugiej osoby (tak to okre郵), wi璚 odwdzi璚zam si tym samym.

BoobiBuu
04-02-11, 02:56
Dziewczyny, naprawd nie by這 wam nigdy tak dobrze, 瞠 si nie kontrowa造軼ie i wydawa造軼ie z siebie czy to j瘯i czy jakiekolwiek inne odg這sy? Czy nawet w trakcie dochodzenia do jaki super orgazm闚 zachowywa造軼ie naturalne milczenie ??? O_o

daj_mi
04-02-11, 03:34
U mnie naprawd dobre dochodzenie mo積a pozna po ciszy - bo zapadam w bezdech ;]

czesia69
04-02-11, 10:21
ja osobi軼ie j璚z m闚i mrucz..... :) je郵i mi jest dobrze to nie potrafi siedzie cicho a poza tym ja lubi kiedy kto robi to samo wtedy czuje, 瞠 si oboje spe軟iamy i jest wspaniale bez tego jako jest dziwnie nie naturalnie bez emocji po prostu nie jestem przyzwyczajona do ciszy w l騜ku:P

Kata
04-02-11, 10:52
Zazwyczaj przy orgazmie skupiam si na odczuwaniu, wi璚 wydawanie d德i瘯闚 mi wtedy przeszkadza. 畝den tam bezdech, chc po prostu wyci庵n望 z tej chwili jak najwi璚ej.
To nie tak, 瞠 brak krzyczenia i 豉瞠nia po 軼ianach = jest 幢e.

Astraja
18-03-14, 17:13
Nie wyobra瘸m sobie seksu w kompletnej ciszy. Poza tym ja lubi sobie pogada, poprzeklina, pos逝cha jak facet do mnie gada, rozkazuje,wyzywa czy opowiada mi co czuje .
Lubi j璚ze, st瘯a, a im wi瘯sze st篹enie alkoholu w mojej krwi, tym odg這sy g這郾iejsze..

paffcio
18-03-14, 17:15
Ostatnio, b璠帷 po trzech talerzach fasoli uczyni貫m lichego b彗ala w trakcie, nie wiem jednak czy to si liczy?

alice25
27-03-14, 13:18
Odg這sy to bardzo podniecaj帷a rzecz podczas kochania si. Zazwyczaj zachowuje si dosy g這郾o, co bardzo podoba si mojemu partnerowi. Uwielbiam d德i瘯i wydawane przez mojego lubego, zw豉szcza co co brzmi mniej wi璚ej jak - "hm"(jak co takiego s造sz to zaraz robi si mokrutka ), poza tym kocham szepty, jego zd豉wione j瘯i, odg這sy ulgi (nie wiem jak to inaczej nazwa, co jak przy piciu wody gdy jest si spragnionym), mruczenie, dyszenie.