PDA

View Full Version : Coś wielkiego w cipce

fistfan
06-12-10, 19:39
Coś wielkiego w cipce. Jakie są wasze doświadczenia? Jakie są wasze rekordy? No i najważniejsze, jakie były wasze odczucia?:cool:

Wiedźmin
06-12-10, 21:53
Rekord? Głowa łysego faceta (i pamiętny filmik...) :P

iceberg
06-12-10, 21:55
rekord to coś w stylu noworodka około 5 kilo i 60 cm... ale czy to przyjemne to wątpię ;/... większe dzieciaki zwykle wydobywa się cesarką w zależności od budowy kobiety...

MrrrAucin
06-12-10, 22:32
A tam gadasz ice, ja byłem nieco mniejszy a moja mama dała radę z klasycznym porodem :)

A do tematu, współczuję tym rozjechanym kobietom, którym zostały wkładane głowy w cipę. Orgazm mogą chyba osiągnąć tylko przy stymulacji butelką 5-litrową.

daj_mi
06-12-10, 23:30
Chyba największe, co miałam w sobie, to opakowanie żelu nawilżającego Durexa do masażu, takie różowe.
Ale to delikatnie, najlepiej, jak sama to sobie robię, wtedy mogę się odprężyć, jest dużo lepiej...

No i kiedyś jakieś takie zaczątki fistingu, bo narzeczonego kręciło. Ale to nie to ;)

-Sukub-
07-12-10, 00:24
Największe co miałam w sobie to penis i myślę, że do momentu kiedy nie wpadniemy z moim partnerem na pomysł urozmaicenia seksu jakimiś zabawkami, to na tym poprzestanę.

Do macierzyństwa mi się jak na razie nie spieszy, więc nawet nie chcę myśleć o dziecku przeciskającym się przez moją cipkę. ;p

fistfan
07-12-10, 14:35
Chyba największe, co miałam w sobie, to opakowanie żelu nawilżającego Durexa do masażu, takie różowe.
Ale to delikatnie, najlepiej, jak sama to sobie robię, wtedy mogę się odprężyć, jest dużo lepiej...

No i kiedyś jakieś takie zaczątki fistingu, bo narzeczonego kręciło. Ale to nie to ;)
No to popróbuj połączenia żeli i autofistingu. Zapewniam cie ze będzie za****ście. Wiem bo przerabiamy to kilka razy w miesiącu. Pozdrawiam.

daj_mi
07-12-10, 16:06
Nie nie, mi nie zależy na wielkości ;) Fisting był raczej dla niego, nie dla mnie, jakoś specjalnie mi to nie podeszło.
Lubię efekt wypełnienia, ale w bezruchu - lub z bardzo minimalnymi ruchami.
Większość i tak dzieje się w okolicy łechtaczki ^^

fistfan
07-12-10, 17:01
Nie nie, mi nie zależy na wielkości ;) Fisting był raczej dla niego, nie dla mnie, jakoś specjalnie mi to nie podeszło.
Lubię efekt wypełnienia, ale w bezruchu - lub z bardzo minimalnymi ruchami.
Większość i tak dzieje się w okolicy łechtaczki ^^
Rozumiem. Mimo wszystko gorąco polecam. W obie strony. Kiedyś w chwilach szaleństwa :) Wartom spróbować :)

Farmaceutka
27-12-10, 19:42
miałam kilka sporych przemiotów, wiekszych od najwiekszego penisa z jakim mialam do czynienia - szampon, spory ogorek, wibrator,opakowanie po durexie (zel, bardzo grube :twisted:). Lubię poczucie wypełnienia....

Fotograf
08-02-11, 09:09
Jak kiedyś po raz pierwszy zobaczyłem ten żel durexa od razu pomyślałem, że pewnie będzie wykorzystany też w innym celu ;) Ciekawe czy jak go kupię moja partnerka wpadnie na taki pomysł..

Damian1913
22-02-11, 12:13
Nie wiem o jakim żelu Wy mówicie wszyscy.. Największy żel durexa jaki widziałem ma 200ml więc jakiś olbrzymi to chyba nie jest..

daj_mi
22-02-11, 13:47
Damian: http://www.durex.com/pl-PL/Products/Lubes/Pages/PlayMassage.aspx
Mmmmm, aż mi się ciepło na sercu zrobiło ^^

No, powiedzmy, że na sercu...

Nolaan
22-02-11, 15:14
Moja eks się zastanawiała jak to jest mieć coś takiego kiedyś :P

Pompa z tego była niezła nie raz.
A sam żel jest pro.

Damian1913
22-02-11, 15:17
daj_mi: No właśnie ten ma 200ml i raczej jest normalnych rozmiarów. Wydawało mi się, że kobiety, gdy mowa o największym wypełnieniu, używają większych zabawek.. O ja niedouczony ;)

Lilith.
22-02-11, 15:25
A miałeś go w ręce? Jest naprawdę spory ;)

daj_mi
22-02-11, 15:37
daj_mi: No właśnie ten ma 200ml i raczej jest normalnych rozmiarów. Wydawało mi się, że kobiety, gdy mowa o największym wypełnieniu, używają większych zabawek.. O ja niedouczony ;)

Przecież to jest wielkie 8) Jeszcze nie spotkałam (i mam nadzieję nie spotkać) penisa o takim obwodzie.
Sam se wpychaj jakieś maczugi :cool:

Damian1913
22-02-11, 16:00
Lilith.: Nawet aktualnie się w szafce znajduje.. zresztą przed napisaniem mu się przyjrzałem ;)
daj_mi: Leczysz moje kompleksy :)Facet nie jest stworzony do tego by mu wpychać maczugi ;) Tak samo jak do rodzenia dzieci. Za mała rozwiązłość.. eee... znaczy rozciągliwość.(?) No dobra-powiedzmy gibkość ;p

kasik*
22-02-11, 17:27
Największe to pół dłoni ,cała nie weszła :P
Po co więcej :D

daj_mi
22-02-11, 18:01
Żeby wepchnąć sobie coś takiego muszę być maksymalnie rozluźniona, skupiona, nawilżona. I robię to w tempie centymetr na minutę :D

Zwiąż
22-02-11, 19:58
Ech, żel durexa. Wspomnienia :)

Niby niewielki, ale jednak śrubokręt z czerwoną rączką lężący u mnie na biurku też ma jakąś tam wartość powiedzmy sentymentalną :)

agnieszka1
11-03-11, 09:22
cała dłoń

kriserr
14-03-11, 12:46
Myśle ze to tutaj pasuje hahahahaha XDDDD

http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,Gdzie-ona-ukryla-te-narkotyki-23-latka-najadla-sie-wstydu,wid,13214844,wiadomosc.html?ticaid=5bf1e

lovebuster
21-04-11, 21:01
żel durexa króluje :D :P

Dawid
22-04-11, 11:26
Żel jest mały. U Nas to była dłoń cała, odwrócona butelka z piwa, 4 wibratory,
szklanka, i największe co było w środku to pompowany specjalny balonik w środku, był naprawdę duży :)

Coś takiego:
http://content.adammale.com/essentialanalballoonpump-ia-2-ib-2733_152947-350x350.jphe

daj_mi
23-04-11, 00:42
Mi wystarczy żel durexa, i tak przy wkładaniu go mam tempo ślimaka próbującego przesunąć się po lepkiej smole ;]

Dawid
23-04-11, 10:21
Mi wystarczy żel durexa, i tak przy wkładaniu go mam tempo ślimaka próbującego przesunąć się po lepkiej smole ;]

Heh, to pomyśl jak będziesz kiedyś rodziła? 8)

A wkładasz żel nie używając żelu może? (zawartości opakowania) :lol:

nietypowy30
19-07-11, 08:27
Mialem partnerke ktora uwielbiala fisting. Moja dlon jest dosc duza :) do tego mogla usiasc na butelce 1,5l (na szersza strone)
:)

pannaanastazja
20-07-11, 00:26
3 paluszki ale szczerze myślę nad kupieniem wibratora bo jak na
razie nie zapowiada się bym znalazła odpowiedniego partnera dla siebie

Atme
20-07-11, 08:49
Dobry wibrator nie jest zly, zreszta mozesz go uzywac rownie dobrze z partnerem jak i bez.

przyjaciel40
20-07-11, 10:49
Średniej wielkości moja dłoń w cipce partnerki i po włożeniu obracana wokól osi a parnerka z rozkoszy sie posikała poprostu zaworek jej puścił

pannaanastazja
20-07-11, 13:01
Co do wibratora też tak sądzę, chociaż z moim przypadku będzie trudno o fajnego faceta jestem strasznie wymagająca

bulll
01-09-11, 04:30
Wow, skoro dla niektórych zel durex play to cos ogromnego, to mi od razu leci ego +20 :D :D

YoungStallion
01-09-11, 10:41
Co do wibratora też tak sądzę, chociaż z moim przypadku będzie trudno o fajnego faceta jestem strasznie wymagająca

A jakież to są Twoje wymagania?

przyjaciel40
01-09-11, 11:04
Żel jest mały. U Nas to była
szklanka, i:)
uwaga szklanki pękają i wtedy co .......????

RedJane
01-09-11, 11:11
Huh, też próbowaliśmy z tym żelem, ale nie było fajnie: wiem że głupio zabrzmi, ale opakowanie było za twarde i było mi po prostu niewygodnie, wolę bardziej anatomiczne kształty.

kryc
01-09-11, 14:15

Nie wiem czemu, ale wyobraziłem sobie "otwieranie" cipki siłą woli. Kojarzycie teledysk Jozin z Bazin jak ten koleś otwiera usta na szybie? To coś takiego mi przyszło na myśl tylko cipką i bez szyby :D

A na poważnie - szklanka to faktycznie ryzyko. Ja bym się pewnie nie odważył (gdybym miał cipkę oczywiście). Szacun też za odwróconą butelkę 1,5 l. Można też butelką po winie - do znalezienia na redtube pod hasłem bottle.

Ćwierćnuta
01-09-11, 14:34
Ręka partnera, dość spora, ale tylko raz to przeszło. Za to bez dodatkowego nawilżenia w postaci żelu etc. :P

YoungStallion
01-09-11, 14:37
Moja luba uwielbia wielkie kutasy. Na sama myśl o byciu rżniętą przez wielką pałę ma mokro. Od czasu do czasu bawimy się z nakładką, która pogrubia mojego penisa z 4,5 do 5,7cm średnicy. I pomysleć, że mój penis był dla niej kiedyś duży...

tydzia
01-09-11, 19:00
duży wibrator

ja_pytam
02-09-11, 15:30
Widziałem kiedyś piłkę halową :)

sova100
03-09-11, 16:45
Mówicie, że żel DUREX-a nie jest duży? Dzisiaj na stacji tankowałem auto rzucił mi się właśnie w oczy. Powiem nieskromnie, że mam człona powyżej średniej krajowej a żel jest jeszcze grubszy. Szacun dla pań, które go miały w sobie.

daj_mi
03-09-11, 18:58
Wiesz, to też nie jest takie hop-siup ;) to wymaga wprawy, nawilżenia, powolnych ruchów...

Wow, skoro dla niektórych zel durex play to cos ogromnego, to mi od razu leci ego +20 :D :D
Nie chodzi o durex play jak z lewej, żeby nie było, tylko ten z prawej.
http://www.e-farm.pl/large/787.jpg http://www.durex.com/pl-PL/Products/Lubes/PublishingImages/Product%20Shots/2in1massage.PNG

bulll
03-09-11, 21:50
No ja mówię o tym z prawej, tylko jeden jest 200ml. Mając go akurat w domu z ciekawości zmierzyłem :D dl. 15cm ob. 16cm Tak to wygląda. Także nic specjalnego :P Moja fujara miejscami ma 15,5 a w innej część 15 cm obwodu także +/- podobnie, poza tym mierzone nie przy maxymalnym stanie erekcji. Żel tylko wygląda groźnie, bo jest na całej długości równomiernego obwodu :D

daj_mi
05-09-11, 19:34
To mówiłeś, że gdzie mieszkasz...? :whistle:

Jeszcze pozostaje kwestia twardości. Nie to, żebym podejrzewała jakieś problemy w Twoim przypadku, ale jednak twardość penisa nie jest taka, jak twardość plastiku ;)

pannaanastazja
05-09-11, 20:08
A jakież to są Twoje wymagania?

Inteligentny, ciekawy ( lubię mieć o czym gadać z facetem a temat pogody kiedyś się wyczerpie) , dobry dla mnie ale nie tzw męska cipka ( facet powinien być mężczyzną ale i okazać czułość swojej kobiecie)

bulll
06-09-11, 05:19
To mówiłeś, że gdzie mieszkasz...? :whistle:

Jeszcze pozostaje kwestia twardości. Nie to, żebym podejrzewała jakieś problemy w Twoim przypadku, ale jednak twardość penisa nie jest taka, jak twardość plastiku ;)

No właśnie też o tym chciałem napisać. :D W końcu to twardy plastik.

_man_
06-09-11, 07:12
heheh dobre

lady_mysterious
06-09-11, 09:11
hah no tak bulll juz nam na zdjeciach zaprezentowal "male co nieco" xD

hm ostatnio probowalam fistingu musialam byc mocno nakrecona bo jak zobaczylam ze wlozyl cala dlon to bylam mocno zdziwiona bo mialam wrazenie ze gdzies w polowie jest :) fajne uczucie napewno jeszcze kiedys tego sprobuje xD tak wiec najwieksza rzecza w mojej szparce byla dlon mojego faceta ktora do najmniejszych nie nalezy ;)

st.avenger
06-09-11, 11:07

...i wtedy powstaje film ' one woman,one glass ' :goth:

Odnośnie tematu: czasami z 3 paluszki,a czasami butelka po piwie. Moja partnerka nie potrzebuje czegoś wielkiego,by zdobywać szczyty :D

afka
06-09-11, 13:50
dla lubiących hardcorowe przeżycia, wasze ogórki to przy tym nic....

http://refform.pl/anal-dilda-winylowe-ab22-gerhard-dildo-p-1796.html

st.avenger
08-09-11, 11:01
No chyba jednak...

Nie liczy się rozmiar,lecz technika,ale to już inny temat.

pamlintasz
10-09-11, 09:12
Mój 20 centymetrowiec i wibrator- stwierdziła że nawet fajnie i ciasno. Pieszczoty dłonią też lubi - 3 paluszki i nie za głęboko- to ją najbardziej pobudza. Ale nie lubi za dużo nawilżania, żeli itp- za mało mnie wtedy odczuwa jak twierdzi

softornot
22-04-13, 19:49
No ja mówię o tym z prawej, tylko jeden jest 200ml. Mając go akurat w domu z ciekawości zmierzyłem :D dl. 15cm ob. 16cm Tak to wygląda. Także nic specjalnego :P Moja fujara miejscami ma 15,5 a w innej część 15 cm obwodu także +/- podobnie, poza tym mierzone nie przy maxymalnym stanie erekcji. Żel tylko wygląda groźnie, bo jest na całej długości równomiernego obwodu :D
No właśnie twardość. Też nie widzę w tym nic dziwnego. 16cm w obwodzie i tyle mam zmierzone, bo ciekawa była moja była tego.
To raczej ta stała twardość tak popularyzuje durex play.
A osobiście to najszerzej mój się prezentuje w ustach. To chyba moja najprzyjemniejsze miejsce :)
Widzieć całe napięte usta wokół - piękny widok ;)

przyjaciel40
23-04-13, 07:31
kiedyś wkładałem partnerce słoiczek 600 ml do cipki i miała za zadanie z nim spać tak wspaniale przespała noc, że zaspała do pracy, uwielbiam robić delikatny fisting i wtedy wchodzi cała moja średniej wielkości dłoń do cipki. mina kobiety nie do opisania.

marszczerano
23-04-13, 08:38
Spróbuj słôj od bimbrownicy , wtedy wejdziesz cały , a mina Twojej Pani będzie bezcenna.

bartekct
23-04-13, 15:27
Nie wiem jak wy to robicie ale ja mojej 2 palce a 3 to nie ma szans tak wepchać

Astraja
23-04-13, 16:33
Penis eks . Bardzo gruby , ponad 20 cm. Nieszczególnie wspominam.

ulegla
22-07-13, 17:00
A ja lubię być mocno wypełniona, lubię fissting i zabawy z dodatkowym wibratorem, może nie będę opisywać szczegółowo bo widzę, że i na tym forum też pokutuje opinia, że jeśli kobieta zmieści w sobie coś dużego to musi być rozciągnięta jak lej po bombie. Zastanawia mnie tylko jedno, bo przy takim myśleniu kobieta, która urodzi dziecko w sposób naturalny to w sumie już nigdy nie powinna być zaspokojona przez mężczyznę bo zostanie rozciągnięta po porodzie.
Dla mnie jest normalne to, że mięśnie potrafią się rozciągnąć i kurczyć więc jeśli przyjmę w siebie coś większego w chwili zapomnienia to potem nie będę mieć problemu z czymś co jest mniejsze.

Farmaceutka
02-12-13, 23:18
urodziłam dwoje dzieci siłami natury , mam luzną cipke ale potrafie czerpac radosc z sexu i czseemduza zabawka sie trafi... nie ma sie czego wstydzic

PysiA23
03-12-13, 21:16
Kilka razy korzystałam z dużego ogórka :-) uwielbiam uczucie wypełnienia :-) w sumie mam ten żel durexa... Muszę go wypróbować...

Farmaceutka
04-12-13, 09:00
mniam, żel durexa to idealny rozmiar

michalmust
04-12-13, 20:08
Dziewczyny, bardziej wolicie, żeby przedmiot był długi czy może wystarcza krótki, ale szeroki?

Farmaceutka
06-12-13, 08:24
raczej szeroki, niz dlugi

daj_mi
06-12-13, 12:45
Szeroki, proste :cool:

michalmust
06-12-13, 14:31
Cieszę się, bo tak przypuszczałem.

cbt100
07-12-13, 09:42
Ja z moją panią próbowaliśmy :

- mojej ręki (do kostek wchodzi , dalej próbujemy )
- żel duży durex (wchodzi aż do zatyczki )
- szklana flaszka o kształcie penisa XXL (wchodzi ale "za twarde")

Durex długość 155 mm , obwód 155 mm , fi 49 mm
Flaszka długość 235 mm , obwód 198 mm , fi 63 mm

http://i831.photobucket.com/albums/zz233/8ftmusic/afp/blog/20110808/photo-3.jpg

Samotna
08-12-13, 19:40
W życiu nie miałam takich pomysłów heh. I raczej nie będę miała. Najwięcej to tylko fiutek :-P dwa palce no i język mmm...

PysiA23
09-12-13, 06:46
Wypróbowałam żel durexa... Nie spodziewałam się takich doznań. Na pewno do powtórzenia :-)

liczi87
13-12-13, 20:43
jak patrze na ten balolnik z pierwszej strony to mnie ciarki przeszły !! podobny miałam przed porodem brrr.... z dużych rzeczy to 2 wibra, reka i synek podczas porodu

jak tu sie drzeć podczas porodu kiedy to takie było przyjemne - sam moment wyjścia ulala aż mnie ciarka przebiegła :) :D

verdeusz
13-02-14, 21:32
Żel durexa moja kobieta tez lubi:silenced::silenced::silenced::silenced::silen ced::lol: