PDA

View Full Version : Co to znaczy porządnie zerżnąć?

serduchowanie
27-10-10, 22:28
Jak wiadomo faceci i kobiety mają różne wyobrażenia o różnych rzeczach, czasem się słyszy od pań, że facet od czasu do czasu powinien swoją kobietę porządnie zerżnąć. Pytanie co się kryje pod tą myslą jesli chodzi o interpretacje kobiety. A co oznacza to dla mężczyzn?

Green Tea
27-10-10, 22:46
Jak ja mówię do chłopaka żeby mnie porządnie zerżnął to mam na myśli,aby przejął inicjatywę,zdominował mnie i "ostro" pieprzył,ale to nie znaczy brutalnie. Po prostu bardziej drapieżnie,co wynika wtedy z jego podniecenia. A ja wtedy jestem jego posłuszną "suczką" :)

Valley of death
27-10-10, 23:08
Dla mnie to znaczy zupełną perwersję i dominację chłopaka nade mną . To on ma wtedy władzę i prawo do " zgwałcenia " mnie jak tylko mu przyjdzie na myśl . Jeśli zrobię coś nie po jego myśli, to muszę posłusznie wykonać daną mi przez niego karę. pewnie nawet z tego powodu zrobię coś takiego, by miał sposobność do pokazania mi, jak bardzo muszę być mu oddana .

serduchowanie
27-10-10, 23:10
a czy kobieta musi mieć wtedy orgazm? bo w moim wyobrażeniu musi mieć, a podczas gdy ona ma orgazm on dalej ją posuwa,a potem kończy na niej i odchodzi :)

Valley of death
27-10-10, 23:49
nie wiem czy musi, ale ja bym miała . xD
w każdym razie , on ma rządzić i decydować , kiedy skończy , więc jak najbardziej pasowałoby do tego przedłużenie stosunku po orgazmie kobiety. ;P

kurczakwa
28-10-10, 09:24
Moja dziewczyna rozumie przez to ostry seks często na pieska klapsy w pośladki i trzymanie za włosy lub szyje. Dochodzi pierwsza krzyczy jakby jej sie krzywda działa a potem ja kończe w niej lub tryskam na pośladki

keepitsecret
28-10-10, 10:07
strasznie kreci mnie takie podejscie do seksu. uwielbiam gdy dziewczyna daje mi takie mozliwosci. ale warto tez pamietac ze nie zawsze on czy ona maja na to ochote, czasem warto wyczuc sytuacje zanim sie pojdzie na calego :)

Rojza Genendel
28-10-10, 12:13
A dla mnie porządne rżnięcie oznacza po prostu szybciej i mocniej. Ale koniecznie z wyczuciem, i bez jakiejkolwiek dominacji- przecież ma być mi przyjemnie.

Holy inquisitor
28-10-10, 12:49
Dla mnie oznacza to takie wykochanie kobity, że nie ma po tym już siły na nic. Tylko słodko zasypia. ^^

Nolaan
28-10-10, 12:54
Miałem to samo napisać. Zerżnąć porządnie to znaczy tak, żeby ani palcem ruszyć nie mogła. Da się ^^

Away
28-10-10, 14:18
Dla mnie to oznacza dużo ostrzejszy seks, mocne pchnięcia, klapsy, trzymanie/ciągnięcie za włosy, większa kontrola faceta nad całą sytuacją.

Karookarolina
28-10-10, 16:13
Dla mnie to cos takiego, ze pozniej dwa dni czuje co sie działo, a po wszystkim nie moge usiaść na tyłku. Zdarzyło sie nie raz :)

dolarxyz
28-10-10, 16:19
Szybko, mocno, ostro, gdzie kobieta jest tą stroną uległą, zaraz "po" będzie miała siły się ruszać i odczuje to przez kilka następnych dni ;)

iceberg
28-10-10, 16:46
nieważne mocno czy lekko, szybko czy powoli... tak żeby po jej ostatnim "jeszcze" nie było następnego, żeby była totalnie zaspokojona i wyczerpana seksem (przynajmniej na jakiś czas ;) )

majtkiwdol
28-10-10, 17:30
Jak się porządnie rżnie, to można 7 razy bez wyciągania ;) A tak poważnie - ważne żeby zostały czerwone pośladki, potargane włosy, spocona skóra i duża kałuża pomiędzy jej udami :Happy:

serduchowanie
28-10-10, 19:13
A jak często dziewczyny potrzebujecie takiej ostrzejszej jazdy :) ? Jakie pozycje kojarzą wam się z ostrym rżnięciem? Mi się kojarzy z tylną pozycją, skrępowaniem rąk.

Sexy_man
28-10-10, 19:16
Dla mnie to takie zerżnięcie, że para uszami dziewczynie wychodzi. ;)

Mestiv
28-10-10, 21:26
Hmm porządnie się rżnie chyba wtedy kiedy dziewczyna albo krzyczy tak, że się człowiek o uszy boi, albo zagryza w zębach poduszkę/cokolwiek tak, że aż strach co z tej poduszki/czegokolwiek zostanie :D

Valley of death
28-10-10, 21:42
zależy od nastroju, ale jak na razie to 3/4 bardziej wolę tą ostrzejsza opcję . według mnie od tyłu, wtedy to już chłopak może całkowicie dominować. xD

serduchowanie
28-10-10, 22:00
A zamieniacie się czasem rolami?

Karookarolina
28-10-10, 22:04
ja rowniez wlasciwie potrzebuje tylko takiego seksu, taki normalny seks nie zaspokaja mnie, pozniej caly czas mam chcice.

Ja wole jak facet dominuje, chociaz i mi się czasem zdarza. Czasem mi sie marzy, zeby go tak porzadnie przywitac jak wroci z pracy, ale ochoty i mozliwosci brak :D

serduchowanie
28-10-10, 22:11
ja rowniez wlasciwie potrzebuje tylko takiego seksu, taki normalny seks nie zaspokaja mnie, pozniej caly czas mam chcice.

Ja wole jak facet dominuje, chociaz i mi się czasem zdarza. Czasem mi sie marzy, zeby go tak porzadnie przywitac jak wroci z pracy, ale ochoty i mozliwosci brak :D

A co byś chciała zrobić?

A co to znaczy w takim razie porządnie zerżnąć mężczyzne :)? jeśli istnieje coś takiego. (oczywiście przez kobietę :))

Nolaan
28-10-10, 22:20
Pozamieniaj sobie rodzaj z żeńskiego na męski w poprzednich wypowiedziach i wyjdzie Ci odpowiedź. Prioste. Tu żadnej różnicy nie ma, przynajmniej wg mnie.

Karookarolina
28-10-10, 22:27
Dla mnie tak samo jak towarzysza wyzej. Związalabym go, dobrała się mu do tyłka.
najchetniej to zamontowałabym jakies kajdany na scianie, zeby przejąc inicjatywe w pozycji od tyłu.

lokos
30-10-10, 22:01
porządnie to wtedy gdy krzyczy tak, że później się czerwienię jak mijam sąsiadów na klatce schodowej

Raine
30-10-10, 22:02
U mnie to wygląda tak, że wyglądam jak krzyżówka amstaffa po walce i kunia po Wielkiej Pardubickiej, ale i tak nadal mi się chce.
:goth:

brunecia
06-11-10, 21:50
Moja dziewczyna rozumie przez to ostry seks często na pieska klapsy w pośladki i trzymanie za włosy lub szyje. Dochodzi pierwsza krzyczy jakby jej sie krzywda działa a potem ja kończe w niej lub tryskam na pośladki

uwielbiam z czego trzymanie za szyję sobię daruję ;)

Stela7
10-11-10, 21:05
Gwiazdy w oczach,czerwone koła w polu widzenia,otarta cipka,makijaz znika..dreszcz następnego dnia na samo wspomnienie:

patrysio88
28-11-10, 22:12
Ja mam tak zawsze , uwielbiam być górą , i posuwać od tyłu do tego często mówię jej co z nią mogę zrobić :)
To kręci i to obie strony :)

kama1990
16-12-10, 09:37
Jak ja mówię do chłopaka żeby mnie porządnie zerżnął to mam na myśli,aby przejął inicjatywę,zdominował mnie i "ostro" pieprzył,ale to nie znaczy brutalnie. Po prostu bardziej drapieżnie,co wynika wtedy z jego podniecenia. A ja wtedy jestem jego posłuszną "suczką" :)

PODPISUJE SIE POD TYM :D chociaz jeszcze tego nie doswiadczylam-niestety

Damian1913
07-01-11, 23:50
Zgadzam się z rimmingator. Rocco rules.

Ostre rzniecie to przejęcie całkowitej kontroli nad sytuacja i korzystanie z tego.

marzenka5
17-01-11, 09:53
Dla mnie to głównie seks od tyłu, mocne pchnięcia, głeboko. Później nie mogę chodzić

sylwia.torun
18-01-11, 07:19
Ciężko mi to skojarzyć jakoś co to oznacza w moim mniemaniu, bo raczej nie używam takcih określeń, nie lubię poprostu.

Achet
20-01-11, 15:01
Jak chcę, żeby facet mnie ostro zerżnął, to mam na mysli bardzo mocne pchnięcia, aż do bólu, mocne lanie po tyłku, ograniczenie moich ruchów do minimum (np trzyma mnie za ręce albo mocno przygniata sobą), może trzymanie za włosy. Chcę wtedy poczuc się całkowicie bezbronna.

anduk
20-01-11, 16:29
Co to znaczy porządnie zerżnąć?

Kochanka w trakcie darła się jak oparzona ;)

januszeq
20-01-11, 19:23
Dla mnie frajdą było gdy po zakończeniu sexu ona się rozpłakała

RandomName
20-01-11, 20:32
Dla mnie frajdą było gdy po zakończeniu sexu ona się rozpłakała
W sumie to nie wiadomo czy było jej tak dobrze czy tak tragicznie ;)

To oczywiście jeden z moich mało śmiesznych żartów :P Myślę, że każdemu łatwo by było poznać czy kobieta płacze po stosunku z żalu, że było tak źle, czy z żalu, że to już koniec :)

januszeq
22-01-11, 11:40
było jej bardzo dobrze kolego a na żartach na szczęście znam się trochę. pozdrawiam

nikitaa
22-01-11, 21:53
Ma być ostro, mocne pchnięcia, i bez żadnych zahamowań :) Najlepiej pozycja na pieska żeby czuć dominacje partnera.

Bambiii
22-01-11, 22:41
Hmmm...może od tyłu z ciągnięciem za włosy, b. szybkie ruchy, klapsy? Tak było ostatnio.

^^

Skodilac3016
22-01-11, 22:59
Długi głośny sex z mega wytryskiem do buzi lub na cyce ^^

borroborro
27-02-11, 22:05
Dla mnie zerżnięcie znaczy to, że facet ma absolutną dominację nade mną, co więcej jeszcze lepiej jak mnie mocno trzyma że później mam siniaki ;) Jeszcze żeby go rozjuszyć prowokuje go mówiąc że chyba stać go na więcej. Wtedy już nie ma przebacz - tempo, gwałtowność, szarpanie wręcz...to jest to...

Malinka_a
28-02-11, 01:42
ja jak mówię 'dzisiaj chcę porządnie' to mam na myśli mocno, szybko, głęboko... tak, żeby wszyscy sąsiedzi o tym słyszeli. ;)
ale 'porządnie zerżnąć' to już mi się właśnie kojarzy bardziej z dominacją, tak jak niektórzy pisali o trzymaniu za włosy, dawaniu klapsów.. nigdy tego nie próbowałam, ale chciałabym kiedyś, w przyszłości.

kriserr
28-02-11, 09:56
Porządnie! to wtedy kiedy kobieta mówi mocniej mocniej, ja działam jak Torpeda leje się ze mnie ze robie na zmiane ze raz palcówa, raz członek w akcji i jade a ona stęka i ciekną z niej same soczki, potem jej wszystko tak fajnie pulsuje normalnie masakra XD

Nolaan
28-02-11, 12:23
To znaczy, że przy śniadaniu po całonocnym (i porannym też) seksie kobieta mówi zakładając nogę na nogę: "Nareszcie razem".

Hal
28-02-11, 12:26
Nolan Ty jesteś niegłupi gość.
A szczęśliwa !!!

Nolaan
28-02-11, 12:28
Ja tylko przytaczam zdarzenia faktyczne, którego byłem swiadkiem, więc to jakiś wyznacznik jest ^^

PioTraS921
28-02-11, 20:39
można to poznać po tym że po ostrym rżnięciu nawet sąsiedzi wyjdą na papierosa a panna bedzie miala powazny problem z podniesieniem sie z łóżka;-))