PDA

View Full Version : Seks z ciotką, matką chrzestną.

EBG
22-10-10, 14:15
Witam. Mam ogromny problem. Od około 2 - 3 lat mam ogromną ochotę na seks z ciotką. Mam 17 lat, ona jest dwa razy starsza, czyli ma lat 34. Gdy ją widzę to po prostu nie myślę o niczym innym tylko o 'zabawie' z nią. Boję się podjąć jakichkolwiek kroków, ponieważ mogę być spalony. Jakby się to wydało to nie byłoby ciekawie.
LUDZIE, co mam zrobić?
Odnoszę wrażenie, że ona jest chętna do tych spraw ze mną, ponieważ kiedy jestem u niej to szuka pretekstu, żeby się tylko przede mną wypiąć. Często, gdy jestem u niej to onanizuję się u niej w łazience. Przeglądam jej kosz z brudną bielizną w poszukiwaniu jej majtek i podczas masturbacji wącham je, bardzo mnie to podnieca, a gdy jeszcze sobie wyobrażę, że te majtki miały styczność z jej cipką....
Z biegiem czasu ta chęć na seks jest coraz większa.
Ona ma czwórkę dzieci i męża, którego praktycznie nie ma w domu. Najprawdopodobniej (prawie na 100%) ma kochanka.
Co mam robić?

Holy inquisitor
22-10-10, 15:26
Napisz do Bravo, oni znają wszystkie odpowiedzi :lol:.

EBG
22-10-10, 17:42
Liczyłem na jakieś mądre odpowiedzi, a nie na durne ;]

Holy inquisitor
22-10-10, 18:09
Głupi problem, durna odpowiedź.
To poprostu twoja chora wyobraźnia płata Ci figle, że niby ciocia Cię kokietuje. Więc odpuść sobie te wyuzdane marzenia, nie klep się u niej w łazience, nie ruszaj jej gaci tylko znajdź sobie inny obiekt seksualny np w postaci koleżanki z klasy czy podwórka.

EBG
22-10-10, 20:02
Może masz i rację. Czasami mi to nie daje spokoju, a czasem jest tak, że w ogóle o tym nie myślę. Sam już nie wiem. To jest ****a chore..

glizdziarz
22-10-10, 22:16
Niestety jest chore. na poprawę samopoczucia powiem ci, że wielu w twoim wieku tak ma.

EBG
23-10-10, 00:53
A czym może być to spowodowane?
Mnie ogólnie kręcą starsze kobiety, w sensie mamuśki. Takie 30stki, 35.. Ale ciotka przerasta wszystkie.

Lilith.
23-10-10, 02:38
Hormony Ci szaleją :P
Skoro lubisz starsze to czemu nie, ale nie szukaj mężatek, i na litość boską, nie w rodzinie.

Away
23-10-10, 14:33
Co wy macie z tymi fantazjami na temat ciotek , matek etc. Odpuść sobie chłopie, pomyśl o tym racjonalnie !

koneser666
23-10-10, 22:45
ej tam zaraz chore. w młodym wieku to normalne, przejdzie Ci, tak sądze. jak byłem młody to też miewałem fanatzje na temat kobiet z mojego otoczenia co do których z róznych względów nie było sensu startować (róznica wieku itp). No i przeszło mi :-D

EBG
23-10-10, 23:42
Pożyjemy, zobaczymy ;)

Schatten
27-10-10, 22:51
EBG - jestem pod wrażeniem! - tego, w jaki sposób piszesz ;)
/rzadkość u 17to latków, widać dzielisz czas między masturbację a książkę ;)/

a tak poważnie... nie wiem, czy jest chłopak/mężczyzna, którego nie podniecałaby dojrzała kobieta... Wydaje mi się to naturalne :)
/nota bene - 1szym objawem starzenia będzie to, kiedy zaczniesz się oglądać za coraz młodszymi... A tetrykiem staniesz się, kiedy zaczniesz sterczeć ;P pod liceum/
Jednak nie folguj żądzy... - nawet jeśli Twoja matka chrzestna /!/ się wypina, jak piszesz... for U... to w najlepszym razie tylko się Tobą zabawi... A to moze mocno boleć - przecież przy różnych okazjach będziecie się spotykać a z tym możesz sobie nie poradzić...

pozdr.

EBG
31-10-10, 11:44
No w sumie to masz rację. Powoli, powoli i przejdzie :)
A może przejdzie to wtedy, gdy już będę po seksie z jakąś młodą dziewczyną, w sensie w moim wieku? Bo ogólnie to jeszcze prawiczkiem jestem ;)

for-fun
28-01-11, 13:59
A ja na Twoim miejscu po prostu delikatnie sprawdziłbym czy ona Cię faktycznie uwodzi...a jeśli tak - cóż - Twoja decyzja czy skorzystać:) Ale raczej sie tym zbyt szeroko nie chwal bo Cię zjedzą:D

Wib3K
28-01-11, 20:41
a ja ci radze skorzystaj ;D moze byc fajnie

andrzej310
29-01-11, 19:53
Jeśli Ona ma też ochotę, to nie ma w tym nic złego :) Ja bym skorzystał. Problem tylko w tym, jak dowiedzieć się czy jest chętna.
Sam chciałbym sie pieprzyć z moją ciocią.

Kata
29-01-11, 20:06
Autor nie zaglądał na forum od listopada, sądzę, że na razie nie potrzebuje porad. W razie czego proszę o PM, otworzę temat.