PDA

View Full Version : Okres się spoznia mimo iż wytrysk byl poza prezerwatywą.

petraxx
13-10-10, 10:22
witam kochalem sie ze swoja dziewczyna w prezerwatywie to byl nasz pierwszy raz. Dla pewności wytrysk byl po za nia. Spoznia jej sie okres 10 dni. czy to moze byc ciąza?znadje mi sie ze nie. Rowniez trzeba wziac fakt ze wczesniejsza miesiaczka spoznila sie jej ponad miesiac...

Pozdrawiam

Holy inquisitor
13-10-10, 10:33
Pytanie o to czy będziesz miał potomka raczej nie jest ”małe”. To wydarzenie wywracające żywot do góry nogami.
Odp na twoje ”małe” pytanie. Jak zawsze istnieje pewne prawdopodobieństwo, ale pewnie się wam upiecze ;/

petraxx
13-10-10, 10:36
Zapomnialem dodac kropki :)

totgeliebt
13-10-10, 13:52
jesli zalozyles gumkę dobrze, to nie przejmowałabym się. ale zróbcie test dla pewności, jak macie się stresować.

iceberg
13-10-10, 14:40
nie, no przepraszam bardzo... seks w prezerwatywie, wytrysk na zewnątrz i obawa o ciążę?? No jasne że jest w ciąży - na pewno z sąsiadem, który w tym czasie za ścianą walił konia :shifty:.
Autorze, poczytaj może skąd się biorą dzieci przed zabawą w seks!
A teraz może bardziej serio - nie, w takim przypadku ryzyka ciąży nie ma! Skoro u dziewczyny okres ma tendencje do spóźniania się to pewnie i tym razem się pojawi.

-Sukub-
13-10-10, 16:11
Im bardziej będziecie sobie wkręcać, że jest szansa na ciążę, tym bardziej będzie jej się spóźniał. Spokojnie, widocznie taką ma naturę, że jej się spóźnia. Polecałabym tabletki antykoncepcyjne, w celu unormowania cyklu.

Mat.
13-10-10, 18:44
Hormony, hormony i jeszcze raz hormony.
Zauważyłem zwiększony odsetek kobiet ze spóźniającą się miesiączką po pierwszym razie. Tak już jest . I warto to zapamiętać na przyszłe dziewice .

Oho, znów umiem pisać mądre odpowiedzi .:whistle:

Holy inquisitor
13-10-10, 18:45
Hormony, hormony i jeszcze raz hormony.
Zauważyłem zwiększony odsetek kobiet ze spóźniającą się miesiączką po pierwszym razie. Tak już jest . I warto to zapamiętać na przyszłe dziewice .

Oho, znów umiem pisać mądre odpowiedzi .:whistle:

Może doktorat z tego zrobisz :cool:

Jacenty
13-10-10, 18:47
A ja widzę tu ogromne szanse na zajście. Skoro seks był w prezerwatywie, a wytrysk poza nią, rozumię że poza prezerwatywą, to na 100% zasiane :D

Holy inquisitor
13-10-10, 18:49
A ja widzę tu ogromne szanse na zajście. Skoro seks był w prezerwatywie, a wytrysk poza nią, rozumię że poza prezerwatywą, to na 100% zasiane :D

No to nie pozostało nic, jak wybrać imię i ustalić chrzestnych :P

-Sukub-
14-10-10, 00:39
Przestańcie chłopaka straszyć, bo on na pewno młody jest i jeszcze sobie wkręci. ;p

Zrób test ciążowy online!

(przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. ;p )

londonerka
14-10-10, 01:04
a ja zadam pytanie z innej beczki.
uprawialismy petting [nie uwazam by partner mial przy tym palce w spermie etc]
a ostatni okres mialam koniec sierpnia.

do tego dochodzi stres i zmiana klimatu,jedzenia,2 loty we wrzesniu. Okresu jescze nie ma i mnie to denerwuje.

W weekend byl nasz pierwszy raz ale z gumka, on jest doswiadczony wiec wiedzial jak zalozyc etc. nie pekla,sprawdzalam.
robilam testy w razie czego ale wyszly 4 negatywne i jeden nieprawidlowy wynik[nie robilam jeden za drugim byly to roznedaty]

czy jest mozliwe by testy ciazowe sie mylily?
w takim razie czemu nie mam okresu tak dlugi czas;/

od poczatku miesiaczkowania byly nieregularne jak przyszedl to byl ale gin mowil mi ze sie ureguluje z czasem ale tak nie bylo;/ najwiekszy odstep mialam ok 40 dni a teraz tyle;/

-Sukub-
14-10-10, 09:35
I Ty jeszcze nie poszłaś do ginekologa? ;/

e-rotmantic
14-10-10, 09:49
Tak na zdrowy rozum, jak wytrysk był poza prezerwatywą, to równie dobrze mogłeś się bzykać bez gumki. Najprawdopodobniej będziesz tatusiem - gratulacje. :)

londonerka
14-10-10, 11:05
dostalam okres.
dzis.

do gina nie poszlam bo jestem za granica tu jako tak nie ma boz e wszytskim do GP idziesz dopiero jak jestes w ciazy to polozna sie toba zajmuje

petraxx
19-10-10, 16:18
e-rotmantic zle zrozumiales :) w prezerwatywie po za pochwą:). Moim zdaniem to wina tego ze w tym roku matura prawko stresy itp...

Matth
19-10-10, 19:00
Pewnie sie dziewczyna stresuje, bo jak mówisz byl to wasz pierwszy raz. Kazdemu z nas sie chyba wtedy wydawalo, ze byc moze nie zabezpieczył się własciwie, albo nie byl zbyt uwazny i plemniki jakims cudem mogly przedostac się do celu, albo cos tam jeszcze innego co podsuwala wyobraznia. Musicie uswiadomic sobie, ze plemniki to nie jakies super hi-tech roboty i w tym wypadku nie mogly spelnic swego zadania. Oczywiscie zostawiam ułamek procenta na tzw. cuda, ktore czasem sie zdarzają. Jesli twoja kobieta ma nieregularne miesiączki, to sugeruje sie przyzwyczaic i nauczyc z tym życ bez niepotrzebnych nerwów. :)

Schatten
19-10-10, 21:38
Zapomnialem dodac kropki :)
zapomniałeś dodać nie tylko 'kropek' ale i przecinki oraz zapomniałeś, jak się pisze np. słowo 'poza'... itd.

Niechlujstwo - tak to się nazywa.

A co do tematu - ciągle jestem zdania, że osobnicy /płci obojga/ nieznający swego ciała, elementarnej fizjologii za sex brać się nie powinni.
Więcej czasu na lekturę - na dobre Ci to wyjdzie.

jak może być Twoja dziewczyna w ciąży, skoro byłeś w gumce i trysnąłeś na dodatek poza nią?
Kolejny Święty Duch???

pozdr.