PDA

View Full Version : "Koleżanko, czy mogłabyś mi pokazać cipkę?"

QQmetto
25-06-10, 20:42
Witam. Miałem kilka dni temu dość przyjemną sytuację. Byłem na spacerze z koleżanką. Fajna laska, ale nigdy nie myślałem o niej w kategorii potencjalnej mojej dziewczyny. Rozmawialiśmy sobie, zeszło trochę też na tematy damsko-męskie...[pominę przebieg rozmowy, bo to nieistotne]... i zapytała czyją cipkę chciałbym zobaczyć gdybym mógł wybrać. Palnąłem więc z uśmiechem, że "Twoją". Uśmiechnęła się i powiedziała, że ok, mogę oglądać, ale nie dotykać. Zsunęła majteczki, podniosła sukienkę, no i zobaczyłem... Wcale nie planowałem, myślałem, że sobie żartujemy, ale... podobało się.

I teraz pytanie do kobiet: czy na prośbę kolegi pokazałabyś mu cipkę, tak jak koleżanka pokazała mi? Oczywiście zakładamy, że to taki lubiany kolega.

Karookarolina
25-06-10, 20:53
Nie pokazałabym. Nie myslałabym równiez o facecie, ktory pokazał mi penisa jak o potencjalnym partnerze, dlatego, że nie chciałabym faceta, ktory od tak pokazuje mi fleta, wole sie sama o to postarac, a po drugie wybieram partnerów oceniajach w innych kryteriach, samo pokazanie wyposazenia nic nie da, podobnie jak jakakolwiek czynnosc seksualna

natt
25-06-10, 21:26
Nie, nie pokazałabym.

spirit_of_orb
25-06-10, 21:33
jakoś mi to przedszkolem zalatuje :surprised

julianna
25-06-10, 22:17
no bez przesady...
za darmo pokazywać?? ;););)

gagatka
25-06-10, 22:20
Popukaj się.

Ile ta dziewczyna ma lat? 10?

iceberg
25-06-10, 22:21
julianna ty materialistko ;)

co do pytania... jako facet nigdy bym nie poprosił w takiej sytuacji :rolleyes:

red_painterka
25-06-10, 22:24
Chyba tylko, jeśli poprosiłby mnie o to 'kolega-ginekolog' :lol:

julianna
25-06-10, 22:49
julianna ty materialistko ;)

no co ????
a on taki chętny do pokazania sprzętu?

adziolina
25-06-10, 23:13
nigdy obcej osobie , no chyba że to mój ginekolog.

Vaniliowy_Joe
26-06-10, 00:09
Co za poj...ny temat.
QQmetto.. masz 6 lat i chodzisz do starszakow?

Gayka
26-06-10, 00:33
jakby mnie fajny lachon poprosil to bym faje wystawił

Muuuuuuuuuuu... :cool:

Sorry za OT, nie mogłam się powstrzymać :shifty:

EDIT: Albo coby OT nie było - pokazywałam jak byłam mała :whistle:

gagatka
26-06-10, 00:56
Cipkę pokazywałeś? Trzymaj się tematu.

QQmetto
26-06-10, 05:37
jakoś mi to przedszkolem zalatuje :surprised

pytanie jak pytanie... wiele jest tu dziwnych, intymnych pytań i jest OK. Kobiety w większości odpowiadają, że nie i jest to odpowiedź na temat.

Popukaj się.

Ile ta dziewczyna ma lat? 10?

A nie można normalnie coś napisać bez upiększaczy o pukaniu? PS: Ma 26 lat.

Co za poj...ny temat.
QQmetto.. masz 6 lat i chodzisz do starszakow?

Pomijam fakt, że pytanie było kobiet, ale... Poje...ana to jest Twoja odpowiedź. Gdyby w tych kategoriach oceniać, to 3/4 tematów z działu seks można by podciągnąć pod "po****ny". Tylko, że ja w ten sposób nie oceniam. Jak pytanie mi się nie podoba, to na nie nie odpowiadam.

Vaniliowy_Joe
26-06-10, 08:34
Tak nawiasem mówiąc, to prawdą jest, ze jak się ktoś nowy pojawi na forum, to na początku lekko nie ma.
Ciekawa zasada, nie? ;)

QQmetto
26-06-10, 08:45
Forum czytam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się wypowiadam. Na pewno gdybym był znany na forum i lubiany nikt by mi nie kazał "puknąć się"...

Kata
26-06-10, 09:50
Może gdybyś dał się poznać od strony specyficznego poczucia humoru, nikt nie twierdziłby, że temat jest dziwaczny, bo uznałby go za kolejny żart.

Do tematu: nie.

swawolna_n
26-06-10, 11:23
Nie sądzę, jakoś nie mogę wyobrazić sobie wystarczająco dobrego powodu, żebym chciała to zrobić. Aż tak nie lubię się chwalić. :yawn:

julianna
26-06-10, 13:04
ja nie spotkałam się z czymś takim, aby chłopak chciał zobaczyć cipkę...w praktyce

QQmetto
26-06-10, 14:40
Może gdybyś dał się poznać od strony specyficznego poczucia humoru, nikt nie twierdziłby, że temat jest dziwaczny, bo uznałby go za kolejny żart.

Do tematu: nie.

W zasadzie jakie ma to znaczenie czy żart, czy nie :D Jest pytanie i można na nie odpowiedzieć lub nie. Widzę, że jednak większość odpowiedzi jest rzeczowa i to lubię.

Sajana
26-06-10, 15:11
PS: Ma 26 lat.

a jakie upośledzenie umysłowe prezentuje do tego?
Ty wiesz że to nieetyczne?

swawolna_n
26-06-10, 16:50
Bez przesady, może ma ciągotki ekshibicjonistyczne albo lubi po prostu wzbudzać zainteresowanie, nie zrobiła niczego takiego.

Ćwierćnuta
26-06-10, 17:43
Moim zdaniem ciężko o równie aseksualną prośbę. I dlatego odpowiedź brzmi nie. Faceta bym wyśmiała i poważnie bym się zastanowiła, po cholerę mam się z nim dalej zadawać.

pol102
26-06-10, 20:14
Sęk w tym, że na to ma wpływ podejście co życia. Jeśli ma się wystarczająco dużo dystansu do samego/samej siebie oraz jest się na tyle pewnym swego, to dlaczego określacie to jako po****ne? Ciężko mi zrozumieć, że odmienne podejście do tak indywidualnego tematu powoduje obsmarowanie kogoś mało ciekawymi epitetami. Polaczkowatość, co nie, panie i panowie? Nie próbujcie oceniać konkretnego przykładu skoro nie znacie odpowiednio dobrze osoby, którą potem nabijacie na pal. To, że pokazała cipkę mogło być jakąś próbą przeniesienia jakieś wersji nieformalnego związku na poziom wyższego zaufania. Dlaczego by miała to robić bez zaufania? Skończcie oceniać i wróćmy do meritum.

skromna133
26-06-10, 21:36
gdyby mnie kolego o coś takiego poprosił to bym mu śmiechem w twarz wybuchła i przegoniła:) moja cipka nie jest do oglądania dla każdego :)

powiem Ci że dośc ciekawy temat założyłeś , ale jakoś nie chce mi sie wierzyc że dziewczyna sama zaproponowała coś takiego hahha

Vaniliowy_Joe
27-06-10, 10:54
Sęk w tym, że na to ma wpływ podejście co życia. Jeśli ma się wystarczająco dużo dystansu do samego/samej siebie oraz jest się na tyle pewnym swego, to dlaczego określacie to jako po****ne? Ciężko mi zrozumieć, że odmienne podejście do tak indywidualnego tematu powoduje obsmarowanie kogoś mało ciekawymi epitetami. Polaczkowatość, co nie, panie i panowie? Nie próbujcie oceniać konkretnego przykładu skoro nie znacie odpowiednio dobrze osoby, którą potem nabijacie na pal...

Ogólnie masz rację.. Wkurza mnie tylko jak uzywasz obrazliwie słowo "polaczkowatość". Tak o nas pogardliwie mówią rosjanie :mad:

...To, że pokazała cipkę mogło być jakąś próbą przeniesienia jakieś wersji nieformalnego związku na poziom wyższego zaufania. Dlaczego by miała to robić bez zaufania?

Pokazywanie sobie cipek i ****ków na spacerach w parku lub lesie, jako próba przeniesienia związku na wyższy poziom zaufania :lol::yawn:
..hehe.. rozwaliło mnie to :lol: DObre!

upocone jajka
27-06-10, 11:03
gdy jeszcze byłem nietryb a koleżanki mnie lubiły to spokojnie szło zbajerowac laske co by podwineła kiecke, niestety wtedy jeszcze chciałem zostac piłkarzem, dopiero później później zacząlem sie interesować żonami tych piłkarzy ^^

dozymetr
27-06-10, 11:23
Skąd się bierze takie koleżanki? Ja też chcę :rolleyes:

Przypominają mi się stare czasy, ale u nas w przedszkolu to była transakcja wiązana - panna pokazywała piczkę, ale facet w zamian miał pokazać małego. I mogli nawzajem dotknąć, taki bonus :lol:

Natomiast w późniejszym wieku po co bawić się w oglądanie, skoro można przejść do rzeczy?

spirit_of_orb
27-06-10, 12:46
pytanie jak pytanie...

ja nie o pytaniu tylko o pokazywaniu cipki :)

pol102
28-06-10, 01:00
Ogólnie masz rację.. Wkurza mnie tylko jak uzywasz obrazliwie słowo "polaczkowatość". Tak o nas pogardliwie mówią rosjanie :mad:

Jak bym napisał delikatniej to post zostałby najpewniej pominięty ;)

Pokazywanie sobie cipek i ****ków na spacerach w parku lub lesie, jako próba przeniesienia związku na wyższy poziom zaufania :lol::yawn:
..hehe.. rozwaliło mnie to :lol: DObre!

Próba tłumaczenia jakkolwiek śmieszna może ma jakiś sens... metaforyczny :) Autor napomknął, że znają się długo. Może chciała go ośmielić, udowodnić coś, whatever. Nie jestem od oceniania i nie mogę po prostu zdzierżyć, że jakiś odchył można tak łatwo oceniać.

Vaniliowy_Joe
28-06-10, 01:32
Nie jestem od oceniania i nie mogę po prostu zdzierżyć, że jakiś odchył można tak łatwo oceniać.

No sam napisałeś, ze to "odchył" ;) To nie ocena? ...Według mnie, tak :whistle:

.

swawolna_n
28-06-10, 09:02
No sam napisałeś, ze to "odchył" ;)
.
No, odchyliła majteczki. ;)

QQmetto
30-06-10, 17:58

Czy to samo napisałaś w wątku gdzie kobiety wstawiają zdjęcia cipek i tyłeczków? Dlaczego tam, przed wieloma osobami jest OK, a koledze nie?

A gdyby uprawiała seks z kolegą, to już byłoby OK, już nie przedszkole? Nie byłoby to upośledzenie umysłowe?

powiem Ci że dośc ciekawy temat założyłeś , ale jakoś nie chce mi sie wierzyc że dziewczyna sama zaproponowała coś takiego hahha

Nie cytowałem całej rozmowy - jej przebieg skróciłem do minimum. Raczej był to "nastrój chwili".

Próba tłumaczenia jakkolwiek śmieszna może ma jakiś sens... metaforyczny :) Autor napomknął, że znają się długo. Może chciała go ośmielić, udowodnić coś, whatever. Nie jestem od oceniania i nie mogę po prostu zdzierżyć, że jakiś odchył można tak łatwo oceniać.

Dziękuję.
Ludzie na forum piszą, że wkładają sobie w tyłek różne rzeczy i tam jakoś nie ma tylu dziwnych odpowiedzi co tutaj hehehe. Dziwne...

JOJOSS
02-07-10, 15:49
ma ochotę na seks.... wykorzystaj TO.