PDA

View Full Version : Luzna pochwa

Anulka1
23-06-10, 13:39
Jakieś 2 miesiące temu zaczełam współżyć ze swoim chłopakiem.Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu.Było wszystko ok.Ale pewnego dnia moj chlopak powiedzial mi ze mam luzna pochwe.Ze nigdy nie bylo mu tak luzno jak to robil.Ale mimo tego zawsze dochodzil.A ostatnio nie umial.Bylo tak luzno ze nic nie czulismy.Bardzo sie kochamy i nie chcemy zeby przez seks rozlecial sie nasz zwiazek.A wiem ze duzo zwiazkow sie rozlatywalo przez seks.Co ja mam zrobic ?:( Ja nie chce go stracic.Chce zeby w łóżku było mu niesamowicie.Pomóżcie :(

anduk
23-06-10, 13:43
Może jemu zmalał? Koniecznie zapytaj! ;)

Nie ma czegoś takiego jak luźna pochwa tym bardziej po 2 miesiącach. Co najwyżej może być zbyt mokro i przez to występować uczucie braku czucia :)

Anulka1
23-06-10, 13:46
A co zrobić żeby nie było zbyt mokro? Może dlatego ze przed seksem mój chłopak liże mi to miejsce?

Pasek102
23-06-10, 14:14
Jakby dobrze lizał to by wylizał. Niech zakłada grubszą skarpetę to luzów nie będzie.

Moim zdaniem problem nie tkwi w anatomii lecz w psychologii.

Maoam
23-06-10, 15:03
Poza pozycjami, w których możliwa będzie głęboka penetracja, możesz też dodatkowo poćwiczyć sobie mięśnie kegla.

Jak rozumiem, Twój chłopak miał doświadczenia seksualne z innymi kobietami? Weź tylko pod uwagę, że niekoniecznie musi to być prawdą. Zdarza się, że faceci mówią swoim kobietom, że to one są za luźne, bo wcześniej, z innymi, nie mieli takiego problemu, jednak nie mieli wcześniejszych doświadczeń, a mówią to, by zrzucić winę na partnerki, sprawiając im przykrość.

Czy Ty sama naprawdę nie czujesz (czy też nie czułaś tylko podczas ostatniego razu), jak partner w Ciebie wchodzi? Co odczuwasz podczas penetracji?

Czy Twój mężczyzna ma bardzo małego penisa, czy co najmniej średnich rozmiarów?

spirit_of_orb
23-06-10, 15:12
było spoko i nagle z dnia na dzień zrobiło się luźno? Ty też niczego nie czułaś ostatnim razem? dziwne conajmniej... może kolega się bawił sam ze sobą za dużo razy, nie mógł potem dojść i wymyślił głupotę?

Anulka1
23-06-10, 15:45
Maoam-Ma penisa średnich rozmiarów.
Ja trochę czułam jak we mnie był.I było w miarę ok.Najpierw robilysmy to w pozycji klasycznej a potem od tylu(ale nie w pupe) i potem znowu normalnie i juz wtedy nic nie czulismy.Martwie sie :( Nie chce zebysmy przez seks sie rozstali.

iceberg
23-06-10, 16:11
Być może rzeczywiście było za mokro... dodatkowo w tej pozycji masz nogi dość szeroko rozłożone, może spróbujcie pozycji, jak było napisane wyżej, ze złączonymi nogami - jeśli dasz radę to załóż mu nogi na barki (jeśli Ci się uda to obie stopy po tej samej stronie) powinno się zrobić ciaśniej...
Co do dużego nawilżenia - w sumie troszkę przeszkadza w baku odczuć, ale z drugiej strony lepiej niż miałabyś mieć sucho i poobcierane. Moam już podpowiedziała - ćwiczenia mięśni Kegla - i będzie miał wrażenie że go "dusisz" ;)

totgeliebt
23-06-10, 16:54
Boże, co za prostak mówi swojej dziewczynie "kochanie, masz luźną pochwę, jest mi trochę beznadziejne w łózku z tobą przez to." :evil: Rozumiem szczerość, ale można w inny sposób to ująć np. "Spróbujmy innej pozycji w której będę miał lepsze odczucia." Ale wiadomo, że dzieciak który dopiero zaczyna zabawę z seksem, będzie winił brak oczekiwanych odczuć na 'luźną pochwę'... :rolleyes:

iceberg
23-06-10, 16:59
Ale wiadomo, że dzieciak który dopiero zaczyna zabawę z seksem, będzie winił brak oczekiwanych odczuć na 'luźną pochwę'... :rolleyes:

Ewentualnie dla niego odczucia są dużo słabsze niż od własnej ręki... wiadomo Zosia Rączkowska to silna baba :D...
jak się przyzwyczai do delikatności kobiecego wnętrza to doceni oj doceni ;)

ftg299
23-06-10, 17:28
Nidy nie trafiłem na kobietę z "luźną" pochwą.. jeśli w ogóle takowa właścicielka istnieje to chętnie poznamy :razz: Dla krótkodystansowca to musi być fajna partnerka ;)

Anulka1
23-06-10, 17:40
Ale on miał wiele partnerek przede mna.I nie wiem tego od niego tylko.I nie powiedzial to w taki sposob ze mam luzna pochwe i troche mu beznadziejnie przez to w lozku.Tylko spytal czy aby na pewno ja przed nim bylam dziewica.Bo mam luzniejsza pochwe.A wczoraj nic nie czul przy stosunku.Nie mogl dojsc.Czemu ze mna musi byc cos nie tak zawsze :( Będe musiala sie pogodzic z tym jesli odejdzie :(

blah20
23-06-10, 17:47
Ale zrozum, ze nie ma w tym twojej winy..
Wiec rozpadnie sie przez jego glupote a nie przez seks.

Jakos moja partnerka przez 15 lat miala wielu partnerow( w tym na pewno 1 z duzym) i jakos "luzna' nie jest. Wiec pytania o watpliwosc twojego dziewictwa tez mogl sobie darowac..

Anulka1
23-06-10, 18:04
Jeżeli się rozpadnie to wiem ze nie z mojej winy.Bo to nie moja wina ze mam taka a nie inna pochwe.Ale jaka w tym bedzie jego wina ze nie umie dojsc ?

YoungStallion
23-06-10, 18:10
Olać luźną pochwę- użycz mu tyłka, nawet malutka kuśka powinna być zadowolona.

red_painterka
23-06-10, 18:13
Wiesz, jakbyś była po pięciu porodach, to może i odczułby jakąś różnicę. Ale utrata dziewictwa miałaby rozciągnąć pochwę? oO
Ewentualnie dla niego odczucia są dużo słabsze niż od własnej ręki... wiadomo Zosia Rączkowska to silna baba :D...

Raczej na to bym stawiała, ewentualnie zbyt duże nawilżenie, przez co odczucia są słabsze. ( A może jego poprzednie partnerki były wyjątkowo "ciasne" ? ;p)

Anulka1
23-06-10, 18:20
Uwielbiam was.Dziękuje za poprawe humoru.

A tyłka nie użycze bo z bólu nie wiem co bym zrobila.

Karookarolina
23-06-10, 18:40
W tyłek nie boli ;) tylko trzeba się dobrze przygotowac. Jednak nie rob z nim tego, bo nie warto.

powiedz mu prosto z mostu: "moze to nie moja pochwa jest za luzna, tylko Ty masz za malego". Przepraszam bardzo, ale dla mnie takie cos jest nie do przyjecia i jesli mi by facet cos takiego powiedzial to by dostał po pysku i lepiej, zeby mi wiecej na droge nie wchodzil.

Anulka1
23-06-10, 18:54
Jak przygotowac ? Czemu nie warto ?

red_painterka
23-06-10, 18:55
Jeszcze ci powie, że tam też jesteś za luźna od.. :rolleyes:

Anulka1
23-06-10, 18:58
Jeszcze ci powie, że tam też jesteś za luźna od.. :rolleyes:

Co? Nie wiem czemu go tak oceniacie.

Karookarolina
23-06-10, 19:11
Po tym co Ci powiedzial. Przejrzyj na oczy.Nie bede mówiła jak się przygotowac, bo nie od tego ten temat, a nie chce tez, zebys pozniej zalowala

Johanna
23-06-10, 19:16
Dziewczyno, ten chłopak to prostak a Ty siebie obwiniasz i do tego za nic?! I jeszcze to dla Ciebie oczywiste, takie całkiem normalne, ze ludzie się rzucają z powodu luźnej pochwy?! wydaje mi się, że to jego dyrdymaly, ma problem z dojściem, przyzwyczaił sie do masturbacji. I jeszcze porównuje Twoją cipke do poprzednich! Jak możesz to znosić, Anulka, nie daj sobą tak pomiatać!

totgeliebt
23-06-10, 19:23
Przepraszam bardzo, ale dla mnie takie cos jest nie do przyjecia i jesli mi by facet cos takiego powiedzial to by dostał po pysku i lepiej, zeby mi wiecej na droge nie wchodzil.

Dokładnie. Rzuć go w cholerę. Facet ma mentalność dzieciaka z gimnazjum. Bo takim komentarzu dla mnie facet już by był całkowicie skreślony. Szanuj się, a nie win się za jego kretyńskie komentarze. Są lepsi.

Away
23-06-10, 19:36
Fakt mógł być delikatniejszy, ale może 1 raz się z czymś takim spotkał i też głupio powiedział (nie to żebym chciała go usprawiedliwiać ;P) , ale pogadaj z nim na ten temat, mi się wydaje tak jak reszcie wyżej , że było za mokro i po prostu się.. ślizgał :D

Anulka1
23-06-10, 20:17
Ale on właśnie był delikatny ! Co miał powiedzieć? Albo może ukrywać miał to ? Powiedział że mu ze mną dobrze i że damy rade.No i że mam luzna troszke..ale no jak inaczej mial to powiedziec? Nie mówcie tak na niego kocham go ponad wszystko i jestesmy szczesliwi.Zaden facet nie byl dla mnie nigdy taki jak on.

I nie dla mnie nie jest normalna rzecza zrywanie z takiego powodu bo jesli ludzie sie kochaja to sobie poradza.I jezeli on przez takie cos by chcial zerwac - to droga wolna.

Następna sprawa :
Wiem że są kremy powiekszajace penisa.Ja w cuda nie wierze.Ale moze jest jakis taki specyfik ktory cos zdziala?

swawolna_n
23-06-10, 20:25
Może tak być, że jesteście niedopasowani rozmiarowo, ale może to kwestia przyzwyczajenia się jakiegoś i zgrania. Zawsze zostają jeszcze pozycje ze ściśniętymi udami, wibrator w drugą dziurkę czy jakieś nakładki na penisa.

PS. Kochanie i pożądanie nie muszą iść w parze i wynikać z siebie.

Anulka1
23-06-10, 20:28
Nie wiem juz co mam robic.

Maoam
23-06-10, 20:49
Anulka, wytłumacz swojemu facetowi, że gdybyś nie była dziewicą, nie byłabyś luźniejsza. Jak widać, facet sądzi, że utrata dziewictwa tak wiele w tej kwestii zmienia. Co innego poród, ale nie przerwanie błony dziewiczej i kilka/kilkadziesiąt stosunków. Niech więc Cię nie oskarża o to, że skłamałaś, bo gdybyś naprawdę była dziewicą, byłabyś ciaśniejsza. :rolleyes:

totgeliebt
23-06-10, 20:52
Ja współczuję takiego faceta i tego, że całkowicie mu brak wyczucia. Facet (zarówno jak i dziewczyna) powinien zrobić wszystko żeby drugiej osoby nie urazić w temacie tak delikatnym jakim jest seks. Twojemu najwyraźniej na tym nie zależy.

Anulka1
23-06-10, 20:55
Ale on mnie on nie oskarza:D On sie tylko pytal ;d nieważne..moze zamknijmy juz ten temat.

totgeliebt
23-06-10, 21:21
Jakbyś ty się go zapytała "ej, czy przypadkiem nie masz trochę za małego?" to też by było okej? :rolleyes:

Karookarolina
23-06-10, 21:28
Moim zdaniem jestes zaslepiona miłoscia. Nie pozwoliłabym facetowi na takie traktowanie mnie. Pierwszy raz szkoda mi slow na jakiś temat. Znikam stad

daj_mi
23-06-10, 21:39
- Powiedz swojemu facetowi, żeby trochę przyhamował z masturbacją, bo zapewne przez to jego doznania są trochę osłabione
- Ćwicz mięśnie Kegla - czyli podczas siusiania spróbuj przerywać, staraj się kilka razy dziennie samoistnie zaciskać mięśnie pochwy (w szybkim tempie po 20-30 razy), podczas masturbacji wsuwaj w siebie palec i szybko uciskaj punkt g (przednia ścianka pochwy), powoli starając się czerpać większą przyjemność z tego niż z pieszczenia łechtaczki. Możecie to robić razem, niech on robi Ci szybko palcówkę, siedząc obok Ciebie, wsuwając w Ciebie dwa palce zagięte lekko do góry, gdy Ty leżysz na plecach. Nauczenie się orgazmu pochwowego bardzo poprawia jakość seksu, bo Twoje mięśnie Kegla działają zdecydowanie lepiej.
- Uświadom mu, że to nie tylko Twój problem, ale też jego. Bo jego problemem powinno być to, że nie dochodzisz, a tak chyba właśnie jest, prawda..? I że chcesz i możesz pracować nad tym razem.
- Kochajcie się w pozycjach, o których już tu wspomniano - gdzie nogi masz raczej razem. A więc jeździec, kiedy właśnie bardziej kucasz niż siedzisz, kolana złączone razem na jego klatce piersiowej i bardziej skaczesz, niż poruszasz biodrami przód tył. Ja tak nie umiem dojść, ale facet odlatuje. Albo klasyk z Twoimi nogami na jego ramionach, a piesek wąski, gdzie on ma nogi szeroko, a Ty razem bliziutko. Możecie też spróbować pozycji, gdy Ty leżysz na brzuchu, pod biodra mając podłożoną poduszkę, on leży na Tobie, ale to może być trudne, jeśli nie jest zbyt wyposażony.
Jeszcze łyżeczka może być ciekawa oraz pozycja, gdy Ty jesteś jak do łyżeczki, na boczku, ale on leży bardziej na Tobie i wchodzi bokiem. Nie umiem tego dobrze opisać ;/
- Klasyk jest dobry na początek, właśnie do rozciągnięcia. Ja, mimo wyćwiczonych mięśni Kegla, gdybym zostawiła klasyka na koniec, po jeźdźcu i piesku, pewnie też niewiele bym poczuła.
- O przygotowaniu do anala poczytasz w innych naszych tematach.

Powodzenia :)

P.S. A, nie przejmuj się tymi wszystkimi osobami, które każą Ci go rzucić. Ja też nie pojmuję, jak ktokolwiek mógłby woleć, żeby facet zatajał problem, zamiast w delikatny sposób (bo mówisz, że tak zrobił) powiedzieć to wprost.
Ludzie, ktokolwiek by nie przychodził, każecie mu porozmawiać z partnerką, a jak rozmawia, to go krytykujecie? Opamiętajcie się ;]

P.S.2 : To rzeczywiście może być kwestia wilgoci, więc staraj się trochę podetrzeć po minetce, ale nie na tyle, by znowu Cię miało boleć. Spróbujcie może minetki z kostkami lodu - powinno to dać odpowiednią ilość wilgoci, a jednocześnie zimno powinno spowodować obkurczanie się komórek, więc powinno być ciaśniej chyba..? Dość kontrowersyjne, ale na pewno nie będzie złe :D

peter84
23-06-10, 22:21
Nie no też miałem takie wrażenie jak poznałem obecną partnerkę ale w życiu bym jej tego nie powiedział ;) Z resztą z tym trzeba się pogodzić i robić tak żeby było Wam miło.. Samoistnie moja partnerką zaczęła zaciskać często mięśnie przez co odczucia są niesamowite.. Wie że mnie to kręci i z premedytacją często to robi ;)

Anulka1
23-06-10, 23:15
Daj mi i Peter84 nawet nie wiecie jaka jestem wam wdzieczna.Juz przestalam sie tym martwic.A jesli on zerwie przez to to znaczy ze jest niedojrzaly.Dziękuje wam z całego serca :)

daj_mi
23-06-10, 23:28
Cieszę się, że Ci pomogliśmy :)

flu
24-06-10, 00:41
Twój problem został już rozwiązany, ale tak a propos tematu...

Kiedyś, gdzieś, czytając jakiś artykuł o kobietach z krajów muzułmańskich, natknęłam się na wzmiankę o specyfiku, które te właśnie kobiety stosują aby stać się jeszcze ciaśniejsze, po to by ich mężowie nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z dziewicą. Nie mogę sobie tylko przypomnieć co to takiego dokładnie było ;/

peter84
24-06-10, 07:41
flu - o specyfikach nie słyszałem natomiast robi się takie zabiegi/operacje. Zarówno "przywracania błony" jak i ścieśniania pochwy.. Według mnie jednak jest to totalna bzdura u zdrowej kobiety w dodatku przed porodem itp.. Cieszyć się z seksu jakim jest!