PDA

View Full Version : Seks z mamą

Masturbator1988
07-06-10, 00:24
Mam bardzo sprośne myśli jeśli chodzi o moją własną mamę. To zboczenie takie jak każde inne uważam, ponieważ myślę o niej w kategoriach kobiecych nie jak o mamie, to wtedy odchodzi na bok.
Chciałbym ją rozbierać, lizać jej ciało, zwłaszcza cipke i pośladki a potem wejść w nią i uprawiać seks bez zabezpieczenia aż do samego końca. Wącham jej majtki, które biorę z kosza na pranie o czym pisałem w innym temacie. Zapach jej cipki wyzwala wemnie straszliwe podniecenie. Wiele osób, jak nie większość to skarci, ale może są tu, skoro jest to forum bez tabu osoby, które już uprawiły seks z mamą w ten sposób. Proszę o komentarze.

glizdziarz
07-06-10, 05:45
To się nazywa "Kompleks Edypa"

Jacenty
07-06-10, 05:56
Tu masz podobny temat http://beztabu.com/showthread.php?t=17427&highlight=seks+mam%B1

peter84
07-06-10, 07:00
Niby zboczenie jak każde inne.. Ale mnie jakoś to śmierdzi wiekiem dojrzewania po prostu.. Rozejrzyj się po kuzynkach - mamę zostaw w spokoju ;P

ps. gaci to ja bym nawet swojej kobiety nie wąchał - nie wiem co w tym może być przyjemnego :/

PabloXM
07-06-10, 09:42
Masturbator1988... Prawda jest taka, że matka i tak Ci nie da więc nie szalej. Znajdź sobie dziewczynę a mamę traktuj z perspektywy rodzica albo jak Ci to nie odpowiada to zabierz się za ciotkę...

julianna
07-06-10, 09:49
Zapach jej cipki wyzwala wemnie straszliwe podniecenie....a mi to pachnie trollem :twisted::twisted:

http://beztabu.com/showpost.php?p=520962&postcount=1

Junona
07-06-10, 10:55
Kompleks Edypa się odbywa w podświadomości i do 5 roku życia śladu po nim nie ma. Tu mamy do czynienia z przypadkiem, kiedy proces przebiegł nieprawidłowo. (Zakladajac, że Fraud w ogole miał rację oczywiście). Jak przebiegają Twoje relacje z ojcem?
Ze społecznego punktu widzenia jesteś porządnie zaburzony i na Twoim miejscu bym się tym przejęła. Zakładasz nawet, że naprawdę mógłbyś ją przeleciec? Nie wiem jak się ma psychicznie Twoja matka, ale jeśli jest choc podstawowo normalna to Cię wyśle do psychiatry po pierwszej próbie kontaktu.

Masturbator1988
07-06-10, 11:55
Widzę, że inaczej to tu wygląda niż się spodziewałem... Forum bez tabu. Pierwszy temat mi zamknęli bo swojego nie mam prawa założyć tylko dlatego, że ktoś miał te same fantazje. Ale jesteśmy ludźmi i ja nie jestem kimś... To nie forum specjalistyczne gdzie ktoś dubluje temat o rozwiązaniu fanego problemu. Tutaj nie można dublować mimo, że każdy przypadek jest inny... Cenzura jak w Chinach. Jestem zboczony to fakt a na forum bez tabu dostaje samą krytykę...

Kata
07-06-10, 12:11
Pierwszy temat mi zamknęli bo swojego nie mam prawa założyć tylko dlatego, że ktoś miał te same fantazje.
Jeśli ktoś miał takie same fantazje, to wystarczy wypowiedzieć się w jego temacie. Gdyby każdy w ten sposób dublował, byłby tu niesamowity rozgardiasz.
Poza tym mamy cały dział Uwagi dotyczące działania Moderatorów (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=38).

Jacenty
07-06-10, 12:29
... Cenzura jak w Chinach. Jestem zboczony to fakt a na forum bez tabu dostaje samą krytykę...

Publicznie przyznajesz się, że masz chęć "dmuchnąć" własną matkę i liczysz na szerokie poparcie czy wręcz ochy i achy? To nie jest za bardzo akceptowane zachowanie, nawet wśród dość liberalnego grona jakie tworzą członkowie beztabu.
Nie pomstuj na forum, bo najwidoczniej nie rozumiesz jego idei. Możesz napisać tu wszystko co Ci leży na duszy, tylko musisz liczyć się z tym, że każdy kto przeczyta twoje słowa ma prawo wyrazić swoją własną opinię. I ta opinia niekoniecznie musi być zgodna z tym, czego Ty oczekujesz. Nie spodobały Ci się opinie innych userów i od razu podnosisz lament. Może najpierw zastanów się na co liczyłeś, zakładając ten temat. Jeżeli szukasz akceptacji dla swoich zachowań czy zachęty do realizacji tych dziwnych marzeń, to możesz się mocno rozczarować.

Masturbator1988
07-06-10, 14:39
Publicznie przyznajesz się, że masz chęć "dmuchnąć" własną matkę i liczysz na szerokie poparcie czy wręcz ochy i achy? To nie jest za bardzo akceptowane zachowanie, nawet wśród dość liberalnego grona jakie tworzą członkowie beztabu.
Nie pomstuj na forum, bo najwidoczniej nie rozumiesz jego idei. Możesz napisać tu wszystko co Ci leży na duszy, tylko musisz liczyć się z tym, że każdy kto przeczyta twoje słowa ma prawo wyrazić swoją własną opinię. I ta opinia niekoniecznie musi być zgodna z tym, czego Ty oczekujesz. Nie spodobały Ci się opinie innych userów i od razu podnosisz lament. Może najpierw zastanów się na co liczyłeś, zakładając ten temat. Jeżeli szukasz akceptacji dla swoich zachowań czy zachęty do realizacji tych dziwnych marzeń, to możesz się mocno rozczarować.

Rozumiem. Dziwi mnie po prostu, że jak na tak aktywne forum, gdzie jest tylu ludzi, którzy są aktywni o każdej porze dnia i nocy jak zauważyłem, narazie sama krytyka. Spodziewałem się osób, które będą miały komentarze nie w stylu, że powinienem się udać do psychiatry, ale potwierdzające moje nietypowe zboczenia i fantazje na swoim przykładzie, a także takie, które coś dodadzą do tematu.
Wygląda to nie zbyt może, ale nie jestem maniakalnym zbokiem. Mam takie chwile, potem o wszystkim zapominam i jestem zwykłym młodym facetem, czy ktoś wierzy czy nie...

PabloXM
07-06-10, 14:49
A powiedz, czy kiedy tak się "wkręcisz" w temat o mamie to masturbacja przywraca Cię do normalności? Nie skrytykowałem Cię - stwierdziłem tylko, że realnie patrząc masz nikłe szanse na realizację swojej fantazji.

DSD
07-06-10, 15:00
Tak z ciekawości - czy 1988 to data urodzenia? Jeśli tak, to pragnienie seksu z matką jest jednak trochę nietypowe.

Masturbator1988
07-06-10, 15:05
Tak, rozładowanie powoduje jakby u mnie wyczyszczenie pamięci. Całość moich fantazji nie stwarza u mnie problemów w najnormalniejszym funkcjonowaniu w żadnej sytuacji życiowej. Trochę obawiam się dalszego pisania tu, bo jeszcze ni jedną osobę mogę przerazić swoimi myślami a nie chcę nagonki...

PabloXM
07-06-10, 16:10
W takim razie jeśli się nie wstydzisz swojego problemu zawitaj do psychiatry i sądzę, że problem minie (o ile chcesz, żeby minął).

Wodnik1984
07-06-10, 17:02
Spodziewałem się osób, które będą miały komentarze nie w stylu, że powinienem się udać do psychiatry, ale potwierdzające moje nietypowe zboczenia i fantazje na swoim przykładzie...

Przykro mi, widocznie nikt tutaj nie ma takich ciągotek =P

Masturbator1988
07-06-10, 17:26
W takim razie jeśli się nie wstydzisz swojego problemu zawitaj do psychiatry i sądzę, że problem minie (o ile chcesz, żeby minął).

Dzięki za potraktowanie mnie jak psychola, którym się nie czuję. Co to niby za problem? Pomyślę i mija i żyję dalej. Trwa to od dawna i nadal trzymam się w pełni zdrów na ciele i umyśle i nie odbija mi. Choć co do tego zdrowia psychicznego na pewno otrzymam kolejny komentarz. Jestem najbardziej sprośnym i zboczonym użytkownikiem w historii forum, że takie komentarze dostaję?

Tak, jestem z rocznika 1988.

Jacenty
07-06-10, 18:43
Dzięki za potraktowanie mnie jak psychola, którym się nie czuję. Co to niby za problem? Pomyślę i mija i żyję dalej. Trwa to od dawna i nadal trzymam się w pełni zdrów na ciele i umyśle i nie odbija mi. Choć co do tego zdrowia psychicznego na pewno otrzymam kolejny komentarz...

Problem polega na tym, że mając 22 lata!!! powinieneś zacząć normalne życie płciowe i myśleć już o założeniu trwałego związku z kobietą, obcą, w żaden sposób nie spokrewnioną, choćby z przyczyn czysto genetycznych. Tymczasem Ty zachowujesz się jak nastolatek, któremu dopiero co pierwszy raz drygnęła kuśka, a że nie ma możliwości wyładowania napięć związanych z dojrzewaniem w inny sposób, więc swoje fantazje przelewa na najbliżej dostępny obiekt, czyli na matkę. Człowieku, jesteś praktycznie dorosłym mężczyzną, ale to co wypisujesz, wskazuje na to, że zatrzymałeś się w rozwoju emocjonalnym na poziomie 12 latka. Masz wszelkie objawy głęboko zakorzenionego kompleksu Edypa, a ten jest w psychiatrii uznawany za jednostkę chorobową, nie dziw się więc, że w komentarzach otrzymujesz propozycje konsultacji z psychiatrą. A to dlatego, że kompleks Edypa dotyka dzieci w wieku 4-6 lat i z reguły mija sam.

...Jestem najbardziej sprośnym i zboczonym użytkownikiem w historii forum, że takie komentarze dostaję?...

Do sprośności to Ci daleko, po prostu Twoje fantazje wybiegają daleko poza obszar akceptowalnej społecznie normy, są wręcz chorobliwe. Jeśli szukasz tu akceptacji dla swoich fantazji to pisałem Ci już, że się rozczarujesz. Wybacz za porównanie, ale efekt jest podobny do tego, jakby nagle pedofil zaczął na naszym forum przekonywać wszystkich, że jego zachowanie jest normalne, bo on się czuje normalny.

...Tak, jestem z rocznika 1988.

Tym bardziej wszystko co tu zostało napisane, powinno Cię skłonić do podjęcia wszelkich kroków zmierzających do zmiany swojego podejścia do całego problemu. Dorosły facet nie trzepie konia z majtkami matki na głowie, wyobrażając sobie, że to właśnie ją posuwa i nie upiera się, że wszystko jest OK bo jemu się tak wydaje. Wiesz jak się zostaje alkoholikiem albo ćpunem? Na początek wystarcza piwko albo skręt dla dobrego humoru i wszystko jest cacy, ale w pewnym momencie to przestaje wystarczać i trzeba sięgać po coraz silniejsze trunki czy narkotyki, w coraz większych ilościach, aż przychodzi taki moment, że człowiek już nie potrafi ani żyć ani kontrolować swojego zachowania, obojętnie ile by nie wypił czy strzelił w żyłę. Masz absolutną pewność, że w pewnym momencie nie posuniesz się do gwałtu na matce, żeby osiągnąć spełnienie, skoro już teraz nie potrafisz zapanować nad swoimi fantazjami?

Yoshua
07-06-10, 18:49
Jacenty uwazaj, bo sie zaraz obrazi, ze go nie lubisz.

Masturbator1988
07-06-10, 18:54
Kiedyś piłem dużo piwa i co 3 dni przynosiłem po 4 butelki najróżniejszych marek, bo chciałem każde spróbować. Skosztowałem wszystkie i skończyłem kupować. Próbowałem palić cygara i też mi się znudziło kiedy wypaliłem wszystkie dostępne w mieście rodzaje. zawsze nad sobą panowałem i znałem umiar. Do tego nie jest potrzebny psychiatra, który zrobi zemnie dopiero idiotę i namiesza mi w głowie. Na tyle siebie znam, że radzę sobie i tak zostanie.

A moja mama chodziła nago po domu nie raz przy mnie.

Jacenty
07-06-10, 19:15
Co i tak nie zmienia faktu, że tego typu fantazje nie są normalne w tym wieku. In plus, ze potrafisz nad nimi zapanować, jeszcze.
Sądząc z tonu Twoich wypowiedzi, liczyłeś, że spotkasz tu całe chordy podobnych Tobie i będziesz się mógł z nimi "powymieniać doświadczeniami". Sam widzisz, że to nie tak. Mimo, że jesteś na forum, na którym można pogadać o wszystkim co dotyczy szeroko pojętych spraw seksu, to niekoniecznie określony typ zachowań musi być zaakceptowany przez wszystkich. Twoja wypowiedź została odebrana praktycznie w 100% negatywnie, a Ty oburzasz się i czujesz się obrażony, bo nikt nie wyraził się pochlebnie na temat Twoich fantazji. To kolejny dowód na niedojrzałość emocjonalną. A już sam negatywny wydźwięk wszystkich odpowiedzi powinien zmusić Cię do zastanowienia, że może jednak to nie jest normalne.

Masturbator1988
07-06-10, 19:22
Na tym forum szybko można wydać opinię o człowieku jak widzę... Nic nie zmienia faktu, że takich osób jak ja może tu nie być po prostu i tyle. Po prostu czegoś innego się tu spodziewałem a zawsze można inaczej napisać niż kogoś z powodu zboczeń wysyłać na leczenie jak najgorszy przypadek, to mi się nie spodobało. Teraz jestem już emocjonalnie niezrównoważony, super :)

Jacenty
07-06-10, 19:28
Na forum nie wydaje się opinii o człowieku, tylko komentuje to, co on sam napisze. Nie można oceniać kogoś, kogo się nie zna. A jeżeli uważasz, że zostałeś tu źle potraktowany, to może spróbuj założyć podobny temat np na O2, albo nie daj Panie Boże na jakimś katolickim forum.

Masturbator1988
07-06-10, 19:31
Nie, wszystko ok.

A co powicie o tym, że mama od lat chodzi nago po domu przy mnie?

Away
07-06-10, 20:37
Jak dla mnie.. to jest tyle kobiet, że zostaw te mamę w spokoju ; p dla mnie to jest trochę chore , wybacz ;]

Wodnik1984
07-06-10, 20:43
To co że chodzi nago po domu, wiele rodzin tak robi i nikt sie między sobą nie dyma ==

julianna
07-06-10, 20:44
dla mnie to tez dziwna fantazja....
najlepiej zaprzyjaźnij się z koleżanką....

ja tez po kąpieli wchodzę do sypialni nago, bo tam się ubieram i dzieci mnie w tym momencie mogą widzieć...to nic takiego...

Tom_Bombadil
17-06-10, 10:35
Mam wrażenie, że (o dziwo!) jest pewna grupa matek, które podnieca myśl o seksie z własnym synem.

spirit_of_orb
17-06-10, 10:47
ja mam pewność. jak to się mówi "są zboczeńcy..." ;)

Zagubiona
17-06-10, 10:50
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim... hmm różne są zboczenia, ale to jak dla mnie może mieć wyjątkowo bolesne konsekwencje. W końcu mama powinna być w postrzeganiu swojego potomstwa osobą aseksualną.

siutek
19-06-10, 06:15
Nie, wszystko ok.

większość ludzi uznaje za normalne doświadczenie wyniesione z domu. Moja mama nie chodzila przy mnie nago, dlatego wydaje mi sie to czyms... raczej niestosownym.
Nie wiem jak psycholodzy wypowiadają się na ten temat, ale według mnie cos takiego nie powinno mieć miejsca. Nie potrafię uzasadnić swojego poglądu. Jednak fakt że mam rodzine, że nigdy nie myślalem o swojej matce jako o obiekcie seksualny świadczy o tym, że z pewnoscią widok nagiej matki do prawidłowego rozwoju psychicznego nie jest mi potrzebny.

Wydaje mi sie, ze matka biegająca nago przed synem (czy nadal to robi? nawet teraz gdy masz 22 lata?) to coś, co nie powinno mieć miejsca, i może prowadzić właśnie do takich... hmmm, żeby Cie nie urazić, FANTAZJI. Może to robić bezkarnie do góra 3 lat dziecka. (subiektywna ocena - nie dopytywać o to dlaczego akurat 3 a nie 5)

Napisałem troszke nie na temat, jednak według mnie jest to jednym z głównych powodów takiej sytuacji.

I faktycznie zastanow sie nad lekarzem. Ja miałbym ogromnego kaca moralnego i walczyłbym sam ze sobą, gdybym myślał o tym jak przelecieć matkę...

creative987
20-06-10, 16:24
Faktycznie musi być w tym coś nie tak. Matka powinna być dla nas osobą aseksualną, tak jak ktoś tu wcześniej napisał i raczej w taki odpychający sposób działać na nas. To samo tyczy się ojca. Mnie osobiście nigdy takie bliskie kontakty się nie zdarzyły i bardzo dobrze!

dozymetr
20-06-10, 20:43
Cytat:
Napisał Masturbator1988 http://beztabu.com/images/SmoothRed/buttons/viewpost.gif (http://beztabu.com/showthread.php?p=521431#post521431)
Nie, wszystko ok.

Moja też i mimo, ze uważam, że jej szeroki pasek na cipce jest sexi i podoba mi się to nie mam ochoty jej przeleciec - chociaż uwielbiam kobiety po 40 :)

.................................................. .................................................. .....................

What? Mieszkasz w komunie hipisowskiej, czy jak? Sorry, ale mnie, zdeprawowanemu dziwkarzowi takie rzeczy w pale się nie mieszczą. Ja wolałbym swojej nawet w bieliźnie nie widzieć...

Masturbator1988
20-06-10, 22:15
Widzę, że temat się odświeżył. Jesteście ludzie przewrażliwieni strasznie jak na tego typu forum a ja się zdecydowałem to napisać, rzekomo myśląc, że słowa "bez tabu" pozwolą mi swobodnie uzyskać bardziej przyjazne podejście a nie wskazówki o leczeniu się... Sporo już w tym temacie napisałem o sobie, o kontekście tych fantazji i nadal uważam, że znam siebie a większość opinii jest zbyt pochopnych. Pisałem gdzie indziej o innych fantazjach, za które byście mnie zlinczowali do reszty. Możecie poszukać, założyłem osobny temat. W tych innych tematach bardzo mile zostałem tym razem zaskoczony i otrzymałem opinie bardziej pozytywne. Mianowicie nikt mnie do lekarza nie odsyłał a profesjonalnie wytłumaczył czym są moje fantazje i że żadnego wpływu nie mają prawdziwe życie. Wypowiadający się w ten sposób użytkownicy podali jako argument wypowiedź znanego seksuologa. Puentą jego wypowiedzi jest to, że w fantazjach dochodzić może do najróżniejszych rzeczy, wręcz mogących być uznanymi za chore (jak tu seks z matką) a ich znaczenie dla życia seksualnego jest zerowe. To dwa inne światy, zwłaszcza kiedy odgrywa się to podczas masturbacji i podniecania a w "realu" nie ma prawa głosu. U mnie sprawdza się to z dokładnością do 100%.

swawolna_n
20-06-10, 23:08
Nie jest to oswojony temat, więc automatycznie może budzić opór i strach. Ale czym innym jest fantazjowanie o czymś, a czym innym chęć zrobienia czegoś w rzeczywistości. Fantazjowanie może prowadzić do chęci spełnienia, ale mogą być między tymi dwoma odczuciami ogromne przepaście nie do przebycia. Wielu fantazji wcale nie chcemy przenosić do naszego życia.

Prawdopodobnie ten widok był pożywką dla fantazji, być może pierwsza naga kobieta, jaką widziałeś.

Masturbator1988
21-06-10, 00:45
No i właśnie mimo, że moje fantazje są niesamowicie mocne i podniecenie z nimi związane też przemijają i nie mam najmniejszej ochoty ich wprowadzać do życia. Opisałem je tak, że mogłoby się wydawać inaczej ale tak nie jest.
Cały czas, odkąd je dostawałem zastanawiałem się czy to normalne do końca i czy nie grozi szeroko rozumianymi konsekwencjami, sam się bałem swoich myśli ale dzięki temu, że zobaczyłem, że nie ma to wpływu na moje życie oraz czytając opinię seksuologa poczułem się lepiej.
Teraz już mama nie chodzi nago po domu, ale kiedy się to jeszcze zdarzało miałem już i tak zbyt dużo lat uważam.
Dodam jeszcze, że matka to matka ale szczególnie w fantazjach nie można robić z niej istoty bezpłciowej, aseksualnej, w końcu to też kobieta.

Monula
21-06-10, 08:38
No i właśnie mimo, że moje fantazje są niesamowicie mocne i podniecenie z nimi związane też przemijają i nie mam najmniejszej ochoty ich wprowadzać do życia. Opisałem je tak, że mogłoby się wydawać inaczej ale tak nie jest.
Cały czas, odkąd je dostawałem zastanawiałem się czy to normalne do końca i czy nie grozi szeroko rozumianymi konsekwencjami, sam się bałem swoich myśli ale dzięki temu, że zobaczyłem, że nie ma to wpływu na moje życie oraz czytając opinię seksuologa poczułem się lepiej.
Teraz już mama nie chodzi nago po domu, ale kiedy się to jeszcze zdarzało miałem już i tak zbyt dużo lat uważam.
Dodam jeszcze, że matka to matka ale szczególnie w fantazjach nie można robić z niej istoty bezpłciowej, aseksualnej, w końcu to też kobieta.

A jest jakiś cel w tym,że tak bardzo przykładasz się do opowiadania forumowiczom ze szczegółami,jak Ty do tego podchodzisz,co myślisz,czy mama biega nago po domu czy nie,udowadnianie że to nie jest nic złego.
Po co to jest ?Wg mnie sprawia Ci przyjemność czytanie odpowiedzi i masturbujesz się myśląc o tym,że inni są w jakiś sposób ''przychylni'' ( to znaczy -nie zjadą cię z góry na dól za twoje fantazje)

Masturbator1988
21-06-10, 16:09
A jest jakiś cel w tym,że tak bardzo przykładasz się do opowiadania forumowiczom ze szczegółami,jak Ty do tego podchodzisz,co myślisz,czy mama biega nago po domu czy nie,udowadnianie że to nie jest nic złego.
Po co to jest ?Wg mnie sprawia Ci przyjemność czytanie odpowiedzi i masturbujesz się myśląc o tym,że inni są w jakiś sposób ''przychylni'' ( to znaczy -nie zjadą cię z góry na dól za twoje fantazje)

Po tej wypowiedzi uważam, że to ja mam najmniej skrzywioną wyobraźnię.

spirit_of_orb
21-06-10, 16:24
nie dąsaj się zboczku...
ja też nie jestem normalny, ale jak już się pucujesz ze swoją słabością to licz się z taką reakcją

Masturbator1988
21-06-10, 17:39
A Ty następny objawiony z głupią odzywką? Bardziej przyjaźni ludzie, których w innym temacie spotkałem mi już pokazali profesjonalne opinie o takich fantazjach no i sam już dawno zauważyłem ile one są warte w "realu"i jaki zerowy wpływ na mnie mają. Kto jest zboczeńcem prawdziwie ten jest. Ja tylko w fantazjach.

spirit_of_orb
21-06-10, 17:45
ja tez tylko w fantazjach

PawcioSyn
03-03-11, 23:17
nie wiem jak dlaczego tak bardzo negatywnie to większośc przyjmuje. jezeli założysz na penisa gumke a ona sie zabezpieczy to twój penis bedzie jak kazdy inny normalne mięcho w cipce. sam mam suuuper wyglądającą mamę, mam dziewczyne i często sie kochamy ale nie raz jak byliśmy na plaży czy jak bywała w samej bieliźnie podczas przebierania a ja to zobaczyłem to kutas mi sam z siebie stanął. nic wielkiego

Maoam
04-03-11, 00:16
Ale prowokacja...

Ikcindow
04-03-11, 01:10
Temat sprzed pol roku, mlody odswiezyl, a numeru do matki nie dal..;)

Kristof1303
23-01-14, 01:14
Masz racje , większość znasz tu czegoś szuka i bezwzględny na to czym to jest cos pchnęło nas aby sie tu zarejestrować ... Tematy tabu sa rownież wyszczególnione wiec skoro ci jakże oburzeni i zniesmaczeni w swych komentarzach , tu trafiają i mimo wszystko czytają , to znaczy ze cos ich jednak tu ciągnie ...

To nie konkurs literacki ,wiec moim zdanie piszemy o czym chcemy i w jaki sposob chcemy .Najwazniesze uwazam to nawet w takiej formie ale dać ujście glabiacym sie w głowie myślą defakto pragnienia .

rimmingator
23-01-14, 13:43
Sex z matka? Chyba ****a czyjas ;) albo.MILFEM (ewentualnie gdzies mi po glowie chodzila ciezarna - ale pod zadnym pozorem by to.co ja wybebesza nie bylo moje :P )

Trzeba byc zdrowo chorym by chciec pieprzyc wlasna matke.

Jeszcze sexy siostre moglbym.zrozumiec, ale matke??? Patology!!!

robusss
23-01-14, 13:50
Zalatuje to troche kompleksem edypa... Szczerze to troche trzeba byc rypnietym zeby w ten sposob patrzec na swoja matke. Na matke swojej dziewczyny bym zrozumial :p

Padre_Vader
23-01-14, 14:28
skoro ci jakże oburzeni i zniesmaczeni w swych komentarzach , tu trafiają i mimo wszystko czytają , to znaczy ze cos ich jednak tu ciągnie ...
No może ciągnie ich chęć wyartykułowania, że jeśli ktoś pragnie swojej matki to jest kompletnym patolem.

To nie konkurs literacki ,wiec moim zdanie piszemy o czym chcemy i w jaki sposob chcemy .Najwazniesze uwazam to nawet w takiej formie ale dać ujście glabiacym sie w głowie myślą defakto pragnienia .
Konkurs literacki to to nie jest. Po Twoim piśmie wnioskuję, że nigdy nawet na takim nie byłeś. I to co Ci się tam "głębi" (chyba chciałeś napisać kłębi) w tej głowie to nie pragnienia tylko dewiacja.

Margo82
23-01-14, 15:20
to nie pragnienia tylko dewiacja.

Zgadzam się w stu procentach.

Custos
23-01-14, 16:06
TABU ironia tego miejsca. Bez tabu, ale tylko jak potwierdzamy? Hipokryci.

Margo82
23-01-14, 17:46
TABU ironia tego miejsca. Bez tabu, ale tylko jak potwierdzamy? Hipokryci.

A gdzie tu hipokryzja? Bo niektore zachowania ktoś uznaje za niezdrowe czy społecznie nieakceptowalne? To wedlug Ciebie, jakby ktoś napisał "lubię seks z pieciolatkami" to też trzeba mu przyklasnąć, bo to przecież forum Bez Tabu???