PDA

View Full Version : Kobiece majteczki - czy was kreca?

dr abdullach
16-12-05, 10:39
Lubicie wachac kobiece majtki? Mnie zawsze silnie pobudzały...teraz moja kobieta czasem mi zostawia jakies swoje używane majteczki kiedy dane nam sie nie widziec pare dni.

Tomcio
16-12-05, 20:07
Wejdz na forum http://www.majtki.fora.pl/index.php dopiero sie rozwija ale ludzie sa o takich samych zainteresowaniach ;)

blood_17
29-01-06, 20:14
hihi i ja kocham zapaszek z majteczek swojej Ukochanej ;D nie Jesteś sam ;D

Haal9000
30-01-06, 20:00
Witam
hihi i ja kocham zapaszek z majteczek swojej Ukochanej ;D nie Jesteś sam ;D
Fakt, jest nas troszke wiecej. Rozne fetysze na FORUM FETYSZY (http://www.majtki.fora.pl)

Pozdrawiam
Haal9000

Fetysz2006
04-05-06, 16:47
Lubię zapach majteczek , bardzo fajna stronka.
Pozdrawiam

Syn_biskupa
05-05-06, 14:50
Ja tez lubie ten zapach, czasami moja girl mi da swoje uzywane majteczki.

Uomo
06-05-06, 00:52
a ja przed spotkanniem proszę moją Myszkę żeby założyła majteczki przygotowane dla niej... potem pieścimy sie a ona jest mokra... zdejmuje majteczki i je całuje... potem gdy jej nie ma wtulam się w nie....

universe
06-05-06, 19:21
To moze bedzie hardcore ale znalazlem w necie ogloszenie ze dziewczyna sprzeda swoje majtki.... bedzie w nich robila co sie zechce a pozniej ida na sprzedaz ;-)

OMFG
06-05-06, 19:34
To ja bym sobie takie majteczki z czekoladka zamowil. :D

Haal9000
06-05-06, 22:36
Witam
To ja bym sobie takie majteczki z czekoladka zamowil. :DNie ma najmniejszego problemu. Sa panie ktore zrobia na zamowienie co sobie zazyczysz z majteczkami i przesla Ci to w dryskretnej przesylce. Takie panie najdziesz na FORUM FETYSZY (http://www.majtki.fora.pl)

Pozdrawiam
Haal9000

universe
07-05-06, 15:59
Właśnie o tym mowilem - swoja droga wolalbym dostac tak jak juz pisaliscie od swojej dziewczyny jej majteczki ;-)

padme
07-05-06, 16:30
W japonii to nawet nastolatki sprzedaja do sex-shopow swoje uzywane majteczki, ktore potem schodza jak swierze buleczki :d

piegusek
07-05-06, 16:56
wachasz majtusie hmm ale ty masz zagrania a podpaski lub tampony tez wciagasz nosem

TRS Broskow
07-05-06, 22:43
wachasz majtusie hmm ale ty masz zagrania a podpaski lub tampony tez wciagasz nosem
I co twój post wnosi do wątku, oprócz szydzenia?

DzZ
01-11-06, 02:27
Mało tego - w Japonii są nawet automaty z takimi majtkami - tak jak u nas z kondomami czy coca-colą.

woda
01-11-06, 12:28
kazdy lubi sobie poniuchac

DarkAngel
16-01-07, 20:26
Mnie jakoś ten fetysz zupełnie nie pociąga ;).

Wąchanie majteczek np. mamy nie ma sensu, gdyż by to mnie nie podniecało, wręcz odrzucało [na samą myśl].
Jeśli chodzi o wąchanie majtek ukochanej - od razu chciałbym czegoś więcej, Jej ciała.. Więc.. :) Też nie spełnia swej roli..

Co kto woli jednak.

krzysiudr
22-01-07, 21:13
ja bym chial jej majteczek ale.....;/

Poli
23-01-07, 18:44
To moze bedzie hardcore ale znalazlem w necie ogloszenie ze dziewczyna sprzeda swoje majtki.... bedzie w nich robila co sie zechce a pozniej ida na sprzedaz ;-)

Na allegro jest pelno takich ogloszeń, natknelam sie przypadkiem jak grzebałam w akcesoriach dla doroslych;) .

Bouncy Dee
24-01-07, 11:39
W japonii to nawet nastolatki sprzedaja do sex-shopow swoje uzywane majteczki, ktore potem schodza jak swierze buleczki :d

Wspaniale! Zawsze uwielbialem ciasne azjatki :D. No to jadziem do Japonii :D. A tak to z doswiadczen zyciowych, to kiedys okradlem moja 17- letnia sasiadke z jej majtek :redface: :yawn: . Wisialy sobie tak na lince i mnie tak korcily :D:D. Ale zapaszku niebylo prawie wcale :(. Wyprane w Perwollu ^^

goorusia
28-01-07, 16:50
Mój facet ostatnio zrobił mi świetną palcówke( z resztą jak zawsze), po czym oddałam mu moje majtki(nie stringi), które miałam wtedy na sobie a on przespał w nich całą noc. Następnego dnia mieliśmy rano wspaniały seks...(ale nie jest fetyszystą).

krzysiudr
31-01-07, 20:36
Mój facet ostatnio zrobił mi świetną palcówke( z resztą jak zawsze), po czym oddałam mu moje majtki(nie stringi), które miałam wtedy na sobie a on przespał w nich całą noc. Następnego dnia mieliśmy rano wspaniały seks...(ale nie jest fetyszystą).chcialbym tak:):)

goorusia
31-01-07, 21:51
chcialbym tak:):)

Powiem Ci,że mnie to bardzo podnieca, ta świadomość, że on ma na sobie moje majtki, które ja będę potem nosiła... Bardzo fajna sprawa takie zabawy.:D

gregory
05-02-07, 22:55
Powiem Ci,że mnie to bardzo podnieca, ta świadomość, że on ma na sobie moje majtki, które ja będę potem nosiła... Bardzo fajna sprawa takie zabawy.:D

no,mnie też się to podoba zwłaszcza jeśli majtki wygodne....

PumeXX
04-04-07, 18:08
Otóż chcialem sie zapytac czy lubicie zapach kobiecych/dziewczecych Majteczek;] Zdarzylo mi sie cos takiego ze w szkole po w-f na histori poprosilem kolezanke (najladniejsza w klasie, bardzo mi sie podoba) zeby mi porzyczyla cwiczenia od wosu bo musze uzupelnic. Nie wiem jak sie tam znalazly ale w jej plecaku byly koronkowe stringi ktore zaczepily sie o te cwiczenia.. Ona tego nie wdiziala,a ja usiadlem w ostatniej lawce i zamiast przepisywac zadanie, niuchałem te majtki... Były cudowne.. Nie zapomne tego zapachu.... Potem oddalem jej te cwiczenia . Chyba zobaczyla te stringi w srodku i sie zarumienila :]

julianna
04-04-07, 19:46
jesli zapytasz mnie, jako kobiete i właścicielke swoich majtek, to ja nie czuję zadnego zapachu na moich majtkach
moze ktos inny wyczuje ale swojego zapachu ponoc nie czuc

patryk111
04-04-07, 22:46
w sprawie kobiecych zapachow.. hmm to tylko wlosy mojej lubie, bez zadnych innych jazd ;)

Ziomek6789
05-04-07, 15:20
lubie ten zapach ale jakos mnie to specjalnie nie kreci ;)

YoungStallion
05-04-07, 16:53
Ja bym wam dał swoje majty po godzinnych ćwiczeniach powąchać :P

CzarnY_2000
05-04-07, 17:16
YoungStallion.
Dziekuje raczej nie skozystam.

Wracajac do tematu to czasami zdazyło, zdaza Mi sie wąchać majteczki mojej dziewczyny. I ona o tym wie, i nic nie ma przeciwko temu. Lecz gdy ja spytałem czy Ona je wącha czy cos czuje powiedział że nie.
I jak napisała Julianna swojego zapachu ponoc nie czuc.

Haal9000
06-04-07, 09:35
Zapach damskich majteczek jest niesamowity. To nie taki sam zapach jak by powachac bezpostrednio kobiete.

Szlajfka
06-04-07, 11:38
Lecz gdy ja spytałem czy Ona je wącha czy cos czuje powiedział że nie.
No chyba logiczne, ze swoich własnych gaci nikt nie będzie wąchał? :P Ja bym się chyba nie odważyła powąchać swoich majtek, fuuu.

rainboksik
06-04-07, 14:16
ja wole zapach cipeczki jak włożę paluszka do niej i powącham jak pachnie ....... kreci mnie ten zapach ...... ale nie lobie jak sie umyje , bo wtedy nic nie czuć tylko płyn do higieny intymnej

ddt30
08-04-07, 21:18
jesli zapytasz mnie, jako kobiete i właścicielke swoich majtek, to ja nie czuję zadnego zapachu na moich majtkach
moze ktos inny wyczuje ale swojego zapachu ponoc nie czuc

Julianna, Ty nie czujesz ale na pewno czuć - zapytaj swojego partnera :)

gregory
08-04-07, 23:25
lubie, ostatnio moja kobieta robila mi swietnego fracuza a ja wachalem majteczki które przed chcilą zdjęla... pieknie bylo

przemoos
10-04-07, 07:26
temat byl

Ludek90
13-05-07, 20:44
Czytałem o tym kiedyś w ckm-mie . Znalazłem też blog na którym mężczyzna kupywał i opisywał zapach majtek. Napisał też tam że jego fetysz zaczoł sie gdy powachał majtki siostry. Ja nigdy bym nie powachał majtek siostry. Kojarzyło by mi sie to z.......hmmmmm... z kazirodzstwem czy coś w tym stylu . Wezcie popatrzcie na to z puntu widzenia " co byście pomyśleli gdybyście wiedzieli że wasza siostra wacha wasze majtki?? Niesmaczne

viper_88
13-05-07, 21:00
Gdybym miał taką atrakcyjną siostrę, z którą mógłbym coś czasem powyprawiać, to nie szkodziłoby mi, gdy by np. wąchała moje majtki :D Poza tym nie musiałaby to być tylko taka hipotetyczna siostra, aby mnie to podniecało :D

staszek21
14-05-07, 14:50
mi zdarza sie ze podczas masturbacji wacham majtki mojej siostry to na mnie niesamowicie dziala

f3ti5h
24-05-07, 17:15
Ja to robie od kilku dobrych lat. W zasadzie to jest moj jedyny fetysz, ale w zaawansowanym stadium, mam swira na tym punkcie. Prowadze nawet bloga na ten temat:

http://noszone-majteczki.blog.pl/

xxkarol
28-05-07, 15:14
mnie kompletnie nie kręci zapach noszonej bielizny :) bardziej widok ciała i bliskość na mnie działa.
pozdr

f3ti5h
28-05-07, 18:08
Bo widzisz, my jesteśmy węchowcy bardziej niż wzrokowcy.

xxkarol
28-05-07, 23:28
zobaczyłem na tego bloga i stwierdzam że hardcore :D mógł bym spróbować ale kto majteczki wyśle ? kraść nie mam zamiaru a taki zryty nie jestem żeby siostry 7 letniej czy matki wąchać ..

edit: aha lol to trzeba kupić, myślałem że to jakaś zorganizowana grupa zboczków wymieniająca się wzajemnie :D

f3ti5h
29-05-07, 16:36
Przesadzasz, idziesz do znajomej/kolezanki/kolezanki dziewczyny/zony kolegi whatever i pozyczasz majteczki, w efekcie otrzymujesz majteczki i adrenalinke, nic trudnego...

piotrus18a
05-06-07, 19:20
ostatnio masturbowalem sie i mialem załorzone na sobie damskie majteczki i biustonosz lezal na moich jajkch :D bardzo fajny efekt

Tomalski
17-07-07, 08:40
Witam a co z majteczkami waszych kobiet -wypranymi- czy one was nie kręcą same w sobie? ja czasem lubie same majteczki koronkowe stringi, ale zastanawiam się też hm , co to oznacza? (...) nie lubię ich wąchać tylko nosić.

tymbark9
17-07-07, 11:00
majtasy kreca mnie pod kazdym wzgledem...ale kiedy pachna jej cipka to odplywam :) ... szkoda ale rzadko daje mi je wachac..

MaXior.
28-03-09, 00:14
Ja uwielbiam:)ten zapach myszki:)

PatrycjaM
29-03-09, 03:07
Kiedys nakrylam brata podczas wachania moich majteczek i masturbacji.

snata
29-03-09, 03:49
podniecają jak mam możliwości czasami sobie okręcam wokół penisa :P albo po prostu wącham :)

Username16
11-04-09, 15:55

I tu cie popieram. Sex nie musi być monotonny i ciągle taki sam. A w taki sposób ciągle coś na nowo z partnerem odkrywacie i nie popadacie w monotonność.

americanos
15-04-09, 02:22
ja lubie łapać dziewczynę za tyłek i po chwili wyciągać na wierzch jej stringi i mocno chwycić za nie i przyciągać ją do siebie i marze o jej takich stringach- zeby mi dala takie przesiakniete jej zapachem...

Adonnis
18-04-09, 06:34
Ja tam lubię! I nie będę się z tym krył... Wącham je, gdy je z niej zedrę... Mają wspaniały aromat! Jest już taki temat? Chyba nie do końca - szukałem! My faceci mamy słaby zmysł węchu w sprawach codziennych. Lecz gdy chodzi o kobiety - wzmaga nam się 1000-krotnie!

A tak na marginesie - nie stosujcie, Kobitki, zbyt wielu dezodorantów, wód toaletowych czy też innych sztucznych aromatów. W łózeczku same jesteście aromatyczne i to nas nęci! Lubię osobiście zapach kobiecego potu po świeżym prysznicu, jej parowanie ciała, gdy się podnieca i wszelkie inne wyziewy - z każdej strony świata... Hehehe... Chyba wygląda na to, że jestem erotomańslo wykoślawiony, ale bardzo chętnie też z laską w międzyczasie rozmawiam, więc chyba nie? - istna przyjemność intelektualna!

Adonnis
18-04-09, 07:20
Uwielbiam z niej zdjąć, a potem rozwierać jej każdą szparę...
Są takie bezbronne - lecz uwaga! mają na nas bata! gdy się podniecą - nie ma końca ich fantazjom! - często bywam wypruty ze czci i honoru, gdy mnie ujeżdża aż po setny wytrysk!

mateoo12
28-04-09, 04:06
wejdz na forum http://www.majtki.fora.pl/index.php dopiero sie rozwija ale ludzie sa o takich samych zainteresowaniach ;)

polecam !!

DrPaul
15-05-09, 05:39
O widzę, że mateoo tutaj też jest ;)

Jeżeli chodzi natomiast o temat, to jak najbardziej, nakręcają i niesamowicie, ale przy mojej zasadzie:

Żadnych majtek rodzinnych! Co innego koleżanek ;) Doszedłem wręcz już do takiego momentu, ze bardziej podnieca mnie to, że robię to wszystko przy nie zamkniętych drzwiach na zamek, po prostu większa adrenalina przy szukaniu majteczek, czy to w koszu na bieliznę, czy pralce, a potem mała przygoda z nimi. Generalnie po ostatniej takiej sytuacji, jedna z koleżanek chyba domyśliła się...mało tego zaprosiła mnie drugi raz i z jakimś takim uśmieszkiem na twarzy zaprosiła mnie na małe co nieco, ale w twarz mi nie powiedziała, że wie co we mnie drzemie, hehe. Może czas jej powiedzieć i pogłębić doznania? ;)

belfegordimitr
31-05-09, 20:14
Lepiej ściągać niż wąchać :)

Black Devil
04-06-09, 02:03
Kiedys nakrylam brata podczas wachania moich majteczek i masturbacji.

A mnie siora nie dorwała.:yawn:

JoKeR_BDG
16-06-09, 19:45
Uwielbiam to poprostu. Ale moja kobieta się wstydzi gdy to robię.
Ale najfajniej jest gdy kobiecie leci śluz w środku cyklu miesiączkowego.

Ty Lubisz To
07-07-09, 04:44
Ja Jestem prawdziwym zapalencem wacham lize majteczki nawet zbieram je ale tylko fajnych laseczek

qwadriceps
22-07-09, 19:40
Majteczki to jest TO :)
Uwielbiam gdy moja Pani powolutku ściąga je z siebie i podkłada mi pod nos lub zdecydowania każe polizać :P

lukasz84
22-07-09, 20:51
Ech zamiast niuchac to wole popatrzeć na seksi bieliznę gdy moja girl ją nosi....i spaceruje w niej po mieszkaniu.....To mnie podnieca......A niuchanie odpada to nie dla mnie...

qwadriceps
23-07-09, 06:52
Żeby było co niuchać to musi w niej troszkę pochodzić:P
oczywiście bez przesady :)

artekc
02-09-09, 11:13
ja też lubię zapach kobiecych majteczek, wszystko w granicach rozsądku ale nie ma to jak aromatyczna bielizna kobietki po całym dniu :P

***Mlody17***
20-10-09, 19:35
Mnie bardzo podniecają majteczki mojej dziewczyny ;) Ostatnio dała mi w prezencie swoje majteczki, te, które najbardziej mi się podobały i powiem szczerze, że lubię je wąchać (mają taki wspaniały zapach ^^), leciutko lizać i spać z nimi ;)

rozyczka70
20-10-09, 20:27
...fetyszów faktycznie jest cały ogrom...Twój majteczkowy, że tak powiem, należy do jednego z bardziej popularnych...wiem coś o tym ;)
A w temacie powiem, że Szukający Myśliciel też lubi poczuć na majteczkach woń mojej kobiecości, choć praktycznie zmieniam je codziennie...

brzoskwineczka
21-10-09, 00:15
Mam zbyt obfite upławy by wydawać bieliznę, ale inna też sprawa, że nikt nigdy nie poprosił. Ciekawa jestem reakcji.

kocham_cipki
21-10-09, 22:37
Uwielbiam lizać cipkę przez majtki i robić z nimi różne rzeczy, np. cameltoe, czyli wciskać je między połówki cipki. No i wąchanie świeżo zmoczonych cipkowym sokiem też jest ekstra.

Ironista
22-10-09, 19:06
Uwielbiam lizać cipkę przez majtki i robić z nimi różne rzeczy, np. cameltoe, czyli wciskać je między połówki cipki. No i wąchanie świeżo zmoczonych cipkowym sokiem też jest ekstra.

Mama wie co robisz z jej majtkami ?

MIŚ
06-11-09, 08:32
Witam wszystkich sympatycznych zboczuchów.
Ja z kolei mam jazde na białe bawełniane majteczki na krągłej dupci mojej Kici. Uwielbiam piescić jej krągłości z przodu i z tyłu przez miękką bawełnę do momentu aż przesiąknie jej pachnącymi sokami. coś wspaniałego. MOja Pani wie dokładnie, co lubię, więc jak się juz dobrze rozgrzeje siada mi na twarzy, a wtedy mój drągal po prostu pęka w szwach. Super jest też szybki seksik z majteczkami zsuniętymi do kolan. Pozdro.

jet-set
13-11-09, 10:45
Ja ostatnio ściągnąłem z mojej partnerki majteczki które świeżo założyła, ale zdążyły już nasiąknąć jej zapachem i sam je założyłem. Chodziłem tak cały dzień a ją mocno nakręcał ten widok i to że chodzę w jej bieliźnie.

Gurgun
13-11-09, 12:54
Lubicie wachac kobiece majtki?

Nie

5char

psychozoik
25-02-10, 22:21
zdarzyło mi się wąchać majtki koleżanki, rok temu może. Zdjęte. (ważna uwaga, co ? :D) Hm. Zwaliłem konia, ale żeby to był w tej chwili mój fetysz, to nie.

setaUK
17-11-10, 23:24
Czasem zakładam stringi, jest całkiem przyjemne uczucie

http://stowka85.w.interia.pl/wwwseta/xxx/Stringi.jpg :|

mirek1990
28-04-11, 16:24
tez jestem fetyszem noszonych majtek i nieprzeszkadza mi to

Alexandra
28-04-11, 18:16
A nie 'fetyszystą'? Nie jestem pewna, ale tak mi się to jakoś rzuciło w oczy.

A co do majtek to same w sobie mnie nie kręcą. Chyba, że są na zgrabnym tyłku.
I tez mi to nie przeszkadza.

grechuta4
28-04-11, 18:33
kurcze no nie ma nic wspanialszego jak fajne majteczki na fajnej pupie, a jeszcze bardziej uwielbiam jak coś się z za nich wychyla...uwielbiem je zdejmować, lubie jak pachną...mogą być stringi, figi...zasada jedna muszą być sexi jak właścicielka:)

maximus23
02-05-11, 08:50
uwielbiam zapach majtek świezo sciagnietych z cipki mojej myszki boski zapach az sie we mnie gotuje

Nolaan
03-05-11, 16:29
Jako ozdoba zgrabnego tyłka kręcą jak najbardziej, ale jako element przekazywany 'z pokolenia na pokolenie' sam w sobie to nie.

Interesują mnie o tyle o ile ładnie opinają to co opięcia warte. Z momentem zdjęcia z właścicielki przestają mnie interesować.

kamil1422
03-05-11, 16:36
Jako ozdoba zgrabnego tyłka kręcą jak najbardziej, ale jako element przekazywany 'z pokolenia na pokolenie' sam w sobie to nie.

Interesują mnie o tyle o ile ładnie opinają to co opięcia warte. Z momentem zdjęcia z właścicielki przestają mnie interesować. Kolega dokładnie wyjaśnił mój pogląd na powyższy temat. Ładna bielizna bardzo nakręca, ta mniej atrakcyjna potrafi obrzydzić. Moim faworytem są zdecydowanie stringi na kształtnej (najlepiej sporej ;)) pupie.

basior
20-10-11, 11:31
Kręca mnie i to bardzo, pozostały naturalny zapaszek muszelki jest cudny

Dark priest
20-10-11, 21:45
No ba że kręcą, do dziś mam czerwone stringi mojej byłej ... :D

f3ti5h
16-02-12, 09:46
To może jeszcze raz, krótko, ode mnie dla innych fetyszystów noszonek bielizny:

Nie ważne gdzie ją poznałem, nie ważne, gdzie to dokładnie było. Co
istotne, nie jest to fikcja (dla niektórych może to być istotna
informacja)

Czterdziestolatka, niska, piękne, pełne piersi, nie jędrne, ale wprost
cudowne w dotyku, szczupła, długie włosy. Wybraliśmy się razem na
wycieczkę, górska eskapada, spore zniesienia, sierpniowy upał,
kleiliśmy się do siebie z ogromną przyjemnościowa. Potem noc w
schronisku, bez kąpieli, prosiłem ją o to, by nie marnować czasu na
takie drobnostki, aczkolwiek nigdy tego nie robie, jestem ekstremalnie
higieniczny, może nawet przesadzam. Zapach jej potu, był tak oszałamiający, że wprawił mnie w dziki nastrój. Trzeba zaznaczyć, że nie był nazbyt ostry, ale
nie był wątły i eteryczny, uderzał w nozdrza z całą swoją siłą,
rozchodził się w ciele, niczym narkotyk, obezwładniający członki.
Zlizywałem te kropelki potu, raczyłem się nimi, jak najlepszym winem
z Prowansji. Ale najlepsze, miało na mnie czekać niżej. Cudowny,
oszałamiający zapach czterdziestolatki, po całodniowej górskiej
wycieczce, mieszanka potu, śluzu i kropelek moczu. Czegoś tak cudownego,
nie odczułem nigdy wcześniej. Wtedy oszalałem po raz drugi, z dzikością w
oczach, zacząłem zlizywać ten dar, wiedząc, że doszczętnie go tym
sposobem niszczę, jednak nie mogłem się powstrzymać. Potem nastąpił
długi maraton, pierwszy raz w życiu kochałem się tak długo, aż trudno
w to uwierzyć, 3 godziny ciągłej penetracji, najróżniejszych
pozycjach. Skończyłem w niej, a to co potem zrobiła, zaskoczyło mnie,
ale też i rozjuszyło ponownie. Kazała mi położyć się na wznak, kucnęła
nade mną, i wylała cała tę zawartość w moje usta. Smak spermy (której
nigdy w życiu nie smakowałem) połączony z jej śluzem, był tak cudowny,
że poczułem, jak zbliża się w moim ciele jakiś ekstatyczny dreszcz.
Ona zeszła niżej, i zaczęła mnie całować, teraz jej ślina, pot, moja
sperma i jej śluz wymieszały się w koktajl miłosny o temperaturze
rozgrzanego gwiezdnego czerwonego karła, którego koniec jest już
bliski.

Rankiem, tuż po przebudzeniu, znalazłem tuż obok swojej głowy jej
figi, cudownie zażółcone od śluzu. I nawet z odległości kilkunastu
centymetrów czułem ten orgiastyczny zapach.

Mam nadzieję, że będę ją
miał zawsze przy sobie...

Dark priest
16-02-12, 18:07
Masz konto na kafeteria ? Bo tam jest to samo, ale z innym nickiem, podejrzewam plagiat...

Wujek
16-02-12, 18:18
Majtki sie nosi na du...a nie zostawia pod poduszką ;]
Ot tyle ode mnie :]

f3ti5h
17-02-12, 19:52
@Dark Priest: jeśli ten nick to dylesid lub alcybiades to jesteśmy ta sama osoba. Zamieścililem je pierwszy raz na majtki.fora.pl

Dark priest
17-02-12, 20:26
Nick to egoo dodane 04.09.2009, to już sam nie wiem kto był pierwszy.

arbder
18-02-12, 11:05
Mnie kręcą, gdy są na pupie mojej ukochanej i w momencie ich zdejmowania, potem przestają mnie interesować.

f3ti5h
18-02-12, 22:10
Nick to egoo dodane 04.09.2009, to już sam nie wiem kto był pierwszy.

To proste: moj jest z Nie 13:28, 09 Sie 2009
A tu link: http://www.majtki.fora.pl/opowiadania-majteczkowe,6/zapach-czterdziestolatki,4055.html

DrDusz
13-03-12, 10:21
Hmmm jak by to powiedzieć, a raczej napisać.
Jako bardzo młody małolat podsłuchałem rozmowę starych ze znajomymi właśnie na temat masturbacji, pozycji i gadali też o majteczkach pełnych soczków z cipki (morał z tej bajki jest krótki i wszystkim znany nasi starzy nas ochrzaniają, a jak byli młodzi sami dobrze się bzykali), więc parę dni po tej podsłuchanej rozmowie korzystając z okazji, że jestem sam sięgnąłem po damskie majteczki jedyne, jakie były w domu, czyli mojej mamy. Majteczki fakt pachniały no, ale nie o to chodziło, bo to mamy tak. Minęło kilka lat i jako nastolatek wróciłem do tematu. Tyle, że bardziej kręcą mnie majteczki zdobyte.
Pamiętam raz pracowałem przy wykończeniu mieszkania pewnej Pani miała córkę tak na oko ze 20lat no córa jak malowana lala zgrabna powabna była w leginsach i tajnej pupa mmmm. I zaświtał mi w głowie szatański plan. Po robocie poszedłem zapukałem i zapytałem czy mogę skorzystać z toalety żeby się obmyć, choć troszeczkę po robocie no laska otworzyła jasne, że tak proszę bardzo nawet mi przyniosła czysty ręcznik i jak tylko zostałem w łazience sam myk do kosza i znalazłem cudowne stringi pachniały mmmm a ile zabawy przy tym miałem. Kilka innych par też zdobyłem po wizytach na imprezach u moich znajomych sztuka zdobycia ich taka sama jak za pierwszym razem. Majtki mojej już dziś żony jak mam być szczery nie kręcą mnie jej zapach wole wciągać bezpośrednio z cipki a majteczki wole obcych kobiet, które mi się podobają, więc kupowanie w ciemno z netu też odpada, bo jak wiadomo net to cudowna kraina gdzie wszyscy są piękni i powabni i mają dobre posady;)

Misiaczek89
23-03-12, 15:48
Kręcą mnie majteczki kobiece te ślady na nich i przepiękny zapach.Uwielbiam majteczki mojej dziewczyny często jej podbieram i bawię się nimi.Jak macie jakieś zdjęcia swoich majteczek dodajcie do tematu

paffcio
23-03-12, 18:30
Czyste tak , z klockiem nie.

Deicide
25-03-12, 15:16
Powąchał bym teraz sobie, ale jak pisał DrDusz - od ładnej dziewczyny.

fan_dupeczek
29-03-12, 11:20
Same w sobie nie kręcą mnie, ale taki prezent od ładnej dziewczyny to byłaby super pamiątka! :D