PDA

View Full Version : Penis dalej stoi po wytrysku..

jkjkkkt
12-01-10, 10:41
Jestem od niedawna z nowym chłopakiem, kochaliśmy się do tej pory cztery razy. Całość trwa niestety bardzo krótko, on ma wytrysk, ale po wytrysku jego penis dalej stoi.. Czy to jest wytrysk bez orgazmu??

Ponieważ kończy szybko, a penis nadal stoi, to znaczy, że może od razu kochać się drugi raz? Czy mimo tego, że penis jest niby gotowy, to jednak potrzeba kilka minut odczekać?

Wiem, że powinnam jego o to zapytać, ale rozmowy tego typu nie przychodzą mi tak łatwo, będziemy się widzieć dopiero za dwa tygodnie, a mnie to męczy. Poza tym chciałabym się czegoś wcześniej dowiedzieć, przed rozmową z nim.

Holy inquisitor
12-01-10, 10:46
Zanim odpłynie 5 litrów krwi z penisa z powrotem do mózgu to mija trochę czasu.

Frodo Baggins
12-01-10, 10:51
młody (zapewne) to jurny i wytrzymały.
nie dziwi ani szybki strzał ani to, że dalej twardy.
jeśli on nie odczuwa dyskomfortu (ból główki penisa) to nie widzę przeszkód byście dalej się bzykali, aż do Twojego finału (czego życzę :)).

pytanie czy robicie to z gumką czy bez, bo jeśli z gumką to lepiej ją szybko wymienić na nową.

brzoskwineczka
12-01-10, 11:10
Korzystaj póki możesz, kiedyś będziesz chciała za to płacić. Koniecznie trzeba jednak zmienić prezerwatywę, bo w razie osłabienia wzwodu może się zsunąć i dupa blada.
Mówię Ci: korzystaj! Fajna sprawa ;P

Fonika
12-01-10, 12:41
Nie masz sie czemu dziwic, to że penis stoi po wytrysku nie ma związku z brakiem orgazmu ;)

My parokrotnie kochaliśmy się odrazu po pierwszym stosunku nie przerywając i doszedł drugi raz, oczywiście trwało to o wiele dłużej ale jednak.

Xenon
12-01-10, 16:52
To jest jedno z zaburzeń układu moczowo-płciowego, które jest dosyć rzadkie i nie aż tak uciążliwe jak inne.

brzoskwineczka
12-01-10, 17:16
Xenon - chcesz powiedzieć, że jak mojego faceta można posunąć (brzydko ujmując) 6 razy pod rząd to to jest defekt? :P Dla mnie to dar niebios! :)

Xenon
12-01-10, 18:09
A kto powiedział, że defekt nie może być zaletą? Jedni mogą mieć nienaturalnie dużą pojemność płuc, a innym może nie opadać. Mimo wszystko są to odchyły od normy i 95-99% populacji tych cech nie posiada.

jkjkkkt
12-01-10, 18:51
Xenon - chcesz powiedzieć, że jak mojego faceta można posunąć (brzydko ujmując) 6 razy pod rząd to to jest defekt? :P Dla mnie to dar niebios! :)

Tzn. robiliście w ten sposób, czy tylko teoretycznie piszesz?
Czy pomiędzy kolejnymi razami nie było żadnych przerw?
I czy wtedy każdy następny wytrysk następował później?

brzoskwineczka
13-01-10, 14:05
Tzn. robiliście w ten sposób, czy tylko teoretycznie piszesz?
Tak, tak było. Nawet ostatnio były 3 razy pod rząd bez przerw większych niż na ogarnięcie siebie.
Czy pomiędzy kolejnymi razami nie było żadnych przerw?
Tyle żeby się przetrzeć i nałożyć lubrykant, bo niekiedy mam problemy z suchością.
I czy wtedy każdy następny wytrysk następował później?
Tak.

Kata
13-01-10, 18:27
U nas taka sytuacja zdarza się tylko wtedy, kiedy był wytrysk bez orgazmu. Ale jak widać na powyższych przykładach - różnie to bywa.

jkjkkkt
13-01-10, 18:54
U nas taka sytuacja zdarza się tylko wtedy, kiedy był wytrysk bez orgazmu. Ale jak widać na powyższych przykładach - różnie to bywa.

I wtedy jedziecie dalej?

Kata
13-01-10, 19:13
Trzeba, bo któreś z nas jest niezadowolone ;)

ktos69
13-01-10, 19:24
brzoskwinka - robicie to z gumą?

Frodo Baggins
13-01-10, 19:41
tak czy siak - nie robiłbym problemu z tego, że trysnął i stoi dalej. gorzej, jak nie chce stać nawet przed wytryskiem :yawn:

brzoskwineczka
14-01-10, 00:13
ktoś69, tak się dzieje zarówno z gumką jak i bez. Tyle, że faktycznie bez gumki może dłużej. Ale rekord padł z użyciem gumek. Każdy orgazm z wytryskiem, choć z razu na raz coraz skromniejszym ;)

ktos69
14-01-10, 10:12
brzoswkinka - a jeśli z gumką to przerwa jest tylko na zmianę jej czy też dluższa?

brzoskwineczka
14-01-10, 21:11
pisałam już wyżej... zdjąć gumkę, wytrzeć, nałożyć nową, użyć lubrykantu jeśli trzeba - ot tyle. W tym czasie nie traci erekcji, całość ok minuty.

Junona
14-01-10, 22:01
Ciesz się dziewczyno i korzystaj póki mozesz. Pozazdroscic.

brzoskwineczka
15-01-10, 00:49
Jak dowiem się, że jest duplikat to dam znać - ten model już opieczętowany ;) sio sio sio :P

Greedo
15-01-10, 00:57
Penis dalej stoi po wytrysku - no i w cipke!:twisted: Tylko się cieszyć.

Schatten
17-01-10, 22:56
Jestem od niedawna z nowym chłopakiem, kochaliśmy się do tej pory cztery razy. Całość trwa niestety bardzo krótko, on ma wytrysk, ale po wytrysku jego penis dalej stoi.. Czy to jest wytrysk bez orgazmu??

Ponieważ kończy szybko, a penis nadal stoi, to znaczy, że może od razu kochać się drugi raz? Czy mimo tego, że penis jest niby gotowy, to jednak potrzeba kilka minut odczekać?

Wiem, że powinnam jego o to zapytać, ale rozmowy tego typu nie przychodzą mi tak łatwo, będziemy się widzieć dopiero za dwa tygodnie, a mnie to męczy. Poza tym chciałabym się czegoś wcześniej dowiedzieć, przed rozmową z nim.
ok, sama radość... Można dokończyć dzieła ;)
Też tak mam... i cholernie cieszy mnie, kiedy widzę/czuję kolejną radość, po mojej rozkoszy...
niech sobie sterczy...
/chyba że mówimy o priapizmie ;)/

lubietorobic
18-01-10, 14:13
chciał bym mieć taki problem.

ASAMITA27
20-01-10, 13:15
wsiadaj na niego i jazda dalej,puki moze :)

ziomek_joł
20-02-10, 01:35
Sory za odkop ale wygląda na to że ja również jestem hmm "Szczęśliwym posiadaczem" tego ... "problemu" ...
Za pierwszym razem spuszczam się stosunkowo szybko ... lecz po każdym następnym wytrysku mogę jechać coraz dłużej ...