PDA

View Full Version : Zaczerwienienie penisa

psajder
07-11-09, 15:16
Witam mam od dlugiego czasu okolo 10 miesiecy pewnien problem.
Napewno spotkaliscie sie z nim na forum ale chcialbym go opisac i posluchac waszych knkretnych rad
Napoczatku jak chodzilem z moja dziewcyzna bylo ok ale jak zaczelismy wspolzyc to zaczelo mnie zastanawiac czy moj penis brzydko pachnie wtedy zaczolem samrowac go przed wyjsciem z domu kremem np nivea po goleniu zely danie pachnial i po pewnym czasie zaczolem miec starszna suchosc i zaczerwienienie penisa a konkretnie zoledzie ,Gdy przestalem bo zrozumialem ze jednka robie zle zaczerwienie nie zeszlo caly czas od 10miesicy jest zaczerwieniony ma takie slady jak by pomarczony taki klejacy jakby sie do skorki czasem boli przy sciaganiu(nie mam stulejki bylem u urologa) i jest bardzo wrazlizy na dotyk boli mnie gdy sie dotykam a takte od jakis 7 miesiecy mam problem z przedwczesnym wytryskiem.Poprostu wyczarczy ze kilka razy dotkne zoledzia (przy masturbacji czy z dziewczyna) to czuje ze zaraz dojde i dochodze .Na poczatku mojego zwiazku gdy niesmarowalem kremami bylo wszytko ok a teraz jest tragedia moj czlonek jest bardzo wrazlizy i zaczerwieniony. Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z was zna czym mozna jakos nawilzyc ,pozbyc sie tego zaczerwienie bo wiem ze to od tego sie wszytko zaczelo
Probowalem kremu zwyklego nivea ale jest gorzej wtedy zaczerwienie nasila sie i zoladz staje sie pomarczony i bardziej wrazliwy . Czym molgbym smarowac ?? Czym wy smarujecie??
Dodam ze po stpsunku czy masturbacji clzonek jest bardzo czerwony choc obie rzeczy nie trwaja dluzej niz 1 minute. Co mam robic Pomozcie Mi PROSZE:(

Bastian84
07-11-09, 15:20
Do lekarza z tym idź koniecznie, samemu możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.

Hagath
07-11-09, 15:21
Do nakremowanego penisa lgnie wszelki syf i nietrudno i infekcję. Przez neta nikt Cię nikt uzdrowi. Idź do urologa. I przestań smarować czymkolwiek, bo sam widzisz, że pogarszasz sprawę.

anduk
07-11-09, 15:24
Był tu kiedyś taki co smarował fiuta towotem. Nie idźcie tą drogą!

psajder
07-11-09, 15:24
bylem u urologa pwoiedzial ze nic nie widzi :/ na wizyte czekalem ponad miesiac prywatnie:/ a wy czym smarujecie czy nie hmm co radzicie procze urologa??

wiem ze troche przesadzilem ale nie zdawalem sobie z tego sprawy:/ pozniej chcialem jakos sie tego pozbytc probowalem oliwka kremem nivea i lipa.
dodam ze jak naloze krem nivea to zoladz wyglada norlanie ale po pewnym czasie znowu sie zmienia:/

Hagath
07-11-09, 15:31
Zwykli śmiertelnicy nie smarują niczym penisa. Jeśli utrzymujesz higienę, a mimo to wydaje Ci się, że penis brzydko pachnie to na 99% problem jest jedynie w Twojej głowie.

Bastian84
07-11-09, 15:33
Myj go co dziennie mydłem antybakteryjnym i nie używaj przez tydzień, może wydobrzeje. Jakoś dziwnie, że miesiąc czekałeś na prywatną wizytę, może warto pójść do innego?

psajder
07-11-09, 16:01
jakie mydlo poleciacie?? moze byc hmmm Bialy jelen ??
A lekarz urolog najlepszy w moim miescie:/ dlatego miesiac na prywatna wizyte:/ myslicie ze powinienem isc z tym raczej do dermatologa??

Bastian84
07-11-09, 16:14
To idź do tego nie najlepszego. A mydło protex, w aptece kupisz.

psajder
07-11-09, 16:21
MAcie jeszcze jakies rady co powinienem zrobic ??

glizdziarz
07-11-09, 16:28
Wygląda na to, żeś brzydką chorobę złapał. Grzybica to najlżejsza przypadłość.
Czy znane ci i twojej lasce jest magiczne słowo higiena?? To podstawa.

psajder
07-11-09, 16:32
nie chodzi o higiene czlowieku myje sie min 2 razy dziennie i dam o higiene lepiej niz ty i nie jest to rzadna choroba robilem badania i grzybicy nie mam
chcem pozbyc sie tego zaczerwienia i podraznienia wtedy moze bedzie ok wiec moglbys pisac madrzejsze rzeczy niz takie nic nie warte komentarze

Bastian84
07-11-09, 16:35
Może go nacierasz za bardzo? Kiedy jest lepki, rano?

psajder
07-11-09, 16:44
nie rano nie nacieram sprobuje tym mydlem :) i przestane smarowac kremami dzieki ze powiedizleiscie ze niczym sie nie smaruje go:) jakos na tyg wybiore sie do dermatologa jak to nie pomoze pojde do urologa i zobacze co bedzie :/

Bastian84
07-11-09, 16:49
Tylko pamiętaj nie używaj przez tydzień, a myj raz dziennie i lepiej rano niż wieczorem, bo w nocy możesz mieć polucje.

psajder
07-11-09, 16:56
polucji nie mialem jeszcze nigdy:P ok bede myl rano
a i czego mam nie uzywac przez tydzien malego??

Bastian84
07-11-09, 17:06
No a jak myślisz, zero seksu i masturbacji, niech zniknie podrażnienie i skóra zregeneruje trochę. A polucje możesz mieć jeśli będziesz pościł.

tuśś
07-11-09, 17:17
nie chodzi o higiene czlowieku myje sie min 2 razy dziennie i dam o higiene lepiej niz ty
1. Skoro wiesz lepiej co Ci dolega - to po co pytasz?:>
2. Kiepsko zaczynasz na forum atakując rozmówcę który chce Ci pomóc... po co ta głupia pyskówka?

chcem pozbyc sie tego zaczerwienia i podraznienia wtedy moze bedzie ok wiec moglbys pisac madrzejsze rzeczy niz takie nic nie warte komentarze
"chcem" - ja terz wiele żeczy bym hciał... więc skoro chcesz - to przyjmuj krytykę pod każdą postacią... poza tym wytłumacz mi co Ci daje smarowanie kremem?...

czego mam nie uzywac przez tydzien malego??
a tego - żeby zaobserwować kiedy Twoje dolegliwości występują?

a wy czym smarujecie czy nie
my nie smarujemy... nie smaruje się penisa kremami... - jak już powiedzieli Wszyscy zgromadzeni - nie pomoże Ci to - a jak juz sam odkryłeś - szkodzi...

jak to nie pomoze pojde do urologa i zobacze co bedzie :/
radziłbym nie czekać - co pomoże a co nie... tylko wybrać się do lekarza.
Możliwe że masz bakteryjne zapalenie prostaty... - i stąd może brać się niemiły zapach...
LEKARZ

psajder
07-11-09, 21:58
radziłbym nie czekać - co pomoże a co nie... tylko wybrać się do lekarza.
Możliwe że masz bakteryjne zapalenie prostaty... - i stąd może brać się niemiły zapach...
LEKARZ[/QUOTE]

nie mam zadnego zakarzenia prostaty ani bakteryjnego mialem robione badania w szpitalu wymazy i probki moczu i nic nie wyszlo

a tym kremem nie dlatego ze hmm brzydko pachnie tylko dlatego ze wolalem zeby mi dziewczyna nie powiedziala tak wiec wolalem umyc i krem zeby byl ladny zapach niz tylko umyc :/ wiem ze glupio zrobilem dopiero teraz to zrozumialem :/ sory ze tak najechalem na ciebie ale wkurzylem sie jesli chodzi o ta higiene osobista:/sory