PDA

View Full Version : Czy Wasze te軼iowe widzia造 Was nago?

panm
02-09-09, 07:52
Mnie niestety tak... Spad mi r璚znik i ukaza貫m swojego ptaszka na wprost mojej te軼iowej. My郵a貫m, 瞠 si ze wstydu spal. Na szcz窷cie nie by這 p騧niej 瘸dnych uwag. A Wam si zdarzy這? Jaka by陰 reakcja te軼iowej? By豉 zawstydzona? Zdziwiona? A mo瞠 pe軟a podziwu :)

curious
02-09-09, 08:09
Moja kiedy wparowa豉 do pokoju jak akurat zak豉da豉m majtki:) przeprasza豉 mnie potem p馧 dnia i obiecywa豉, 瞠 b璠zie puka潣^

syrenka24
02-09-09, 09:25
hahaha dobre Ale siara:knockout:

daj_mi
02-09-09, 10:47
Moja "by豉 te軼iowa" (bo w sumie tylko matka ch這paka, ale byli鄉y ze sob te ponad trzy lata) wesz豉 do pokoju kiedy nago le瘸豉m pod kocem, musia豉 co stamt康 zabra. Ja struchla豉m, bo np bose stopy czy ramiona mi wystawa造 i mo積a by這 si skapn望, ale ona tylko zerkn窸a i w og鏊e nie poruszy豉 tematu.
Tylko potem ju rzeczywi軼ie puka豉 ;)

Karookarolina
02-09-09, 13:19
Mnie tesciowa nago nie widzia豉 i dobrze, bo pewnie bym nie mia豉 wst瘼u do domu ;) Zawsze puka jak co chce, albo krzyczy pod drzwiami. Ja staram si jak najmniej paradowa w bieliznie czy w r璚zniku.

merry
02-09-09, 14:03
Widzia豉 mnie w bieli幡ie i w do嗆 sk徙ej koszuli nocnej, przez ktor wszystko wida. Nie by這 problemu.

lady_mysterious
02-09-09, 14:18
te軼iowa nie :p ale te嗆 widzia mnie bez bluzki bo przebiera豉m si w str鎩 bo jechali鄉y na pla輳 i on wparowa bez pukania :P ja si odwr鏂i豉m on przeprosi i wyszed.

ankka84
02-09-09, 17:24
matka moje dziewczyny zapewne widziala mnie nago gdyz spalysmy wtedy bez ubran a ona rano czegos szukala w pokoju mojej lubej.mam tendencje do odkrywania sie i spania na brzuchu wiec zadek byl okazany w pelnej okazalosci.^^
problemu z tym nie mam ,ona raczej tyz nie.
sama czesto paraduje w samej bieliznie obok mnie.

Irja
02-09-09, 18:44
Rodzicielka mojego faceta widzia豉 mnie dwa razy w r璚zniku ;/ Raz zapomnia豉m zabra rzeczy do 豉zienki (si豉 przyzwyczajenia gdy w domu przebieram si dopiero w pokoju a paraduj w r璚zniku w豉郾ie lub w szlafroku) a raz wr鏂i豉 wcze郾iej do domu i wesz豉 do pokoju mego lubego jak si w豉郾ie ubiera豉m.

alexandra191
04-09-09, 20:33
mi si zdarzy這, 瞠 babka mojego faceta przy豉pa豉 nas w 堯磬u.... no nie bylo ciekawie, wyzwala od dz***i i od tej pory do niego nie chodz.... no c騜... nie tylko dlatego ze mi glupio ale tez dlatego ze mnie obrazila...
heh;]

Nilieth
04-09-09, 20:58
Wszystkie niedosz貫 te軼iowe na szcz窷cie hodowa造 kwiaty i w momencie kryzysowym mo積a by這 si zakry jakim listkiem w doniczce. Zreszt nawet jakby si zdarzy這, to w sumie nic strasznego. Ja baba, te軼iowa te, wi璚 瘸dne tajemnice nie kryj si pod tym r璚znikiem czy czym tam, co w豉郾ie upad這 <donica z kaktusem??:shifty:>

Frodo Baggins
04-09-09, 21:04
nie zafundowa貫m takiej traumy kobiecie. w ko鎍u nic do niej nie mam :lol:

Kochana
04-09-09, 21:29
widzia豉 mnie w staniku i w stringach, przebiera豉m si przy niej na szybko軼i bo nie by這 czasu na chowanie si po k徠ach 瞠by si przebra. i raz widzia豉 mnie w prze鈍ituj帷ej pi瘸mce, w kt鏎ej dosy du穎 wida :\ spa豉m z ch這pakiem, ale odkryta, bo by這 gor帷o, a ona przysz豉 zaraz z rana przed prac, bo co od niego chcia豉 no i widzia豉 moje ma貫 co nieco, nawet nie wiem co. ale spoko kobita jest, wyrozumia豉 ;] no i jakby nie by這 to mamy to samo, tylko troch r騜ne :D

woletak
29-10-09, 19:01
mnie widzia豉 matka mojej dziewczyny. By貫m u nich w domu rano sam bo dziewczyna posz豉 do pracy a jej mama chyba na zakupy. Ja poszed貫m si wyk徙a i jak wychodzil瘱 z 豉zienki otworzy造 si drzwi i weszla mamusia Ani.Ja zd瑿ialem i tak stalismy chwil w milczeniu. potem szybko ucieklem do pokoju si ubrac i przeprosilem mamusk. Ona si tylko u鄉iechn窸a i powiedzia豉 瞠 nic si nie sta這. ale mi i tak by這 g逝pio.

Tajger
29-10-09, 21:00
tak moja te軼iowa widzia豉 mnie nago .. ostatnio wczoraj , jak to gra貫m serenady na gitarze pod jej oknem ... co z tego 瞠 by這 4.5 *C

Zwyczajnie
30-10-09, 14:14
Nie widzia豉 mnie nago. Na szcz窷cie. : ) Co najwy瞠j w pi瘸mie. Cho sama paradowa豉 w niej przede mn.

Holy inquisitor
31-10-09, 09:52
Nie i mam nadziej, 瞠 do tego nie dojdzie. Staram si aby mnie nawet w majtasach nie widywa豉.

pop
31-10-09, 14:22
Moja nie, ale ju biegn w podskokach, 鈍iec帷 go陰 dup. To bardzo zbli瘸 :D

Aaa, wreszcie wiem, czemu moja 穎na i matka tak si nie rozumiej. Dzi瘯i za patent, sprzedam na pewno!

brzoskwineczka
31-10-09, 21:04
Na ogladanie mnie trzeba zas逝篡. Nikt poza partnerem si nie doczeka. I tak zostanie, dbam o swoj nago嗆.

0772marcin
04-10-12, 20:55
hej mnie kiedy te軼iowa widzia豉 jak wyszed貫m z pod prysznica bawi帷 si stoj帷ym na maksa kutasem du穎 nie brakowa這 do wytrysku a ona akurat wesz豉 do 豉zienki wyj望 pranie z pralki. sta豉 tak z 10sekund i gapi豉 si na kutasa i po chwili powiedzia豉 ..no no masz ty czym si pobawi.. u鄉iechne豉 si i wysz豉 a ja z wrarzenia prawie si spu軼i貫m na jej oczach.

iceberg
04-10-12, 21:27
hej mnie kiedy te軼iowa widzia豉 jak wyszed貫m z pod prysznica bawi帷 si stoj帷ym na maksa kutasem du穎 nie brakowa這 do wytrysku a ona akurat wesz豉 do 豉zienki wyj望 pranie z pralki. sta豉 tak z 10sekund i gapi豉 si na kutasa i po chwili powiedzia豉 ..no no masz ty czym si pobawi.. u鄉iechne豉 si i wysz豉 a ja z wrarzenia prawie si spu軼i貫m na jej oczach.

to si zdecyduj czy matka czy te軼iowa - bo si pl帷zesz w zeznaniach http://www.beztabu.com/showpost.php?p=882706&postcount=145

mikel84
04-10-12, 21:29
To jaki erotoman-bajkopisarz. :)

sylwia.torun
04-10-12, 21:32
Te軼iowej nie mam, natomiast mama mojego 闚czesnego faceta widzia豉 mnie w koszuli nocnej spod kt鏎ej praktycznie bylo widac wszystko. Bez komentarza to zostawi豉, nie bylo k這potu.

barmetr
04-10-12, 21:36
to si zdecyduj czy matka czy te軼iowa - bo si pl帷zesz w zeznaniach http://www.beztabu.com/showpost.php?p=882706&postcount=145

A mo瞠 mia dwa podobne wydarzenia w 篡ciu, raz wesz豉 matka, a innym razem te軼iowa?;)

iceberg
04-10-12, 21:38
I dok豉dnie ten sam post z zamian tylko osoby? no lito軼i... chyba 瞠 o瞠ni si z w豉sn r瘯 - wtedy to ca趾iem mo磧iwe ;)

znowuzapilem
04-10-12, 21:48
Moja ex te軼iowa mnie widzia豉, my郵a豉 瞠 豉zienka wolna i wlaz豉. Po鄉iali鄉y si wszyscy ale jakiego niesmaku nie by這. Og鏊nie moja ex te軼iowa by豉 bardzo w porz康ku, kumata i bezpo鈔ednia, taki rodzaj kumpla. Obecna tez jest ok ale by這 by niezr璚znie.

barmetr
04-10-12, 21:51
I dok豉dnie ten sam post z zamian tylko osoby? no lito軼i... chyba 瞠 o瞠ni si z w豉sn r瘯 - wtedy to ca趾iem mo磧iwe ;)

Wydaje si to nieprawdopodobne. Ujawnienie tej zbie積o軼i jeszcze bardziej poprawi這 mi humor. Teraz nie mog przesta si 鄉ia. :lol:
Dzi瘯i za to por闚nanie post闚.

janlis
15-10-12, 19:50
Kiedy mieszkali鄉y z 穎n u te軼i闚 (na szcz窷cie tylko nieca造 rok) i po軼iel z naszego 堯磬a (pierzyna !! :surprised:surprised i pierzaste poduszki !!) by豉 cz瘰to wietrzona na balkonie na s這neczku. Pewnego upalnego wieczoru moja 穎nka le瘸豉 ju nagusie鎥a na 堯磬u z rozchylonymi n騜kami, a ja jeszcze poprawia貫m prze軼ierad這, ale ju z fiutkiem przygotowanym do pracy i wtedy wesz豉 te軼iowa z poduszkami :twisted::twisted::twisted:. Masakra!!!!! 皋na nie mia豉 si czym zas這ni, a ja sta貫m jak idiota ze stercz帷ym fiutem. Te軼iowa zostawi豉 poduszki i powiedzia豉, aby鄉y pierzyn zabrali sobie sami. A ja na to, 瞠 jest gor帷o i nie potrzebujemy pierzyny. Nigdy nie wracali鄉y w rozmowach do tej sprawy, ale te te軼iowa ju nigdy nie wchodzi豉 do nas bez pukania.

janek

upocone jajka
17-10-12, 23:09
mnie tak zupe軟ie na waleta te軼iowa nie widzia豉 ale tylko w samych gaciach to do嗆 czesto :D

Away
21-10-12, 08:49
w sumie jak sie nad tym zastanawia to nie zdarzy這 mi si

dj-mac
24-10-12, 12:41
Dziewczyna w samym staniku kiedy le瘸豉 pod ko責r, a ja przed wyj軼iem na uczelnie chcia貫m jej zrobi dobrze i wpad豉 mi matka do pokoju z informacj, 瞠 siostra zabra豉 moje klucze, ona wychodzi i zostawi mi swoje xD Dobrze 瞠 ta ko責ra by豉 :D

Tom_Bombadil
24-10-12, 12:44
Nie, nigdy nie widzia豉 mnie nago.

EmilyWeed
24-10-12, 13:29
Heh, by豉 taka sytuacja na pocz徠ku trwania mojego obecnego zwi您ku. By豉m w domu mojego faceta i akurat robi m dobrze. Mia豉m na sobie sukienk, a pod ni nic. No i wesz豉 Mamu鄂a T. co prawda zapuka豉. Ja zd捫y豉m zakry si tylko kocem. Nic nie widzia豉, ale pewnie sobie co pomy郵a豉 skoro nawet si nie podnios豉m:) Innym razem moja babcia wesz豉 do pokoju podczas seksu. Szybko wysz豉, ale nie nauczy豉 si puka. ;/ Na szcz窷cie spoko kobitka z niej:D I uwa瘸, 瞠 to normalna rzecz. Wi璚ej tematu nie by這.

dj-mac
24-10-12, 13:36
Innym razem moja babcia wesz豉 do pokoju podczas seksu. Szybko wysz豉, ale nie nauczy豉 si puka. ;/ Na szcz窷cie spoko kobitka z niej:D I uwa瘸, 瞠 to normalna rzecz. Wi璚ej tematu nie by這.
Jednak nie ka盥a babcia to moher :D

EmilyWeed
24-10-12, 17:30
Jednak nie ka盥a babcia to moher :D

Bycie moherem to stan umys逝 a nie wieku :) Przepraszam, 瞠 troch zejd z tematu, ale moja babcia jest wspania豉. Ponad to uwa瘸, 瞠 je郵i kto ma bra 郵ub i rozwodzi si za rok to lepiej niech sobie 篡je na koci 豉p, bzyka si bez 郵ubu robi sobie dzieci, ale niech 篡je szcz窷liwe. Aha! I babcia wyznaje s逝szn zasad: "瘸dnego 郵ubu przed seksem".

daro110
27-10-12, 15:53
na szczescie nie widziala mnie nago i mam nadzieje, za tak juz zostanie:D

imbroken
27-10-12, 23:14
Mnie, moja te軼iowa, nawet na zdj璚iu chyba nie widzia豉, wi璚 wszystko przedemn :D

dj-mac
27-10-12, 23:31
Bycie moherem to stan umys逝 a nie wieku :) Przepraszam, 瞠 troch zejd z tematu, ale moja babcia jest wspania豉. Ponad to uwa瘸, 瞠 je郵i kto ma bra 郵ub i rozwodzi si za rok to lepiej niech sobie 篡je na koci 豉p, bzyka si bez 郵ubu robi sobie dzieci, ale niech 篡je szcz窷liwe. Aha! I babcia wyznaje s逝szn zasad: "瘸dnego 郵ubu przed seksem".
Moja m闚i podobnie - "To nie te czasy, 瞠 trzeba si 瞠ni" xD Troch co prawda kr璚i nosem jak do niej dociera, 瞠 sypiam z dziewczyn pod jedn ko責r, ale nie mam nigdy "lekcji wychowawczych" xD