PDA

View Full Version : W męskiej toalecie.

kusiciel83
12-08-09, 14:36
Koledzy, czy podczas załatwiania swojej potrzeby przy pisuarze w męskiej toalecie zdarzyło się Wam rzucić okiem na interes faceta stojącego obok?? Oczywiście bez podtekstów seksualnych, tylko tak z czystej ciekawości... jakiego ma, czy jest większy niż mój itd. Ja przyznam się szczerze, że nigdy się nie odważyłem ale miałem kilka razy taką chęć. Po prostu boję się, ponieważ może to zostać źle odebrane, dlatego wolę tępo patrzeć się w scianę:)

Kamil B.
12-08-09, 14:37
A po co mi wiedzieć, jaki rozmiar ma facet, którego pierwszy i pewnie ostatni raz widziałem w życiu? Taka wiedza nie jest mi do szczęścia potrzebna :)

kusiciel83
12-08-09, 14:44
A po co mi wiedzieć, jaki rozmiar ma facet, którego pierwszy i pewnie ostatni raz widziałem w życiu? Taka wiedza nie jest mi do szczęścia potrzebna :)
By porównać! Czy masz w majtkach orzeszka czy może armatę :)

MrrrAucin
12-08-09, 15:15
To czy mamy orzeszka czy armatę zależy od tego do czego przyrównujemy. Do jednego będzie orzeszkiem a do drugiego armatą.

Mi się nigdy nie zdarzyło patrzeć na czyiś interes.

Trzynasty
13-08-09, 01:07
Przyznam się szczerze, że zdarza mi się zerkać, ale nie chamsko i nachalnie. Bez żadnych podtekstów erotycznych, po prostu z ciekawości. Z moich obserwacji jednak wynika, że większość facetów przy pisuarze stara się jak najmocniej zasłaniać. Hmm...

ar3k92
13-08-09, 08:57
Nigdy w życiu mi się to nie zdarzyło i nawet nie myślałem żeby zerknąć. Po co mi to :D Nie muszę porównywać swojego ptaka do innych :P

Wujek
13-08-09, 15:41
Nie. Nawet w grupowych łaźniach i prysznicach. Bo po co?

By porównać! Czy masz w majtkach orzeszka czy może armatę
Ja to tam penisa mam ;)

truciak20
13-08-09, 16:57
a co ci da widok skurczonego fiutka?:D bo chyba malo ktory leje gdy mu stoi jak drag ;>

mozna miec w spoczyknku 4 cm a jak stanie 18 a mozna miec w spoczynku 10 a jak stanie 13 ;]

Cordoba
13-08-09, 17:02
Zawsze mnie to zastanawiało, czy właśnie panowie korzystając z pisuaru oglądaja swoje cudeńka :D
Kolega kiedyś zerknął a jak wyszedł z toalety dostał sztukę z tekstem " patrz sie w ścianę"

snapee
15-09-09, 16:30
tam gdzie korzystalem zawsze byly oddzielone sciankami pisuary ;)

Nolaan
16-09-09, 09:52
Po kiego mam się lampić na cudzego ptaka? Styka, że mój jest cały i zdrowy ;]

juliusp
16-09-09, 10:08
czasem zerkam, ale na basenie pod prysznicami,
tak z ciekawości, bo mój po wyjsciu z basenu jest taki skurczony że wstyd anwet
a innym nie jest skuroczny, nie wiem od czegoz ależy, może oni swpje trochę pobudzają żeby nabrały objętości?

wujcio_wodnik
16-09-09, 13:06
lata pływania nurkowania w zimnej wodzie nauczyły mnie że po wyjsciu z wody z rozmiarem jest źle,a po nurkowaniu pod lodowym w mokrej piance bardzo źle,tak że nie ma co zwracać uwagę na innych...zresztą po wojskowych prysznicach człowiek traci kompleksy ;)

Holy inquisitor
24-09-09, 21:55
Nigdy nie sikam przy pisuarze z kimś w parze. Nie oglądam cudzych ptaków w miejscach gdzie jest to możliwe. Nie interesuje mnie fujara drugiego faceta bo i co mi z tego, że ma mniejszego czy większego?
Drażnią mnie kible gdzie pisuary nie są pożądnie oddzielone. Jazda parami facetów jest dopuszczalna w speedwayu ale nie w kiblu.

fotogeniczny
08-01-10, 23:11
porównywania podczas stania przy pisuarze nigdy nie próbowałem bo mnie nie interesi co ktoś inny nosi w spodniach. a co do odlewania się gdy sterczy komuś pałka to powodzenia życzę, ciężko się wtedy wylać jak cholercia...

kraken
09-01-10, 00:11
A co zrobić, gdy przy uczelnianym pisuarze spotka się swojego profesora. Ukłonić się czy nie? Trochę to dziwna i niezręczna sytuacja. ;)

Sexy_man
09-01-10, 00:21
A co zrobić, gdy przy uczelnianym pisuarze spotka się swojego profesora. Ukłonić się czy nie? Trochę to dziwna i niezręczna sytuacja. ;)

Nieee, wypuścić z ręki sprzęt i podać dłoń na przywitanie "Dzień dobry Panie profesorze"... Ja tak zawsze robiłem w czasie studiów... :yawn:

upocone jajka
10-01-10, 11:12
zresztą po wojskowych prysznicach człowiek traci kompleksy ;)

hahahha też mieliście "świniarnie" ? :lol:

a co do lipowania, no ba, człowiek musi sie jakoś inaczej dowartościować :cool:

Sexy_man
08-07-10, 22:17
Kiedyś parę razy kusiło mnie wyciągnięcie szyi by dojrzeć interes sikającego obok faceta. Jednak obecnie nie za bardzo odczuwam potrzebę zobaczenia wacka innego kolesia, zwłaszcza starszych, czasem niezbyt ciekawie wyglądających panów.;)

malutki32
08-07-10, 22:22
Nie, nigdy mnie nie ciekawiło, a po drugie czuł bym się nieswojo w takiej sytuacji

lolo82
09-07-10, 01:20
ja nie patrze i nie podziwiam nie mam takiej potrzeby chyba ze przypadkiem ale nie mam nic przeciwko jesli ktos obok mnie sikajacy sobie zerknie, generalnie uwielbiam sikac do pisuaru a jak to jest z wami bo z tego co wiem to faceci mają z tym problem i wolą chodzic do kabiny zeby sie wysikac?

PabloXM
09-07-10, 09:56
Dlatego zawsze kiedy mam możliwość korzystam z kabiny. Nawiasem mówiąc, u mnie w LO były tylko kabiny. Kiedy było zimno na dworze lub padało, cała szkolna elita zbierała się w WC na fajce pokoju :)

iceberg
09-07-10, 20:28
nie, nigdy nie zaglądałem innemu facetowi ani w toalecie ani w innych miejscach... oczywiście pod prysznicami na basenie, w saunie czy na plaży nudystów widziałem facetów nago - ale raczej nie staram się wtedy patrzeć ani między nogi ani prosto w oczy - może to niektórych prowokować... a po co ;)

Sexy_man
09-07-10, 22:37
A ja dzisiaj byłem na basenie - pod prysznicami prawie wszyscy panowie chodzili i myli się nago. Powiedziałem sobie "Nie będę się wygłupiał i nie chcę ich krępować" i... zium! kąpielówki zeszły na dół. Fajnie było.;) Oczywiście jak to ja - trochę lookałem, oczywiście po kryjomu, na wacki innych panów.:D
Chyba po raz pierwszy w dorosłym życiu brałem prysznic nago w miejscu publicznym.:)

DSD
09-07-10, 22:51
A co zrobić, gdy przy uczelnianym pisuarze spotka się swojego profesora

Przede wszystkim nie patrzeć mu na ptaka!!! (to mogę być ja...)

iceberg
09-07-10, 22:59
no a tym bardziej nie pokazywać że masz większego :D - pewne oblanie ustnego ;)

adamos93
10-07-10, 00:09
zdarzało mi sie patrzeć ukradkiem ale tak żeby nie zauważył. Czasem nawet mam chęć wejść do kabiny do jakiegoś fajnego kolesia ale opanowuję się:)

Koledzy, czy podczas załatwiania swojej potrzeby przy pisuarze w męskiej toalecie zdarzyło się Wam rzucić okiem na interes faceta stojącego obok?? Oczywiście bez podtekstów seksualnych, tylko tak z czystej ciekawości... jakiego ma, czy jest większy niż mój itd. Ja przyznam się szczerze, że nigdy się nie odważyłem ale miałem kilka razy taką chęć. Po prostu boję się, ponieważ może to zostać źle odebrane, dlatego wolę tępo patrzeć się w scianę:)

michael500
06-02-11, 02:26
a co ci da widok skurczonego fiutka?:D bo chyba malo ktory leje gdy mu stoi jak drag ;>

mozna miec w spoczyknku 4 cm a jak stanie 18 a mozna miec w spoczynku 10 a jak stanie 13 ;]

no fakt, mało kto leje jak mu sterczy....ale ja miałem niezłą okazję do poówania.........byłem w Egipcie, jakiś postój po drodze w trakcie wycieczki, idę lać, pisuary bez przegród, leję sobie a tu wchodzi ichniejszy policjant, było chyba z 8 pisuarów a on staje przy mnie, i bez krępacji patrzy ma moją pałkę, w zamian oczywiście wywalił swoją, jak się okazało tłustą parówę z odsłoniętym łebkiem, a raczej łbem....no i zagaduje do mnie, skąd jestem itp. po czym po chwili mówi żebym spojrzał....niesamowicie sterczał mu fiut, jestem hetero ale jak zobaczyłem ten sprzęt to też mi stanął, mam 18 cm, ale z nie nie wygrałem, to było z 25 cm, do tego wielki grzyb i gruby drąg........masakra

adamos93
07-02-11, 09:07
fajna przygoda:cool::)

no fakt, mało kto leje jak mu sterczy....ale ja miałem niezłą okazję do poówania.........byłem w Egipcie, jakiś postój po drodze w trakcie wycieczki, idę lać, pisuary bez przegród, leję sobie a tu wchodzi ichniejszy policjant, było chyba z 8 pisuarów a on staje przy mnie, i bez krępacji patrzy ma moją pałkę, w zamian oczywiście wywalił swoją, jak się okazało tłustą parówę z odsłoniętym łebkiem, a raczej łbem....no i zagaduje do mnie, skąd jestem itp. po czym po chwili mówi żebym spojrzał....niesamowicie sterczał mu fiut, jestem hetero ale jak zobaczyłem ten sprzęt to też mi stanął, mam 18 cm, ale z nie nie wygrałem, to było z 25 cm, do tego wielki grzyb i gruby drąg........masakra

tommar15
23-02-11, 01:46
Nigdy nie patrzę, co facet obok chowa w rozporku. Jakoś nie interesuje mnie to, niech zajmie się tym kto inny ;p

Mestiv
23-02-11, 14:51
Mnie nie kusi zerkanie na ptaszki facetów obok :P

CrazyMen
26-02-11, 17:46
Mnie raczej też nie kusi, pozatym to dobry sposób na dostanie w mordę;)

michael500
02-03-11, 23:36
Ok oczywiście można dostać w mordę za zerkanie, ale jak już napisałem......i chyba też to zauważyliście, że faceci czasami sami chcą się w gronie samców pochwalić swoim sprzętem, zwłaszcza jeśli mają czym......wywalają fiuta tak żeby inni widzieli

PabloXM
03-03-11, 13:30
W większości przypadków między pisuarami są przegródki. Niemniej jednak najczęściej korzystam z kabiny ;0

DRS
18-03-11, 23:43
Staram się nie patrzeć na czyjś sprzęt. Czułbym się idiotycznie, jakby mnie koleś na tym przyłapał. Wole być przyłapywany, jak się wgapiam w cycki laski :D

Apropos lania ze wzwodem, to rano jak idę do klopa, to tak mi sterczy, że trzeba się wygiąć na supermena :D

sinep_88
18-04-12, 16:16
Mi się kilka razu zdarzyło podglądnąć fiuta innemu facetowi jak leje w pisuarze. Przyznam, że można na prawde dużo się dowiedzieć o rozmiarach penisów innych kolesi. Ostatnio nawet jeden koleś o troszkę ciemniejszej skórze lał koło mnie w publicznej toalecie i jak zobaczyłem jego fiuta, to aż się kompleksów nabawiłem. Facet miał tak dużego penisa w stanie zwisu, że nie wyobrażam sobie jak wygląda kiedy mu stoi.

rokoko91
04-12-12, 19:55
Ostatnio się zdarzyło chyba jeszcze w podstawówce (pamiętam jeszcze starą toaletę :) Wiadomo, ciekawość, czy się nie odbiega za bardzo od kolegów. Ale później, to się odechciało takich rzeczy, zwłaszcza, że samemu nie chciało się być ofiarą spojrzeń.

hejej1020
04-12-12, 21:40
Jak jestem gdzieś pod prysznicem to nie patrzę się na wacki kolegów i tego oczekuję od nich. To samo przy pisuarach ,ale ostatnio byłem świadkiem jak kolega szczał przy otwartych drzwiach do wc publicznego i drugi kolega wszedł do niego lał razem z nim do tego samego kibla. Słyszę rozmowę: "A dlaczego masz..." dalej nie słyszałem, ale ton wskazywał na rozmowę o penisie.

Maxi.Kaz
06-12-12, 11:39
BlackBerry to ZUO. Wchodzę ostatnio do kibla, a przy pisuarze stoi koleś i pisze eskę czy tam maila - oczywiście dwoma rękami, z fujarą wywaloną na zewnątrz :|

Hal
06-12-12, 11:51
Wchodzę na ogół szukam oddalonego miejsca - nie lubię ścisku przy pisuarze - robię swoje, myję dłonie i wychodzę starając się nie dotykać klamek, jeśli jest to konieczne robię to przez ręcznik papierowy. Ot i wszystko.
Fiut w stanie oddawania moczu jest aseksualny przynajmniej dla mnie.

Tom_Bombadil
06-12-12, 12:06
Niedawno widziałem taką sytuację w toalecie jednego z hipermarketów:
starszy jegomość podszedł do pisuaru, załatwił co trzeba, następnie przebiegł koło umywalki ledwo spłukując pod kranem tylko dwa (słownie: DWA) palce (kciuk i wskazujący), którymi trzymał sobie interes.

Bleeee....

Hal
06-12-12, 12:18
Dlatego też przez ręcznik otwieram drzwi. Gdybyż tak zrobić badania mikroskopowe tych klamek 8)

Arkhan
06-12-12, 12:22
Niedawno widziałem taką sytuację w toalecie jednego z hipermarketów:
starszy jegomość podszedł do pisuaru, załatwił co trzeba, następnie przebiegł koło umywalki ledwo spłukując pod kranem tylko dwa (słownie: DWA) palce (kciuk i wskazujący), którymi trzymał sobie interes.

Bleeee....

Otwieram drzwi łokciem! To jest metoda :)

Co do tematu.. eh, zapewne robię błąd wypowiadając się, bo fala hejtów wzbiera już od wczoraj, ale ja nie załatwiam się przy pisuarach, zawsze kulturalnie zaczekam aż zwolni się kabina. Nie mam zamiaru stać obok jakiegoś obcego faceta z interesem na wierzchu.

Tom_Bombadil
06-12-12, 12:32
Co do tematu.. eh, zapewne robię błąd wypowiadając się, bo fala hejtów wzbiera już od wczoraj,

Złap dystans. Nie jesteś najbardziej znienawidzonym forumowiczem. :D

ale ja nie załatwiam się przy pisuarach, zawsze kulturalnie zaczekam aż zwolni się kabina. Nie mam zamiaru stać obok jakiegoś obcego faceta z interesem na wierzchu.

Kwestia dorośnięcia do wieku w którym stojący obok obcy facet z interesem na wierzchu nie będzie wzbudzał skrępowania. :)

Kamil B.
06-12-12, 15:22
Ale pamiętajmy Panowie o pisuarze odstępu! ;)

Mestiv
09-12-12, 22:26
Nigdy jakoś na boki nie patrzę, nie widzę sensu ani potrzeby.

Tizio
10-12-12, 20:48
Zasady :)

basior
11-12-12, 09:01
Jakoś nigdy mnie to nie ciekawiło, a do pisuaru idę by się odlać.

Raine
11-12-12, 09:38
Tylko krótkoogoniaści czekają za wolną kabiną.
:goth:

upocone jajka
11-12-12, 16:58
lepiej sie leje do pisuaru bo jak sie w kibel nie trafi to odłamkiem można se ojszczac dresy przy kolanach :lol:

brkt
13-12-12, 11:12
Mężczyzna w toalecie myje ręce.
Prawdziwy mężczyzna myje fiuta...

Nigdy nie wiadomo;)

lolo82
13-12-12, 23:24
lepiej sie leje do pisuaru bo jak sie w kibel nie trafi to odłamkiem można se ojszczac dresy przy kolanach :lol:

Masz zupelna racje tez wole do pisuaru szczac zeby dresikow nie ochlapac :)

Arkhan
14-12-12, 12:38
Tylko krótkoogoniaści czekają za wolną kabiną.
:goth:

Nie wiem jakimi statystykami się kierujesz, ale ja preferuję kabinę, a do krótkoogoniastych nie należę.

Hal
14-12-12, 14:22
może walisz ( błąd nieprzypadkowy ) kabinę z innych powodów

Arkhan
14-12-12, 14:56
Twierdzisz że co?

Tom_Bombadil
14-12-12, 15:23
Ja o tyle wolę kabinę, bo w kabinie można członka wytrzeć.
Niestety nie wymyślono jeszcze montowania bidetów w publicznych toaletach.

Henri
15-12-12, 14:04
Zasadniczo pisuar, bo kabiny są brudne i zawsze można zachlapać spodnie. Co do podglądania... Jak idę się odlać, to nie mam czasu zastanawiać się, czy ktoś patrzy na mnie czy nie. A niech se patrzy. Zresztą, przed laty w jednym z kibli w Warszawie byłem podglądany lusterkiem, jak sikałem w kabinie - zatem, czy to takie bezpieczne miejsce?

mocny999
22-01-13, 13:38
Ja tam wiem że mam , nawet hu*ja, a czy oglądałem?. Jasne, nawet raz we 3 do jednego pisuaru:D