PDA

View Full Version : Seks z kobietą w ciąży

jedrus1313
08-08-09, 21:19
czy ktoś z was tego doswiadczyl?

fidien_!
08-08-09, 21:20
raczej zapytaj tych z działu " ciąża dylematy i pytania" :lol:

Frodo Baggins
08-08-09, 21:28
no chyba nie o to mu chodziło ;)

a co ma być szczególnego w seksie z ciężarną ?
jak już jej przejdą mdłości i wymioty (nie wszystkie zresztą tego doświadczają), kiedy badania udowodnią, że ciąża prawidłowo się rozwija i nie jest zagrożona np. odklejeniem łożyska - kobieta staje się wyluzowana i chętna na seks, sprzyja temu przekrwienie narządów płciowych. odpada stres niechcianej ciąży...
jednym słowem - sama radość.
potem trochę brzuszek przeszkadza, ale można dobrać właściwe pozycje.

Łobuz
08-08-09, 23:15
żadna perwersja....

kris45
10-08-09, 13:31

jak już jej przejdą mdłości i wymioty (nie wszystkie zresztą tego doświadczają), kiedy badania udowodnią, że ciąża prawidłowo się rozwija i nie jest zagrożona np. odklejeniem łożyska - kobieta staje się wyluzowana i chętna na seks, sprzyja temu przekrwienie narządów płciowych. odpada stres niechcianej ciąży...

Popieram Twoje spostrzeżenia w 100%.Przerabialem to trzy razy wiec mogę być na swój sposób wiarygodnym swiadkiem. Seks w okresie ciąży jest również super- zwłaszcza w pierwszych miesiącach Mdłości są ale jeżeli się sytuacja już ustabilizuje to wtedy można powiedzieć ze jest super i pełny luz sypialni .Ostatnie tygodnie są troszkę bardziej ryzykowne, ale właściwe podejście do tematu może dostarczyć również miłych doznań zarówno kobiecie jak i mężczyźnie .

Tom_Bombadil
10-08-09, 14:57
Zgadzam się z przedmówcami.
Tym bardziej, że wiele kobiet ciężarnych jest dużo bardziej napalonych niż było wcześniej :D

Frodo Baggins
10-08-09, 15:15
tego się należało spodziewać, najwięcej do powiedzenia mają tu ... mężowie i ojcowie ;)

siostrabasen
10-08-09, 16:25
i mamy;)

ja w ciąży zrobiłam się naprawdę podła. Miałam tysiace pomysłów, mnóstwo energii do ich realizacji a orgazmy...mmmmm...chyba znowu zajdę;P

Frodo Baggins
10-08-09, 16:26
Ojciec Tadeusz Ci pobłogosławi :lol:

siostrabasen
10-08-09, 16:38
niech pobłogosławi jeszcze moją nowa inicjatywę biznesową to będzxie z czego utrzymac tę trzodę;)
ale serio... czas ciąży to dla mnie czas najlepszych sexualnych doznań.. byłam wtedy cholernie wrażliwa na każdy dotyk

qwadriceps
11-08-09, 07:35
Kobieta w ciązy to jest dopiero maszynka do seksu :) Znaczy moja Pani tak miała:P Niestety ciąża to stan przejściowy

werchowyna
13-08-09, 12:43
Ależ oczywiście, i moja żona, i ja mielismy wiele przyjemności wtedy z seksu.

Frodo Baggins
13-08-09, 13:08
Niestety ciąża to stan przejściowy
ale powtarzalny :yawn:

Holy inquisitor
09-09-09, 20:03
Normalna sprawa, żadna perwersja. Każdy może tego doświadczyć jeśli zdecyduje się być ojcem.

glizdziarz
09-09-09, 20:08
Frodo dobrze wpierwszym poście napisał.

panm
11-09-09, 11:26

Moja żona jest w 5 miesiącu ciąży. Nie stała się bardziej chętna, ale nie jest też gorzej. Ciąża przebiega bez komplikacji, więc cieszę się seksem kiedy tylko mogę :-)

Redchemist
12-09-09, 18:25
Nie miałem okazji ale owszem chciałbym spróbować, wszakże pod tym warunkiem,że byłabyby to moja żona i moje dziecko w niej.

xpreznyx
22-09-09, 12:32
nic specjalnego, takie me zdanie. tylko nalezy na brzuch uwazac :P no i jedna rada, jesli kobieta jest juz w 37-39tyg ciazy to lepiej sobie podarowac bo stosunek seksualny moze doprowadzic do porodu :]

panm
22-09-09, 13:55
A czasami nawet lekarze zalecają seks, gdy dziecko nie chce przyjść na świat :-)

stolkov
23-09-09, 21:59
Nie mam nic przeciwko,tylko żeby bobas za jajka nie łapał.

kurczakwa
08-07-10, 19:16
Moja fantazja to sex z kobietą w ciąży są piękne :) ale moja dziewczyna jeszcze nie chce dziecka :)

julianna
08-07-10, 22:46
żadna rewelacja seks z ciężarną...
o tyle lepiej, ze nie potrzeba zapobiegać ciąży :D
no i pozycja na pieska praktycznie wymuszona (przy rosnącym brzuszku)

kurczakwa
09-07-10, 07:55
Mnie kręcą te pełne piersi z ciemnymi sutkami, duży brzuszek, nabrzmiałe wargi, mleko którego można spróbować oraz to że kobieta jest taka strasznie kobieca wtedy :) i jest jak kotka w rui :)

YoPuta
12-10-10, 17:33
ja jeszcze nie, ale jak zajdę w ciążę, i będę uprawiać seks, to napewno o tym napisze :D !

SUPERKONESER
05-01-12, 21:55
jakie macie doświadczenia podczas seksu w ciąży? Pytanie do kobiet zwłaszcza, spadło wam libido? Czy w późnym okresie ciąży się nie kochaliście? I jak wtedy zadowalaliście parntera? Lodzik?

Anuszka
05-01-12, 22:01
Taki temat już się pojawił. Poszukaj. Seks w ciąży to najwspanialszy okres mojego życia z rozszalałym libido. ;)
Połączyłam. K.