PDA

View Full Version : Seks-Turystyka

Skinheads_Front
21-06-09, 02:56
Zdarzył się wam sex z osobą innej rasy? Mi osobiście nie, ale spędziłem kiedyś upojną noc z gorącą studentką pochodzącą z Iranu :lol:

Yoshua
21-06-09, 03:26
nie.
ale dziwi mnie, że pyta o to osoba, o takim nicku.
Jak jesteś z SHARPU to ok, jak nie to nie wiem czy długo tu zagościsz :P

fidien_!
21-06-09, 03:27
spędziłem kiedyś upojną noc z gorącą studentką pochodzącą z Iranku :lol:

To skąd ona w końcu pochodziła?:D

Skinheads_Front
21-06-09, 03:28
Oczywiście, że S.H.A.R.P.
Literówka - oczywiście Iran :P

Yoshua
21-06-09, 03:41
no to Ci chwała ;)

wiesz mieszkańcy Iranu to Persowie, więc Twoja koleżanka należała do jakiejś tam mniejszości etnicznej może nawet i rasowej :p

Nilieth
21-06-09, 15:44
Zdarzył się wam sex z osobą innej rasy?

A nawet jak tak, to jaki z tego popłynie wniosek? Czy to wpłynie znacząco na losy świata, otworzy ludziom oczy na problemy głodujących plemion afrykańskich, albo ochroni populację pandy wielkiej przed wymarciem?? ;)

Tak tylko pytam, bo jakoś patetycznie zabrzmiał ten ,,seks z inną rasą".

Yoshua
21-06-09, 17:12
Nili podejrzewam, że taka sama ciekawość jak przy temacie "czy mieliście dziewicę" i tym podobnych ;)

VINCEROCKS
21-06-09, 18:30
z indianka :D

Rojza Genendel
21-06-09, 18:51
Zdarzył się wam sex z osobą innej rasy?
Nie, chyba że inne niż mój typy antropologiczne też się liczą ;-)

karo00
21-06-09, 22:11
jasne, moj facet pochodzi z Azji i tak szczerze, to z nim dopiero nauczylam sie jak to sie robi :))

pacificadventur
13-04-10, 08:47
z racji zawodu czesto jestem za granica i musze przyznac ze :
1. afryka dzika nigeria-ok, pelen hardcore, czarne pantery to jest to!
2. ameryk pld, brasil argentyna,chile- najpiekniejsze i najsmielsze dziewczyny na swiecie, kochaja sie bzykac i w wiekszosci sa sliczne.
3. azja...chinki sa ekstra, piekne ciala, charakterystyczne piersi ale minus nie depiluja sie, akurat mi to przeszkadza ale reszta ok.
4. byle demoludy..ukraina, rosja, rumunia bulgaria..generalnie slowianskie kraje..rowniez cos pieknego ale sa mniej "aktywne"
to bylo jeszcze do niedawna tera..zona nie pozwala:))

Jacenty
05-07-10, 06:18
O ile mnie pamięć nie myli był już taki wątek na forum, ale chyba nie pociągnął zbyt długo.

Holy inquisitor
05-07-10, 07:43
Kto gdzie był i jaki zakątek(cipki) zargraniczny zwiedził???

No i oczywiście jakie pamiątki sobie przywiózł. :whistle:

outgoing
05-07-10, 09:20
Ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił właśnie z uwagi na pamiątki na całe życie które z takich miejsc można przywieźć ;)

YoungStallion
05-07-10, 09:34
Słyszeliście o gumkach?

outgoing
05-07-10, 09:38
Słyszeliście o gumkach?

A słyszałeś o innym seksie poza waginalnym i analnym oraz innych metodach transmisji? Nie mam zamiaru używać dwóch rodzajów gum i lateksowych rękawiczek :)

Holy inquisitor
05-07-10, 12:03
Słyszeliście o gumkach?

To takie rozciągliwe tworzywo, występujące w rozmaitych kolorach, służące do spinania włosów w kitki i warkoczyki?:shifty:

upocone jajka
07-07-10, 16:49
podczas jakiegoś meczy na Śląsku padł pomysł jedziemy na Ostrawe porządzić, niestety nigdzie nas nie wpuszczono bo Polaki, hajs żeśmy przepili, ledwo na wache na powrót starczyło :(

YoungStallion
07-07-10, 18:05
A słyszałeś o innym seksie poza waginalnym i analnym oraz innych metodach transmisji? Nie mam zamiaru używać dwóch rodzajów gum i lateksowych rękawiczek :)

No tak, najlepiej jeszcze dupę tajskiej dziwce wyliż :D

Gibson69
10-07-10, 14:54
Co kto lubi ;) nie negujcie go za to, że chciałby spróbować innych cipeczek ;) natura

outgoing
10-07-10, 16:16
Mnie to zupełnie nie kręci...

Stela7
10-07-10, 18:53
Mnie też to w ogóle nie bierze ale zjawisko istnieje i to jak..zaobserwowałam,że niektóre babki jeżdżą na wczasy TYLKO w celu wyrwania egzotycznego ciasteczka.

PabloXM
10-07-10, 18:57
Dokładnie - Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja. We Włoszech role się odwracają. Tam faceci migdalą się do Polek.

Stela7
10-07-10, 19:09
Room service ma bardzo szerokie znaczenie,nie ma się potem co oburzać bo krajanki same nauczyły więc jeśli pragniemy tylko drinka lepiej wyrobić się w czasie all inclusive. W sumie to się dziwie takim kobietom,jakaś chora "ambicja..byle mieć przygode.

Domciok1311
08-08-10, 02:10
Byłem już w Tokio i w Bangkoku ,jesli chodzi o to ,czy z Japonkami czy z Tajkami miałbym uprawiać seks ,to wygrywają Japonki ,ponieważ wydają się bardzo zadbane, czyste itp. A jeśli chodzi o Tajki to mam do dziś przyjaciółke ale ona jest Tajko-Szwajcarką ,ale jest piękna nie powiem ,z nia tak ale nie z innymi Tajkami, jakoś inne mnie troche odrzucają :D jak bede mial czas to wrzuce wam Fote z jakas ladna tajka (bo moze jeszcze jedna ladna sie znajdzie,pzdr)

bulll
08-08-10, 19:50
http://religiapokoju.blox.pl/2009/02/Seksturystyka-Polek-Egipt-Turcja-Tunezja.html

Tom_Bombadil
09-08-10, 12:22
Co innego gdyby za granicą przytrafiła się przygoda erotyczna*, a co innego jechać specjalnie po to by się seksualnie wyszaleć z egzotycznymi tambylcami**.

Choć nie jestem specjalnie konserwatywny w kwestii seksu to nie chciałbym być z dziewczyną, która jeździła w takich celach zagranicę (a zwłaszcza do krajów południowych).

* - pomijam to, że nie zdradzam
** - tambylec to ktoś kto mieszka TAM - nie mylić z tubylcem czyli kimś kto mieszka TU ;)