PDA

View Full Version : Pozycje analne

massimo
29-05-09, 22:47
Witam wszystkich, mam pytanie zarówno do kobiet jak i do mężczyzn jakie najbardziej lubicie pozycje analne, dla faceta jak i kobiety, jakie najbardziej polecacie, macie wypróbowane i praktykujecie we wspólnych zabawach.

Ćwierćnuta
29-05-09, 22:54
Moja ulubiona - zdecydowanie na pieska ^^

Karookarolina
30-05-09, 01:13
na pieska, na słonia lub jak leżę na plecach z nogami na jego ramionach a on klęczy przedemną :) mmm :)

kicia!
30-05-09, 02:03
na leniwca/łyżeczkę :P

ankka84
30-05-09, 02:41
lyzeczka i klasycznie.na pieska nieco pobolewa ale to kwestia wprawy.

massimo
30-05-09, 04:26
A co z pozycjami do zabawy jakimiś przedmiotami? Bo raczej ciężko może być z jakąś zabawka na jeźdźca przynajmniej tak mi się wydaje. Miło by było gdyby panowie również się wypowiedzieli.

Co jest ludzie nikt poza kilkoma osobami nie preferuje analu i nie bawi się tak ??

Rockley
03-06-09, 21:24
W sumie te pozycje które zostały wymienione przez poprzedników. Zastanawia mnie jednak umiejscowienie tego tematu w dziale "perwersje"

celna uwaga, przeniosłem :) - anduk.

Misiunia3
04-06-09, 20:12
Pozycje do anala najlepsze dla mnie to wszelkie kombinacje jeźdzca oraz piesek. Na pieska jest w sumie lepiej kiedy chce tak bardziej ostro a nie mam ochoty skakać jedank przy jeźdzcu mam fajniejsze i mocniejsze odczucia.
Bardzo lubię seks analny jednak zabawek ogólnie nie używałam nigdy żadnych wiec nie wypowiem sie na ten temat.

Kropla Seksu
04-06-09, 20:40
na pieska :)

Schatten
11-08-09, 23:19
Ona - leżąc na brzuszku wypina pupcię... Po wślizgnięciu się tam i przygotowaniu pupci do obecności 'gościa'... można już niemal w każdej pozycji - piesek, jeździec... etc.
Niesamowite jest dla mnie odczuwanie Jej rozkoszy...
Uwielbiam też w tym czasie wkładać paluszek do cipki i czuć, jak buszuję w dupci... ;)

Dominujacy
26-08-09, 00:13
jesli chce delikatnie , na lenia/spiocha to lyzeczka, albo na słonia
jesli chce nieco ostrzej (choc nie tak jakbym tego chciala!:() to jezdziec i piesek.

A jakbyś chciała, żeby było naprawdę ostro?

Ja lubię na pieska, lub od tyłu na stojąco. Wszystko ca zapewni mi głęboką penetrację

Tizio
26-08-09, 12:37
Doggy style lub lyzeczka

Dominujacy
26-08-09, 14:37
Jak? Że tak bezwstydnie powiem - szybko, mocno i po same jaja .

Parafrazując, uwielbiam dźwięk jajek uderzających rytmicznie o cipkę :twisted:

Skinheads_Front
10-10-09, 13:33
Na psiaka najlepiej^^

Tilia
21-10-09, 16:25
"A co z pozycjami do zabawy jakimiś przedmiotami? Bo raczej ciężko może być z jakąś zabawka na jeźdźca przynajmniej tak mi się wydaje."

Nie ma żadnego problemu - wystarczy tylko wsiąść tyłem do przodu, czyli plecami do niego. Można wtedy swobodnie włożyć z przodu jakiś wypełniacz, który uważam za niezbędny.
Jemu ta pozycja ułatwia wypełnianie obowiązku międlenia mojego tyłka, a w nagrodę może sobie z bliska obejrzeć penetracje, dokładnie i z detalami, tak jak lubi.

.

ivonn
21-10-09, 17:03
na łyżeczkę. Ja na boku on tylem za mną. Lubię jak piesci mi przy tym łechtaczkę. Czasem uzywamy maly wibratorek do drugiej mojej dziurki. Musze być dobrze rozluźniona ale gdy juz nam się uda jest rewelacyjnie.

MIŚ
10-11-09, 13:23
Zdecydowanie na łyżeczkę - to dobre na początek. Jak już sie klimat rozkręci, to kładę kicie na brzuch i napieram od tyłu na leżąco.
Dla zaawansowanych analistów super jest pozycja klasyczna. peace.

czerwonykruk
10-12-09, 03:52
My na razie jesteśmy początkującą parą więc najczęściej na pieska lub na łyżeczkę. Zdarzyło się też na stojąco pod prysznicem raz czy dwa (z reakcji mojej dziewczyny chyba było wtedy jej najmilej) ^^
Była też kiedyś nieudana próba na jeźdźca, ale już wiem że wtedy moja mała nie była dostatecznie rozgrzana na to:\

czarnulka_22
10-12-09, 08:42
Ja lubię na początku spokojnie czyli na łyżeczke a potem chce ostrzej czyli na pieska albo na jeźdźca:)

Roberto555
21-12-09, 13:02
:) - podoba mi się ta Twoja koncepcja... tyle mogę powiedzieć :)
pzdr :*

Centurion
22-12-09, 00:28
Polecam na pieska,na łyzeczke i na jezdca.Przynajmniej w tych pozycjach nie boli nic mojej partnerki.W sobote kochalismy sie dopiero 3 raz analnie bo czesto ja bolało.Mam pytanie czy moze ja boleć w pozycji takiej ze ona leży na brzuchu,leciutko wypieta?

MokraAgunia
25-12-09, 00:56
ojjj w pupcie to zdecydowanie na jeźdźca albo od tyłu ! ! ! wtedy wchodzi cały i głęboko mrr.

jet-set
29-12-09, 11:38
ojjj w pupcie to zdecydowanie na jeźdźca albo od tyłu ! ! ! wtedy wchodzi cały i głęboko mrr.
Zgadzam się z Toba jak ostra jazda to tylko od tylu na pieska - to mi się podoba.
Jak mam ochotę na przytulanie to na łyżeczki

Kropla Seksu
30-12-09, 09:28
na pieska ;)

Skinheads_Front
30-12-09, 11:51
na pieska :)
na pieska ;)
Mało powtórka posta:lol:

Antymonka
30-12-09, 23:59
Na łyżeczki uwielbiam, na słonia też jest miło, a jak ostrzej to oczywiście na pieska:D

Padre_Vader
19-04-13, 12:30
Witam wszystkich, mam pytanie zarówno do kobiet jak i do mężczyzn jakie najbardziej lubicie pozycje analne, dla faceta jak i kobiety, jakie najbardziej polecacie, macie wypróbowane i praktykujecie we wspólnych zabawach.

Ja spróbuje się podpiąć pod pytanie massimo, bo to chyba najodpowiedniejsze miejsce i dodam od siebie pytanie: w której pozycji kobitce jest najprzyjemniej u Was?

Astraja
19-04-13, 12:35
Na pagony, na słonia i pieska.

fan_dupeczek
19-04-13, 12:44
Na początek - na łyżeczkę, tak najmniej bolało moje wszystkie analne partnerki.
Potem - zależnie od intensywności. Kobiety szybko szczytowały na jeźdźca, za to najmocniej na pieska.
Dla mnie, ofkoz, najprzyjemniej na pieska, mocno, aż po same jaja! :twisted:
BTW - marzy mi się małe galopowanie...tyłem. Taki mały show jockeyskich umiejętności. ;)

Zaanek
19-04-13, 13:34
Najbardziej znaną mi pozycją jest "Nawet nie myśl, że on się tam zmieści" i spięcie pośladków ;)

Kationek
20-04-13, 16:01
na boku i na pieska

jeszcze muszę przetestować analnego jeźdźca, bo coś czuję, że może to być strzał w dziesiątkę ;)

fan_dupeczek
20-04-13, 23:33
Na pagony też dobra jazda...i to w sumie wszystkie były usatysfakcjonowane. ;)

Kationek
21-04-13, 19:50
pagony... że też wcześniej o tym nie pomyślałem

Już wiem, jak będzie wyglądał kolejny anal :)