PDA

View Full Version : Dyndające piersi

Adonnis
18-04-09, 07:06
Panowie, lubicie to? Najlepiej tego doznać i zobaczyć 'na jeżdźca'... Gdy podskakuje i jej stożki falują, lubieżnie podskakują, delikatnie klaszczą o tułów... Istne szaleństwo!

Albo od tyłu, gdy widzisz całe kołysanie... Jakież cudowne! Bierzesz w obie ręce i poklepujesz z lekka, albo ugniatasz, by się jeszcze bardziej naprężyły... I wypięły!

A Wy, Panie? Pragniecie naszych ust wtedy? Żeby Wam liznąć brodawy jęzorem? Uchwycić w rozwarte usta i zassać? Wymiętosić, żebyście się skichały w rozkoszy?

Zapraszam do wynurzeń nad dyndającymi, błogo-orgiastycznymi persiuszkami...

Ms.Madzia
18-04-09, 16:30
Żeby Wam liznąć brodawy jęzorem? Uchwycić w rozwarte usta i zassać? Wymiętosić, żebyście się skichały w rozkoszy?

Napisałeś to jakbyśmy były jakimś przedmiotem, i te brodawy... no cóż.

Ogólnie tak lubię jak mój facet pieści moje piersi podczas stosunku, doprowadza mnie to wręcz do czystej gorączki, (nie do sikania w rozkoszy). Jest to bardzo przyjemne i z tego co on mówi uwielbia to tak samo jak ja.

Gurgun
18-04-09, 16:37
...żebyście się skichały w rozkoszy?

Tak, najważniejsze żeby się zkichały!!! :D

jezebel
18-04-09, 18:27
Zawsze mnie ten widok zawstydzał, bo mam cholernie krytyczne podejście do swoich piersi, być może dlatego dopóki się cała nie rozbiorę to potrafię być dzika...a potem łagodnieję.

Czekoladoowa
18-04-09, 18:53
moje piersi wciaz mają dosc.. kocham gdy moj ukochany je piesci.. całuje.. gryzie. :)

Szarotka
18-04-09, 20:43
Za ugniatanie i miętoszenie moich piersi strzeliłabym w mordę lub odgryzłabym jaja.... ;/

daj_mi
18-04-09, 20:51
Jak mi piersi dyndajom, to je zawionzuje dookoła pasa, coby przy pracy w polu nie wadziły.

olimpia
18-04-09, 22:34
No mnie to strasznie podnieca....kiedys jestem juz na skraju i facet mi poliże, złapie, zgniecie, poszczypie, jednym słowem zrobi cokolwiek z moimi piersiami to eksplozja gotowa :D

iceman
19-04-09, 18:46
uwielbiam jak piersi dyndają choć w sumie ja im na to nie pozwalam za długo, gdyż uwielbiam je pieścić, gryźć i całować podczas zabaw łóżkowych

wiland
20-04-09, 04:08
są uosobieniem kobiecości.. trzeba o nie dbać podczas misterium, to namiętna, mądra ich właścicielka potrafi sie pięknie odwdzięczyć.. i to mnie spotyka ;-)

bi.girl
20-04-09, 04:15
w pozycji na jeźdźca obowiązkowo muszą być pieszczoty piersi!:D przy minetce też uwielbiam. kiedyś kochaliśmy się na parapecie i wtedy On miał moje piersi akurat na wysokości swoich ust... ach! bossssko:D

wiland
20-04-09, 04:20
"..w pozycji na jeźdźca obowiązkowo muszą być pieszczoty piersi! przy minetce też uwielbiam.." to mozne NIE??

anduk
20-04-09, 04:21
Piersi a tym bardziej dyndające piersi to sacrum.

bi.girl
20-04-09, 04:22
"..w pozycji na jeźdźca obowiązkowo muszą być pieszczoty piersi! przy minetce też uwielbiam.." to mozne NIE??

nie łapię:)

wiland
20-04-09, 04:43
to myśl,nie "łap"

Rojza Genendel
20-04-09, 04:44
Słowo "dyndać" samo w sobie jest zabawne.

Tajger
20-04-09, 04:44
a czy ktos widzial nie dyndajace piersi ? 8) ... sila rzeczy musza byc na wierzchu :lol: (tzn. odstajace od reszty ciala / no chyba ze ktos lubi dzieci) ^^

anduk
20-04-09, 04:48
W staniku nie dyndają - przeważnie ;)

bi.girl
20-04-09, 04:49
to myśl,nie "łap"

o jej jakiś Ty złośliwy... ale nadal nie rozumiem o co Ci chodziło.

Vaniliowy_Joe
20-04-09, 06:29
dyndające rozbujane piersi, zwłaszcza podczas seksu.... ktoś dobrze określił: sacrum i czyste piękno dla mężczyzny

curious
20-04-09, 14:31
Mój facet uwielbia jak mi cycuchy podczas seksu dyndają, ale jeszcze bardziej lubi je dotykać i pieścić.

scarface
20-04-09, 18:26
bardzo ladny widok. bardzo lubie je wtedy sciskac w dloniach i piescic, oczywiscie mowa tu o pozycja na jezdzca ;)

Kropla Seksu
20-04-09, 18:28
moj facet uwielbia pozycje na jezdzca bo wszystko ladnie widzi i moze sie nimi bawic ;)

My.Wave
20-04-09, 20:42
moj facet uwielbia pozycje na jezdzca bo wszystko ladnie widzi i moze sie nimi bawic ;)

Hehe, skądś to znam:) Zresztą oboje lubimy tę pozycję.

Kropla Seksu
20-04-09, 21:23
ja tez bardzo lubie te pozycje :) lubie patrzec na jego mine jak dochodzi :] a on na cale moje cialko ;)

Adonnis
21-04-09, 06:47
A lubicie pozycję 69 - normalną i w dół? - przepięknie! - cholernie lubię jej ciągnąć brodawki i miętosić i znęcać się... a do tego mieć przed oczyma jej dziurki - po prostu boskie! A Wy, kobitki lubicie to?

psotka
28-09-09, 18:02
moj facet uwielbia kiedy moje piersi faluja podczas stosunku... ja tez lubie jego pozadajacy wzrok patrzacy na moje piersi w pozycji na jezdzca... :)

Holy inquisitor
28-09-09, 18:18
Tak to falowanie to przyjemny widok. W pozycji na jeźdzca to mam jedną łapkę na piersi a drugą na łechtaczce. A w piesku to obie łapki łapią za cycuszki lub pośladki.:)

anita
29-09-09, 08:54
mój facet lubi patrzeć na moje falujące piersi... mówi, że bardzo go to podnieca. A ja lubię jak mi je masuje, zwłaszcza "na jeźdźca", bo wtedy "dyndają" trochę za bardzo jak na mój gust :)

syrenka24
29-09-09, 19:35
mnie to jakos obrzydza nie wiem czemu

Dyktator
31-01-10, 19:55
dzieki Bogom za to że stworzyli cycki!

Stela7
31-01-10, 20:20
Przy ostrym posuwaniu nie ma żeby cycki nie podskakiwały,uwielbiam mitoszenie,lizanie itp. :)

Junona
31-01-10, 22:35
Wszystko cacy, tylko że niektórym z nas za wiele sobie nie podynda.
Dokładnie...co najwyżej trochę popodryguje..:] Wtedy nie jest to az tak podniecające?

adziolina
01-02-10, 19:05
ja również uwielbiam jak mój partner miętosi moje piersi, zresztą robi to przy każdej nadarzającej się okazji. Nawet potrafi się domagać ich pieszczot krzycząc do mnie "uwolnić karmelki" hehe wtedy robi taką słodką minkę, a jak się dossię to nie można go oderwać :)

gachí
01-02-10, 19:46
Nie lubie uczucia dyndania, denerwuje mnie to i nieprzyjemne uczucie

Dyktator
01-02-10, 21:39
"uwolnić karmelki"

i na tym powinien zakończyć się ten temat :twisted:

Frodo Baggins
01-02-10, 21:41
małe, średnie czy duże... grunt, że są przed, nad oczami i aż się proszą o przygarnięcie ;)

adziolina
01-02-10, 21:52
heheh dzisiaj w Dzień dobry TVN nawet dziecko domagało się aby jego mama "uwolniła karmelki" więc coś w tym musi być :)

Lex31
03-02-10, 12:18
Piersi to piersi - duże czy całkiem małe - każde są piękne, każde podniecają i każde chce się z przyjemnością popieścić ;)
(pomijam nieliczne wyjątki, które i tak potwierdzają regułę)

czarnulka_22
03-02-10, 12:27
Uwielbiam pieszczenie,lizanie,miętoszenie,głaskanie,ssanie moich piersi w każdej możliwej pozycji.

Greedo
08-02-10, 15:14
Nie każde piersi są ładne. Dla mnie nie rozmiar a kształt i jędrność się najbardziej liczą - w tym kontekście wielkość nie ma znaczenia.
Czy lubię dyndające piersi? Dyndanie kojarzy mi się ze zwisającymi niewyględnymi cyckami. Natomiast lekkie podskoki owszem są sexi, a pieszczenie ładnych piersi to sama przyjemność.

Lex31
08-02-10, 15:22
A widzisz - jak sam piszesz nie wszystkie piersi są ładne dla ciebie. Wszystko jest kwestią gustu - a o tych się nie dyskutuje.
Większość facetów lubi patrzeć na duże piersi - a te im większe tym bardziej zwisają - zatem coś za coś (bo pomijamy tu silikony).

Greedo
08-02-10, 15:39
O gustach się nie dyskutuje, a jednak mnie w niezrozumiały dla mnie sposób cytujesz. :whistle: Używasz też niebezpiecznych wielkości, jaka większość? Więcej niż ile? Połowa, 2/3, 3/4?
Bezpieczniej jest pisać subiektywnie niż zabierać głos za ogół.

Lex31
08-02-10, 15:43
Racja. Subiektywnie zatem - mając możliwość zapoznania się z szerokim spektrum rozmiarów od miseczek A poczynając na DD kończąc, stwierdzam, że nie spotkałem się z takimi, które nie byłyby na swój sposób piękne :)
Maybe I'm just lucky? ;)

Greedo
08-02-10, 17:21
Jesteś szczęściarzem:D

lawlessness
08-02-10, 18:27
A ja coś kurde nie lubię swoich "dyndających" cyców (prawy i lewy są do siebie średnio podobne, skurczybyki), ale wiem, że po urodzeniu 2 dzieci mam gwarant na operację plastyczną, a wtedy pokocham moje nowe poduchy całym sercem.

ksi
10-02-10, 00:25
Falujące piersi, coś jak na jeźdzca? Dla mnie bomba. Do tego delikatne miętoszenie... Naprawdę fajne!

Lex31
10-02-10, 09:53
lawlessness - więcej samoakceptacji! Po pierwsze dzieci nie zawsze oznaczają w konsekwencji brzydkie piersi (tu może się jakaś dziewczyna wypowie?).
Po drugie - znajdzie się tu pewnie setka facetów, którzy twoje piersi polubią ;)

freddurst
10-02-10, 10:44
właśnie z tego powodu też lubię tą pozycję ;)

lawlessness
10-02-10, 19:38
lawlessness - więcej samoakceptacji! Po pierwsze dzieci nie zawsze oznaczają w konsekwencji brzydkie piersi (tu może się jakaś dziewczyna wypowie?).

Mój facet kocha moje cycki, ale ja i tak chce mieć nowe, okrąglutkie i równe, wali mnie zdanie osób drugich :-]

lawlessness
10-02-10, 19:47
A ja myślałam, że jestem taka szalona, niekonwencjonalna i nieprzewidywalna. Się człowiek całe życie nowych rzeczy o sobie dowiaduje8)

lawlessness
10-02-10, 19:56
Ktoś ma teraz monopol na moje cycki, ponoć już nie należą do mnie, ale jaja moge pokazać:yawn:

Pokaż jaja! Pokaż jaja ! :D - sis.

Lex31
12-02-10, 12:35
Nie! Tylko nie jaja!
Mam nauczkę, żeby nie być miłym, widocznie baby wolą jednak delikatnych inaczej, co to za włosy i jazzda ;)