PDA

View Full Version : Czy zdecydowalibyscie się zaczac od anala? (Anal będac prawiczkiem)


szader
04-04-09, 01:46
Witam czytałem wiele tematów typu "anal" na pierwszy raz.
Jedna moja sytuacja różni się troszkę.. Mianowicie...
Moja ukochana nie jest dziewicą :angry: (na szczęście tylko raz pochwę odwiedził penis (nie mój...) )
Mhm dlatego postanowiłem że jeśli już nadarzy mi się jakiś spontan.
A zapewne nadarzy ^^.
To rozdziewiczę ją analnie. :rockon:
Więc.. chciałbym zapytać (w szczególności panów ale odpowiedzi pań są również mile widziane)czy to w ogóle ma sens?! Rozumiem pierwszy raz z ukochaną.. ale dla mnie cnota to coś cennego...
Ha może gadam jak baba ale tak sądzę...:yawn: Więc chciałbym być gdzieś "pierwszy" (proszę bez sarkazmów typu "wsadź w pachę")...
Mhm czy to dobry pomysł? Okrucieństwem byłoby zostawiać ją tylko żeby zaliczyć dziewice a potem próbować wracać....?
Czy to ma sens? Na co byście zdecydowali będąc prawiczkami?
Za wszystkie odpowiedzi od serca ... dziękuje!

Ps. Wiem że nie możecie za mnie zdecydować ale chociaż doradźcie.

anduk
04-04-09, 02:01
Chłopie to tak jak byś pierwszy raz mając do czynienia z alkoholem wypił butelkę spirytusu...

Nie rozumiem tego ciągu do pierwszeństwa, toż to perwersja jakaś straszna ;)

Kata
04-04-09, 02:11
Że co? Rozdziewiczyć analnie? A sama zainteresowana wie o Twoich planach? Nie sądzę i nie jestem pewna, czy byłaby zachwycona Twoim pomysłem.

szader
04-04-09, 02:46
Nie.. Ja mam swoje wartości... nie myl tych dwóch rzeczy.
A wie o moich planach... Kłócę sie z nią ale powoli mi ulega ;D

Szarotka
04-04-09, 03:19
Że niby pierwszy Wasz wspólny raz ma byc analnie?
Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł.
Z jednej strony rozumiem chęć bycia pierwszym, a z drugiej to jest nie do końca poważne.

oczak
04-04-09, 03:25
A mi się wydaje, że boli Cię to i nie możesz się z tym pogodzić, że ktoś już był w Twojej dziewczynie. Chcesz być uporczywie dla niej pierwszy. Ta dziewczyna się chyba przestraszy, gdy podczas waszego pierwszego zbliżenia będziesz chciał koniecznie się dostać do jej tyłka.

Więc opanuj się. Na takie zaawansowane pieszczoty będzie jeszcze czas.

Bambiii
04-04-09, 03:28
Chłopie, jeśli Twoja kobieta tego nie chce, to zrozum to i po prostu tego nie rób! Skoro się przez to kłócicie, to oznacza, że ona tego nie chce, albo nie jest jeszcze gotowa. Pomyśl chwilę nad tym, czego chce Twoja partnerka, zamiast skupiać się na tym, że chcesz ją "rozdziewiczyć analnie".

Więcemił
04-04-09, 03:29
Ło ludu, durny pomysł.
Z tą dziewczyną zamierzasz tylko w tyłek, bo w myszy już ktoś był?

Gurgun
04-04-09, 05:44
Człowieku, z takim podejściem to do ślubi z seksem czekaj, bo może to nie jest Twoja ostatnia partnerka, a później żonie może się nie podobać, że Twój penis już był kiedyś w innej :/


A jak na pierwszy raz anal to zły pomysł. Z normalnym seksem pójdzie Ci nie tak łatwo, a analnie najpewniej po prostu nie wyjdzie

szader
04-04-09, 13:08
Szarotka Dla mnie dość dobry ponieważ podoba mi się również bardzo jej tyłek uhm.
Oczak Tak nie mogę się z tym pogodzić zwłaszcza ze względu na nasz wiek 15 lat. Mhm ale już o tym z nią rozmawiałem.
Bambi nie nie żebyśmy się kłócili że ona nie chce... ją to obrzydza. I to próbujemy przełamać.
Więcemił Tak ale tylko pierwszy raz.
Skywalker87 Tak moje ego... Prawda kochała go... lecz ją on zostawił (dziżyz ale melodramat) cóż. Zastąpiłem go ja ,a kto zastąpi błonę? :yawn: Dziewczyna mnie rozumie tylko mówi "mnie to brzydzi" hmm to tak samo jak z oralem ale to już inny temat. Być może świat poszedł do przodu lecz ja nie ide za zachodnimi trendami. Mam już dość pajaców rozprawiczonych w szkolnych kiblach przez szkolne szmatki.
Niszczy mnie załamanie obyczajów tak częste u młodzieży.
Gurgun Moje podejście nie jest na tyle ciężkie..
No cóż może nie wyjdzie ,świat jest dla odważnych...:surprised

Mom problemem jest to iż, moge w każdej chwili mieć dziewice i to atrakcyjną o super charakterze ponieważ jedna takowa we mnie się zakochała , ale nie wiem czy podejmowanie takiej decyzji byłoby normalne.

Szarotka
04-04-09, 13:56
A teraz to ja myślę, że powinieneś ogólnie jeszcze poczekać z seksem...

Bujda
04-04-09, 15:06
szader jak dla mnie to powinieneś nawiązać bliższy kontakt ze ścianą :rolleyes:

z takim podejściem to sobie na razie odpuść seks. A dziewczyna jak nie ma ochoty to jej nie zmuszaj tylko z tego powodu, że masz urojenia i jesteś przewrażliwiony.

szader
04-04-09, 15:14
Szarotka Sądzisz? hmm no wątpie czy to jest potrzebne..
Bujda Piękna prowokacja ; p Dziewczyna ma ochotę ale na pochwowy. Cóż tak to jest jak się myśli o sobie.
Mam urojenia i jestem przewrażliwiony powiadasz? Sytuacje w której 15 latek kłóci się z jakimś staruchem zza monitora na forum byłaby bynajmniej śmieszna :rolleyes:. Odpuszczę sobie.
Dodam tylko że urojeń nie mam żyje w świecie realnym , i mam realne zasady bytu. Dla mnie kwestia życia jest mniej ważna niż np pierwszy raz (ot taka wrodzona pogarda do śmierci nie mylić z fanatyzmem w stosunku do seksu)
Przewrażliwiony? Hmm może tak. Nie.. Nie użyje w stosunku do Pana ostrych słów to grozi banem :angry:.
Jakkolwiek za odpowiedź dziękuje!

Kata
04-04-09, 15:33
nie nie żebyśmy się kłócili że ona nie chce... ją to obrzydza. I to próbujemy przełamać.
Dziewczyna ma ochotę ale na pochwowy. Cóż tak to jest jak się myśli o sobie.
Ona myśli o sobie, hm, bardzo ciekawa teoria.. A Ty o kim myślisz i czyje ego próbujesz podbudować "analnym rozdziewiczaniem"?
Masz kompleksy i jesteś przewrażliwiony - potwierdzam to, a najlepszym na to dowodem są Twoje własne słowa:
Dla mnie kwestia życia jest mniej ważna niż np pierwszy raz
Czyli nie chcesz umrzeć prawiczkiem. Toż to taki wstyd i hańba!

Ćwierćnuta
04-04-09, 15:58
Niszczy mnie załamanie obyczajów tak częste u młodzieży.

Powiedział facet, który chce wbić się swojej pannie w tyłek mimo jej niechęci, tylko dlatego, żeby być pierwszym. Kup sobie porno-gazetkę i poczekaj kilka lat.

Twoje zachowanie jest żenujące. Nie szanujesz tego, że dziewczyna nie chce - kłócisz się i czekasz, aż ustąpi. Co, szantażujesz ją? Bo już kogoś miała, więc coś innego dla Ciebie? A jakby już uprawiała i klasyk, i anal, to co? Wyciąłbyś jej dziurę skalpelem w brzuchu czy rzuciłbyś dla innej? Już samo to, że pomyślałeś o rzuceniu jej dla innej na jeden raz, żeby tylko zaliczyć dziewicę, świadczy o tym, że ani nie dojrzałeś do seksu, ani do seksu z nią.

Zresztą, piętnastoletni ogierze, z czym do ludzi? Już widzę, jak Ci ten pierwszy analny raz wychodzi. Doświadczeni faceci się skarżą, że anal nie wychodził im od pierwszego podejścia, a Ty chcesz z tym startować, bez chęci i doświadczenia kobiety? W dodatku z tak głupiej motywacji... Słów brak na poziom żenady, jaki sobą reprezentujesz.

Dziewczyna ma ochotę ale na pochwowy.
Ale nie! Nie może! Przecież ona już pochwowy uprawiała! Trzeba ją ukarać! Niech ją boli, niech się męczy, olać to, że do czegoś nie dojrzała i nikt nie powiedział, że kiedykolwiek musi dojrzeć! Przecież wielkie ego piętnastolatka trzeba dowartościować! On MUSI BYĆ PIERWSZY!

Pewna seryjna morderczyni zaczęła w ten sposób, że jej facet nie wybaczył jej, że była dziewicą, więc postanowiła mu dziewicę sprezentować - podała swojej siostrze silne narkotyki, facet zgwałcił nieprzytomną siostrę, szczęśliwy, że rozdziewiczył, a że siostra nie przeżyła, bo dawka była zbyt silna, to się wytnie. Polecam, sprawdzona metoda!

Cóż tak to jest jak się myśli o sobie.
Słuchaj żałosny, ślepy chłopaczku - to Ty myślisz tylko o sobie. Twoja dziewczyna ma się zgodzić na coś dla niej obrzydliwego, a także bolesnego (bo nie dość, że nie wierzę, że pierwszy anal może nie boleć, to jeśli kobieta się nie nastawi, że tego chce, to będzie bolał na pewno, pierwszy i każdy kolejny), tylko dlatego, że Ty masz takie widzimisię. Jeśli to do Ciebie nie dociera, to stań naprzeciwko ściany i zbliżaj do niej czoło ruchem jednostajnie przyśpieszonym tak długo, aż pojmiesz.

Bujda
04-04-09, 16:38
no i szader zrobił ze mnie faceta. Pięknie :goth:

chłopczyku, poczytaj sobie wypowiedzi 15 i 16. I czytaj tak długo, aż coś w twoim kurzym móżdżku zrozumie. A jak nie, to zostaje ściana.

Więcemił
04-04-09, 17:10
Ale czekaj, ale stój, ja tak z innej mańki:

1. Jak chcesz w tyłek, żeby być gdzieś pierwszym, to czy jeżeli będziesz ją, Casanovo Ty, pućkał w pochwę przez pół roku, a dopiero wtedy zabierzesz się za tyłek, to pierwszym tam już nie będziesz?

2. Skoro mamy po dwie szanse na stracenie prawictwa/dziewictwa to jak, wsadzisz w tyłek, rozdziewiczysz analnie, siebie analnie rozprawiczysz i luz. Ale potem, jak będziesz chciał w myszę (pewnie jeszcze tego samego razu i to bez prezerwatywy), to musisz wiedzieć, że ona dziewicą pochwową już nie jest, a Ty pochwowym prawiczkiem tak - i dalej kicha.

A nie, a jak Ciebie by ktoś w tyłek zapchał? Może są prawiczki analne aktywne i prawiczki analne bierne. :knockout:

W myszy już ktoś był, pierwszy tam nie będziesz, a skoro jeszcze kolejna do Jej tyłka się nie ustawiła, to pośpiechu nie ma - chociaż co ja *******e, piętnachy mają teraz fantazję.

O prosz, jak ładnie i grzecznie napisałem - ciekawe czy w taki sposób dotrze. ^^

szader
04-04-09, 17:42
Proszę bardzo wyzywajcie dalej!
Nie znacie sytuacji ,insynuujecie jakieś historie ze ona nie chce bo będzie ją boleć. Po prostu mówi "nie mam ochoty na anal a cipka to tylko cipka sobie dymaj" K!!!!! nie kłócę się z nią o to nigdy nawet nie było jej przykro jedyna jej reakcją gdy kiedyś wspomniałem o analu było wybuchnięcie śmiechem.!!
Tak tak myślę tylko o sobie? Widziałem wiele tematów na forum w których faceci żalą się że nie mają z kim przeżyć pierwszego razu a wy doradzacie żeby znaleźć dziewczyne zamiast iść na dziwki ?!
Oddałbym za nią życie . Więc nie gadajcie głupot.

Ćwierćnuta budzisz we mnie niesmak zamiast rzucać się na mnie jak wilk na bydło powinieneś dać jakieś porady , ukształtować mój młody charakter jakimiś słowami ale niee tylko wolisz odrazu zmieszać mnie z błotem.
No dla Ciebie potwór nie potwór byle miał otwór nie ważne czy będziesz pierwsi.
Ps przepraszam za błędy.

k_jak_kasik
04-04-09, 18:30
Mom problemem jest to iż, moge w każdej chwili mieć dziewice i to atrakcyjną o super charakterze ponieważ jedna takowa we mnie się zakochała , ale nie wiem czy podejmowanie takiej decyzji byłoby normalne.

W moich kanonach normalności się to zdecydowanie nie mieści. Kochasz swoją dziewczyna za to kim i jaka jest czy za kawałek błonki między nogami? Nie wspominając juz o tym, że nie popieram w związkach "rozliczania za przeszłość".

A to, że pierwszy raz analnie będzie ją boleć to fakt, a nie złośliwości. Boli nawet te dziewczyny, które bardzo tego chcą, a już nie wspominając o tych, które to obrzydza... I zdradze Ci tajemnice - są takie kobiety, które boli nie tylko pierwszy ale i kolejne razy... W tej kwestii zdecydowanie nic na siłe. A próba poprawienia swojej oceny seksem analnym z nieprzekonaną to tego 15latką... Pozwól, że zostawie to bez komentarza.

PS Na tym forum zwykle koło nicka autora postu jest również jego płeć.

Ygreko
04-04-09, 18:40
szader, problem w tym że to ty gadasz głupoty bo zachowujesz sie jakbyś zeżarł wszystkie rozumy użytkowników i sam wiedział najlepiej a tu grupa osób próbuje ci uzmysłowić że:

- pierwszeństwo to wyimaginowana bzdura
- namawianie do analu lub jego dokonanie skończy sie tym ze w końcu sie wkurzy i nie będzie chciała być dłużej z tobą. co wtedy zrobisz?
- jesteś niedojrzały psychicznie po tym co tu wszystko pokazałeś pisząc o tej sytuacji. daje ci gwarancje ze jak tak będziesz podchodził do tej kobiety to ten pseudo związek sie rozleci za kilkanaście / kilkadziesiąt miesięcy. ty traktujesz ją jak przedmiot.
poza tym bierzesz sie za to wszystko dosłownie od dupy strony.

Ćwierćnuta
04-04-09, 20:54
Ćwierćnuta budzisz we mnie niesmak zamiast rzucać się na mnie jak wilk na bydło powinieneś dać jakieś porady , ukształtować mój młody charakter jakimiś słowami ale niee tylko wolisz odrazu zmieszać mnie z błotem.
Chłopczyku, nie zamierzam kształtować Twojego spaczonego charakteru, od tego masz rodziców i szkołę, a nie forum o cyckach. Ty budzisz we mnie nie tylko niesmak, ale też śmiech politowania. I co? ^^
No dla Ciebie potwór nie potwór byle miał otwór
NIe, bejbe, to dla Ciebie ważny jest otwór, a raczej pierwszeństwo w nim, a nie zdanie Twojej dziewczyny. W dodatku, infantylny chłopczyku, najpierw piszesz, że się z panną kłócisz, jak ktoś Ci to wypomni, to się rzucasz, że się z nią nigdy nie kłóciłeś... Na rozdwojenie jaźni to psychiatra, nie BezTabu.
nie ważne czy będziesz pierwsi.
Tłumacza! :lol: :lol: :lol:


EDIT:

Nie znacie sytuacji ,insynuujecie jakieś historie ze ona nie chce bo będzie ją boleć.
Ponieważ, kretynie, anal boli. Przypadki, kiedy dziewczyny nie bolało, to są nieliczne wyjątki. A Twoja nie chce, więc bolało będzie ją na 100%, bo tego rozluźnienia się trzeba nauczyć. A może Ty już próbowałeś, żeby Ci coś wpychano w odbyt, i wiesz lepiej? ^^

szader
04-04-09, 22:56
Dziękuje Ci k_jak_kasik (http://beztabu.com/member.php?u=34823) za to że dałeś mi potrzebne informacje bez koniecznosci piep... na temat tego jakim to ja tylko nie jestem dzieckiem..:rolleyes:

turtle
04-04-09, 23:19
15-latce chcesz wkładać koliberka w odchłań analną. lol.
Nauczcie się najpierw porządnie całować, a na takie sprawy jak seks poczekajcie pare lat. Te dziecko to pewnie nawet nie umiałoby zrobić lewatywy...

szader
05-04-09, 17:59
Hmm.. całowanie jest just dość monotonne.
Właściwie ... wiem że każdy w moim wieku ma taki popęd.
Mógłbym poczekać ale chce jej dać przyjemność ponieważ ją kocham a mam sentyment co do mojej "uporczywej" cnoty.
A co do lewatywy to powiedziała że poczyta ; p.
Ja ją do niczego nie zmuszam ; d jak będzie chciała się oddać to odda.^^
Kurde anal .. wieje pedałem.

ankka84
05-04-09, 18:44
dzisas;/

chcesz je sprawic przyjemnosc to kochaj sie z nia normalnie(pochwa;p)a nie analnie co sie wiaze ze stresem i wymaga duzej wprawy i znajomosci wlasnych cial.

szader
05-04-09, 19:10
Powiedziała że z czasem mi się odda. To poczekam ^^.
Jestem zdeterminowany. Anal albo nic. Ekhem :rockon:

ankka84
05-04-09, 19:37
rzeczywiscie jestes zdeterminowany.troche szkoda ze tak idziesz w zaparte.
mozesz wiele stracic jak ona poczuje sie pod presja itd.

a niemoglbys narazie kochac sie ,,normalnie,,? kiedy przyjdzie czas na anal to i tak bedziesz pierwszy tam

Gurgun
05-04-09, 19:47
Kurde anal .. wieje pedałem.

Kurde...wieje dzieciorem.

Ankka, nie wiem czy Twoje próby coś Tu dadzą, bo szader zdaje się nie chcieć wsadzać tam członka, bo ktoś tam już był.

Szader, raz, że tak jak ankka mówi, dziewczynę wystraszysz presją, a dwa, że zrazisz ją do seksu analnego.

ankka84
05-04-09, 19:51
no to jak to?to on wiecznie sie chce kochac znia tylko analnie???:/ eeeee...

Gurgun
05-04-09, 20:44
Sam powiedział, że "anal, albo nic". W każdym bądź razie mam nadzieje, że szader pójdzie po trochę rozumu do głowy i zda sobie sprawę, że nie ma różnicy na dobrą sprawę żadnej czy ktoś już tam był czy nie. Rozumiem, że mógłby mieć opory bezpośrednio po kimś, ale już chyba trochę czasu minęło, a dziewczę się najpewniej myje.

Kata
05-04-09, 20:47
Tak, widocznie Szader chce się wiecznie kochać analnie, bo przecież seks klasyczny jest nieczysty, a wagina jego dziewczyny skażona innym penisem. Zgroza!

Jestem zdeterminowany. Anal albo nic.
Przyślij tę swoją dziewczynę tu, na forum i zapewne zostanie przekonana, by wybrać opcję drugą, pt. "nic".

Yoshua
05-04-09, 21:50
wiesz co? złamany męski narząd rozrodczy z ciebie ^_____^
wspolczuje twojej dziewczynie, ma pecha bidulka.

Bear16
06-04-09, 01:42
ja pie****e....próbowałem postawić sie w twojej sytuacji...pomyślałem że jednak na mnie też by działała trochę ta myśl że jednak "to nie ja jestem pierwszy"... wkurzałoby mnie to ale do ch**a Wacława to nie powód żeby dziewczyne koniecznie namawiać do anala i stawiać jej ultimatum "to albo nic"... pogódź się z tym że nie jesteś pierwszy i zdaj sobie sprawę że jesteś obecny i to jest najważniejsze... tamten kolo zpier****ł sprawę i nie są już razem... teraz jest twoja kolej... nie zepsuj tego twoim ego...postaraj się być tak dobrym żeby poczuła że żałuje że nie jesteś pierwszym;)... osobiście życzę ci powodzenia... i tak dokonasz własnego wyboru... byle byś później nie żałował...

Ćwierćnuta
06-04-09, 06:19
Anal albo nic. Ekhem :rockon:
Chyba kupię Twojej pannie strap-ona.

Sexy_man
06-04-09, 06:53
Ludzie, ludzie.
Przecież autor tematu ma... 15 lat! To jest, jeśli się nie mylę, jeszcze gimnazjum(sic!)!
Już wszystko zostało mu tu napisane: mądre, dojrzałe wypowiedzi.
Ale że autor topicu jest niedojrzały emocjonalnie-widać to po wypowiedziach i pseudo-poglądach, jest jeszcze dzieckiem w sumie(wiem bo też nie tak dawno byłem taki niedojrzały jak on)-to nie widzę sensu bicia tutaj piany.
Autor ma swoją "determinację analną" i basta!

Chłopcze kochany. Z seksem i pierwszym razem to weź Ty poczekaj może jeszcze trochę. Ja pierwszy raz odbyłem będąc 7 lat starszym od Ciebie. Juz oczytany, wyedukowany i dojrzały emocjonalnie.

CzarneBialeBec
06-04-09, 07:33
rzeczywiscie jestes zdeterminowany.troche szkoda ze tak idziesz w zaparte.
mozesz wiele stracic jak ona poczuje sie pod presja itd.


własnie!! Jeśli ona nawet zdecyduje się na anal, potem będzie ją bolało itp. i przez to, że ją do tego przymusiłeś wszystko się miedzy wami popsuje??(tak się często dzieje, jak sie do czegoś zmusza i ten uraz pozostaje) Jeśli ceną ma być jej strata albo "konieczność" utraty prawidztwa w dziurce w której nikt nie był, to co byś wybrał skoro mówisz, że oddał byś za nią życie???

Ćwierćnuta
06-04-09, 07:38
to co byś wybrał skoro mówisz, że oddał byś za nią życie???
Nie za nią, a za jej nietknięty otwór.

Sprężynka
06-04-09, 11:36
Jestem zdeterminowany. Anal albo nic.

Mam nadzieję, że dziewczę stwierdzi, że nic i pośle Cię na poszukiwanie dziewicy.

turtle
06-04-09, 14:18
Swoją drogą to masz pecha, że w tak młodym wieku trafiła ci się rozdziewiczona.

szader
06-04-09, 16:17
Panowie nie tak ostro ; d
Mhm mógłbym się z nią kochać ale nie podchodzę do ciała dziewczyny tak materialnie .. uhm to swego rodzaju dla mnie świątynia.
Kto do cholery powiedział że będę z nią uprawiać tylko anal?!
Anal ma być tylko na pierwszy raz...
Bear16 dziękuje za te miłe słowa... mhm.. tylko nie wiem czy da jej dużo przyjemności prawiczek który i tak po kilku ruchać dostanie wytrysku :yawn:. Zobaczę co najwyżej będzie to spontan pochwowy.. pare tygodni kaca moralnego potem będzie dobrze.. raczej...
Sexy man widać pan jest starej daty...
Ponieważ teraz "dzieciaki" w wieku 13 - 14 lat dają publicznie po kiblach. Yhh.. ja troche poczekałem i przynajmniej nie zaczołem współżycia na kolonii itp jak większość (z resztą mógłbym i trzymać prawictwo do ślubu tylko kurFa mać znajdź potem dziewice)
Podam jeszcze że te "dziewcze" jest po uszy zakochane z resztą jak ja.. i mówi że zrobiłaby dla mnie wszystko no cóż widocznie nie.
Turtle taakk.. dziękuje za współczucie... to naprawde jest ciężkie.. hmm ale cóż z tego co wiem to bylo w walentynki ubiegłego roku wiec... to już pewien czas minoł ; ]

Gurgun
06-04-09, 16:41
Kto do cholery powiedział że będę z nią uprawiać tylko anal?!


Ty sam.

Panowie nie tak ostro ; d
Mhm mógłbym się z nią kochać ale nie podchodzę do ciała dziewczyny tak materialnie .. uhm to swego rodzaju dla mnie świątynia.

No nie wiem czy uważasz jej ciało za świątynie skoro wyraźnie gardzisz jej narządem, bo ktoś już tam był.


Ponieważ teraz "dzieciaki" w wieku 13 - 14 lat dają publicznie po kiblach. Yhh.. ja troche poczekałem i przynajmniej nie zaczołem współżycia na kolonii itp jak większość

Po pierwsze zdecydowana większość kolegów zwyczajnie kit Ci wciska. Co prawda zdarzają się i takie przypadki. Pozatym moja narzeczona gdy się poznaliśmy była dziewicą, a mieliśmy wtedy po 20 lat. Nie było to tak dawno temu (koło 3 lat), więc nie wmówisz mi, że przez te 3 lata się świat aż tak pozmieniał

z resztą mógłbym i trzymać prawictwo do ślubu tylko kurFa mać znajdź potem dziewice

A tak wogóle czy to takie ważne czy dziewczyna jest dziewicą czy nie? Z jednej strony chcesz, żeby dziewczyny były dziewicami, a z drugiej chcesz uprawiać seks. Sam sobie zaprzeczasz!

toxicgirl
06-04-09, 16:47
ja na jej miejscu kopnelabym Cie analnie w dupe i tyle! z takim podejsciem...

Ygreko
06-04-09, 17:56
ej, dziewczyny a czy rozdziewiczanie nie jest w pewien sposób przereklamowane?
bo może chłopaczyna ma zły obraz rozdziewiczania i wierzy ze to wszystko super jak cukierki.

Scarlett.
06-04-09, 18:02
Rany Julek... A ja z łezką w oku wspominam czasy 1-2 klasy gimnazjum, kiedy siedziałyśmy z koleżankami na ławkach w przyszkolnym parku i rozkminiałyśmy, jakie to pocałunki z języczkiem są okropne...

I, bez jaj, to nie było znów tak dawno...:)

Świat idzie do przodu i to ostrro:knockout:

szader
06-04-09, 20:23
O jak dużo postów i nikt mi nie ubliża ^^
Gurgun zależy mi na dziewicy ale zależy... A nie brzydzę się jej pochwy wręcz maże o seksie oralnym mhm... tylko boje się utraty
cnoty poprzez pochwe o.O
A nie okłamują mnie sam byłem świadkiem tego jak np w 1 gb ****jom się po kiblach albo w centrach handlowych.
Toxicgirl n/c
Ygreko dla mnie cnota u dziewczyny jest niczym hmmhmmm coś bardzo smacznego :shifty:.
Scarlett. Oj takie rozmowy to ja przeprowadzałem w 3 klasie...
I dziękuje że założyłaś konto specjalnie po to żeby napisać ten post ^^.

Gurgun
06-04-09, 21:55
A nie brzydzę się jej pochwy wręcz maRZe o seksie oralnym mhm

Eeeeeeee........eeeee..........eeeeee........seks oralny to jest branie do buzi, a nie do pochwy.

tylko boje się utraty
cnoty poprzez pochwe o.O

Do odważnych świat należy! Między innymi po to pochwa jest, żeby w niej tracić dziewictwo (prawictwo?)

szader
07-04-09, 02:33
Gurgun chodziło mi o seks oralnym z jej cipką... tzn o minetke.
No tak.. ale między odwagą a głupotą jest cieńka granica ^^

Gurgun
07-04-09, 02:53
Zapewniam Cię, że zębów tam nie ma. Więc nie widzę nic głupiego we wkładaniu penisa w cipkę. Po to ona jest!

turtle
07-04-09, 03:10
Biorąc po uwage niedojrzały wiek, w którym za wcześnie na seks to z dwojga złego już rzeczywiście lepiej anal.
Przynajmniej przy tym stosunku nie dojdzie do zapłodnienia.
Rozumiem, że ryzyko wpadki chcecie ograniczyc do minimum.

A tak w ogóle to bierzcie sie do nauki i czytania książek a nie seksu :).

Ćwierćnuta
07-04-09, 04:20
Panowie nie tak ostro ; d
Mhm mógłbym się z nią kochać ale nie podchodzę do ciała dziewczyny tak materialnie .. uhm to swego rodzaju dla mnie świątynia.
Jakie "kochać się"? Jak może mówić o kochaniu ktoś, kto sprawdza tylko, w której dziurze już ktoś był? Ty ją traktujesz czysto materialnie, więc nie wiem, skąd Ci się wzięła świątynia... Ale najlepiej, jak uznasz, że to świątynia, do której nie powinieneś mieć wstępu.
Kto do cholery powiedział że będę z nią uprawiać tylko anal?!
Ty sam, słowami "Anal albo nic", nie chce mi się ich szukać.
Anal ma być tylko na pierwszy raz...
Bo Ty tak chcesz, i ch..., co na to dziewczyna.
Bear16 dziękuje za te miłe słowa... mhm.. tylko nie wiem czy da jej dużo przyjemności prawiczek który i tak po kilku ruchać dostanie wytrysku :yawn:.
A ile przyjemności da jej prawiczek, dobierający się jej do dupy?
Zobaczę co najwyżej będzie to spontan pochwowy.. pare tygodni kaca moralnego potem będzie dobrze.. raczej...
O k..., kac moralny, bo włożył do pochwy, nie do odbytu, tego jeszcze w żadnym kinie nie grali.
Sexy man widać pan jest starej daty...
Ponieważ teraz "dzieciaki" w wieku 13 - 14 lat dają publicznie po kiblach.
Ależ ja starej daty jestem, że studiuję, a na moim roku są dziewice.
I młodsze też znam, żeby nie było, że teraz to się bez błonki rodzi.
Yhh.. ja troche poczekałem i przynajmniej nie zaczołem współżycia na kolonii itp jak większość (z resztą mógłbym i trzymać prawictwo do ślubu tylko kurFa mać znajdź potem dziewice)
Ważne jest to, że ją kochasz (jak twierdzisz, bo średnio wierzę), czy że powinna być dziewicą? Bo wiesz, jak to drugie, to rozstań się z nią od razu, bo i tak jej ten brak dziewictwa jeszcze milion razy wypomnisz. A może potem ją wyślesz na zabieg odtwarzania błony?
Podam jeszcze że te "dziewcze" jest po uszy zakochane z resztą jak ja.. i mówi że zrobiłaby dla mnie wszystko no cóż widocznie nie.
A jakby ona Ci kazała wsadzić sobie marchewkę w tyłek, to byś się zgodził, "bo ją kochasz"? Masz podejście do związku jak statystyczny przedszkolak.
Turtle taakk.. dziękuje za współczucie... to naprawde jest ciężkie.. hmm ale cóż z tego co wiem to bylo w walentynki ubiegłego roku wiec... to już pewien czas minoł ; ]
Współczuć trzeba tylko jednej osobie - Twojej dziewczynie. Choć nawet tego mi się odechciewa, bo uważam, że głupota jest karalna.
Gurgun zależy mi na dziewicy ale zależy... A nie brzydzę się jej pochwy wręcz maże o seksie oralnym mhm... tylko boje się utraty
cnoty poprzez pochwe o.O
Psychiatrów na stażu nie mamy, przykro mi.
Ygreko dla mnie cnota u dziewczyny jest niczym hmmhmmm coś bardzo smacznego :shifty:.
I dlatego myślisz, że skoro jesteś z rozdziewiczoną, to skonsumujesz jej tyłek? Cnota jest smakowita, ale mózg jeszcze bardziej w cenie.

bnn
07-04-09, 04:28
Masz do wyboru cieple rozowe bajorko albo brazowa jama... Dla mnie wybor jest oczywisty.

nie ryzykowalbym z analem na pierwszy raz, jescze penis ci sie do kupki przywyczai, a chyba nie o to chodzi

Saddistic Oral
07-04-09, 04:29
Seks analny ci się marzy? To wsadź sobie coś głęboko w odbyt, poruszaj trochę i zobacz, jakie to przyjemne ^^ Doznasz kompletnego rozdziewiczenia, a jeśli myślisz, że to jakieś zabezpieczenie przed ciążą, to pomyśl, skąd na świecie aż tyle dupków jest? ^^ Naprawdę współczuję twojej dziewczynie. Kup sobie gumową lalę, zaklej jej wszystkie otwory i będziesz mógł rozdziewiczać do woli.

Maoam
07-04-09, 18:50
Cholera, chciałam jakoś skomentować tę głupotę, ale chyba w tym momencie nie potrafiłabym odpisać autorowi wystarczająco kulturalnie, dlatego poprę po prostu Ćwierćnutę, która świetnie ubrała w słowa to, co chciałabym wyrazić.

Ręce mi opadły. :roll:

szader
07-04-09, 21:47
A zauważyłem że na forum tępią mnie za moje poglądy panie oj tak..
Dziewczyna bierze tabletki. Ona chce mnie przymusić do seksu pochwowego ale ja kurFa też mam jakieś prawa?! Od kiedy to dziewczyna ma wybierać? Nie mówie że mężczyźni mają ale bez przesady.. Pochwa albo nic. Z resztą ona bierze tabletki antykoncepcyjne więc nie chodzi mi o forme zabezpieczenia. Nie traktuje jej jako laski z dyskoteki którą można popukać w kiblu , jak większość z was, dla mnie jej ciało jest warte wysiłku jaki włożyłbym w seks analny.:mad:

Sprężynka
07-04-09, 21:56
Szader, nie tłumacz się już, bo tylko się pogrążasz. Ćwierćnuta jasno wyłożyła, dlaczego uważa, że jesteś osobą niedojrzałą do uprawiania jakiegokolwiek seksu. Popieram tą wypowiedź obiema rękoma i jeszcze nogi do tego dokładam!

Gurgun
07-04-09, 23:16
Szader. Ależ oczywiście, że masz prawa. Ona jeśli chce seksu pochwowego to masz jak najbardziej wybór. Możesz się zgodzić, albo nie. Uprawiać seks pochwowy albo nie uprawiać seksu. Decyzja jest Twoja. Nikt Ci jej nie odbierze.

Ćwierćnuta
08-04-09, 02:34
Szader, człowieku (?), powiedz mi, z jakiego pokeballa wyskoczyłeś.

CzarneBialeBec
08-04-09, 07:32
Dlaczego Ci tak zależy, żeby być pierwszym?? Co Ci to da??

szader
08-04-09, 13:45
Gurgun.. fakt.. już sam nie wiem. PiepSzenie o tym że jestem niedojrzały do seksu mnie irytuje.
Co państwo powie o rzeszach pajaców na dyskotekach balujących przy techniawie i dymających się gdzie popadnie?! Oni są dojrzali:yawn:
Zależy mi tak bardzo bo dla mnie ten pierwszy raz nie ma być czymś takim jak np pierwszy kawior bierzesz i jesz..
Jeśli już to chce żeby ten "kawior" był pierwszorzędny a jak nie to chociaż "czarny" (gorszy gatunek , bez skojarzeń z analem).
A potem to mogę to już uprawiać seks pochwowy aż mi penis odpadnie... albo się złamie...:rolleyes:

Mind's_elation
08-04-09, 14:14
Może napiszę to bardziej obrazowo.
Wyobraź sobie jak w pełnej gotowości i podnieceniu wkładasz członka w jej odbyt. Wtedy nachodzi ją myśl, że w sumie to dziwne uczucie i może ona jednak za bardzo tego nie chce. W tym momencie jej mięsień mimowolnie mocno się zaciska i czuje pulsujący ból (walnąłeś kiedyś w coś tak, że czułeś promieniowanie nerwa? - o takie odczucie chodzi). Krzyczy, że masz natychmiast z niej wyjść i turla się po łóżku trzymając za pośladki przez jakąś chwilę.

Piękna wizja Twojego pierwszego razu?


Mi się raz tak zdarzyło, tylko że nie był to pierwszy analny raz, był z facetem, z którym jestem i bardzo go kocham, odpowiednie nawilżenie itd. Czasem ciężko zrozumieć kobiecy organizm. Tylko, że mnie to nie zraziło, facet zachował się odpowiednio do sytuacji i potem się z tego śmialismy.

A czy Ty umiałbyś się pośmiać, czy raczej miałbyś do niej wyrzuty, że zniszczyła Twój pierwszy raz?

Ćwierćnuta
08-04-09, 18:53
Gurgun.. fakt.. już sam nie wiem. PiepSzenie o tym że jestem niedojrzały do seksu mnie irytuje.
A słyszałeś, chłopczyku, powiedzonko, że prawda w oczy kole?
Co państwo powie o rzeszach pajaców na dyskotekach balujących przy techniawie i dymających się gdzie popadnie?! Oni są dojrzali:yawn:
To że jeden jest debilem, nie znaczy, że inny nie może być kretynem.
Zależy mi tak bardzo bo dla mnie ten pierwszy raz nie ma być czymś takim jak np pierwszy kawior bierzesz i jesz..
Jeśli już to chce żeby ten "kawior" był pierwszorzędny a jak nie to chociaż "czarny" (gorszy gatunek , bez skojarzeń z analem).
A potem to mogę to już uprawiać seks pochwowy aż mi penis odpadnie... albo się złamie...:rolleyes:
Pierwszy raz (i pewnie ostatni) napiszę coś takiego. Idź na dziwki. Nie istnieje dziewczyna, która zasłużyłaby sobie na sponiewieranie się z Tobą. Może wtedy sobie analnie poruchasz. O ile oczywiście Cię k...a nie wyśmieje. Albo o ile Ci stanie.

Bo ja wierzę w resocjalizację, ale tego, że Ty kiedykolwiek mentalnie dojrzejesz do seksu - sobie nie umiem wyobrazić.

Ingen175
08-04-09, 19:33
Poomogę ci bo jestem rok starszy więc wiem co czujesz (choć nie do końca bo tak zrytych uczuć nie miałem). Otóż próbowałem mojego pierwszego razu z dziewicą (której tak straszliwie pragniesz - zapewniam cię ,że wolę nieco starszą bardziej doświadczoną dziewczynę która już raczej mi pomoże bo wyobraź sobie sytuację gdy nie za bardzo wiecie co robić [ nerwy i nerwy w końcu to wasz pierwszy raz] ) i nam nie wyszło , zwyczajnie najpierw nie mogłem wejść - może miała za grubą błonę a może to ja byłem zbyt zdenerwowany , potem po kilku "pchnięciach" stwierdziła ,że to trochę dziwne , speszyła się i musieliśmy przerwać . Na szczęście ja potrafię wszystko w żart obrócić i po chwili się z tego śmialiśmy - no spędziliśmy na rozmowie która nas bardzo zbliżyła.
I uwierz mi ta rozmowa i ten "niewypał" (choć czy ja wiem? ) nas bardzo zbliżyły i jeśli to co było wcześniej porównać z tym co teraz to teraz nasza miłość jest jak płomień a wcześniej była ledwie pochodnią.
Nie spiesz się z tym , lepsze są małe kroczki - petting (tak to się pisze? ) , poznajcie swe ciała , nauczcie się siebie i dopiero bez wstydu i nerwów to zróbcie.
Tyle z mej strony. Powodzenia ci nie będe życzył bo moja rada jest odmienna od twoich zamierzeń.

toxicgirl
08-04-09, 19:53
Kup sobie gumową lalę, zaklej jej wszystkie otwory i będziesz mógł rozdziewiczać do woli.


:yawn::yawn::yawn::yawn::yawn: tekst roku, leże i kwicze:rockon::clap::lol:

ja tez tak jak Ćwiercunta, proponuje zebys poszedl do dziwki, tyle ze meskiej:) niech ci wyglancuje kilka razy dupsko, to zobaczysz jakie to fajne uczucie:)

ps koniecznie napisz nam swoje doznania, bo napewno bedzie cudownie, przyjemnie i odlecisz w momencie...:lol:

Scarlett.
08-04-09, 23:14
Scarlett. Oj takie rozmowy to ja przeprowadzałem w 3 klasie...
I dziękuje że założyłaś konto specjalnie po to żeby napisać ten post ^^.

Konto założone zostało jeszcze w marcu. I to raczej tematyka forum mnie do tego założenia skłoniła, a nie twój wątek.

On zaledwie sprowokował do walnięcia sobie pierwszego posta/u...A co:)

Bujda
09-04-09, 04:28
I skąd się biorą takie oszołomy :goth:

można tłumaczyć, a on i tak swoje...jak Xiu normalnie...seks pochwowy beee bo będzie miał kaca moralnego, a i jeszcze penis weźmie mu odpadnie...

Ingen175
09-04-09, 04:49
Starszych słuchać nie chce więc może chociaż mnie .
A jak nie to niech weźmie coś na wstrzymanie i potrzepie , to mu dobrze zrobi i rozładuje emocje.

Bujda
09-04-09, 04:53
lepiej mu zrobi kontakt ze ścianą...

szader
09-04-09, 15:00
A kobiety są ponoć spokojne.
Patrząc po tych wielu rażących we mnie komentarzach to większość jest od kobiet :shifty:.
Na dziwki pani powiada? Żarty żartami ale nie widzę w uprawianiu seksu analnego żadnego przejawu poniewierania.
Wczoraj ona do mnie wyskoczyła z tekstem "z chęcią wzieła bym Cie do krzaków" więc kto tu kogo poniewiera :yawn:
Ingen175... wiem że dziewczyne trzeba rozluzować... itp.
Mi naprawdę nie zależy żeby to wyszło jak w pornolach, nie uda się to się nie uda cóż od tego jest związek żeby siebie nawzajem kształcić. A pierwszego razu by mi nie było żal w końcu byłbym pierwszy. A potem już nie będę miał takich analnych pochamowań.

Bujda
09-04-09, 15:06
póki co to ty masz pochwowe a nie analne pohamowania

chester73
09-04-09, 16:28
Do tej pory bylem biernym czytelnikiem tego forum, ale Twój post zmobilizował mnie to zabrania wreszcie głosu.
Dlaczego nikt do tej pory nie uświadomił tego człowieka że to nie jest takie proste, włożyć - wyjąć.


Może i jestem starej daty według Ciebie, bo jestem po 30-tce
Ale jeśli mogę Ci coś doradzić to nie bierz się za to od tej strony i to głównie ze swojego powodu.
Anal na pierwszy raz jest kiepskim pomysłem ponieważ nie tylko Twojej dziewczynie będzie się on źle kojarzył.
Sex analny to troszkę wyższa szkoła jazdy, to tak jakbyś chciał prowadzić TIR-a nie umiejąc jeździć Matizem taty, innymi słowy wiadomo że się wyłożysz i to z kretesem.
Ale do rzeczy, bo niby dlaczego masz się „wyłożyć”


Wątpię żebyś poszedł do apteki i poprosił o żel KY (ka igrek) – używa go się w przypadku suchości pochwy ( niewystarczającego nawilżenia) u niemowlaków do wprowadzania termometru i własniedo seksu analnego. Nie baw się żadne oliwki itp. sprawy każda kobieta po sexie analnym przez jakiś czas odczuwa dyskomfort „w pupie”, żel KY jest na bazie wody i nie posiada zbędnej ilości dodatków które dodatkowo podrażnią delikatna śluzówkę w pupie Twojej dziewczyny.
Dla Ciebie będzie to traumatyczne przeżycie bo nie dasz rady.
Pomijam że najpierw trzeba dziewczynę odpowiednio przygotować w tamtym miejscu - „rozpalić” ja np. fajną minetką jednocześnie pieszcząc właśnie ten drugi otworek, to trzeba mówiąc bardzo prosto włożyć jej tam paluszek ( nie pchać od rzazu całego palca, tylko powoli aż wejdzie cały, potem spróbować dołożyć do tego drugi).
Po tych zabiegach i tak nie jest prosto trafić w ten otworek, on się zamyka i trzeba troszkę precyzji i opanowania żeby trafić.
Jak już trafisz to właśnie w tym momencie przegrałeś i masz doła psychicznego, ponieważ zanim wejdziesz do końca, skończysz mając jedynie czubek (nawet nie „główkę”)swojego wojownika w jej pupie. Jest to normalne ponieważ poziom podniecenia przy tym wszystkim będzie u Ciebie tak wysoki że nie dasz rady dłużej. I jest to normalne fiziologiczne zachowanie męskiego organizmu przy pierwszym razie, 99 % facetów piszących na tym forum właśnie tak miało i to wchodząc „normalnym” wejściem jak na pierwsze odwiedziny kobiety :)
Wchodząc analnie nie wejdziesz „za jednym” zamachem ( a jeśli będziesz chciał to zrobić to pewnie szybko wylądujecie na ostrym dyżurze w najbliższym szpitalu i dopiero wtedy najesz się wstydu bo trzeba będzie wszystko wytłumaczyć lekarzowi – uszkodzisz ja chłopie na 100%. Wejście analne polega na tym że wkładasz najpierw „czubek” broń boże całą główkę, czekasz aż kobieta się przyzwyczai i posuwasz się dalej, ale tylko i wyłącznie na jej żądanie – nie rób tego sam!!! i tak powoli powoli i jeszcze raz bardzo powoli cały czas tylko na jej żądanie posuwasz się głębiej, aż wejdziesz cały, na ogół trwa to szczególnie u dziewczyny która tego nie robiła nigdy wcześniej nie krócej niż 5 minut (można patrzeć na zegarek:) ) a i tak potem pierwsze ruchy trzeba wykonywać bardzo ostrożnie.
Reasumując to wszystko mogłem skończyć na włożeniu w nią samego czubka Twojego wojownika bo 250% właśnie w tym momencie skończysz!!! nie mówię tego żeby sobie z Ciebie zakpić tylko tak jak pisałem 99% zdrowych facetów tak właśnie kończy swój pierwszy raz i to wchodząc normalnie jak na pierwszy raz przystało :)
Zrobisz więc krzywdę sobie bo „ten pierwszy raz” będzie traumatycznym przeżyciem głównie dla ciebie, Twój wojownik w momencie pierwszego razu zbiera więcej bodźców niż ty jesteś wstanie wytrzymać, a pamiętaj ze anal dużo mocniej ściśnie go niż pochwa. Zamkniesz więc sobie drogę do tego wspaniałego rodzaju sexu jakim jest anal ( zawsze będzie Ci się kojarzył z porażką)
Skrzywdzisz tez tą dziewczynę bo jej też zamkniesz drogę do tego rodzaju zabaw, jeśli kiedykolwiek zdecyduje się ona na zabawy analne to będzie ją to bardzo dużo kosztować, a może być i tak że nigdy już się na to nie zdecyduje!!!

Ps. nie słuchaj bredni kolegów że ich pierwszy raz był cudowny i trwał prawie godzinę, albo i dłużej – BZDURA to nie jest możliwe z fizjologicznego punktu widzenia.


Najlepiej jakbyście się jeszcze wstrzymali przed „pełnym” sexem, odkryjcie najpierw dokładnie świat pieszczot, wiem że pełny sex kusi i to szczególnie w tym wieku, ale uwierz mi w wieku 15 lat
jeszcze jest troszkę wcześnie. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i z całego serca radze nie baw się jeszcze w pełny sex (sądzę ze Twoja dziewczyna nie miała przyjemności z pierwszego razu – bo tej przyjemności tez trzeba się nauczyć – bosze pisze o 14-latce.
Pomijam już całkowicie fakt że jeśli nie daj boże zajdziecie w tym wieku w ciąże to oprócz zmarnowania sobie młodości będziecie mieć jeszcze na głowie sąd rodzinny i spore z tym wszystkim kłopoty.

Yoshua
09-04-09, 16:55
czytm twoje posty i czytam, oby Twoja dziewczyna szybko sie Ciebie pozbyla...

Gurgun
09-04-09, 17:00
Nie rozumiem jednej rzeczy, która jest dość istotna: po co zakładałeś, szaderze, ten wątek?

Na samym początku pytasz czy Twój pierwszy raz wykonany w pupę jest dobrym pomysłem. Następnie 3 strony jest Ci tłumaczone, że nie. A Ty tego nie przyjmujesz do wiadomości i się głupio kłócisz.

Tak więc wątek jest po to, że chciałeś się poradzić czy pokłócić?


I jeszcze jedej czegoś jestem Ciekaw: co byś zrobił gdyby się okazało, że już ktoś jej w pupę wsadzał penisa?

Ćwierćnuta
09-04-09, 17:36
Na dziwki pani powiada? Żarty żartami ale nie widzę w uprawianiu seksu analnego żadnego przejawu poniewierania.
Wczoraj ona do mnie wyskoczyła z tekstem "z chęcią wzieła bym Cie do krzaków" więc kto tu kogo poniewiera :yawn:

Może kiedyś dojrzejesz do tego, by zrozumieć, że w łóżku sponiewieraniem nie jest nic, póki chcą tego obie strony. Twoja dziewczyna nie chce. I kropka.

_tommy_
09-04-09, 20:22
A ja mysle, ze autor tematu po prostu boi sie, ze nie trafi "Z przodu" i wydaje mu sie moze, ze z tylu bedzie latwiej ;D

szader
10-04-09, 16:25
Chester73
1.Nie może być wazelina albo durexowy żel?
2.Twój post zmotywował mnie żeby zacząć od seksu pochwowego a potem zobaczę jak to będzie z analem.. w końcu potem i tak będę tam pierwszy.;/
sądzę ze Twoja dziewczyna nie miała przyjemności z pierwszego razu – bo tej przyjemności tez trzeba się nauczyć – bosze pisze o 14-latce.

Od wczoraj już 15 latce... Najgorsze jest to że był przyjemny nawet mi o tym wspomina... tak wielką niechęć do niej we mnie wzbudziła tym... Czasami mówię żeby do niego wróciła jak ma mi tak gadać ciągle jak jej tylko dobrze nie robił.:evil:
Jak dla mnie wspominanie o byłych partnerach ,zwłaszcza o seksie z którymś z nich nie jest normalne :goth:
Przynajmniej w tym wieku.
Ps. O zabezpieczenia nie musisz się bać ... tabletki+żele anty+kondony... powinno pomóc.

turtle
10-04-09, 20:34
Szader ja ci jednak radzę, żebyś się wstrzymał.
Pisałeś, że pierwszy raz jest dla ciebie bardzo ważny. Oboje jesteście bardzo młodzi, jesteś pewien, że prawdziwie się kochacie?, może to tylko zwykłe zauroczenie.
Swój pierwszy raz będziesz miał tylko raz w życiu, przemyśl czy już czas i czy dziewczyna odpowiednia.

szader
12-04-09, 02:19
Tak to jest miłość. Wcześniej mnie zdradziła... w poprzednim związku ale nadal ją kocham. Mimo że nie jest dziewicą... chce jej to dać...

Ćwierćnuta
12-04-09, 02:47
Może sceptyk ze mnie, ale nie wierzę w piętnastolatka, który rozumie prawdziwą miłość. Zwłaszcza takiego, który dopuszczał do siebie myśl o zdradzie tylko po to, by być pierwszym...

Gurgun
12-04-09, 03:59
chce jej to dać...

Co chcesz jej dać?

Wg. mnie to Ty chcesz, żeby ona Tobie dała...

Wcześniej mnie zdradziła... w poprzednim związku ale nadal ją kocham

Doprecyzuj to co powiedziałeś, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Zdradziła Cię w poprzednim związku? Jeśli była w poprzednim związku to co to za zdrada? Paremia lex retro non agit

szader
13-04-09, 14:57
Ćwierćnuta.. naprawde to nigdy nie brałem tego na poważne tej opcji raczej brałem to pod kategorie żartu. Sarkazmu.
Seks pochwowy człowieku czytaj uważnie.
Gdy byliśmy wcześniej zdradziła rozumiesz?
Wtedy też ją kochałem i te uczucie nie zmarło.
Wczoraj się dowiedziałem jeszcze że jej cały pierwszy raz z tym niby prawiczkiem trwał 4 godziny ... dziwny ten prawiczek... ****a moralniak mi się załapał.
Cóż jeszcze wcześniej prawie doszło do seksu lecz ona była pijana dlatego sie powstrzymałem... teraz z jednej strony żałuje a z drugiej nie bo w końcu nie byłaby tego świadoma.:shifty: Ale przynajmniej stałoby się już...

pytek
13-04-09, 16:11
Szader, szader, szader...
Napisałeś że oboje macie po 15 lat.
Twoja dziewczyna 15 lat i już pierwszy seks za sobą.;/
Ty się już przymierzasz z nią do anala, ta ?
15 lat czyli 2-3 klasa gimnazjum. Człowieku czy ty masz coś we łbie ???
Nie potrafię wyobrazić sobie z jak patologicznych rodzin musicie pochodzić, że pierwszy raz 15 – 16 lat. Nie wiem gdzie są wasi rodzice, rodzina.
Ok. jeżeli jednak nas jaki wszystkich wokół będziesz miał w dupie i powiesz sobie że do sexu musi dojść co wtedy ?
Jeżeli anal to czemu nie klasyczny co ? Jeżeli nie dzisiaj to za tydzień zdarzy się tak że zapomnisz gumki (jeżeli wiesz co to jest i do czego służy) a dni będą takie że bez gumki ani rusz to co wtedy ?
-Mamo zapodaj thousanda bo potrzeba na aborcję ? to jej wtedy powiesz ?
Jeżeli jednak dojdzie do tego że w wieku 15 16 lat twoja dziewczyna będzie w ciąży i urodzi dziecko to 8-15 będzie szkoła a 18-24 będzie rusztowanie, wykładanie towarów w sklepie lub rozdawanie ulotek.
Powiedz mi gdzie ty żyjesz ?
Człowieku po gimnazjum jest liceum potem matura i studia.
Osiągniesz pełnoletność, dojrzejesz(mam nadzieję), i będziesz się bawił.
Gdybyś był moim synem i dowiedziałbym się co planujesz to dzisiejszego wieczora już byś nieprzeżył.
Cały wywód można ztreścić w jednym wypowiedzeniu:
Pierwszą osobą którą trzeba rozdziewiczyć jesteś Ty.

szader
13-04-09, 16:50
Pytek ale żeś się popisał.
Patologicznych?
Mój Tata jest chiefem na statku zarabie około 15-20 tysięcy miesięcznie. Matka nie pracuje nie pali nie pije opiekują się mną 24/7 nie daje mi wyjść do kolegów na nocki. Wszystko jest zatajane.
Spokojnie w durexach jest instrukcja czytał pan może? :goth:
Pewnie nie , pan wszystko wie. Yhm mam 3 kurtki a każdej po opakowaniu durexów więc nie zapomnie oj nie ...
A proszę pana gdyby pan był moim ojcem to pływał by pan 2-4 miesiące na statku i widział mnie 3 tygodnie. A gdyby już udało panu by się ze mną spotkać niestety.. To prawdopodobnie miałby pan rozbitą czaszkę ^^.
Ogółem to proponuje panu wyjazd do Holandii na zmywak tam będzie pan rozdziewiczany analnie co noc wracając do 20 metrowej kawalerki przepełnionej napalonymi holendrami. Pozdrawiam.

ankka84
13-04-09, 17:09
ja sie zastanawiam czemu ta twoja laska tak wspomina o stosunku z bylym przy tobie.to cie tylko nakreca i czujesz sie gorzej.ehh...powinna odposcic.
no chyba ze to ty ja tak wypytujesz to juz inna sprawa ale konczy sie tak samo czyli tym ze sie nakrecasz jak cholera.;/

chester73
13-04-09, 18:09
Szader, udało mi się chyba wytłumaczyć Ci że kiepski był Twój pomysł z tym rozdziewiczeniem.
Ale jeszcze jedna prośba, kilka osób tłumaczy Ci tutaj że jeszcze jesteś mało dojrzały i zbyt wcześnie decydujecie się na sex.
Mają racje, z tymi rodzicami również :) - obecnie dzieci "chowa się" bezstresowo, pozwalając im na wszystko (potem tacy rodzice się dziwią ze ich 15 letnie dziecko ma już ten pierwszy raz za sobą, - jest lament i płacz, że jak?? że kiedy?? )
A prawda jest taka że ta Twoja dziewczyna może Cię oszukiwać że ma ten pierwszy raz już za sobą ( jest to częste u osób w jej wieku, szczególnie dziewczyn) - mówiąc najprościej to niezły szpan powiedzieć że ma się "to" już za sobą - będzie zarówno w Twoich i koleżanek oczach "bardziej dorosła"
Co świadczy że raczej "ściemnia" niż mówi prawdę?? Ano to że jej pierwszy raz trwał 4 godziny!!! Chciałbym poznać nastolatka który daje rade przez 4 godziny :) z grą wstępną i całą tą zabawą :)
Jeśli jednak już nie ma błony, albo jedynie tak myśli to obstawiam raczej że ciekawość skierowała ją do samotnych zabaw i uszkodziła sobie jakieś naczynko w środku, pociekło troszkę krwi i przestraszyła się że przerwała błonę i teraz mówi że ten pierwszy raz ma juz za sobą :) wstydzi się po prostu przyznać że zrobiła to przez przypadek podczas masturbacji :), a prawda może być taka że ... dalej jest dziewicą :) Zresztą która nastolatka lub nastolatek przyzna się do samogwałtu przed rówieśnikami ?? ŻADEN !!!

Ps. niewiele kobiet krwawi podczas utraty dziewictwa, wywieszanie w dawnych czasach prześcieradeł po nocy poślubnej to mit :) Wiec bazuj na tym :)

I jeszcze jedno :) nie wykazuj agresji do osób tu piszących, nie chwal się gdzie Twój tata pracuje i ile zarabia, to naprawdę mało kogo tu interesuje i na nikim nie zrobi wrażenia, bo to właśnie tak jak wszyscy piszą jest oznaką tego że jesteś jeszcze bardzo młody i niedojrzały.
Ostatnia dobra rada z mojej strony: z rozprawiczeniem poczekaj do 18 urodzin zrobisz sobie naprawdę fajowy prezent i uwierz mi w tym wieku będzie naprawdę lepiej smakowało :) weź poprawkę na starość tzn. np. na mój wiek co będziesz wtedy robił żeby sex Cie jeszcze ciekawił ?? będziesz podłączać się do 230V ??

Nabuhodonozor
13-04-09, 19:24
ku..a człowieku... jak bym był na miejscu tej laski to byś ode mnie po mordzie dostał...

to jest pierszy temat który przeczytałem w całości... (braw nie trzeba)
i to co przeczytałem a napisane jest od Ciebie jest naprawde żałosne... nie wiem po co się denerwuje ale nie wiem weź idź się zapisz w szkole na lekcje Wychowania Do Życia W Rodzinie...

polscy nauczyciele naprawde zaje...cie kształcą co do tego jakie są cechy dobergo przyjaciela / rodziny ; i jaki powinien być idealny partner / partnerka... Przez 4 lata z rzędu miałem dokładnie takie same tematy na WDŻ... a brzmiały one tak : (tematy spisane z zeszytu do WDŻ)

- Poznaje Siebie
- Dojrzewanie
- Podobieństwa i różnice w dojrzewaniu chłopaków i dziewczyn
- Problemy okresu dojrzewania
- Zakochanie i miłość

i powiem Ci tak do tej pory nie wiedziałem po co my to ciągle powtarzamy... strasznie mnie to denerwowało... a nawet wyładowałem swoją złość w 2 klasie gimnazjum na lekcji WDŻ i nakrzyczałem na babke która nas uczyła tylko dlatego bo zapytała czemu nie biore czynnego udziału w lekcji...

Polscy nauczyciele nie umieją przygotować nas do inicjacji seksualnej... Mam 16 lat i wiem co mówie... dopiero teraz w 3 klasie Gim dostaliśmy panią pedagog szkolną na nauczyciela WDŻ i teraz dopiero widzę sens tych lekcji... co i tak nie zmienia Faktu że młodzi gówno wiedzą o seksie... a tym bardziej o zabezpieczaniu się...

Np ja do wczoraj zastanawiałem się czy na prezerwatywy jest jakieś ograniczenie wiekowe... smutne ale prawdziwe

Piszesz że chcesz zacząć od anala... jak chcesz od tego zacząć jeśli nawet w Cipke nie wkładałeś?? nie znasz ciała partnerki... nie wiesz zapewne nawet Co ona lubie gdzie i jak...

Pozatym każdy daje po kiblach ?? szczerze??
GÓWNO PRAWDA większość kituje żeby być "Fajnym" i żeby inny patrzeli na Ciebie lepiej... może i dają ale w FANTAZJACH jak se trzepią w łózku albo jak palce wkładają do dziurki...

Prawda jest taka że większość by się spaliła jak by cycki zobaczyła i by uciekła albo by stała i nie wiedziała co zrobić...

U mnie w klasie jest kumpela która jest z chłopakiem już napewno od ponad 3 lat i jestem na 90% pewien że nie ma pierwszego razu za sobą...

Inna mówi że żąłuje tego że już ma to za sobą... Czemu?? odpowiedź zostawiam Tobie...

To chyba koniec mojej wypowiedzi... choć nadal nie czuję że powiedziałem wszystko co bym chciał...

pytek
13-04-09, 20:16
Z trudem ale zaczynam:

"Mój Tata jest chiefem na statku zarabie około 15-20 tysięcy miesięcznie." - Gratuluje. Ja dzisiaj właśnie pstrąga na obiadek miałem więc jak tatuś wróci to podziękuj mu ode mnie bo na prawdę dobra rybka.

"Wszystko jest zatajane." - Powód do dumy.

"Spokojnie w durexach jest instrukcja czytał pan może?" - Nie, gdy pierwszy raz używałem prezerwatyw byłem na tyle dojrzały i dorosły że nie musiałem czytać.

"Yhm mam 3 kurtki a każdej po opakowaniu durexów więc nie zapomnie oj nie ..." - Ja mam dwie więc co ja tam mogę biedny wiedzieć ?

"A proszę pana gdyby pan był moim ojcem to pływał by pan 2-4 miesiące na statku i widział mnie 3 tygodnie." - To akurat szader wychowawcze nie jest, zwłaszcza w twym wieku gdzie ojca trzeba na codzień a nie od święta.

"A gdyby już udało panu by się ze mną spotkać niestety.. To prawdopodobnie miałby pan rozbitą czaszkę. " - pozwolisz że to pozostawię do własnej interpretacji.

"Ogółem to proponuje panu wyjazd do Holandii na zmywak tam będzie pan rozdziewiczany analnie co noc wracając do 20 metrowej kawalerki przepełnionej napalonymi holendrami." - Czy twoim jedynym argumentem w dyskusji jest tekst typu wyjedź na zmywak ? Nie poruszamy tu kwestii pracy zawodu i wykształcenia więc w ogóle nie wiem w jakim celu napisałeś tak prymitywną gadkę. Widać że poziomem nie przerastasz swych rówieśników.
A co do samego tekstu:
Ogółem to nie potrzebuję wyjazdu za granicę bowiem potrafię zarobić we własnym kraju i z uczciwej oraz godziwej pracy (nie, nie na statku). Ale o pracy porozmawiamy za kilka lat gdy już dorośniesz, rozdziewiczysz swą rozdziewiczoną dziewczynę i być może dorobisz się wesołej gromadki dzieci. Bowiem na razie siedzisz jedynie na garnuszku rodziców i całymi dniami usiłujesz wymyślić jak rozdziewiczyć swą dziewczynę, co jest bacząc na twój wiek dla mnie żałosne.

"Pozdrawiam" - ja również.

P.S. Zauważyłem pewną prawidłowość - Albo rodzice codziennie biją swe dziecko i wynik tego bicia nadaje się do hospitalizacji albo bezstresowe (inaczej: idiotyczne) czyli rób co chcesz mamy XXI wiek nikt Ci synku nie będzie mówił co masz robić, a co nie.

Greedo
10-05-09, 18:11
Wczoraj się dowiedziałem jeszcze że jej cały pierwszy raz z tym niby prawiczkiem trwał 4 godziny ... dziwny ten prawiczek... ****a moralniak mi się załapał.


Chłopak, możesz pisać tysiąc postów o swojej motywacji, czemu akurat chcesz to zrobić analnie, jakieś pierdy o dziewictwie, pierwszych razach i innych siuśkach. Prawda jest taka, że się boisz, boisz tego, że wypadniesz gorzej niż jej pierwszy - po to potrzebujesz dziewicy, żeby w przypadku porażki Cię nie wyśmiała. Nie trafiają do Ciebie argumenty forumowiczów i forumowiczek którzy dobrze Ci radzą: masz złe podejście, za mało wiesz, jesteś zadufany w sobie i myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy - no cóż trudno, ja Cię nie zmienię. Piszesz o 13 latkach sypiących się na dyskotekach - niby z obrzydzeniem, ale widać że też tak byś chciał a przynajmniej czujesz się źle będąc prawiczkiem. Była z Tobą wcześniej ale Cię zdradziła - widać chciała seksu a Ty nie dawałeś wtedy rady, więc poszła do innego. Chyba źle ulokowałeś swoje uczucia - takie moje zdanie. Twoja dziewczyna, z opisu jaki prezentujesz to straszne ****iszcze, chętnie bym Ci życzył żebyś ją wydymał analnie, żeby jej się odechciało seksu w wieku 15 lat ale najzwyczajniej w świecie nie dasz rady. Królem porno nie będziesz, skoro Cię tak prosi o normalny seks to jej go daj - jeśli Ci nie wyjdzie, co jest baardzo prawdopodobne bo jesteś zesrany i się boisz (po to zresztą szukasz poparcia na forum erotycznym) i ona Cię wyśmieje to daj sobie z nią spokój - ona dobrze nie skończy. Jeśli jednak pierwszy raz ma Ci wjechać na psychikę i stać się Twoim kompleksem to w ogóle z nią nie śpij bo nie jesteś gotowy na ewentualne konsekwencje, porażki, ani psychicznie ani materialnie ani w ogóle, Twoja dziewczyna zresztą też nie.

Btw co wszyscy mają z tymi dziewicami...

Paprilka
11-05-09, 02:53
Do tej pory bylem biernym czytelnikiem tego forum, ale Twój post zmobilizował mnie to zabrania wreszcie głosu.
Dlaczego nikt do tej pory nie uświadomił tego człowieka że to nie jest takie proste, włożyć - wyjąć.


Może i jestem starej daty według Ciebie, bo jestem po 30-tce
Ale jeśli mogę Ci coś doradzić to nie bierz się za to od tej strony i to głównie ze swojego powodu.
Anal na pierwszy raz jest kiepskim pomysłem ponieważ nie tylko Twojej dziewczynie będzie się on źle kojarzył.
Sex analny to troszkę wyższa szkoła jazdy, to tak jakbyś chciał prowadzić TIR-a nie umiejąc jeździć Matizem taty, innymi słowy wiadomo że się wyłożysz i to z kretesem.
Ale do rzeczy, bo niby dlaczego masz się „wyłożyć”


Wątpię żebyś poszedł do apteki i poprosił o żel KY (ka igrek) – używa go się w przypadku suchości pochwy ( niewystarczającego nawilżenia) u niemowlaków do wprowadzania termometru i własniedo seksu analnego. Nie baw się żadne oliwki itp. sprawy każda kobieta po sexie analnym przez jakiś czas odczuwa dyskomfort „w pupie”, żel KY jest na bazie wody i nie posiada zbędnej ilości dodatków które dodatkowo podrażnią delikatna śluzówkę w pupie Twojej dziewczyny.
Dla Ciebie będzie to traumatyczne przeżycie bo nie dasz rady.
Pomijam że najpierw trzeba dziewczynę odpowiednio przygotować w tamtym miejscu - „rozpalić” ja np. fajną minetką jednocześnie pieszcząc właśnie ten drugi otworek, to trzeba mówiąc bardzo prosto włożyć jej tam paluszek ( nie pchać od rzazu całego palca, tylko powoli aż wejdzie cały, potem spróbować dołożyć do tego drugi).
Po tych zabiegach i tak nie jest prosto trafić w ten otworek, on się zamyka i trzeba troszkę precyzji i opanowania żeby trafić.
Jak już trafisz to właśnie w tym momencie przegrałeś i masz doła psychicznego, ponieważ zanim wejdziesz do końca, skończysz mając jedynie czubek (nawet nie „główkę”)swojego wojownika w jej pupie. Jest to normalne ponieważ poziom podniecenia przy tym wszystkim będzie u Ciebie tak wysoki że nie dasz rady dłużej. I jest to normalne fiziologiczne zachowanie męskiego organizmu przy pierwszym razie, 99 % facetów piszących na tym forum właśnie tak miało i to wchodząc „normalnym” wejściem jak na pierwsze odwiedziny kobiety :)
Wchodząc analnie nie wejdziesz „za jednym” zamachem ( a jeśli będziesz chciał to zrobić to pewnie szybko wylądujecie na ostrym dyżurze w najbliższym szpitalu i dopiero wtedy najesz się wstydu bo trzeba będzie wszystko wytłumaczyć lekarzowi – uszkodzisz ja chłopie na 100%. Wejście analne polega na tym że wkładasz najpierw „czubek” broń boże całą główkę, czekasz aż kobieta się przyzwyczai i posuwasz się dalej, ale tylko i wyłącznie na jej żądanie – nie rób tego sam!!! i tak powoli powoli i jeszcze raz bardzo powoli cały czas tylko na jej żądanie posuwasz się głębiej, aż wejdziesz cały, na ogół trwa to szczególnie u dziewczyny która tego nie robiła nigdy wcześniej nie krócej niż 5 minut (można patrzeć na zegarek:) ) a i tak potem pierwsze ruchy trzeba wykonywać bardzo ostrożnie.
Reasumując to wszystko mogłem skończyć na włożeniu w nią samego czubka Twojego wojownika bo 250% właśnie w tym momencie skończysz!!! nie mówię tego żeby sobie z Ciebie zakpić tylko tak jak pisałem 99% zdrowych facetów tak właśnie kończy swój pierwszy raz i to wchodząc normalnie jak na pierwszy raz przystało :)
Zrobisz więc krzywdę sobie bo „ten pierwszy raz” będzie traumatycznym przeżyciem głównie dla ciebie, Twój wojownik w momencie pierwszego razu zbiera więcej bodźców niż ty jesteś wstanie wytrzymać, a pamiętaj ze anal dużo mocniej ściśnie go niż pochwa. Zamkniesz więc sobie drogę do tego wspaniałego rodzaju sexu jakim jest anal  ( zawsze będzie Ci się kojarzył z porażką)
Skrzywdzisz tez tą dziewczynę bo jej też zamkniesz drogę do tego rodzaju zabaw, jeśli kiedykolwiek zdecyduje się ona na zabawy analne to będzie ją to bardzo dużo kosztować, a może być i tak że nigdy już się na to nie zdecyduje!!!

Ps. nie słuchaj bredni kolegów że ich pierwszy raz był cudowny i trwał prawie godzinę, albo i dłużej – BZDURA to nie jest możliwe z fizjologicznego punktu widzenia.


Najlepiej jakbyście się jeszcze wstrzymali przed „pełnym” sexem, odkryjcie najpierw dokładnie świat pieszczot, wiem że pełny sex kusi i to szczególnie w tym wieku, ale uwierz mi w wieku 15 lat
jeszcze jest troszkę wcześnie. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i z całego serca radze nie baw się jeszcze w pełny sex (sądzę ze Twoja dziewczyna nie miała przyjemności z pierwszego razu – bo tej przyjemności tez trzeba się nauczyć – bosze pisze o 14-latce.
Pomijam już całkowicie fakt że jeśli nie daj boże zajdziecie w tym wieku w ciąże to oprócz zmarnowania sobie młodości będziecie mieć jeszcze na głowie sąd rodzinny i spore z tym wszystkim kłopoty.

za ten post należą się brawa. :nerd:

Ale z innej beczki, nie wiem co twoja dziewczyna w tobie widzi, być może pajacujesz tylko na tym forum, jednakże głupiemu nie przegadasz zatem przeleć swoją laskę oralnie i po stosunku wylej swoją frustracje. (zakładam bowiem klęskę na obcym terenie) Albo i nie, równie dobrze można pomyśleć że twoje niezadowolenia i sfatygowanej jakości podejście do życia jest tu potrzebne jak kotlet wieprzowy w synagodze. Nie marnuj więc czasu i do boju, zanim inny, równie odważny kowboj podejmie się tego wcześniej i tym samym cię uprzedzi.

totgeliebt
25-05-09, 23:03
Nie mogę. Czytam i naprawdę nie wierzę. Szader, jesteś niesamowicie niedojrzały nawet jak na swój wiek. Znam 15stolatków którzy potrafią zrozumieć 'nie', potrafią liczyć się ze swoją dziewczyną a nie myśleć tylko ch...m. Zaręczam ci, że jeśli jednak dojdzie do tego twojego wymarzonego analu, to nie będzie to wyglądało tak jak widziałeś w filmach dla dorosłych. Do tego typu pieszczot trzeba dorosnąć, a czytając twoje posty, szczerze wątpię, że dorosłeś do jakiegokolwiek seksu. A nóż ci się pała lekko 'pobrudzi' przy analu co podobno się czasem zdarza, co wtedy? Uciekniesz z łóżka? :D Co jeśli dziewczyna zacznie się zwijać z bólu bo znowu pomyślisz tylko o sobie i zrobisz coś 'lekko' za mocno bez brania jej uczuć pod uwagę? Nie no, będzie niesamowicie udany ten pierwszy analny raz. Dziewczyna płacze z bólu, Ty na maksa speszony potem w szkole nie spojrzycie sobie w oczy. Marzenie.

kicia!
25-05-09, 23:54
Wczoraj się dowiedziałem jeszcze że jej cały pierwszy raz z tym niby prawiczkiem trwał 4 godziny ... dziwny ten prawiczek... ****a moralniak mi się załapał.


toż to patologia! O___________O


a wiecie co, niech sobie "uprawia" ten anal. Napisałam w cudzysłowiu, bo i tak zaliczy flaka z przejęcia albo dojdzie zaraz po włożeniu i i tak z tego nic nie wyjdzie ^^

(btw w jakimś internetowym sklepie erotycznym widziałam taką sztuczną przyklejaną błonę dziewiczą, z której "leci krew" jak się ją przebije - w sam raz dla autora xD)

MKC
09-08-10, 10:27
Przesadzacie, jeżeli się zabezpieczą odpowiednio, oboje mają ochotę to czemu nie. Ile ja bym nie dał w jego wieku, żeby puknąć laseczkę analnie :)
Co do autora tematu, jeżeli chcesz tak to zrobić i dziewczyna się zgodzi, to postaraj się przede wszystkim, żeby jej było przyjemnie. Najpierw popieść ją odpowiednio, zrób dobrą minetkę, wyliż tyłeczek. Jak już będzie jej przyjemnie, nie przestając lizać cipki włóż najpierw jeden, później drugi palec w tyłeczek, tylko rób to delikatnie, żeby jej nie zabolało. Cały czas musisz dbać, żeby była podniecona. Jak trzy palce będą swobodnie wchodziły, możesz OSTROŻNIE spróbować jej włożyć. Po dobrej minetce będzie podniecona, powinno się jej spodobać. Ale koniecznie przed penetracją pobaw się delikatnie jej dupką, żeby była rozluźniona i przywykła, że się coś "tam" dzieje.
Anal na pierwszy raz jest rzeczywiście rzeczą niecodzienną, zwłaszcza w tym wieku, spuścisz się po kilku sekundach zapewne, ale jeżeli oboje jesteście chętni, to nic się nie stanie, tylko musicie zrobić to z rozwagą.
I po tym jak dojdziesz w jej tyłku zrób kolejną minetkę, żeby do końca jej było przyjemnie. Poczytaj trochę o tym jak lizać, żeby dać jej najwięcej przyjemności.
Powodzenia ;)

red_painterka
09-08-10, 15:24
Macie dziwne uprzedzenia, każdy lubi anal, tylko nie wszyscy już o tym wiedzą :D

Każdy lubi musztardę, tylko nie każdy o tym wie :shifty:

A odnośnie tematu: mam nadzieję, że autor nie przekazał (w sumie dosć stary temat) swoich genów dalej :yawn:

PabloXM
14-08-10, 21:04
Jeśli partnerka wyrazi zgodę to się reflektuję :)

iceberg
14-08-10, 21:55
No chyba żebym nie trafił w odpowiednią dziurkę (efekt pierwszaka) :D...
Jak to dobrze, że zacząłem z doświadczoną - oszczędziło mi to wieeeelu dylematów ;).
BTW - anal to zabawa bardziej dla zaawansowanych a nie do zaczynania współżycia... no chyba, że dwóch chłopców chce się pobzykać.

FionaFC
09-09-10, 13:03
Przepraszam za bezpośredniość, ale jak już wkładać za 1 razem to lepiej w te bardziej wilgotną i "rozepchaną" dziurkę. Dlatego łatwiej przejść ten pierwszy raz z kobietą, która miała to za sobą. Przecież skąd ktoś, kto nigdy tego nie robił, ma wiedzieć jaka będzie reakcja wacka? Przecież zdarza się, że przy 1 razie nie da się długo wytrzymać i po włożeniu następuje wytrysk, a czasami ciężko w ogóle osiągnąć wzwód, z powodu stresu. Żeby brać się za anal, trzeba mieć już pewne sprawy opanowane :P Ja osobiście nie zamierzam narazie brać się za to, wystarcza mi normalny seks - no może kiedyś

lady_mysterious
09-09-10, 13:36
weź sobie chłopie tą dziewicę, tej nie szantażuj, tamta będzie zadowolona bo rodziewiczy ją chłopak w ktorym się zakochała a Ty nie będziesz miał problemu że nie będziesz pierwszy w jej pochwie ;)

oldskool
09-09-10, 15:50
szader a może podświadomie jesteś gejem ? bo dla mnie ważniejszą rzeczą od dziewictwa które jest przereklamowane było by czy panna dobrze laske robi a czy ktoś ja pukał hmmm przecież to nie mydło :P
idź poćwicz na jakimś koledze lepiej .

fobia666
10-09-10, 14:30
hmm, nie wiedziałam, że w tyłku też jest błona...

totgeliebt
10-10-10, 02:36
hmm ja sądzę, że autor tematu ma po prostu potrzebę bycia tym pierwszym, gdziekolwiek. a cipka już była używana, więc trzeba za tyłek się zabrać.. jest to dośc szczeniackie podejście... ja sama robiłam anal przed klasykiem. czemu? wydawało mi się to jakieś mniej zaawnsowane niż seks klasyczny na który jeszcze nie czułam się gotowa. bolało tylko przez chwilkę, facet był super delikatny, ufałam i ufam mu całkowicie. klasyk zrobiliśmy okolo 5 miesięcy pozniej (po dwóch latach związku). nie załuję takiego przebiegu wydarzeń. a co do wieku autora.. wiek tak naprawdę to tylko liczba. liczy się dojrzałość w środku. nie znam tego chłopaka, nie wiem jaki jest, ale wnerwiają mnie wypowiedzi typu "ooo nie 15 lat, napewno gówniarze, napewno nieodpowiedzialni, potem będzie aborcja, co za patologia". jasne, że dużo osób w tym wieku jest niedojrzałych, ale nie wszyscy. mnie akurat obraża taka generalizacja. ja i mój facet oboje pochodzimy z normalnych, zdrowych rodzin. bardzo wczesnie zaczęlismy kontakty seksualne ze sobą, ale nasz związek zawsze był pełen miłości i zaufania. wiedzielismy co to antykoncepcja, nigdy nic nie robiliśmy z przymusu, czy po to żeby być 'fajni'. jesteśmy ze sobą już parę dobrych lat i nie, nie uważam nas za głupich gówniarzy tylko dlatego, że wcześnie uprawialiśmy seks. gdyby tutaj niektórzy wiedzieli kiedy uprawialismy seks analny to by się za serce złapali :) i nie, nie jestem z tego dumna, ani też się tego nie wstydzę. uważam to po prostu za normalną część poznawania swoich ciał.

Nolaan
10-10-10, 11:13
Nie, nie zacząłbym w ten sposób. Anal to za gruba szkoła jazdy na sam początek i imo trzeba mieć trochę praktyki już, żeby coś takiego zaczynać przed klasycznym seksem.

koneser666
12-10-10, 19:35
hmm ja sądzę, że autor tematu ma po prostu potrzebę bycia tym pierwszym, gdziekolwiek. a cipka już była używana, więc trzeba za tyłek się zabrać.. jest to dośc szczeniackie podejście... ja sama robiłam anal przed klasykiem. czemu? wydawało mi się to jakieś mniej zaawnsowane niż seks klasyczny na który jeszcze nie czułam się gotowa.
To jest jakieś kuriozalne podejście, seks analny to moim zdaniem wyższa szkoła jazdy niż tradycyjny, waginalny. Pachnie mi to samooszukiwaniem się.

st.avenger
03-11-10, 11:17
Również przeczytałem cały temat. Ćwierćnuta dawno się tak nie uśmiałem,jestes dla mnie mistrzem ;)

Co do tematu. W wieku 15lat chyba nawet nie wiedziałem co to anal,ale tak jak ktoś tu słusznie zauważył,na lekcji Wychowania Do Życia W Rodzinie były też poruszane takie tematy. Kompletnie nie rozumiem Twojego obrzydzenia,nawet co do zrobienia jej minetki. Ciekawe,czy dziewczyna tego faceta,który rozdziewiczył Twoją brzydzi się dotknąć jego penisa,może mają jakieś dildo i się bawią?

Piszesz,że oddasz za nią życie,a wcześniej,że możesz wybrać inną,ładną,dziewice... I Ty sugerujesz,że nie zachowujesz się jak 15letnie technozjeby,że nie masz podobnego rozumowania?

Pomyśl jeszcze nad tym co piszesz. I pozdrów tatę na statku ;)