PDA

View Full Version : Co robiliśmy dzisiaj?

rwm2
14-03-09, 14:25
Rozpoczynam wątek, abyście mogli opisywać Wasze doznania, którymi chcecie podzielić się z innymi forumowiczami. Proponuję następujące reguły.

Dowolna forma krótkiej wypowiedzi (do 2000 wyrazów), ale musi ona pretendować do miana opisu literackiego, opowiadania. Coś w stylu: „ona zrobiła mi dobrze ustami, a potem kochaliśmy się w pozycji misjonarskiej”, odpada.

Nie chodzi tu o to, żeby się chwalić, tylko o to, aby dać upust swoim talentom literackim ;) . Może Wasze posty w tym temacie staną się inspiracjami dla innych par?

Nikt nie sprawdza, czy opisane przez Was wydarzenia są autentyczne. Nie przypadkiem tworzę wątek w dziale „Opowiadania erotyczne”.

Komentarze pod opowiadaniami mile widziane.

Poza tym proponuję oddzielać opowiadania od reszty wypowiedzi, tak jak zrobiłem to poniżej, wtedy będzie bardziej czytelnie.

Reguły proste. Zaczynamy?

===

Kasia przygotowała śniadanie. Jedliśmy przy stole w kuchni. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie i nie odzywaliśmy się. Patrzyłem w jej wielkie, piwne oczy i podziwiałem jej piękny uśmiech. Ona wyprostowała nogi i przez moje spodnie masowała stopami moją twardniejącą męskość. Wszystko smakuje inaczej, kiedy tak razem siedzimy. Nic nam nie przeszkadza i mamy czas tylko dla siebie. Wstałem i obszedłem stół, aby znaleźć się za plecami Kasi. Uwielbia, kiedy masuję jej ramiona i kiedy delikatnie muskam jej kark. Robiłem to, a ona cichutko wzdychała. Lubię, kiedy szepta mi, że to przyjemne. Tak było i teraz. Potem chwyciła moje dłonie i przesunęła je ku swoim piersiom. Przez koszulkę i czarny stanik delikatnie ściskałem je, a później odchyliłem jej dekolt i wsunąłem palce pod biustonosz. Dotykałem jej sterczących sutków, a ona tuliła swoje policzki w moje ramiona. Łasiła się do mnie jak kocica. W końcu objęła moje biodra i przyciągnęła mnie do swojego boku. Rozpięła rozporek i wyjęła mojego członka, aby włożyć go sobie do ust. Rytmicznie poruszała głową i pozwoliła, abym skończył w niej. Twierdzi, że lubi smak spermy. A mnie to bardzo podnieca. Przytuliłem ją do siebie mocno i całowaliśmy się jeszcze długo. A po śniadaniu wróciliśmy do łóżka.

===

I jak?