PDA

View Full Version : Czy podnieca was masaż penisa przez spodnie?

Kornelii
10-03-09, 03:52
Raczej jest to pytanie skierowane do chłopców . Czy podnieca was masaż penisa przez spodnie ? Jeśli tak to jak to najlepiej robić ?
Dziewczyny jeśli już to robiłyście , ale jak już wcześniej wspomniałam przez spodnie , to jak ? ;] :cool:

nestleeeeee
10-03-09, 04:29
To tak samo jak jedzenie lodów w opakowaniu.

Bender
10-03-09, 05:10
A ja powiem, że podnieca. Każde pieszczoty dobrze robione podniecają, nawet zwykłe głaskanie pleców czy bawienie się włosami ;)

A jak to robic? Z wyczuciem, nie za mocno... jak masaż.

Ps. Najlepiej jakby się za tym cos wiecej wiązało, ale jak nie jestescie na tym etapie, tez chłopak będzie zadowolony...

oczak
10-03-09, 05:16
No pewnie, że podnieca mnie, gdy dziewczyna tak zaczyna. Strasznie się napalam, tylko wyobraźcie sobie, co człowiek czuje, gdy na takim masowaniu się kończy.

Sajana
10-03-09, 05:38
odpowiem nie za siebie tylko za faceta - lubi :)

rzadko się zdarza, ale np jak on siedzi przy kompie, a moja stópka zabłądzi gdzieś w tamtej okolicy :D

także nie tylko rączki do masażu dobre są...

DzikiBtm
10-03-09, 05:52
hmm ;p jak całuje się z moją dziewczyną :p zjedzie jej ręka i pociągnie do góry to Stoje automatycznie na palcach xD hah ;p

Kucyper
10-03-09, 11:57
No jasne, że lubię .

Jona
10-03-09, 15:49
takkk:D tym bardziej ze moja luba rzadko pozwala sobie na tak szalona ekstrawagancje:D w lozu robi bardzo duzo... ale jesli to jest miejsce publiczne to jest troszke spieta:D ale zdecydowanie lubie to:P

Pawełxxx
10-03-09, 15:55
No jasne, że podnieca , chyba każdego by to podniecało o ile na takim "masażu" by się nie skończyło

jezebel
10-03-09, 19:59
Masowanie penisa przez spodnie zawsze mi się będzie miło kojarzyć ^^
To fajne, bo można sobie pozwolić w wielu miejscach, nawet w sklepie między regałami można przylgnąć do lubego, zatopić usta w jego ustach, chwytając go za krok :D
Jak ? Aśka to świetnie opisała ;) Ale oprócz rąk można użyć też pośladków , albo po prostu przysiąść na facecie i się trochę po nim poprzesuwać i powiercić :P :P

brzydki27
10-03-09, 20:52
podnieca ale nie lubie bo zbiera człowieka na amory :D a jak co do czego to laska "...nie bo ludzie patrzą..." no i wtedy "....a to ******* sie wredna franco...'' :cool:

ktos69
10-03-09, 20:57
podoba mi się to co pisze aśka i jeza :P

HellBoy
10-03-09, 22:11
to tak jakby spytać konia czy lubi owies.

BialyMis198
10-03-09, 23:14
nom:)

Centurion
11-03-09, 23:45
To co jezebel mówi to bym chyba swoja na rekach wyniósł z tego sklepu i odrazu do łózeczka :P

Tajger
11-03-09, 23:55
podnieca ale nie lubie bo zbiera człowieka na amory :D a jak co do czego to laska "...nie bo ludzie patrzą..." no i wtedy "....a to ******* sie wredna franco...'' :cool:

dokladnie potwierdzam, narobia takie dupencje facetowi smaka a gdy juz ma dojsc do zblizenia (cytat) "to flaga w dol"

YoungStallion
12-03-09, 00:01
Gdybym był na głodzie to może by mnie to rajcowało. W chwili obecnej- zdecydowanie nie.

Misiunia3
12-03-09, 00:11
Moj były lubił to ale pd warunkiem, ze nie konczyło sie to tylko na pieszczotach w przeciwnym razie nie pozwalam mi sie do niego zbliżac jezli nie było warunków na to aby rozwinac dalej ta zabawe.
Sama uwielbiam dotykac i masowac penisa i jadra przez spodnie, czy bokserki drugą dłonią bładzac po klacie i tylku faceta całujac go przy tym...

bi.girl
12-03-09, 00:44
mojego podnieca, fajna odmiana (zarówno dla mnie i dla niego;) ) przede wszystkim masować, ugniatać - chyba nie ma tu za dużego pola manewru:P

daj_mi
12-03-09, 17:59
Zdarzało się, że partner dochodził od samego masażu przes spodnie, zwłaszcza, jeśli masaż był wykonywany stopami ;)

jezebel
12-03-09, 21:44
A ja się dziwię, mimo wszystko :) Chodzi mi o irytację mężczyzn , kiedy dotyka się ich przez spodnie, ale bez zamiaru "konsumpcji". Ale na tym polega jedna z różnic między nami: my kobiety często możemy poprzestać na pieszczotach, Wy mężczyźni najchętniej przeszlibyście do rzeczy by sfinalizować podniecenie. A co robi wg Was kobieta, która często prowadzi taki erotyczny flirt ? Bawi się wami :D Totalne nieporozumienie.

brzydki27
12-03-09, 22:22
A co robi wg Was kobieta, która często prowadzi taki erotyczny flirt ? Bawi się wami

racja bawi sie ale tylko raz, drugi raz już nie ma tego błędu, albo ciągniesz albo macaj sobie innego! :cool:

Misiunia3
13-03-09, 00:25
brzydki27 ale to macanie jest najlepsze, ten niecierpliwy wzrok faceta, ktory nie moze sie juz doczekac. Mnie to starsznie kreci jednak nie jestem w stanie długo prowadzic taką gre jesli mam ochote na seks, co innego kiedy jestem własnie po stosunku, bo wtedy lubie sie tak bawic choc wiem jakie drazniace moga byc takie zabawy, bo sama nie lubie jak sie mnie nakreca na cos a potem zostawia taka nie zaspokojoną.

Kucyper
13-03-09, 00:39
Tu trzeba zadać pytanie: Czy jest mężczyzna, którego to nie podnieca ?
Ciekawe, czy ktoś by się znalazł...

bi.girl
13-03-09, 00:42
to chyba tak samo jak masaż piersi przez bluzkę - podnieca i to chyba wszystkie;)

Haster
13-03-09, 20:00
Podnieca podnieca. ;)

Szarotka
13-03-09, 20:31
Asiu, może masz męski mózg? ;)

Ja tam lubię kizi mizi bez seksu. Wolę z seksem, ale bez też bardzo lubię.

ktos69
13-03-09, 21:46
asiu jesteś idealem :D hehe

Więcemił
13-03-09, 22:45
W 99% sytuacjach, gdzie jestem pieszczona chce seksu i irytuje sie, jesli nie moge go dostać. Samo kizi mizi po cipce/piersiach mnie drazni wtedy :shifty:

No to moja ma podobnie. Nie ma liźnij, podszczypnij, pomacaj i zostaw - zaraz mnie ciąga, a jak ją uspokoję na moment to i tak widzę, że się gapi w sufit i kombinuje, żeby zaraz znowu zaatakować rozporek.
^^

A co do tematu: lubię, szczególnie po tajniaku przy ludziach - ale jak za długo trwa to mnie zaczyna denerwować.

Misiunia3
13-03-09, 22:52
Hm...teraz Aśka dała mi troche do myślenia:) Wygląda na to, ze ja rownież mam jakies takie meskie podejscie do tych sporaw poniewaz u mnie nie ma czegos takiego jak kiziu miziu bez seksu, nie ma wogole takiej opcji, bo jak sie nakrece to chce seksu i juz a mizianie, ktore nie konczy sie w ten sposob jest dla mnie wyjatkowo irytujace i drazniace.

Żonusia
13-03-09, 23:01
ja uwielbiam wykonywać taki "masaż", zresztą jak chyba wszystkie kobiety :) Uwielbiam.. bo jak się otwiera cukierka to później można go zjeść ;)

rozyczka70
14-03-09, 03:35
...każda pieszczota ma swój urok, jeśli jest chciana i akceptowana ;)

CzarneBialeBec
14-03-09, 09:54
Mojego chłopaka podnieca ^^ hihi ;]

Cash91
14-03-09, 17:54
Ja tam wolę bezpośrednio. :)

szach2
14-03-09, 17:58
Ciekawe;-)

Bear16
14-03-09, 19:35
mi się to podoba, a nawet bardzo:D... nie wiem komu mógłoby to nie sprawiać przyjemności....no nie lubie tylko kiedy nic dalej nie zachodzi;)...

DawidKRK
14-03-09, 21:31
Mi to podnieca, i to baaardzo :)

gzymi
14-03-09, 22:29
Mi to podnieca, i to baaardzo :)
Mam tak samo :lol:

drstrangelove
15-03-09, 01:24
bardzo. żeby tylko na tym się nie skończyło.

rozyczka70
15-03-09, 04:50
....z tego co tu widzę, to głównie chodzi o pocieranie ;) fiutka - a co z damskim łonem? :nerd:

Sexy_man
15-03-09, 05:49
Podnieca taki masaż przez spodnie, podnieca.
Jaki to ma być masaż? Jak to masaż, delikatny, zmysłowy, pocierannie ruchami do góry i na dół, na boki, na wzór okręgów. Wykonując posuwiste ruchy można lekko ugniatać palcami. Mozna też skierować palce pod jajeczka, w kierunku prostaty. Pomasować jajeczka. I wrócić do posuwistych ruchów, starając się wyczuć przez spodnie nabrzmiałą główkę penisa. :)
Taki dobry masaż może rozpalić mężczyznę tak, że aż będzie błagał i prosił by rozpiąć pasek, rozporek i przejść dalej... :D

rozyczka70
15-03-09, 05:58
....a o kobietach nadal nic :mad:

Sexy_man
15-03-09, 06:17
A czy w temacie posta jest coś o kobietach? :whistle:

Kucyper
15-03-09, 07:07
Temat jest: Czy podnieca was masaż penisa przez spodnie?
To jak dziewczyny podnieca was to ???

Moń.
15-03-09, 17:18
Mój to lubi ^^ ogólnie jemu niewiele trzeba, na szczęście ^^

rozyczka70
16-03-09, 02:47
A czy w temacie posta jest coś o kobietach? :whistle:

no dobra, masz racje, ale wiesz jak to jest z kobietami, też chcą być na wierzhu...:rolleyes:

wilgotny
18-03-09, 00:31
a ja powiem więcej że mnie chyba nawet bardziej przez spodnie, majtki czy ręcznik itd podnieca BARDZIEJ niż bezpośrednio.

Po prostu zwłaszcza w pierwszej fazie podniecenia takie nieregularne, oryginalne pieszczoty mnie duuuużo bardziej podniecają niż gdyby od razu mnie rozebrać i jakąś za przeproszeniem regularną ręczną robotę robić.

bi.girl
18-03-09, 00:56
Coraz czesciej utwierdzam sie w przekonaniu, że ja psychike faceta mam :shifty:
W 99% sytuacjach, gdzie jestem pieszczona chce seksu i irytuje sie, jesli nie moge go dostać. Samo kizi mizi po cipce/piersiach mnie drazni wtedy :shifty:

ja mam identycznie:D może także powinnam sie zastanowić, czy za dużo testosteronu we mnie nie ma;p

kicia!
18-03-09, 02:28
lubię faceta tak stymulować ;>

rozyczka70
18-03-09, 03:04
...w sumie to facetów można stymulować m. in. pocieraniem fiutka przez gadki, ale pocieranie stojącego fiutka dopiero co zdjętymi majteczkami to ponoć dopiero działa....:cool:.... no ale nie o tym jest temat tego postu, tak wtrąciłam, mimochodem ;)

Kucyper
18-03-09, 04:43
...no, co do rączki, to do buzi :)

rozyczka70
19-03-09, 03:52
...no, co do rączki, to do buzi :)

...a tak rączką i ustami jednocześnie?:rolleyes:

MaXior.
31-03-09, 04:49
Oczywiste że jest przyjemne:) tylko nie z przesadą troszke...i chop na majteczki:)

Adonnis
11-04-09, 04:05
Jak dla mnie - masaż zdecydowanie odpada! Dla obojgu to często dość kłopotyliwa sytuacja... :\

Co innego wstępne prowokacje - lekkie trącenia lub nawet te standardowe już wręcz chyba - pieszczenia 'pod stołem' - kobiecą stopą kroku mężczyzny - te bywają różne i pieszczotliwe i rzeczywiście monstrualne i agresywne... czasem może mieć to swoje walory, ale nie szaleję pod sufit :lol:

Ivan123
13-04-09, 06:19
przez spodnie jak najbardziej ale tylko gdy kończy się to bez spodni, inaczej czuję się tylko podrażniony i opuszczony :P

Adonnis
13-04-09, 06:31
Łeee tam, zaczyna mnie mdlić ten temat 'podrażnieniowo-spodniowy'. To absolutnie nie dla mnie. Czasem w niszy, w jakimś romantycznym oświetleniu, w pewnej dygresji... Ale żeby to traktować jako ostateczną formę spełnnienia!? Dziecinada!

Wolę normalne, całkiem naturalne i odlotowe - ruchanie. To zdrowie i przyszłość, Panowie!

barrum
23-05-09, 16:03
misiunia3 zgadzam się z Tobą... mój facet bynajmniej tak lubi, nie każe mi od razu "do miecza" i walić tylko tak na początku pomarać etc.

Greedo
03-06-09, 16:01
Sam masaż owszem podnieca. Jako wstęp do dalszych zabaw nie przeszkadza mi, ale jeżeli to ma być forma na której skończy się cała misterna zabawa to ja mówię NIE, po takim czymś jestem gorzej w****iony i sfrustrowany niż gdyby mnie w ogóle nie dotykała.

kuba91
03-06-09, 22:38
Na dobry początek czemu nie. Ale co się zacznie trzeba i skończyć. W odpowiednim stylu oczywiście ;p

zulatino
05-06-09, 20:52
Bardzo ^^ ^^

Nobleman
10-06-09, 21:13
Zdecydowanie tak, ale gdy dziewczyna mnie tak stymuluje, to odrazu kieruje jej reke pod spodnie ;)

wirus
10-06-09, 21:33
Sam masaż owszem podnieca. Jako wstęp do dalszych zabaw nie przeszkadza mi, ale jeżeli to ma być forma na której skończy się cała misterna zabawa to ja mówię NIE, po takim czymś jestem gorzej w****iony i sfrustrowany niż gdyby mnie w ogóle nie dotykała.

Podpisowywowuje się pod tym rencami... nogami... i wiadomo czym jeszcze ^^

Pimmel
02-07-09, 21:17
Pewnie ze taki masaz podnieca ;) Lubie tego typu zabawy :P

lady_mysterious
02-07-09, 22:13
Taa mój men to baardzo lubi, ale podobnie jak tu kilku panów nie dopuszcza mnie tam gdy wie że nie będzie jak przejść do czegoś więcej xP w sumie nie mam mu tego za złe, bo mu się wcale nie dziwię xP

Karookarolina
02-07-09, 22:18
Moj facet to lubi, zazwyczaj masuję, czasem zbliżam się twarzą i nosem smyram po zaokrągleniu na spodniach i przy tym jednoznaczne spojrzenia :)

stefek69
12-08-09, 10:15
jako element gry wstepnej jest jak najbardziej wskazany :)

Organ
12-08-09, 17:36
Przyjemne to jest. Czasami pikantnie. Szczególnie w miejscu publicznym lub w samochodzie podczas jazdy. Najgorzej, jak nie ma dalszego ciągu. Biedak zrezygnowany opada i tylko zostają mokre slipy. Nie przemakają Wam spodnie po ustąpieniu podniecenia?

BigDumbSex
01-09-09, 17:28
Jak? Normalnie 8)
Masowanie przez spodnie, sciskanie penisa lekko , jezdzenie wzdłuz niego . Nie zdarzyło mi sie, by facetowi nie stwardniał podczas tego.
Wiadomo takie cos to tylko na poczatku jakis pieszczot, gdy nagle nam sie zbiera na amory , badz chce go podniecic w publicznym miejscu.

Dokładnie;) Kiedyś jak jechaliśmy ze znajomymi autem delikatnie masowałam mojego Skarba przez spodnie;D nikt ze znajomych się nie zorientował a mojemu facetowi podobało się to.

Ironista
03-09-09, 12:33
ja zawsze waliłem konia przez spodnie.Tylko tak wyobrazalem sobie masturbacje

Nolaan
03-09-09, 17:08
To zależy kto stymuluje i czy jest szansa na ewentualne rozwinięcie, bo tak poprzestać tylko na tym jakoś mi się nie za mocno widzi ^^

lady_mysterious
03-09-09, 18:20
Lubię mu tak robić gdzieś w publicznych miejscach :D wtedy się tak słodko czerwieni i robi takie rozmarzone oczka :D a jak wracamy do domku to :D łoh :D jest rozwinięcie :D

_mike
03-09-09, 18:26
Zazdrosny zaraz będę. ;)

Mr0w4
03-09-09, 22:53
No ale wiecie forumowicze, jeżeli jest para która ma po 15 i 16 lat, nie posunie się dalej. Jeżeli ma a tyle rozumu. Tak jest w moim wypadku, pozwalam masować sobie,i ja też to robię partnerce..Ale jak narazie chyba mnie zrozumiecie gdy powiem, że nie chcę jej rozdziewiczać w wieku 15 lat ;p poczekam rok-dwa i wtedy będzie się działać więcej..Nie ma co się spieszyć..

Adonnis
04-09-09, 02:02
owszem podnieca, gdy mi go chwyta mocno tuż przed jajami i chciwie zabiera się za żołądź... ja lubię ją ostro dobijać, chwytając mocno za włosy... by wszedł w nią aż po brzegi - widzę że to ją kręci, więc sam się nakręcam...

kończymy najczęściej 'na pieska' albo 'bocznie' - bardzo klaszcząco! lepiej by nie było w pobliżu sąsiadów, hehe...

bo dużo słychać: mlask, mlask, mlask, i chlup, chlup. chlup!
oraz: yyy, aaa, ye ye ye, uuuu! iiii!

psotka
09-09-09, 22:52
odpowiem za mojego mezczyzne: podnieca go to :)

brzoskwineczka
10-09-09, 09:06
Lubię, to śwetny wstęp by z robić partnerowi więcej takich przyjemności

Holy inquisitor
10-09-09, 19:46
Oczywiście,że lubię rekami i nogami znakomita gra wstępna do rozgrzania faceta. Nie trzeba mu odrazu ściągać cichów i zsuwać napletka. Niech się trochę mały pomęczy w spodniach gdy ma już za mało miejsca. Wtedy każdy facet będzie mocnie rozpalony i tylko będze pragnął żeby przejść do dalszych pieszczot.

tu_byla_reklama
15-09-09, 13:20
Wydaje mi sie ze kazdego mezczyzne podnieca. PAietajmy ze to n iezwykle wrazliwa strefa.

tomeksiedlce
27-09-09, 12:00
Bardzo podnieca. Wtedy jak najszybciej chcę, żeby mi te spodnie zdjęła. I właśnie zwykle tak to się kończy.

Hann
27-09-09, 12:04
Oczywiście że podnieca ;D odpowiednia technika i wszystko jasne ;D

xpreznyx
27-09-09, 20:50
to jest dobra akcja zeby podniecic faceta :] nie jest to samo co na golym penisie ale i tak jest przyjemnie. z mojego doswiadczenia lepiej zeby penis lezal na brzuchu i wtedy niech frela robi z nim co chce

iksior_x
02-10-09, 00:20
No pewnie ze lubię moja partnerka też W sumie nie wiem czy ją to podnieca ale mnie na pewno

2099
14-10-09, 22:43
Ze swojej strony powiem tak.
Jest to bardzo przyjemne (szczególnie przy cienkich spodniach), ale należy niestety uważać.
Przesadzenie z tym może się skończyć, jak w moim przypadku, zerwaniem (choćby częściowym) wędzidełka :-/

bUnToWnIk16
16-10-09, 19:57
Bardzo lubię ;)

Kachaaa
28-10-09, 20:36
moj to lubi ;) ja tez nawet ;)

***Mlody17***
14-11-09, 18:35
Lubię to, ale wolę, gdy zdejmuje ze mnie spodnie i wtedy to robi :)

milk&honey
28-12-09, 21:47
bucikiem z wysokim obcasem pod stołem, ręką- powoli, spokojnie, drapiąc od wewnętrznej strony uda aż po samo krocze;)

Niśka
29-12-09, 17:00
mój jest małym brutalem więc lubi jak go znienacka, mocno ściskam i rozluźniam dłoń. długo tego nie robię bo on od razu zaczyna się napalać i coś kombinować :)

oMYgod.
18-01-10, 00:30
To tak samo jak jedzenie lodów w opakowaniu.
dokładnie :D
ale przy całowaniu się (np. w parku etc) sprawdza się doskonale :clap:

Karolnika
08-09-10, 20:41
ja jak zrobiłam to mojemu to omału sie dostał wytrysku

Bouncer_Lublin
09-09-10, 17:48
ja moją ledwo oduczyłem robienia mi tego gdy prowadzę samochód 8)

teraz robi to gdy stoję na czerwonym :cool:

Tom_Bombadil
09-09-10, 20:54
Przez spodnie? Niechętnie. Wolę na żywo.. skóra w skórę.

Z drugiej strony - przy ucisku przez spodnie również miewam wzwód.

Greeneyed
09-09-10, 21:10
tych, których zdarzyło mi się masować, akurat podniecało i to zawsze

Mestiv
09-09-10, 21:16
Pewnie że podnieca ^^ mimo że czuć przez spodnie zdecydowanie mniej, ale i tak sama świadomość, że mnie tam dziewczyna dotyka już działa

Greedo
09-09-10, 21:30
Działa, ale jak za bardzo się nakręcę a to nie będzie preludium do czegoś więcej to się tylko w****ię;).

zboczek69
09-09-10, 23:37
Dotykanie przez spodnie penisa bardzo mnie rozbudza. Momentalnie staje sie twardy i gotowy do akcji.

YoPuta
12-10-10, 17:17
hmmmm masaż penisa przez spodnie ? chyba raczej słabe, ale myślę że to dobra opcja, żeby nie tylko sprawić przyjemność facetowi ( jeśli nie można inaczej, czyli np na oficjalnej kolacji) ale również wprawić go w zakłopotanie, uwielbiam to

zikzik18
12-10-10, 20:02
@rimmingator
Ale to było wredne... Mnie bardzo podnieca ^^

Kata
12-10-10, 20:57
Rimmingator, to obleśne.

iceberg
12-10-10, 21:13
Masaż przez spodnie... raczej wolę nie zostawiać takich przeszkód. Wzwód może to wywołać ale żeby mnie to jakoś podniecało? Raczej nie bardzo - może to dobre dla nastolatków w parku...
Podobnie jak Greedo - jeśli nie prowadzi to do dalszego rozwoju sytuacji to raczej powoduje narastanie czegoś co trudno nazwać podnieceniem ;/

Stela7
12-10-10, 21:37
Myślę,że to ciekawy wstęp do dalszej częsci spotkania...np. w kinie takie tam muśnięcia a po seansie przejście do rzeczy już w innej bardziej intymnej scenerii:)

fever
21-12-10, 13:37
kurde, ja już tyle razy podnieciłam mojego faceta w taki sposób na tym kończąc, że aż mi teraz głupio.. :<

jrzyboy
22-12-10, 02:56
Zalezy kiedy i gzdie :lol::lol:

zdziebek77xd
22-12-10, 09:38
Mnie bardzo podnieca jak jezdzi tyleczkiem po moim kroczu a reką przez spodnie marny skutek :D

asiet
05-01-11, 21:37
Ja lubie mojemu np w samochodzie poglaskac przyrodzenie przez spodnie... Ale zwykle pozniej przechodzimy do 'mocniejszych' zabaw, wiec uwazam, ze takie glaskanie 'ot tak' to jak lizanie lizaka przez szybke ;)

kasik*
08-01-11, 21:57
Uwielbiam tak mojego faceta pieścic. Zwykle to taka zapowiedz tego co będzie wieczorem lub za chwile :P A myślę, że on to też lubi :P

Wib3K
08-01-11, 21:59
;DDDDD lubieeee...

huawai
08-01-11, 22:01
jasssneee!

zbuntowany
09-01-11, 13:45
Masa tutaj tekstów jak to takie pieszczoty muszą być wstępem do czegoś więcej. Ja powiem trochę inaczej...
Na pewno wzbudzały we mnie kiedyś głęboką irytację kobiety co to doprowadzają faceta do szaleństwa a później go tak zostawiają. Nie bo nie... nie bo nie jestem gotowa... Nie bo w ogóle ja nie wiem aczkolwiek może i ale mama nie pozwala...

Ale też z drugiej strony, będąc z kobietą z którą sypiam... lubię czasem właśnie pozostać taki "nakręcony". Teraz irytuje mnie czasem raczej jeśli kobieta upiera się, że ja "muszę" dojść... a ja też nie zawsze i nie w każdej sytuacji mam na to ochotę :)

Ale nie byłbym sobą jakbym nie miał powodu do irytowania się :twisted:

A takie pieszczoty owszem są przyjemne. Ale aby były nakręcające i podniecające musi, dla mnie, być do tego specyficzna atmosfera.

sylwia.torun
16-01-11, 15:21
masaż penisa przez spodnie, miłę zajęcie, stymuluję go, ale nie wypuszczam na zewnatrz, to wzmaga doznania.

Młody94
16-01-11, 16:23
to jest niesamowite , tym bardziej w publicznym miejscu :whistle:

Turbodymomen
10-02-11, 17:39
Miłe to może i jest ale wole bezzzzzzzz;)

Soundsleep
05-04-11, 15:15
Ja może napiszę inaczej -
lubię, ale gdy dziewczyna sama na to wpadnie. Gdy niewinnie, i wstydliwie zaczyna dotykać materiał, robiąc palcem kółeczka, czasami szybsze, lekko dotykalne ruchy, wtedy gdy chce by zrobiła to mocniej. Potem wszystkimi koniuszkami palców zaczyna jeździć w tą i z powrotem stronę, by po chwilii przestać. I czeka... droczy się ze mną, przedłużając czas, wtedy gdybym z chęcią rozpiął rozporek i wziąłbym ją w pozycji siedzącej. Ale nie daje mi tej możliwości, bo znów głaszcze ale całą dłonią, lekko przyciskając, lekko napierając na penisa. Nie raz gdy czuje, że dojdę, zabieram się za nią, porządnie się jej odwdzięczając wszelakimi pieszczotami, czy szybkim numerkiem.

georginio
12-04-11, 07:36
Soundsleep

Popieram w 100%

Nolaan
12-04-11, 11:03
Fajne, ale na krótką metę. Jak się do niego zabiera to niech szybko wyjmuje i wsadza gzie ma chęć. Takie smyranie trochę męczy, ze o ucisku nie wspomnę kiedy skubaniec zacznie reagować.

bzzzzzyku
12-04-11, 15:34
Jest to fajne ale zależy kiedy. Najlepiej jak w jakimś momencie, w którym w ogóle nie myślimy o seksie. Albo wtedy gdy myślimy ale nie ma możliwości:) Jakieś miejsce publiczne a tu luba łapie mnie między nogami... super sprawa. Tylko później najczęściej jest problem z powstałym w wyniku tego chwytu namietem...:)

NieznanyNikomuR
13-04-11, 12:58
Masaż przez spodnie nie jest wcale taki zły. U mnie sprawa wygląda następująco: gdy się całuję z dziewczyną ta często chodzi dłonią po moim udzie, więc ni 5 ni 9 trafi na męskość. A że już ze swoją seksualnością jesteśmy obyci, to zawiesi na nim palce, zacznie naciskać i głaskać... Szkoda, że na tym się nie zatrzymujemy. Zawsze potem musi rozpiąć mi rozporek i wejść łapką do środka :)

I to nawet w miejscach publicznych.. :P

Krótko mówiąc: Masaż penisa przez spodnie? Owszem, jeśli jest jakiś dreszczyk emocji :D

Soundsleep
13-04-11, 13:17
I to nawet w miejscach publicznych.. :P

O jezuu, toż to atak na Pearl Harbor :P

NieznanyNikomuR
13-04-11, 13:28
Haha, być może :)
Ale trzeba tylko uważać na ludzi. Niedawno na przykład Serduszko wzięło się do masowania mej męskości na zewnątrz dworca. Padał deszcz, raczej nikt nie stał na dworze, tylko w środku... Ona stoi przede mną plecami, przytulam się do niej by jak najlepiej zakryć jej pracującą rączkę... ale i nie ograbić z komfortu. A tu nagle jakaś gruba babka wyskakuje z drzwi, patrzy się na nas i szerokim łukiem omija :D Niech to będzie dla Was przestroga :)

RedJane
13-04-11, 13:42
Mój bardzo lubi, zwłaszcza w miejscach publicznych :)
Zwłaszcza, że ma świadomość, że jak tylko wrócimy do domu, nie będzie "kochanie ale nie teraz, bo ja muszę wyprasować skarpetki, pomóc w lekcjach dziecku sąsiadów i wydepilować nogi pincetą a potem wziąć prysznic" - tylko dam się wziąć od razu, choćby w przedpokoju na stercie odzieży :)

wacoo
13-04-11, 14:10
ja nie lubie osobiście, inaczej, nie rusza mnie to. ale przed swoja dziewczyna udaje ze sprawia mi to przyjemność.. sa miejsca które przez ubrania ruszaja mnie bardziej np. uda albo brzuszek.

mongoł32
14-04-11, 12:00
uwielbiam, kojarzy mi się to z początkami, takimi nieśmiałymi, najpierw tak delikatnie przez spodnie, a potem...się działo.

lubię jako początek szaleństw, oj bardzo lubię

malywariat
14-04-11, 12:51
pewnie że podnieca!! ja najbardziej lubię jak kobieta masuje pupą... np podczas tańcu!!

wacoo
14-04-11, 13:42
w tancu tez lubie, nie pomyslalem o tym..

hapysmile
27-04-11, 11:01
No ale przez spodnie strasznie gniecie i robi sie duży maszt.:surprised

Greedo
27-04-11, 19:22
Lija jakbyś czytała odpowiedzi w tym wątku to byś zobaczyła, że nie jest to taka oczywista oczywistość. Do tego nie mogę się powstrzymać żeby zwrócić Ci w końcu uwagę, że wielokropek składa się z trzech kropek... nie siedmiu, dwóch czy dziesięciu.

Żeby nie robić OT, ja średnio lubię kiedy ktoś mnie w ten sposób nakręca i na tym kończy, a masaż owszem jest przyjemny, ale bez ubrania.

Hayabus
27-04-11, 19:38
Tańczenie z koleżanką blisko siebie, że ciała po prostu przylegają.... ;D ile to razy prawie bym się spuścił...

mirek1990
27-04-11, 20:26
kazdemu stanie jak masujesz przez spodnie chyba ze eunuch to jego problem

Coraz czesciej utwierdzam sie w przekonaniu, że ja psychike faceta mam :shifty:
masz racje masaż po cipce to nie to co jest w sadzone az do spuszczenia sie

Masarz to taki pan. K.

Greedo
27-04-11, 22:02
Mirek miejże litość, raz z rękawa jedziesz eunuchem, a potem dajesz gramatyczno/ortograficznego klopsa. Mam nadzieję, że chociaż Ty wiesz co chciałeś przekazać tym ostatnim wynurzeniem.

iceberg
28-04-11, 09:23
Lija na forum oprócz fantazji poruszane są tematy wynikające z doświadczeń użytkowników - skoro u Ciebie doświadczenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością to współczuję, życie tylko w świecie fantazji musi być strasznie frustrujące, szczególnie że niektórzy mają to na żywo ;)...

A w temacie - jakoś nie przepadam, wolę bodźce bardziej bezpośrednie.

iceberg
28-04-11, 09:35
Nie - osoby udzielające się na forum odzwierciedlają poglądy forumowiczów. Wchodząc na określone forum tematyczne bierzemy na to poprawkę, żeby się nie przejechać w rzeczywistości. Ale myślę, że czytający doskonale to rozumieją i nie trzeba tego tłumaczyć jak nierozgarniętym... w przeciwnym razie wszystkie tematy tego typu tracą rację bytu jako wypaczające obraz rzeczywistości.
EOT - dalsze dyskusje tylko w temacie dotyczącym masażu

probo
03-08-11, 12:17
Czasem takie małe "zagadywanie" jest całkiem fajne :) Zdarza się nam, najczęściej chyba kiedy gotuję, moja kobieta lubi przytulić się do mnie od tyłu i zjechać ręką w okolice krocza, dotknie penisa... nie powiem pobudza mnie to i po chwili może wyczuć, że jestem zainteresowany :P I ogólnie takie epizody najczęściej zdarzają się w domu i jeżeli na nich się nie kończy a wręcz przeciwnie mogę zaraz przejść do rzeczy bardzo mi się podobają.
Co do miejsc publicznych nie przepadam... tzn. nie lubię tak w biały dzień paradować z penisem we wzwodzie i tyle :P Co do klubów, imprez, tańca... jak najbardziej :)

Hal
03-08-11, 12:26
czasami, mimowoli ;)

Pioootreeekkk
28-08-11, 14:08
bardzo :P

bylejaki
01-09-11, 20:31
No ale wiecie forumowicze, jeżeli jest para która ma po 15 i 16 lat, nie posunie się dalej.
A jeśli para ma 23 i 21 lat ?

KP
01-09-11, 21:42
No ba, oczywiście! Przecie to niesamowicie przyjemne :)

upocone jajka
01-09-11, 22:28
nie zgadzajcie sie na masowanie końcówy przez portki !!!!!!!!! bo jak tak dalej pójdzie to nie długo bedą jeszcze chciały robić loda przez gacie :whistle: nie ma kompromisów, albo po naszemu albo palić wrotki do kochanka ;/

KP
02-09-11, 06:55
Hahahahah! Wiesz, to też może być wstęp do tych portek zdjęcia... tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń :) jeśli masz gorsze to współczuję ;)

marzenka5
02-09-11, 13:11
O czym tu pisac, wystrczy dłonia musnąc i już...

Tinytoon
02-09-11, 13:18
Wszystko zależy od sytuacji :) Taki masaż w miejscu publicznym albo w innej sytuacji z adrenaliną w tle to zawsze ciekawe doznanie.

Jako substytut do działania "bez opakowania" zdecydowanie nie :)

ja_pytam
02-09-11, 16:28
Szczególnie w autobusie.

KP
02-09-11, 17:27
W autobusie nie wiem, ale w klubie na koncercie... :)

Czarny_Czarna
02-09-11, 19:09
no pewnie, że podnieta jest. My praktykujemy takie smyranie.

Banderas
23-10-11, 22:41
na początek jako delikatna zaczepka,jak najbardziej może być.

lolcat
27-10-11, 16:43
Lubię, zwłaszcza stopą. Np pod stołem na jakiejś imprezie. :P

niunia-
27-10-11, 16:52
mój facet za tym szaleje. często zanim zrobię mu loda, każe mi masować go przez materiał spodni/bokserek. w autobusie też, albo jak prowadzi.

watch.out
27-10-11, 17:02
Bardzo lubie ;)

kam1l
27-10-11, 21:33
Peeewnie... ;) jeszcze w sytuacji nie do końca prywatnej - bajka.

Pani G
01-11-11, 03:36
No fakt, że jest coś bardzo podniecającego w takich pieszczotach. Może to wyczekiwanie partnera, żeby go w końcu mógł wyciągnąć...;)
Podoba mi się ten gładki ruch do góry i na dół, do góry i na dół, delikatne przytrzymanie jajeczek...hmmmm....

psyclone
18-11-11, 15:09
Takie wyczekiwanie potrafi być wkurzające :) Mimo wszystko z pełną erekcją i w zapiętych spodniach nie jest szczególnie wygodnie :)

tomiklancut
18-11-11, 16:56
Zdarzyło mi się już kilka razy zmoczyć majteczki przez jakąś niewiastę. Bardzo przyjemne :redface:

Sensualna
19-11-11, 15:02
A mnie podnieca masaż penisEM przez spodnie.

RóżowaPantera
20-11-11, 12:19
Taki masaż to dobry wstęp do igraszek i sygnał mówiący "chcę czegoś więcej" :D

stefek69
20-11-11, 15:25
podnieca. zwlaszcza w miejscach publicznych. tylko jest bol, ze nie mozna wtedy fiuta wyjac i przejsc do konkretow.

sww001
23-11-11, 01:00
A mnie podnieca masaż penisEM przez spodnie.

Napisz coś więcej.. kto jest w spodniach a kto bez.. czy oboje w spodniach :rolleyes:

Sensualna
23-11-11, 06:15
Napisz coś więcej.. kto jest w spodniach a kto bez.. czy oboje w spodniach :rolleyes:

Luby w spodniach. Lubię, gdy ociera się o mnie właśnie przez spodnie, to pobudza moją wyobraźnię i działa, jak płachta na byka.

Krystian.
24-11-11, 22:40
Oczywiście, że podnieca. Bardzo to pobudza wyobraźnię i można na chwilkę odpłynąć. :)

zaspana krolowa
28-11-11, 22:56
Pewnie, że podnieca. Kiedyś macałam przez spodnie kolegę. Miał twardego jak kamień. Byłam wtedy narzeczoną obecnego męża a więc o seksie z kumplem nie mogło być mowy. W pewnym momencie musiał opuścić pokój i zniknął w toalecie na kilka minut. Wrócił z lekkim uśmiechem zadowolenia. Ja w tym czasie rozładowałam napięcie palcami fantazjując o seksie z nim. Do dziś miło to wspominam.

TOMASZTBG
28-11-11, 23:02
Uwielbiam to .

etho
10-12-11, 23:22
Ja również to lubię, w miejscach publicznych po kryjomu przez spodnie a nawet gdy jesteśmy sam na sam z dziewczyną to na początku przez majtki...

liketotry
27-12-11, 23:49
Masaż przez materiał spodni jest bardzo podniecający, najczęściej zdarza nam się w jakimś miejscu publicznym - pociąg czy pub. Ja się podniecam jak szalony a i moja Pani czerpie z tego radochę :)

bartinho95
02-02-12, 00:45
Hmm... A czy smakuje wam lizanie loda przez papierek? :P

W publicznym miejscu, w którym jest ogromna "chcica" a nie ma możliwości "otwarcia maski i odpalenia silnika" jest to jakąś ostatecznością... Na pewno mniej przyjemną niż otwarta jazda. Osobiście nie preferuje tego zbyt często, wolę ustronne i prywatne miejsca, takie w których mogę się bardziej otworzyć przed drugą osobą i poczuć jej ciepłą dłoń na sobie.

yullea
02-02-12, 16:38
Mój lubi tylko wtedy, jeżeli jest to wstęp do czegoś więcej...w przeciwnym razie włącza mu się agresor. Nie dziwię się, jak mnie posmyra i zostawi też chodze wściekła:razz:

Myszkaaa
24-02-12, 22:15
Moj chłopak to lubi... zdecydowanie...:D

maximus
25-02-12, 15:32
Moje kochanie tego nie robi ponieważ uważa, że to tak jakby lizać lizaka w papierku.

SoulDestroyer
26-02-12, 11:21
Nie no ja lubię, ale kurde musi być w głowie ten spokój ze za tym pójdzie coś więcej... Ze jak wrócimy do mnie czy do niej to i bez spodni sie pobawimy:p
Bo jak mam tylko erekcji dostać to srednio mnie to interesuje:p no-chyba ze to laska z która nie było okazji jeszcze pofiglowac-wówczas dopiero wyobraźnia działa:d

marek1211
28-02-12, 13:12
A ja lubię jak moja kobieta masuje mnie przez spodnie, bo wtedy fajnie się dzień kończy :)

DrDusz
14-03-12, 08:35
Uwielbiam szczególnie jak jedziemy do domu a ona kizia mnie po udzie i po przyrodzeniu to już nie mogę się doczekać, kiedy będziemy w domu. A nawet, jeśli nie kończy się sexem tez bardzo lubię czuć ta ciasnotę w kroczu.

ppatrycja
07-04-12, 14:48
wydaje mi się że ich podnieca to. jeździłam raz kolanem przez jakiś czas pod kołdrą facetowi po rozporku kiedy leżeliśmy - obok było wiele ludzi ale nie dawaliśmy po sobie poznać czegokolwiek, już po parunastu sekundach wyczułam twardość, napięcie w spodniach..

fan_dupeczek
07-04-12, 14:49
Fajne preludium do czegoś konkretniejszego. :)

pinokio09
07-04-12, 19:08
Fajne preludium do czegoś konkretniejszego. :)

Dosłownie :) Jako wstęp oczywiście, ale nie za długo.

opowiedzmiotym
07-04-12, 19:47
Ja,bedac osoba robiaca to,moge stwierdzic,ze to lubie :) Tak jak bylo gdzies wspomniane, na przyklad w trakcie jazdy samochodem. Kreci mnie to,bo fajnie pobudza druga osobe. To sposob na pokazanie,ze "tak,chce ..."

Stela7
07-04-12, 21:40
Równiez w wersji to robiącej bardzo lubię..i w ogóle ocierać się pupa mu o rozporek ,potem majstrować tam dłońmi ale wszystko to prelludium:)

potrek
07-04-12, 22:05
opowiedzmiotym fajnie by było pojeździć z kimś takim jak ty :)

opowiedzmiotym
07-04-12, 22:11
Uznam to za mily komplement ;)

lady__in__red
08-04-12, 19:03
Z moich doświadczeń masaż przez spodnie potrafi podniecić baardzo mocno :)

Pocieranie tyłeczkiem ... podczas jazdy samochodem...

Oj lubię czuć, że w spodniach jest już gorąco ! :D

fan_dupeczek
08-04-12, 19:05
Pocieranie tyłeczkiem
Trzy razy TAK ;)

kerty
08-04-12, 19:40
Lady zgadzam się ;) I to BARDZO podnieca. Jeszcze w takiej formie... Aż się rozmarzyłem...

TwojaFantazja
16-04-12, 18:03
No oczywiście, że lubię, bo który facet nie lubi jak się go tam masuje :)
Jest to jeden ze sposobów mojej kobietki do rozpoczęcia igraszek ... Najbardziej lubię jak robi to niby przypadkiem :D

Kolekcjoner
16-04-12, 18:48
No oczywiście, że lubię, bo który facet nie lubi jak się go tam masuje :)
Jest to jeden ze sposobów mojej kobietki do rozpoczęcia igraszek ... Najbardziej lubię jak robi to niby przypadkiem :D

Lubie wypowiedzi typu "bo który facet nie"/ "bo która kobieta nie". Choćby ja. Ok, fajnie to podgrzewa temperaturę jak czuję Jej dotyk na spodniach, w miejscu gdzie ktoś nas może zobaczyć, itp. Ale ogólnie wolę i prawdziwą przyjemność sprawia mi jak Go dotyka lub rozpina spodnie, i pieści "opakowanego" w bokserki :)

nimfomanka_21
16-04-12, 21:41
Ja uwielbiam w pracy draznic sie tak z moim miskiem, ocieram sie o niego pupa, masuje go nozka pod biurkiem(siedzimy na przeciwko siebie) sprawia mi to tez ogromna przyjemnosc takie znecanie sie nad nim

Away
17-04-12, 17:06
Lubię tak nie raz dokuczać facetowi. Wiem, że nie mamy warunków więc podgrzewam atmosferę, trochę się droczę. Za to później jest wulkan ^^

elKoj69
15-09-13, 10:32
jaramieto :cool:
Ocieranie się, albo mocne przyciśnięcie do siebie, tak żeby kobieta czuła jak działa. Tylko zazwyczaj czuła od razu, ot szybko się budził zanim docisnąłem do siebie :redface:
Ciekawe jakie odczucia kobiety, gdyby 'poczuła' cały ten proces od początkowej fazy, oczywiście przez spodnie ("To-do-list updated" ^^ ). Lubicie?

Astraja
15-09-13, 10:47
Ciekawe jakie odczucia kobiety, gdyby 'poczuła' cały ten proces od początkowej fazy, oczywiście przez spodnie ("To-do-list updated" ). Lubicie?
Lubię :cool:

Outlaws13
15-09-13, 10:58
tak, lubie jak mi tak Cycki robia, ot tak dla checy

kuba0079
15-09-13, 23:08
Ojj tak lubie :) lecz gdy trwa to za dlugo to trzeba posunac sie troszke dalej :D

marszczerano
16-09-13, 08:18
Podnieca mnie każdy sposób pobudzania penisa.

Mihdala
17-09-13, 14:14
Podnieca, cała dłonią, palce ku dołowi, kończą się opuszkami palców mniej więcej na jądrach, zataczać koliste ruchy lub pionowo masować z góry na dół.

kotaaa
18-09-13, 09:06
ja bardzo lubię to robić, masować mu członka ręką przez spodnie, w ogóle bardzo lubię jego członka, tak jak i właściciela i robię wszystko, żeby mu było jak najbardziej przyjemnie i miło :)

Catalleya
18-09-13, 09:08
Lubię tak nie raz dokuczać facetowi. Wiem, że nie mamy warunków więc podgrzewam atmosferę, trochę się droczę. Za to później jest wulkan ^^

Dokładnie tak! :pray:
Lubię się tak droczyc, a później dostawać kare za to,ze byłam niegrzeczna :redface:

Cicho_sza
22-09-13, 23:15
Ja od masowania wolę ocierać się tyłkiem, kroczem - na zmianę. Po prostu kocham czuć w tych okolicach jak rośnie, a i jest dyskretniej niż dłonią :-)

inzynier
23-09-13, 14:59
Czy podnieca? Tak, ale wolę, jak kobieta bawi się nim bez spodni. Chociaż ostatnio pewna pani doprowadziła mnie właśnie w ten sposób przez spodnie. Dobrze, że wracałem swoim samochodem... :P

Yareckee
23-09-13, 19:31
Ja wspominam takie masaże bardzo fajnie. Często zdarzało się, że właśnie od tego moje partnerki zaczynały igraszki, czy po prostu chciały się "podobierać" do mnie w jakiś dziwnych miejscach. Wiadomo-bez spodni i wygodniej dla dziewczyny,przyjemniej dla faceta,ale jeśli nie ma takiej możliwości...

MrBlack
24-09-13, 20:55
Fajnie. Może być. Czasami w miejscu publicznym też jest fajnie, ale jednak wolę bez spodni ^^

Radogost
25-09-13, 01:04
Podniecać podnieca bo zawodnik twardnieje zwykle, zależy jak grube spodnie :P
Ale żadnej nie udałoby się mnie doprowadzić przez spodnie, prędzej by jej ręka omdlała.

w00jas
18-12-13, 16:02
mnie podnieca jakiekolwiek dotykanie mojego penisa (intencjonalne), więc i przez spodnie. idealny sposób, żebym zaczął mruczeć i miał ochotę na więcej :)

Minionek
08-01-14, 11:14
Jasne, czemu nie. Panna też lubi pieszczote przez ciuch.

truskawka313
10-01-14, 23:19
Uwielbiam pieścić przez spodnie. Lubię czuć jak on robi się co raz większy... jak działa moja dłoń i wiem,że on jest już gotowy. Mój mąż mówi,że to mea seksowne skoro,dobieram się przez spodnie i nie mogę się doczekać...

Tom_Bombadil
10-01-14, 23:46
Mnie nie. Wolę dotyk ciała o ciało.

barmetr
11-01-14, 00:22
Nie lubię masowania penisa przez spodnie. Nie lubię w ogóle mieć wzwodu w spodniach. Jestem jeszcze dość szczupły. Nie noszę tak szerokich spodni jak dawniej, bo dzięki regularnym ćwiczeniom schudłem w pasie.
Jak mam wzwód w spodniach, to dotyk penisa przez spodnie czy ucisk nań mogą sprawić mi ból.

Mgielka
11-01-14, 00:28
Bardzo lubie :twisted: Nawet wiecej. Czerpie z tego przyjemnosc i przy takim masowaniu, najchetniej stopa lub pupa, sama sie nakrecam.

Golum
11-01-14, 07:59
A fajno to to jest szczególnie jak nie ma jak dokończyć i jeździ i jeździ tyłkiem przez spodnie i w końcu zdaje sobie sprawę ze zaraz skończę... Potem z trumfujacym uśmieszkiem słyszę niewinne, nie przerywalam bo chciałam zobaczyć tą bloga minę :-D

Malinka_a
11-01-14, 15:42
w dresie jest okej :cool:

AssMaster
11-01-14, 18:32
To zależy od okoliczności i tego kto masuje.Np. żona kolegi pod stołem w czasie jego urodzin.... Hmmmm...

watch.out
11-01-14, 19:02
uwielbiam.. na momencie mnie to grzeje.. zwłaszcza w miejscach publicznych

Astraja
11-01-14, 19:06
w dresie jest okej :cool:

Tylko?
W jeansach też jest mega.Ruchy posuwito-zwortne po penisie, jeżdzenie dłonią wzdłuż, ściskanie go, drapanie. Uwielbiam czuć jak twardnieje..

Thirsty
11-01-14, 19:32
ooooj tak, o dziwo bardzo mnie to jarało i na momencie robiłem się mokry. Jeszcze do tego gryzła przez spodnie :rockon: Najlepiej jak tyłeczkiem masowała :)

Aslana
11-01-14, 19:58
Lubie to robić, jest to dla niego sygnałem że mam ochotę na coś więcej.

Hedonista92
11-01-14, 22:03
Uwielbiam. Ale jako gra wstępna. :)

Albo jakieś "niewinne" zabawy w miejscach publicznych. Dodają pikanteri. Az chce się z znaleźć wtedy z drugą osoba sam na sam od razu. :)

lowiczaki
23-01-14, 19:05
bardzo mnie to kręci, uwielbiam jak żona złapie mnie za fiutka np. w obecności znajomych :D albo gdzieś w miejscu publicznym.
Ja czyli żona :) uwielbiam delikatnie dotykać jego krocza w spodniach i czuć jak jego pałka staje się coraz twardsza :P

verdeusz
23-01-14, 19:38
O tak to przyjemne.zwlaszcza stopkami na sofie heh

Pegasis
30-01-14, 13:49
A mnie owszem podnieca, nie musi być zawsze na wierzchu, liczy się też wyobraźnia.

onatanczy
24-03-14, 01:00
O tak to przyjemne.zwlaszcza stopkami na sofie heh

Tak też lubię robić mojemu misiowi, ale i jego i mnie bardziej kręci gdy np. w restauracji zsunę bucik i położę stopę na jego kroczu wykonując przy tym ruchy posuwisto zwrotne...

alienik
25-03-14, 19:13
pewno że tak byle nie zbyt długo ;)

womenintie
29-05-14, 20:57
Jako wstęp jak najbardziej! Jeśli miało by to być wszystko, to lepiej nic nie robić, moja na szczęście nie rozgrzewa mnie po to, żeby potem tak zostawić. ;)

Wuefista
31-05-14, 12:02
Czasem

linked
02-06-14, 13:07
Jak najbardziej. Każda stymulacja penisa jest świetna. Jednak jeśli ona mnie pieści przez spodnie to jak najszybciej wole aby jednak wsunęła swoją dłoń pod moją bielizne ;)

Zebraa
26-06-14, 00:14
Bardzo! uwielbiam czuć jak się budzi (aż sama od tego moknę), gdy wracamy do domu, albo w domu - jest dobry pretekst, żeby ściągnąć z niego wszystkie szmatki i móc się w niego wpatrywać albo przyssać
Wiadomo, że wolę się nim bawić jak jest uwolniony, ale pieszczoty przez ubranie też ma swoje plusy.

malinowamamba
26-06-14, 13:49
no co Ty nie powiesz? to chyba miałam błędną definicję masażu, jako dotyk o określonym tempie i sile ;)

malinowamamba
26-06-14, 14:36
że co ****a? :lol:

brkt
26-06-14, 14:43
że co ****a? :lol:

spokojnie...koleżanka miała na myśli "wpiszcie mnie proszę do forumowych kwiatków"...

watch.out
26-06-14, 15:38
w masazu opracujemy struktury ktore w członku nie wystepują .

Wtf did she just said? :shifty:

brkt
26-06-14, 16:19
że nie wiecie co to masaż:)

Ba! Z twojego zdania wynika że nie wiem również co oznacza słowo "opracować".