PDA

View Full Version : Kalesony

Alfio
03-02-09, 03:51
Czy podniecają was faceci w kalesonach?

Ćwierćnuta
03-02-09, 03:55
Nie istnieje dla mnie bardziej aseksualny widok niż kalesony. Czy na facecie, czy nie.

wind_of_hope
03-02-09, 04:12
Facet w kalesonach wygląda tragicznie i niemęsko. Nie, nie, nie. Mój starszy brat zimą je nosi i wygląda obleśnie w nich.

Alfio
03-02-09, 04:46
Może wygląda tragicznie, ale dlaczego "niemęsko"?

wind_of_hope
03-02-09, 05:40
To moja opinia,wiec wiesz, możesz mieć inną ;) Dlaczego niemęsko? Dlatego,że przypomina mi przedszkolaka w rajstopach. Takie mam skojarzenie ;P No i jak widzę mojego brata w kalesonach to naprawdę wygląda w nich jak taka niezgrabna ciapa ;P

Alfio
03-02-09, 06:06
A czy ten też wygląda niemęsko?

wind_of_hope
03-02-09, 06:12
A czy każdy facet wygląda tak, jak ten na fotce? Nie. U szczupłych i słabo umięśnionych panów to wygląda fatalnie i jeszcze bardziej wyszczupla (szczególnie czarne kalesony).

Alfio
03-02-09, 06:20
To prawda. Ale tak czy owak kalesony są typowo męskim rodzajem garderoby.

Irja
03-02-09, 17:14
Nie istnieje dla mnie bardziej aseksualny widok niż kalesony. Czy na facecie, czy nie.

Zgadzam się w 100% z tess.
Gdyby doszło do jakiejś sytuacji erotycznej i rozbierając partnera zobaczyłabym, że ma kalesony to obawiam się, że natychmiast przeszłaby mi ochota...

curious
03-02-09, 17:45
Dla mnie są obojętne totalnie, nie podniecają mnie ani trochę, ale też nie powodują, że ręce i cycki opadają;)

Saddistic Oral
03-02-09, 17:51
Ja osobiście nie lubię chodzić w kalesonach :P Ostatni raz dałem się w ie wpakować, gdy miałem sześć lat.

wind_of_hope
03-02-09, 18:29
Alfio te foty i tak mnie nie przekonają ;) Hehe,ale czemu tak bardzo chcesz udowodnić,że kalesony są wporządku? Jeśli chcesz to je noś. Ewentualnie,gdy będziesz wiedział,że widzisz się z dziewczyną to odradzam je ;)

Ćwierćnuta
03-02-09, 20:53
A czy ten też wygląda niemęsko?
Dla mnie tak. A kalesonami jeszcze to podkreśla.

sister_lu
04-02-09, 05:38
Facet, który nosi kaleson, to facet rozsądny i zadbany. Nie odmrozi sobie jąderek i będzie miał zdrowe dzieci.
Wygląd się w ogóle nie liczy :D

Frodo Baggins
04-02-09, 05:47
nie pamiętam, kiedy ostatni raz używałem.
dawno już skończyło się czekanie godzinami na autobus, jeżdżenie nieogrzewanymi pociągami, a także intensywne łażenie zawodowe po lesie.

nie są zbyt sexy, na pewno, choć takie rajstopowate, obcisłe mogą podkreślać mocna linię nóg faceta. gorzej jeśli, jak ktoś wyżej napisał, nogi są "pajęczaste" ;)

prosta sprawa - używać kiedy mróz przyciśnie, nie wybierać się w nich na randkę, kiedy istnieje "ryzyko" rozbierania się :)

Ćwierćnuta
04-02-09, 05:50
Sister, ale pytanie brzmiało, czy są sexy, a nie czy są praktyczne :P

sister_lu
04-02-09, 05:54
Tesska, ja napisałam tak poniekąd, że bycie sexy jest nieważne :D

W ankiecie zbyt mało możliwości odpowiedzi :D

Ćwierćnuta
04-02-09, 06:22
Czy ja wiem? Pytanie jest, czy podniecają :P Mnie nie podniecają, co nie znaczy, że będę zabraniała chłopu nosić. Tak samo, jak nie podniecają mnie rajstopy, ale nie przestanę nosić ich zimą, bo sobie tyłek odmrożę ;)

Alfio
20-02-09, 05:25
Czy ja wiem? Pytanie jest, czy podniecają :P Mnie nie podniecają, co nie znaczy, że będę zabraniała chłopu nosić. Tak samo, jak nie podniecają mnie rajstopy, ale nie przestanę nosić ich zimą, bo sobie tyłek odmrożę ;)
A co zrobisz, jeśli twojego faceta będzie podniecało noszenie kalesonów?

Madsumi
20-02-09, 05:32
a co w kalesonach jest podniecajacego???

Alfio
20-02-09, 05:49
Dlaczego?...

brzydki27
20-02-09, 19:16
a co w kalesonach jest podniecajacego???

może wentylator + radiator w kroku? :D

Bujda
20-02-09, 19:48
Oj brzydki :cool:

kalesony w żadnym przypadku nie są podniecające. Nawet u super hiper mega przystojnego faceta.

Alfio
21-02-09, 06:32
Nie wszystkie kobiety tak uważają. Znam takie, które faceci w kalesonach podniecają, bo uważają, że to bardzo typowo męska część ubrania. Niektórzy chłopcy też lubią je nosić i w nich się pokazywać w sytuacjach intymnych. Może to rodzaj perwersji, ale chyba nic złego.

Amelia
21-02-09, 18:35
nie cierpie widoku faceta w kalesonach. jak dla mnie nie ma w tym nic podniecającego.

Sprężynka
21-02-09, 23:34
Dla mnie są obojętne totalnie, nie podniecają mnie ani trochę, ale też nie powodują, że ręce i cycki opadają;)

to tak jak dla mnie :)
swoją droga marzy mi się seks na rusztowaniach z jakimś fajnym inżynierem, a z praktyki wiem, że zimą taki pan kierownik nie dałby rady bez tej części garderoby - już wolę kalesony, niż odmrożone jądra ;)

mimo to uważam, że nie są podniecająca częścią garderoby

Alfio
22-02-09, 09:11
Nie wiem dlaczego (to chyba typowe), ale dla mnie kalesony są silnym fetyszem seksualnym.

Sprężynka
22-02-09, 15:52
Jak już pewnie zauważyłeś, każdy ma inny fetysz i nie przejmowałabym się na Twoim miejscu, że inni forumowicze go nie podzielają :) najważniejsze, żebyś Ty sięz tym dobrze czuł i by akceptowała to Twoja partnerka.

Alfio
22-02-09, 19:36
Jak już pewnie zauważyłeś, każdy ma inny fetysz i nie przejmowałabym się na Twoim miejscu, że inni forumowicze go nie podzielają :) najważniejsze, żebyś Ty sięz tym dobrze czuł i by akceptowała to Twoja partnerka.

Dzięki za wsparcie i mądre podejście do sprawy. Pozdrowienia bardzo serdeczne.

Moń.
22-02-09, 19:45
Ostatnio miałam okazję zobaczyć mojego w kalesonkach, bo szliśmy się potytlać w śniegu i kazałam muubrać żeby sobie niczego nie odmroził. Nie podnieciło mnie to jakoś, był to raczej zabawny widok, ;).

Alfio
22-02-09, 21:20
Jednych to bawi, innych podnieca. Normalna rzecz. Nie rozumiem tylko, dlaczego właśnie kalesony są takie kontrowersyjne. Byc może jest w nich coś szczególnego, czego jeszcze nie odkryliśmy. Co w nich jest?

Raine
23-02-09, 00:20
Hmm.
Ineksprymable? Nic seksownego, dobre dla zmarzluchów, zresztą. Nie noszę, nie mam potrzeby.

Zima nie jest mi generalnie wrogiem - gorzej z latem... :)

Alfio
23-02-09, 01:38
Nadal nie rozumiem, dlaczego niektórzy faceci (rzadziej dziewczyny) tak nie lubią kalesonów, nawet jeśli z konieczności je noszą. Bywa przecież naprawdę zimno i trudno chodzic w samych jeansach, gdy tempertura spada poniżej zera. Damskie rajstopy zamiast kalesonów mogą oczywiście byc jakimś substytutem, ale to chyba jest jeszcze bardziej "niemęskie" (jeśli akurat o to chodzi). W każdym razie widzę, że KALESONY to "gorący" temat na różnych forach internetowych.

Sprężynka
23-02-09, 02:01
Ja już nie wiem o co Ci Alfio chodzi - o fetysz, czy użyteczność kalesonów? Jeżeli o pierwsze, to wystarczająco wiele wypowiedzi było na nie, a jeżeli o drugie, to nikt tego nie kwestionuje.

bi.girl
23-02-09, 02:09
nie za bardzo:P

Misiunia3
23-02-09, 20:35
Nie działają na mnie podniecająco ale tez nie przeszkadzają mi, w koncu facteom tez jest zimno itp. wiec mogą sobie w nich chodzic a jeśli mam uprawiac seks z facetm, ktory ma własnie na sobie kalesony to tez zaden problem, bo i tak je sciągne i tak je sciągne byle moc sie dobrac do jego skarbu.

PaulettazWenus
23-02-09, 20:46
Nie, nie podniecają mnie . A niech sobie facet nosi.

są dla mnie tak samo aseksualne jak podkolanówki u kobiet noszone do spódnic przed kolana, jeśli jest zimno to popieram noszenie przez facetów, w końcu i tak lądują bez nich w łóżku :)

allure
19-03-09, 04:51
że faceci w rajtuzach....?

Rojza Genendel
19-03-09, 05:08
Nie mam nic przeciw, taka sama część garderoby jak każda inna. Nie są dla mnie ani pociągające, ani odstraszające.

Schatten
19-03-09, 05:15
och... to nie tak, droga rojze! to nie jest taka sama część garderoby! heehe! jak TO można porównać do sexy body, haleczki, rajstop, pończoch, biustonosza czy nawet męskiego 'underware' ;) To konieczność dla facetów, którzy godzą się na uciskanie dodatkowe klejnotów w imię ciepła... Poza tym - panowie, kto z was zmienia kalesony CODZIENNIE? ;) jak

potraktujcie powyższe pytanie jako retoryczne ;) Nie noszę kaleson, fuj! /podobnie jak czapki, heheheheh/ :) pozdrawiam :)

Sajana
19-03-09, 05:24
bleh a fuj kalesonom stanowcze NIE!

Schatten
19-03-09, 05:27
nie, po trzykroć! ;) kalesonom i skrytożercom parówkowym NIE! ;)

Alfio
20-03-09, 07:19
Tak, po trzykroć kalesonom TAK. Są bardzo męskie. Ostatnia rzecz, której baby (feministki?) jeszcze nie zawłaszczyły. Lubię i kto mi co zrobi? Może ktoś chce je obrzydzać - co mi do tego. Mnie na przykład nie podobają się stringi, bo baby, którym wrzynają się w cztery litery wyglądają obleśnie. Jak ktoś to lubi - jego sprawa.

Schatten
20-03-09, 19:00
alfio, nie uwierzysz, widziałem 'babę' w kalesonach! i to nie taką młodą, ba! mocno niemłodą... /nie pytaj, gdzie widziałem ;)/ Upadł ostatni bastion 'męskości' :) Co do stringów - rzeczywiście, nie każda pupa jest ich godna ;) pozdrawiam :)

Szarotka
20-03-09, 19:37
Kalesony?
Przyłączam się do tych, dla których to najbardziej aseksualny widok...
Zaraz za kalesonami są skarpetki... :P

A te fotki, fakt - faceci na nich są cudni, ale widok kalesonów obrzydził mi nawet aż tak apetyczne ciałka... Serio.. :(

Alfio
20-04-09, 08:14
Kalesony?
Przyłączam się do tych, dla których to najbardziej aseksualny widok...
Zaraz za kalesonami są skarpetki... :P

A te fotki, fakt - faceci na nich są cudni, ale widok kalesonów obrzydził mi nawet aż tak apetyczne ciałka... Serio.. :(

Trudno. Każdy lubi to, co lubi, a nie podoba mu się to, co mu się nie podoba. Dla mnie najbardziej aseksualny widok to tlusta baba w rajstopach i biustonoszu, z którego wylewają się piersi. Brrr...

Kropla Seksu
20-04-09, 14:36
zdecydowanie nie :P raczej rozsmieszaja.... :D

turtle
20-04-09, 19:21
Dla mnie najbardziej aseksualny widok to tlusta baba w rajstopach i biustonoszu, z którego wylewają się piersi. Brrr...

Właśnie sobie to wyobraziłem, i zgadzam się z tym :D

Alfio
23-04-09, 02:35
Właśnie sobie to wyobraziłem, i zgadzam się z tym :D

Dzięki za wsparcie. Chcą nas pozbawić kalesonów, to niech zrezygnują z rajstop.

Alfio
02-01-10, 03:00
Spędzałem Sylwestra u mojego najlepszego kumpla, Bartka. Było wcześniej umówione, że po Północy przelecę jego siostrę, Beatę, która nie chciała już dłużej być dziewicą, a chłopak z klasy, w którym się kocha, nie zalicza dziewic. No to spuściłem się w Beacie. Mówiła, że było przyjemnie. Okazało się następnego dnia, że ten jej wymarzony ma dość małego fiuta i jej nie zaspokoił. Ale ja o Bartku... Zasnęliśmy we troje w jego dużym łóżku. Obudziłem się nagle ze sztywnym kutasem i niewiele myśląc wsadziłem go w dupę Bartka. Jakby się wcale nie zdziwił. Potem mi powiedział, że zawsze tego chciał, ale nie miał odwagi. Powtórzyliśmy numerek jeszcze trzy razy tej nocy, ale przy użyciu oliwy. Orgazmy miałem niesamowite. Bartek też. Chciałem, żeby i on mi włożył swojego, ale powiedział, że woli czuć w sobie mojego. A mój chyba rzeczywiście jest dość duży.

brzoskwineczka
02-01-10, 13:11
Ograniczając się tylko do wyglądu to tak średnio. Ale jak przez milutki trykocik można pogłaskać po dupce czy zmolestować lekko partnera to wrrrr!

Alfio
30-01-10, 05:53
Kalesony stały się obecnie bardzo modne. Wszystcy wielcy kreatorzy mody je lansują, bo to nowość, skoro od dawna były zapomniane, a nawet pogardzane. To zresztą typowa reakcja w świecie mody. Wszystko w zasadzie już było. Wracamy do tego, co było dawno.

PabloXM
30-01-10, 11:04
Już to widzę:)

-Ty, patrz. Mam kalesony od Armaniego.
-Na ch*j Ci kalesony?

Tak więc młodsze pokolenie nie zrozumie dlaczego trzeba nosić kalesony. Nawet te od znanych projektantów.

Rojza Genendel
30-01-10, 12:19
Po ostatnich mrozach jestem juz pewna w 100%. Faceci powinni nosić kalesony. Popękane naczynka krwionośne i sina skóra nie są seksowne.

Alfio
30-01-10, 18:06
Kalesony są naprawdę seksowne!!!

Kamil B.
30-01-10, 18:12
Sister, jak mu jajka przemarzną to pierwszą rzeczą o jakiej pomyśli to ubranie kaleson :)

Alfio
30-01-10, 18:23
Sister, jak mu jajka przemarzną to pierwszą rzeczą o jakiej pomyśli to ubranie kaleson :)
Lubię kalesony, o są bardzo seksowne.

gachí
30-01-10, 19:28
mnie kalesony nie przekonuja, ale przeciez zdrowie jest najwazniejsze heh

red_painterka
30-01-10, 19:32
Przy -20 st - usprawiedliwiam ;) Podniecać, nie podniecają za Chiny :P

Alfio
19-11-10, 01:34
Oto współczesne kalesony:

Oto są.

Oto są.
Cholernie trudno wysłać zdjęcia na tę stronę. Mam już dość i nie będę więcej próbować, chyba, że zmienię zdanie.

Spróbuję.

Alfio
21-07-11, 08:30
Czy podniecają was faceci w kalesonach?
Lubię nastolatków powyżej 18 w kalesonach

Podniecają mnie faceci w kalesonach.