PDA

View Full Version : "Obrzezanie" dziewczyn

kira
18-08-07, 18:17
w mysl lekko głupiego tematu zalozonego przez karaoke odnosnie obrzezania mezczyzn odnosnie higieny, postanowilem zalozyc ten jakze madry temat.
czyli... (w mysl tamtego tematu) co myslicie aby powycinac te fałdy skóry w miejscu intymnym dziewczyn?
przeciez duzo tam niepotrzebnej skory. w koncu chodzi o higiene!

ahahaha
leze :P

ktos:(
18-08-07, 18:32
HAHAHA xDDD no w sumie, tyle zarazkow, od razu bylo by bardziej higieniczne, zero plesni i w ogole.. xD

Rojza Genendel
18-08-07, 19:11
Cóż, jest to niestety praktykowane w pewnych kręgach kulturowych. Przykra sprawa:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie_kobiet
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3140
http://www.seminarium.org.pl/klerycy/knak/artykuly/008.html
http://dziewczyna.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=2766

Delvis
18-08-07, 19:14
na glupie pytania sa czasem glupie odpowiedzi moim zdaniem niektore praktyki wogule powinny byc zakazane

Slave69
18-08-07, 19:17
Jakiej wartości nabiera zdanie "mowa jest srebrem, a milczenie złotem", gdy czyta się ten temat ;)

kira
18-08-07, 19:40
ten temat to zart :)

dla mnie nie powinno byc nic wycinane itd.
po prostu tak zareagowalem na temat pewnej osoby, ktora stwierdzila, ze MY wszyscy powinnismy byc obrzezani. bo wtedy jest wieksza higiena.
wg mnie takie myslenie to idiotyzm.
skorka jest po to aby ochraniac glowke :)

karaoke
19-08-07, 19:37
ten temat to zart :)

dla mnie nie powinno byc nic wycinane itd.
po prostu tak zareagowalem na temat pewnej osoby, ktora stwierdzila, ze MY wszyscy powinnismy byc obrzezani. bo wtedy jest wieksza higiena.
wg mnie takie myslenie to idiotyzm.
skorka jest po to aby ochraniac glowke :)

chyba ty żałosnym sposobem nie negujesz mojego prawa do własnego zdania,co? :yawn:

dahrehor
19-08-07, 22:57
W niektórych kręgach to jest praktykowana amputacja łechtaczki. To nie jest analogiczne do obrzezania, tylko do obcięcia fajfusa.

karaoke
20-08-07, 20:12
W niektórych kręgach to jest praktykowana amputacja łechtaczki. To nie jest analogiczne do obrzezania, tylko do obcięcia fajfusa.

brawo :yawn: usuwanie łechtaczki to jak usuwanie penisa w całości...
a obrzezanie penisa to zaledwie usunięcie odrobinki skóry ;)

zakompleksiony
20-08-07, 20:17
To może paniom zaszywać dziurki a zostawiać łechtaczki skoro tak to się chce porównywać? Bo ja tu widzę że facetom się chce odebrać jak najwięcej przyjemności ... jakby wam mało było że i tak macie jej więcej :P

kira
20-08-07, 21:10
wycinanie łechtaczki to przesada :P a nawet jesli by usowano nie mozna tego porownac z ucieciem penisa. aby porownywac do tego to trzeba zaszyc sziurke, albo... usunac czesci wewnetrze..ble... :P

chodzi mi o glupie podejscie, że: "wszyscy faceci powinni byc obrzezani"
czemu? to glupie. skorka jest po to by oslaniac glowke.
a skoro jakas laska jest strasznie przekonana, ze jednak i tak powinni byc wszyscy obrzezani. to ok, w takim razie - poucinaj sobie faldy skorky, ktore sa w kroku.
od razu lepiej by wygladalo, lepsza higiena... hehe

nabija sie troche. takie mowienie i narzucanie, ze wszyscy powinni jest strasznie idiotyczne :D
wszystko w innych zmieniac, ale nie w sobie...?

Xena
21-08-07, 03:19
po prostu tak zareagowalem na temat pewnej osoby, ktora stwierdzila, ze MY wszyscy powinnismy byc obrzezani.Wiesz,ze glupich nie sieja, sami sie rodza.
na glupie pytania sa czasem glupie odpowiedzi A jeszcze lepiej kiedy wogole jej brak.
chyba ty żałosnym sposobem nie negujesz mojego prawa do własnego zdania,co?Miej ze w koncu madro-kreatywne zdanie.
To może paniom zaszywać dziurki a zostawiać łechtaczki skoro tak to się chce porównywać?Sie smiejesz. W niektorych rejonach Indii maja praktyki 3-dniowej nocy poslubnej. Panna mloda jest zaszywana by pan mlody "nacieszyl sie" cnotliwoscia mlodej zony.

zakompleksiony
22-08-07, 07:27
Ja się śmieję tylko z głupoty :P ...
Osobiście to jakiekolwiek okaleczanie narządów płciowych uważam za głupotę ... w końcu natura po coś tak to wymyśliła, do tego czy gdyby wyglądało inaczej było by równie piękne?? ;)

ramka
22-08-07, 07:46
Warg sromowych raczej się nie wycina, co jedynie praktykuje się pozbawienie kobiety łechatczki, co by nie grzeszyła ;), co zresztą zostało już napisane. :)

Jakoś nie wyobrażam sobie, by w cywilizowanym świecie, kobiety dobrowolnie pozbawiały się tej części swojego ciała ;)

Sympatic
22-08-07, 08:27
Kirka- Tematów nie zakłada się "dla jaj". Jeżeli Ci się nudzi to już lepiej wyłącz komputer i spotkaj się ze znajomymi. Bardzo nie spodobał Ci się temat karaoke, więc założyłeś równie głupi(według twoich przemyśleń) żeby było fajnie... Brawo za rewolucyjny tok myślenia...

Hools
24-08-07, 14:50
OMFG... 8)
To kolejna prowokacja czy osoba piszaca temat ma 12 lat ?
"wyciac faldy skorne" Przeciez jak ktoś to czyta to naprawdę można je**ąc ze smiechu na podłoge, dlatego też temat powinien być usunięty.
Tak jak ktoś już pisał wczesniej idzcie się obrzeżac cali wtedy będzie higienicznie ... albo nie, najlepiej zmiencie się w robocopa wtedy nie będziecie musieli się kąpać ani myć rano ani wogle nic... chociaż nie bo jak zardzewiejecie to znowu bedą problemy ... :knockout:

Ogolnie rzecz biorąc .... Zal.pl

kira
24-08-07, 23:38
:D :D :D :D :D tak, tak.... :P niektore koemntarze niby krytykujace sa tak....ekhym :lol:

Hools
26-08-07, 15:51
Mr. Kira jedyne smieszne "ekhym" jakie tu widze to post # 1.
Ale może ty to traktujesz poważnie ? ..... "ekhym" to nie mamy raczej o czym rozmawiać.

kira
26-08-07, 17:14
chodzi mi jedynie o to, że mowienie przez dziewczyny "faceci musza/powinni..." i w druga strone - przez facetow: "dziewczyny musza/powinny..."
nic nie musza :P ten post to lekkie nabijanie sie z autorki podobnego tematu :P

jej jak tu sztywno :D

Poli
26-08-07, 22:09
chodzi mi o glupie podejscie, że: "wszyscy faceci powinni byc obrzezani"
czemu? to glupie. skorka jest po to by oslaniac glowke.
a skoro jakas laska jest strasznie przekonana, ze jednak i tak powinni byc wszyscy obrzezani. to ok, w takim razie - poucinaj sobie faldy skorky, ktore sa w kroku.
od razu lepiej by wygladalo, lepsza higiena... hehe

Po pierwsze to tylko opinia jednej osoby i niezbyt mądra,po drugie jak mozna porownac obrzezanie faceta do kobiety 8) .

TY chyba naprawde nie wiesz na czym to polega , to powinno byc karalne . Ten zabieg mozna bardziej porownac do obciacia żołędzia facetowi a nie skorki?

Lepsza higiena , fuck :| . Tym postem udowodniles , ze nie jestes lepszy od zalozycielki tamtego watku, a z takich spraw nie zartuje sie, dla innych ludzi (kobiet) jest to koszmar jaki musza przeżywać, a ty robisz sobie z tego kawal .

Super obrzezanie:\

kira
27-08-07, 23:15
omfg :D ale duzo tu zabawanych osob :D dawno nie bylem na takim forum. rotfl :)