PDA

View Full Version : Orgazm piersiowy..?? (moja panna udaje czy jest cos takiego?)

Wojtek-Krak
13-08-07, 17:45
Witam. Jestem z pewną dziewczyną od 3 miesięcy. Ja mam 23 lata a ona 22. Na razie nie było między nami orala, ani się nawet nie dotykaliśmy. Nigdzie nam sie nie śpieszy :) Często natomiast pieszczę jej piersi językiem. Niby nic, a ona zachowuje się, jakbym dosłownie robił jej minetkę :D Wzdycha, jęczy sapie, rozszerza nogi itp. Miałem wcześniej 2 partnerki i żadna nie reagowała tak namiętnie nawet na minetkę, co Agata na pieszczoty piersi. Aż strach się bać co będzie gdy zrobie jej minetkę?? Dodam jeszcze, że gdy tylko jesteśmy sami od razu siada kolo mnie, jedno spojrzenie i wiem, że znowu tego chce :D A może ona udaje? Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam Wojtek ;)

dahrehor
13-08-07, 17:54
Organem decydującym o orgaźmie jest mózg. W przypadku mężczyzny orgazm jest prawie zawsze wynikiem stymulacji członka. Ciało kobiety jest dużo bardziej urozmaicone. Orgazm w wyniku pieszczot piersi nie jest niczym szczególnie rzadkim - wg badań przytrafia się mniej więcej jednej kobiecie na dziesięć (przytrafia: to nie jest tak automatyczne, jak w przypadku orgazmu u mężczyzny). To, że Twoja Agata tak ma nie oznacza wcale, że stymulacja innych części jej ciała doprowadzi do wybuchu termojądrowego.

Zdarzają się kobiety, które dostają orgazmu w wyniku pieszczenia szyi, uszu, stóp, nawet włosów. Po prostu kobieta jest z punktu widzenia seksu dużo ciekawszym obiektem niż mężczyzna.

P&E
13-08-07, 19:33
Jesli dawno nie była z facetem, to początkowo tak to bywa :). Potem wykle się uspakaja :) Faceci maja podobnie. Jak nie masz wytrysku miesiąć, to potem tylko dotknąc a już by człowiek trysnął :) Dlatego polecamy wszystkim zwizek z druga osobą. :) Solo to nie to samo :)

AlinaK
13-08-07, 19:38
Wisłocka w sztuce kochania (mam nadzieje że dobrze pamiętam tytuł) opisuje kobietę, która dostała (czy omal nie dostała) orgazmu podczas kiedy mężczyzna całował jej rękę - żeby było ciekawiej - na korytarzu w pociągu.
Twoja dziewczyna ma szczęście (a ja nie... :( )
Ciesz się tym

anonim 1991
13-08-07, 21:14
No widocznie sie jej to bardzo podoba :) sam robie cos takiego mojej dziewczynie i zachowuje sie podobnie jak twoja :)

Enea
13-08-07, 22:20
Nie koniecznie udaje... Sama tego doswiadczylam... W trakcie takich pieszczot dodatkowo wymuszalam skurcze pochwy, pocieralam udem o udo i dochodzilam w mig!!! Co za uczucie!!!

malinkaa7
13-08-07, 22:37
Enea ja doszłam kiedyś w taki sam sposób;) Wojtku wątpie zeby Twoja dziewczyna udawała. Widocznie to jej bardzo czuły punkt i przy całowaniu potrafi dostać orgazmu;)

czarniutka_ona
30-08-07, 22:48
Nie dziwie sie.
Istnieje orgazm sutkowy , sama mialam przyjemnosc go przezyć. No uwielbiam takie pieszczoty i jesli moge przezywam je rownie głosno co Twoja panna. Tak jakos mam. Minetka tak na mnie nie dziala jak to :P

zgadzam się w 100 % ! mam to samo ,jest bardzo przyjemnie i podniecająco. Uwielbiam to.. :redface:

curious
03-02-09, 16:02
Owszem, jest taki rodzaj orgazmu i zdarzyło mi się przeżyć do kilka razy.

wind_of_hope
03-02-09, 17:01
Po co miałaby udawać? Możliwe,że ma bardzo wrażliwe piersi na pieszczoty. Zazdroszczę, moje są nieczułe i nie mam z takich pieszczot żadnej przyjemności. Niech się cieszy ;P

Szarotka
05-02-09, 15:26
Ja mam podobnie. :lol:
Jeszcze orgazmu nie dostałam, ale gdy facet pieści moje sutki, odpływam, wiję się, jęczę... Znacznie bardziej niż podczas minetki (a najbardziej podczas okresu, gdy moje piersi są znacznie wrażliwsze na dotyk).

PS. Dziwnie sie pisze na forum, gdy tematy są sprzed 2 lat. :rolleyes:

ankka84
05-02-09, 21:12
moje dziewcze tez tak reaguje jakby byla bliska orgazmu.mam wrazenie ze jej piersi z kazdym zblizeniem sa coraz bardziej wrazliwe;)

LadyChaos
05-02-09, 23:56
A ja to z kolei nie lubie pieszczot piersi..chyba jakas inna jestem hehhttp://www.beztabu.com/images/icons/icon10.gif

keloks
06-02-09, 00:36
Oj, moja też odlatuje podczas pieszczot piersi ;) ja zresztą też...

oczak
06-02-09, 06:00
Orgazm sutkowy się zdarza u kobiet. Niewiele ma takie uwarunkowania. Tylko pozazdrościć Twojej kobiecie.

Wytłumacz jej, że szczerość jest dla Ciebie ważna i że się nie obrazisz, jeśli powie Ci, jakie ma na prawdę odczucia podczas Waszych pieszczot.

Anka85
08-02-09, 17:36
Moje piersi niestety też są mało wrażliwe. Chyba że tak, jak mówiła Szarotka, podczas okresu, kiedy ograniczamy się do robienia lodzika i pieszczot piersi, są wrażliwsze. Ja osobiście w tym czy innym wypadku wolę mocne pieszczoty, klapsy czy uciskanie zamiast dotykania i lizania.

rozporek
09-02-09, 00:33
Jest coś takiego, moja poprzednia panna to miała, nie sposób udawać (zresztą nie byłoby sensu).

To jednak rzadkość u kobiet, rzeczywistość jest smutna w tej materii - większość nawet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego, a jedynie łechtaczkowy.

Każda kobieta inna ogólnie i ma inaczej, więc trzeba się dotrzeć i nie zrażać.

rifraf
09-02-09, 05:08
piersiaczki są wrażliwe i ona raczej nie sciemnia, moja ma podobnie, ale nie skupiam sie wyłącznie na tym wiec nie wiem czy by doszła:P a moze jak tak siada to ma nadzieje że pójdziesz dalej?? mógłbyś jej za pierwszym razem zafundować nieziemski odlot:D

maomam
10-02-09, 23:35
Nigdy nie podniecało mnie jak partner pieścił moje piersi. Uważałam ,że wręcz nie lubię tego. Trafiłam jednak na takiego, który doprowadza mnie w ten sposób do orgazmu dosłownie w minutę.
Uczucie kompletnie inne niż doprowadzanie do orgazmu przez stosunek lub oral.

Centurion
11-02-09, 01:27
Moja dziewczyna na poczatku byla obojetna na pieszczoty piersi,jednak teraz uwielbia to i az sie sama prosi czasami.Uwielbia jak mocno je sciskam,pieszcze,czaluje,lize,sprawia jej to ogromna przyjemnosc

loook21
15-02-09, 17:52
Witam. Jestem z pewną dziewczyną od 3 miesięcy. Ja mam 23 lata a ona 22. Na razie nie było między nami orala, ani się nawet nie dotykaliśmy. Nigdzie nam sie nie śpieszy :) Często natomiast pieszczę jej piersi językiem. Niby nic, a ona zachowuje się, jakbym dosłownie robił jej minetkę :D Wzdycha, jęczy sapie, rozszerza nogi itp. Miałem wcześniej 2 partnerki i żadna nie reagowała tak namiętnie nawet na minetkę, co Agata na pieszczoty piersi. Aż strach się bać co będzie gdy zrobie jej minetkę?? Dodam jeszcze, że gdy tylko jesteśmy sami od razu siada kolo mnie, jedno spojrzenie i wiem, że znowu tego chce :D A może ona udaje? Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam Wojtek ;)

sluchaj orgaszm zalezy od tego jakie bodzce dostaje mózg! mialem kiedys orgazm tylko po tym jak ona mnie calowala i nie zartuje z tym! raz mialem podczas gdy to jA JA PIESCILEM..a wiec roznie to bywa !moze kobieta ma wiecej tych stref erogennych ale to wszystko zalezy od tego w jaki sposob mysli sie o drugiej osobie i o partnerze do tego dochodzi zapomnienie i oddanie sie przyjemnosci! orgazm sutkowy czy poprzez calowanie czy tylko pieszczenie jest naturalnym czyms..moze to dowodzi ze twoja dziewczyna bardzo ci ufa i kocha..dbaj o to!

angel
15-02-09, 18:03
Bądź spokojny-Twoja panna nie udaje. Powiem więcej-powinieneś się cieszyć he. Każda kobieta na pieszczoty piersi reaguje inaczej: jedne to lubią, inne to drażni, a jeszcze inne przeżywają to tak silnie, że mają orgazm. Dane mi było to przeżyć mmm^^super sprawa. Chyba nawet lepsze niż minetka, wg mnie :P

echelon
15-02-09, 18:57
nie udaje :) jest orgaz sutkowy

Czekoladoowa
17-02-09, 13:37
jest. ;} chociaz sama nie przezylam.

niepewna0
21-02-09, 04:46
Bo to jest tak: kobiety mają trzy rodzaje orgazmów: sutkowy, pochwowy i łechtaczkowy a faceci jeden i do tego h**owy :) :)

Misiunia3
22-02-09, 00:54
Widocznie mam bardzo wrazliwe piersi na takie pieszczaty, ma tam silniejsze punkty erogenne, wedlug mnie nie ma sie czemu dziwc. Na jedno to działa na inne nie.

SexTruskawka
22-02-09, 20:28
Powiem tak:
Ja miałam orgazm sutkowy - nie raz - super ( związane ręce by samej się nie pieścić)
Ale czasami się nie udaje, albo bardzo długo trwa, albo już mówię, że nie dam rady i sobie odpuszczamy, ale często tak nie robimy, potem mam obolałe brodawki.

geile
01-03-09, 17:27
mnie w ogóle pieszczoty piersi nie kręcą, więc nie wiem...

bi.girl
02-03-09, 01:36
ja miałam kilka razy orgazm piersiowy i jest bardzo fajny:D zupełnie inny niż łechtaczkowy, czy pochwowy.

cimka1
03-03-09, 01:44
Pozdrawiam Wojtek ;)

Oczywiscie ze orgazm w wyniku stymulacji piersi jest mozliwy. Sama tak mam:) pozdrawiam

Żonusia
03-03-09, 02:34
oj.. ależ Ci mężczyźni niedowiarki w tych czasach :) oczywiście że to możliwe.. jest inny ale równie boski ;)

se)(y_student
23-03-09, 16:57
raz mi sie udało do doprowadzić dziewczynę do takiego orgazmu :) trwało to dość długo, ale było warto :)

cukierkowadama
26-12-09, 19:30
Nie, nie udaje. Jest coś takiego :) sama to miałam może z 3 razy :))

iksior_x
27-12-09, 13:03
ja miałem podobnie z moją panią całując jej szyję Bardzo ją to podniecało czasem bardziej niż np. minetka Najlepsze jest to jak całuję szyję a sutki robią się bardziej nabrzmiałe jak podczas ich bezpośredniego pieszczenia :) Także taka to już jest sprawa z kobietkami :)

Zakochana^^
27-12-09, 14:59
możliwy, pewnie ze tak ;)
każda kobieta ma jakiś swój czuły punkcik ktory doprowadza ją do 7nieba achhh..widocznie punkcikiem Twojej kobiety sa piersi.. :)

hulahop
27-12-09, 16:06
powinieneś się cieszyć z tego :D
.. u mnie to troche wymaga czasu na samych piersiach sie nie kończy hehehe:razz: pozdrawiam:)