PDA

View Full Version : Jak zadowolić faceta za pomocą ust i języka??

aandziaa
10-08-07, 12:56
Właśnie jak zadowolić faceta ustami i językiem??

PatryczekxD
10-08-07, 13:21
z tego co mi wiadomo to facetowi robi sie lodzika a nie minetke :):)

toxicgirl
10-08-07, 13:28
jak tylko uda Ci sie zrobic facetowi minetke - serdecznie Ci pogratuluje :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

dahrehor
10-08-07, 13:29
Schowaj zęby i uruchom wyobraźnię. A potem obserwuj jego reakcje - i dostosuj do nich swoje działania.

Z przerażeniem obserwuję szerzenie się "technicznego" podejścia do seksu. Co mam zrobić, jak się poruszać, za co chwytać i w jakiej kolejności. Co to ma być, gra komputerowa, żeby solucja była potrzebna?

NiceGirl:

nie masz racji. Tradycyjnie "mineta" oznaczała po prostu seks oralny, w obie strony. Np.:

Ale Zosieńka nie śpi, leżąc na posłaniu,
Oczęta ma otwarte, myśli o ****niu.
Przedtem, dziewicą będąc, tak strasznie się bała,
Lecz teraz gdy poznała, to by jeszcze chciała,
Chce obudzić małżonka, lecz Tadeusz chrapie,
Tuli się więc do niego, za kutasa łapie,
Do góry go uniosła, palcami ujęła,
Wreszcie główkę schyliła i do buzi wzięła.
Jak dziecię przez cumelek ssie z butelki mleko,
Tak Zosia Tadeusza drażni tą minetą.

PatryczekxD
10-08-07, 13:48
zeby nie bylo watpliwosci
Wikipedia tak pisze o minecie:

Cunnilingus inaczej mineta – metoda seksu oralnego polegająca na stymulowaniu (pieszczeniu) narządów płciowych partnerki, a zwłaszcza jej łechtaczki, za pomocą ust, a przede wszystkim języka.

Partnerem aktywnym (pieszczącym) może być kobieta lub mężczyzna. U kobiet bi- oraz homoseksualnych jest to technika najczęściej prowadząca do orgazmu[potrzebne źródło]. Natomiast w kontaktach żeńsko-męskich ta forma stosunku oralnego znacznie podnieca stymulowaną kobietę.

dahrehor
10-08-07, 14:33
Za chwilę wikipedia może pisać coś innego. Często z wiki korzystam, ale żeby traktowac ją jako źródło wiedzy o znaczeniu słów? Bez przesady.

evika
10-08-07, 14:40
Tu akurat bardziej bym na Fredrze polegała;)

toxicgirl
10-08-07, 14:49
sorry, zwracam honor :)

Adriano
10-08-07, 16:07
Od dawna mineta to poprostu seks oralny. Tak jak przytoczył fragment XIII księgi pana tadka dahregor.

Nie próbuj gryźć, szczypać itp. bo to bardzo wrażliwe miejsce. MAsuj delikatnie językiem i wargami penisa i patrz na doznania partnera. Będziesz wiedziała kiedy mu dobrze a kiedy nie.

różowy_jeż
10-08-07, 19:42
Doświadczenie czyni mistrsza (w tym wypadku mistrzynię) Teraz każda kobieta powinna to umieć, takie czasy :)

bruk tejlor
11-08-07, 08:45
co do tematu - wystarczy wlozyc do ust i zobaczyc... po jakims czasie obserwujac swojego faeta i sluchajac bedziesz wiedziec co i jak

marihuanaaaaa
11-08-07, 09:45
Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią...

zwyczajna
11-08-07, 20:56
Zrób mu loda i będzie ok :)
Faceci to uwielbiają :D

laleczka12
11-08-07, 21:02
Schowaj zęby i uruchom wyobraźnię. A potem obserwuj jego reakcje - i dostosuj do nich swoje działania.

Z przerażeniem obserwuję szerzenie się "technicznego" podejścia do seksu. Co mam zrobić, jak się poruszać, za co chwytać i w jakiej kolejności. Co to ma być, gra komputerowa, żeby solucja była potrzebna?

NiceGirl:

nie masz racji. Tradycyjnie "mineta" oznaczała po prostu seks oralny, w obie strony. Np.:

Ale Zosieńka nie śpi, leżąc na posłaniu,
Oczęta ma otwarte, myśli o ****niu.
Przedtem, dziewicą będąc, tak strasznie się bała,
Lecz teraz gdy poznała, to by jeszcze chciała,
Chce obudzić małżonka, lecz Tadeusz chrapie,
Tuli się więc do niego, za kutasa łapie,
Do góry go uniosła, palcami ujęła,
Wreszcie główkę schyliła i do buzi wzięła.
Jak dziecię przez cumelek ssie z butelki mleko,
Tak Zosia Tadeusza drażni tą minetą.

no tak ale to jest forum i nikt tu raczej staropolszczyzną sie nie posluguje a na pierwszy rzut oka widać ze dziewczyna sie nie orientuje wiec można ją tym lumaczyc ze staropolszczyzna itp ale lepiej ją uświadomoc zeby jakiejs glupoty w przyszlosci nie palneła;]

moze jest młoda i ma prawo nie wiedzieć.

glonia
12-08-07, 19:57
gdzieś przeczytałam o sposobie z miętowym cukierkiem. czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym sposób ten polega. dzięki

KrzysiekV
13-08-07, 11:22
Umiesz sie calowac? To cos podobnego rob z czlonkiem Twojego chlopaka. Zacznij go zalowac, potem sslij. Nie musisz wcale gleboko brac. Najczulsza jest zoladz. Pytaj sie jego otwarcie, czy to go wystarczajaco podnieca. Mozesz wzmocnic ssanie lub lizanie.

Do glonii: Bieresz cukierka do ust i ssiesz kutaska. Czlonek, raczej glowka, jest zbudowany jak buzia. Wiec czuje chlod pochodzacy od miety. Ty zas masz mily smak. Gdy zaspokoisz chlopaka bedziesz miala Sperm on Ice. Milej zabawy.

malinkaa7
13-08-07, 17:18
KrzysiekV a jakie cukierki miętowe do tego najlepsze? ice fresh? ja kiedyś robiłam lodzika odrazu po wypiciu herbatki miętowej gdzies czytałam na tym forum że to też sposób..ale mój mężczyzna chyba nic nadzwyczajnego nie odczuł..

AlinaK
13-08-07, 20:34
heh... o cukierkach to jeszcze nie słyszałam. Muszę spróbować. Qrka... człowiek całe życie się uczy.

anonim 1991
13-08-07, 21:09
hm..pytanie postawione w temacie jest dosc porste. Mysle ze powolne ruszanie jezyczkiem i potem stopniowe przyspieszanie to jest cos co powinno go pobudzic ( przynajmniej mnie cos takiego podnieca) Jeżeli bardzo ci zalezy na tym zeby go podniecic i jestes na tyle odwazna ...to poprostu zrob mu loda :)

malinkaa7
13-08-07, 22:13
Rozkładasz jego nóżki na boki.Całujesz delikatnie wewnętrzną stronę jego ud potem coraz bardziej namiętnie nawet czasem leciutko przygryzając zbliżasz się coraz bardziej do Skarbu. Odsłaniasz napletek i póki penis jest jeszcze mały wkładasz go całego do buzi..bez problemu jeszcze wtedy się zmieści ;) Czujesz jak powoli się powiększa. Potem ściągasz napletek..muskasz językiem jego żołądź tak w kółeczko,potem ssiesz trochę mocniej. Ale nie baw się tylko samym czubeczkiem! weź peniska głęboko do buzi i tak z góy na dół i uważaj na ząbki..coraz szybciej ale jak zobaczysz że prawie szczytuje to wolniej.. Zapomnij na chwile o penisie a przejdź do pysznych jąderek, które są bardzo wrażliwe na jakikolwiek dotyk..liżąc je bardzo delikatnie włóż do buzi i zsij..mm cudne uczucie dla faceta jak i dla kobiety;) Możesz pobawić się też jego czekoladowym oczkiem,przez masowanie paluszkamia czasem nawet wkładanie możesz doprowadzić go do nieziemskiej rozkoszy:) jeśli jesteś na tyle odważna możesz posłużyć sie języczkiem i smyrać go nim między pośladkami. Póżniej wróc do penisa..będzie napewno ostro pobudzony poaw się nim jeszcze trochę..przyspieszaj i zwalniaj..ssij, przesuwaj troszkę rączką z góry na dół, pieść język i tak aż do finełu Ukochanego :) Niezapominaj też o innych częściach ciała,które mogą być bardzo wrażliwe i spragnione dotyku i pieszczot. Mężczyzna ma wiele czułych punktów,nie ejst nim tylko penis pamiętaj o tym!;)
Co za opowiadanie mi wyszło..mm ale uwielbiam sprawiać tak rozkosz mojemu facetowi i aż miło się to opisuje jak to robić..;)

patryk111
13-08-07, 22:29
sjp.pwn.pl mowi ze "mineta (wulg.) seks oralny."

anduk
13-08-07, 22:32
widzę, że malinkaa7 się habilitowała: "techniki fellatio wczoraj i dziś" - praca przekrojowa ;)

malinkaa7
13-08-07, 23:32
No ba! Anduk rozgryzłes mnie :D A może to panowie napiszą jak chcieliby być pieszczeni? Oni najlepiej znają odpowiedź na pytanie autorki :)

patryk111
14-08-07, 00:24
"szybciej, mocniej" :lol: ;)

dahrehor
14-08-07, 01:21
A może to panowie napiszą jak chcieliby być pieszczeni? Oni najlepiej znają odpowiedź na pytanie autorki :)

Inteligentnie. Wbrew pozorom nie ma dwóch identycznie reagujących mężczyzn. Nie ma uniwersalnej recepty.
Akcja, obserwacja reakcji, ewentualna korekta. I do skutku.

yarotka
30-08-07, 23:38
tez chcialabym mojemu facetowi zrobic lodzika, ale nie chce polykac....jak zrobic mu lodzika i zeby doszedl...no ale zeby to nie skonczylo sie w mojej buzi no i zeby glupia sytuacja sie nie zrobila?? i nie smiejcie sie ze mnie....

malinkaa7
31-08-07, 00:11
Yarotka to może nie jesteś gotowa by zaspokajać go oralnie skoro nie jesteś wstanie połknąć jego spermy? Jeśli nie chcesz to porostu musisz wyjąć penisa z ust w odpowiednim momencie gdy już zobaczysz ze dochodzi i zaczyna sapać, albo niech Ci szepnie"już za chwilke będzię.." to będziesz wiedziała kiedy;)

yarotka
31-08-07, 00:24
dzieki za rade: )

Paulincia1711
06-05-09, 19:37
albo np. gdy zacznie dochodzic podczas pieszczot ustami, wyjmnij Go z buzi i wsadz pomiedzy piersi i poruszaj sie Ty lub On...:P Bedzie zadowolony ^^

jezebel
06-05-09, 20:32
Jak czytam "wystarczy go włożyć do ust" , to sobie myślę, że zdecydowanie miałam pecha albo drewnianych kochanków :D
Nie wystarczy włożyć do ust ^^ zdecydowany uścisk wg mnie to nieodzowny element, same usta to czasem za mało. Do tego lizanko, całowanko, miętoszenie, jajka, penis i okolice, bez pominięcia tego miejsca pod jajkami z "ciśnieniem" pulsującym pod skórą.
I jakby to kozak powiedział "chlasnąć po pyzach" też wypada :D

NaughtyPanther
10-05-09, 20:56
Chlasnac po pyzach....

Hahahaha. :rockon:

Wesoly Jas
12-05-09, 03:54
tez chcialabym mojemu facetowi zrobic lodzika, ale nie chce polykac....jak zrobic mu lodzika i zeby doszedl...no ale zeby to nie skonczylo sie w mojej buzi no i zeby glupia sytuacja sie nie zrobila?? i nie smiejcie sie ze mnie....

Wlasnie moze ci powiedziec ze "dochodzi" wtedy unikniesz wszystkiego, ja czasami mowie jak kolezanka mi robi laske a nie ma choty pic Nektaru z Paczui :D zazwyczaj tylko tak przy zapoznawaniu jest, pozniej to juz lajcik i sama slodych.

Sexy_man
12-05-09, 05:09

Otworzyć mu ustami butelkę jego ulubionego piwa oraz paczkę chipsów.

ryuk
12-05-09, 16:41
a jezykiem podlubac w nosie :P

Sibilla
13-05-09, 15:54
wg mnie każdy facet innaczej odczuwa jak to i my kobiety,więc nie ma przepisu takiego że tu jajuszka sa wrażliwe i ze to np go pobudzi,trzeba obserwowac i patrzeć co lubi jak reaguje,niekiedy podpowie by doszedł,bo trzymajac się jakis tam zasad to z reguły nie wychodzi.ale wiem że wy faceci lubicie jak przy lodziku przyspieszamy,takie niecierpliwce

yarotka nie kazda to lubi to połykanie,ja tez nie jestem za tym,mój Misiek mi zawsze mówi że zaraz bedzie więc się wycofuję przed czasem.trzeba sie ugadac z partnerem i po kłopocie^^

Wesoly Jas
14-05-09, 00:10
Otworzyć mu ustami butelkę jego ulubionego piwa oraz paczkę chipsów.

Taaa jeszcze moze zeby otworzyla ustami drzwi od sypialni i przyniosla ulubione kapcie...

glizdziarz
14-05-09, 01:27

Najlepiej trzymając usta zamknięte a język za nimi.

Frodo Baggins
14-05-09, 01:33
a może wystarczy gadać miłe rzeczy ? :rolleyes:

żartowałem, glizdziarz jest bliższy prawdy :lol:

phenomenalny
31-05-09, 23:10
Spróbuj pieścić jego penisa, jądra i krocze jednocześnie oczywiście językiem. Pobaw się również w ssanie jego penisa i jąder z takiego zestawu na pewno twój facet będzie zadowolony.

xrobx
09-11-09, 22:47
Ja odczuwam mega przyjemność gdy partnerka mocno ssie żołądź skupiając się na intensywnych ruchach językiem po wędzidełku. Podejrzewam, że u większości panów to miejsce (wędzidełko) jest bardzo wrażliwe. U mnie tego rodzaju pieszczoty powodują fale cudownych dreszczy na całym ciele.

brzoskwineczka
10-11-09, 14:18
Po kilku orgazmach z rzędu possać i polizać partnerowi główkę penisa. Uwielbiam jak już odruchowo ucieka przede mną :P

ankka84
10-11-09, 17:18
Ja odczuwam mega przyjemność gdy partnerka mocno ssie żołądź skupiając się na intensywnych ruchach językiem po wędzidełku. Podejrzewam, że u większości panów to miejsce (wędzidełko) jest bardzo wrażliwe. U mnie tego rodzaju pieszczoty powodują fale cudownych dreszczy na całym ciele.

,moj byly uwielbial pieszczoty jezorem po wedzidelku^^