PDA

View Full Version : Golenie miejsc intymnych

Strony : [1] 2

Mlody7
02-08-07, 02:43
Czy golicie penisa?? Mnie to bardzo zastanawia czy powinienem golic go. Prosze zeby dziewczyny powiedzialy jakie wam sie podobaja.

AlinaK
02-08-07, 08:35
Naturalne. Włosy zadbane (przycięte), ale ciało ogolone do zera to nie jest to co mnie podnieca. Czuła bym się, jak bym się kochała z dzieckiem.
A tak w ogóle, to co masz na myśli? Rozumiem że włosy u nasady penisa, ale czy coś jeszcze?

Fenix_psion
02-08-07, 09:25
Rób co uważasz za stosowne.

lol_pop
02-08-07, 09:36
ja bym ci nie radził golić
popatrz na wypowiedź AlinaK

Fenix_psion
02-08-07, 09:39
lol_pop liczy się tylko jedna wypowiedź AlinyK ??

lol_pop
02-08-07, 09:59
ale on napisał
Prosze zeby dziewczyny powiedzialy jakie wam sie podobaja.

Fenix_psion
02-08-07, 10:02
Zauważylem ,że tylko jedna dziewczyna się wypowiedziala a tu dokladnie pisz dziewczyny czyli liczba mnoga

Yoshua
02-08-07, 11:22
i chlopak ma podjac decyzje na podstawie wypowiedzi jednej, obcej mu dziewczyny? lol

pomysl w ogole absurdalny, nie pytaj sie kobiet, ktorych nie znasz i pewnie nigdy nie poznasz tylko spytaj sie swoja przyszla dziewczyne.
bo ich gust moze byc calkiem inny niz jej.
a jesli chcesz zrobic to juz teraz to postap tak jak Ty uwazasz.

Mlody7
02-08-07, 11:25
ok dzieki za odpowiedzi

Jacenty
02-08-07, 12:22
To, czy masz na nogach glany czy sandałki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak samo jest z zarostem, we wszystkich miejscach. Robisz tak, jak to odpowiada Tobie, w przeciwnym wypadku bedziesz się motał pomiędzy skrajnościami. Jedyne sugestie, jaki możesz uwzględniać, to Twojej dziewczyny czy partnerki. Jeżeli taką masz. Ale jeżeli ogolone jajka mają być atutem przy zdobywaniu dziewczyny, to nie jest to najlepszy pomysł. Ile ludzi tyle gustów i nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Fenix_psion
02-08-07, 12:25
To samo mialem pisać ,że nie trzymaj się twierdzeniem jednej obcej
Ci dziewczynie

patryk111
02-08-07, 14:49
a co z depilacją? jakiśtam ból mógłbym znieść, ale nie wie mczy w tym miejscu ten ból nie bedzie zbyt.. bolący? :P

YoungStallion
02-08-07, 14:52
moze byc zbyt swędzący

nadzieja
02-08-07, 15:59
ja osobiscie lubie jak włosów nie ma lub sa bardzo króciutkie

Rojza Genendel
02-08-07, 20:55
Zrób tak, żebyś dobrze się z tym czuł. Mi podoba się wydepilowane na gładko, ale nie jestem fanatyczką.

hqiq
02-08-07, 23:23
Siema, jestem tu nowy i mam pytanko :) Nie chciałem zakładać nowego tematu gdyż mój problem jest także związany z goleniem miejscy intymnych. Moje pytanie brzmi: Jak (czym) golić włosy łonowe? Szczególnie chodzi mi o te na jądrach gdyż jak wiadomo to miejsce jest z reguły trudne w goleniu. Proszę o rade i z góry dziekuje za każdą przydatną odpowiedz :)

Yoshua
02-08-07, 23:36
prawie kazdy facet goli normalna maszynka tzw jednorazowka.
mozesz tez sprobowac depilacji z woskiem, na pewno bedzie skuteczna ale minusy to, ze na jajcach moze byc nieco ciezko no i depilacja ponoc boli ;p

hqiq
02-08-07, 23:41
Dzięki za szybka odpowiedz. Tak własnie myslałem na maszynka ale wydaje mi sie ze istnieje jakies ryzyko zaciecia, a w tych sprawach to nie ma żartów... :/ Czy to bedzie bezpieczne?

Yoshua
02-08-07, 23:50
jak najbardziej ;)

wiem bo gole ;p

ryzyko zaciecia podobne jak na twarzy, rob to nieco delikatnie, z wyczuciem, zobaczysz samo pojdzie :)
bardzo wygodnie, i wtedy tez minimalizujesz ryzyko zaciec do zera, jest golenie w wodzie.

lolek222
02-08-07, 23:59
Polecam - wygoda, komfort, higiena! Żałuję, że wcześniej tego nie praktykowałem, bo miałem pewne obawy - zupełnie nieuzasadnione.

hqiq
03-08-07, 00:03
A w jakiej pozycji? Na stojąco czy na siedząco? Co mam zrobić w razie (nie daj Boże) zacięcia?

lolek222
03-08-07, 00:06
Na stojąco (sylwetka i wacek) - tochę pianki do golenia i mach3 i nie ma mowy o zacięciach.

hqiq
03-08-07, 00:09
Nie wiem jak wy ale ja mieszkam z rodzicami i trudno jest znalezc odpowiedni moment do golenia... Nie mam pojecia kiedy to zrobic, a przeciez nie powiem im ze zajmuje lazienke bo bede sie golil... nizej. Jakos to tak dziwnie brzmi, co na to poradzicie?

lolek222
03-08-07, 00:11
Racja - ja też bym nie powiedział, co bedę robić w łazience i że mają nie przeszkadzać. Ja zawsze korzystam z nieobecności reszty domowników, czasami zdarzają się takie momenty.

hqiq
03-08-07, 00:17
Kurcze, chyba tak zrobie, ale nie wiem jak sie do tego zabrac.. Jadra to nie jest ze tak powiem... sa w stanie swobodnym, zwisają, to chyba nie tak jak zwykłe golenie na twarzy, gdzie zaraz pod skóra masz kosci... Jakies rady od czegom zaczac?

lolek222
03-08-07, 00:21
Musisz wziąc jądra w jedną ręke, lekko ścisnąć, tak, żeby były nabrzmiałe, wysmarować pianką i jechane - mnie jeszcze nigdy nie zdarzyło sie zaciąć. Ostrożność trzeba oczywiście zachować.

hqiq
03-08-07, 00:24
Spoko, dzieki za rade ;) Jak mi sie nasunie jakies pytanko bede walił (nie skojarzyc źle :D)

M&B
03-08-07, 15:07
Na początku miałem opory przed goleniem trawki koło Wacka bo jak spał to miał mięciutko. Potem za namową mojej żonki spróbowałem i nie żałuję. Gdy zrobiłem jej niespodziankę i pozostawiłem tylko cieniutki paseczek włosków to myślałem, że żonka mi go odgryzie z zachwytu. Jeszcze nigdy nie widziałem takiego blasku w jej oczach a lodzika to takiego w życiu nie miałem.
Podczas golenia wymyślam różne fryzurki dla urozmaicenia i od kiedy zacząłem się golić to moja żonka ma większy apetyt na niego i jego soczki.
Dodam że dzięki ogoleniu moja Misa nauczyła się go brać całego do buzi.
Ze swędzeniem też sobie poradziłem stosując krem po goleniu nivea 2 razy dziennie przez 2 dni po goleniu. Do golenia używam najpierw maszynki elektrycznej a potem ostrą jednorazówke i żel.

Kamil B.
05-08-07, 11:20
Zrób to jak będziesz się kąpał :P:P

***unknown***
05-08-07, 20:30
akurat dla mnie golenie wlosow u mezczyzn jest... niemeskie troche. wlasciwie nie robilam jeszcze chlopakowi francuza, moze po tym zmienie zdanie..? nie wiem, chyba nie... no, ale jakby moj facet chcial, to ok.

toxicgirl
05-08-07, 22:44
ja lubie przystrzyzone lub ogolone.

zrób jak Tobie będzie pasowało.

rozpruwacz
05-08-07, 23:12
ee ja ogoliłem tylko na jajach... i szczerze nie polecam:P trzeba wtedy golić codziennie... bo inaczej tragedia;P:P....... już więcej nie ogolę xD chyba że mojej drugiej połówce nie będzie pasowało xD

zoya
24-08-07, 13:26
a ja lubię jak facet jest ogolony lub ma krótko przycięte włosy (wolę jednak to pierwsze)

zakompleksiony
24-08-07, 13:31
akurat dla mnie golenie wlosow u mezczyzn jest... niemeskie troche. wlasciwie nie robilam jeszcze chlopakowi francuza, moze po tym zmienie zdanie..? nie wiem, chyba nie... no, ale jakby moj facet chcial, to ok.
Jakbyś zobaczyła jaki mam gąszcz w gaciach to byś zmieniła zdanie :P
Ja w tej chwili nie golę ale jak będe z kobietą która będzie chciała żebym golił to będę ... myślałem też nad depilacją ale chyba nie dal bym rady :P

brzydki27
24-08-07, 13:40
ja jak pierwszy raz ogoliłem fajke to czułem sie jak ktoś zgwałcony :lol: wszystkie moje ex (nie było ich dużo) lubiły wygolone :) obecnie jestem sam to i tak gole :D wstajesz rano to nigdy nie wiesz czy sie nie zakochasz :cool: i nie podasz pałki ;)

wstydliwa20
24-08-07, 15:22
W zasadzie wszystko mi jedno, ale przyznam, że kiedy ptaszek mojego chłopaka jest ogolony (a prawie zawsze jest :) ) to mam na niego większą ochotę-częściej, chętniej i głębiej się nim bawię ...i daje mi to duuuuuużo radości:) A kiedy mu się zapomni i włoski odrosną...no cóż...byle do pierwszego wytrysku:silenced:

bejbe88
28-08-07, 23:36
wolę zadbane włoski.. niech będzie wkońcu wiadomo kto tu jest mężczyzną :P

magikpfk
28-08-07, 23:46
ja nie lubie jak mam tam busz ;) wole mieć przystrzyżone. raz ogoliłem się tam na zero i czułem się troche dziwnie ponadto trochę kuło w majtkach ;)

zakompleksiony
29-08-07, 10:33
Ja sie wczoraj ogoliłem (3 raz w życiu) Zajęło mi to makabrycznie dużo czasu (tyle tego było), a dzisiaj szczypie ... ehhhh może przestanie, albo przywyknę (albo znów skończy się na tym że raz ogoliłem i tyle :/).

zi3c
29-08-07, 10:52
zakompleksiony skoro to twój 3 raz to mogłeś sobie posmarować balsamem, zawsze troszkę złagodzi. Następne razy będą już mniej odczuwalne i nie będzie nic przeszkadzać ;)

zakompleksiony
29-08-07, 11:21
Wiesz za pierwszym razem jak się ogoliłem jakieś 3 lata temu (dla pewnej niewiasty ... chociaż to niewłaściwe określenie :P) to syfy mi jakieś powyskakiwały i się przestraszyłem. To co teraz jest w porównaniu z tamtym to nic ;) więc dam radę. Przy okazji wytrwałość ćwiczę żeby w robocie nie drapać się cały czas po podbrzuszu :P

zi3c
29-08-07, 11:26
taaa, bo jak zaczyna swędzieć to nieciekawie się robi ;) Tak czy siak z każdym razem jest lepiej

zoya
29-08-07, 13:25
ja używam kremików i nie mam krostek i nie swędzi mnie:) i do tego co 2 dni peeling

pijana_miloscia
29-08-07, 13:40
nie rozumiem dzisiejszej młodzieży 8) znam jednego delikwenta który równiez miał takie chore pomysły :P po paru dniach zaczął żałować.. odrastające włoski strasznie go kłuły i podobno strasznie swędziało :P a poza tym co to za facet bez włosów 8)8)

zakompleksiony
29-08-07, 13:49
... a poza tym co to za facet bez włosów 8)8)
Taki sam jak z włosami tylko milszy w dotyku :P
Przy okazji higiena większa ;)

A pomijając już to ... ja zrobiłem to dla kogoś, nie dla siebie

pijana_miloscia
29-08-07, 13:59
a ja mam swoje zdanie na ten temat.. :P dla mnie prawdziwy facet ma być owłosiony :rolleyes: wtedy wydaje mi się bardziej męski :rolleyes:

zakompleksiony
29-08-07, 14:17
Jak napisałem ***unknown***:

Jakbyś zobaczyła jaki mam gąszcz w gaciach to byś zmieniła zdanie :P
Ja w tej chwili nie golę ale jak będe z kobietą która będzie chciała żebym golił to będę ... myślałem też nad depilacją ale chyba nie dal bym rady :P

mozg
29-08-07, 14:54
Ja tam polecam depilację. Nie tylko dla swojej partnerki, ale również dla siebie. Z ogolonym penisem czuję się o wiele lepiej.

Anula
29-08-07, 16:45
zamknac lazienke na klucz:)

zoya
29-08-07, 16:51
ja tez czuje się lepiej i bardziej komfortowo i sexy jak jestem wydepilowana, juz kilka lat nie miałam tam włosów i nie wyobrażam sobie by znów się pojawiły

zi3c
30-08-07, 00:36
zoya to chyba normalne, każdy chce się czuć wygodnie w swojej skórze, czy to będzie golnie się czy inne sprawy ;)

zoya
30-08-07, 03:17
jasne, ze tak ;)

mlody1993
02-02-09, 02:22
Prawdę Mówiąc niektórym dziewczyną golenie penisa się podoba a niektórym nie. Moja dziewczyna chce abym golił i myślę że nie ma w tym nic złego :)

aldo
02-02-09, 06:08
golić ale nie do zera ,

Szarotka
04-02-09, 23:39
A ja preferuję ogolone jądra i przystrzyżone włosy nad penisem.
Futro na jądrach przeszkadza mi podczas orala.

keloks
05-02-09, 00:18
Gole małego, bo Luba chciała ;) czasem na łyso, czasem zostawiam paseczek po środku ;D

Ygreko
05-02-09, 00:28
keloks - coś mi nie pasuje,

Odnośnie fryzurek u facetów - trzeba mieć predyspozycje, jak ktoś ma rzadkie lub skręcające się włosy to wygada to wtedy okropnie. jak ktoś ma geste i proste to zupełnie inaczej.

Moń.
05-02-09, 00:46
Wolę albo na zero, albo z paseczkiem (żeby penis miał mięciutko, jak to mój Luby mówi xD), przynamniej wtedy kłaczki nie dostają mi się do ust jak zabawiamy się oralnie, co sobie bardzo cenię :P
Podobno ogolony penis wygląda na większego ^^

3tom
05-02-09, 04:24
jak ktoś ma geste i proste to zupełnie inaczej.
Tak to mają Azjaci.

Ygreko
05-02-09, 06:55
3tom, albo mieszanki azjatycko polskie :)

I oni sobie mogą ale nie rozumiem :fryzurki" która wygląda jakby ktoś się nie dogolił.

MrrrAucin
05-02-09, 14:57
osobiscie preferuje na zero, kiedys mialem opory i zostawialem troche. Jakos mi tak wygodniej :)

wind_of_hope
05-02-09, 15:55
Mój facet goli się tam i mi to bardzo odpowiada. Nie podoba mi się taki busz ;)

greenPower
10-02-09, 01:14
siemka,

chciałbym się też ogolic na ptaku- czasami jak się bawię to mnie ciągnie strasznie- mam tylko 1 problem. boję się, że jak ogolę łoniaczne na 0 to odrosną grube i będzie ich więcej :(:(- co ile trzeba tak golić? Czy zwykła pianka do golenia(starszy używa Rossmana:P:P) i krem po goleniu adidasa starczy? Czy lepiej inwestować w lepszą piankę? Golić będę jednorazówką ;-)

Ygreko
10-02-09, 01:18
Gól jak twarz. Nie odrosną grubsze ani mocniejsze bo usuwasz tylko martwa cześć włosa wiec nie ma toi kompletnie żadnego wpływu na ich jakość odrastającą.

Moze być widać ze odrastały będą ciemniejsze i grubsze ale to tylko złudzenie jak już odrosną do pierwotnej długości to nie zauważysz różnicy.
Tak czy inaczej najfajniej jest kiedy już odrosną na 2 - 3 mm.

Jacenty
10-02-09, 01:33
Nie do końca golenie nie ma wpływu. Zapytaj pierwszego z brzegu fryzjera, to odpowie Ci, że przycinanie, golenie, strzyżenie, powoduje wzmacnianie włosa. Włos przycinany regularnie staje się sprężysty, grubszy i zdrowszy. Dla przykładu porównaj zarost na twarzy młodzieńca hodującego wąsik i dorosłego faceta, który goli się codziennie.

Ygreko
10-02-09, 02:07
Jacenty - bo włos pierwszy jest "zużyty" i wytarty i słaby pod nim jest mocniejszy a ze włosy wypadają sukcesywnie to tego wzmacnianiami nie widać. zresztą włosy w kroku znacznie słabiej wypadają niż np na głowie.
generalnie jak sie już raz zgoli człowiek to nie chce powrotu do chaszczy.

badboy69
10-02-09, 02:32
no ja też golę bo mojej kobiecie się tak podoba:) mach 3 maszynka i na mokro bez żadnych pianek czy żelów :) i najprościej pod prysznicem podczas kąpieli dla tych co boją się rodziców ;]

VictoriiA
10-02-09, 03:07
mój raz ogolił bo go bardzo prosiłam, ale straaaszliwie po tym cierpiał, stwierdził, że teraz rozumie mój ból codziennego golenia, ale chwilowo go nie zmuszam. Od święta będzie spełnial moje zyczenia - swoja drogą walentynki niedługo ^^ Kręcone gęste loczki niespecjalnie mnie kręcą, gdy sięgam głową między jego nogi ;)

MrrrAucin
10-02-09, 04:49
Na początku trochę swędzi, ale potem się przyzwyczai. Wiem po sobie.

Flower
10-02-09, 05:01
ja wole włoski;) Nie za duzo oczywiscie, co jakis czas przycina...ale lubie mu wsadzic reke jak ogladmy tv i gladzic wloski, zakrecac kolo palcow itd <marzy> :]

omglamka
11-02-09, 03:01
Ja osobiscie gole sie na jajkach i w ich okolicach na zero. Gore zas przycinam. Zdecydowanie lepiej sie czuje, zwlaszcza gdy robi sie cieplo :)

Tott
12-02-09, 01:50
A ja przycinam żeby został taki "meszek". Wtedy mi najlepiej.
I estetycznie i męsko.

Kamil B.
11-08-10, 13:06
Samym kremem włosów się nie pozbędzie ;)

koneser666
20-08-10, 23:48
Jakoś sobie golenia jaj nie wyobrażam, włosy są tam (przynajmniej u mnie) dość długie i dość rzadkie. trzeba by raczej przycinac pojedynczo niż golić. I jeszcze ta luźna skóra - jakoś mnie to nie nastraja zbyt pozytywnie do takiego rozwiązania. A szkoda, bo mojej Pani by się pewnie spodobało..

Badangel
20-08-10, 23:59
Ja jak większość kobiet lubię mieć ładnie wygoloną, przede wszystkim dla większego komfortu i względów estetycznych. Ale większość moich partnerów zawsze wolała żebym miała trochę włosków(mniej więcej tygodniowy odrost hehe) więc zdarza mi się spełniać ta prośbę ;)

frozensource
26-08-10, 01:20
Ja mam pewien problem. Już kilka razy goliłem się ale te malutkie, odrastające kłujące włosy nie dawały spokoju, to było nie do wytrzymania. Od jąder do do odbytu, gdy jak to normalne, obcierały nogi, to tak kłuło, że nie dało się absolutnie wytrzymać. Ostatnio próbowałem wosku ale też kiepsko i nic mi nie szło. Czy krem da jakieś rezultaty albo czy da się jakoś zneutralizować to kłucie po ogoleniu maszynką?

Ygreko
26-08-10, 08:36
może nie gól na 0 ;).
imho (nie testowałem) użyć kremu do depilacji - większe szanse ze końcówka włosa nie będzie taka ostra jak po przejechaniu maszynką.

Sexy_man
26-08-10, 13:57
Frozensource, normalnie im więcej razy się golisz w miejscach intymnych, tym włoski będą mniej ostre i będą mniej dokuczać przy odrastaniu.
Jednakże, w kluczowych miejscach radziłbym Ci właśnie nie golić na "0", a tak na 1,2 mm.:)

frozensource
26-08-10, 18:27
Więc właśnie zgoliłem na 2mm maszynka elektryczną samo podbrzusze i i tak jakoś kłuje, nieprzyjemna sprawa.

smok43
26-08-10, 18:33
no sie dziwisz jak dales na 2mm. Przejedz maszynka na 0, to zobaczysz roznice.

frozensource
26-08-10, 20:18
a obacz posty wcześniej.

jwxxx
31-08-10, 13:07
ja od jakiegoś czasu lecę na zero kremem do depilacji - nie mam przy tym podrażnień !!!, a potem jak odrastają to nic nie swędzi i nie kuje

iceberg
31-08-10, 17:49
raczej tylko przystrzygam u nasady, całkiem na zero nie wchodzi w grę, jajka ogolone a reszta zadbana ale nie łysa - ona nie lubi więc mi też pasuje.

dreamsex
10-09-10, 21:24
faceci wy zawsze macie problemy najwazniejsze zeby tobie bylo wygodnie a nie lasce ktora przyzwyczaila sie do lysego wibratora

Kamil B.
10-09-10, 21:28
Ocho, źle, że staramy się dla Was? ;)

dreamsex
10-09-10, 21:30
no tak tylko nie uwazasz ze to troche gejowate takie rozczulanie sie badz odwazny i zapytaj sie swojej partnerki jak woli i wtedy pokaz jak bardzo sie dla niej starasz

Kamil B.
10-09-10, 21:32
Osobiście sam nie mam nikogo w chwili obecnej ale golę bo dla mnie jest tak lepiej. Nie zawsze golenie miejsc intymnych wiążę się tylko z chęcią zadowolenia w tym temacie partnera :)

dreamsex
10-09-10, 21:34
no i wlasnie o to chodzi jesli tak ci lepiej to tak rob

Greeneyed
10-09-10, 22:42
jak dla mnie, to może być całkiem ogolony, a może też być tylko starannie przystrzyżony, akceptuję różne opcje, jak facet mnie kręci tak ogólnie, to golenie nie jest takie znowu najistotniejsze, istotna za to jest higiena i to bezwarunkowa, bez tego nie ma w ogóle mowy o seksie, ale to chyba przecież oczywiste

Kamil B.
11-09-10, 11:21
bez tego nie ma w ogóle mowy o seksie, ale to chyba przecież oczywiste
A najbardziej śmieszna jest postawa facetów, którzy od partnerki wymagają zawsze wypielęgnowanej muszelki, a sami nie zadbają o stan swojego buszu. Co gorsze, dla niektórych posiadanie obfitego owłosienia łonowego kojarzy się z synonimem prawdziwego mężczyzny :lol:

dreamsex
11-09-10, 16:00
posiadanie obfitego owłosienia łonowego kojarzy się z synonimem prawdziwego mężczyzny :lol:

No tak jak się ma małego trzeba czymś nadrabiać:yawn::yawn:

iceberg
11-09-10, 16:06
No tak jak się ma małego trzeba czymś nadrabiać:yawn::yawn:

chyba nie bardzo... w takim buszu to by całkowicie zniknął jak żaba w trawie :D

dreamsex
11-09-10, 16:28
dobre;)

Valley of death
27-10-10, 23:31
Najważniejsze, byś Ty się dobrze z tym czuł, a Twoja dziewczyna po prostu musi to zaakceptować. Jak dla mnie to wszystko jedno czy chłopak się goli czy nie .

keepitsecret
29-10-10, 23:52
wole podgolic niektore miejsca, obrzydza mnie przesadny zarost, jednak zupelnie lyso tez byc nie moze

Badboy84
01-11-10, 16:55
Najwazniejsza jest higiena! Ja zaczolem od jąder na 0 trochę swedzialo przez może tydz.pózniej wziolem się za gore . I tu miałem mały problem niewiedzialem jak.na0 czy maszynka do golenia włosów.ponieważ jak ogole na 0 a mam jeszcze owlosienie na brzuchu to będzie śmiesznie wyglodalo a może tez to golicie?(owlosienie na brzuchu) Ogolilem się maszynka do włosów. Żałuje ze w czesniej tego nie robiłem.

GAD
01-11-10, 17:29
Ogolić się warto choćby dla higieny. Włosy to siedlisko różnych bakterii. Przy samym goleniu należy naciągać skórę i golić się nożykiem (najlepiej idzie dwuostrzowym). Nie radzę używać maszynek elektrycznych - mi nieraz złapało i skaleczyło bardzo delikatną skórę moszny. W przypadku nożyka nie ma takiego niebezpieczeństwa (co było i dla mnie zaskoczeniem).
Po wygoleniu wszystkiego na gładko (moszna, podstawa penisa i to co ponad należy dokładnie umyć te miejsca mydłem, spłukać i wytrzeć ręcznikiem. Ja nie mam wtedy żadnych podrażnień ani uczuleń.

Michał081
04-11-10, 18:05
pare razy ogoliłem, ale tera nie gole, rób jak uważasz, golenie nie jest konieczne, ale możesz sobie ogolić i zobaczyć jak jest...wtedy zdecydujesz czy lepiej ci z ogolonym czy nie

koneser666
04-11-10, 20:27
GAD - wystarczy się myć, nie trzeba zaraz wszystkiego golic żeby zachowac higiene i ustrzec sie zarazków :lol:

brunecia
07-11-10, 19:30
ja zdecydowanie wydepilowanego, moze nie calkowicie ale jednak

czesiomaro
07-11-10, 20:00
Ja sobie golę na łysą pałę :] i wolałbym żeby mój partner a tym bardziej partnerka też mieli tam porządek ;p

janko_muzykant
07-11-10, 20:18
Z ogoloną pałą łatwiej zadbać o higienę. Ale też duża część (jak nie większość) kobiet woli ogolone ze względów estetycznych jak i technicznych bo nie za miłe są łoniaki w buzi.
Ja gole pałę na 0 od miesiąca gdyż wcześniej mi to nie przeszkadzało i pamiętałem że to bardzo drapie. Ale już za 2 goleniem nie było tego problemu.
Gole dla siebie nie dla partnerki gdyż takowej nie posiadam.

slonecznik82
07-11-10, 20:34
Ja niedawno pierwszy raz się wygoliłem i to od razu na "zero". Trochę śmiesznie wygląda taka łysa pałka ale w sumie może być ;)

janko_muzykant
07-11-10, 21:07
słonecznik ja też takie 1 wrażenie miałem :D przed minutą busz a zaraz łyso :D ale się szybko przyzwyczaiłem :D i teraz tak nawet lepiej wygląda ogolony.

slonecznik82
07-11-10, 21:18
W sumie masz racje "Janko muzykant" ;) Ale mi się podoba i wygolony i niewygolony. I to zarówno u mnie samego jak i u innego faceta. Mój kolega miał wogóle nie wygolonego ale robiąc mu lodzika w niczym mi to nie przeszkadzało. Ja uważam jak komu wygodnie. Chce to goli nie chce to nie goli.

kurczakwa
08-11-10, 12:05
Trzeba się golić intymnie miałem sporo partnerek i wszystkie były za .

janko_muzykant
08-11-10, 20:52
kurczakwa :D wcale że nie trzeba :D jak już wiele osób tutaj powiedziało to zależy jakie mamy upodobania :D

iceberg
08-11-10, 20:58
Trzeba się golić intymnie miałem sporo partnerek i wszystkie były za .

też miałem kilka - akurat nie miały nic przeciwko odpowiednio przystrzyżonemu a nie wydepilowanemu, tak więc może nie generalizuj :)

nuova
08-11-10, 21:48
Mój by się najchętniej na łyso golił, a ja wolę jednak trochę włosów w okolicach penisa :)

Maoam
09-11-10, 12:14
Ja tam wolę się golić, dlatego, że sama chcę. Facetowi się to podoba, ale zaczęło się od tego, że ja, dawno temu, przy innym partnerze seksualnym zresztą, sama chciałam to zrobić, a potem uznałam, że tak jest fajnie. Nie, że ktoś mi kazał, namawiał, sugerował.

Aśka, tak na marginesie trochę: jakoś bardzo przejmujesz się tym, co inni sądzą na temat seksu, że uważają, że wiedzą lepiej od Ciebie, co lubisz, co robisz itd. Ale właściwie co Cię to obchodzi? :) Robisz to, co sama uważasz za słuszne, po co więc tak to przeżywać? :)

Hal
11-11-10, 11:16
będac na plazy nudystów widywałem wygolonych. Śmiesznie to wygląda. Tu dorosły facet a Tam jak dzidziuś. Ale generalnie bardziej aseksualnie ( w moim odbiorze) pewnie celowo, wygladali wygoleni i wygolone. Wg mnie delikatne strzyżenie poprawia estetykę ale depilacja całkowita jest aseksualna.

hezrox
15-11-10, 19:47
Osobiście ostatnio zacząłem golić okolice małego, jakiś czas temu, choć nie na zero, ale maszynką bez nasadki, czyli najkrócej jak się da ;) Pierwszy raz był lekki dyskomfort, przez te krótkie włosy.. ale teraz gole na bierząco. Wg mnie busz tam na dole jest niespecjalnie efektowny, a mniejsze owłosienie przekłada się na higienę (chociaż oczywiście mycie to podstawa i ogolenie się nie zwalnia przed prysznicem na miesiąc hehe). No i jak dla mnie - sprzęt wygląda po prostu lepiej. :) Jak odbierają to kobiety to już kwestia gustu.

hejej1020
16-11-10, 01:03
ja se zgoliłem na 0 przed chwilą troche roboty ale teraz czysto zobaczmy jutro PS. Mam 14 lat jak mi sie nie będzie podobać to poczekam aż odrośnie. Teraz se można walić bez obawy że się przylepi do buszu. Wygląda na większego polecam

Dzisiaj troche kuło kiedy to przejdzie a i zostawiie sobie 1 cm nad benem bo to lepej wygląda teraz czekać ile??

radek_k
17-11-10, 12:13
wolę się przystrzyc, bo na łyso, to wyglądam jak niemowlak

Away
18-11-10, 14:16
Na zero :whistle:

Uker
23-11-10, 20:54
Ja sobie golę tylko jajka :D
A resztę zostawiam jak jest, znaczy przycinam tylko z boku żeby boki były równe.
Tak się jakoś lepiej czuje.

hezrox
25-11-10, 16:00
Z opisu to irokez wychodzi hehehe :D

cerebellum
25-11-10, 22:34
ja nie golę a skracam klaczki - wygodnie i estetycznie

Lilith.
05-12-10, 01:26
Dla mnie taki 'goły' penis, bez żadnych włosów wokół, wyglądałby komicznie :D Więc wolę jak facet się nie goli, tylko podcina włoski co jakiś czas.

Arjens
05-12-10, 11:12
Ja jak swojego ogole to wydaje się być dłuższy... Chyba dlatego, że nie zarasta włoskami :) Ja nie gole na lyso, tylko podcinam na krótko włoski :)

k_a_m_i_l_23
05-12-10, 13:15
ja tez podcinam na króciutko ponieważ po goleniu mam nieprzyjemnie wyglądające krostki i co niewyobrażalne swędzenie...

Kuba_666
08-12-10, 20:18
A co myślicie nad jakimiś "wzorkami" tam? paseczek, trójkącik czy coś w tym stylu? Próbowaliście? Ja np. mam ogolone jajka na 0, wokół peniska również, lecz nad nim taki paseczek 1cmx3cm zostawiłem i bardzo mi się podoba :)

Kamil B.
09-12-10, 15:19
Najlepiej gdy korzyść jest obopólna :)

tearz
16-12-10, 10:19
najlepiej podciąć. osobiście się już tam nie golę, bo podrażnienia są potem swędzące, ale tak jak zasugerowali już na początku - warto podciąć :D nie ma buszu, a przyjemne futerko, panienkom będzie się bardziej podobać, tak mi się zdaje :D

lukasz787
17-12-10, 19:15
Ja sobie podcinałem na krótko. Jakiś czas temu spróbowałem zgolić na zero i żałuje że tak późno. Moją partnerkę aż z nóg zwaliło jak zobaczyła i dostałem wtedy takiego lodzika jak jeszcze nie miałem:) Teraz golę raz w tygodniu lub częściej. Dużo czasu to nie zajmuje kwestia wprawy. Podrażnień brak, śwędzenia brak trzeba tylko po golenia posmarować kremem. Co do golenia jąder to zalecam większą ostrożnoć.

No i wizualnie wydaje się większy co jeszcze bardziej podnieca moją partnerkę:) z czego jestem bardzo zadowolony:)

piotrus8
17-12-10, 21:15
A u mnie zawsze na 0. "on" musi być wygolony ;p

freakout
18-12-10, 07:34
Ja również golę na zero :) Co jak co ale higiena i estetyka być musi :P

piotrus8
18-12-10, 23:49
Pamiętam jak kilka lat temu włożyłem koleżance rączkę w majty.. a tam busz! Dosłownie uciekłem :pray:

mateusz102040
01-01-11, 19:00
Mam 15 lat. Zawsze golę swojego penisa ponieważ lepiej się wtedy czuję, jest to bardziej higieniczne i przede wszystkim mój penis wydaje się wtedy większy.

behind_blu_eyes
06-01-11, 01:48
regularne golenie to podstawa .. zauwazyliście, że pi usunięciu włósów penis robi sie wizualnie wiekszy ?

kropla
06-01-11, 02:29
Nie wiem, o co chodzi z tym goleniem penisa, bo mimo niedzwiedziej urody to wlosy zauwazam albo na jadrach, albo w otoczeniu genitaliow. Na napletku mi jeszcze nie urosly, moze jeszcze nie przeszedlem tego fragmentu okresu dojrzewania:)

A czy warto golic miejsca intymne, to ilu ludzi, tyle opinii. Higienie mozna zachowac i golac, i nie golac, zatem to kwestia, jak kto sie z tym czuje. A dziewczyna nie zerwie z toba, bo zobaczyla wlosy na jajkach...

Kamil B.
06-01-11, 15:10
Na napletku mi jeszcze nie urosly, moze jeszcze nie przeszedlem tego fragmentu okresu dojrzewania:)
Tego by jeszcze brakowało, że na napletku by rosły. Penis by wtedy wyglądał jak szczotka do czyszczenia muszli klozetowej :whistle:

everwake
06-01-11, 15:50
proponuję ogolić sobie jeszcze brwi i rzęsy, będzie bardziej estetycznie i higienicznie
co za głupota...

Wiedźmin
06-01-11, 17:34
A czy warto golic miejsca intymne, to ilu ludzi, tyle opinii. Higienie mozna zachowac i golac, i nie golac, zatem to kwestia, jak kto sie z tym czuje. A dziewczyna nie zerwie z toba, bo zobaczyla wlosy na jajkach...

Tak, ale tak samo, jak większość facetów lubi ogolone dziewczyny, tak i one mogą lubić, gdy facet nie ma "futerka". Dziewczyny, którą kochamy też nie rzucimy jeśli przestanie się depilować i będzie chodziła z 5-cio centymetrowymi włosami na nogach i pod pachami, a jednak przeszkadzało by nam to.

mywyoni
07-01-11, 17:56
skracam do minimum, ale nie golę. Jakoś mi to nie podchodzi, potem mam spore podrażnienia, a i z krótkimi włoskami może wyglądać dobrze :)

Lizzie
11-01-11, 23:05
Mój narzeczony ostatnio zaczął się golić i efekt jest naprawdę super!
Byłam na początku przeciwna, ale teraz wiem, że dobrze zrobiliśmy.
To była zabawa w zakład kosmetyczny - on na łóżku, a ja z plastrami wosku nad nim :D

lance90
12-01-11, 02:08
Ja golę jądra, a nad przycinam, tak zażyczyła sobie moja partnerka to czemu miałem odmówic skoro ja też wole gdy jest wygolona

Kamil B.
12-01-11, 13:10
To była zabawa w zakład kosmetyczny - on na łóżku, a ja z plastrami wosku nad nim :D
Czego to się nie zrobi dla miłości ;)

KonradWal
13-01-11, 09:47
Nie no boberek jest sexi

hejej1020
28-01-11, 18:41
Ale nie busch

Kasia&Tomek
28-01-11, 23:35
Mam pytanie co do golenie, golę całego penisa włącznie z moszną, łonem i okolicami odbytu.Lecz włoski bardzo szybko odrastają. Jak to poprawić? Jaka na to rada? Po dniu mnie już kłuje.

MrrrAucin
28-01-11, 23:44
Nic nie poradzisz, możesz jedynie spróbować woskiem, albo laserem :)

Kasia&Tomek
29-01-11, 20:49
Woskiem jak? Groźne to jest?

sopi112
29-01-11, 20:55
Woskiem jak? Groźne to jest?

Tu chyba chodzi o plastry woskowe :D.

Uker
30-01-11, 23:51
Witam.

Co robicie żeby po wygoleniu nie pojawiały się małe krostki?

sopi112
31-01-11, 07:18
Możliwe , że podrażniasz sobie skórę. Stosuj dobrą piankę podczas golenia i dobrą maszynkę. Po goleniu możesz dać jakieś kremy na to miejsce , ew. wodę po goleniu ( ale nie wiem czy to coś da):D.

iihtiander2
11-08-11, 13:58
Ja mam dobra elektryczna maszynke do golenia wiec wieczorem gole twarz i reszte a potem maszynka sie czysci. Jak sie to codziennie robi to krostki nie maja kiedy wyskoczyc

janko_muzykant
11-08-11, 22:10
a w moich gaciach na nowo panują lata 70 :D
Jakoś nie ma potrzeby golić a jak się myje to też czysto i pachnąco ;]

yuby51
25-08-11, 22:56
Po prostu trzeba to przeboleć, skóra po jakimś czasie(trzeba sie golić tam regularnie) sama się przyzwyczaja, lepiej to znosi i wszystko jest ok:)

Gargulec
26-08-11, 10:41
Ogoliłem się 1x w życiu na dole (szczeniacki zakład) na dzień przed pieszym obozem. Wszystko było ok, dopóki szliśmy, potem można się było poskręcać. Dobrze, że jakiś krem miałem. A teraz 2x w roku się 'skracam', żeby nie mieć pojedynczych długich włosów. No i pachy na lato.

TajemniczaZelka
26-08-11, 12:08
a w moich gaciach na nowo panują lata 70 :D
Jakoś nie ma potrzeby golić a jak się myje to też czysto i pachnąco ;]
I masz racje! Ja uwazam ze facet powienien miec w gaciach lata 70 :rockon: nawet mnie to podnieca :razz:

nieuchwytna
26-08-11, 12:37
Ja też wolę te lata 70te :D

TajemniczaZelka
26-08-11, 12:49
Ja też wolę te lata 70te :D
Noo, to jest takie podniecajace gdy podczas stosunku jego wlosy gilgocza moje okolice pochwy.. :rolleyes:

Semia
26-08-11, 13:42
Ja wole jak facet sobie chociaż trochę skraca włoski, a najlepiej na zero. Uwielbiałam dostawać taką "niespodziankę" od mojego :)

snb_girl
26-08-11, 13:51
nooo super podniecające jak robisz loda i w buzi pełno kręconych kłaków..;/

janko_muzykant
26-08-11, 15:23
heh :D tamten wpis już nieaktualny, zgoliłem się ale zostawiłem taką małą kępkę nad penisem, taki kwadracik, bo jak nie mam co robić to sobie kręcę przed TV :D

TajemniczaZelka
26-08-11, 15:54
nooo super podniecające jak robisz loda i w buzi pełno kręconych kłaków..;/
mnie to podnieca, rzecz gustu ;)

salvek
26-08-11, 17:55
Z goleniem nie ma problemu, jednak jak odrastają to przez kilka dni swędzi niemiłosiernie, niewygodnie wtedy jest. Obecnie zarastam na nowo ;)

Gargulec
26-08-11, 18:40
Właśnie - zgolić na rekruta i jest ok ;)

tydzia
26-08-11, 21:18
a mnie podnieca męski zarost na całym ciele.no jedynie na lato mozna by było pachy golić

Rysiek
29-08-11, 23:29
hmm,
ja preferuje pozostawienie troche wlozow nad penisem a reszta na zero.
No i polecam golenie pach, naprawde nie trzeba litru anty-prespirantu wcierac.

OLDMAN
30-08-11, 15:32
Znalazłem ciekawy wykres:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Pubic_hair_statistic.svg

Wychodzi na to, że tylko ok. 10 % najmłodszych nic nie robi z włosami łonowymi (pewnie religia im nie pozwala).
Ciekawe jak się to ma do naszych polskich zwyczajów.
I z podziałem na kobiety/mężczyźni

masazysta25
14-09-11, 08:33
Golę od kiedy pamiętam, i nie widzę w tym nic złego.
Od zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli tego oczekujesz od partnerki aby nie wyciągać jej włosów spomiędzy zębów - musisz dać to samo (tzw. zdolność empatii)
Ostatnio jedna powiedziała mi że woli lata 70, ale już tak się przyzwyczaiłem do golenia, że widok zarostu na nim po prostu mnie mierzi i znów poszła w ruch maszynka;)

paul_78
14-09-11, 10:08
Golę z tyłu i z przodu, moja żona tak lubi

watch.out
14-09-11, 11:00
jajka na gladko, gora raczej przystrzyzona na 1mm przy okazji podczas strzyzenia glowy^^ higienicznie i estetycznie... haszczy nie uznaje.
pachy tez obowiazkowo juz od czasow gimnazjum. Zas tors zostaje ze swetrem tak jak na samca przystalo ;D

TOMASZTBG
14-09-11, 11:55
Ja ogoliłem na zero i jest ok.

kamienna_79
16-09-11, 10:05
Ja lubię jak facet jest ogolony, przystrzyżony. Jak go się bierze do buzi to znacznie przyjemniejsze uczucie jak nie ma tam włosów. Wiadomo, że na penisie ich nie ma, ale jak nie jest ogolony to łatwo żeby jakiś włos przedostał się do ust. I wyobraźcie sobie, że w trakcie robienia loda dziewczyna nagle przestaje i zaczyna szukać w ustach tego włosa...
Poza tym faceci oczekują, że kobieta będzie wygolona więc róbcie to samo.
Do golenia polecam golarkę elektryczną. Sama takiej używam. Brak podrażnień, łatwo się używa, włosy szybciej odrastają, ale taką maszynką to nawet 2-3 razy w tygodniu mogę się ogolić i jest ok.

moniaa
16-09-11, 10:37
dokładnie, kobieta musi o siebie dbać, najlepiej jak nic nie wystaje i nie koli, a na faceta przymyka się oko. Osobiście uwielbiam zupełny brak owłosienia w okolicach intymnych. Na szczęście mój Mężczyzna miał nawyk golenia jeszcze przed poznaniem mnie więc nie ma problemu :) a ten poślizg podczas seksu jest cudowny :D

kamienna_79
16-09-11, 11:46
Ndal pokutuje przekonanie, że facet jak jest trochę niechlujny to ujdzie, włochy pod pachami, krzywo obcięte paznokcie, itd. A kobieta to wymuskana powinna być
To nie te czasy Panowie. Przesada oczywiście nie jest dobra no i wiele zależy od indywidualnych upodobań partnerów. Jakby mójemu facetowi podobała się nieowłosiona myszka to specjalnie dla niego mogłabym zostawić trochę włosów. :D

kolas310
17-09-11, 01:33
Ja uważam, że to powinna być wypadkowa własnych upodobań i oczekiwań partnera/partnerki. Zawsze jarały mnie bardziej ogolone cipki (nie powiem, paseczek też może być ok) i sam z początku swoje włosy przycinałem, potem okazało się że moja partnerka woli jak nie ma tam włosów, więc teraz jest na zero i z przodu i z tyłu. Po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja, a przy oralu taka gładkość zapewnia wiele nowych doznań. Czy tylko ja uwielbiam jak jej wilgotny język krąży po okolicach penisa i podbrzusza? Z drugiej strony tzw. "ścieżka do leszka" (pasek włosów pod pępkiem) w moim przypadku jest nietykalny. :) Wszystko kwestia dogadania i upodobań, nie ma co zbyt dużej wagi przywiązywać do tych kwestii.

yakuza188
18-09-11, 22:45
ja uważam że to kwestia indywidualna i upodobań partnerki... Ja osobiście golę bo czuję się komfortowo i higienicznie a partnerce to się podoba więc chyba wszystko jasne...

janko_muzykant
01-10-11, 13:24
dobra pytam tu nie będę zakładał nowego tematu :D
Czym się depilować w miejscach intymnych? nie chce mi się golić a myślę że depilacja byłaby łatwiejsza? Jakieś kremy polecacie?

knavegirl
01-10-11, 20:47
dobra pytam tu nie będę zakładał nowego tematu :D
Czym się depilować w miejscach intymnych? nie chce mi się golić a myślę że depilacja byłaby łatwiejsza? Jakieś kremy polecacie?

Janko, mogę doradzić z własnego doświadczenia to proponuję golenie maszynką plus szare mydło lub dziecięce bambino. Szybko i bez podrażnień, przynajmniej w moim przypadku. Z kremem to tak jak powiedział Maxi, za dużo że się tak kolokwialnie wyrażę pieprzenia ;p

janko_muzykant
02-10-11, 01:03
a nie z maszynką więcej roboty? trza krem nałożyć, ostrożnie, delikatnie a i tak się zdarzy że zatnę :D

knavegirl
03-10-11, 06:48
Wypróbuj i to i to, a potem zobaczysz co Ci bardziej odpowiada :)

ekstazaa
03-10-11, 10:21
każdy ma prawo do swoich upodobań i czy facet się goli czy nie to jest jego osobista sprawa ;) osobiście wolę aby miejsca intymne były ogolone :)

kasik*
03-10-11, 20:54
Mnie to jest obojętnie czy partner jest ogolony w miejscach intymnych czy nie. Jakoś to, że tam nie ma włosów nie wpływa na komfort stosunku ani seksu oralnego ;)

RedJane
03-10-11, 20:59
No IMO kremy to więcej pieprzenia niż przy goleniu - trzeba ostro skrobać a i tak nie wszystko złazi. Dawał radę taki złoty żel do depilacji pod prysznic z Tanity - ścierało się nie szpatułką a po prostu ciut ostrzejszą gąbką i faktycznie obrabiał bez wysiłku, a do czysta - ale jakoś od roku nigdzie go nie widuję.

pinek81
14-10-11, 00:28
moja partnerka woli kiedy jestem ogolony. Sam też nie przepadam za krzakami więc na podbrzuszu jest lekki zarost bo nie lubię w swoim przypadku fryca na niemowlaka ale sam penis, jajka i krocze wraz z okolicami dziurki jest wygolone całkowicie. Wg mnie golenie okolic dziurki pozwala także na lepsze utrzymanie higieny. Poza tym wydaje mi się że kobiecie przyjemniej jest robić lodzika czy dopieszczać jajeczka jeżeli nie czuje w ustach żadnych kołtunów :D:D:D a do golenia polecam doobrą maszynkę jednorazówkę ale nie najtańszą z tesko czy biedronki bo to istna droga przez mękę, najlepiej jakiegoś gileta i szare mydło lub jakieś dziecięce( są najdelikatniejsze i nie podrażniają) Pozdro600

knavegirl
14-10-11, 08:56
... a do golenia polecam doobrą maszynkę jednorazówkę ale nie najtańszą z tesko czy biedronki bo to istna droga przez mękę, najlepiej jakiegoś gileta i szare mydło lub jakieś dziecięce( są najdelikatniejsze i nie podrażniają) Pozdro600

Dokładnie, potwierdzam. Ja od lat używam tylko i wyłącznie albo szarego mydła, albo własnie mydełka dziecięcego np. Bambino. Co do maszynki to również u mnie jest to jednorazówka tyle tylko że z 3 ostrzami, takie golą dokładniej.

yachoo
14-10-11, 18:44
Dawał radę taki złoty żel do depilacji pod prysznic z Tanity - ścierało się nie szpatułką a po prostu ciut ostrzejszą gąbką i faktycznie obrabiał bez wysiłku, a do czysta - ale jakoś od roku nigdzie go nie widuję.

Może rozpuszczał skórę razem z włosami? xD

Ja osobiście lubię mieć tam wygolone i robię to na tyle rzadko/często, żeby włoski sobie urosły na kilka mm, ale nie za długie. Poza tym jak dziewcze liże takie świeżo wygolone jajeczka, to jest to mega przyjemne dla obu stron. Golę też dziurkę. Jak kolega wyżej napisał - pomaga utrzymać tam higienę, a jako osoba, która wynosi przyjemność też z zabaw w swojej dziurce, lubię czuć się wtedy maksymalnie komfortowo.

Polecam do golenia tego gillette z wibracjami. Goli super dokładnie, ostrze mi starcza na pół roku czasem i do tego nawet jak się goli na samej wodzie, to nie podrażnia. Ewentualnie polecam po prostu na tym nie oszczędzać, bo to na prawdę robi różnicę, też w czasie golenia.

OLDMAN
20-10-11, 12:23
Moi drodzy. Jako temat poboczny dotyczący golenia może podzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Kiedy w jakich latach pojawiła się moda na golenie intymne u kobiet a kiedy u mężczyzn ? (pierwsze filmy czy zdjęcia)
W jakim wieku i roku Wy sami po raz pierwszy tego dokonaliście i co było inspiracją do tego (koledzy/koleżanki, porno, własny pomysł).
A jeśli jesteście zwolennikami zarostu to w jakim wieku/roku o tym się dowiedzieliście i skąd/jak i czy chociaż spróbowaliście czy od razu odrzuciliście taki pomysł.
Zapraszam do zwierzeń.

Kuba_666
20-10-11, 17:58
Napewno kobiety wcześniej zaczęły się golić, z tego co wiem, to było stopniowo, najpierw przycinanie, coraz mniejsze "futerka" aż do samego zera.
Jeżeli chodzi o mnie, to już dawno chciałem się ogolić jako młody chłopak, ale jakoś zawsze się bałem. W sumie teraz po latach sam nie wiem czemu. Pamiętam, że 1 raz przyciąłem wszystkie włosy nożyczkami (miałem 15 lat) a dopiero za jakiś czas ogoliłem maszynką i tak jest już do dziś ;) Raz w tygodniu obowiązkowe golenie!

lejdis89
20-10-11, 22:32
ja uzywam kremow do depilacji,zostawiam paseczek,tak wole :D

janko_muzykant
21-10-11, 08:26
ja zostawiłem sobie taki kwadracik włosów nad penisem, bo jak mi się nudzi to sobie pokręcę dreda :

Kasica
21-10-11, 08:33
Ostatnio pierwszy raz zjechałam wszystko na zero - auua :D
ale na szczęście po drugim i 3 goleniu skóra się przyzwyczaja :)

czarny_kocur
01-11-11, 21:13
Ja polecam po prostu przejechać maszynką elektryczną do włosów na poziomie 1. Efekt jest taki że ni to łyse ni to owłosione lecz estetyczne ;)
Sposób ten nie dotyczy jajek ze względu na pofałdowaną skórę i łatwość zacięcia :) Pachwiny i inne okolice najlepiej jechać na poziomie 0 ;)

zamaskowany
01-11-11, 21:21
Ja golę się zarówno na jajkach jak i pod pachami - jest mi wtedy swobodniej, a i nie pocę się tak bardzo. A mam ku temu tendencje.

dzolero26
01-11-11, 22:20
Ja rowniez sie gole w okolicach penisa. Wg mnie ogolony penis wyglada o wiele bardziej schludnie. Tego samego oczekuje rowniez od partnerki. Uwielbiam ogolone cipki. Moja partnerka gdy z czasem wloski odrosna pyta mnie "czemu sie nie ogoliles" wiec wyglada na to ze jej tez to zdecydowanie bardziej odpowiada.

Outlaws13
02-11-11, 09:24
ja tak jak inni , golę peniska i pod pachami:)
Dla mnie to higiena.

misr4
02-11-11, 10:22
Ja depiluję sobie na zero penisa i nad nim. Nieporównywalnie przyjemniejsze są doznania, gdy taki łysy styka się i ociera z wydepilowaną cipką.

lulibel
17-12-11, 15:16
Penisa nie gole bo go nie mam ;p ale swoje narządy intymne jak najbardziej.

jestproblem
17-12-11, 15:50
U kobiet na gładziutko jest najlepiej, aż od razu się chce minetkę strzelić :), ale ogolone musi być wszystko, wokół oczka też, a spotykałem dziewczyny które tam się nie goliły...

A sam zawsze się golę bo to lubię i wrażenia lepsze i estetyczne i czuciowe, chociaż mojej partnerce nie robi to większej różnicy, byleby nie było za długich włosów.

TwojaFantazja
22-02-12, 21:58
Mężczyzna aby być atrakcyjnym seksualnie powinien mieć naturalny zarost nad penisem jak i na mosznie i niżej.

siaran
02-05-12, 17:08
Próbujemy z partnerką różnych "dziwactw", ostatnio postanowiliśmy wzajemnie ogolić sobie pupy. Wszystko fajnie, tylko już na drugi dzień były pewne kłopoty z ... podtarciem po wypróżnieniu. Papier toaletowy w zatknięciu z szorstką okolicą odbytu to po prostu horror. Partnerka nie narzekała tak bardzo (może ma delikatniejszy zarost), dla mnie było to bardzo niemiłe doświadczenie. Włosy z przodu różnymi sposobami depiluję regularnie, ale z tyłu chyba się więcej nie zdecyduję na golenie do zera (co najwyżej podstrzyżenie). Jak to u Was wygląda? Macie też takie problemy z odrastającymi włoskami przy tylnej dziurce?

siaran

Nawiasem mówiąc golenie "oczka" kobiecie jest baaaaardzo podniecające... :lol::lol:

Ruda137
02-05-12, 20:38
Mój Ukochany nie goli się w miejscach intymnych, ponieważ mi jego włosy nie przeszkadzają. Nawet bardzo je lubie i wtedy On jest bardziej męski ;).

Swoje Oczko gole zawsze i jakoś nie przeszkadzają mi odrastające włoski ;)

siaran
04-05-12, 14:12
Jak to u Was wygląda? Macie też takie problemy z odrastającymi włoskami przy tylnej dziurce?

Podbijam, pytanie kieruję do panów - może ze względu na twardsze owłosienie to tylko "męski problem"?

siaran

Zirek
04-05-12, 15:41
Mężczyzna aby być atrakcyjnym seksualnie powinien mieć naturalny zarost nad penisem jak i na mosznie i niżej.

Wydaje mi się, że to kobiety decydują o tym, czy mężczyzna jest atrakcyjny seksualnie, czy też nie. Oczywiście dojdziemy do wniosku, że jest to sprawa indywidualna.

Chyba, że jesteś homo, to nic nie mówię.

Jak chodzi o golenie tyłka... W sumie nie chce mi się zbyt często golić, ale jak już to włącznie z odbytem. Czuję się bardziej wytarty : d Rzeczywiście jest to trochę... bardziej jak dyskomfort, ale nie mam z tym większego problemu.(Mówię o odrastających włoskach oczywiście)

tedwape
23-05-12, 20:42

P: gorszej bzdury w życiu nie słyszałam.. ;/
żyjemy w XXI wieku, depilacja to coś najnormalniejszego w świecie, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.. jestem zadowolona, że mój facet się depiluje, a nie ma tam buszu.. bleeh!

koneser666
23-05-12, 20:58
ten XXI wiek narzuca ci jakieś myślowe schematy? w takim razie mentalnie sama jestes w sredniowieczu, o ile nie gorzej. a nazywanie czyichs preferencji bzdurami to dowód na twój najzwyczajniej niski poziom kulturalny.

tedwape
23-05-12, 21:18
tylko, że to co napisała TwojaFantazja to nie jest czyjaś preferencja, tylko narzucona teoria. wynika z tego, że jeśli facet jest zarośnięty to jest atrakcyjny, a jak jest higienicznie wydepilowany to jest aseksualny. i bez obrażania proszę ;)

Ruda137
23-05-12, 21:54
P: gorszej bzdury w życiu nie słyszałam.. ;/
żyjemy w XXI wieku, depilacja to coś najnormalniejszego w świecie, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.. jestem zadowolona, że mój facet się depiluje, a nie ma tam buszu.. bleeh!

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. To fajnie, że Twój się depiluje ale inni lubią włoski więc nie mów, że to "bleeh".

tedwape
23-05-12, 22:06
nikomu nie bronie wyrażać swojego zdania, więc i ja wyraziłam swoje - 'bleeh'. ;)

Kolekcjoner
23-05-12, 23:21
Nie lubię monotonni, więc i "tam" jest różnie. Są włoski, nie ma włosków, ale częściej nie ma:)

rim_trooper
24-05-12, 03:22
To kwestia preferencji twoich i partnerki/partnera chyba, nie rozumiem po co dyskusja nad wyższością jednej albo drugiej opcji, każdy robi to co lubi i tyle, a sprzeczki na ten temat są tylko dowodem braku dojrzałości.
My z partnerką lubimy być wygoleni całkowicie, poprawia to nasze doznania wzrokowe i "dotykowe". :P Szczególnie dotyk języka wydaje się być dużo intensywniejszy po utracie owłosienia.
Co do wrastania włosów u faceta po ogoleniu "oka", to u mnie nie ma tego problemu, generalnie włosy wolno mi tam odrastają i są delikatne, większy problem jest z tymi z przodu, ale to nic co by powodowało jakiś poważny dyskomfort, u mnie regularność zlikwidowała jakiekolwiek niedogodności.

rokoko91
14-12-12, 19:08
Golę, ale bardzo rzadko. Po prostu golenie, czy strzyżenie jest czynnością czasochłonną, a w dodatku nie lubię powstających zacięć. W dodatku fiut i okolice bez owłosienia wyglądają jakoś tak infantylnie. Fajne jest natomiast to, że ogolone podbrzusze łatwiej umyć pod prysznicem.

playmaker
14-12-12, 20:01
Golę, ale bardzo rzadko. Po prostu golenie, czy strzyżenie jest czynnością czasochłonną, a w dodatku nie lubię powstających zacięć. W dodatku fiut i okolice bez owłosienia wyglądają jakoś tak infantylnie. Fajne jest natomiast to, że ogolone podbrzusze łatwiej umyć pod prysznicem.
Zawsze można ogolić te miejsca i nie dopuszczać do zarastania np. co 2 dni golić je właśnie podczas prysznica, włosy po takim czasie będą krótkie i wówczas czynność ta nie jest tak czasochłonna ;)

rokoko91
14-12-12, 20:18
Playmaker, tylko że cóż, mam takiego lenia, a w dodatku wygląd po 2 dniach (tzn. długość włosków) jest zadowalająca i zwyczajnie nie odczuwam potrzeby golenia. Jestem z tych osób, co biorą prysznic dosyć długo, i dodatkowe golenie jeszcze wydłużyłoby czas. Słyszałem, że istnieją specjalne kremy do usuwania włosów. Mógłby ktoś jakiś polecić?

Nolaan
14-12-12, 20:21
Ja tam się raz na jakiś czas przejadę żyletką w okolicach, ale to jest mega czasochłonne i męczące, nie zawsze mi się chce, zwłaszcza że z moją widzimy się nie co dnia. Fakt faktem jednak komfort po dużo lepszy.

playmaker
14-12-12, 20:26
Playmaker, tylko że cóż, mam takiego lenia, a w dodatku wygląd po 2 dniach (tzn. długość włosków) jest zadowalająca i zwyczajnie nie odczuwam potrzeby golenia. Jestem z tych osób, co biorą prysznic dosyć długo, i dodatkowe golenie jeszcze wydłużyłoby czas. Słyszałem, że istnieją specjalne kremy do usuwania włosów. Mógłby ktoś jakiś polecić?
z tymi 2 dniami to taki przykład dałem, wiadomo że po takim czasie te włosy są krótkie i nie przeszkadzają ale potrzymasz 2 dni jest ok to potzrymam jeszcze 2 i tak dalej aż po np. 10 sa za długie i znów golenie jest czasochłonne - no ale każdy robi według siebie :)
Co do kremów to ja kiedyś korzystałem z veeta i tańszego zwykłego z ziaji ale one mają ten feler, że taki krem też trzeba trzymać na ciele z 10-15 minut więc wolę metodę którą już opisałem wyżej ;)

rokoko91
14-12-12, 20:31
Najgorsze jest to, że golić trzeba nie tylko nad penisem, ale też w bezpośrednich jego okolicach, jak i na mosznie. Często mam też podrażnienia. Dlatego krem byłby dla mnie lepszym rozwiązaniem. :(

gorący
16-12-12, 16:49
Golę dosyć często :) Po prostu tak mi wygodniej i lepiej i mojej dziewczynie również to odpowiada :)
Nie lubię takich krzaczorów ;/

sova100
17-12-12, 18:12
Co do kremów to ja kiedyś korzystałem z veeta i tańszego zwykłego z ziaji ale one mają ten feler, że taki krem też trzeba trzymać na ciele z 10-15 minut więc wolę metodę którą już opisałem wyżej ;)

Ja używam Veet. Smarujesz (kremujesz), po dwóch minutach możesz wejść pod prysznic. Po kolejnych około 4 minutach już możesz krem usunąć szorstką gąbeczką. Nie jest zalecane trzymać dłużej niż 6min. Ja stosuję raz na miesiąć i jest ok.
Jedna rada - przed zastosowaniem sprawdź niewielką ilość na jajkach, bo może podrażniać. Pierwsze dwa - trzy razy trochę piekło, teraz jest OK.

gieniastus
01-01-13, 20:02
wolę wydepilowane miejsca intymne u mężczyzn

hoody1111
16-01-13, 23:05
Nie przeszkadzają mi włosy u faceta. W ogóle męskie włosy są ok dla mnie, lubię taki typ (no chyba, że ma nawet na plecach, tyłku, karku i wygląda jak goryl ;p).
Ewentualnie podbrzusze może ogolić, bo przy lodzie jak się głęboko weźmie, to nosem się wpada w te kłaki ;p a jąder nigdy nie ssę, więc mogą być i zakłaczone.

Madsumi
16-01-13, 23:16
Osobiscie uwielbiam jak mezczyzna sie goli dokladnie, mniammm sama przyjemnosc... ale wiem jakie to nieprzyjemne uczucie jak wloski odrastaja, my kobiety juz przyzwyczilysmy sie do tego, ale faceci sa nieodporni, dlatego ewentualmnie akceptuje krotko przyciete wloski, choc juz mnie to tak nie kreci jak ogolone genitalia

upocone jajka
17-01-13, 00:02
genitalia :lol: :lol:

mów że po ludzku że torba albo wór a nie jakieś genitalia :lol:

hoody1111
17-01-13, 00:23
Faceci nieprzyzwyczajeni do golenia? A twarz to co?

gordi21
20-01-13, 02:45
Staram się zawsze mieć ogolonego. Lubię gdy jest gładko bez włosów ;)

adam23
22-01-13, 19:22
ja tylko przycinam nożyczkami żeby nie mieć krzaków :D ale ostatnio się delikatnie "zraniłem" boże co za nie wypał ;/

misr4
10-03-13, 11:19
Ja regularnie sobie golę jednorazówką, albo elektryczną. Moja partnerka też całkiem goli cipkę. To bardzo potęguje doznania podczas seksu. Wydepilowane miejsca są bardziej czułe na dotyk.

tomeczek~30
10-03-13, 12:03
wiadomo że zdania na temat krzaczorków :razz: są podzielone. mimo wszystko preferuję higienę i ona tutaj wygrywa. zresztą słąbo wygląda gdy podczas seksu oralnego lodzik lub minetka jeden z partnerów męczy się z włoskami (oczywiście przypadkowymi hah) ale jest to nie miłe chyba dla obojga partnerów. golę jajka i ptaszka na zero, ale nad czasami króciutko zostawiam ;)

Kochana
10-03-13, 12:41
Ja preferuję u mężczyzn naturalne owłosienie. Bardziej mnie to podnieca^^ Kiedy mój parter się wygolił do zera to ten widok już mnie tak nie jarał, a odrastające włoski mnie kłuły gdy się o niego ocierałam podczas seksu :\ A gdy sobie tylko przycinał to też mnie kłuły te włoski. Lubię sobie czasem pokręcić loczka palcem :lol:
Każdy lubi co innego :)

Corinek
10-03-13, 15:22
Ja wole wygolonego, ale ja w sumie ogólnie nie lubię owłosienia męskiego :)

opowiedzmiotym
10-03-13, 15:48
no ja wole bez klakow. jestem w stanie zaakceptowac przystrzyzony zarost.

DrSzpadel
10-03-13, 17:25
mimo wszystko preferuję higienę i ona tutaj wygrywa.
Nie mieszaj higieny z zarostem.

dozymetr
10-03-13, 18:50
Wzajemne golenie tych miejsc też może być podniecające, zwłaszcza jako gra wstępna :)

entity
10-03-13, 19:55
dziewczyna tez jak 1. raz się ogolilem byla przerażona i mówiła ze niby nie męsko, a potem wrecz przeciwnie, stwierdzila ze łądniej, że wyglada na jeszcze większego no i... lodziki są fajniejsze. nieogolonych jajek raczej Ci dziewczę nie possie ;)

Małżeństwo
10-03-13, 21:34
O to chodzi. :)

marszczerano
11-03-13, 17:15
Wlosy nad penisem skracam najmniejsza nakladka (jakies 1-3mm), nie lubie golic do skory bo pozniej wychodza jaakies krostki i calosc swedzi jak ch*j :rolleyes:
Natomiast jaja gole raz na jakis czas calkiem do zera maszynka do golenia , bo one lubia byc lizane :knockout:

sylwia.torun
11-03-13, 20:12
Ja uważam, że penis lekko podgolony lub całkowicie wygolony jest bardziej atrakcyjny i estetyczny. Łatwiej go possać, popieścić.

klytia
12-03-13, 02:19
Preferuję czuprynkę na ok. 3mm, tak żeby nie drapała w nosek jak rozmawiam z szefem, a klejnoty na zero żeby i je móc ze smakiem dopieścić :)

batonik
12-03-13, 23:51
Po długich namowach żony ogoliłem lekko penisa no i jajka, miało być na próbę. mineło już dwa lata, golę sam regularnie. Jest lepiej niż się spodziewałem.
Duży plus przy seksie oralnym, ale mimo wszystko dużo zależy od partnerki.

Nightwatcher
13-03-13, 19:01
Golę zarówno okolice penisa jak i pupy ponieważ moja dziewczyna daje mi rozkosz w postaci rimmingu:)

batonik
13-03-13, 21:39
Golę zarówno okolice penisa jak i pupy ponieważ moja dziewczyna daje mi rozkosz w postaci rimmingu:)
Też tyłek golę bo lubię jak żona pieści mój tyłek, a z tego co mówi jej też sprawia to przyjemność, chociaż sama nie zawsze dopuszcza mnie do swojego zadeczka :)

Raija
14-03-13, 16:43
Golę, ale nie codziennie bo zwariowalabym. Zalezy od ochoty i potrzeby, czasem co kila dni, ale czasem potrafie sobie odpuscic na tydzien czy nawet wiecej. Ale nigdy wiecej bo jak wlosy ja dluzsze to zaczyna mi przeszkadzac.

watch.out
14-03-13, 16:49
Wlosy nad penisem skracam najmniejsza nakladka (jakies 1-3mm), nie lubie golic do skory bo pozniej wychodza jaakies krostki i calosc swedzi jak ch*j :rolleyes:
Natomiast jaja gole raz na jakis czas calkiem do zera maszynka do golenia , bo one lubia byc lizane :knockout:

ident wident u mnie... poza tym mam owłosione uda i brzuch i wygląda to komicznie jak jest wzgórek na zero.

a jajka zaraz po goleniu są tak wrażliwe, że każde najdelikatniejsze lizanie rozkłada mnie na łopaty ^^

toro123
14-03-13, 17:36
a jak Panie i Panowie rowek? golone czy tez nie

Whoopy
15-03-13, 23:06
a jak Panie i Panowie rowek? golone czy tez nie

Pachy i okolice penisa - jak najbardziej. Rowek? Przyznam się szczerze, że nie. Nie należę na szczęście do facetów, którzy mają problem z nadmiernym owłosieniem, więc myślę że akurat golenie tyłka mogę sobie darować ;P

Zaanek
15-03-13, 23:21
Pod pachami tak, ze względów higienicznych jestem wręcz zmuszony. Wzgórek na zero, raz na 2-3 golenia, potem spokojnie odrasta, jajka i podstawa penisa gołe. Co do rowka, to w sumie tylko na specjalne okazje, jak luba ma chęć tam zawędrować.

Lieutenant Nox
20-03-13, 00:34
Z czystego braku aktywności seksualnej zdarza mi się zapuścić w rejonach intymnych. Zastanawia mnie za to jedna rzecz. Dlaczego ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Po jaką cholerę piszecie o pachach, skoro pytanie jest o miejsca intymne? :>

rokoko91
20-03-13, 00:56
Może dla niektórych pacha jest miejscem intymnym, ukrywanym przed ogółem, i odkrywanym z rumieńcem na twarzy przed ukochaną osobą? :yawn:

A żeby nie offtopić odpowiem na postawione ostatnio pytanie: rowka nie golę, nie mam takiej potrzeby, w dodatku trudno tam dokładnie wygolić, no i nie chcę się tam zacinać. :)

custodian
20-03-13, 10:23
Trzeba się golić, bo co mamy wyglądać jak zwierzęta i smierdzieć jak one. Golimy się. Muszę dodać, że są ludy stojace na wyższym stopniu rozwoju niż my, smierdziele i brudni. Są nimi indiane z puszczy amazońskiej. On sa wydepilowani genetyczne. Owlosienie łonowe w pachwinach jest w stanie szczatkowym.
Nie krytykuje ludzi którzy golą ów miejsca. Kazdy jest wolnym i robi co chce. A czasmi nawet trzeba jak pytka jest mała a to spowoduje optyczne powiekszenie interesu. Ale gadanie ze to brak higieny i zle to wygląda mnie po prostu wpienia. Jezeli ktos pisze ze jest tam brzydki zapach to swiadczy tylko o tym że ów osobnik doświadczył tego na sobie i źle o nim to świadczy. No chyba że dany osobnik chodzi od pachy do pachy i wącha je.
Tym , którzy mówią ze golą te miejsca ze wzgledu na higienę polecam się dokladnie myć i moze częściej.

Oczywiście pierwsza część mojej wypowiedzi jest o cynicznym zabarwieniu.

Astraja
20-03-13, 10:27
Jajka na zero , ale włosy nad penisem muszą być , najlepiej przystrzyżone.
Z" gołym ptakiem" facet wygląda śmiesznie.

długie_nogi
22-03-13, 12:57
Jestem dokładnie tego samego zdania.

mocny999
27-03-13, 11:44

Też jestem za.

camma2
27-03-13, 12:20
ja na zero wszelkie okolice po goleniu skóra jest tak wrazliwa, że przy delikatnym dotyku odplywam, a i partnerka woli bez włosów na języku lizac i ssac to i owo.

.brunetka..
27-03-13, 14:52
Co dwa dni jadę na zero, nie lubię tam włosów.

Robcio73
27-03-13, 15:59
aktualnie też jestem na zero.. wszystko jest gładkie jak aksamit :).. wspaniałe uczucie.. szczególnie jesli chodzi o jajeczka :)... ida swięta JAJECZKA MUSZĄ BYĆ GŁADKIE I... POMALOWANE ?... co na to nasze Panie powiedza ????

rokoko91
27-03-13, 18:34
Robcio, to jest temat o GOLENIU, więc wątpię, by któraś Ci odpowiedziała nie narażając się na offtop. :) A co do gładkich jajek, to muszę przyznać Ci rację, jest to jedna z głównych motywacji do zamachnięcia się maszynką na te delikatne okolice. Macanie takiej gładkiej skóry to fajne uczucie, a i jajka wyglądają korzystniej. :)