PDA

View Full Version : Na jakie teksty poderwać dziewczyne?

N135M147Y
01-08-07, 00:48
Witam ;) Chciałbym zapytać czy znacie jakieś fajne, sprawdozne teksy na które można poderwać dziewczyne, sprawić że poczuje iż to właśnie ja jestem niebanalnym facetem, wartym poświęcenia uwagi? Z góry dzięki za każdą rade ;) Pozdro ;)

anduk
01-08-07, 00:51
Cześć Krycha - wyliż mi Zdzicha ;)

nie ma jednego tekstu, wszystkie oklepane rzeczy są żenujące. Wystarczy miło porozmawiać z dziewczyną a nie walić tekstem "co to za anioł spadł mi z nieba".

Bo się zbłaźnisz :)

N135M147Y
01-08-07, 01:05
Wiem, że nie ma co walić z aniołami czy z tekstem:

- Twój tata to chyba złodziej, bo ukradł z nieba wszystkie gwiazdy i wsadził w Twoje oczy.

BTW słyszałem tez i o takich tekstach :D :D :D

Chodzi mi o jakiś niekonwencjonalny, nieoklepany tekst. Dobry, ale nie przesadnie słodki jak te wszytskie typu "powaliła mnie Twoja uroda itp."

_LotH_
01-08-07, 01:13
w pubach zazwyczaj działą wiesz co kochanie chciałem ci pzredstawić ci mojego przyjaciela oto Ben- Ben Franklin. Ben ma dużą rodzine, wiecie wieloraczki. :P[ dla niewtajemniczonych pan Ben znajduje się na 100 dolarowych banknotach :) :P ;) ]

Wiracha
01-08-07, 01:53
sprawić że poczuje iż to właśnie ja jestem niebanalnym facetem
Najlepiej być niebanalnym facetem, a jeśli jesteś banalny to zmień się.

Tutaj http://www.karenceliafox.com/Dating/dating_rules.htm jest szereg znakomitych rad (trzeba władać językiem lengłidż), a ostatni punkt zawiera kilka naprawdę wspaniałych pomysłów. Nigdy nie skorzystałem z najlepszego - tego z siostrą - bo rezerwuję go sobie na wypadek spotkania naprawdę absolutnie oszałamiającej dziewczyny :-)

różowy_jeż
01-08-07, 20:07
zapomnieliście dodać jeszcze:
"czy bolą Cię nogi? Bo ciągle chodzisz mi po głowie"
"Nic Ci się nie stało? Bo spadłąś mi z niega aniołeczku"
"Pomożesz mi bo zgubiłem się w Twoich oczach"

reszty nie pamiętam lecz serdecznie żałuje :)

ktos-z-daleka
01-08-07, 20:19
wez przyklad z tad:

Siedzi pewien nieśmiały jegomość w barze i popija piwko.
Po jakimś czasie do baru wchodzi bardzo ładna kobieta i siada przy barze.
Facet myśli sobie "ale ładna laska musze do niej jakoś zagadać... ale co ja jej powiem to musi być coś orginalnego.." i tak zastanawia się pół godziny a w między czasie panienka wychodzi z baru. Kiedy facet zauwazył to powiedział sobie w duchu że ja ją jeszcze raz zbaczy to napewno do niej podejdzie i jakoś zagadnie. Po jakimś czasie ta samo kobieta ponownie wchodzi do baru a facet jak pomyślał tak zrobił. Podchodzi do niej i mówi "SRAŁAŚ ??"

_LotH_
01-08-07, 20:23
rotfl dobre

kriserr
02-08-07, 00:17
poprostu tradycyjne texty w stylu czesc jak ci na imie czy my sie znamy jak ja znasz z widzenia i ona chodzi na impry mozesz je zrobic korbe ze byla tak zalana ze cie nie pamieta...ale to trzeba miec wyczucie.
Mozna mowic...ehh to sa proste rzeczy jezu macie problem wystarczy byc smialy a reszta to kwestia praktyki,dostaniesz w policzek? nic straconego bedzie inna laska :D

e-rotmantic
02-08-07, 00:46
Cześć, maleńka. Choć wyrucham cię na kaloryferze!...

N135M147Y
02-08-07, 09:43
No właśnie, trezba być śmiałym... :/ a u mnie to z tym raczej nie za dobrze.

XXLe
04-08-07, 08:28
Dzień dobry Pani. Czy mógłbym zaproponować wspólne wypicie taniego wina i stosunek seksualny? ;) :D

Nero12
05-08-07, 12:22
Idziemy się ruchać czy z tobą trzeba jeszcze chodzić ?

toxicgirl
05-08-07, 12:31
zapomnieliście dodać jeszcze:
"czy bolą Cię nogi? Bo ciągle chodzisz mi po głowie"
"Nic Ci się nie stało? Bo spadłąś mi z niega aniołeczku"
"Pomożesz mi bo zgubiłem się w Twoich oczach"

reszty nie pamiętam lecz serdecznie żałuje :)

jakby do mnie gość 'wystartował' z takimi textami to bym go spławiła szybciej niz by skończył mówić..

swobodny
05-08-07, 13:47
Dla mnie od zawsze podrywanie dziewczyn na jakieś idiotyczne teksty było głupie. Nie wiem, czy którakolwiek mniej naiwna dziewczyna łapie się na to.

bruk tejlor
05-08-07, 15:36
i tak nasmiesniejszy tekst jaki mi sie nawinal to bylo:
wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia, czy mam przejsc jeszcze raz?

ja nie lubie podrywu na jakies tandetne teksciki. Dziala to na mnie wrecz odwrotnie.

facet jest mnie w stanie poderwac tylko i wylacznie wtedy kiedy mnie czyms zaintryguje i zazwyczaj jest to gadka. Jezeli mi sie z kims rozmawia tak ze mam ochote nie przestawac i dowiadywac sie wiecej i wiecej bo ktos ma taki punkt widzenia ze mozna sobie madrze podystkutowac (ale bez wymadrzania) to wtedy mozna cos pomyslec. W innym wypadku ciezko.

mlody1989666
05-08-07, 18:27
W serialu Przyjaciele , Joey podrywal zawsze jednym tekstem:
How You Do?
Sprobuj moze tez ci sie uda:)

just.tomasz
05-08-07, 18:49
Chdź, tak Ci sakwe przetrzebie, ze grosik w niej nie zostanie.

:lol: a to z "Testosteronu"

Czarodziejka
05-08-07, 19:40
nie znam. na żaden tekst by mnie nikt nie wyrwał

***unknown***
05-08-07, 20:21
hm, ja bym proponowala po prostu byc soba, rozmawiac o codziennych rzeczach, no ale jesli chodzi o flirt, to juz do mojego chlopaka :) czyli ja Ci nie odpowiem, ale w sumie on gdzies tu sie kreci na forum... ;)

nadzieja
05-08-07, 20:34
kolego bądż sobą a nie chciej jakiś gotowych tekstów czy przykładów,każdy robi to w inny sposób
i jeszcze raz
bądź sobą!!!

bruk tejlor
05-08-07, 20:39
W serialu Przyjaciele , Joey podrywal zawsze jednym tekstem:
How You Do?
Sprobuj moze tez ci sie uda:)

How you doin'

różowy_jeż
05-08-07, 21:14
Wiecie co, ale to dziwne, ale to ja zwykle podrywałam facetów, a nie oni mnie (oczywiście zdarzały sie wyjątki).
Powiem tak: i tak kobieta ma decydujące zdjanie to ona wybiera faceta a nie on ją, bo jeśli nie wiem jak będziesz się starać zagadać to ona zdecyduje czy chce czy nie.

e-rotmantic
06-08-07, 14:34
nie znam. na żaden tekst by mnie nikt nie wyrwał
Rozumiem, że Ciebie należy wyrywać jedynie za pomocą pantomimy?

Powiem tak: i tak kobieta ma decydujące zdjanie to ona wybiera faceta a nie on ją, bo jeśli nie wiem jak będziesz się starać zagadać to ona zdecyduje czy chce czy nie.
Typowe kobiece farmazolenie redukujące ich dysonans poznawczy. Wszystko zależy od sytuacji. Czasem to facet wybiera, czasem kobieta.

swobodny
06-08-07, 14:43
:|
A teksty , które slyszałaś i słyszysz nadal od Twojego faceta? Te, ktore sprawiaja Ci radość? To tez mówil , nie tylko dlatego ze tak myslał, ale tez dlatego zeby Cię zdobyć.
Glupie "masz piekne oczy" , "jestes taka sliczna/ladna" etc czy jakie tam mialas :P

Ja jak slysze te banalne to mi sie rzygać chce.
Badz soba , rozmawiaj swobodnie , bez zadnego "bolalo, bo przeciez spadlas z nieba aniolku" itd:sick:

Moim zdaniem nie trafiłaś z argumentem. Jest różnica między powiedzeniem "masz piękne oczy" gdy się kogoś podrywa dla zabawy, a tym samym stwierdzeniem gdy jest się w związku i mówi ukochanej osobie.

różowy_jeż
06-08-07, 21:25
Oj faceci się łudzicie... moge podawać wiele przykłądó z własnego życia, ale jeśli facet prubuje poderwać laske, to ona to decyduj czy chce zaznajomić się czy nie, no chyba że weźmie siłą.
Pozatym jeśli laska chce być wyrwana, zaczynają działąć odpowiednie ubrania, wzrok, chód i o czywiście feromony wystaczy pokombinować są nielicznu któzy nieo chcą zdarza się <na szczęście lubimy dawać facetom złudzenie ze to oni rządzą>
Całusy wszystkim panom :*

evika
06-08-07, 22:51
Cholender..kiedys, to sie po prostu odnosiło tornister do domu..:D;) a teraz, takie problemy?

Slave69
07-08-07, 00:08
Witam ;) Chciałbym zapytać czy znacie jakieś fajne, sprawdozne teksy na które można poderwać dziewczyne, sprawić że poczuje iż to właśnie ja jestem niebanalnym facetem, wartym poświęcenia uwagi? Z góry dzięki za każdą rade ;) Pozdro ;)

"Wpadłaś mi w oko maleńka... ale nie zepsuj tego" :D

Zn@wc@
18-08-07, 18:33
Idziesz na dyskoteke bawisz sie z panienką i mówisz "wiesz z kim tanczysz dziwko?" na blachary zawsze dziala...

sister_lu
18-08-07, 19:09
"Wpadłaś mi w oko maleńka... ale nie zepsuj tego" :D

A wersja nieco bardziej hardcorowa : "Podobasz mi się, nie spieprz tego" :)

przemoos
18-08-07, 19:16
ja ostatnio spotkalem taka co mi zaproponowala ze mi obciagnie za perfumy adidasa ;)

Slave69
18-08-07, 20:14
ja ostatnio spotkalem taka co mi zaproponowala ze mi obciagnie za perfumy adidasa ;)

Kiedyś zasłyszałam w jednej bardzo wzniosłej piosence:

"Teraz nie pier*** się o gwiazdach, siadaj tutaj mała, no i jazda"

:D a pani którą spotkałeś widocznie była wyznawczynią zasady "jeśli nie chcesz mojej zguby adidasa daj mi luby" ;)

przemoos
18-08-07, 20:52
raz mi sie udalo poderwac kolezanke na "Mam na ciebie ochote" nastepnego dnia dobrze sie bawilismy ;)

XVI
18-08-07, 22:44
"z ****ami nie tańcze, rozumiesz?" zawsze działa

Delvis
18-08-07, 23:01
ja znam jeden dobry sprawdzony sposob bycie soba i szczerosc

brzydki27
19-08-07, 15:42
elo, jestem Adam i dobrze wkładam, pozdro i CHWDP dla Ścierwa !!!!! :lol:

na taki tekst każdej pannie w majtach kipi :D

Bejbe744
21-08-07, 11:41
"Dzień dobry, Magister Miśkiewicz...."
albo, "czytałaś może co Maria i Anioł pisze o rytuale przejeścia..."

A jak to nie zadziała to: "W życie wązne sa tylko chwilę, a ta chwila należy do nas..........nie będziesz żalować..........zaufaj mi..........chodź a tak Ci żubra wyłotocze, że ujrzysz poprzednie wcielenie!!!"
<ściana>

PS. sorry że w dwóch postach, ale jakoś mi się coś pomieszało.

nomosss
22-08-07, 09:25
Nigdy nie zaciagałem textów od kogos czy z jakis czaspopism cz z netu, w czasach kiedy dojrzewalem nie wiedzialem co to internet tak na marginesie, zawsze probowalem byc soba i to mi wychodziło na dobre poprostu to co miaem mowic mowilem samo jakos przychodziło. nAdzije am racje

pikey
22-08-07, 11:37
najlepszy:

"Co taka speluna jak Ty robi w takiej dziewczynie jak ta?" ;)))

Raine
22-08-07, 11:51
pikey, niezłe :)

To ode mnie jeszcze:
"Wystarczą ci dwie stówki, czy chcesz więcej?"

AlinaK
22-08-07, 12:16
Proponuje: "Jakie jest Twoje zdanie na temat seksu między nieletnimi?". Efekt gwarantowany (tylko chyba nie ten o który chodziło) :)

lapa1103
22-08-07, 13:36
Nigdy nie zaciagałem textów od kogos czy z jakis czaspopism cz z netu, w czasach kiedy dojrzewalem nie wiedzialem co to internet tak na marginesie, zawsze probowalem byc soba i to mi wychodziło na dobre poprostu to co miaem mowic mowilem samo jakos przychodziło. nAdzije am racje <-- popieram tą wypowiedz choć ja dojrzewam w czasach gdzie internet to już podstawa to nieszukam fajnych tekstów jestem zawsze sobą i to najlepiej mi wychodzi... a ty jeśli jesteś palantem i próbójesz poderwać fajną dziewczyne i jesteś wtedy taki jak gdzieś wyczytałeś i dajesz jej super teksty to i tak z czasem wyjdzie z ciebie ten palant i cie ona zleje bo przejży na oczy :P:P

Kamil B.
22-08-07, 16:59
Coś zacytuję : "Jeśli chcesz być KIMŚ (czyli super podrywaczem) Najpierwsz musisz być SOBĄ "

pikey
23-08-07, 04:23
Kiedyś kumpel chciał zagadać do jednej dziewczyny, ale był bardzo speszony, nie wiedział w jaki sposób zagadać. W końcu mówi: idę na żywioł. Podszedł do Panny i mówi: "Hej, skąd mieszkasz?" :)

Aeroglide
09-02-09, 01:02
Jeśli chcesz się podszkolić polecam ebooki, książki, warszaty Mystery'ego, Rossa Jeffreysa, Style'a, Gunwitcha, Tylera Durdena i wielu, wielu innych. "Gra" Style'a została przetłumaczona na polski (sygnowana jego nazwiskiem Neil Strauss). Wydatek nieduży, a na całe życie. Czubek góry lodowej, która Cię na pewno zainteresuje.

extasylove
09-02-09, 01:58
"hej mala,sciagaj majtki,bedziemy sie calowac":yawn: istny hardcore:yawn:

ha:yawn: dobre niektore teksty.do mnie kumpel kiedys zagadal: "hey bejbe bedziesz dzisiaj brana pod uwage".tak na zarty oczywiscie.ale jak on to powiedzial-myslalam ze umre ze smiechu :yawn:

a tak powaznie:czy Ty naprawde potrzebujesz wykuc jakis tekst "na blache",zeby poderwac panne?????8)

Pedretti
09-02-09, 01:59
Spróbuj tekst Franza z Psów: 'myślę że jesteś niezła du** i chcesz mnie bardzo, przyznaj się'^^

Aluno1992
09-02-09, 02:25
Faktycznie, jesteś bardzo niebanalnym facetem skoro poszukujesz tekstów na forum. Najlepiej idż do niej i jedź z kartki.

kicia!
09-02-09, 02:52
ja proponuję zacząć od "Koralgol to właśnie ja" a potem zobaczyć, jak to się dalej potoczy :)

wind_of_hope
09-02-09, 02:53
Troszkę własnej inwencji twórczej. Jak dziewczyna usłyszy jakiś oklepany tekst na podryw to na pewno uzna Cię za banalnego faceta.

Mat.
09-02-09, 02:54
Wyobraźnia i szalejące emocje .
Tak naprawdę nawet jeśli się zawstydzisz , i spalisz cały tekst . A będzie on szczery to Pani to doceni .

truciak20
09-02-09, 02:55
masz film instruktazowy

http://www.youtube.com/watch?v=bPjLxPD2Fi4

damian_ts3
26-03-09, 04:40
Cześć mała, wpadłaś mi w oko nie s******* tego ;p

Sexy_man
26-03-09, 07:03
Tu masz instruktaż i teksty na jakie poderwać dziewczynę :)

http://www.youtube.com/watch?v=pt9bpPu2EfA

Xenon
26-03-09, 08:58
"Hej lala, but ci się rozwala."

Kucyper
26-03-09, 11:43
Hej skarbie, mam dużego zrobie ci dobrze ;)

e-rotmantic
26-03-09, 21:27
Cześć mała, wpadłaś mi w oko nie s******* tego ;p
Jak na razie w tym wątku ten tekst rox!:rockon:

_mike
26-03-09, 21:52
"chcesz się ruchać czy trzeba z Tobą chodzić?"

Kamil B.
27-03-09, 00:26
"Podobasz mi się. Nie s******* tego". Uniwersalny na przestrzeni lat :yawn:

otahoma
27-03-09, 20:54
jeśli chcesz wyjśc na idiotę to szukaj dalej "tekstów na wyrwanie lachona".
osobiście uważam, że żadna normalna dziewczyna nie poleci na coś takiego. :)

bi.girl
27-03-09, 22:31
"Hej ślicznotko! Nie poobijałaś się jak spadałaś z nieba?":P

Jol
31-03-09, 06:50
,Ej laska podpaska ci klaska,..

Maniek M.
31-03-09, 06:59
Chyba jednak wciąż najlepiej działający sposób to plik banknotów o wysokich nominałach :D

Ćwierćnuta
31-03-09, 07:52
Wiem, że jakiś facet ostatnio najbardziej serio podrywał moją znajomą na teksty stąd: http://www.youtube.com/watch?v=bPjLxPD2Fi4 ...

Kamil B.
31-03-09, 20:42
Widziałem już to video :lol:

Ale dziwić się, jak niektórzy mają siano zamiast mózgu...

_mike
31-03-09, 21:42
Ale dziwić się, jak niektórzy mają siano zamiast mózgu...

Toć to prowokacja była... ^^

Kamil B.
31-03-09, 23:29
Ale czy ja mówię o tym konkretnym video? Nie :P

Christophero
01-04-09, 01:32
Hej mała! jestem Krzyś! generalnie nie podchodzę do lasek na dysce, ale Ty mnie z****łaś na pierwszy rzut oka dokumentnie!
Kumple już byli w kiblu i grzmocili kacapa oglądając fotę na komórce... ale ja postanowiłem że sie strzepnę po rozmowie z Tobą.
Wybrałem młóckę konia bo wiem że mnie na Ciebie nie stać.
Bramkarze mi powiedzieli że bierzesz 200.. a z finałem w gardle 300.

Nie stać mnie więc zadowole się tą rozmową.
^^

Zawsze działa.

paffcio
01-04-09, 02:43
Maryna seblekaj galoty bede cie giboł...

jezebel
01-04-09, 03:15
Tak sobie myślę i myślę i myślę i :
- albo za stara jestem na każdy niemal tekst i poszłabym z nim na drinka przy zwyczajnym "napij się ze mną"
- albo jestem zdesperowana i poszłabym z nim na drinka przy zwyczajnym "napij się ze mną'

A tak poważniej to tekstu w życiu bym nie sprecyzowała, ale zdecydowanie stawiam na dowcipne ale niezbyt wulgarne.

kokain666
04-04-09, 07:25
jezebel, podoba mi się Twoje podejście. walenie głupimi tekstami może oczarować jakąś naiwną panienkę. Ja, jeżeli chcę zaprosić dziewczynę na drinka to mówię to wprost :p

MowmiTato89
06-04-09, 21:54
moim zadaniem :) troche humoru i pewnosci siebie :) wiecej nie potrzeba by zagadac :) jesli dziewczyna zignoruje to coz takie zycie ale nie am sie co poddawac :) lepiej brac to na luz niz przejmowac sie jak zagadac :P takie moje zadanie ;p

Zirek
09-04-09, 04:56
Twoj ojciec musial byc hydraulikiem alkoholikiem... to nawet ja bym te kolanka prosciej zalozyl...

Bujda
09-04-09, 05:26
hej mała mam lizaka do possania...na mnie zawsze działa :yawn:

czarny93
09-04-09, 05:52
ej mała jak postawię włosy na żel to jestem ogień, wieeeesz? :d

toxicgirl
09-04-09, 06:05
hey laska podpaska ci klasaka..............:yawn:

Sexy_man
09-04-09, 06:33
Cześć. Od razu idziesz do łóżka czy trzeba z Tobą chodzić? :D

ex!
09-04-09, 06:36
Cześć mała! Wiesz co? W nocy jestem Batmanem!

Micho
09-04-09, 15:28
masz mapę?
chyba zagubiłem się w twych pięknych oczach...

AndreOo
09-04-09, 15:42
Co taka piękna niebiesko oko dama robi tutaj sama :D w czasie wakacji
chyba potrzebuje męskiego towarzystwa . czy nie mam racji :D ;>

tekst z Piosenki :P

cymcok
09-04-09, 18:57
Jesteś zjawiskowa jak mleczyk w epoce lodowcowej;]
sorry jak się powtórzyłem, ale nie czytałem moich poprzedników;p

Ćwierćnuta
09-04-09, 19:17
Znam w wersji "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić?" - bardziej wymowne.

Większość (o ile nie wszystkie) z podanych tu tekstów powiedzianych serio to niezły sposób na to, żeby nie mieć okazji powiedzieć nic więcej, bo dziewczyna się nie zniży do poziomu gościa z takim podrywem.

_mike
09-04-09, 19:31

Znam w wersji "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić?" - bardziej wymowne.

post #64 ;)

Młodziak
12-04-09, 21:42
"Reflektujesz na kawę , herbatę ?"

"Reflektujesz na herbatę z rumem ?"

"Jesteś lekko rozmiękczona."

Kto wie skąd te teksty pochodzą ^^ ?

Sprężynka
12-04-09, 21:59
Co taka piękna niebiesko oko dama robi tutaj sama :D w czasie wakacji
chyba potrzebuje męskiego towarzystwa . czy nie mam racji :D ;>

tekst z Piosenki :P

to "czerwona sukienka", którą popełnił chyba "Fisz"

teksty niezłe, od razu popłakałabym się ze śmiechu :D

brzydki27
12-04-09, 22:40
co za czerstwe podchody, bajer wynika tylko i wyłącznie z okoliczności, zawsze jest spontaniczny nie ma jakiegoś złotego środa poza paroma wyjątkami: HWPD ****Ć POLICJE ELO na to każda leci ^^^^

Pasjonat
13-04-09, 04:16
Jeśli widzisz ją po raz pierwszy (a raczej ona Ciebie).
Przejdź obok niej i powiedz:

"Cześć mała. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz ? :>"

Tak było w jakimś filmie czy kabarecie.
Spodobało mi się chociaż nie wiem czy zadziała na pannę ;-)

Nabuhodonozor
13-04-09, 06:50
Dla mnie takie przygotowane teksty to straszna żenada. Typowe dla banalnych ludzi, którzy myślą, że dzięki głupiemu tekstowi, staną się wyjątkowi.

zgodze się z tobą...

najlepiej poprostu być sobą... nie udawać kogoś innego... pozatym takie teksty nie są wyjątkowe bo... bo wielu chłopaków ich używa jeżeli chcesz się podobać to daj się poznać i nie kryj się za pozorami :)

dla niektórych może to co napisałem być zwykłym pierdzieleniem :) te osoby przepraszam... :)

Kamil B.
13-04-09, 16:29
najlepiej poprostu być sobą.
Jednak bycie sobą niekiedy tylko sprawę pogarsza ;)

Sprężynka
13-04-09, 16:32

Zwłaszcza wtedy, gdy ktoś ma taki styl tekściarski ;)
A znam parę takich osób i żadne prośby i groźby nie skutkują :D

My.Wave
13-04-09, 16:57
może:

"Tak ci sakwę przetrzebię, że nawet grosik nie zostanie."

A szczerze, to pomimo, że większość tekstów tutaj jest zabawna, to użycie któregokolwiek w rzeczywistości wydaje mi się poprostu żałosne.

_mike
13-04-09, 16:58
"Reflektujesz na kawę , herbatę ?"

"Reflektujesz na herbatę z rumem ?"

"Jesteś lekko rozmiękczona."

Kto wie skąd te teksty pochodzą ^^ ?

Kabaret Moralnego Niepokoju - Lachony ? ;)

Nabuhodonozor
13-04-09, 18:25

no dobra tutaj napisałem pod kątem siebie... zwykle u mnie to nie pogarsza sprawy... ale u niektórych rzeczywiście może być inaczej :)

daj_mi
13-04-09, 18:28
Mi przypadło do gustu: "Jestem w stanie rozwiązać absolutnie wszystkie Twoje problemy tylko i wyłącznie za pomocą mojego penisa" ^^

Adonnis
18-04-09, 08:01
1. Pozwól, że Cię obwącham
2. Pozwól, że Cię posmakuję
3. Pozwól, że Cie podotykam

4. Pozwól, że Cię wypieprzę, aż się zdziwisz, że to jest takie rozkoszne!

koksiwo
18-04-09, 16:39
"Siema mała, jak juz pewnie zdążylas zauważyc chodze na siłke więc jestem zajeb****" sprawdzone :)

silacz
18-04-09, 16:53
Ja tez zawsze wyrywałem laski na takie teksty, bo też chodzę na siłownie i muszę powiedzieć, że to zawsze działa : D
Szczególnie dużo daje jak głowę opieram na napiętej ręce, wtedy wszystkie są moje : D

jezebel
18-04-09, 18:23
Mam wrażenie, że niektórzy mówią poważnie o tych tekstach :lol:

truciak20
18-04-09, 18:39
najlepszy tekst : " moze przejedziemy sie moim Audi q7 "

Kamil B.
18-04-09, 21:04
Koksiwo, siłacz, idzie sobie na SDF (www.sfd.pl) :goth:

Christophero
19-04-09, 01:32
suko siad płaski do laski

to jest klawe!

to też ładne!

bardzo mi się podoba!

Bardzo ciebie polubiłem chłopie!

za****sty tekst.

ja mam inny pomysł: "niunia nagnij sie to cie zapne za dyche"

Schatten
19-04-09, 07:16
no cóż... lekcję pokazową dał Kabaret Moralnego Niepokoju...

Kurpiu
19-04-09, 08:13
Bądź po prostu szczery i na luzie :)

clemast
21-04-09, 02:54
Ale chlopaka pojechaliscie :D Stary pokonac trzeba niesmialosc i poporstu sie odwazyc podejsc do panienki... Jak pokonasz niesmialosc jezyk sam sie rozwiaze ;) Nie ma tekstow na poderwanie dziewczyny... Jedyna rzecz jaka musisz zrobic to bycie soba nic wiecej :)

jkjkkkt
01-06-09, 22:39
Cześć złotko, nazywam się X - zapamiętaj to imię, bo niedługo będziesz je krzyczeć
:D

sister_lu
01-06-09, 23:09
Przypomniał mi się Szyc z "Lejdis" :
"Wiem , co czujesz. Czuję to samo" ;)

echelon
01-06-09, 23:18
bądź jak casanova :) a teksty bierz z głowy i leć na żywca tylko nie denerwuj się

anduk
02-06-09, 02:22
Skarbie tak Ci sakwę przetrzepie, że w niej żaden grosik nie zostanie :D

ps: sister najpierw Szyc to mówił w Testosteronie! :cool:

sister_lu
02-06-09, 02:25
ps: sister najpierw Szyc to mówił w Testosteronie! :cool:

W "Testosteronie" miał słabą dykcję. Nic nie pamiętam :)

XDD
02-06-09, 04:39
czesc co tak stoisz jak widly w gnoju zatanczymy?

upocone jajka
02-06-09, 20:03
suko siad płaski do laski

na kolana mała zamknij oczy i zacznij ziewać ;)

fidien_!
02-06-09, 20:18
Hehe trochę dziwne:P Teksty których już pół świata używało.
Jak dla mnie to to się nie bardzo nadaje..
Trzeba być spontanicznym i nie zastanawiać się co się gada bo inaczej to kaplica:P

Oczywiście nie pieprzyc głupot na okrągło :P w miarę rozsądku:D

sromotnik
02-06-09, 20:43
Wszyscy sobie robią jaja, a sprawa jest przecież prosta. Nie ma tekstów na które poderwiesz kobietę. Chodzi o samo podejście do niej, zwracanie uwagi, sama nawijka - ale to nie jest tak, że rzucisz 5 hasełek i panna będzie miała mokro w majtach (a w każdym razie musisz ją znać, by sobie na to pozwolić). W sumie podałem to w innym wątku, ale i tu nie zaszkodzi - moim zdaniem najlepsze poradniki podrywu to tu była reklama niemniej ogólna zasada - być pewnym siebie, nie unikać kontaktu wzrokowego, nie dać się kobiecie onieśmielić i będzie dobrze ;).

Kamil B.
02-06-09, 21:17
Sromotnik, czegoś tu nie rozumiesz. Wszyscy robią sobie jaja, bo temat jest durny. Ktoś musi karmić trolla ;)

Bambiii
02-06-09, 21:29
Ja "uwielbiam":

-Cześć, zatańczymy?
-Nie
-To po ch** tu przyszłaś?

:yawn:

Wujek
02-06-09, 21:32
Chodź zatańczyć. Co tu tak będziesz stała jak widły w gnoju ;)

echelon
02-06-09, 21:47
Ja tez zawsze wyrywałem laski na takie teksty, bo też chodzę na siłownie i muszę powiedzieć, że to zawsze działa : D
Szczególnie dużo daje jak głowę opieram na napiętej ręce, wtedy wszystkie są moje : D
dziwne.... że też niektóre kobiety na to polecą .....

djfuckme
03-06-09, 01:29
dziwne.... że też niektóre kobiety na to polecą .....

też mnie to dziwi.

donkrelo
03-06-09, 02:09
Mój ulubiony - "Bejbe, wpadłaś mi w oko...nie s***l tego :cool:"

;D

aya
03-06-09, 02:54
Mój ulubiony - "Bejbe, wpadłaś mi w oko...nie s***l tego :cool:"

;D

Haha. konkret :D