PDA

View Full Version : Walenie - co ile?

ADAM94PL
29-07-07, 10:35
Witam, pytanie z mojej strony. Co ile mogę się masturbować? Mam 13 lat i 5 miesięcy ;) Pierwszy wytrysk miałem jakoś 2 miesiące po skończeniu 13 lat, drugi 2 miesiące po pierwszym, a trzeci zaledwie 3-4dni:\ Co ile mogę się masturbować? Tak żeby wszystko było ze mną ok?

Wiem że jestem śmierdzącym leniej, ale tego jest tak dużo że trudno coś wyszukac:\

Poker
29-07-07, 10:42
Co ile mogę się masturbować?
-do wyczerpania zapasów

Tak żeby wszystko było ze mną ok?
heh nic sie niestanie,anawet na zdrowie wyjdzie.Tylko nie zaczęsto bo przerodzi sie to w nałóg.Wszystko z umiarem:)

kuglarz
29-07-07, 10:52
heh nic sie niestanie,anawet na zdrowie wyjdzie.
Omijając problemy z erekcją i dochodzeniem w pochwie to może. Na zdrowie to wychodzą polucje, bo wówczas organizm sam reguluje poziom spermy. Raczej na rozluźnienie ;-).

Poker
29-07-07, 11:21
jakie problemy z erekcją i dochodzeniem w pochwie!!!człowieku ona ma dopiero 13 lat,i wątpie aby widział żywą cipke w przciągu kolejnych 3 lat. Jak napisałem : wszystko z umiarem ,i zadnych problemów byc nie powinno...

ADAM94PL
29-07-07, 12:45
Umiarem? Czyli mniej więcej co ile?

elo yo
29-07-07, 13:32
Wtedy kiedy poczujesz silną potrzebę... tylko bez żadnych szybkich 2 minutowych numerków w kiblu. Jak będziesz walił aby walić to żadnego z tego pożytku nie będzie! wolna chata i długo... staraj się czerpać z tego jak najdłuższą oraz największą przyjemność. Eksperymentuj- różne chwyty, nawilżacze, różna prędkość, różne siły uścisku ręki, itd.

no i to chyba na tyle;p

wendy
29-07-07, 13:35
wtedy kiedy bedziesz miał ochote się wyładować ; )

marko@@@
29-07-07, 13:36
Ja to robie mniej więcej co 3-4 dni ale staram się to rzucić, w twoim wieku robiłem to nałogowo kilka razy dziennie.
Według mnie każdy powinien przynajmniej raz w życiu to zrobić, ale nie można tego robić za często bo trudno później z tym przestać.

kuglarz
29-07-07, 13:53
człowieku ona ma dopiero 13 lat,i wątpie aby widział żywą cipke w przciągu kolejnych 3 lat.
Myślisz, że teraz wiek gra jakąś rolę? Proszę, nie bądź śmieszny. Poza tym "on", a nie "ona" ;-)

ele
29-07-07, 14:46
Popieram. Bez przesady, z umiarem. BTW: Kolejne 13.5 :/

Poker
29-07-07, 15:01
Myślisz, że teraz wiek gra jakąś rolę? Proszę, nie bądź śmieszny. Poza tym "on", a nie "ona" ;-)

owszem , wątpie aby chłopak juz współżyły z dziewczynami,wiec skoro narazie ma 13 lat to chyba niepowinno mu sie tego zabraniać,alkbo mówić o jakiś powikłaniach... niech sobie wali ile chce,co mu sie może stać ?? kutas mu ****a nie odpadnie przecież,a jak znajdzie sobie panienke to bedzie musial sie jedynie dostosować do tego że robi to z dziewczyną a nie zręką, wiec jakie tu mogą być powikłania człowieku?? chyba sam masz jakieś przykre doświadczenia z masturbacją i wczesnym dzieciństwem skoro wkrecasz i bagatelizujesz masturbacje jako jakąś poważną chorobe...:evil:

kuglarz
29-07-07, 15:34
wątpie aby chłopak juz współżyły z dziewczynami
Chyba czytasz wybiórczo posty na tym forum.

niech sobie wali ile chce,co mu sie może stać ??

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie będę się powtarzał.

jak znajdzie sobie panienke to bedzie musial sie jedynie dostosować do tego że robi to z dziewczyną a nie zręką

"Jedynie"? Myślisz, że to tak łatwo Mu przyjdzie? Jeżeli będzie masturbował się, jest szansa, ze penis przyzwyczai się do mocniejszego, niż w pochwie, "uścisku" i potem będzie kolejny temat "Dlaczego nie dochodzę?" (A jednak się powtórzyłem ;-))

chyba sam masz jakieś przykre doświadczenia z masturbacją i wczesnym dzieciństwem skoro wkrecasz i bagatelizujesz masturbacje jako jakąś poważną chorobe...

Wpierw piszesz, że może sobie walić ile chce krytykując mnie, a teraz, że ja bagatelizuję masturbację? Jeżeli nie znasz znaczenia słów, to ich nie używaj.

Poza tym pisząc do mnie zwracaj się kulturalnie. To po pierwsze. A po drugie: Twojego dzieciństwa się nie czepiam (chociaż sądząc, po Twojej wypowiedzi ono jeszcze trwa). Zaspokajając jednak Twoją ciekawość - dzieciństwo, krótkie, bo krótkie, ale miałem szczęśliwe. Tak samo jak nie posiadałem żadnych przykrych spraw z onanizowaniem się.

Poker
29-07-07, 16:14
Zaspokajając jednak Twoją ciekawość - dzieciństwo, krótkie, bo krótkie, ale miałem szczęśliwe. Tak samo jak nie posiadałem żadnych przykrych spraw z onanizowaniem się.

wątpie:yawn:

kuglarz
29-07-07, 16:19
wątpie:yawn:
Gratuluję poziomu inteligencji ;-). Koniec off-tpic-u. A jeżeli pragniesz dokończyć tą konwersację - zapraszam na priv.

Poker
29-07-07, 16:42
gratuluje ci burzliwego dzieciństwa :)

kriserr
29-07-07, 16:43
Umiarem? Czyli mniej więcej co ile?
na tydzien? 2-4 razy,a mozesz nawet i 7,ale z poczatku pewnie bedzie bolec wiec sam sie zastanow jaki jestes jak bardzo masz z tym problem ze musisz to zrobic czesciej niz normalnie itd.
Na pewne pytania nie znajdziesz odpowiedzi do puki sam przez pewne sprawy nie przejdziesz sam ;)

ADAM94PL
29-07-07, 17:53
Staram się robić to jak najrzadziej. Chyba muszę mniej filmików oglądać, albo wogóle:nerd:

lolek234
31-07-07, 21:49
Jak masz robić to rób z umiarem bo później to Ci na źle wyjdzie.Wiem po sobie niestety;(

ADAM94PL
31-07-07, 22:01
teraz co 3 dni ;( Staram się przestać, odzwyczaic.

anduk
31-07-07, 22:04
Jak masz robić to rób z umiarem bo później to Ci na źle wyjdzie.Wiem po sobie niestety;(

możesz jaśniej? :)

armar
01-08-07, 01:38
jestem marynarzem,w domu nierobie tego bo kochamy sie z moja zonka codziennie ale jak jestem na statku to od 3 do 5 razy dziennie i niewidze w tym nic zlego,w ten sposob sie odprezam,jak staje trzeba urzywac a nie chodzic naladowanym.

magikpfk
01-08-07, 10:47
gdy pierwszy raz trysnalem jakies 2-3 tyg temu. nie pamietam dokladnie :) masturbowalem sie nawet 3 razy dziennie... :D potem to sobie ograniczylem do dwóch razy na dzien a teraz to raz na dzień a i tak czasem zapominam :D
3maj sie

AlinaK
01-08-07, 11:58
Do pierwszej krwi... :)

tips12
01-08-07, 12:00
Nie można się ograniczać się w masturbacji. Jeśli masz ochotę, a nie masz dziewczyny- zrób to. Kiedy będziesz się wstrzymywał, możesz się stać bardziej zdesperowany, a przez to agresywny itp.

lewy
01-08-07, 20:57
Ja codziennie i jest okej :D.

lolek234
01-08-07, 23:35
możesz jaśniej? :)
mój temat
http://beztabu.com/showthread.php?t=11186

mastercobra
02-08-07, 00:02
Wal ile wejdzie, sam poczujesz kiedy wystarczy a kiedy jescze nie :D

Mlody7
02-08-07, 03:09
ja moze 3 razy w tygodniu i mi to wystarcza jesli chcesz mozesz walic codziennie

EroToMan94
12-02-09, 04:18
Ja tam wale raz dziennie i jest Ok .

echelon
15-02-09, 00:35
jak będziesz czuł potrzebę, ale chyba nie czujesz jej codziennie

Kucyper
15-02-09, 18:05
Ja, kiedy mam na to ochote, nie ma reguły.

brrruno
28-07-09, 00:54
Tzn pytasz mnie o pozwolenie na masturbacje? Pozwlam Ci robić to za każdym razem kiedy Ci się zachce, nie zaszkodzi Ci. Idź z Bogiem (pamiętaj, że za częste sesje tego typu później sprawią, że z kobietą będzie problem w dochodzeniu sedna)

Adonnis
28-07-09, 01:05
temu, co zadał to pytanie zadam ja pytanie:
CO ILE walisz swoja babkę 8) ?