PDA

View Full Version : Pierwszy raz - skad wiedziec jak sie kochac, wydepilowac sie?

firstline
29-07-05, 17:41
mam do was dwa pytania dot.. pierwszego razu liczę na wasza pomoc z góry dzięki :)
A więc ;
1.Czy podczas pierwszego razu a raczej przed nim powinno się zgolić wlosy z penisa, jakie to ma znaczenie dla dziewczyny ?
2.Skąd wiedzieć jak się kochac (pytanie trywialne pewnie dla większości ale filmy instruktażowe krązace po internecie chyba nie obrazują rzeczywistego pierwszego razu)

Jakub
29-07-05, 17:47
1) zależy od dziewczyny czy jej to przeszkadza czy nie no i od Ciebie jak Ci będzie lepiej, nie ma jakieś sztywnej zasady co do tego

2) improwizajca ;) no nie da sie uprawiać sexu z ściągą co w którmy momęcie trzeba zrobić :P niestety tak łatwo to nie ma :P jakies pojęcie z filmów i zdięć chyba masz ;)

Rojza Genendel
29-07-05, 18:01
1. Myślę podobnie jak nadmówca Jakub
2. Filmami się nie sugerować, ale raczej dobrą literaturą naukową. No i trzeba zdać się na siebie i partnera też

ptyS
30-07-05, 00:46
czlowieku ty od urodznei amasz to we krwi :) daj sie poneisc :)

DajMiTęNoc
31-07-05, 19:02
1 hehehehe ale wszyscy ida z postepem albo ja sie starzeje ale ja przed pierwszym razem nie myślałem o tym czy to dobrze ze mam nei ogolone jaja czy nie :yawn: raczej myslałem nad tym xczy nei skoncze za wczesnie i sie nie osmiesze
2 I zgadzam sie z rojze filmami nei ma co sie sugerowac dobra literatura i praktyka jak ktos powiedział to sie ma we krwi

abes0
31-07-05, 19:21
1 zgolic włosy to jest mało istotne 2 filmy instruktażowe to jakaś głupota, trzeb mieć to we krwi i praktyka to sie liczy, za pierwszym razem mozesz spełnić swoje mazenia seksualne np. poza jak ci sie podoba, pieszczoty takie sprawy

FionaFC
19-08-05, 18:40
1. To zależy, raczej nie ważne, no chyba, że partnerka Cie poprosi, szczerość w związku to najważniejsza rzecz, porozmawiaj z nią na ten temat.
2. W zasadzie nie myśl o tym, daj się ponieść emocjom, jeżeli będziesz myślał jak się kochać, to nabawisz się niepotrzebnych stresów i przez to ci moze nie wyjsc (problem z erekcja itd). Zdaj się na instynkt, zadbaj o zabezpieczenia swoje albo jej i działaj. (uruchom swoją wyobraźnię, napewno podsunie ci pewne pomysły) i trenuj swojego penisa, zebyś znal mniej więcej swoje możliwości, to może nie spuscisz się od razu przy wejsciu:P
Aha no i jeżeli kobieta posiada jeszcze nie przebitą błonę to zadbaj o delikatność, by nie sprawić bólu.
Pamietaj o długiej i odważnej grze wstępnej, głębokie podniecenie u kobiety (jak mniemam) to bardzo ważna rzecz przed samym stosunkiem, ułatwi to tobie penetracje i jej oszczędzisz jej bólu, dlatego staraj się ją "przygotować", zanim zaczniecie się kochać. To tyle z mojej strony:P

paulinka187
22-08-05, 18:09
1. To zależy od Twojej partnerki i od Ciebie a pozatym..pierwszy raz zazwyczej nei jest planowany..bo wtedy to jest głupio...
2. To wychodzi samo z siebie ..tego nei da się nauczyć , każdy robi to inaczej i już..

maciek187
22-08-05, 18:11
każdy robi to inaczej i już..

Czy ja o czymś nie wiem ?? :) <zarcik kochanie>

paulinka187
22-08-05, 18:13
..wszystko wiesz...to jest poprostu logiczne , Ze nikt tego tak samo ne irobi..

nimfa
22-08-05, 22:23
samo wyjdzie w trakcie a włoski mysle ze nie trzeba golić ja uwielbiam męski zarost wszędzie wrrr to jest takie ekscytujące :D

a-fly-woman
12-10-05, 15:56
Zdaj się na intuicję i daj się ponieść szaleństwu. :)
A jeśli chodzi o włoski - to już kwestia gustu. Twojej partnerki oczywiście. :)

myszaty
12-10-05, 15:58
A od kiedy to włosy rosną na penisie ?

admintycwelu
12-10-05, 15:59
mam do was dwa pytania dot.. pierwszego razu liczę na wasza pomoc z góry dzięki :)
A więc ;
1.Czy podczas pierwszego razu a raczej przed nim powinno się zgolić wlosy z penisa, jakie to ma znaczenie dla dziewczyny ?
2.Skąd wiedzieć jak się kochac (pytanie trywialne pewnie dla większości ale filmy instruktażowe krązace po internecie chyba nie obrazują rzeczywistego pierwszego razu)

ad1.Oczywiscie ze tak ! ****a jak nie zgolisz,to zarysujesz pannie ****e od srodka - kalectwo do konca zycia.
ad2.Normalnie wkladasz pale,i szczasz.NA koncu konieczmnie musisz zesrac sie partnerce do ryja, (tak samo robilem adminowi tego forum,w******** gowno az mu sie uszy trzesą)

myszaty
12-10-05, 16:06
ad1.Oczywiscie ze tak ! ****a jak nie zgolisz,to zarysujesz pannie ****e od srodka - kalectwo do konca zycia.
ad2.Normalnie wkladasz pale,i szczasz.NA koncu konieczmnie musisz zesrac sie partnerce do ryja, (tak samo robilem adminowi tego forum,w******** gowno az mu sie uszy trzesą)

Drogi ****u czy jak tam się nazwałeś... naprawdę mało mnie obchodzi co masz do powiedzenia na tym forum, dlatego uprzejmię Cię proszę nie wypisuj takich nieładnych rzeczy na forum naszym, bo możesz kogoś zranić (czytaj. wy********j stąd ****ńcu samozwańcu ....)